PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 5/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                   Wittenberge w dniu 21.05.2017.                      
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:45:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     359718 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     47
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1910
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    382 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1418.44
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1265.55
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 10:59:00
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 11:10:38
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 1 godz.  0 min. 47 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: pochmurno                     
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      21|   691|    92| 13.30|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      26|  1219|   290| 23.80|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      47|  1910|   382| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904  MT  10:59:00  1418.44   60- 35-  5   0.52     360284    35.00         
            2 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088  MT  10:59:03  1418.16    2 <    3>   1.05     360284    34.98         
            3 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2053      10:59:16  1416.95    3 <   12>   1.57     360284                  
            4 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2126  MT  10:59:28  1415.84   23- 14-  5   2.09     360284    34.94         
            5 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715   MT  10:57:06  1391.13   33- 16-  5   2.62     350703    34.93         
            6 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-505   MT  10:59:03  1380.60   49- 22-  5   3.14     350742    34.91         
            7 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   MT  10:57:18  1380.59   59- 12-  5   3.66     348322    34.89         
            8 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7866  MT  11:09:01  1380.05   39- 11-  5   4.19     364356    34.87         
            9 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-6     SOT 10:48:46  1379.08   79- 23-  5   4.71     336173    34.85         
           10 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842  MT  11:10:58  1377.90   54- 22-  5   5.24     366476    34.83         
           11 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017  MT  11:11:03  1377.47    2 <   15>   5.76     366476    34.82         
           12 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908  MT  11:06:44  1376.53    4 <   13>   6.28     360284    34.80         
           13 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6756  MT  11:06:47  1376.27    5 <   14>   6.81     360284    34.78         
           14 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:06:53  1375.74    6 <   24>   7.33     360284                  
           15 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6612  MT  11:11:31  1375.06    3 <   16>   7.85     366476    34.74         
           16 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828  MT  11:11:35  1374.71    4 <   17>   8.38     366476    34.72         
           17 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014  MT  11:11:48  1373.60    5 <   19>   8.90     366476    34.71         
           18 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2161  MT  11:07:20  1373.38    2 <   28>   9.42     360284    34.69         
           19 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      11:12:06  1372.06    6 <   39>   9.95     366476                  
           20 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272  MT  11:07:26  1371.37   64- 18-  5  10.47     359893    34.65         
           21 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753  MT  11:16:21  1369.97   28-  8-  5  10.99     371741    34.63         
           22 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918  MT  11:11:50  1369.24   43- 10-  5  11.52     365359    34.61         
           23 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  11:11:55  1368.81    2 <   43>  12.04     365359    34.60         
           24 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8273  MT  11:08:37  1366.70    7 <   30>  12.57     360284    34.58         
           25 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  10:51:12  1365.45    2 <   81>  13.09     336173    34.56         
           26 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5537  MT  11:14:07  1361.37   83- 20-  5  13.61     366367    34.54         
           27 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       11:02:42  1361.05    2 <   29>  14.14     350742                  
           28 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2153  MT  11:09:50  1360.42    3 <   48>  14.66     360284    34.50         
           29 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5565  MT  11:02:50  1360.34    3 <   31>  15.18     350742    34.49         
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      11:09:51  1360.33    8 <   32>  15.71     360284                  
           31 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-527   MT  11:02:51  1360.26    4 <   61>  16.23     350742    34.45         
           32 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:09:53  1360.16    9 <   33>  16.75     360284                  
           33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2002      11:09:55  1359.99   10 <   35>  17.28     360284                  
           34 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   MT  11:02:53  1359.93    2 <   53>  17.80     350703    34.39         
           35 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8252  MT  11:09:59  1359.65   11 <   36>  18.32     360284                  
           36 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      11:10:02  1359.39   12 <   37>  18.85     360284                  
           37 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073  MT  11:10:03  1359.31   13 <   47>  19.37     360284                  
           38 Skórzewski Edward    2    PL-097-13-6436   MT  11:00:21  1359.29   66-  8-  5  19.90     347094    34.32         
           39 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  11:14:45  1358.58    7 <   41>  20.42     366476                  
           40 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3724  MT  11:13:01  1358.52   48- 18-  5  20.94     364105    34.28         
           41 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610  MT  11:14:55  1357.74    8 <   64>  21.47     366476                  
           42 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 SOT 11:16:13  1355.64   33-  6-  5  21.99     367672    34.25         
           43 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  11:14:31  1355.61    3 <  145>  22.51     365359    34.23         
           44 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-14-5084  MT  11:10:50  1353.83    2 <   46>  23.04     359893    34.21         
           45 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736  MT  11:16:11  1350.99    2 <   51>  23.56     366367    34.19         
           46 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589  MT  11:11:24  1350.95    3 <   65>  24.08     359893    34.17         
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      11:11:44  1350.73   14 <   50>  24.61     360284                  
           48 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2179  MT  11:12:09  1348.62    4 <   62>  25.13     360284    34.14         
           49 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938  MT  11:16:42  1346.51   22-  3-  3  25.65     365846    34.12         
           50 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726  MT  11:12:48  1345.35   15 <   55>  26.18     360284                  
           51 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074  MT  11:17:20  1345.29    3 <   54>  26.70     366367    34.08         
           52 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081  MT  11:21:20  1345.26    2 <   87>  27.23     371741    34.06         
           53 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460 SOT 11:05:44  1345.06    3 <   77>  27.75     350703    34.04         
           54 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2513      11:17:23  1345.04    4 <   57>  28.27     366367                  
           55 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925  MT  11:12:54  1344.85   16 <   56>  28.80     360284                  
           56 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2059  MT  11:12:56  1344.68   17 <   78>  29.32     360284                  
           57 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077  MT  11:17:28  1344.63    5 <   69>  29.84     366367    33.97         
           58 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 11:04:05  1344.44    2 <   68>  30.37     348322    33.95         
           59 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2414      11:33:16  1343.86   46-  5-  1  30.89     387390                  
           60 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      11:15:59  1343.64    2 <   97>  31.41     364105                  
           61 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       11:06:09  1343.07    5 <   66>  31.94     350742                  
           62 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3475  MT  11:13:21  1342.59    5 <   98>  32.46     360284    33.88         
           63 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3548  MT  11:16:29  1342.09    2 <   93>  32.98     364356    33.86         
           64 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4672  MT  11:18:06  1341.91    9 <   67>  33.51     366476                  
           65 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3407      11:13:19  1341.30    4 <   75>  34.03     359893                  
           66 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529   MT  11:06:31  1341.18    6 <   76>  34.55     350742    33.81         
           67 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  11:18:18  1340.93   10 <   79>  35.08     366476                  
           68 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442   MT  11:05:00  1339.70    3 <  123>  35.60     348322    33.77         
           69 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324   MT  11:18:35  1339.14    6 <  133>  36.13     366367    33.75         
           70 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2929  SOT 11:19:38  1338.77    2 <  253>  36.65     367672    33.73         
           70 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-373   MT  11:13:54  1338.77  112- 16-  5  36.65     359994    33.73         
           72 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2747  MT  11:10:53  1338.38   26-  3-  3  37.70     355854    33.70         
           73 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 SOT 11:04:42  1336.07   28-  6-  5  38.22     346977    33.68         
           74 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1588  SOT 11:14:50  1335.30   46- 12-  5  38.74     360309    33.66         
           75 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2790      11:14:32  1335.24    5 <  109>  39.27     359893                  
           76 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 11:07:42  1335.14    7 <  129>  39.79     350742    33.62         
           77 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769   MT  11:07:45  1334.74    4 <   91>  40.31     350703    33.60         
           78 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8243  MT  11:14:56  1334.71   18 <  112>  40.84     360284                  
           79 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637  MT  11:19:38  1334.42   11 <   80>  41.36     366476                  
           80 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673  MT  11:19:41  1334.18   12 <   96>  41.88     366476                  
           81 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      10:57:08  1333.31    3 <   82>  42.41     336173                  
           82 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109  MT  10:57:09  1333.23    4 <   83>  42.93     336173    33.51         
           83 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1107      10:57:10  1333.14    5 <   84>  43.46     336173                  
           84 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101  MT  10:57:11  1333.05    6 <   85>  43.98     336173    33.48         
           85 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5702  MT  10:57:12  1332.96    7 <  116>  44.50     336173    33.46         
           86 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1454  MT  11:05:31  1332.33    2 <   88>  45.03     347094    33.44         
           87 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2725  MT  11:24:05  1332.01    3 <  137>  45.55     371741    33.42         
           88 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1402      11:05:35  1331.99    3 <  108>  46.07     347094                  
           89 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6205  MT  11:15:19  1331.75    2 <  132>  46.60     359994    33.38         
           90 Bobecki Jan          1    PL-0302-13-10182 MT  11:20:56  1331.04   30-  6-  5  47.12     367279    33.36         
           91 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       11:08:31  1330.86    5 <  128>  47.64     350703                  
           92 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-33    SOT 11:15:45  1330.78    2 <  114>  48.17     360309    33.33         
           93 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9745  SOT 11:18:51  1330.49    3 <   95>  48.69     364356    33.31         
           94 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-2291      11:11:05  1330.47   39-  8-  5  49.21     354017                  
           95 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9767  MT  11:18:58  1329.93    4 <  103>  49.74     364356    33.27         
           96 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3012  MT  11:20:42  1329.26   13 <  122>  50.26     366476                  
           97 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086  MT  11:19:23  1326.99    3 <   99>  50.79     364105    33.24         
           98 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128  MT  11:16:35  1326.61    6 <  100>  51.31     360284                  
           99 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704  MT  11:19:30  1326.43    4 <  101>  51.83     364105    33.20         
          100 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2147  MT  11:16:40  1326.20    7 <  120>  52.36     360284                  
          101 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3735  MT  11:19:34  1326.11    5 <  105>  52.88     364105    33.16         
          102 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-707   MT  11:22:17  1325.96   48- 14-  5  53.40     367667    33.14         
          103 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7863  MT  11:19:51  1325.65    5 <  152>  53.93     364356    33.13         
          104 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7715  MT  11:12:50  1325.63   46-  9-  5  54.45     355049    33.11         
          105 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6695  MT  11:19:40  1325.62    6 <  226>  54.97     364105    33.09         
          106 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        11:12:52  1325.47    2 <  110>  55.50     355049                  
          107 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-327   MT  11:06:50  1325.18    2 <  131>  56.02     346977    33.05         
          108 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1418      11:06:56  1325.12    4 <  134>  56.54     347094                  
          109 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3436      11:16:38  1324.92    6 <  111>  57.07     359893                  
          110 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6835  MT  11:12:59  1324.89    3 <  180>  57.59     355049    33.00         
          111 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771  MT  11:16:39  1324.84    7 <  218>  58.12     359893    32.98         
          112 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112  MT  11:16:58  1324.74   19 <  112>  58.64     360284                  
          112 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      11:16:58  1324.74   20 <  115>  58.64     360284                  
          114 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 11:17:00  1324.67    3 <  144>  59.69     360309    32.92         
          115 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      11:17:01  1324.49   21 <  121>  60.21     360284                  
          116 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  SOT 10:58:50  1324.38    8 <  119>  60.73     336173                  
          117 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7938  MT  11:14:42  1324.13   56-  7-  5  61.26     357117    32.87         
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614   MT  11:07:22  1323.87   38-  5-  5  61.78     347340    32.85         
          119 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1172      10:58:56  1323.86    9 <  141>  62.30     336173                  
          120 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3468  MT  11:17:10  1323.76    8 <  127>  62.83     360284                  
          121 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2044      11:17:12  1323.60   22 <  124>  63.35     360284                  
          122 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629  MT  11:21:53  1323.58   14 <  209>  63.87     366476                  
          123 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-415   MT  11:08:12  1323.41    4 <  125>  64.40     348322    32.76         
          124 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021  MT  11:17:19  1323.03   23 <  164>  64.92     360284                  
          125 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2473      11:37:51  1322.83    2 <  281>  65.45     387390                  
          125 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 11:08:19  1322.83    5 <  184>  65.45     348322    32.72         
          127 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2133  MT  11:17:22  1322.79    9 <  142>  66.49     360284                  
          128 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 11:10:12  1322.41    6 <  130>  67.02     350703    32.67         
          129 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014 MT  11:10:19  1321.97    8 <  146>  67.54     350742                  
          130 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9177  SOT 11:10:20  1321.74    7 <  176>  68.06     350703                  
          131 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 11:07:32  1321.65    3 <  162>  68.59     346977    32.61         
          132 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555  MT  11:17:25  1321.48    3 <  150>  69.11     359994    32.59         
          133 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2511      11:22:17  1321.27    7 <  135>  69.63     366367                  
          134 Skórzewski Edward    2    PL-0303-15-3416  MT  11:08:02  1319.58    5 <  157>  70.16     347094    32.56         
          135 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2510      11:22:39  1319.53    8 <  138>  70.68     366367                  
          136 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2909  MT  11:15:40  1319.40    2 <  305>  71.20     357117    32.52         
          137 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  11:26:54  1318.70    4 <  205>  71.73     371741    32.50         
          138 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9059  MT  11:22:52  1318.50    9 <  167>  72.25     366367                  
          139 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7138  MT  11:17:43  1318.45   35-  1-  1  72.77     359564    32.46         
