PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                    Lista Konkursowa nr 10/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                    Arnhem 1 w dniu 26.06.2017.                        
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              51:59:04.  N 05:54:50.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 07:00:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     765625 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     33
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    731
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    147 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1625.50
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1483.07
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 14:44:37
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 15:43:29
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 1 godz.  4 min. 28 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.:  słonecznie                   
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  80.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: C, M. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    3 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      14|   277|    58| 20.90|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      19|   454|    89| 19.60|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      33|   731|   147| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 10/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 1, odbytego w dniu 26.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 14:44:37  1625.50   47-  8-  3   1.37     755235    80.00         
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 14:45:38  1621.95    2 <    5>   2.74     755235    79.89         
            3 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       14:47:19  1621.36   24-  6-  3   4.10     757687                  
            4 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  14:39:01  1618.15   33-  9-  3   5.47     742759    79.67         
            5 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427  MT  14:51:38  1601.32    3 <    6>   6.84     755235    79.56         
            6 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  SOT 14:52:28  1598.49    4 <   13>   8.21     755235                  
            7 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-941   MT  14:58:04  1596.93   25-  6-  3   9.58     763439    79.34         
            8 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  15:06:04  1594.78   22-  7-  3  10.94     775171    79.23         
            9 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 15:05:51  1592.20   20-  8-  3  12.31     773571    79.12         
           10 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562   MT  15:04:55  1589.19   20-  4-  3  13.68     770625    79.01         
           11 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637  MT  15:09:54  1584.73   26- 12-  3  15.05     776361    78.90         
           12 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  SOT 15:10:49  1576.09    2 <   35>  16.42     773571    78.79         
           13 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  SOT 14:59:29  1575.10    5 <   15>  17.78     755235                  
           14 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-661   MT  14:59:14  1573.69   21-  6-  3  19.15     754164    78.58         
           15 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 15:00:02  1573.30    6 <   22>  20.52     755235                  
           16 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2910  MT  15:12:01  1572.32   20-  7-  3  21.89     773607    78.36         
           17 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  15:13:14  1571.61    2 <   23>  23.26     775171    78.25         
           18 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  MT  15:03:33  1566.83   13-  4-  3  24.62     757642    78.14         
           19 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 SOT 15:07:37  1565.65    2 <   24>  25.99     763439    78.03         
           20 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  15:01:48  1565.31    2 <   33>  27.36     754164    77.92         
           21 Wilk Marek           1    PL-0302-14-7584  MT  15:07:40  1565.22    9-  4-  3  28.73     763306    77.81         
           22 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   MT  15:02:56  1563.85    7 <  144>  30.10     755235                  
           23 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  15:15:47  1563.53    3 <   53>  31.46     775171    77.59         
           24 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7906  SOT 15:09:50  1558.57    3 <   57>  32.83     763439    77.48         
           25 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2493  MT  14:57:14  1556.39    2 <   40>  34.20     742759    77.37         
           26 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926 MT  15:12:37  1553.51   36-  9-  3  35.57     765286    77.26         
           27 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2133  MT  15:12:48  1552.93    2 <   31>  36.94     765286    77.15         
           28 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219  MT  15:06:24  1552.72   24-  3-  3  38.30     755245    77.04         
           29 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508  MT  15:15:53  1552.21   50-  8-  3  39.67     769715    76.93         
           30 Wilk Marek           1    PL-0302-14-11288 MT  15:11:50  1551.96    2 <  105>  41.04     763306    76.82         
           31 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950  MT  15:13:20  1551.26    3 <   51>  42.41     765286    76.71         
           32 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633  MT  15:16:03  1550.69   22-  2-  2  43.78     769220    76.60         
           33 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667  MT  15:06:48  1549.23    3 <   42>  45.14     754164    76.49         
           34 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909 MT  15:08:04  1547.05   20-  2-  2  46.51     755062    76.38         
           35 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036  SOT 15:20:13  1546.47    3 <   41>  47.88     773571    76.27         
           36 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  SOT 15:20:28  1545.77    2 <   44>  49.25     773607    76.16         
           37 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1447  MT  15:13:40  1544.35   30-  7-  3  50.62     762396    76.05         
           38 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442  MT  15:16:42  1541.72   13-  1-  1  51.98     765770    75.95         
           39 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842  MT  15:23:35  1541.67    2 <   59>  53.35     776361    75.84         
           40 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  15:01:55  1541.26    3 <   43>  54.72     742759    75.73         
           41 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728   MT  15:22:00  1540.98    4 <   68>  56.09     773571                  
           42 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  15:10:10  1538.59    4 <   70>  57.46     754164                  
           43 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2436  MT  15:02:59  1537.86    4 <   81>  58.82     742759                  
           44 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862  MT  15:23:17  1537.12    3 <   66>  60.19     773607    75.29         
           45 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 15:11:14  1537.06   15-  4-  3  61.56     755056    75.18         
           45 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  MT  15:12:55  1537.06    2 <   83>  61.56     757642    75.18         
           47 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1870  MT  15:11:25  1536.87    2 <   72>  64.30     755245    74.96         
           48 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5533  MT  15:26:12  1533.22   37-  1-  1  65.66     776116    74.85         
           49 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252  MT  15:24:49  1533.20   15-  3-  3  67.03     773985    74.74         
           50 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1588  MT  15:20:00  1532.64   28-  6-  3  68.40     766320    74.63         
           51 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-11855 MT  15:19:34  1531.90    4 <   61>  69.77     765286                  
           52 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213   MT  15:23:15  1531.30    2 <  119>  71.14     770625    74.41         
           53 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043  MT  15:26:40  1529.94    4 <   60>  72.50     775171                  
           54 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  15:23:19  1529.89   20- 12-  3  73.87     770018    74.19         
           55 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      15:23:23  1529.69    2 <   55>  75.24     770018                  
