PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 5/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                   Wittenberge w dniu 21.05.2017.                      
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:45:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     358689 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     26
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1219
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    244 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1418.44
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1278.83
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 10:59:00
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 11:29:43
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 58 min.  9 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: pochmurno                     
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      26|  1219|   244| 20.00|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      26|  1219|   244| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904  MT  10:59:00  1418.44   60- 32-  5   0.82     360284    35.00         
            2 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088  MT  10:59:03  1418.16    2 <    3>   1.64     360284    34.97         
            3 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2053      10:59:16  1416.95    3 <   12>   2.46     360284                  
            4 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2126  MT  10:59:28  1415.84   23- 14-  5   3.28     360284    34.91         
            5 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715   MT  10:57:06  1391.13   33- 15-  5   4.10     350703    34.88         
            6 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-505   MT  10:59:03  1380.60   49- 20-  5   4.92     350742    34.86         
            7 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   MT  10:57:18  1380.59   59- 12-  5   5.74     348322    34.83         
            8 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7866  MT  11:09:01  1380.05   39-  8-  5   6.56     364356    34.80         
            9 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-6     SOT 10:48:46  1379.08   79- 20-  5   7.38     336173    34.77         
           10 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842  MT  11:10:58  1377.90   54- 21-  5   8.20     366476    34.74         
           11 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017  MT  11:11:03  1377.47    2 <   15>   9.02     366476    34.71         
           12 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908  MT  11:06:44  1376.53    4 <   13>   9.84     360284    34.68         
           13 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6756  MT  11:06:47  1376.27    5 <   14>  10.66     360284    34.65         
           14 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:06:53  1375.74    6 <   24>  11.48     360284                  
           15 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6612  MT  11:11:31  1375.06    3 <   16>  12.31     366476    34.60         
           16 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828  MT  11:11:35  1374.71    4 <   17>  13.13     366476    34.57         
           17 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014  MT  11:11:48  1373.60    5 <   19>  13.95     366476    34.54         
           18 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2161  MT  11:07:20  1373.38    2 <   28>  14.77     360284    34.51         
           19 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      11:12:06  1372.06    6 <   39>  15.59     366476                  
           20 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272  MT  11:07:26  1371.37   64- 13-  5  16.41     359893    34.45         
           21 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753  MT  11:16:21  1369.97   28-  6-  5  17.23     371741    34.42         
           22 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918  MT  11:11:50  1369.24   43-  8-  5  18.05     365359    34.40         
           23 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  11:11:55  1368.81    2 <   42>  18.87     365359    34.37         
           24 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8273  MT  11:08:37  1366.70    7 <   30>  19.69     360284    34.34         
           25 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  10:51:12  1365.45    2 <   77>  20.51     336173    34.31         
           26 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5537  MT  11:14:07  1361.37   83- 16-  5  21.33     366367    34.28         
           27 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       11:02:42  1361.05    2 <   29>  22.15     350742                  
           28 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2153  MT  11:09:50  1360.42    3 <   47>  22.97     360284    34.22         
           29 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5565  MT  11:02:50  1360.34    3 <   31>  23.79     350742    34.19         
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      11:09:51  1360.33    8 <   32>  24.61     360284                  
           31 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-527   MT  11:02:51  1360.26    4 <   60>  25.43     350742    34.14         
           32 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:09:53  1360.16    9 <   33>  26.25     360284                  
           33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2002      11:09:55  1359.99   10 <   35>  27.07     360284                  
           34 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   MT  11:02:53  1359.93    2 <   52>  27.89     350703    34.05         
           35 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8252  MT  11:09:59  1359.65   11 <   36>  28.71     360284                  
           36 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      11:10:02  1359.39   12 <   37>  29.53     360284                  
           37 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073  MT  11:10:03  1359.31   13 <   46>  30.35     360284                  
           38 Skórzewski Edward    2    PL-097-13-6436   MT  11:00:21  1359.29   66-  8-  5  31.17     347094    33.93         
           39 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  11:14:45  1358.58    7 <   41>  31.99     366476                  
           40 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3724  MT  11:13:01  1358.52   48- 11-  5  32.81     364105    33.88         
           41 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610  MT  11:14:55  1357.74    8 <   63>  33.63     366476                  
           42 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  11:14:31  1355.61    3 <  131>  34.45     365359    33.82         
           43 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-14-5084  MT  11:10:50  1353.83    2 <   45>  35.27     359893    33.79         
           44 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736  MT  11:16:11  1350.99    2 <   50>  36.10     366367    33.76         
           45 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589  MT  11:11:24  1350.95    3 <   64>  36.92     359893    33.73         
           46 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      11:11:44  1350.73   14 <   49>  37.74     360284                  
           47 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2179  MT  11:12:09  1348.62    4 <   61>  38.56     360284    33.67         
           48 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938  MT  11:16:42  1346.51   22-  3-  3  39.38     365846    33.65         
           49 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726  MT  11:12:48  1345.35   15 <   54>  40.20     360284                  
           50 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074  MT  11:17:20  1345.29    3 <   53>  41.02     366367    33.59         
           51 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081  MT  11:21:20  1345.26    2 <   83>  41.84     371741    33.56         
           52 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460 SOT 11:05:44  1345.06    3 <   73>  42.66     350703    33.53         
           53 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2513      11:17:23  1345.04    4 <   56>  43.48     366367                  
           54 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925  MT  11:12:54  1344.85   16 <   55>  44.30     360284                  
           55 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2059  MT  11:12:56  1344.68   17 <   74>  45.12     360284                  
           56 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077  MT  11:17:28  1344.63    5 <   68>  45.94     366367    33.42         
           57 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 11:04:05  1344.44    2 <   67>  46.76     348322    33.39         
           58 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2414      11:33:16  1343.86   46-  4-  1  47.58     387390                  
           59 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      11:15:59  1343.64    2 <   90>  48.40     364105                  
           60 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       11:06:09  1343.07    5 <   65>  49.22     350742                  
           61 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3475  MT  11:13:21  1342.59    5 <   91>  50.04     360284    33.27         
           62 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3548  MT  11:16:29  1342.09    2 <   87>  50.86     364356    33.24         
           63 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4672  MT  11:18:06  1341.91    9 <   66>  51.68     366476                  
           64 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3407      11:13:19  1341.30    4 <   71>  52.50     359893                  
           65 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529   MT  11:06:31  1341.18    6 <   72>  53.32     350742    33.16         
           66 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  11:18:18  1340.93   10 <   75>  54.14     366476                  
           67 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442   MT  11:05:00  1339.70    3 <  113>  54.96     348322    33.10         
           68 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324   MT  11:18:35  1339.14    6 <  123>  55.78     366367    33.07         
           69 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-373   MT  11:13:54  1338.77  112- 13-  5  56.60     359994    33.04         
           70 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 SOT 11:04:42  1336.07   28-  5-  5  57.42     346977    33.01         
           71 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2790      11:14:32  1335.24    5 <  101>  58.24     359893                  
           72 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 11:07:42  1335.14    7 <  119>  59.06     350742    32.95         
           73 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769   MT  11:07:45  1334.74    4 <   86>  59.89     350703    32.93         
           74 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8243  MT  11:14:56  1334.71   18 <  104>  60.71     360284                  
           75 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637  MT  11:19:38  1334.42   11 <   76>  61.53     366476                  
           76 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673  MT  11:19:41  1334.18   12 <   89>  62.35     366476                  
           77 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      10:57:08  1333.31    3 <   78>  63.17     336173                  
           78 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109  MT  10:57:09  1333.23    4 <   79>  63.99     336173    32.78         
           79 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1107      10:57:10  1333.14    5 <   80>  64.81     336173                  
           80 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101  MT  10:57:11  1333.05    6 <   81>  65.63     336173    32.72         
           81 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5702  MT  10:57:12  1332.96    7 <  107>  66.45     336173    32.70         
           82 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1454  MT  11:05:31  1332.33    2 <   84>  67.27     347094    32.67         
           83 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2725  MT  11:24:05  1332.01    3 <  126>  68.09     371741    32.64         
           84 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1402      11:05:35  1331.99    3 <  100>  68.91     347094                  
           85 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6205  MT  11:15:19  1331.75    2 <  122>  69.73     359994    32.58         
           86 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       11:08:31  1330.86    5 <  118>  70.55     350703                  
           87 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9745  SOT 11:18:51  1330.49    3 <   88>  71.37     364356    32.52         
           88 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9767  MT  11:18:58  1329.93    4 <   95>  72.19     364356    32.49         
           89 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3012  MT  11:20:42  1329.26   13 <  112>  73.01     366476                  