          140 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543   SOT 11:25:55  1318.15   29-  2-  2  73.30     370289    32.45         
          141 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479  MT  11:00:05  1317.89   10 <  170>  73.82     336173                  
          142 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2152  MT  11:18:23  1317.87   10 <  149>  74.35     360284                  
          143 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6971  MT  11:22:58  1316.15    2 <  277>  74.87     365846    32.39         
          144 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-41    MT  11:18:51  1315.72    4 <  174>  75.39     360309    32.37         
          145 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  11:22:51  1314.95    4 <  158>  75.92     365359    32.35         
          146 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:11:47  1314.71    9 <  147>  76.44     350742                  
          147 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-520   MT  11:11:49  1314.54   10 <  154>  76.96     350742                  
          148 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728   MT  11:24:56  1313.41    2 <  156>  77.49     367667    32.30         
          149 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2159  MT  11:19:26  1312.83   11 <  165>  78.01     360284                  
          150 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  11:19:21  1312.17    4 <  161>  78.53     359994    32.26         
          151 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2846      11:10:31  1311.86   51-  7-  5  79.06     348322                  
          152 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3510  MT  11:22:54  1311.10    6 <  153>  79.58     364356                  
          153 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9779  MT  11:22:58  1310.79    7 <  195>  80.10     364356                  
          154 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-536       11:12:48  1309.72   11 <  163>  80.63     350742                  
          155 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2725  MT  11:16:43  1309.65    2 <  278>  81.15     355854    32.17         
          156 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3039  SOT 11:25:52  1309.04    3 <  173>  81.68     367667    32.15         
          157 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1424      11:10:23  1307.90    6 <  160>  82.20     347094                  
          158 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  11:24:23  1307.73    5 <  159>  82.72     365359    32.12         
          159 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033  MT  11:24:32  1307.03    6 <  179>  83.25     365359                  
          160 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1492  MT  11:10:35  1306.91    7 <  171>  83.77     347094    32.08         
          161 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3675  MT  11:20:30  1306.69    5 <  192>  84.29     359994    32.06         
          162 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14450 SOT 11:10:33  1306.64    4 <  263>  84.82     346977    32.04         
          163 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-547   MT  11:13:26  1306.63   12 <  175>  85.34     350742                  
          164 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746   MT  11:20:47  1306.40   24 <  177>  85.86     360284                  
          165 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2047  MT  11:20:54  1305.85   12 <  198>  86.39     360284                  
          166 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  11:11:04  1305.46    2 <  189>  86.91     347340    31.97         
          167 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11531     11:25:43  1305.11   10 <  168>  87.43     366367                  
          168 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734  MT  11:25:47  1304.80   11 <  188>  87.96     366367                  
          169 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-13091 MT  11:19:54  1304.59   43-  3-  3  88.48     358633    31.91         
          170 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1164      11:02:42  1304.51   11 <  172>  89.01     336173                  
          171 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1404  MT  11:11:05  1304.46            8  89.53     347094    31.88         
          172 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      11:02:44  1304.34   12 <  178>  90.05     336173                  
          173 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  MT  11:26:55  1304.17    4 <  215>  90.58     367667    31.84         
          174 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    MT  11:21:17  1304.13    5 <  216>  91.10     360309    31.82         
          175 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 MT  11:14:00  1303.87   13 <  181>  91.62     350742                  
          176 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754   MT  11:14:12  1302.76    8 <  182>  92.15     350703                  
          177 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2035      11:21:38  1302.39   25 <  206>  92.67     360284                  
          178 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116  MT  11:03:29  1300.56   13 <  190>  93.19     336173                  
          179 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930  MT  11:25:56  1300.52    7 <  227>  93.72     365359                  
          180 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 11:18:02  1300.39    4 <  270>  94.24     355049    31.71         
          181 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       11:14:44  1300.33   14 <  185>  94.76     350742                  
          182 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776   MT  11:14:44  1300.18    9 <  200>  95.29     350703                  
          183 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7617  MT  11:17:18  1300.10    2 <  187>  95.81     354017    31.66         
          184 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-444   MT  11:12:58  1299.87    6 <  186>  96.34     348322                  
          185 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  MT  11:14:53  1299.61   15 <  196>  96.86     350742                  
          186 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  11:13:02  1299.55    7 <  217>  97.38     348322                  
          187 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3107  MT  11:17:27  1299.38    3 <  202>  97.91     354017    31.58         
          188 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8557  MT  11:27:05  1298.79   12 <  221>  98.43     366367                  
          189 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  MT  11:12:27  1298.71    3 <  241>  98.95     347340    31.55         
          190 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430  SOT 11:03:52  1298.63   14 <  191>  99.48     336173                  
          191 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      11:03:57  1298.22   15 <  225> 100.00     336173                  
          192 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585  MT  11:22:20  1298.06    6 <  204> 100.52     359994                  
          193 Ozdoba Mirosław      1    PL-0275-11-1082  MT  11:19:23  1297.87   46-  8-  5 101.05     356115    31.47         
          194 Bobecki Jan          1    PL-0173-16-27424 MT  11:28:08  1297.19    2 <  273> 101.57     367279    31.45         
          195 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254  SOT 11:25:53  1297.18    8 <  329> 102.09     364356                  
          196 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5524  MT  11:15:24  1297.12   16 <  197> 102.62     350742                  
          197 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7749  SOT 11:15:25  1297.04   17 <  255> 103.14     350742                  
          198 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3474  MT  11:22:48  1296.92   13 <  245> 103.66     360284                  
          199 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2847      11:13:36  1296.81    2 <  243> 104.19     348322                  
          200 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-791   MT  11:15:27  1296.74   10 <  242> 104.71     350703                  
          201 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1417  MT  11:19:38  1296.69    2 <  222> 105.24     356115    31.33         
          202 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3121  MT  11:18:08  1296.13    4 <  249> 105.76     354017    31.31         
          203 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3633  MT  11:22:49  1296.04   37-  3-  3 106.28     360061    31.29         
          204 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563  MT  11:22:46  1296.03    7 <  222> 106.81     359994                  
          205 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2702  MT  11:31:55  1295.64    5 <  293> 107.33     371741    31.25         
          206 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6959  MT  11:23:05  1295.60   26 <  207> 107.85     360284                  
          207 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      11:23:08  1295.36   27 <  207> 108.38     360284                  
          207 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6775  MT  11:23:08  1295.36   28 <  210> 108.38     360284                  
          209 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  11:27:59  1295.04   15 <  211> 109.42     366476                  
          210 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705   MT  11:23:16  1294.74   29 <  212> 109.95     360284                  
          211 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7009  MT  11:28:04  1294.66   16 <  214> 110.47     366476                  
          212 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706  MT  11:23:18  1294.59   30 <  230> 110.99     360284                  
          213 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3005  MT  11:22:02  1294.55    2 <  252> 111.52     358633    31.10         
          214 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  11:28:06  1294.51   17 <  282> 112.04     366476                  
          215 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5677  MT  11:29:03  1294.37    5 <  250> 112.57     367667    31.07         
          216 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927 SOT 11:23:27  1293.98    6 <  236> 113.09     360309                  
          217 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452  MT  11:14:18  1293.43    8 <  243> 113.61     348322                  
          218 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5719  MT  11:23:17  1293.26    8 <  219> 114.14     359893    31.01         
          219 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592  MT  11:23:18  1293.18    9 <  220> 114.66     359893                  
          220 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137  MT  11:23:19  1293.11   10 <  224> 115.18     359893                  
          221 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5881      11:28:21  1292.98   13 <  275> 115.71     366367                  
          222 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862  MT  11:20:29  1292.69    3 <  234> 116.23     356115    30.94         
          222 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3602      11:23:29  1292.69    8 <  233> 116.23     359994                  
          224 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2785      11:23:25  1292.64   11 <  248> 117.28     359893                  
          225 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  11:05:08  1292.31   16 <  229> 117.80     336173                  
          226 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3726  MT  11:26:45  1292.30    7 <  231> 118.32     364105                  
          227 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4782  MT  11:30:44  1292.24   33-  3-  3 118.85     369236    30.85         
          227 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063  MT  11:27:44  1292.24    8 <  354> 118.85     365359                  
          229 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      11:05:09  1292.23   17 <  260> 119.90     336173                  
          230 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211  MT  11:23:49  1292.19   31 <  232> 120.42     360284                  
          231 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3751  MT  11:26:50  1291.92    8 <  284> 120.94     364105                  
          232 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6728  MT  11:23:53  1291.88   32 <  342> 121.47     360284                  
          233 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941 MT  11:23:41  1291.77    9 <  235> 121.99     359994                  
          234 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1405  MT  11:20:43  1291.60    4 <  299> 122.51     356115    30.72         
          235 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12708 MT  11:23:44  1291.54   10 <  238> 123.04     359994                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          236 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36    MT  11:23:59  1291.51    7 <  237> 123.56     360309                  
          237 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-73        11:24:00  1291.43    8 <  254> 124.08     360309                  
          238 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  11:23:46  1291.38   11 <  289> 124.61     359994                  
          239 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10503 MT  11:23:50  1291.31    2 <  338> 125.13     360061    30.63         
          240 Mora Józef           2    PL-S39-15-2574   MT  11:26:29  1291.08   38-  5-  4 125.65     363418    30.61         
          241 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  11:14:02  1291.07    4 <  300> 126.18     347340    30.59         
          242 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9160  SOT 11:16:45  1290.54   11 <  266> 126.70     350703                  
          243 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2836  MT  11:14:55  1290.48    3 <  247> 127.23     348322    30.55         
          243 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-413       11:14:55  1290.48    9 <  246> 127.23     348322                  
          245 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2143  MT  11:24:12  1290.42           14 128.27     360284                  
          246 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  MT  11:14:57  1290.32   10 <  268> 128.80     348322                  
          247 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6099  MT  11:15:02  1289.92    4 <  335> 129.32     348322    30.48         
          248 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      11:24:01  1289.86   12 <  271> 129.84     359893                  
          249 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3154  MT  11:19:28  1289.84    5 <  258> 130.37     354017    30.44         
          250 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0460-15-3061  MT  11:30:03  1289.83    6 <  251> 130.89     367667                  
          251 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  SOT 11:30:07  1289.53    7 <  264> 131.41     367667                  
          252 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3020  MT  11:23:07  1289.51            3 131.94     358633    30.39         
          253 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2959  MT  11:30:08  1289.47    3 <  257> 132.46     367672    30.37         
          254 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-13450 SOT 11:24:26  1289.43    9 <  323> 132.98     360309                  
          255 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599   MT  11:17:02  1289.33   18 <  256> 133.51     350742                  
          256 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525   MT  11:17:03  1289.26   19 <  294> 134.03     350742                  
          257 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  MT  11:30:13  1289.10    4 <  325> 134.55     367672    30.30         
          258 Jelski Sebastian     1    PL-0302-16-3102  MT  11:19:38  1289.05    6 <  262> 135.08     354017    30.28         
          259 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-1985  MT  11:16:41  1288.85   29-  2-  2 135.60     350160    30.26         
          260 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108  MT  11:05:50  1288.84   18 <  291> 136.13     336173                  
          261 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-1571  MT  11:16:42  1288.77            2 136.65     350160    30.22         
          262 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3169  MT  11:19:44  1288.58    7 <  360> 137.17     354017                  
          263 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   SOT 11:14:17  1288.52    5 <  344> 137.70     346977    30.19         
          264 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-797   SOT 11:30:23  1288.33    8 <  265> 138.22     367667                  
          265 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2285  MT  11:30:24  1288.25    9 <  267> 138.74     367667                  
          266 Gostyński Robert     2    PL-0193-12-12119 MT  11:17:15  1288.17   12 <  272> 139.27     350703                  
          267 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3003  SOT 11:30:26  1288.10   10 <  297> 139.79     367667                  
          268 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 11:15:32  1287.54   11 <  268> 140.31     348322                  
          268 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-443       11:15:32  1287.54           12 140.31     348322                  
          270 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006701    MT  11:20:47  1287.42    5 <  371> 141.36     355049    30.06         
          271 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-13-6489  MT  11:24:38  1287.02   13 <  318> 141.88     359893                  
          272 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  MT  11:17:33  1286.75   13 <  283> 142.41     350703                  
          273 Bobecki Jan          1    PL-0302-14-12484 MT  11:30:31  1286.37    3 <  315> 142.93     367279    30.00         
          274 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-670   MT  11:42:05  1286.02   35-  2-  2 143.46     382054    29.98         
          275 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2594      11:30:03  1285.27   14 <  276> 143.98     366367                  
          276 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9088  MT  11:30:09  1284.82   15 <  278> 144.50     366367                  
          277 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3971  MT  11:29:46  1284.72            3 145.03     365846    29.93         
          278 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3364  MT  11:22:02  1284.52            3 145.55     355854    29.91         
          278 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2506      11:30:13  1284.52   16 <  304> 145.55     366367                  
          280 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2492   MT  11:32:01  1284.25   11-  2-  2 146.60     368601    29.87         
          281 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2424      11:46:45  1283.81    3 <  286> 147.12     387390                  
          282 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8353  MT  11:30:30  1283.63   18 <  285> 147.64     366476                  
          283 Gostyński Robert     2    PL-0303-16-3575  MT  11:18:14  1283.53   14 <  296> 148.17     350703                  
          284 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2755  MT  11:28:42  1283.42    9 <  287> 148.69     364105                  
          285 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420 MT  11:30:34  1283.33   19 <  288> 149.21     366476                  
          286 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513  MT  11:46:55  1283.10    4 <  341> 149.74     387390    29.76         