           55 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920  MT  15:23:23  1529.69    3 <   74>  75.24     770018    74.08         
           57 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-12-9209  MT  15:19:08  1529.53    4 <   91>  77.98     763439                  
           58 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604  MT  15:15:23  1529.50    2 <   65>  79.34     757687    73.75         
           59 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3001  MT  15:27:40  1529.27    3 <   69>  80.71     776361    73.64         
           60 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  15:26:54  1529.24    5 <  116>  82.08     775171                  
           61 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2149  MT  15:20:35  1528.79    5 <   97>  83.45     765286                  
           62 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1907  MT  15:17:53  1527.68   15-  3-  3  84.82     760605    73.32         
           63 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 15:14:23  1527.27    2 <  136>  86.18     755056    73.21         
           64 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9662  MT  15:14:28  1527.02            2  87.55     755062    73.10         
           65 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       15:16:34  1525.85    3 <   92>  88.92     757687                  
           66 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12582 MT  15:27:01  1525.80    4 <  113>  90.29     773607                  
           67 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2363  MT  15:26:49  1525.64   18-  1-  1  91.66     773218    72.77         
           68 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  SOT 15:27:03  1525.63    5 <   96>  93.02     773571                  
           69 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  15:29:09  1524.82    4 <   71>  94.39     776361                  
           70 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  15:14:50  1524.08    5 <  115>  95.76     754164                  
           71 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673  MT  15:29:28  1523.87    5 <   82>  97.13     776361                  
           72 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1890  MT  15:15:41  1523.64            3  98.50     755245    72.22         
           73 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7266  MT  15:25:03  1523.06            2  99.86     769220    72.11         
           74 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705   MT  15:25:37  1522.93    4 <   75> 101.23     770018    72.00         
           75 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      15:25:38  1522.88    5 <   76> 102.60     770018                  
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      15:25:41  1522.73    6 <   88> 103.97     770018                  
           77 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919 MT  15:25:38  1522.28    2 <   78> 105.34     769715    71.67         
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      15:26:10  1520.68    3 <   80> 106.70     769715                  
           79 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222  MT  15:29:01  1520.55    2 <  117> 108.07     773985    71.45         
           80 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581  MT  15:26:18  1520.27    4 <   86> 109.44     769715    71.34         
           81 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      15:08:48  1519.56    5 <   85> 110.81     742759                  
           82 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645  MT  15:30:58  1519.40    6 <  110> 112.18     776361                  
           83 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760   MT  15:18:42  1519.23    3 <  124> 113.54     757642    71.01         
           84 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11818 MT  15:24:51  1517.92    2 <  126> 114.91     766320    70.90         
           85 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  15:09:43  1516.71    6 <   94> 116.28     742759                  
           86 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  15:27:56  1515.39    5 <  100> 117.65     769715                  
           87 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11316 MT  15:21:31  1514.47   17-  1-  1 119.02     759533    70.58         
           88 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211  MT  15:28:29  1514.34    7 <   93> 120.38     770018                  
           89 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7958  MT  15:23:55  1512.94    2 <  108> 121.75     762396    70.36         
           90 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11942 MT  15:26:54  1511.52   21-  2-  2 123.12     766189    70.25         
           91 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2905  MT  15:25:10  1511.26    5 <  121> 124.49     763439                  
           92 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  15:21:25  1511.09    4 <  104> 125.85     757687    70.03         
           93 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288  MT  15:29:39  1510.88    8 <   95> 127.22     770018                  
           94 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017  MT  15:11:41  1510.65    7 <  101> 128.59     742759                  
           95 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      15:29:48  1510.43    9 <   99> 129.96     770018                  
           96 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6014  MT  15:32:19  1509.95    6 <  103> 131.33     773571                  
           97 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12923     15:26:59  1509.49    6 <   98> 132.69     765286                  
           98 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12914 MT  15:27:46  1507.16    7 <  134> 134.06     765286                  
           99 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      15:31:10  1506.39   10 <  111> 135.43     770018                  
          100 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6548      15:31:09  1505.85    6 <  129> 136.80     769715                  
          101 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2426  MT  15:13:56  1503.76    8 <  102> 138.17     742759                  
          102 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5702  MT  15:13:59  1503.61            9 139.53     742759                  
          103 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 15:34:52  1502.47    7 <  106> 140.90     773571                  
          104 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739  MT  15:24:18  1502.45    5 <  122> 142.27     757687    68.71         
          105 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121  MT  15:28:26  1501.29    3 <  127> 143.64     763306    68.60         
          106 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2276  MT  15:35:17  1501.25            8 145.01     773571                  
          107 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592   MT  15:32:20  1500.93    8-  1-  1 146.37     768979    68.38         
          108 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422  MT  15:27:59  1500.83    3 <  109> 147.74     762396    68.27         
          109 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7988  MT  15:28:32  1499.21    4 <  117> 149.11     762396                  
          110 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      15:38:11  1498.24    7 <  112> 150.48     776361                  
          111 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748   MT  15:34:00  1498.09   11 <  114> 151.85     770018                  
          112 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420 MT  15:38:28  1497.42    8 <  125> 153.21     776361                  
          113 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 SOT 15:36:48  1496.92    5 <  123> 154.58     773607                  
          114 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2026      15:35:04  1494.99           12 155.95     770018                  
          115 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5658  MT  15:24:56  1493.59            6 157.32     754164                  
          116 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047  MT  15:39:21  1492.58    6 <  137> 158.69     775171                  
          117 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7952  MT  15:30:48  1492.55    5 <  138> 160.05     762396                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 10/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 1, odbytego w dniu 26.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          117 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6996  MT  15:38:34  1492.55            3 160.05     773985    67.29         
          119 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582   MT  15:36:20  1492.50    3 <  139> 162.79     770625    67.07         
          120 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7643  MT  15:29:58  1491.48    2 <  132> 164.16     760605    66.96         