           90 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086  MT  11:19:23  1326.99    3 <   92>  73.83     364105    32.44         
           91 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128  MT  11:16:35  1326.61    6 <   93>  74.65     360284                  
           92 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704  MT  11:19:30  1326.43    4 <   94>  75.47     364105    32.38         
           93 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2147  MT  11:16:40  1326.20    7 <  110>  76.29     360284                  
           94 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3735  MT  11:19:34  1326.11    5 <   97>  77.11     364105    32.32         
           95 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7863  MT  11:19:51  1325.65    5 <  136>  77.93     364356    32.29         
           96 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7715  MT  11:12:50  1325.63   46-  5-  4  78.75     355049    32.26         
           97 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6695  MT  11:19:40  1325.62    6 <  193>  79.57     364105    32.23         
           98 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        11:12:52  1325.47    2 <  102>  80.39     355049                  
           99 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-327   MT  11:06:50  1325.18    2 <  121>  81.21     346977    32.18         
          100 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1418      11:06:56  1325.12    4 <  124>  82.03     347094                  
          101 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3436      11:16:38  1324.92    6 <  103>  82.85     359893                  
          102 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6835  MT  11:12:59  1324.89    3 <  159>  83.68     355049    32.09         
          103 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771  MT  11:16:39  1324.84    7 <  186>  84.50     359893    32.06         
          104 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112  MT  11:16:58  1324.74   19 <  104>  85.32     360284                  
          104 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      11:16:58  1324.74   20 <  106>  85.32     360284                  
          106 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      11:17:01  1324.49   21 <  111>  86.96     360284                  
          107 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  SOT 10:58:50  1324.38    8 <  109>  87.78     336173                  
          108 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614   MT  11:07:22  1323.87   38-  5-  5  88.60     347340    31.92         
          109 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1172      10:58:56  1323.86    9 <  128>  89.42     336173                  
          110 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3468  MT  11:17:10  1323.76    8 <  117>  90.24     360284                  
          111 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2044      11:17:12  1323.60   22 <  114>  91.06     360284                  
          112 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629  MT  11:21:53  1323.58   14 <  180>  91.88     366476                  
          113 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-415   MT  11:08:12  1323.41    4 <  115>  92.70     348322    31.77         
          114 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021  MT  11:17:19  1323.03   23 <  146>  93.52     360284                  
          115 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2473      11:37:51  1322.83    2 <  226>  94.34     387390                  
          115 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 11:08:19  1322.83    5 <  162>  94.34     348322    31.72         
          117 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2133  MT  11:17:22  1322.79    9 <  129>  95.98     360284                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 11:10:12  1322.41    6 <  120>  96.80     350703    31.63         
          119 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014 MT  11:10:19  1321.97    8 <  132>  97.62     350742                  
          120 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9177  SOT 11:10:20  1321.74    7 <  155>  98.44     350703                  
          121 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 11:07:32  1321.65    3 <  144>  99.26     346977    31.54         
          122 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555  MT  11:17:25  1321.48    3 <  135> 100.08     359994    31.51         
          123 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2511      11:22:17  1321.27    7 <  125> 100.90     366367                  
          124 Skórzewski Edward    2    PL-0303-15-3416  MT  11:08:02  1319.58    5 <  139> 101.72     347094    31.46         
          125 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2510      11:22:39  1319.53    8 <  127> 102.54     366367                  
          126 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  11:26:54  1318.70    4 <  176> 103.36     371741    31.40         
          127 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9059  MT  11:22:52  1318.50    9 <  149> 104.18     366367                  
          128 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479  MT  11:00:05  1317.89   10 <  151> 105.00     336173                  
          129 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2152  MT  11:18:23  1317.87   10 <  134> 105.82     360284                  
          130 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6971  MT  11:22:58  1316.15    2 <  224> 106.64     365846    31.28         
          131 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  11:22:51  1314.95    4 <  140> 107.47     365359    31.26         
          132 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:11:47  1314.71    9 <  133> 108.29     350742                  
          133 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-520   MT  11:11:49  1314.54   10 <  138> 109.11     350742                  
          134 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2159  MT  11:19:26  1312.83   11 <  147> 109.93     360284                  
          135 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  11:19:21  1312.17    4 <  143> 110.75     359994    31.14         
          136 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3510  MT  11:22:54  1311.10    6 <  137> 111.57     364356                  
          137 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9779  MT  11:22:58  1310.79    7 <  170> 112.39     364356                  
          138 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-536       11:12:48  1309.72   11 <  145> 113.21     350742                  
          139 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1424      11:10:23  1307.90    6 <  142> 114.03     347094                  
          140 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  11:24:23  1307.73    5 <  141> 114.85     365359    31.00         
          141 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033  MT  11:24:32  1307.03    6 <  158> 115.67     365359                  
          142 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1492  MT  11:10:35  1306.91    7 <  152> 116.49     347094    30.94         
          143 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3675  MT  11:20:30  1306.69    5 <  169> 117.31     359994    30.91         
          144 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14450 SOT 11:10:33  1306.64    4 <  214> 118.13     346977    30.88         
          145 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-547   MT  11:13:26  1306.63   12 <  154> 118.95     350742                  
          146 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746   MT  11:20:47  1306.40   24 <  156> 119.77     360284                  
          147 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2047  MT  11:20:54  1305.85   12 <  173> 120.59     360284                  
          148 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  11:11:04  1305.46    2 <  166> 121.41     347340    30.77         
          149 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11531     11:25:43  1305.11   10 <  150> 122.23     366367                  
          150 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734  MT  11:25:47  1304.80   11 <  165> 123.05     366367                  
          151 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1164      11:02:42  1304.51   11 <  153> 123.87     336173                  
          152 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1404  MT  11:11:05  1304.46            8 124.69     347094    30.65         
          153 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      11:02:44  1304.34   12 <  157> 125.51     336173                  
          154 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 MT  11:14:00  1303.87   13 <  160> 126.33     350742                  
          155 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754   MT  11:14:12  1302.76    8 <  161> 127.15     350703                  
          156 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2035      11:21:38  1302.39   25 <  177> 127.97     360284                  
          157 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116  MT  11:03:29  1300.56   13 <  167> 128.79     336173                  
          158 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930  MT  11:25:56  1300.52    7 <  194> 129.61     365359                  
          159 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 11:18:02  1300.39    4 <  218> 130.43     355049    30.45         
          160 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       11:14:44  1300.33   14 <  163> 131.26     350742                  
          161 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776   MT  11:14:44  1300.18    9 <  174> 132.08     350703                  
          162 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-444   MT  11:12:58  1299.87    6 <  164> 132.90     348322                  
          163 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  MT  11:14:53  1299.61   15 <  171> 133.72     350742                  
          164 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  11:13:02  1299.55    7 <  185> 134.54     348322                  
          165 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8557  MT  11:27:05  1298.79   12 <  189> 135.36     366367                  
          166 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  MT  11:12:27  1298.71    3 <  203> 136.18     347340    30.25         
          167 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430  SOT 11:03:52  1298.63   14 <  168> 137.00     336173                  
          168 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      11:03:57  1298.22   15 <  192> 137.82     336173                  
          169 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585  MT  11:22:20  1298.06    6 <  175> 138.64     359994                  
          170 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254  SOT 11:25:53  1297.18            8 139.46     364356                  
          171 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5524  MT  11:15:24  1297.12   16 <  172> 140.28     350742                  
          172 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7749  SOT 11:15:25  1297.04   17 <  209> 141.10     350742                  
          173 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3474  MT  11:22:48  1296.92   13 <  206> 141.92     360284                  
          174 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-791   MT  11:15:27  1296.74   10 <  204> 142.74     350703                  
          175 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563  MT  11:22:46  1296.03    7 <  190> 143.56     359994                  
          176 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2702  MT  11:31:55  1295.64    5 <  238> 144.38     371741    29.96         
          177 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6959  MT  11:23:05  1295.60   26 <  178> 145.20     360284                  
          178 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      11:23:08  1295.36   27 <  178> 146.02     360284                  
          178 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6775  MT  11:23:08  1295.36   28 <  181> 146.02     360284                  
          180 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  11:27:59  1295.04   15 <  182> 147.66     366476                  
          181 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705   MT  11:23:16  1294.74   29 <  183> 148.48     360284                  
          182 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7009  MT  11:28:04  1294.66   16 <  184> 149.30     366476                  
          183 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706  MT  11:23:18  1294.59   30 <  196> 150.12     360284                  
          184 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  11:28:06  1294.51   17 <  227> 150.94     366476                  
          185 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452  MT  11:14:18  1293.43    8 <  205> 151.76     348322                  
          186 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5719  MT  11:23:17  1293.26    8 <  187> 152.58     359893    29.67         