          287 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729  MT  11:28:48  1282.96   10 <  301> 150.26     364105                  
          288 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      11:30:47  1282.36   20 <  290> 150.79     366476                  
          289 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3639      11:25:47  1282.11   12 <  298> 151.31     359994                  
          290 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653  MT  11:30:51  1282.06   21 <  377> 151.83     366476                  
          291 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      11:07:14  1281.96   19 <  292> 152.36     336173                  
          292 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1126      11:07:16  1281.80   20 <  302> 152.88     336173                  
          293 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2705  MT  11:35:01  1281.79    6 <  310> 153.40     371741                  
          294 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581   MT  11:18:39  1281.72   20 <  312> 153.93     350742                  
          295 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831   MT  11:28:38  1281.30    2 <  345> 154.45     363418    29.60         
          296 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   MT  11:18:44  1281.18   15 <  327> 154.97     350703                  
          297 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  MT  11:32:11  1280.25   11 <  324> 155.50     367667                  
          298 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6511  MT  11:26:26  1279.14   13 <  320> 156.02     359994                  
          299 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2864  MT  11:23:26  1279.00    5 <  319> 156.54     356115    29.52         
          300 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333  MT  11:16:35  1278.94            5 157.07     347340    29.51         
          301 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3711  MT  11:29:43  1278.83   11 <  330> 157.59     364105                  
          302 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      11:07:57  1278.47   21 <  320> 158.12     336173                  
          303 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-12-12077 MT  11:22:31  1278.26   37-  2-  2 158.64     354738    29.45         
          304 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2512      11:31:37  1278.25   17 <  314> 159.16     366367                  
          305 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2943  MT  11:24:25  1278.08    3 <  307> 159.69     357117    29.41         
          305 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4798  MT  11:33:54  1278.08    2 <  351> 159.69     369236    29.41         
          307 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-960   SOT 11:24:27  1277.93    4 <  309> 160.73     357117    29.38         
          308 Stępień Marek        1    PL-0437-16-2767  MT  11:34:46  1277.89            2 161.26     370289    29.36         
          309 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2934  MT  11:24:29  1277.78    5 <  313> 161.78     357117    29.34         
          310 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6084  MT  11:35:56  1277.75    7 <  311> 162.30     371741                  
          311 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059  MT  11:35:58  1277.61            8 162.83     371741                  
          312 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739  SOT 11:19:48  1276.35   21 <  339> 163.35     350742                  
          313 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2923  MT  11:24:51  1276.10    6 <  340> 163.87     357117                  
          314 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      11:32:08  1275.95   18 <  316> 164.40     366367                  
          315 Bobecki Jan          1    PL-0302-14-8053  MT  11:32:51  1275.94    4 <  337> 164.92     367279    29.23         
          316 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2555      11:32:09  1275.87   19 <  364> 165.45     366367                  
          317 Kubicki Filip        1    PL-S39-14-1178   MT  11:34:03  1275.22            2 165.97     368601    29.19         
          318 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7525  MT  11:27:14  1275.16   14 <  322> 166.49     359893                  
          319 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8586  SOT 11:24:17  1275.10    6 <  336> 167.02     356115                  
          320 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      11:27:21  1274.99   14 <  347> 167.54     359994                  
          320 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114  MT  11:08:40  1274.99   22 <  382> 167.54     336173                  
          322 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2772  MT  11:27:17  1274.94   15 <  328> 168.59     359893                  
          323 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11818 SOT 11:27:40  1274.68   10 <  333> 169.11     360309                  
          324 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6097      11:33:29  1274.48   12 <  361> 169.63     367667                  
          325 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11069 MT  11:33:30  1274.43    5 <  326> 170.16     367672    29.05         
          326 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2809  MT  11:33:32  1274.28            6 170.68     367672                  
          327 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-723   MT  11:20:15  1274.13           16 171.20     350703                  
          328 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633  MT  11:27:29  1274.03   16 <  366> 171.73     359893                  
          329 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4261  MT  11:31:01  1273.90    9 <  331> 172.25     364356                  
          330 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3809      11:30:53  1273.61   12 <  348> 172.77     364105                  
          331 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7862  MT  11:31:07  1273.45   10 <  332> 173.30     364356                  
          332 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3516  MT  11:31:08  1273.38           11 173.82     364356                  
          333 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-42    MT  11:27:59  1273.25   11 <  357> 174.35     360309                  
          334 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-14-1224  MT  11:28:02  1273.24   27-  1-  1 174.87     360368    28.88         
          335 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2814  MT  11:18:39  1272.87    5 <  367> 175.39     348322    28.86         
          336 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8585  SOT 11:24:47  1272.82    7 <  356> 175.92     356115                  
          337 Bobecki Jan          1    PL-074-13-107470 MT  11:33:38  1272.48    5 <  355> 176.44     367279    28.83         
          338 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3577  MT  11:27:58  1272.45            3 176.96     360061    28.81         
          339 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  SOT 11:20:40  1272.34           22 177.49     350742                  
          340 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7906  SOT 11:25:43  1272.16            7 178.01     357117                  
          341 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2405      11:49:33  1272.01            5 178.53     387390                  
          342 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943  MT  11:28:17  1271.82   33 <  346> 179.06     360284                  
          343 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-6393  MT  11:45:26  1271.68            2 179.58     382054    28.72         
          344 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982  MT  11:17:53  1271.52            6 180.10     346977                  
          345 Mora Józef           2    PL-S39-13-2205   MT  11:31:01  1270.62    3 <  363> 180.63     363418    28.68         
          346 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  11:28:45  1269.72   34 <  371> 181.15     360284                  
          347 Gajewski Sebastian   2    PL-0270-14-7898      11:28:38  1269.22   15 <  353> 181.68     359994                  
          348 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252  MT  11:31:53  1269.17   13 <  348> 182.20     364105                  
          348 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222  MT  11:31:53  1269.17   14 <  350> 182.20     364105                  
          350 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642  MT  11:31:54  1269.10   15 <  352> 183.25     364105                  
          351 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1124  MT  11:35:58  1269.00            3 183.77     369236    28.57         
          352 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758  MT  11:31:56  1268.95   16 <  359> 184.29     364105                  
          353 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3674      11:28:47  1268.55           16 184.82     359994                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          354 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909  MT  11:33:05  1268.24    9 <  358> 185.34     365359                  
          355 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2363  MT  11:34:37  1268.16            6 185.86     367279                  
          356 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13170 SOT 11:25:49  1268.14            8 186.39     356115                  
          357 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-23    MT  11:29:08  1268.10           12 186.91     360309                  
          358 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113  MT  11:33:07  1268.09           10 187.43     365359                  
          359 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740  MT  11:32:14  1267.63   17 <  369> 187.96     364105                  
          360 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3177  MT  11:24:17  1267.59            8 188.48     354017                  
          361 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2252  MT  11:35:04  1267.53   13 <  365> 189.01     367667                  
          362 Torowicz Paweł       1    PL-S39-14-612    MT  11:31:32  1267.45    9-  2-  2 189.53     363166    28.37         
          363 Mora Józef           2    PL-S39-16-1374       11:31:44  1267.44    4 <  375> 190.05     363418                  
          364 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2595      11:34:04  1267.41           20 190.58     366367                  
          365 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   SOT 11:35:06  1267.38           14 191.10     367667                  
          366 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1724      11:29:00  1267.23   17 <  380> 191.62     359893                  
          367 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1885  MT  11:19:53  1267.16    6 <  368> 192.15     348322    28.28         
          368 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219  MT  11:19:57  1266.86            7 192.67     348322    28.26         
          369 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3752  MT  11:32:25  1266.82           18 193.19     364105                  
          370 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3278  MT  11:25:02  1266.77            2 193.72     354738    28.22         
          371 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6772  MT  11:29:29  1266.45           35 194.24     360284                  
          371 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719  MT  11:25:21  1266.45    6 <  374> 194.24     355049    28.20         
          373 Korowajczyk Dariusz  1    PL-S39-15-2648   MT  11:33:41  1266.32   21-  2-  2 195.29     365565    28.17         
          374 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7703  MT  11:25:23  1266.30    7 <  378> 195.81     355049                  
          375 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547   MT  11:32:00  1266.26            5 196.34     363418    28.13         
          376 Korowajczyk Dariusz  1    PL-S39-15-2649   MT  11:33:42  1266.25            2 196.86     365565    28.11         
          377 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      11:34:26  1266.18           22 197.38     366476                  
          378 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000659    SOT 11:25:26  1266.07    8 <  381> 197.91     355049                  
          379 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592   MT  11:31:51  1266.05            2 198.43     363166    28.06         
          380 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11637  MT  11:29:17  1265.97           18 198.95     359893                  
          381 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704    MT  11:25:32  1265.62            9 199.48     355049                  
          382 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      11:10:38  1265.55           23 200.00     336173                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          383 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        11:10:39  1265.47                        336173                  
          384 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4552      11:10:40  1265.39                        336173                  
          385 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1170      11:10:41  1265.31                        336173                  
          386 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      11:10:42  1265.24                        336173                  
          386 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156      11:10:42  1265.24                        336173                  
          388 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1185      11:10:43  1265.16                        336173                  
          389 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      11:34:42  1265.02                        366476                  
          390 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      11:10:47  1264.84                        336173                  
          391 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4764      11:36:57  1264.72                        369236                  
          392 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1129      11:10:50  1264.60                        336173                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Żmidziński Grzegorz            2        60      5     35  174.14   6956.100 
         2 Wojtaluk Krzysztof             2        54      5     22  173.82   6878.740 
         3 Żmidziński Dominik             2        23      5     14  172.15   6840.850 
         4 Gostyński Zbigniew             2        49      5     22  171.28   6777.520 
         5 Kuniszewski Tomasz             2        83      5     20  170.53   6741.420 
         6 Socha Ryszard                  2        79      5     23  169.86   6743.770 
         7 Gostyński Robert               2        33      5     16  169.63   6753.270 
         8 Gliwa Jerzy                    2        39      5     11  168.44   6708.210 
         9 Wójcik Mariusz                 2        59      5     12  168.09   6710.970 
        10 Kubisiak Franciszek            2        43      5     10  167.91   6716.340 
        11 Bińczyk Andrzej                2        64      5     18  167.02   6694.250 
        12 Mackiewicz Andrzej             2        48      5     18  166.97   6663.670 
        13 Orłowski Grzegorz              2        28      5      8  165.86   6661.580 
        14 Skórzewski Edward              2        66      5      8  164.28   6622.570 
        15 Bukowski Adam                  1        46      5     12  164.10   6610.600 
        16 Gajewski Sebastian             2       112      5     16  164.02   6610.860 
        17 Wastowski Dariusz              2        28      5      6  161.57   6578.060 
        18 Drzewiecki Tomasz              1        48      5     14  160.50   6546.950 
        19 Gawin Józef                    1        33      5      6  157.70   6547.410 
        20 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5      5  156.47   6498.050 
        21 Młodojewski Sylwester          2        46      5      9  156.08   6504.780 
        22 Jelski Sebastian               1        39      5      8  155.27   6474.500 
        23 Ozdoba Mirosław                1        46      5      8  153.98   6457.850 
        24 Ulatowski Dariusz              1        56      5      7  153.52   6477.320 
        25 Bobecki Jan                    1        30      5      6  152.87   6463.020 
        26 Pietrzyk Piotr                 1        51      5      7  146.43   6387.290 
        27 Mora Józef                     2        38      4      5  117.02   5109.260 
        28 Kulczyk Jerzy                  2        22      3      3   96.44   3947.380 
        29 Wilk Marek                     1        26      3      3   95.78   3932.550 
        30 Hołowaty Piotr                 1        43      3      3   93.40   3888.650 
        31 Stachowicz Wojciech            1        37      3      3   90.73   3859.800 
        32 Kozera Norbert                 1        33      3      3   88.83   3839.320 
        33 Stępień Marek                  1        29      2      2   61.81   2596.040 
        34 Zawiślak Mariusz               2        29      2      2   60.48   2577.620 
        35 Kubicki Filip                  1        11      2      2   59.06   2559.470 
        36 Dzienisz Stanisław             2        35      2      2   58.70   2557.700 
        37 Kaczmarek Tomasz               1        37      2      2   57.67   2545.030 
        38 Torowicz Paweł                 1         9      2      2   56.43   2533.500 
        39 Korowajczyk Dariusz            1        21      2      2   56.28   2532.570 
        40 Głowacki Jan                   1        35      1      1   32.46   1318.450 
        41 Kryczka Henryk                 2        46      1      5   29.76   1283.100 
        42 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        27      1      1   28.88   1273.240 
        43 Tulula Bartosz                 2        25     --      0    0.00      0.000 
        44 Stach Rafał                    2        24     --      0    0.00      0.000 
        45 Nowakowski Zbigniew            2        48     --      0    0.00      0.000 
        46 Surdy Paweł                    1        13     --      0    0.00      0.000 
        47 Milewski Mariusz               1        21     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
      5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5    25  556.09  30307.510 
          2 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5    25  553.42  30229.930 
          3 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5    25  550.98  30079.320 
          4 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5    25  550.96  30477.580 
          5 Bukowski Adam                  1         5      5      5      5      5    25  549.00  30146.850 
          6 Drzewiecki Tomasz              1         5      5      5      5      5    25  546.81  30113.360 
          7 Ozdoba Mirosław                1         5      5      5      5      5    25  535.67  29819.880 
          8 Gawin Józef                    1         5      5      5      5      5    25  532.39  29615.540 
          9 Jelski Sebastian               1         5      5      5      5      5    25  529.59  29596.380 
         10 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5    25  529.23  29626.140 
         11 Ulatowski Dariusz              1         5      5      5      5      5    25  528.54  29553.130 
         12 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5    25  512.56  29053.290 
         13 Socha Ryszard                  2         5      4      5      5      5    24  540.77  29048.310 
         14 Pietrzyk Piotr                 1         4      5      5      5      5    24  501.41  28124.070 