          121 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7939  SOT 15:32:01  1491.04            6 165.53     763439                  
          122 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  MT  15:28:10  1491.02            6 166.89     757687                  
          123 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  SOT 15:38:52  1490.96    6 <  135> 168.26     773607                  
          124 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775   MT  15:28:46  1489.17            4 169.63     757642                  
          125 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828  MT  15:41:28  1488.80    9 <  143> 171.00     776361                  
          126 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927 MT  15:34:47  1488.63    3 <  130> 172.37     766320    66.30         
          127 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1126  MT  15:33:03  1487.78            4 173.73     763306                  
          128 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-376   MT  15:35:14  1487.07            2 175.10     766189    66.08         
          129 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  15:37:40  1486.89    7 <  133> 176.47     769715                  
          130 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12183 SOT 15:35:30  1486.56    4 <  131> 177.84     766320                  
          131 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36    MT  15:35:33  1486.41    5 <  140> 179.21     766320                  
          132 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1926  MT  15:31:47  1486.19            3 180.57     760605    65.64         
          133 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941 MT  15:38:00  1485.94            8 181.94     769715                  
          134 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-13233     15:35:04  1485.80    8 <  141> 183.31     765286                  
          135 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882  SOT 15:40:47  1485.47            7 184.68     773607                  
          136 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027  SOT 15:28:21  1485.31    3 <  142> 186.05     755056    65.21         
          137 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805  MT  15:41:58  1485.10            7 187.41     775171                  
          138 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8585  MT  15:33:26  1484.90    6 <  145> 188.78     762396                  
          139 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528   MT  15:39:11  1484.30            4 190.15     770625                  
          140 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-46    MT  15:36:19  1484.21            6 191.52     766320                  
          141 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2172  MT  15:35:41  1484.02            9 192.89     765286                  
          142 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14401 SOT 15:28:52  1483.80            4 194.25     755056                  
          143 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  15:43:17  1483.63   10 <  146> 195.62     776361                  
          144 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452   SOT 15:29:04  1483.57            8 196.99     755235                  
          145 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1426  MT  15:33:55  1483.50            7 198.36     762396                  
          146 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3060      15:43:25  1483.26   11 <  147> 199.73     776361                  
          147 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830   MT  15:43:29  1483.07           12 201.09     776361                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          148 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  15:43:35  1482.78                        776361                  
          149 Skórzewski Edward    2    PL-0303-15-3416  MT  15:29:14  1482.74                        755062                  
          150 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565  MT  15:39:11  1482.55                        769715                  
          151 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12118 MT  15:36:56  1482.43                        766320                  
          152 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-157   MT  15:29:30  1482.31                        755235                  
          153 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-73    MT  15:37:00  1482.24                        766320                  
          154 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551  MT  15:39:18  1482.22                        769715                  
          155 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275  MT  15:38:58  1482.21                        769220                  
          156 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   MT  15:29:35  1482.06                        755235                  
          157 Mora Józef           2    PL-S39-13-2211   MT  15:40:18  1481.12                        770625                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        47      3      8  239.45   4848.770   17.0 
         2 Kubisiak Franciszek            2        22      3      7  235.07   4729.920   31.8 
         3 Ulatowski Dariusz              1        25      3      6  234.85   4721.150   24.0 
         4 Drzewiecki Tomasz              1        20      3      8  234.18   4714.760   40.0 
         5 Mazurkiewicz Dariusz           2        21      3      6  232.99   4688.230   28.6 
         6 Socha Ryszard                  2        33      3      9  232.77   4715.800   27.3 
         7 Hołowaty Piotr                 1        36      3      9  231.12   4657.700   25.0 
         8 Gawin Józef                    1        20      3      7  229.81   4655.210   35.0 
         9 Wojtaluk Krzysztof             2        26      3     12  228.38   4655.670   46.2 
        10 Gostyński Robert               2        13      3      4  224.33   4623.120   30.8 
        11 Pietrzyk Piotr                 1        24      3      3  224.22   4613.230   12.5 
        12 Wilk Marek                     1         9      3      4  223.23   4618.470   44.4 
        13 Mora Józef                     2        20      3      4  220.49   4612.990   20.0 
        14 Żmidziński Grzegorz            2        20      3     12  220.27   4582.510   60.0 
        15 Gajewski Sebastian             2        50      3      8  219.94   4594.760   16.0 
        16 Ozdoba Mirosław                1        30      3      7  214.68   4558.120   23.3 
        17 Wastowski Dariusz              2        15      3      4  213.60   4549.640   26.7 
        18 Mackiewicz Andrzej             2        15      3      3  213.48   4546.300   20.0 
        19 Gostyński Zbigniew             2        24      3      6  212.49   4543.040   25.0 
        20 Bukowski Adam                  1        28      3      6  211.83   4539.190   21.4 
        21 Jelski Sebastian               1        15      3      3  205.92   4505.350   20.0 
        22 Skórzewski Edward              2        20      2      2  149.48   3074.070   10.0 
        23 Bińczyk Andrzej                2        22      2      2  148.71   3073.750    9.1 
        24 Stachowicz Wojciech            1        21      2      2  136.33   2998.590    9.5 
        25 Głowacki Jan                   1        13      1      1   75.95   1541.720    7.7 
        26 Kuniszewski Tomasz             2        37      1      1   74.85   1533.220    2.7 
        27 Bobecki Jan                    1        18      1      1   72.77   1525.640    5.6 
        28 Zawiślak Mariusz               2        17      1      1   70.58   1514.470    5.9 
        29 Torowicz Paweł                 1         8      1      1   68.38   1500.930   12.5 
        30 Stach Rafał                    2        13      0      0    0.00      0.000    0.0 
        31 Kryczka Henryk                 2        20      0      0    0.00      0.000    0.0 
        32 Gliwa Jerzy                    2        19      0      0    0.00      0.000    0.0 
        33 Milewski Mariusz               1        10      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
       5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1590.22  62765.760 27.0 
           2 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1556.84  62522.450 42.2 
           3 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1555.94  62050.820 35.1 
           4 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1554.09  62026.110 37.7 
           5 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1540.72  62033.210 36.5 
           6 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1537.92  61552.840 21.7 
           7 Pietrzyk Piotr                  1       4      5      5      5      5      5      5      5      5      3     47 1513.51  60259.250 21.0 
           8 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3     47 1480.62  60564.100 32.6 
           9 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3     47 1480.17  60207.170 25.5 