          187 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592  MT  11:23:18  1293.18    9 <  188> 153.40     359893                  
          188 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137  MT  11:23:19  1293.11   10 <  191> 154.22     359893                  
          189 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5881      11:28:21  1292.98   13 <  222> 155.05     366367                  
          190 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3602      11:23:29  1292.69    8 <  199> 155.87     359994                  
          191 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2785      11:23:25  1292.64   11 <  208> 156.69     359893                  
          192 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  11:05:08  1292.31   16 <  195> 157.51     336173                  
          193 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3726  MT  11:26:45  1292.30    7 <  197> 158.33     364105                  
          194 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063  MT  11:27:44  1292.24            8 159.15     365359                  
          195 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      11:05:09  1292.23   17 <  212> 159.97     336173                  
          196 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211  MT  11:23:49  1292.19   31 <  198> 160.79     360284                  
          197 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3751  MT  11:26:50  1291.92    8 <  229> 161.61     364105                  
          198 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6728  MT  11:23:53  1291.88           32 162.43     360284                  
          199 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941 MT  11:23:41  1291.77    9 <  200> 163.25     359994                  
          200 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12708 MT  11:23:44  1291.54   10 <  201> 164.07     359994                  
          201 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  11:23:46  1291.38   11 <  234> 164.89     359994                  
          202 Mora Józef           2    PL-S39-15-2574   MT  11:26:29  1291.08   38-  2-  2 165.71     363418    29.21         
          203 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  11:14:02  1291.07    4 <  243> 166.53     347340    29.18         
          204 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9160  SOT 11:16:45  1290.54   11 <  215> 167.35     350703                  
          205 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-413       11:14:55  1290.48    9 <  207> 168.17     348322                  
          206 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2143  MT  11:24:12  1290.42           14 168.99     360284                  
          207 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  MT  11:14:57  1290.32   10 <  216> 169.81     348322                  
          208 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      11:24:01  1289.86   12 <  219> 170.63     359893                  
          209 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599   MT  11:17:02  1289.33   18 <  210> 171.45     350742                  
          210 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525   MT  11:17:03  1289.26   19 <  239> 172.27     350742                  
          211 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-1985  MT  11:16:41  1288.85   29-  2-  2 173.09     350160    28.95         
          212 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108  MT  11:05:50  1288.84   18 <  236> 173.91     336173                  
          213 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-1571  MT  11:16:42  1288.77            2 174.73     350160    28.89         
          214 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   SOT 11:14:17  1288.52            5 175.55     346977    28.86         
          215 Gostyński Robert     2    PL-0193-12-12119 MT  11:17:15  1288.17   12 <  220> 176.37     350703                  
          216 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 11:15:32  1287.54   11 <  216> 177.19     348322                  
          216 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-443       11:15:32  1287.54           12 177.19     348322                  
          218 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006701    MT  11:20:47  1287.42            5 178.84     355049    28.75         
          219 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-13-6489  MT  11:24:38  1287.02           13 179.66     359893                  
          220 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  MT  11:17:33  1286.75   13 <  228> 180.48     350703                  
          221 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-670   MT  11:42:05  1286.02   35-  1-  1 181.30     382054    28.66         
          222 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2594      11:30:03  1285.27   14 <  223> 182.12     366367                  
          223 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9088  MT  11:30:09  1284.82   15 <  225> 182.94     366367                  
          224 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3971  MT  11:29:46  1284.72            3 183.76     365846    28.58         
          225 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2506      11:30:13  1284.52           16 184.58     366367                  
          226 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2424      11:46:45  1283.81    3 <  231> 185.40     387390                  
          227 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8353  MT  11:30:30  1283.63   18 <  230> 186.22     366476                  
          228 Gostyński Robert     2    PL-0303-16-3575  MT  11:18:14  1283.53   14 <  241> 187.04     350703                  
          229 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2755  MT  11:28:42  1283.42    9 <  232> 187.86     364105                  
          230 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420 MT  11:30:34  1283.33   19 <  233> 188.68     366476                  
          231 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513  MT  11:46:55  1283.10            4 189.50     387390    28.37         
          232 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729  MT  11:28:48  1282.96   10 <  244> 190.32     364105                  
          233 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      11:30:47  1282.36   20 <  235> 191.14     366476                  
          234 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3639      11:25:47  1282.11   12 <  242> 191.96     359994                  
          235 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653  MT  11:30:51  1282.06           21 192.78     366476                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          236 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      11:07:14  1281.96   19 <  237> 193.60     336173                  
          237 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1126      11:07:16  1281.80           20 194.42     336173                  
          238 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2705  MT  11:35:01  1281.79            6 195.24     371741                  
          239 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581   MT  11:18:39  1281.72           20 196.06     350742                  
          240 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831   MT  11:28:38  1281.30            2 196.88     363418    28.12         
          241 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   MT  11:18:44  1281.18           15 197.70     350703                  
          242 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6511  MT  11:26:26  1279.14           13 198.52     359994                  
          243 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333  MT  11:16:35  1278.94            5 199.34     347340    28.03         
          244 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3711  MT  11:29:43  1278.83           11 200.16     364105                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          245 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      11:07:57  1278.47                        336173                  
          246 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2512      11:31:37  1278.25                        366367                  
          247 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6084      11:35:56  1277.75                        371741                  
          248 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059      11:35:58  1277.61                        371741                  
          249 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739      11:19:48  1276.35                        350742                  
          250 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      11:32:08  1275.95                        366367                  
          251 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2555      11:32:09  1275.87                        366367                  
          252 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7525      11:27:14  1275.16                        359893                  
          253 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      11:27:21  1274.99                        359994                  
          253 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114      11:08:40  1274.99                        336173                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Żmidziński Grzegorz            2        60      5     32  173.64   6956.100 
         2 Wojtaluk Krzysztof             2        54      5     21  173.16   6878.740 
         3 Żmidziński Dominik             2        23      5     14  170.58   6840.850 
         4 Gostyński Zbigniew             2        49      5     20  169.30   6777.520 
         5 Kuniszewski Tomasz             2        83      5     16  168.12   6741.420 
         6 Socha Ryszard                  2        79      5     20  167.28   6743.770 
         7 Gostyński Robert               2        33      5     15  167.02   6753.270 
         8 Gliwa Jerzy                    2        39      5      8  165.34   6708.210 
         9 Kubisiak Franciszek            2        43      5      8  164.85   6716.340 
        10 Wójcik Mariusz                 2        59      5     12  164.81   6710.970 
        11 Bińczyk Andrzej                2        64      5     13  163.70   6694.250 
        12 Mackiewicz Andrzej             2        48      5     11  163.25   6663.670 
        13 Orłowski Grzegorz              2        28      5      6  161.98   6661.580 
        14 Skórzewski Edward              2        66      5      8  159.65   6622.570 
        15 Gajewski Sebastian             2       112      5     13  159.18   6610.860 
        16 Wastowski Dariusz              2        28      5      5  156.47   6578.060 
        17 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5      5  150.15   6498.050 
        18 Młodojewski Sylwester          2        46      4      5  123.55   5238.330 
        19 Kulczyk Jerzy                  2        22      3      3   93.51   3947.380 
        20 Zawiślak Mariusz               2        29      2      2   57.84   2577.620 
        21 Mora Józef                     2        38      2      2   57.33   2572.380 
        22 Dzienisz Stanisław             2        35      1      1   28.66   1286.020 
        23 Kryczka Henryk                 2        46      1      4   28.37   1283.100 
        24 Tulula Bartosz                 2        25     --      0    0.00      0.000 
        25 Stach Rafał                    2        24     --      0    0.00      0.000 
        26 Nowakowski Zbigniew            2        48     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
      5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5    25  555.74  30477.580 
          2 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5    25  553.95  30229.930 
          3 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5    25  553.58  30307.510 
          4 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5    25  547.85  30079.320 
          5 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      5      5    25  535.77  29854.470 
          6 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5    25  523.76  29626.140 
          7 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5    25  512.19  29053.290 
          8 Socha Ryszard                  2         5      4      5      5      5    24  538.35  29048.310 
          9 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      4      5    24  520.94  28784.000 
         10 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5      4      5    24  515.59  28601.620 
         11 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      5      5    23  478.04  26595.450 
         12 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5      2      5    21  440.48  24600.050 
         13 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5      3      5    20  449.98  23775.220 
         14 Gajewski Sebastian             2         5      5      5     --      5    20  417.37  23699.710 
         15 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4      1      5    18  381.54  21255.570 