         15 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      3      5    23  500.18  27633.440 
         16 Wilk Marek                     1         5      5      5      5      3    23  457.39  26688.120 
         17 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      2      5    22  473.76  26369.720 
         18 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      3      5    21  439.76  24282.600 
         19 Kozera Norbert                 1         5      3      5      5      3    21  422.23  24128.230 
         20 Stachowicz Wojciech            1         5      5      3      5      3    21  411.23  24548.440 
         21 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5     --      5    20  436.99  23986.750 
         22 Gajewski Sebastian             2         5      5      5     --      5    20  425.28  23699.710 
         23 Głowacki Jan                   1         5      5      4      5      1    20  375.41  23040.470 
         24 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5      2      5    19  429.82  22613.390 
         25 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5     --      5    19  406.71  22309.820 
         26 Bobecki Jan                    1         2      4      5      3      5    19  402.46  21938.400 
         27 Kaczmarek Tomasz               1         4      2      5      5      2    18  369.42  20736.590 
         28 Gliwa Jerzy                    2         1      5      5      1      5    17  386.42  20181.700 
         29 Hołowaty Piotr                 1         3      1      5      5      3    17  374.84  19727.970 
         30 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4     --      5    17  367.23  20101.300 
         31 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      5    15  395.51  18197.720 
         32 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5     --      5    15  351.70  17771.290 
         33 Mora Józef                     2         2      2      2      5      4    15  325.81  17726.750 
         34 Stępień Marek                  1         1     --      5      5      2    13  302.46  15149.850 
         35 Torowicz Paweł                 1         1      2      2      4      2    11  227.96  12814.890 
         36 Kubicki Filip                  1         2      3      1      3      2    11  215.23  12907.120 
         37 Korowajczyk Dariusz            1         1      3      2      2      2    10  194.25  11454.400 
         38 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     9  203.22  10502.100 
         39 Milewski Mariusz               1         2     --      4      3     --     9  178.26   9947.820 
         40 Kryczka Henryk                 2         2      5      1     --      1     9  138.78  10055.720 
         41 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     --     --     9  133.90   9825.970 
         42 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      2     7  170.99   7824.300 
         43 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --      1      1      2      1     5  106.51   5822.400 
         44 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     4  104.31   4656.630 
         45 Stach Rafał                    2        --     --      2     --     --     2   41.58   2032.910 
         46 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         47 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         48 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         49 Surdy Paweł                    1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         50 Firkowski Leszek               1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Żmidziński Grzegorz            2        60      5     35  174.52   7006.350 
         2 Wojtaluk Krzysztof             2        54      5     22  173.82   6878.740 
         3 Gostyński Zbigniew             2        49      5     22  172.27   6805.320 
         4 Żmidziński Dominik             2        23      5     14  172.15   6840.850 
         5 Kuniszewski Tomasz             2        83      5     20  170.81   6747.320 
         6 Bińczyk Andrzej                2        64      5     18  170.49   6752.690 
         7 Gostyński Robert               2        33      5     16  170.31   6761.720 
         8 Socha Ryszard                  2        79      5     23  169.94   6744.210 
         9 Gliwa Jerzy                    2        39      5     11  168.44   6708.210 
        10 Wójcik Mariusz                 2        59      5     12  168.09   6710.970 
        11 Kubisiak Franciszek            2        43      5     10  167.91   6716.340 
        12 Mackiewicz Andrzej             2        48      5     18  167.80   6681.690 
        13 Skórzewski Edward              2        66      5      8  166.75   6668.310 
        14 Orłowski Grzegorz              2        28      5      8  165.86   6661.580 
        15 Bukowski Adam                  1        46      5     12  164.10   6610.600 
        16 Gajewski Sebastian             2       112      5     16  164.02   6610.860 
        17 Wastowski Dariusz              2        28      5      6  161.57   6578.060 
        18 Młodojewski Sylwester          2        46      5      9  160.95   6563.800 
        19 Drzewiecki Tomasz              1        48      5     14  160.50   6546.950 
        20 Jelski Sebastian               1        39      5      8  158.28   6515.920 
        21 Gawin Józef                    1        33      5      6  157.70   6547.410 
        22 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5      5  156.47   6498.050 
        23 Kryczka Henryk                 2        46      5      5  155.02   6505.610 
        24 Ozdoba Mirosław                1        46      5      8  153.98   6457.850 
        25 Ulatowski Dariusz              1        56      5      7  153.52   6477.320 
        26 Pietrzyk Piotr                 1        51      5      7  153.49   6461.940 
        27 Bobecki Jan                    1        30      5      6  152.87   6463.020 
        28 Mora Józef                     2        38      5      5  145.37   6376.700 
        29 Kulczyk Jerzy                  2        22      3      3   96.44   3947.380 
        30 Wilk Marek                     1        26      3      3   95.78   3932.550 
        31 Hołowaty Piotr                 1        43      3      3   93.40   3888.650 
        32 Stachowicz Wojciech            1        37      3      3   90.73   3859.800 
        33 Kozera Norbert                 1        33      3      3   88.83   3839.320 
        34 Stępień Marek                  1        29      2      2   61.81   2596.040 
        35 Zawiślak Mariusz               2        29      2      2   60.48   2577.620 
        36 Kubicki Filip                  1        11      2      2   59.06   2559.470 
        37 Dzienisz Stanisław             2        35      2      2   58.70   2557.700 
        38 Kaczmarek Tomasz               1        37      2      2   57.67   2545.030 
        39 Torowicz Paweł                 1         9      2      2   56.43   2533.500 
        40 Korowajczyk Dariusz            1        21      2      2   56.28   2532.570 
        41 Głowacki Jan                   1        35      1      1   32.46   1318.450 
        42 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        27      1      1   28.88   1273.240 
        43 Tulula Bartosz                 2        25     --      0    0.00      0.000 
        44 Stach Rafał                    2        24     --      0    0.00      0.000 
        45 Nowakowski Zbigniew            2        48     --      0    0.00      0.000 
        46 Surdy Paweł                    1        13     --      0    0.00      0.000 
        47 Milewski Mariusz               1        21     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
      5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Socha Ryszard                  2         5      5      5      5      5    25  559.86  30422.530 
          2 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5    25  559.35  30395.010 
          3 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5    25  557.71  30370.450 
          4 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5    25  552.26  30588.410 
          5 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5    25  551.66  30087.770 
          6 Bukowski Adam                  1         5      5      5      5      5    25  549.00  30146.850 
          7 Drzewiecki Tomasz              1         5      5      5      5      5    25  546.81  30113.360 
          8 Ozdoba Mirosław                1         5      5      5      5      5    25  535.67  29819.880 
          9 Jelski Sebastian               1         5      5      5      5      5    25  534.00  29667.300 
         10 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5    25  532.87  29590.090 
         11 Gawin Józef                    1         5      5      5      5      5    25  532.39  29615.540 
         12 Ulatowski Dariusz              1         5      5      5      5      5    25  530.07  29616.910 
         13 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5    25  529.23  29626.140 
         14 Pietrzyk Piotr                 1         5      5      5      5      5    25  527.94  29512.850 
         15 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5      4      5    24  519.16  28740.850 
         16 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      3      5    23  500.18  27633.440 
         17 Wilk Marek                     1         5      5      5      5      3    23  457.39  26688.120 
         18 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      2      5    22  482.86  26732.070 
         19 Gajewski Sebastian             2         5      5      5      2      5    22  471.52  26267.160 
         20 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      3      5    21  439.76  24282.600 
         21 Kozera Norbert                 1         5      3      5      5      3    21  422.23  24128.230 
         22 Stachowicz Wojciech            1         5      5      3      5      3    21  411.23  24548.440 
         23 Głowacki Jan                   1         5      5      5      5      1    21  397.16  24079.210 
         24 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5     --      5    20  439.17  24105.870 
         25 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5     --      5    19  409.33  22409.010 
         26 Bobecki Jan                    1         2      4      5      3      5    19  402.46  21938.400 
         27 Kryczka Henryk                 2         4      5      5     --      5    19  389.51  21952.700 
         28 Kaczmarek Tomasz               1         5      2      5      5      2    19  382.79  21843.600 
         29 Gliwa Jerzy                    2         1      5      5      1      5    17  386.42  20181.700 
         30 Hołowaty Piotr                 1         3      1      5      5      3    17  377.59  19792.610 
         31 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5     --      5    17  376.38  19957.360 
         32 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4     --      5    17  367.23  20101.300 
         33 Mora Józef                     2         2      2      2      5      5    16  354.16  18994.190 
         34 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      5    15  401.27  18278.550 
         35 Stępień Marek                  1         1     --      5      5      2    13  302.46  15149.850 
         36 Torowicz Paweł                 1         1      2      2      4      2    11  227.96  12814.890 
         37 Kubicki Filip                  1         2      3      1      3      2    11  215.23  12907.120 
         38 Tulula Bartosz                 2         4      4      3     --     --    11  167.38  11972.460 
         39 Korowajczyk Dariusz            1         1      3      2      2      2    10  194.25  11454.400 
         40 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     9  203.22  10502.100 
         41 Milewski Mariusz               1         2     --      4      3     --     9  178.26   9947.820 
         42 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      2     7  170.99   7824.300 
         43 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --      1      1      2      1     5  106.51   5822.400 
         44 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     4  104.31   4656.630 
         45 Stach Rafał                    2        --     --      2     --     --     2   41.58   2032.910 
         46 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         47 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         48 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         49 Surdy Paweł                    1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         50 Firkowski Leszek               1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                 1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        5    110.34     952.412     192.550 
                 2 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        5    109.24     952.412     265.810 
                 3 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        5    109.17     926.830     225.770 
                 4 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1        5    108.87     982.277     230.270 
                 5 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        5    107.22     952.412     354.170 
                 6 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        5    106.55     911.456     367.170 
                 7 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.26     926.830     365.890 
                 8 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        5    104.36     952.412     466.210 
                 9 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        5    103.40    1018.477     443.720 
                10 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        5    100.94     926.830     585.570 
                11 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        5     99.09    1018.477     659.640 
                12 Bobecki Jan               1   PL-0302-14-12484     1        5     98.85    1015.953     670.790 
                13 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        5     94.34    1030.886     891.610 
                14 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        4     97.38     880.070     122.290 
                15 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        4     97.07     807.705     145.040 
                16 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        4     92.52     798.536     273.410 
                17 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6756      0        4     91.56     828.645     339.240 
                18 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2035      0        4     91.31     828.645     336.200 
                19 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        4     89.19     795.315     441.600 
                20 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        4     89.13     830.269     420.120 
                21 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        4     88.69     834.448     451.290 
                22 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-2252      1        4     88.68     880.344     412.670 
                23 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1114      1        4     88.57     753.884     396.240 
                24 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2479      1        4     87.90     753.884     532.350 
                25 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        4     87.65     748.749     136.930 
                26 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        4     86.58     748.749     146.700 
                27 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7739      1        4     86.16     807.705     554.980 
                28 Kozera Norbert            1   PL-0437-15-4798      1        4     85.20     890.179     594.970 
                29 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        4     85.15     748.749     206.530 
                30 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        4     85.00     778.977     216.800 
                31 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        4     84.87     780.115     212.160 
                32 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-6         1        4     84.58     704.219     301.140 
                33 Torowicz Paweł            1   PL-S39-14-612        1        4     84.56     863.292     592.330 
                34 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2594      1        4     83.90     805.071     212.730 
                35 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        4     83.68     798.699     287.830 
                36 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2147      1        4     83.22     780.115     260.890 
                37 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        4     82.80     780.115     366.350 
                38 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2126      0        4     82.33     780.115     404.840 
                39 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        4     82.31     757.911     376.490 
                40 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-536       1        4     82.12     757.911     324.630 
                41 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        4     82.11     704.219     402.390 
                42 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        4     81.70     805.071     436.610 
                43 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-960       0        4     80.74     788.396     365.370 
                44 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        4     80.08     831.205     460.700 
                45 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2959      0        4     79.62     830.826     472.710 
                46 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        4     79.34     757.911     468.690 
                47 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3177      1        4     77.71     774.018     530.730 
                48 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        4     76.69     804.273     566.890 
                49 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1554      0        4     74.83     621.968     270.090 
                50 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1426      0        4     74.77     605.766     266.280 
                51 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        4     74.00     605.766     285.250 
                52 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1425      0        4     72.88     605.766     384.860 
                53 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        4     72.71     567.094     350.130 
                54 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        4     72.36     576.088     372.840 
                55 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        4     72.26     621.968     399.540 
                56 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        4     70.14     607.604     458.620 
                57 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        3     81.50     706.147     137.080 
                58 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-529       1        3     80.79     688.580     156.270 
                59 Stępień Marek             1   PL-0437-14-543       0        3     80.08     752.753     169.210 
                60 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-16-3039      0        3     79.97     742.211     169.690 
                61 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-16-3003      0        3     79.11     742.211     180.710 
                62 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7749      1        3     78.97     688.580     201.580 
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                63 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        3     77.75     704.878     279.740 
                64 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        3     74.55     672.665     364.010 