          10 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      4      5      5      3     46 1487.47  59087.370 21.7 
          11 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5      3     46 1415.73  58476.420 26.8 
          12 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     46 1375.99  58275.900 19.3 
          13 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      3      5      3     45 1390.86  57340.600 24.3 
          14 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      2     44 1398.79  56651.060 21.6 
          15 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3     43 1429.50  55730.940 28.7 
          16 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5      3     43 1351.37  53925.420 27.4 
          17 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      4      5      5      3     42 1381.88  53906.950 14.7 
          18 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4      3     41 1322.54  51798.300 18.8 
          19 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      4      5      5      3     39 1307.60  49507.520 16.7 
          20 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      0      5      5      5      5      5      3     38 1353.15  49675.750 19.3 
          21 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      2      5      5      3      5      5      1     38 1194.61  47969.360 17.1 
          22 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3      2     38 1044.74  47909.980 18.0 
          23 Głowacki Jan                    1       5      5      4      5      1      5      5      4      1      1     36 1009.83  45711.580 17.3 
          24 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     --     36  948.82  43547.810 19.0 
          25 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     35 1149.16  45101.470 28.0 
          26 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5      3     32 1071.21  39153.630 17.7 
          27 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      2     32  983.39  39568.840 14.0 
          28 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     --     32  804.06  39749.560 32.7 
          29 Mora Józef                      2       2      2      2      5      4      2      1      5      5      3     31 1093.13  39043.630 10.4 
          30 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1      1     27  702.88  33003.630 13.6 
          31 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     --     27  687.72  33353.020 17.8 
          32 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3      0     24  650.53  29037.050 11.6 
          33 Kaczmarek Tomasz                1       4      2      5      5      2      5     --     --     --     --     23  509.20  27706.840 15.1 
          34 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     --     21  613.36  25964.950 22.1 
          35 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     --     21  523.95  24736.840  9.8 
          36 Kryczka Henryk                  2       2      5      1      0      1      0      3      1      3      0     16  387.30  19233.590  9.5 
          37 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     --     14  419.68  16143.410  7.1 
          38 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2      1     14  356.82  16440.840 14.1 
          39 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     --     13  348.75  17534.010  8.3 
          40 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1      0     13  292.31  15214.090  7.2 
          41 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     --     12  251.55  13884.060  7.6 
          42 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     --     11  263.67  13065.340  6.3 
          43 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1      0     10  310.49  12531.500  4.9 
          44 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --     --      9  133.90   9825.970  8.9 
          45 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      1      7  233.10   8257.830  2.5 
          46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --     --      1   53.92   1337.120  1.1 
          47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        47      3      8  239.45   4848.770   17.0 
         2 Kubisiak Franciszek            2        22      3      7  235.07   4729.920   31.8 
         3 Ulatowski Dariusz              1        25      3      6  234.85   4721.150   24.0 
         4 Drzewiecki Tomasz              1        20      3      8  234.18   4714.760   40.0 
         5 Mazurkiewicz Dariusz           2        21      3      6  232.99   4688.230   28.6 
         6 Socha Ryszard                  2        33      3      9  232.77   4715.800   27.3 
         7 Hołowaty Piotr                 1        36      3      9  231.12   4657.700   25.0 
         8 Gawin Józef                    1        20      3      7  229.81   4655.210   35.0 
         9 Wojtaluk Krzysztof             2        26      3     12  228.38   4655.670   46.2 
        10 Gostyński Zbigniew             2        24      3      6  226.52   4676.710   25.0 
        11 Gostyński Robert               2        13      3      4  224.33   4623.120   30.8 
        12 Pietrzyk Piotr                 1        24      3      3  224.22   4613.230   12.5 
        13 Wilk Marek                     1         9      3      4  223.23   4618.470   44.4 
        14 Żmidziński Grzegorz            2        20      3     12  222.35   4589.270   60.0 
        15 Mora Józef                     2        20      3      4  220.49   4612.990   20.0 
        16 Gajewski Sebastian             2        50      3      8  220.16   4595.170   16.0 
        17 Ozdoba Mirosław                1        30      3      7  214.68   4558.120   23.3 
        18 Wastowski Dariusz              2        15      3      4  213.60   4549.640   26.7 
        19 Mackiewicz Andrzej             2        15      3      3  213.48   4546.300   20.0 
        20 Bukowski Adam                  1        28      3      6  211.83   4539.190   21.4 
        21 Jelski Sebastian               1        15      3      3  205.92   4505.350   20.0 
        22 Skórzewski Edward              2        20      2      2  149.48   3074.070   10.0 
        23 Bińczyk Andrzej                2        22      2      2  148.71   3073.750    9.1 
        24 Stachowicz Wojciech            1        21      2      2  136.33   2998.590    9.5 
        25 Głowacki Jan                   1        13      1      1   75.95   1541.720    7.7 
        26 Kuniszewski Tomasz             2        37      1      1   74.85   1533.220    2.7 
        27 Bobecki Jan                    1        18      1      1   72.77   1525.640    5.6 
        28 Zawiślak Mariusz               2        17      1      1   70.58   1514.470    5.9 
        29 Torowicz Paweł                 1         8      1      1   68.38   1500.930   12.5 
        30 Stach Rafał                    2        13      0      0    0.00      0.000    0.0 
        31 Kryczka Henryk                 2        20      0      0    0.00      0.000    0.0 
        32 Gliwa Jerzy                    2        19      0      0    0.00      0.000    0.0 
        33 Milewski Mariusz               1        10      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
       5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1592.23  62836.030 27.0 
           2 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1579.93  62733.700 36.5 
           3 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1574.41  62886.420 42.2 
           4 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1563.50  62366.990 21.7 
           5 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1557.79  62071.240 35.1 
           6 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1555.97  62061.830 37.7 
           7 Pietrzyk Piotr                  1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1544.72  61691.060 21.0 
           8 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1539.45  61616.620 21.7 
           9 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1523.92  61778.830 32.8 
          10 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      5      5      3     47 1508.55  60150.200 24.3 
          11 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3     47 1487.15  60291.150 25.5 
          12 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      4      5      3     47 1437.27  59709.010 19.3 
          13 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5      3     46 1415.73  58476.420 26.8 
          14 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      3     45 1469.19  58201.460 14.7 
          15 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      1     45 1346.70  57184.460 17.3 
          16 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      2     44 1410.70  57081.040 21.6 
          17 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3     43 1434.09  55876.980 28.7 
          18 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5      3     43 1351.37  53925.420 27.4 
          19 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4      3     41 1322.54  51798.300 18.8 