         16 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5      2      5    17  387.48  20073.390 
         17 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5      3      5    16  387.37  19147.670 
         18 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      4    14  363.90  16931.270 
         19 Mora Józef                     2         2      2      2      5      2    13  270.62  15189.870 
         20 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     9  199.29  10502.100 
         21 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     --     --     9  132.27   9825.970 
         22 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      1     6  139.94   6552.620 
         23 Kryczka Henryk                 2         2      2      1     --      1     6   99.86   6723.370 
         24 Stach Rafał                    2        --     --      2      3     --     5  103.45   5491.370 
         25 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     4  101.41   4656.630 
         26 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         28 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Żmidziński Grzegorz            2        60      5     32  174.24   7006.350 
         2 Wojtaluk Krzysztof             2        54      5     21  173.16   6878.740 
         3 Gostyński Zbigniew             2        49      5     20  170.74   6805.320 
         4 Żmidziński Dominik             2        23      5     14  170.58   6840.850 
         5 Kuniszewski Tomasz             2        83      5     16  168.55   6747.320 
         6 Bińczyk Andrzej                2        64      5     13  168.14   6752.690 
         7 Gostyński Robert               2        33      5     15  167.94   6761.720 
         8 Socha Ryszard                  2        79      5     20  167.42   6744.210 
         9 Gliwa Jerzy                    2        39      5      8  165.34   6708.210 
        10 Kubisiak Franciszek            2        43      5      8  164.85   6716.340 
        11 Wójcik Mariusz                 2        59      5     12  164.81   6710.970 
        12 Mackiewicz Andrzej             2        48      5     11  164.35   6681.690 
        13 Skórzewski Edward              2        66      5      8  162.82   6668.310 
        14 Orłowski Grzegorz              2        28      5      6  161.98   6661.580 
        15 Gajewski Sebastian             2       112      5     13  159.18   6610.860 
        16 Wastowski Dariusz              2        28      5      5  156.47   6578.060 
        17 Młodojewski Sylwester          2        46      5      5  155.76   6563.800 
        18 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5      5  150.15   6498.050 
        19 Kryczka Henryk                 2        46      4      4  121.97   5233.600 
        20 Kulczyk Jerzy                  2        22      3      3   93.51   3947.380 
        21 Zawiślak Mariusz               2        29      2      2   57.84   2577.620 
        22 Mora Józef                     2        38      2      2   57.33   2572.380 
        23 Dzienisz Stanisław             2        35      1      1   28.66   1286.020 
        24 Tulula Bartosz                 2        25     --      0    0.00      0.000 
        25 Stach Rafał                    2        24     --      0    0.00      0.000 
        26 Nowakowski Zbigniew            2        48     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
      5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5    25  558.70  30395.010 
          2 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5    25  557.52  30588.410 
          3 Socha Ryszard                  2         5      5      5      5      5    25  556.95  30422.530 
          4 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5    25  554.49  30370.450 
          5 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5    25  548.77  30087.770 
          6 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      5      5    25  546.79  30216.820 
          7 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5      5      5    25  541.74  29902.680 
          8 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5    25  532.91  29590.090 
          9 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5    25  523.76  29626.140 
         10 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      4      5    24  520.94  28784.000 
         11 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5      4      5    24  518.28  28720.740 
         12 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      5      5    23  478.04  26595.450 
         13 Gajewski Sebastian             2         5      5      5      2      5    22  466.45  26267.160 
         14 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5      2      5    21  443.62  24699.240 
         15 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5      2      5    19  411.78  22259.460 
         16 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4      1      5    18  381.54  21255.570 
         17 Kryczka Henryk                 2         4      5      5     --      4    18  353.57  20680.690 
         18 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5      3      5    16  387.37  19147.670 
         19 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      5    15  396.58  18278.550 
         20 Mora Józef                     2         2      2      2      5      2    13  270.62  15189.870 
         21 Tulula Bartosz                 2         4      4      3     --     --    11  165.32  11972.460 
         22 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     9  199.29  10502.100 
         23 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      1     6  139.94   6552.620 
         24 Stach Rafał                    2        --     --      2      3     --     5  103.45   5491.370 
         25 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     4  101.41   4656.630 
         26 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         28 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                 1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        5    111.37     952.412     154.800 
                 2 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        5    109.93     952.412     249.050 
                 3 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        5    109.29     926.830     217.760 
                 4 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        5    107.59     952.412     351.950 
                 5 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.94     926.830     342.880 
                 6 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        5    105.55     911.456     400.730 
                 7 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        5    104.74     952.412     463.710 
                 8 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        5    103.99     915.416     448.790 
                 9 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        4     96.47     807.705     176.250 
                10 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        4     93.67     852.535     255.290 
                11 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6756      0        4     92.71     828.645     293.960 
                12 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        4     91.76     798.536     290.460 
                13 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2035      0        4     90.88     828.645     346.740 
                14 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        4     90.72     853.580     373.260 
                15 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        4     90.53     828.645     352.740 
                16 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        4     88.92     795.315     439.920 
                17 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        4     88.72     830.269     423.000 
                18 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2479      1        4     87.95     753.884     519.380 
                19 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        4     87.65     748.749     144.510 
                20 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        4     86.83     807.585     477.420 
                21 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        4     86.75     748.749     140.670 
                22 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-6         1        4     85.11     704.219     289.470 
                23 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        4     84.38     780.115     234.200 
                24 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2147      1        4     83.72     780.115     236.350 
                25 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        4     83.60     778.977     263.370 
                26 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2126      0        4     83.18     780.115     383.120 
                27 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        4     82.70     757.911     362.410 
                28 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2059      1        4     82.39     780.115     344.540 
                29 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2594      1        4     82.23     805.071     271.990 
                30 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        4     82.02     704.219     408.490 
                31 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-536       1        4     81.88     757.911     332.020 
                32 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        4     81.74     780.115     415.380 
                33 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        4     80.09     805.071     496.890 
                34 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        4     79.10     757.911     472.520 
                35 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1164      0        4     78.53     704.219     490.060 
                36 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        4     74.71     804.273     642.280 
                37 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        4     73.54     567.094     322.630 
                38 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        4     72.87     576.088     389.640 
                39 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        4     72.79     576.088     369.660 
                40 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        4     71.85     615.904     385.060 
                41 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        4     70.75     567.094     442.070 
                42 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5951      1        4     70.06     567.094     477.450 
                43 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        3     82.43     706.147      98.990 
                44 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-529       1        3     80.95     688.580     143.200 
                45 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        3     78.30     704.878     252.460 
                46 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7749      1        3     77.91     688.580     228.770 
                47 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6910      0        3     75.00     704.878     343.350 
                48 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        3     73.68     672.665     384.480 
                49 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        3     73.26     681.656     400.470 
                50 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2159      1        3     72.14     704.878     472.400 
                51 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2053      1        3     72.09     656.348     119.570 
                52 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5842      1        3     71.79     674.428     195.480 
                53 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2161      1        3     71.65     656.348     194.400 
                54 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        3     71.55     656.348     175.180 
                55 Gostyński Robert          2   PL-0302-14-13460     0        3     71.30     638.693     167.670 
                56 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-443       1        3     70.81     681.656     498.610 
                57 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        3     70.24     598.092     163.480 
                58 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        3     69.96     598.092     196.350 
                59 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        3     69.95     638.786     189.740 
                60 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        3     69.85     657.142     240.780 
                61 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8243      1        3     69.62     656.348     205.100 
                62 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        3     69.62     656.348     253.200 
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                63 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-16-2785      1        3     69.46     657.142     161.690 