                65 Mora Józef                2   PL-S39-15-2547       1        3     74.44     724.618     344.740 
                66 Wilk Marek                1   PL-0480-16-2725      1        3     73.79     701.418     416.790 
                67 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        3     73.42     681.656     407.900 
                68 Torowicz Paweł            1   PL-S39-15-1592       1        3     73.17     729.442     394.880 
                69 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        3     72.97     674.428      82.440 
                70 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1588      1        3     72.43     671.293      92.590 
                71 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2161      1        3     72.31     656.348     160.000 
                72 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        3     72.16     656.348     152.770 
                73 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5842      1        3     72.04     674.428     184.550 
                74 Gostyński Robert          2   PL-0302-14-13460     0        3     71.10     638.693     173.040 
                75 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6612      1        3     71.01     674.428     236.600 
                76 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-16-2785      1        3     70.85     657.142     120.440 
                77 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        3     70.85     638.786     163.330 
                78 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2053      1        3     70.79     656.348     170.580 
                79 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        3     70.67     657.142     211.130 
                80 Orłowski Grzegorz         2   PL-0303-16-2702      0        3     70.41     691.142     161.980 
                81 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        3     70.27     656.348     170.470 
                82 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        3     70.21     598.092     172.830 
                83 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        3     70.11     656.348     234.800 
                84 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        3     70.07     675.006     200.990 
                85 Wilk Marek                1   PL-0480-16-2747      0        3     69.35     651.849     286.050 
                86 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-442       1        3     69.28     631.869     242.380 
                87 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8243      1        3     69.13     656.348     228.520 
                88 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9059      1        3     68.84     675.006     279.710 
                89 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        3     68.78     656.348     288.990 
                90 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2430      1        3     68.68     598.092     268.330 
                91 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1101      1        3     68.65     598.092     296.340 
                92 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        3     68.43     655.499     295.970 
                93 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2047      1        3     68.19     656.348     253.370 
                94 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        3     67.68     638.693     256.970 
                95 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-33        1        3     67.56     671.293     332.900 
                96 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11818     0        3     67.56     671.293     256.420 
                97 Bukowski Adam             1   PL-0302-13-13450     0        3     67.35     671.293     270.180 
                98 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-728       0        3     67.17     693.072     357.160 
                99 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        3     67.13     638.693     352.900 
               100 Bińczyk Andrzej           2   PL-0296-13-5719      1        3     66.70     657.142     339.310 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904      10:59:00  1418.44   60- 40-  0   0.52     360284                  
            2 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088      10:59:03  1418.16    2 <    3>   1.05     360284                  
            3 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2053      10:59:16  1416.95    3 <   12>   1.57     360284                  
            4 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2126      10:59:28  1415.84   23- 15-  0   2.09     360284                  
            5 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715       10:57:06  1391.13   33- 18-  4   2.62     350703                  
            6 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-505       10:59:03  1380.60   49- 24-  5   3.14     350742                  
            7 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441       10:57:18  1380.59   59- 17-  5   3.66     348322                  
            8 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7866      11:09:01  1380.05   39- 12-  2   4.19     364356                  
            9 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-6     SOT 10:48:46  1379.08   79- 38-  4   4.71     336173    39.87   39.87 
           10 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      11:10:58  1377.90   54- 28-  0   5.24     366476                  
           11 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017      11:11:03  1377.47    2 <   15>   5.76     366476                  
           12 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908      11:06:44  1376.53    4 <   13>   6.28     360284                  
           13 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6756      11:06:47  1376.27    5 <   14>   6.81     360284                  
           14 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:06:53  1375.74    6 <   24>   7.33     360284                  
           15 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6612      11:11:31  1375.06    3 <   16>   7.85     366476                  
           16 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828      11:11:35  1374.71    4 <   17>   8.38     366476                  
           17 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014      11:11:48  1373.60    5 <   19>   8.90     366476                  
           18 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2161      11:07:20  1373.38    2 <   28>   9.42     360284                  
           19 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      11:12:06  1372.06    6 <   39>   9.95     366476                  
           20 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272      11:07:26  1371.37   64- 20-  0  10.47     359893                  
           21 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753      11:16:21  1369.97   28- 10-  0  10.99     371741                  
           22 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918      11:11:50  1369.24   43- 14-  0  11.52     365359                  
           23 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      11:11:55  1368.81    2 <   43>  12.04     365359                  
           24 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8273      11:08:37  1366.70    7 <   30>  12.57     360284                  
           25 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      10:51:12  1365.45    2 <   81>  13.09     336173                  
           26 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5537      11:14:07  1361.37   83- 24-  0  13.61     366367                  
           27 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       11:02:42  1361.05    2 <   29>  14.14     350742                  
           28 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2153      11:09:50  1360.42    3 <   48>  14.66     360284                  
           29 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5565      11:02:50  1360.34    3 <   31>  15.18     350742                  
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      11:09:51  1360.33    8 <   32>  15.71     360284                  
           31 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-527       11:02:51  1360.26    4 <   61>  16.23     350742                  
           32 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:09:53  1360.16    9 <   33>  16.75     360284                  
           33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2002      11:09:55  1359.99   10 <   35>  17.28     360284                  
           34 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749       11:02:53  1359.93    2 <   53>  17.80     350703                  
           35 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8252      11:09:59  1359.65   11 <   36>  18.32     360284                  
           36 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      11:10:02  1359.39   12 <   37>  18.85     360284                  
           37 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073      11:10:03  1359.31   13 <   47>  19.37     360284                  
           38 Skórzewski Edward    2    PL-097-13-6436       11:00:21  1359.29   66- 11-  2  19.90     347094                  
           39 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      11:14:45  1358.58    7 <   41>  20.42     366476                  
           40 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3724      11:13:01  1358.52   48- 19-  0  20.94     364105                  
           41 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      11:14:55  1357.74    8 <   64>  21.47     366476                  
           42 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 SOT 11:16:13  1355.64   33-  7-  2  21.99     367672    39.31   39.31 
           43 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030      11:14:31  1355.61    3 <  145>  22.51     365359                  
           44 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-14-5084      11:10:50  1353.83    2 <   46>  23.04     359893                  
           45 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736      11:16:11  1350.99    2 <   51>  23.56     366367                  
           46 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589      11:11:24  1350.95    3 <   65>  24.08     359893                  
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      11:11:44  1350.73   14 <   50>  24.61     360284                  
           48 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2179      11:12:09  1348.62    4 <   62>  25.13     360284                  
           49 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938      11:16:42  1346.51   22-  4-  0  25.65     365846                  
           50 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726      11:12:48  1345.35   15 <   55>  26.18     360284                  
           51 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074      11:17:20  1345.29    3 <   54>  26.70     366367                  
           52 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081      11:21:20  1345.26    2 <   87>  27.23     371741                  
           53 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460 SOT 11:05:44  1345.06    3 <   77>  27.75     350703    39.13   39.13 
           54 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2513      11:17:23  1345.04    4 <   57>  28.27     366367                  
           55 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925      11:12:54  1344.85   16 <   56>  28.80     360284                  
           56 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2059      11:12:56  1344.68   17 <   78>  29.32     360284                  
           57 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077      11:17:28  1344.63    5 <   69>  29.84     366367                  
           58 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 11:04:05  1344.44    2 <   68>  30.37     348322    39.04   39.04 
           59 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2414      11:33:16  1343.86   46-  5-  0  30.89     387390                  
           60 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      11:15:59  1343.64    2 <   97>  31.41     364105                  
           61 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       11:06:09  1343.07    5 <   66>  31.94     350742                  
           62 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3475      11:13:21  1342.59    5 <   98>  32.46     360284                  
           63 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3548      11:16:29  1342.09    2 <   93>  32.98     364356                  
           64 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4672      11:18:06  1341.91    9 <   67>  33.51     366476                  
           65 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3407      11:13:19  1341.30    4 <   75>  34.03     359893                  
           66 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529       11:06:31  1341.18    6 <   76>  34.55     350742                  
           67 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      11:18:18  1340.93   10 <   79>  35.08     366476                  
           68 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442       11:05:00  1339.70    3 <  123>  35.60     348322                  
           69 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324       11:18:35  1339.14    6 <  133>  36.13     366367                  
           70 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2929  SOT 11:19:38  1338.77    2 <  253>  36.65     367672    38.84   38.84 
           70 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-373       11:13:54  1338.77  112- 24-  0  36.65     359994                  
           72 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2747      11:10:53  1338.38   26-  5-  0  37.70     355854                  
           73 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 SOT 11:04:42  1336.07   28-  6-  4  38.22     346977    38.79   38.79 
           74 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1588  SOT 11:14:50  1335.30   46- 17-  5  38.74     360309    38.78   38.78 
           75 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2790      11:14:32  1335.24    5 <  109>  39.27     359893                  
           76 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 11:07:42  1335.14    7 <  129>  39.79     350742    38.74   38.74 
           77 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769       11:07:45  1334.74    4 <   91>  40.31     350703                  
           78 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8243      11:14:56  1334.71   18 <  112>  40.84     360284                  
           79 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637      11:19:38  1334.42   11 <   80>  41.36     366476                  
           80 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673      11:19:41  1334.18   12 <   96>  41.88     366476                  
           81 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      10:57:08  1333.31    3 <   82>  42.41     336173                  
           82 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109      10:57:09  1333.23    4 <   83>  42.93     336173                  
           83 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1107      10:57:10  1333.14    5 <   84>  43.46     336173                  
           84 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101      10:57:11  1333.05    6 <   85>  43.98     336173                  
           85 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5702      10:57:12  1332.96    7 <  116>  44.50     336173                  
           86 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1454      11:05:31  1332.33    2 <   88>  45.03     347094                  
           87 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2725      11:24:05  1332.01    3 <  137>  45.55     371741                  
           88 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1402      11:05:35  1331.99    3 <  108>  46.07     347094                  
           89 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6205      11:15:19  1331.75    2 <  132>  46.60     359994                  
           90 Bobecki Jan          1    PL-0302-13-10182     11:20:56  1331.04   30-  8-  0  47.12     367279                  
           91 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       11:08:31  1330.86    5 <  128>  47.64     350703                  
           92 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-33    SOT 11:15:45  1330.78    2 <  114>  48.17     360309    38.47   38.47 
           93 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9745  SOT 11:18:51  1330.49    3 <   95>  48.69     364356    38.46   38.46 
           94 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-2291      11:11:05  1330.47   39-  8-  0  49.21     354017                  
           95 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9767      11:18:58  1329.93    4 <  103>  49.74     364356                  
           96 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3012      11:20:42  1329.26   13 <  122>  50.26     366476                  
           97 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086      11:19:23  1326.99    3 <   99>  50.79     364105                  
           98 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128      11:16:35  1326.61    6 <  100>  51.31     360284                  
           99 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704      11:19:30  1326.43    4 <  101>  51.83     364105                  
          100 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2147      11:16:40  1326.20    7 <  120>  52.36     360284                  
          101 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3735      11:19:34  1326.11    5 <  105>  52.88     364105                  
          102 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-707       11:22:17  1325.96   48- 16-  5  53.40     367667                  
          103 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7863      11:19:51  1325.65    5 <  152>  53.93     364356                  
          104 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7715      11:12:50  1325.63   46-  9-  2  54.45     355049                  
          105 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6695      11:19:40  1325.62    6 <  226>  54.97     364105                  
          106 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        11:12:52  1325.47    2 <  110>  55.50     355049                  
          107 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-327       11:06:50  1325.18    2 <  131>  56.02     346977                  
          108 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1418      11:06:56  1325.12    4 <  134>  56.54     347094                  
          109 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3436      11:16:38  1324.92    6 <  111>  57.07     359893                  
          110 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6835      11:12:59  1324.89    3 <  180>  57.59     355049                  
          111 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771      11:16:39  1324.84    7 <  218>  58.12     359893                  
          112 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112      11:16:58  1324.74   19 <  112>  58.64     360284                  
          112 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      11:16:58  1324.74   20 <  115>  58.64     360284                  
          114 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 11:17:00  1324.67    3 <  144>  59.69     360309    38.10   38.10 
          115 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      11:17:01  1324.49   21 <  121>  60.21     360284                  
          116 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  SOT 10:58:50  1324.38    8 <  119>  60.73     336173    38.07   38.07 