          20 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      0      5      5      5      5      5      3     40 1377.83  51861.820 19.3 
          21 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      5      5      5      3     40 1341.38  51081.450 16.7 
          22 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3      2     38 1044.74  47909.980 18.0 
          23 Głowacki Jan                    1       5      5      5      5      1      5      5      4      1      1     37 1031.58  46750.320 17.3 
          24 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     --     36  948.82  43547.810 19.0 
          25 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     35 1166.61  45387.730 28.0 
          26 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      5      0      5      4      5      0     33  939.99  40477.410  9.5 
          27 Mora Józef                      2       2      2      2      5      5      2      1      5      5      3     32 1121.48  40311.070 10.4 
          28 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5      3     32 1081.05  39389.990 17.7 
          29 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      2     32 1003.70  40105.640 14.0 
          30 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     --     32  804.06  39749.560 32.7 
          31 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1      1     27  702.88  33003.630 13.6 
          32 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     --     27  687.72  33353.020 17.8 
          33 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3      0     24  650.53  29037.050 11.6 
          34 Kaczmarek Tomasz                1       5      2      5      5      2      5     --     --     --     --     24  522.57  28813.850 15.1 
          35 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     --     21  613.36  25964.950 22.1 
          36 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     --     21  523.95  24736.840  9.8 
          37 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     --     14  419.68  16143.410  7.1 
          38 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2      1     14  356.82  16440.840 14.1 
          39 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     --     13  348.75  17534.010  8.3 
          40 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1      0     13  292.31  15214.090  7.2 
          41 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     --     12  251.55  13884.060  7.6 
          42 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     --     11  263.67  13065.340  6.3 
          43 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     --     11  167.38  11972.460  8.9 
          44 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1      0     10  310.49  12531.500  4.9 
          45 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      1      7  233.10   8257.830  2.5 
          46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --     --      1   53.92   1337.120  1.1 
          47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                  1 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1        9    256.33    2570.491     606.910 
                  2 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        8    297.20    3004.999     551.660 
                  3 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        8    279.54    2713.427     574.910 
                  4 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        8    277.34    2573.225     523.720 
                  5 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        8    267.35    2768.482     796.980 
                  6 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        8    236.47    2287.814     418.960 
                  7 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        8    236.28    2448.732     682.220 
                  8 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        8    228.03    2184.994     546.220 
                  9 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        8    191.68    2062.614     875.330 
                 10 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        7    271.20    2611.840     686.520 
                 11 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        7    266.82    2396.192     273.980 
                 12 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        7    262.96    2645.087     635.190 
                 13 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        7    260.78    2644.715     613.540 
                 14 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        7    255.31    2596.185     503.370 
                 15 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        7    246.79    2390.161     713.750 
                 16 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        7    246.15    2340.385     497.610 
                 17 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        7    230.31    2389.021     415.350 
                 18 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        7    224.11    2276.989     464.800 
                 19 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        7    221.03    2268.680     468.570 
                 20 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6081      0        7    219.80    2461.641     714.880 
                 21 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        7    205.41    1879.057     278.750 
                 22 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        7    204.86    2026.013     758.210 
                 23 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        7    201.80    2079.208     737.130 
                 24 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    170.79    1604.400     381.000 
                 25 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.67    1546.228     666.140 
                 26 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-5676      1        6    254.10    2758.765     641.530 
                 27 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        6    247.15    2303.895     266.290 
                 28 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-36        1        6    230.93    2485.508     582.270 
                 29 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        6    229.71    2088.099     373.400 
                 30 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        6    226.92    2269.024     374.690 
                 31 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        6    226.21    2228.330     504.230 
                 32 Hołowaty Piotr            1   PL-0437-16-2950      1        6    223.89    2291.832     662.870 
                 33 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        6    213.64    2072.073     558.030 
                 34 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        6    209.53    2147.144     415.820 
                 35 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-30        1        6    201.23    2128.533     577.880 
                 36 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        6    195.11    1874.697     301.180 
                 37 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        6    192.04    1836.417     463.420 
                 38 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        6    189.34    1916.435     618.720 
                 39 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1422      0        6    178.83    1893.826     902.510 
                 40 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        6    178.70    1591.170     200.070 
                 41 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        6    176.91    1665.333     529.640 
                 42 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11090     1        6    170.03    1712.971     656.860 
                 43 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1876      1        6    169.24    1591.071     602.510 
                 44 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        6    167.27    1638.180     587.300 
                 45 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        6    158.41    1448.854     251.220 
                 46 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        6    154.46    1495.180     504.910 
                 47 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        6    149.95    1487.545     562.590 
                 48 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-954       0        6    141.71    1443.366     432.930 
                 49 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        6    139.89    1277.572     444.600 
                 50 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        6    139.80    1458.699     553.580 
                 51 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        6    137.01    1386.144     484.090 