                64 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-505       0        3     69.22     638.786     249.670 
                65 Orłowski Grzegorz         2   PL-0303-16-2702      0        3     68.85     691.142     216.080 
                66 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1101      1        3     68.85     598.092     281.690 
                67 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-442       1        3     68.26     631.869     283.050 
                68 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8273      1        3     67.87     656.348     320.200 
                69 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        3     67.40     656.348     330.470 
                70 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9059      1        3     67.31     675.006     330.720 
                71 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        3     67.24     638.693     339.000 
                72 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2430      1        3     67.06     598.092     319.570 
                73 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        3     66.94     655.499     345.790 
                74 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2047      1        3     66.76     656.348     302.450 
                75 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-14-10914     0        3     66.53     638.786     299.700 
                76 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2044      1        3     66.49     656.348     376.230 
                77 Gostyński Robert          2   PL-0302-14-9177      0        3     65.28     638.693     411.870 
                78 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        3     64.93     638.786     378.110 
                79 Bińczyk Andrzej           2   PL-0296-13-5719      1        3     64.79     657.142     410.760 
                80 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-3474      0        3     64.35     656.348     407.850 
                81 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-94        1        3     63.36     417.711      88.760 
                82 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        3     62.94     450.214     129.660 
                83 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5565      0        3     62.77     588.992     119.720 
                84 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        3     62.53     607.818     153.140 
                85 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        3     62.30     607.818     182.280 
                86 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6639      1        3     62.23     456.882     128.760 
                87 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-705       0        3     62.04     656.348     534.260 
                88 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-3475      1        3     61.67     607.818     158.170 
                89 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        3     61.03     607.818     226.870 
                90 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2002      1        3     60.90     607.818     240.080 
                91 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2585      0        3     60.56     487.213     218.890 
                92 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1114      1        3     60.23     417.711     199.670 
                93 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1183      0        3     59.75     417.711     224.920 
                94 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6959      1        3     59.42     607.818     180.580 
                95 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-5843      1        3     59.00     487.213     292.580 
                96 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4672      1        3     58.99     626.166     333.820 
                97 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0272-10-9599      1        3     58.62     447.975     310.120 
                98 Skórzewski Edward         2   PL-0480-16-1494      0        3     58.49     439.845     333.110 
                99 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        3     58.30     607.818     334.760 
               100 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6427      1        3     58.07     450.214     304.090 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904      10:59:00  1418.44   60- 37-  0   0.82     360284                  
            2 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088      10:59:03  1418.16    2 <    3>   1.64     360284                  
            3 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2053      10:59:16  1416.95    3 <   12>   2.46     360284                  
            4 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2126      10:59:28  1415.84   23- 14-  0   3.28     360284                  
            5 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715       10:57:06  1391.13   33- 16-  4   4.10     350703                  
            6 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-505       10:59:03  1380.60   49- 22-  4   4.92     350742                  
            7 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441       10:57:18  1380.59   59- 13-  3   5.74     348322                  
            8 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7866      11:09:01  1380.05   39- 11-  2   6.56     364356                  
            9 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-6     SOT 10:48:46  1379.08   79- 32-  4   7.38     336173    39.79   39.79 
           10 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      11:10:58  1377.90   54- 23-  0   8.20     366476                  
           11 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017      11:11:03  1377.47    2 <   15>   9.02     366476                  
           12 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908      11:06:44  1376.53    4 <   13>   9.84     360284                  
           13 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6756      11:06:47  1376.27    5 <   14>  10.66     360284                  
           14 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:06:53  1375.74    6 <   24>  11.48     360284                  
           15 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6612      11:11:31  1375.06    3 <   16>  12.31     366476                  
           16 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828      11:11:35  1374.71    4 <   17>  13.13     366476                  
           17 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014      11:11:48  1373.60    5 <   19>  13.95     366476                  
           18 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2161      11:07:20  1373.38    2 <   28>  14.77     360284                  
           19 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      11:12:06  1372.06    6 <   39>  15.59     366476                  
           20 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272      11:07:26  1371.37   64- 18-  0  16.41     359893                  
           21 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753      11:16:21  1369.97   28-  8-  0  17.23     371741                  
           22 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918      11:11:50  1369.24   43- 10-  0  18.05     365359                  
           23 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      11:11:55  1368.81    2 <   42>  18.87     365359                  
           24 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8273      11:08:37  1366.70    7 <   30>  19.69     360284                  
           25 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      10:51:12  1365.45    2 <   77>  20.51     336173                  
           26 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5537      11:14:07  1361.37   83- 20-  0  21.33     366367                  
           27 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       11:02:42  1361.05    2 <   29>  22.15     350742                  
           28 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2153      11:09:50  1360.42    3 <   47>  22.97     360284                  
           29 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5565      11:02:50  1360.34    3 <   31>  23.79     350742                  
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      11:09:51  1360.33    8 <   32>  24.61     360284                  
           31 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-527       11:02:51  1360.26    4 <   60>  25.43     350742                  
           32 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:09:53  1360.16    9 <   33>  26.25     360284                  
           33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2002      11:09:55  1359.99   10 <   35>  27.07     360284                  
           34 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749       11:02:53  1359.93    2 <   52>  27.89     350703                  
           35 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8252      11:09:59  1359.65   11 <   36>  28.71     360284                  
           36 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      11:10:02  1359.39   12 <   37>  29.53     360284                  
           37 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073      11:10:03  1359.31   13 <   46>  30.35     360284                  
           38 Skórzewski Edward    2    PL-097-13-6436       11:00:21  1359.29   66-  8-  0  31.17     347094                  
           39 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      11:14:45  1358.58    7 <   41>  31.99     366476                  
           40 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3724      11:13:01  1358.52   48- 18-  0  32.81     364105                  
           41 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      11:14:55  1357.74    8 <   63>  33.63     366476                  
           42 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030      11:14:31  1355.61    3 <  131>  34.45     365359                  
           43 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-14-5084      11:10:50  1353.83    2 <   45>  35.27     359893                  
           44 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736      11:16:11  1350.99    2 <   50>  36.10     366367                  
           45 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589      11:11:24  1350.95    3 <   64>  36.92     359893                  
           46 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      11:11:44  1350.73   14 <   49>  37.74     360284                  
           47 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2179      11:12:09  1348.62    4 <   61>  38.56     360284                  
           48 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938      11:16:42  1346.51   22-  3-  0  39.38     365846                  
           49 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726      11:12:48  1345.35   15 <   54>  40.20     360284                  
           50 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074      11:17:20  1345.29    3 <   53>  41.02     366367                  
           51 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081      11:21:20  1345.26    2 <   83>  41.84     371741                  
           52 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460 SOT 11:05:44  1345.06    3 <   73>  42.66     350703    38.66   38.66 
           53 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2513      11:17:23  1345.04    4 <   56>  43.48     366367                  
           54 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925      11:12:54  1344.85   16 <   55>  44.30     360284                  
           55 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2059      11:12:56  1344.68   17 <   74>  45.12     360284                  
           56 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077      11:17:28  1344.63    5 <   68>  45.94     366367                  
           57 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 11:04:05  1344.44    2 <   67>  46.76     348322    38.53   38.53 
           58 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2414      11:33:16  1343.86   46-  5-  0  47.58     387390                  
           59 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      11:15:59  1343.64    2 <   90>  48.40     364105                  
           60 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       11:06:09  1343.07    5 <   65>  49.22     350742                  
           61 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3475      11:13:21  1342.59    5 <   91>  50.04     360284                  
           62 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3548      11:16:29  1342.09    2 <   87>  50.86     364356                  
           63 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4672      11:18:06  1341.91    9 <   66>  51.68     366476                  
           64 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3407      11:13:19  1341.30    4 <   71>  52.50     359893                  