          117 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7938      11:14:42  1324.13   56-  9-  3  61.26     357117                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614       11:07:22  1323.87   38-  7-  0  61.78     347340                  
          119 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1172      10:58:56  1323.86    9 <  141>  62.30     336173                  
          120 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3468      11:17:10  1323.76    8 <  127>  62.83     360284                  
          121 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2044      11:17:12  1323.60   22 <  124>  63.35     360284                  
          122 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629      11:21:53  1323.58   14 <  209>  63.87     366476                  
          123 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-415       11:08:12  1323.41    4 <  125>  64.40     348322                  
          124 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021      11:17:19  1323.03   23 <  164>  64.92     360284                  
          125 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2473      11:37:51  1322.83    2 <  281>  65.45     387390                  
          125 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 11:08:19  1322.83    5 <  184>  65.45     348322    37.92   37.92 
          127 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2133      11:17:22  1322.79    9 <  142>  66.49     360284                  
          128 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 11:10:12  1322.41    6 <  130>  67.02     350703    37.87   37.87 
          129 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014     11:10:19  1321.97    8 <  146>  67.54     350742                  
          130 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9177  SOT 11:10:20  1321.74    7 <  176>  68.06     350703    37.84   37.84 
          131 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 11:07:32  1321.65    3 <  162>  68.59     346977    37.82   37.82 
          132 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555      11:17:25  1321.48    3 <  150>  69.11     359994                  
          133 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2511      11:22:17  1321.27    7 <  135>  69.63     366367                  
          134 Skórzewski Edward    2    PL-0303-15-3416      11:08:02  1319.58    5 <  157>  70.16     347094                  
          135 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2510      11:22:39  1319.53    8 <  138>  70.68     366367                  
          136 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2909      11:15:40  1319.40    2 <  305>  71.20     357117                  
          137 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      11:26:54  1318.70    4 <  205>  71.73     371741                  
          138 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9059      11:22:52  1318.50    9 <  167>  72.25     366367                  
          139 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7138      11:17:43  1318.45   35-  2-  0  72.77     359564                  
          140 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543   SOT 11:25:55  1318.15   29-  3-  2  73.30     370289    37.67   37.67 
          141 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479      11:00:05  1317.89   10 <  170>  73.82     336173                  
          142 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2152      11:18:23  1317.87   10 <  149>  74.35     360284                  
          143 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6971      11:22:58  1316.15    2 <  277>  74.87     365846                  
          144 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-41        11:18:51  1315.72    4 <  174>  75.39     360309                  
          145 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      11:22:51  1314.95    4 <  158>  75.92     365359                  
          146 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:11:47  1314.71    9 <  147>  76.44     350742                  
          147 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-520       11:11:49  1314.54   10 <  154>  76.96     350742                  
          148 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728       11:24:56  1313.41    2 <  156>  77.49     367667                  
          149 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2159      11:19:26  1312.83   11 <  165>  78.01     360284                  
          150 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      11:19:21  1312.17    4 <  161>  78.53     359994                  
          151 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2846      11:10:31  1311.86   51- 10-  0  79.06     348322                  
          152 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3510      11:22:54  1311.10    6 <  153>  79.58     364356                  
          153 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9779      11:22:58  1310.79    7 <  195>  80.10     364356                  
          154 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-536       11:12:48  1309.72   11 <  163>  80.63     350742                  
          155 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2725      11:16:43  1309.65    2 <  278>  81.15     355854                  
          156 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3039  SOT 11:25:52  1309.04    3 <  173>  81.68     367667    37.40   37.40 
          157 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1424      11:10:23  1307.90    6 <  160>  82.20     347094                  
          158 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     11:24:23  1307.73    5 <  159>  82.72     365359                  
          159 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033      11:24:32  1307.03    6 <  179>  83.25     365359                  
          160 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1492      11:10:35  1306.91    7 <  171>  83.77     347094                  
          161 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3675      11:20:30  1306.69    5 <  192>  84.29     359994                  
          162 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14450 SOT 11:10:33  1306.64    4 <  263>  84.82     346977    37.30   37.30 
          163 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-547       11:13:26  1306.63   12 <  175>  85.34     350742                  
          164 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746       11:20:47  1306.40   24 <  177>  85.86     360284                  
          165 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2047      11:20:54  1305.85   12 <  198>  86.39     360284                  
          166 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      11:11:04  1305.46    2 <  189>  86.91     347340                  
          167 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11531     11:25:43  1305.11   10 <  168>  87.43     366367                  
          168 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734      11:25:47  1304.80   11 <  188>  87.96     366367                  
          169 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-13091     11:19:54  1304.59   43-  5-  0  88.48     358633                  
          170 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1164      11:02:42  1304.51   11 <  172>  89.01     336173                  
          171 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1404      11:11:05  1304.46    8 <  445>  89.53     347094                  
          172 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      11:02:44  1304.34   12 <  178>  90.05     336173                  
          173 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081      11:26:55  1304.17    4 <  215>  90.58     367667                  
          174 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30        11:21:17  1304.13    5 <  216>  91.10     360309                  
          175 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914     11:14:00  1303.87   13 <  181>  91.62     350742                  
          176 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754       11:14:12  1302.76    8 <  182>  92.15     350703                  
          177 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2035      11:21:38  1302.39   25 <  206>  92.67     360284                  
          178 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116      11:03:29  1300.56   13 <  190>  93.19     336173                  
          179 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930      11:25:56  1300.52    7 <  227>  93.72     365359                  
          180 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 11:18:02  1300.39    4 <  270>  94.24     355049    37.00   37.00 
          181 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       11:14:44  1300.33   14 <  185>  94.76     350742                  
          182 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776       11:14:44  1300.18    9 <  200>  95.29     350703                  
          183 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7617      11:17:18  1300.10    2 <  187>  95.81     354017                  
          184 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-444       11:12:58  1299.87    6 <  186>  96.34     348322                  
          185 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571      11:14:53  1299.61   15 <  196>  96.86     350742                  
          186 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405       11:13:02  1299.55    7 <  217>  97.38     348322                  
          187 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3107      11:17:27  1299.38    3 <  202>  97.91     354017                  
          188 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8557      11:27:05  1298.79   12 <  221>  98.43     366367                  
          189 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      11:12:27  1298.71    3 <  241>  98.95     347340                  
          190 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430  SOT 11:03:52  1298.63   14 <  191>  99.48     336173    36.83   36.83 
          191 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      11:03:57  1298.22   15 <  225> 100.00     336173                  
          192 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585      11:22:20  1298.06    6 <  204> 100.52     359994                  
          193 Ozdoba Mirosław      1    PL-0275-11-1082      11:19:23  1297.87   46- 11-  4 101.05     356115                  
          194 Bobecki Jan          1    PL-0173-16-27424     11:28:08  1297.19    2 <  273> 101.57     367279                  
          195 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254  SOT 11:25:53  1297.18    8 <  329> 102.09     364356    36.75   36.75 
          196 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5524      11:15:24  1297.12   16 <  197> 102.62     350742                  
          197 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7749  SOT 11:15:25  1297.04   17 <  255> 103.14     350742    36.71   36.71 
          198 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3474      11:22:48  1296.92   13 <  245> 103.66     360284                  
          199 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2847      11:13:36  1296.81    2 <  243> 104.19     348322                  
          200 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-791       11:15:27  1296.74   10 <  242> 104.71     350703                  
          201 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1417      11:19:38  1296.69    2 <  222> 105.24     356115                  
          202 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3121      11:18:08  1296.13    4 <  249> 105.76     354017                  
          203 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3633      11:22:49  1296.04   37-  5-  0 106.28     360061                  
          204 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563      11:22:46  1296.03    7 <  222> 106.81     359994                  
          205 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2702      11:31:55  1295.64    5 <  293> 107.33     371741                  
          206 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6959      11:23:05  1295.60   26 <  207> 107.85     360284                  
          207 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      11:23:08  1295.36   27 <  207> 108.38     360284                  
          207 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6775      11:23:08  1295.36   28 <  210> 108.38     360284                  
          209 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      11:27:59  1295.04   15 <  211> 109.42     366476                  
          210 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       11:23:16  1294.74   29 <  212> 109.95     360284                  
          211 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7009      11:28:04  1294.66   16 <  214> 110.47     366476                  
          212 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706      11:23:18  1294.59   30 <  230> 110.99     360284                  
          213 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3005      11:22:02  1294.55    2 <  252> 111.52     358633                  
          214 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345      11:28:06  1294.51   17 <  282> 112.04     366476                  
          215 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5677      11:29:03  1294.37    5 <  250> 112.57     367667                  
          216 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927 SOT 11:23:27  1293.98    6 <  236> 113.09     360309    36.39   36.39 
          217 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452      11:14:18  1293.43    8 <  243> 113.61     348322                  
          218 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5719      11:23:17  1293.26    8 <  219> 114.14     359893                  
          219 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592      11:23:18  1293.18    9 <  220> 114.66     359893                  
          220 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137      11:23:19  1293.11   10 <  224> 115.18     359893                  
          221 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5881      11:28:21  1292.98   13 <  275> 115.71     366367                  
          222 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862      11:20:29  1292.69    3 <  234> 116.23     356115                  
          222 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3602      11:23:29  1292.69    8 <  233> 116.23     359994                  
          224 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2785      11:23:25  1292.64   11 <  248> 117.28     359893                  
          225 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     11:05:08  1292.31   16 <  229> 117.80     336173                  
          226 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3726      11:26:45  1292.30    7 <  231> 118.32     364105                  
          227 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4782      11:30:44  1292.24   33-  5-  0 118.85     369236                  
          227 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063      11:27:44  1292.24    8 <  354> 118.85     365359                  
          229 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      11:05:09  1292.23   17 <  260> 119.90     336173                  
          230 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211      11:23:49  1292.19   31 <  232> 120.42     360284                  
          231 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3751      11:26:50  1291.92    8 <  284> 120.94     364105                  
          232 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6728      11:23:53  1291.88   32 <  342> 121.47     360284                  
          233 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941     11:23:41  1291.77    9 <  235> 121.99     359994                  
          234 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1405      11:20:43  1291.60    4 <  299> 122.51     356115                  
          235 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12708     11:23:44  1291.54   10 <  238> 123.04     359994                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          236 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36        11:23:59  1291.51    7 <  237> 123.56     360309                  
          237 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-73        11:24:00  1291.43    8 <  254> 124.08     360309                  
          238 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      11:23:46  1291.38   11 <  289> 124.61     359994                  
          239 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10503     11:23:50  1291.31    2 <  338> 125.13     360061                  
          240 Mora Józef           2    PL-S39-15-2574       11:26:29  1291.08   38-  6-  0 125.65     363418                  
          241 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      11:14:02  1291.07    4 <  300> 126.18     347340                  
          242 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9160  SOT 11:16:45  1290.54   11 <  266> 126.70     350703    35.96   35.96 
          243 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2836      11:14:55  1290.48    3 <  247> 127.23     348322                  
          243 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-413       11:14:55  1290.48    9 <  246> 127.23     348322                  
          245 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2143      11:24:12  1290.42   14 <  406> 128.27     360284                  
          246 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926      11:14:57  1290.32   10 <  268> 128.80     348322                  
          247 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6099      11:15:02  1289.92    4 <  335> 129.32     348322                  
          248 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      11:24:01  1289.86   12 <  271> 129.84     359893                  
          249 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3154      11:19:28  1289.84    5 <  258> 130.37     354017                  
          250 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0460-15-3061      11:30:03  1289.83    6 <  251> 130.89     367667                  
          251 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  SOT 11:30:07  1289.53    7 <  264> 131.41     367667    35.81   35.81 
          252 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3020      11:23:07  1289.51    3 <  438> 131.94     358633                  
          253 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2959      11:30:08  1289.47    3 <  257> 132.46     367672                  
          254 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-13450 SOT 11:24:26  1289.43    9 <  323> 132.98     360309    35.76   35.76 
          255 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599       11:17:02  1289.33   18 <  256> 133.51     350742                  
          256 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525       11:17:03  1289.26   19 <  294> 134.03     350742                  
          257 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587      11:30:13  1289.10    4 <  325> 134.55     367672                  
          258 Jelski Sebastian     1    PL-0302-16-3102      11:19:38  1289.05    6 <  262> 135.08     354017                  
          259 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-1985      11:16:41  1288.85   29-  2-  0 135.60     350160                  
          260 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108      11:05:50  1288.84   18 <  291> 136.13     336173                  
          261 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-1571      11:16:42  1288.77            2 136.65     350160                  
          262 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3169      11:19:44  1288.58    7 <  360> 137.17     354017                  