                 52 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        6    133.83    1277.572     646.490 
                 53 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        6    131.78    1317.996     635.600 
                 54 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    131.66    1244.116     540.070 
                 55 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        6    127.39    1400.122     948.070 
                 56 Pietrzyk Piotr            1   PL-0193-14-6219      0        5    224.90    2294.286     503.640 
                 57 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        5    222.47    1991.143     197.580 
                 58 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        5    222.31    2448.297     489.740 
                 59 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        5    221.62    2373.625     506.730 
                 60 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7442      0        5    220.93    2170.027     293.590 
                 61 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        5    220.44    2373.625     543.600 
                 62 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        5    219.75    2254.698     451.460 
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                 63 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12941     0        5    215.96    2227.804     445.720 
                 64 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2879      0        5    215.49    2210.638     370.730 
                 65 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-13140     0        5    208.92    1987.285     352.720 
                 66 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        5    206.59    1992.727     395.030 
                 67 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2882      0        5    200.10    2220.323     587.990 
                 68 Hołowaty Piotr            1   PL-0302-15-2133      0        5    196.47    1993.232     607.790 
                 69 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7906      0        5    189.73    1951.851     415.120 
                 70 Hołowaty Piotr            1   PL-0302-14-12926     1        5    189.32    1836.766     314.310 
                 71 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        5    188.82    1709.914     359.160 
                 72 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6466      0        5    182.55    1917.081     583.990 
                 73 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        5    176.46    1781.288     389.320 
                 74 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        5    174.49    1922.164     647.050 
                 75 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1547      0        5    170.83    1587.925     307.310 
                 76 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        5    170.60    1631.523     460.730 
                 77 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        5    170.49    1701.279     446.840 
                 78 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        5    170.30    1717.490     488.840 
                 79 Torowicz Paweł            1   PL-S39-15-1592       1        5    169.55    1861.587     741.840 
                 80 Pietrzyk Piotr            1   PL-0480-16-2814      0        5    169.40    1705.683     545.490 
                 81 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2862      0        5    168.06    1698.559     334.590 
                 82 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        5    167.85    1727.473     285.470 
                 83 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        5    166.95    1632.076     445.170 
                 84 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        5    164.75    1667.525     367.580 
                 85 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7719      0        5    163.33    1741.775     644.910 
                 86 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7939      0        5    161.89    1722.211     554.240 
                 87 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-14-6833      0        5    158.78    1561.386     501.720 
                 88 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        5    158.00    1702.400     515.970 
                 89 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        5    157.88    1534.463     226.890 
                 90 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        5    157.66    1513.048     473.410 
                 91 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        5    157.31    1509.807     557.840 
                 92 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7739      1        5    154.87    1565.392     697.250 
                 93 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9085      0        5    153.73    1544.986     563.650 
                 94 Wilk Marek                1   PL-0302-15-1126      1        5    153.54    1587.937     706.800 
                 95 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        5    152.47    1485.873     508.470 
                 96 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        5    151.50    1546.036     556.930 
                 97 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3114      1        5    150.74    1515.111     433.700 
                 98 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        5    150.06    1460.076     613.150 
                 99 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        5    149.97    1550.133     411.330 
                100 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-12-9209      0        5    149.00    1551.835     744.300 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 10/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 1, odbytego w dniu 26.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 14:44:37  1625.50   47- 12-  5   1.37     755235    40.00   40.00 
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 14:45:38  1621.95    2 <    5>   2.74     755235    39.96   39.96 
            3 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       14:47:19  1621.36   24-  7-  0   4.10     757687                  
            4 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760      14:39:01  1618.15   33- 11-  0   5.47     742759                  
            5 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427      14:51:38  1601.32    3 <    6>   6.84     755235                  
            6 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  SOT 14:52:28  1598.49    4 <   13>   8.21     755235    39.78   39.78 
            7 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-941       14:58:04  1596.93   25-  8-  4   9.58     763439                  
            8 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      15:06:04  1594.78   22-  8-  0  10.94     775171                  
            9 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 15:05:51  1592.20   20-  8-  5  12.31     773571    39.65   39.65 
           10 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562       15:04:55  1589.19   20-  5-  0  13.68     770625                  
           11 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637      15:09:54  1584.73   26- 14-  0  15.05     776361                  
           12 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  SOT 15:10:49  1576.09    2 <   35>  16.42     773571    39.52   39.52 
           13 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  SOT 14:59:29  1575.10    5 <   15>  17.78     755235    39.47   39.47 
           14 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-661       14:59:14  1573.69   21-  6-  0  19.15     754164                  
           15 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 15:00:02  1573.30    6 <   22>  20.52     755235    39.38   39.38 
           16 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2910      15:12:01  1572.32   20-  7-  4  21.89     773607                  
           17 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     15:13:14  1571.61    2 <   23>  23.26     775171                  
           18 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695      15:03:33  1566.83   13-  5-  0  24.62     757642                  
           19 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 SOT 15:07:37  1565.65    2 <   24>  25.99     763439    39.21   39.21 
           20 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      15:01:48  1565.31    2 <   33>  27.36     754164                  
           21 Wilk Marek           1    PL-0302-14-7584      15:07:40  1565.22    9-  6-  0  28.73     763306                  
           22 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462       15:02:56  1563.85    7 <  144>  30.10     755235                  
           23 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030      15:15:47  1563.53    3 <   53>  31.46     775171                  