           65 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529       11:06:31  1341.18    6 <   72>  53.32     350742                  
           66 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      11:18:18  1340.93   10 <   75>  54.14     366476                  
           67 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442       11:05:00  1339.70    3 <  113>  54.96     348322                  
           68 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324       11:18:35  1339.14    6 <  123>  55.78     366367                  
           69 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-373       11:13:54  1338.77  112- 18-  0  56.60     359994                  
           70 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 SOT 11:04:42  1336.07   28-  6-  4  57.42     346977    38.18   38.18 
           71 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2790      11:14:32  1335.24    5 <  101>  58.24     359893                  
           72 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 11:07:42  1335.14    7 <  119>  59.06     350742    38.13   38.13 
           73 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769       11:07:45  1334.74    4 <   86>  59.89     350703                  
           74 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8243      11:14:56  1334.71   18 <  104>  60.71     360284                  
           75 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637      11:19:38  1334.42   11 <   76>  61.53     366476                  
           76 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673      11:19:41  1334.18   12 <   89>  62.35     366476                  
           77 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      10:57:08  1333.31    3 <   78>  63.17     336173                  
           78 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109      10:57:09  1333.23    4 <   79>  63.99     336173                  
           79 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1107      10:57:10  1333.14    5 <   80>  64.81     336173                  
           80 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101      10:57:11  1333.05    6 <   81>  65.63     336173                  
           81 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5702      10:57:12  1332.96    7 <  107>  66.45     336173                  
           82 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1454      11:05:31  1332.33    2 <   84>  67.27     347094                  
           83 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2725      11:24:05  1332.01    3 <  126>  68.09     371741                  
           84 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1402      11:05:35  1331.99    3 <  100>  68.91     347094                  
           85 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6205      11:15:19  1331.75    2 <  122>  69.73     359994                  
           86 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       11:08:31  1330.86    5 <  118>  70.55     350703                  
           87 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9745  SOT 11:18:51  1330.49    3 <   88>  71.37     364356    37.74   37.74 
           88 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9767      11:18:58  1329.93    4 <   95>  72.19     364356                  
           89 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3012      11:20:42  1329.26   13 <  112>  73.01     366476                  
           90 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086      11:19:23  1326.99    3 <   92>  73.83     364105                  
           91 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128      11:16:35  1326.61    6 <   93>  74.65     360284                  
           92 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704      11:19:30  1326.43    4 <   94>  75.47     364105                  
           93 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2147      11:16:40  1326.20    7 <  110>  76.29     360284                  
           94 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3735      11:19:34  1326.11    5 <   97>  77.11     364105                  
           95 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7863      11:19:51  1325.65    5 <  136>  77.93     364356                  
           96 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7715      11:12:50  1325.63   46-  9-  2  78.75     355049                  
           97 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6695      11:19:40  1325.62    6 <  193>  79.57     364105                  
           98 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        11:12:52  1325.47    2 <  102>  80.39     355049                  
           99 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-327       11:06:50  1325.18    2 <  121>  81.21     346977                  
          100 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1418      11:06:56  1325.12    4 <  124>  82.03     347094                  
          101 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3436      11:16:38  1324.92    6 <  103>  82.85     359893                  
          102 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6835      11:12:59  1324.89    3 <  159>  83.68     355049                  
          103 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771      11:16:39  1324.84    7 <  186>  84.50     359893                  
          104 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112      11:16:58  1324.74   19 <  104>  85.32     360284                  
          104 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      11:16:58  1324.74   20 <  106>  85.32     360284                  
          106 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      11:17:01  1324.49   21 <  111>  86.96     360284                  
          107 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  SOT 10:58:50  1324.38    8 <  109>  87.78     336173    37.21   37.21 
          108 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614       11:07:22  1323.87   38-  5-  0  88.60     347340                  
          109 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1172      10:58:56  1323.86    9 <  128>  89.42     336173                  
          110 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3468      11:17:10  1323.76    8 <  117>  90.24     360284                  
          111 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2044      11:17:12  1323.60   22 <  114>  91.06     360284                  
          112 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629      11:21:53  1323.58   14 <  180>  91.88     366476                  
          113 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-415       11:08:12  1323.41    4 <  115>  92.70     348322                  
          114 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021      11:17:19  1323.03   23 <  146>  93.52     360284                  
          115 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2473      11:37:51  1322.83    2 <  226>  94.34     387390                  
          115 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 11:08:19  1322.83    5 <  162>  94.34     348322    37.00   37.00 
          117 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2133      11:17:22  1322.79    9 <  129>  95.98     360284                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 11:10:12  1322.41    6 <  120>  96.80     350703    36.92   36.92 
          119 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014     11:10:19  1321.97    8 <  132>  97.62     350742                  
          120 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9177  SOT 11:10:20  1321.74    7 <  155>  98.44     350703    36.87   36.87 
          121 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 11:07:32  1321.65    3 <  144>  99.26     346977    36.84   36.84 
          122 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555      11:17:25  1321.48    3 <  135> 100.08     359994                  
          123 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2511      11:22:17  1321.27    7 <  125> 100.90     366367                  
          124 Skórzewski Edward    2    PL-0303-15-3416      11:08:02  1319.58    5 <  139> 101.72     347094                  
          125 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2510      11:22:39  1319.53    8 <  127> 102.54     366367                  
          126 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      11:26:54  1318.70    4 <  176> 103.36     371741                  
          127 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9059      11:22:52  1318.50    9 <  149> 104.18     366367                  
          128 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479      11:00:05  1317.89   10 <  151> 105.00     336173                  
          129 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2152      11:18:23  1317.87   10 <  134> 105.82     360284                  
          130 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6971      11:22:58  1316.15    2 <  224> 106.64     365846                  
          131 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      11:22:51  1314.95    4 <  140> 107.47     365359                  
          132 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:11:47  1314.71    9 <  133> 108.29     350742                  
          133 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-520       11:11:49  1314.54   10 <  138> 109.11     350742                  
          134 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2159      11:19:26  1312.83   11 <  147> 109.93     360284                  
          135 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      11:19:21  1312.17    4 <  143> 110.75     359994                  
          136 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3510      11:22:54  1311.10    6 <  137> 111.57     364356                  
          137 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9779      11:22:58  1310.79    7 <  170> 112.39     364356                  
          138 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-536       11:12:48  1309.72   11 <  145> 113.21     350742                  
          139 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1424      11:10:23  1307.90    6 <  142> 114.03     347094                  
          140 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     11:24:23  1307.73    5 <  141> 114.85     365359                  
          141 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033      11:24:32  1307.03    6 <  158> 115.67     365359                  
          142 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1492      11:10:35  1306.91    7 <  152> 116.49     347094                  
          143 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3675      11:20:30  1306.69    5 <  169> 117.31     359994                  
          144 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14450 SOT 11:10:33  1306.64    4 <  214> 118.13     346977    36.24   36.24 
          145 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-547       11:13:26  1306.63   12 <  154> 118.95     350742                  
          146 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746       11:20:47  1306.40   24 <  156> 119.77     360284                  
          147 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2047      11:20:54  1305.85   12 <  173> 120.59     360284                  
          148 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      11:11:04  1305.46    2 <  166> 121.41     347340                  
          149 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11531     11:25:43  1305.11   10 <  150> 122.23     366367                  
          150 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734      11:25:47  1304.80   11 <  165> 123.05     366367                  
          151 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1164      11:02:42  1304.51   11 <  153> 123.87     336173                  
          152 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1404      11:11:05  1304.46            8 124.69     347094                  
          153 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      11:02:44  1304.34   12 <  157> 125.51     336173                  
          154 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914     11:14:00  1303.87   13 <  160> 126.33     350742                  
          155 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754       11:14:12  1302.76    8 <  161> 127.15     350703                  
          156 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2035      11:21:38  1302.39   25 <  177> 127.97     360284                  
          157 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116      11:03:29  1300.56   13 <  167> 128.79     336173                  
          158 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930      11:25:56  1300.52    7 <  194> 129.61     365359                  
          159 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 11:18:02  1300.39    4 <  218> 130.43     355049    35.84   35.84 
          160 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       11:14:44  1300.33   14 <  163> 131.26     350742                  