          263 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   SOT 11:14:17  1288.52    5 <  344> 137.70     346977    35.61   35.61 
          264 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-797   SOT 11:30:23  1288.33    8 <  265> 138.22     367667    35.59   35.59 
          265 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2285      11:30:24  1288.25    9 <  267> 138.74     367667                  
          266 Gostyński Robert     2    PL-0193-12-12119     11:17:15  1288.17   12 <  272> 139.27     350703                  
          267 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3003  SOT 11:30:26  1288.10   10 <  297> 139.79     367667    35.54   35.54 
          268 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 11:15:32  1287.54   11 <  268> 140.31     348322    35.52   35.52 
          268 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-443       11:15:32  1287.54   12 <  393> 140.31     348322                  
          270 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006701        11:20:47  1287.42    5 <  371> 141.36     355049                  
          271 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-13-6489      11:24:38  1287.02   13 <  318> 141.88     359893                  
          272 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695      11:17:33  1286.75   13 <  283> 142.41     350703                  
          273 Bobecki Jan          1    PL-0302-14-12484     11:30:31  1286.37    3 <  315> 142.93     367279                  
          274 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-670       11:42:05  1286.02   35-  3-  0 143.46     382054                  
          275 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2594      11:30:03  1285.27   14 <  276> 143.98     366367                  
          276 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9088      11:30:09  1284.82   15 <  278> 144.50     366367                  
          277 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3971      11:29:46  1284.72    3 <  403> 145.03     365846                  
          278 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3364      11:22:02  1284.52    3 <  413> 145.55     355854                  
          278 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2506      11:30:13  1284.52   16 <  304> 145.55     366367                  
          280 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2492       11:32:01  1284.25   11-  2-  0 146.60     368601                  
          281 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2424      11:46:45  1283.81    3 <  286> 147.12     387390                  
          282 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8353      11:30:30  1283.63   18 <  285> 147.64     366476                  
          283 Gostyński Robert     2    PL-0303-16-3575      11:18:14  1283.53   14 <  296> 148.17     350703                  
          284 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2755      11:28:42  1283.42    9 <  287> 148.69     364105                  
          285 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420     11:30:34  1283.33   19 <  288> 149.21     366476                  
          286 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513      11:46:55  1283.10    4 <  341> 149.74     387390                  
          287 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729      11:28:48  1282.96   10 <  301> 150.26     364105                  
          288 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      11:30:47  1282.36   20 <  290> 150.79     366476                  
          289 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3639      11:25:47  1282.11   12 <  298> 151.31     359994                  
          290 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653      11:30:51  1282.06   21 <  377> 151.83     366476                  
          291 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      11:07:14  1281.96   19 <  292> 152.36     336173                  
          292 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1126      11:07:16  1281.80   20 <  302> 152.88     336173                  
          293 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2705      11:35:01  1281.79    6 <  310> 153.40     371741                  
          294 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581       11:18:39  1281.72   20 <  312> 153.93     350742                  
          295 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831       11:28:38  1281.30    2 <  345> 154.45     363418                  
          296 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       11:18:44  1281.18   15 <  327> 154.97     350703                  
          297 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676      11:32:11  1280.25   11 <  324> 155.50     367667                  
          298 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6511      11:26:26  1279.14   13 <  320> 156.02     359994                  
          299 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2864      11:23:26  1279.00    5 <  319> 156.54     356115                  
          300 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333      11:16:35  1278.94    5 <  416> 157.07     347340                  
          301 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3711      11:29:43  1278.83   11 <  330> 157.59     364105                  
          302 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      11:07:57  1278.47   21 <  320> 158.12     336173                  
          303 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-12-12077     11:22:31  1278.26   37-  2-  0 158.64     354738                  
          304 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2512      11:31:37  1278.25   17 <  314> 159.16     366367                  
          305 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2943      11:24:25  1278.08    3 <  307> 159.69     357117                  
          305 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4798      11:33:54  1278.08    2 <  351> 159.69     369236                  
          307 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-960   SOT 11:24:27  1277.93    4 <  309> 160.73     357117    34.87   34.87 
          308 Stępień Marek        1    PL-0437-16-2767      11:34:46  1277.89    2 <  440> 161.26     370289                  
          309 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2934      11:24:29  1277.78    5 <  313> 161.78     357117                  
          310 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6084      11:35:56  1277.75    7 <  311> 162.30     371741                  
          311 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059      11:35:58  1277.61    8 <  457> 162.83     371741                  
          312 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739  SOT 11:19:48  1276.35   21 <  339> 163.35     350742    34.78   34.78 
          313 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2923      11:24:51  1276.10    6 <  340> 163.87     357117                  
          314 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      11:32:08  1275.95   18 <  316> 164.40     366367                  
          315 Bobecki Jan          1    PL-0302-14-8053      11:32:51  1275.94    4 <  337> 164.92     367279                  
          316 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2555      11:32:09  1275.87   19 <  364> 165.45     366367                  
          317 Kubicki Filip        1    PL-S39-14-1178       11:34:03  1275.22            2 165.97     368601                  
          318 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7525      11:27:14  1275.16   14 <  322> 166.49     359893                  
          319 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8586  SOT 11:24:17  1275.10    6 <  336> 167.02     356115    34.67   34.67 
          320 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      11:27:21  1274.99   14 <  347> 167.54     359994                  
          320 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114      11:08:40  1274.99   22 <  382> 167.54     336173                  
          322 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2772      11:27:17  1274.94   15 <  328> 168.59     359893                  
          323 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11818 SOT 11:27:40  1274.68   10 <  333> 169.11     360309                  
          324 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6097      11:33:29  1274.48   12 <  361> 169.63     367667                  
          325 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11069     11:33:30  1274.43    5 <  326> 170.16     367672                  
          326 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2809      11:33:32  1274.28    6 <  459> 170.68     367672                  
          327 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-723       11:20:15  1274.13   16 <  420> 171.20     350703                  
          328 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633      11:27:29  1274.03   16 <  366> 171.73     359893                  
          329 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4261      11:31:01  1273.90    9 <  331> 172.25     364356                  
          330 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3809      11:30:53  1273.61   12 <  348> 172.77     364105                  
          331 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7862      11:31:07  1273.45   10 <  332> 173.30     364356                  
          332 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3516      11:31:08  1273.38   11 <  458> 173.82     364356                  
          333 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-42        11:27:59  1273.25   11 <  357> 174.35     360309                  
          334 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-14-1224      11:28:02  1273.24   27-  2-  0 174.87     360368                  
          335 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2814      11:18:39  1272.87    5 <  367> 175.39     348322                  
          336 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8585  SOT 11:24:47  1272.82    7 <  356> 175.92     356115    34.38   34.38 
          337 Bobecki Jan          1    PL-074-13-107470     11:33:38  1272.48    5 <  355> 176.44     367279                  
          338 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3577      11:27:58  1272.45    3 <  426> 176.96     360061                  
          339 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  SOT 11:20:40  1272.34   22 <  414> 177.49     350742    34.33   34.33 
          340 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7906  SOT 11:25:43  1272.16    7 <  436> 178.01     357117    34.31   34.31 
          341 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2405      11:49:33  1272.01            5 178.53     387390                  
          342 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943      11:28:17  1271.82   33 <  346> 179.06     360284                  
          343 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-6393      11:45:26  1271.68    2 <  474> 179.58     382054                  
          344 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982      11:17:53  1271.52            6 180.10     346977                  
          345 Mora Józef           2    PL-S39-13-2205       11:31:01  1270.62    3 <  363> 180.63     363418                  
          346 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      11:28:45  1269.72   34 <  371> 181.15     360284                  
          347 Gajewski Sebastian   2    PL-0270-14-7898      11:28:38  1269.22   15 <  353> 181.68     359994                  
          348 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252      11:31:53  1269.17   13 <  348> 182.20     364105                  
          348 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222      11:31:53  1269.17   14 <  350> 182.20     364105                  
          350 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642      11:31:54  1269.10   15 <  352> 183.25     364105                  
          351 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1124      11:35:58  1269.00    3 <  391> 183.77     369236                  
          352 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758      11:31:56  1268.95   16 <  359> 184.29     364105                  
          353 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3674      11:28:47  1268.55   16 <  395> 184.82     359994                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          354 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      11:33:05  1268.24    9 <  358> 185.34     365359                  
          355 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2363      11:34:37  1268.16    6 <  434> 185.86     367279                  
          356 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13170 SOT 11:25:49  1268.14    8 <  424> 186.39     356115    34.05   34.05 
          357 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-23        11:29:08  1268.10   12 <  427> 186.91     360309                  
          358 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113      11:33:07  1268.09   10 <  450> 187.43     365359                  
          359 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740      11:32:14  1267.63   17 <  369> 187.96     364105                  
          360 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3177      11:24:17  1267.59            8 188.48     354017                  
          361 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2252      11:35:04  1267.53   13 <  365> 189.01     367667                  
          362 Torowicz Paweł       1    PL-S39-14-612        11:31:32  1267.45    9-  2-  0 189.53     363166                  
          363 Mora Józef           2    PL-S39-16-1374       11:31:44  1267.44    4 <  375> 190.05     363418                  
          364 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2595      11:34:04  1267.41   20 <  411> 190.58     366367                  
          365 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   SOT 11:35:06  1267.38   14 <  425> 191.10     367667    33.90   33.90 
          366 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1724      11:29:00  1267.23   17 <  380> 191.62     359893                  
          367 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1885      11:19:53  1267.16    6 <  368> 192.15     348322                  
          368 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219      11:19:57  1266.86    7 <  430> 192.67     348322                  
          369 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3752      11:32:25  1266.82   18 <  408> 193.19     364105                  
          370 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3278      11:25:02  1266.77            2 193.72     354738                  
          371 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6772      11:29:29  1266.45   35 <  396> 194.24     360284                  
          371 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719      11:25:21  1266.45    6 <  374> 194.24     355049                  
          373 Korowajczyk Dariusz  1    PL-S39-15-2648       11:33:41  1266.32   21-  2-  0 195.29     365565                  
          374 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7703      11:25:23  1266.30    7 <  378> 195.81     355049                  
          375 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547       11:32:00  1266.26    5 <  412> 196.34     363418                  
          376 Korowajczyk Dariusz  1    PL-S39-15-2649       11:33:42  1266.25            2 196.86     365565                  
          377 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      11:34:26  1266.18   22 <  389> 197.38     366476                  
          378 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000659    SOT 11:25:26  1266.07    8 <  381> 197.91     355049    33.68   33.68 
          379 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592       11:31:51  1266.05            2 198.43     363166                  
          380 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11637      11:29:17  1265.97   18 <  418> 198.95     359893                  
          381 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704        11:25:32  1265.62            9 199.48     355049                  
          382 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      11:10:38  1265.55   23 <  383> 200.00     336173                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          383 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89    SOT 11:10:39  1265.47   24 <  384>            336173    33.59   33.59 
          384 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4552      11:10:40  1265.39   25 <  385>            336173                  
          385 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1170      11:10:41  1265.31   26 <  386>            336173                  
          386 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      11:10:42  1265.24   27 <  386>            336173                  
          386 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156      11:10:42  1265.24   28 <  388>            336173                  
          388 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1185      11:10:43  1265.16   29 <  390>            336173                  
          389 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      11:34:42  1265.02   23 <  401>            366476                  
          390 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      11:10:47  1264.84   30 <  392>            336173                  
          391 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4764      11:36:57  1264.72    4 <  468>            369236                  
          392 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1129      11:10:50  1264.60   31 <  394>            336173                  
          393 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-408       11:20:29  1264.40   13 <  430>            348322                  
          394 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1194      11:10:53  1264.36   32 <  399>            336173                  
          395 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-12-1020      11:29:44  1264.32   17 <  398>            359994                  
          396 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      11:29:58  1264.30   36 <  396>            360284                  
          396 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      11:29:58  1264.30   37 <  400>            360284                  
          398 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3656      11:29:47  1264.10   18 <  405>            359994                  
          399 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1171      11:10:57  1264.05   33 <  415>            336173                  
          400 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8234      11:30:02  1264.01   38 <  401>            360284                  
          401 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8384      11:34:58  1263.86   24 <  446>            366476                  
          401 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2056      11:30:04  1263.86   39 <  404>            360284                  
          403 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3975      11:34:29  1263.79            4            365846                  
          404 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2122      11:30:05  1263.78           40            360284                  
          405 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3619      11:29:52  1263.73   19 <  407>            359994                  
          406 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2131      11:30:06  1263.71           15            360284                  
          407 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3620      11:29:55  1263.51   20 <  409>            359994                  
          408 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0296-13-4413      11:33:14  1263.23           19            364105                  