           24 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7906  SOT 15:09:50  1558.57    3 <   57>  32.83     763439    38.99   38.99 
           25 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2493      14:57:14  1556.39    2 <   40>  34.20     742759                  
           26 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926     15:12:37  1553.51   36-  9-  0  35.57     765286                  
           27 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2133      15:12:48  1552.93    2 <   31>  36.94     765286                  
           28 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219      15:06:24  1552.72   24-  3-  0  38.30     755245                  
           29 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508      15:15:53  1552.21   50- 10-  0  39.67     769715                  
           30 Wilk Marek           1    PL-0302-14-11288     15:11:50  1551.96    2 <  105>  41.04     763306                  
           31 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950      15:13:20  1551.26    3 <   51>  42.41     765286                  
           32 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633      15:16:03  1550.69   22-  3-  0  43.78     769220                  
           33 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667      15:06:48  1549.23    3 <   42>  45.14     754164                  
           34 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909     15:08:04  1547.05   20-  3-  0  46.51     755062                  
           35 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036  SOT 15:20:13  1546.47    3 <   41>  47.88     773571    38.51   38.51 
           36 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  SOT 15:20:28  1545.77    2 <   44>  49.25     773607    38.46   38.46 
           37 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1447      15:13:40  1544.35   30- 10-  0  50.62     762396                  
           38 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442      15:16:42  1541.72   13-  1-  0  51.98     765770                  
           39 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      15:23:35  1541.67    2 <   59>  53.35     776361                  
           40 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     15:01:55  1541.26    3 <   43>  54.72     742759                  
           41 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728       15:22:00  1540.98    4 <   68>  56.09     773571                  
           42 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      15:10:10  1538.59    4 <   70>  57.46     754164                  
           43 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2436      15:02:59  1537.86    4 <   81>  58.82     742759                  
           44 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862      15:23:17  1537.12    3 <   66>  60.19     773607                  
           45 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 15:11:14  1537.06   15-  4-  4  61.56     755056    38.07   38.07 
           45 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685      15:12:55  1537.06    2 <   83>  61.56     757642                  
           47 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1870      15:11:25  1536.87    2 <   72>  64.30     755245                  
           48 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5533      15:26:12  1533.22   37-  2-  0  65.66     776116                  
           49 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252      15:24:49  1533.20   15-  5-  0  67.03     773985                  
           50 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1588      15:20:00  1532.64   28-  8-  1  68.40     766320                  
           51 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-11855     15:19:34  1531.90    4 <   61>  69.77     765286                  
           52 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213       15:23:15  1531.30    2 <  119>  71.14     770625                  
           53 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043      15:26:40  1529.94    4 <   60>  72.50     775171                  
           54 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      15:23:19  1529.89   20- 14-  0  73.87     770018                  
           55 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      15:23:23  1529.69    2 <   55>  75.24     770018                  
           55 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920      15:23:23  1529.69    3 <   74>  75.24     770018                  
           57 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-12-9209      15:19:08  1529.53    4 <   91>  77.98     763439                  
           58 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604      15:15:23  1529.50    2 <   65>  79.34     757687                  
           59 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3001      15:27:40  1529.27    3 <   69>  80.71     776361                  
           60 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      15:26:54  1529.24    5 <  116>  82.08     775171                  
           61 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2149      15:20:35  1528.79    5 <   97>  83.45     765286                  
           62 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1907      15:17:53  1527.68   15-  4-  0  84.82     760605                  
           63 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 15:14:23  1527.27    2 <  136>  86.18     755056    37.27   37.27 
           64 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9662      15:14:28  1527.02    2 <  149>  87.55     755062                  
           65 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       15:16:34  1525.85    3 <   92>  88.92     757687                  
           66 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12582     15:27:01  1525.80    4 <  113>  90.29     773607                  
           67 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2363      15:26:49  1525.64   18-  1-  0  91.66     773218                  
           68 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  SOT 15:27:03  1525.63    5 <   96>  93.02     773571    37.05   37.05 
           69 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345      15:29:09  1524.82    4 <   71>  94.39     776361                  
           70 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      15:14:50  1524.08    5 <  115>  95.76     754164                  
           71 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673      15:29:28  1523.87    5 <   82>  97.13     776361                  
           72 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1890      15:15:41  1523.64            3  98.50     755245                  
           73 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7266      15:25:03  1523.06    2 <  155>  99.86     769220                  
           74 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       15:25:37  1522.93    4 <   75> 101.23     770018                  
           75 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      15:25:38  1522.88    5 <   76> 102.60     770018                  
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      15:25:41  1522.73    6 <   88> 103.97     770018                  
           77 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919     15:25:38  1522.28    2 <   78> 105.34     769715                  
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      15:26:10  1520.68    3 <   80> 106.70     769715                  
           79 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222      15:29:01  1520.55    2 <  117> 108.07     773985                  
           80 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581      15:26:18  1520.27    4 <   86> 109.44     769715                  
           81 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      15:08:48  1519.56    5 <   85> 110.81     742759                  
           82 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      15:30:58  1519.40    6 <  110> 112.18     776361                  
           83 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       15:18:42  1519.23    3 <  124> 113.54     757642                  
           84 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11818     15:24:51  1517.92    2 <  126> 114.91     766320                  
           85 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      15:09:43  1516.71    6 <   94> 116.28     742759                  
           86 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      15:27:56  1515.39    5 <  100> 117.65     769715                  
           87 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11316     15:21:31  1514.47   17-  1-  0 119.02     759533                  
           88 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211      15:28:29  1514.34    7 <   93> 120.38     770018                  
           89 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7958      15:23:55  1512.94    2 <  108> 121.75     762396                  