          161 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776       11:14:44  1300.18    9 <  174> 132.08     350703                  
          162 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-444       11:12:58  1299.87    6 <  164> 132.90     348322                  
          163 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571      11:14:53  1299.61   15 <  171> 133.72     350742                  
          164 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405       11:13:02  1299.55    7 <  185> 134.54     348322                  
          165 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8557      11:27:05  1298.79   12 <  189> 135.36     366367                  
          166 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      11:12:27  1298.71    3 <  203> 136.18     347340                  
          167 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430  SOT 11:03:52  1298.63   14 <  168> 137.00     336173    35.63   35.63 
          168 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      11:03:57  1298.22   15 <  192> 137.82     336173                  
          169 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585      11:22:20  1298.06    6 <  175> 138.64     359994                  
          170 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254  SOT 11:25:53  1297.18    8 <  258> 139.46     364356    35.55   35.55 
          171 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5524      11:15:24  1297.12   16 <  172> 140.28     350742                  
          172 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7749  SOT 11:15:25  1297.04   17 <  209> 141.10     350742    35.50   35.50 
          173 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3474      11:22:48  1296.92   13 <  206> 141.92     360284                  
          174 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-791       11:15:27  1296.74   10 <  204> 142.74     350703                  
          175 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563      11:22:46  1296.03    7 <  190> 143.56     359994                  
          176 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2702      11:31:55  1295.64    5 <  238> 144.38     371741                  
          177 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6959      11:23:05  1295.60   26 <  178> 145.20     360284                  
          178 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      11:23:08  1295.36   27 <  178> 146.02     360284                  
          178 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6775      11:23:08  1295.36   28 <  181> 146.02     360284                  
          180 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      11:27:59  1295.04   15 <  182> 147.66     366476                  
          181 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       11:23:16  1294.74   29 <  183> 148.48     360284                  
          182 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7009      11:28:04  1294.66   16 <  184> 149.30     366476                  
          183 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706      11:23:18  1294.59   30 <  196> 150.12     360284                  
          184 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345      11:28:06  1294.51   17 <  227> 150.94     366476                  
          185 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452      11:14:18  1293.43    8 <  205> 151.76     348322                  
          186 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5719      11:23:17  1293.26    8 <  187> 152.58     359893                  
          187 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592      11:23:18  1293.18    9 <  188> 153.40     359893                  
          188 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137      11:23:19  1293.11   10 <  191> 154.22     359893                  
          189 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5881      11:28:21  1292.98   13 <  222> 155.05     366367                  
          190 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3602      11:23:29  1292.69    8 <  199> 155.87     359994                  
          191 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2785      11:23:25  1292.64   11 <  208> 156.69     359893                  
          192 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     11:05:08  1292.31   16 <  195> 157.51     336173                  
          193 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3726      11:26:45  1292.30    7 <  197> 158.33     364105                  
          194 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063      11:27:44  1292.24    8 <  275> 159.15     365359                  
          195 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      11:05:09  1292.23   17 <  212> 159.97     336173                  
          196 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211      11:23:49  1292.19   31 <  198> 160.79     360284                  
          197 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3751      11:26:50  1291.92    8 <  229> 161.61     364105                  
          198 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6728      11:23:53  1291.88   32 <  264> 162.43     360284                  
          199 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941     11:23:41  1291.77    9 <  200> 163.25     359994                  
          200 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12708     11:23:44  1291.54   10 <  201> 164.07     359994                  
          201 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      11:23:46  1291.38   11 <  234> 164.89     359994                  
          202 Mora Józef           2    PL-S39-15-2574       11:26:29  1291.08   38-  5-  0 165.71     363418                  
          203 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      11:14:02  1291.07    4 <  243> 166.53     347340                  
          204 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9160  SOT 11:16:45  1290.54   11 <  215> 167.35     350703    34.66   34.66 
          205 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-413       11:14:55  1290.48    9 <  207> 168.17     348322                  
          206 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2143      11:24:12  1290.42           14 168.99     360284                  
          207 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926      11:14:57  1290.32   10 <  216> 169.81     348322                  
          208 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      11:24:01  1289.86   12 <  219> 170.63     359893                  
          209 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599       11:17:02  1289.33   18 <  210> 171.45     350742                  
          210 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525       11:17:03  1289.26   19 <  239> 172.27     350742                  
          211 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-1985      11:16:41  1288.85   29-  2-  0 173.09     350160                  
          212 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108      11:05:50  1288.84   18 <  236> 173.91     336173                  
          213 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-1571      11:16:42  1288.77            2 174.73     350160                  
          214 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   SOT 11:14:17  1288.52    5 <  266> 175.55     346977    34.39   34.39 
          215 Gostyński Robert     2    PL-0193-12-12119     11:17:15  1288.17   12 <  220> 176.37     350703                  
          216 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 11:15:32  1287.54   11 <  216> 177.19     348322    34.34   34.34 
          216 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-443       11:15:32  1287.54   12 <  300> 177.19     348322                  
          218 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006701        11:20:47  1287.42    5 <  282> 178.84     355049                  
          219 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-13-6489      11:24:38  1287.02   13 <  252> 179.66     359893                  
          220 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695      11:17:33  1286.75   13 <  228> 180.48     350703                  
          221 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-670       11:42:05  1286.02   35-  2-  0 181.30     382054                  
          222 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2594      11:30:03  1285.27   14 <  223> 182.12     366367                  
          223 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9088      11:30:09  1284.82   15 <  225> 182.94     366367                  
          224 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3971      11:29:46  1284.72            3 183.76     365846                  
          225 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2506      11:30:13  1284.52   16 <  246> 184.58     366367                  
          226 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2424      11:46:45  1283.81    3 <  231> 185.40     387390                  
          227 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8353      11:30:30  1283.63   18 <  230> 186.22     366476                  
          228 Gostyński Robert     2    PL-0303-16-3575      11:18:14  1283.53   14 <  241> 187.04     350703                  
          229 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2755      11:28:42  1283.42    9 <  232> 187.86     364105                  
          230 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420     11:30:34  1283.33   19 <  233> 188.68     366476                  
          231 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513      11:46:55  1283.10    4 <  263> 189.50     387390                  
          232 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729      11:28:48  1282.96   10 <  244> 190.32     364105                  
          233 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      11:30:47  1282.36   20 <  235> 191.14     366476                  
          234 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3639      11:25:47  1282.11   12 <  242> 191.96     359994                  
          235 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653      11:30:51  1282.06   21 <  286> 192.78     366476                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          236 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      11:07:14  1281.96   19 <  237> 193.60     336173                  
          237 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1126      11:07:16  1281.80   20 <  245> 194.42     336173                  
          238 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2705      11:35:01  1281.79    6 <  247> 195.24     371741                  
          239 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581       11:18:39  1281.72   20 <  249> 196.06     350742                  
          240 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831       11:28:38  1281.30    2 <  267> 196.88     363418                  
          241 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       11:18:44  1281.18   15 <  256> 197.70     350703                  
          242 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6511      11:26:26  1279.14   13 <  253> 198.52     359994                  
          243 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333      11:16:35  1278.94            5 199.34     347340                  
          244 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3711      11:29:43  1278.83   11 <  259> 200.16     364105                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          245 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      11:07:57  1278.47   21 <  253>            336173                  
          246 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2512      11:31:37  1278.25   17 <  250>            366367                  
          247 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6084      11:35:56  1277.75    7 <  248>            371741                  
          248 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059      11:35:58  1277.61            8            371741                  
          249 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739  SOT 11:19:48  1276.35   21 <  262>            350742    33.47   33.47 
          250 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      11:32:08  1275.95   18 <  251>            366367                  
          251 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2555      11:32:09  1275.87   19 <  279>            366367                  
          252 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7525      11:27:14  1275.16   14 <  255>            359893                  
          253 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      11:27:21  1274.99   14 <  269>            359994                  
          253 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114      11:08:40  1274.99   22 <  290>            336173                  
          255 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2772      11:27:17  1274.94   15 <  257>            359893                  
          256 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-723       11:20:15  1274.13           16            350703                  