          409 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6521      11:30:00  1263.14   21 <  409>            359994                  
          409 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3699      11:30:00  1263.14   22 <  462>            359994                  
          411 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2540      11:35:04  1263.04   21 <  417>            366367                  
          412 Mora Józef           2    PL-S39-13-2202       11:32:47  1262.82            6            363418                  
          413 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3346      11:26:48  1262.79    4 <  423>            355854                  
          414 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       11:22:46  1262.72   23 <  443>            350742                  
          415 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      11:11:18  1262.38   34 <  464>            336173                  
          416 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5680      11:20:13  1262.06    6 <  439>            347340                  
          417 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5510      11:35:21  1261.81   22 <  419>            366367                  
          418 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7509      11:30:19  1261.38   19 <  422>            359893                  
          419 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2507      11:35:30  1261.16   23 <  421>            366367                  
          420 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726       11:23:09  1260.84   17 <  477>            350703                  
          421 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9076      11:35:35  1260.80           24            366367                  
          422 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-14-9255      11:30:28  1260.72           20            359893                  
          423 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121      11:27:16  1260.70            5            355854                  
          424 Ozdoba Mirosław      1    PL-0437-11-2208  SOT 11:27:29  1260.66    9 <  437>            356115    32.91   32.91 
          425 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-746       11:36:42  1260.43   15 <  452>            367667                  
          426 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3607      11:30:41  1260.35    4 <  428>            360061                  
          427 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1543      11:30:53  1260.34   13 <  435>            360309                  
          428 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3637      11:30:44  1260.13            5            360061                  
          429 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-15-4936      11:31:04  1259.73            2            360368                  
          430 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294      11:21:33  1259.53    8 <  441>            348322                  
          430 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 11:21:33  1259.53   14 <  433>            348322    32.81   32.81 
          432 Głowacki Jan         1    PL-0302-12-9271      11:30:29  1259.49            2            359564                  
          433 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 11:21:35  1259.37   15 <  442>            348322    32.75   32.75 
          434 Bobecki Jan          1    PL-0302-14-12760     11:36:39  1259.31    7 <  465>            367279                  
          435 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12145     11:31:12  1258.94   14 <  461>            360309                  
          436 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2545      11:28:41  1258.86    8 <  454>            357117                  
          437 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1444      11:27:55  1258.73   10 <  476>            356115                  
          438 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2176      11:30:01  1258.29    4 <  444>            358633                  
          439 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      11:21:03  1258.25            7            347340                  
          440 Stępień Marek        1    PL-0437-12-9009  SOT 11:39:18  1258.20            3            370289    32.64   32.64 
          441 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3273      11:21:58  1257.63    9 <  474>            348322                  
          442 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-404       11:22:01  1257.40   16 <  451>            348322                  
          443 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5540  SOT 11:23:57  1257.37           24            350742    32.59   32.59 
          444 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950      11:30:14  1257.33            5            358633                  
          445 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6434  SOT 11:21:04  1257.28    9 <  449>            347094    32.55   32.55 
          446 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6670      11:36:36  1256.78   25 <  448>            366476                  
          447 Milewski Mariusz     1    PL-0480-16-3067      11:31:49  1256.73   21-  1-  0            360452                  
          448 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-813       11:36:39  1256.56   26 <  453>            366476                  
          449 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660  SOT 11:21:14  1256.52   10 <  473>            347094    32.49   32.49 
          450 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2919      11:35:56  1255.82   11 <  454>            365359                  
          451 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-439       11:22:25  1255.59           17            348322                  
          452 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3065      11:37:54  1255.26           16            367667                  
          453 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006      11:36:58  1255.20   27 <  472>            366476                  
          454 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-9928  SOT 11:29:34  1254.95            9            357117    32.40   32.40 
          454 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      11:36:08  1254.95   12 <  456>            365359                  
          456 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2910      11:36:10  1254.81   13 <  460>            365359                  
          457 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2710      11:41:16  1254.75    9 <  478>            371741                  
          458 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9747      11:35:24  1254.67           12            364356                  
          459 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420      11:38:05  1254.50            7            367672                  
          460 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6059      11:36:15  1254.45           14            365359                  
          461 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-13181     11:32:14  1254.41   15 <  463>            360309                  
          462 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6538      11:32:00  1254.33   23 <  471>            359994                  
          463 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-46        11:32:16  1254.27   16 <  470>            360309                  
          464 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1178      11:13:12  1253.44   35 <  466>            336173                  
          465 Bobecki Jan          1    PL-0302-14-12746     11:38:03  1253.30            8            367279                  
          466 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1106      11:13:16  1253.13   36 <  467>            336173                  
          467 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2437      11:13:19  1252.90   37 <  469>            336173                  
          468 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2723      11:39:43  1252.85            5            369236                  
          469 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017      11:13:20  1252.82           38            336173                  
          470 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-55    SOT 11:32:36  1252.81           17            360309                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 5/2017                                                  
                                           z miejscowości Wittenberge, odbytego w dniu 21.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          471 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12934     11:32:30  1252.15           24            359994                  
          472 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      11:37:44  1251.91           28            366476                  
          473 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1426      11:22:16  1251.84           11            347094                  
          474 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1890      11:23:18  1251.61           10            348322                  
          474 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5460      11:50:15  1251.61            3            382054                  
          476 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2880      11:29:33  1251.50           11            356115                  
          477 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741       11:25:25  1250.65           18            350703                  
          478 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2737      11:42:16  1250.53           10            371741                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          479 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1440  SOT 11:22:36  1250.34                        347094            40.00 
          480 Tulula Bartosz       2    PL-S39-16-1351   SOT 11:33:54  1249.85                        361081            40.00 
          481 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4619  SOT 11:29:06  1249.73                        355049            40.00 
          482 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2830  SOT 11:50:47  1249.43                        382054            40.00 
          483 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-266   SOT 11:22:46  1249.17                        346977            40.00 
          484 Wastowski Dariusz    2    PL-063-16-7257   SOT 11:22:51  1248.79                        346977            40.00 
          485 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  SOT 11:23:57  1248.69                        348322            40.00 
          486 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-724   SOT 11:39:28  1248.59                        367667            40.00 
          487 Gawin Józef          1    PL-0302-14-12786 SOT 11:39:33  1248.25                        367672            40.00 
          488 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1416  SOT 11:23:09  1247.87                        347094            40.00 
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Bukowski Adam                  1        46      5     17  187.50   6574.160 
         2 Drzewiecki Tomasz              1        48      5     16  178.24   6442.380 
         3 Wójcik Mariusz                 2        59      5     16  178.04   6473.710 
         4 Gostyński Zbigniew             2        49      5     23  177.15   6438.240 
         5 Gostyński Robert               2        33      4     17  150.80   5279.750 
         6 Wastowski Dariusz              2        28      4      6  149.52   5252.880 
         7 Socha Ryszard                  2        79      4     38  148.36   5267.560 
         8 Ozdoba Mirosław                1        46      4     11  136.01   5076.720 
         9 Ulatowski Dariusz              1        56      3      9  101.58   3805.040 
        10 Gawin Józef                    1        33      2      7   78.15   2694.410 
        11 Gliwa Jerzy                    2        39      2     11   75.21   2627.670 
        12 Młodojewski Sylwester          2        46      2      9   70.68   2566.460 
        13 Stępień Marek                  1        29      2      3   70.31   2576.350 
        14 Skórzewski Edward              2        66      2     11   65.04   2513.800 
        15 Zawiślak Mariusz               2        29     --      2    0.00      0.000 
        16 Mora Józef                     2        38     --      6    0.00      0.000 
        17 Tulula Bartosz                 2        25     --      0    0.00      0.000 
        18 Stach Rafał                    2        24     --      0    0.00      0.000 
        19 Mazurkiewicz Dariusz           2        38     --      7    0.00      0.000 
        20 Nowakowski Zbigniew            2        48     --      0    0.00      0.000 
        21 Kryczka Henryk                 2        46     --      5    0.00      0.000 
        22 Kubisiak Franciszek            2        43     --     14    0.00      0.000 
        23 Kulczyk Jerzy                  2        22     --      4    0.00      0.000 
        24 Wojtaluk Krzysztof             2        54     --     28    0.00      0.000 
        25 Dzienisz Stanisław             2        35     --      3    0.00      0.000 
        26 Kuniszewski Tomasz             2        83     --     24    0.00      0.000 
        27 Gajewski Sebastian             2       112     --     24    0.00      0.000 
        28 Żmidziński Grzegorz            2        60     --     37    0.00      0.000 
        29 Żmidziński Dominik             2        23     --     14    0.00      0.000 
        30 Mackiewicz Andrzej             2        48     --     19    0.00      0.000 
        31 Bińczyk Andrzej                2        64     --     20    0.00      0.000 
        32 Orłowski Grzegorz              2        28     --     10    0.00      0.000 
        33 Bobecki Jan                    1        30     --      8    0.00      0.000 
        34 Korowajczyk Dariusz            1        21     --      2    0.00      0.000 
        35 Torowicz Paweł                 1         9     --      2    0.00      0.000 
        36 Jelski Sebastian               1        39     --      8    0.00      0.000 
        37 Hołowaty Piotr                 1        43     --      5    0.00      0.000 
        38 Kaczmarek Tomasz               1        37     --      2    0.00      0.000 
        39 Głowacki Jan                   1        35     --      2    0.00      0.000 
        40 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        27     --      2    0.00      0.000 
        41 Wilk Marek                     1        26     --      5    0.00      0.000 
        42 Stachowicz Wojciech            1        37     --      5    0.00      0.000 
        43 Pietrzyk Piotr                 1        51     --     10    0.00      0.000 
        44 Surdy Paweł                    1        13     --      0    0.00      0.000 
        45 Kozera Norbert                 1        33     --      5    0.00      0.000 
        46 Kubicki Filip                  1        11     --      2    0.00      0.000 
        47 Milewski Mariusz               1        21     --      1    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  5 Wittenberge, odbyty w dniu: 21.05.2017.
      Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────────────────────────────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Bukowski Adam                  1        --     --     --     --      5     5  187.50   6574.160 
          2 Drzewiecki Tomasz              1        --     --     --     --      5     5  178.24   6442.380 
          3 Wójcik Mariusz                 2        --     --     --     --      5     5  178.04   6473.710 
          4 Gostyński Zbigniew             2        --     --     --     --      5     5  177.15   6438.240 
          5 Gostyński Robert               2        --     --     --     --      4     4  150.80   5279.750 
          6 Wastowski Dariusz              2        --     --     --     --      4     4  149.52   5252.880 
          7 Socha Ryszard                  2        --     --     --     --      4     4  148.36   5267.560 
          8 Ozdoba Mirosław                1        --     --     --     --      4     4  136.01   5076.720 
          9 Ulatowski Dariusz              1        --     --     --     --      3     3  101.58   3805.040 
         10 Gawin Józef                    1        --     --     --     --      2     2   78.15   2694.410 
         11 Gliwa Jerzy                    2        --     --     --     --      2     2   75.21   2627.670 
         12 Młodojewski Sylwester          2        --     --     --     --      2     2   70.68   2566.460 
         13 Stępień Marek                  1        --     --     --     --      2     2   70.31   2576.350 
         14 Skórzewski Edward              2        --     --     --     --      2     2   65.04   2513.800 
         15 Zawiślak Mariusz               2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         16 Mora Józef                     2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         17 Tulula Bartosz                 2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         18 Stach Rafał                    2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         19 Mazurkiewicz Dariusz           2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         20 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         21 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         22 Kryczka Henryk                 2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         23 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         24 Kubisiak Franciszek            2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         25 Kulczyk Jerzy                  2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         26 Wojtaluk Krzysztof             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Dzienisz Stanisław             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         28 Kuniszewski Tomasz             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         29 Gajewski Sebastian             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         30 Żmidziński Grzegorz            2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         31 Żmidziński Dominik             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         32 Mackiewicz Andrzej             2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         33 Bińczyk Andrzej                2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         34 Orłowski Grzegorz              2        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         35 Bobecki Jan                    1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         36 Korowajczyk Dariusz            1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         37 Torowicz Paweł                 1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         38 Jelski Sebastian               1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         39 Hołowaty Piotr                 1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         40 Kaczmarek Tomasz               1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         41 Głowacki Jan                   1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         42 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         43 Wilk Marek                     1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         44 Stachowicz Wojciech            1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         45 Pietrzyk Piotr                 1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         46 Surdy Paweł                    1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         47 Kozera Norbert                 1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         48 Kubicki Filip                  1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         49 Firkowski Leszek               1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         50 Milewski Mariusz               1        --     --     --     --     --     0    0.00      0.000