Witamy

WYNIKI LOTOWE O MISTRZOSTWO 
OKRĘGU  KOSZALIN P.Z.H.G.P. 
GOŁĘBIE MŁODE -2014 r.

z 40-tki na spisie
Kat.  „GMP„ – Gołębie Młode – 5 goł. x 3 konk.

Lp. Tytuł Nazwisko i imię Oddział Coef.
1. MISTRZ OKRĘGU CIUPINA      Zenon Białogard 341,78
2. I – VICE  MISTRZ GARBOWSKI      Edward Koszalin 445,16
3. II – VICE  MISTRZ TOMSKI         Krzysztof Połczyn – Zdrój 504,32
4. I    PRZODOWNIK PIOTROWICZ   –  SZEWCZYK Świdwin 525,44
5. II  PRZODOWNIK ORŁOWSKI   –   PUZIO Koszalin 584,90
6. III   PRZODOWNIK GŁOWACKI     Janusz Sławno 591,00
7. IV  PRZODOWNIK HAJEWSKI   –   ANDRUSZKIEWICZ Świdwin 633,86
8. V PRZODOWNIK BARANOWSKI    Michał Białogard 657,64
9. VI  PRZODOWNIK GOSTYŃSKI      Robert Sławno 769,45
10. VII  PRZODOWNIK KOSTECKI       Krzysztof Świdwin 775,93
11. VIII  PRZODOWNIK DOLĘBA         Andrzej Koszalin 786,24
12. IX   PRZODOWNIK GOSTYŃSKI      Zbigniew Sławno 855,07
13. X    PRZODOWNIK RECHTZIEGEL      Grzegorz Świdwin 895,92
14. XI   PRZODOWNIK MYK       Borys Kołobrzeg 941,74
15. XII  PRZODOWNIK CIECHANOWICZ       Mirosław Białogard 946,79
16. XIII  PRZODOWNIK KWAŚNIEWSKI      Krzysztof Koszalin 1033,05
17. XIV  PRZODOWNIK BOJKOWSKI        Cezary Sławno 1051,1
18. XV   PRZODOWNIK SZYMCZYKOWSKI      Roman Połczyn – Zdrój 1067,52
19. XVI  PRZODOWNIK GOSTYŃSKA        Karolina Sławno 1095,46
20. XVII  PRZODOWNIK SOLECKI   Bolesław  –  DMOCH  Adam Białogard 1208,15
21. XVIII PRZODOWNIK OZDOBA     Mirosław Sławno 1255,90
22. XIX  PRZODOWNIK NOWAKOWSKI      Wiesław Połczyn – Zdrój 1256,09
23. XX   PRZODOWNIK ULATOWSKI      Dariusz Sławno 1260,7
24. XXI  PRZODOWNIK DENIS     Krzysztof    &  Tomasz Świdwin 1334,92
25. XXII  PRZODOWNIK PIETRAS  Adam  –   PAWLIK   Wiesław Połczyn – Zdrój 1348,48

 

Kat.  „F” – Lotniki

Lp Tytuł Nazwisko i imię Obrączki  rod. Oddział Coef.
1. MISTRZ OKRĘGU CIUPINA      Zenon PL-0191-14-3536 Białogard 12,69
2. I – VICE  MISTRZ PIOTROWICZ  –  SZEWCZYK PL-0421-14-1303 Świdwin 13,62
3. II – VICE  MISTRZ CIUPNA        Zenon PL-0191-14-3543 Białogard 13,64
4. I    PRZODOWNIK CIUPINA      Zenon PL-0191-14-3517 Białogard 22,67
5. II  PRZODOWNIK MYK      Borys PL-0310-14-3168 Kołobrzeg 31,99
  6. III  PRZODOWNIK DOLĘBA    Andrzej PL-0193-14-3130 Koszalin 41,30
7. IV  PRZODOWNIK BOJKOWSKI    Cezary PL-0302-14-7221 Sławno 72,73
8. V   PRZODOWNIK TOMSKI     Krzysztof PL-0194-14-419 Połczyn –  Zdrój 77,25
9. VI PRZODOWNIK TOMSKI     Krzysztof PL-0194-14-457 Połczyn- Zdrój 78,06
10. VII  PRZODOWNIK GŁOWACKI     Janusz PL-0302-14-7103 Sławno 79,50
11. VIII PRZODOWNIK GOSTYŃSKI     Robert PL-0302-14-9172 Sławno 80,68
12. IX  PRZODOWNIK GŁOWACKI     Janusz PL-0302-14-13003 Sławno 81,61
13. X   PRZODOWNIK PIETRAS  Adam-PAWLIK Wiesł. PL-0194-14-71 Połczyn -Zdrój 87,47
14. XI  PRZODOWNIK DOLĘBA      Andrzej PL-0193-14-3145 Koszalin 92,81
15. XII  PRZODOWNIK ZIELIŃSKI     Jan PL-0194-14-6310 Połczyn – Zdrój 94,68
16. XIII PRZODOWNIK TOMSKI     Krzysztof PL-0194-14-424 Połczyn – Zdrój 94,69
17. XIV PRZODOWNIK GOSTYŃSKI   Zbigniew PL-0302-14-10922 Sławno 96,94

Dodaj komentarz