          257 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633      11:27:29  1274.03   16 <  280>            359893                  
          258 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4261      11:31:01  1273.90    9 <  260>            364356                  
          259 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3809      11:30:53  1273.61   12 <  270>            364105                  
          260 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7862      11:31:07  1273.45   10 <  261>            364356                  
          261 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3516      11:31:08  1273.38           11            364356                  
          262 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  SOT 11:20:40  1272.34           22            350742    33.13   33.13 
          263 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2405      11:49:33  1272.01            5            387390                  
          264 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943      11:28:17  1271.82   33 <  268>            360284                  
          265 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-6393      11:45:26  1271.68            2            382054                  
          266 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982      11:17:53  1271.52            6            346977                  
          267 Mora Józef           2    PL-S39-13-2205       11:31:01  1270.62    3 <  278>            363418                  
          268 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      11:28:45  1269.72   34 <  282>            360284                  
          269 Gajewski Sebastian   2    PL-0270-14-7898      11:28:38  1269.22   15 <  274>            359994                  
          270 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252      11:31:53  1269.17   13 <  270>            364105                  
          270 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222      11:31:53  1269.17   14 <  272>            364105                  
          272 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642      11:31:54  1269.10   15 <  273>            364105                  
          273 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758      11:31:56  1268.95   16 <  277>            364105                  
          274 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3674      11:28:47  1268.55   16 <  302>            359994                  
          275 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      11:33:05  1268.24    9 <  276>            365359                  
          276 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113      11:33:07  1268.09           10            365359                  
          277 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740      11:32:14  1267.63   17 <  281>            364105                  
          278 Mora Józef           2    PL-S39-16-1374       11:31:44  1267.44    4 <  285>            363418                  
          279 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2595      11:34:04  1267.41           20            366367                  
          280 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1724      11:29:00  1267.23   17 <  288>            359893                  
          281 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3752      11:32:25  1266.82           18            364105                  
          282 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6772      11:29:29  1266.45   35 <  303>            360284                  
          282 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719      11:25:21  1266.45    6 <  284>            355049                  
          284 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7703      11:25:23  1266.30    7 <  287>            355049                  
          285 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547       11:32:00  1266.26            5            363418                  
          286 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      11:34:26  1266.18   22 <  297>            366476                  
          287 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000659    SOT 11:25:26  1266.07    8 <  289>            355049    32.47   32.47 
          288 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11637      11:29:17  1265.97           18            359893                  
          289 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704        11:25:32  1265.62            9            355049                  
          290 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      11:10:38  1265.55   23 <  291>            336173                  
          291 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89    SOT 11:10:39  1265.47   24 <  292>            336173    32.37   32.37 
          292 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4552      11:10:40  1265.39   25 <  293>            336173                  
          293 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1170      11:10:41  1265.31   26 <  294>            336173                  
          294 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      11:10:42  1265.24   27 <  294>            336173                  
          294 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156      11:10:42  1265.24   28 <  296>            336173                  
          296 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1185      11:10:43  1265.16   29 <  298>            336173                  
          297 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      11:34:42  1265.02           23            366476                  
          298 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      11:10:47  1264.84   30 <  299>            336173                  
          299 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1129      11:10:50  1264.60   31 <  301>            336173                  
          300 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-408       11:20:29  1264.40           13            348322                  
          301 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1194      11:10:53  1264.36           32            336173                  
          302 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-12-1020      11:29:44  1264.32   17 <  305>            359994                  
          303 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      11:29:58  1264.30   36 <  303>            360284                  
          303 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      11:29:58  1264.30           37            360284                  
          305 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3656      11:29:47  1264.10           18            359994                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          306 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1171  MT  11:10:57  1264.05                        336173            35.00 
          307 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8234  MT  11:30:02  1264.01                        360284            35.00 
          308 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8384  MT  11:34:58  1263.86                        366476            35.00 
          308 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2056  MT  11:30:04  1263.86                        360284            35.00 
          310 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3975  MT  11:34:29  1263.79                        365846            35.00 
          311 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2122  MT  11:30:05  1263.78                        360284            35.00 
          312 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3619  MT  11:29:52  1263.73                        359994            35.00 
          313 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2131  MT  11:30:06  1263.71                        360284            35.00 
          314 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3620  MT  11:29:55  1263.51                        359994            35.00 
          315 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0296-13-4413  MT  11:33:14  1263.23                        364105            35.00 
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Gostyński Robert               2        33      4     15  147.11   5279.750 
         2 Wastowski Dariusz              2        28      4      6  145.65   5252.880 
         3 Socha Ryszard                  2        79      4     32  145.00   5267.560 
         4 Gostyński Zbigniew             2        49      4     21  140.23   5180.870 
         5 Wójcik Mariusz                 2        59      3     12  109.87   3954.810 
         6 Gliwa Jerzy                    2        39      2     10   73.29   2627.670 
         7 Młodojewski Sylwester          2        46      2      9   68.31   2566.460 
         8 Zawiślak Mariusz               2        29     --      2    0.00      0.000 
         9 Mora Józef                     2        38     --      5    0.00      0.000 
        10 Tulula Bartosz                 2        25     --      0    0.00      0.000 
        11 Stach Rafał                    2        24     --      0    0.00      0.000 
        12 Mazurkiewicz Dariusz           2        38     --      5    0.00      0.000 
        13 Nowakowski Zbigniew            2        48     --      0    0.00      0.000 
        14 Skórzewski Edward              2        66     --      8    0.00      0.000 
        15 Kryczka Henryk                 2        46     --      5    0.00      0.000 
        16 Kubisiak Franciszek            2        43     --     10    0.00      0.000 
        17 Kulczyk Jerzy                  2        22     --      3    0.00      0.000 
        18 Wojtaluk Krzysztof             2        54     --     23    0.00      0.000 
        19 Dzienisz Stanisław             2        35     --      2    0.00      0.000 
        20 Kuniszewski Tomasz             2        83     --     20    0.00      0.000 
        21 Gajewski Sebastian             2       112     --     18    0.00      0.000 
        22 Żmidziński Grzegorz            2        60     --     34    0.00      0.000 
        23 Żmidziński Dominik             2        23     --     13    0.00      0.000 
        24 Mackiewicz Andrzej             2        48     --     18    0.00      0.000 
        25 Bińczyk Andrzej                2        64     --     18    0.00      0.000 
        26 Orłowski Grzegorz              2        28     --      8    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
      Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────────────────────────────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Gostyński Robert               2        --     --     --     --      4     4  147.11   5279.750 
          2 Wastowski Dariusz              2        --     --     --     --      4     4  145.65   5252.880 
          3 Socha Ryszard                  2        --     --     --     --      4     4  145.00   5267.560 
          4 Gostyński Zbigniew             2        --     --     --     --      4     4  140.23   5180.870 
          5 Wójcik Mariusz                 2        --     --     --     --      3     3  109.87   3954.810 
          6 Gliwa Jerzy                    2        --     --     --     --      2     2   73.29   2627.670 
          7 Młodojewski Sylwester          2        --     --     --     --      2     2   68.31   2566.460 
          8 Zawiślak Mariusz               2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          9 Mora Józef                     2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         10 Tulula Bartosz                 2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         11 Stach Rafał                    2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         12 Mazurkiewicz Dariusz           2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         13 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         14 Skórzewski Edward              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         15 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         16 Kryczka Henryk                 2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         17 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         18 Kubisiak Franciszek            2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         19 Kulczyk Jerzy                  2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         20 Wojtaluk Krzysztof             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         21 Dzienisz Stanisław             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         22 Kuniszewski Tomasz             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         23 Gajewski Sebastian             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         24 Żmidziński Grzegorz            2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         25 Żmidziński Dominik             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         26 Mackiewicz Andrzej             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Bińczyk Andrzej                2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         28 Orłowski Grzegorz              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000