           90 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11942     15:26:54  1511.52   21-  2-  0 123.12     766189                  
           91 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2905      15:25:10  1511.26    5 <  121> 124.49     763439                  
           92 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529      15:21:25  1511.09    4 <  104> 125.85     757687                  
           93 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288      15:29:39  1510.88    8 <   95> 127.22     770018                  
           94 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017      15:11:41  1510.65    7 <  101> 128.59     742759                  
           95 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      15:29:48  1510.43    9 <   99> 129.96     770018                  
           96 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6014      15:32:19  1509.95    6 <  103> 131.33     773571                  
           97 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12923     15:26:59  1509.49    6 <   98> 132.69     765286                  
           98 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12914     15:27:46  1507.16    7 <  134> 134.06     765286                  
           99 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      15:31:10  1506.39   10 <  111> 135.43     770018                  
          100 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6548      15:31:09  1505.85    6 <  129> 136.80     769715                  
          101 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2426      15:13:56  1503.76    8 <  102> 138.17     742759                  
          102 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5702      15:13:59  1503.61    9 <  169> 139.53     742759                  
          103 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 15:34:52  1502.47    7 <  106> 140.90     773571    35.52   35.52 
          104 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739      15:24:18  1502.45    5 <  122> 142.27     757687                  
          105 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121      15:28:26  1501.29    3 <  127> 143.64     763306                  
          106 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2276      15:35:17  1501.25            8 145.01     773571                  
          107 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592       15:32:20  1500.93    8-  1-  0 146.37     768979                  
          108 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422      15:27:59  1500.83    3 <  109> 147.74     762396                  
          109 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7988      15:28:32  1499.21    4 <  117> 149.11     762396                  
          110 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      15:38:11  1498.24    7 <  112> 150.48     776361                  
          111 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       15:34:00  1498.09   11 <  114> 151.85     770018                  
          112 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420     15:38:28  1497.42    8 <  125> 153.21     776361                  
          113 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 SOT 15:36:48  1496.92    5 <  123> 154.58     773607    35.08   35.08 
          114 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2026      15:35:04  1494.99   12 <  181> 155.95     770018                  
          115 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5658      15:24:56  1493.59            6 157.32     754164                  
          116 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047      15:39:21  1492.58    6 <  137> 158.69     775171                  
          117 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7952      15:30:48  1492.55    5 <  138> 160.05     762396                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 10/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 1, odbytego w dniu 26.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          117 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6996      15:38:34  1492.55    3 <  173> 160.05     773985                  
          119 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582       15:36:20  1492.50    3 <  139> 162.79     770625                  
          120 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7643      15:29:58  1491.48    2 <  132> 164.16     760605                  
          121 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7939  SOT 15:32:01  1491.04    6 <  175> 165.53     763439    34.73   34.73 
          122 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595      15:28:10  1491.02    6 <  166> 166.89     757687                  
          123 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  SOT 15:38:52  1490.96    6 <  135> 168.26     773607    34.64   34.64 
          124 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775       15:28:46  1489.17    4 <  164> 169.63     757642                  
          125 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828      15:41:28  1488.80    9 <  143> 171.00     776361                  
          126 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927     15:34:47  1488.63    3 <  130> 172.37     766320                  
          127 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1126      15:33:03  1487.78    4 <  159> 173.73     763306                  
          128 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-376       15:35:14  1487.07            2 175.10     766189                  
          129 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      15:37:40  1486.89    7 <  133> 176.47     769715                  
          130 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12183 SOT 15:35:30  1486.56    4 <  131> 177.84     766320    34.33   34.33 
          131 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36        15:35:33  1486.41    5 <  140> 179.21     766320                  
          132 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1926      15:31:47  1486.19    3 <  172> 180.57     760605                  
          133 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941     15:38:00  1485.94    8 <  150> 181.94     769715                  
          134 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-13233     15:35:04  1485.80    8 <  141> 183.31     765286                  
          135 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882  SOT 15:40:47  1485.47            7 184.68     773607    34.11   34.11 
          136 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027  SOT 15:28:21  1485.31    3 <  142> 186.05     755056    34.07   34.07 
          137 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805      15:41:58  1485.10    7 <  170> 187.41     775171                  
          138 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8585      15:33:26  1484.90    6 <  145> 188.78     762396                  
          139 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528       15:39:11  1484.30    4 <  157> 190.15     770625                  
          140 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-46        15:36:19  1484.21    6 <  151> 191.52     766320                  
          141 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2172      15:35:41  1484.02            9 192.89     765286                  
          142 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14401 SOT 15:28:52  1483.80            4 194.25     755056    33.80   33.80 
          143 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      15:43:17  1483.63   10 <  146> 195.62     776361                  
          144 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452   SOT 15:29:04  1483.57    8 <  152> 196.99     755235                  
          145 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1426      15:33:55  1483.50    7 <  160> 198.36     762396                  
          146 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3060      15:43:25  1483.26   11 <  147> 199.73     776361                  
          147 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830       15:43:29  1483.07   12 <  148> 201.09     776361                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          148 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      15:43:35  1482.78   13 <  163>            776361                  
          149 Skórzewski Edward    2    PL-0303-15-3416      15:29:14  1482.74            3            755062                  
          150 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565      15:39:11  1482.55    9 <  154>            769715                  
          151 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12118     15:36:56  1482.43    7 <  153>            766320                  
          152 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-157       15:29:30  1482.31    9 <  156>            755235                  
          153 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-73        15:37:00  1482.24            8            766320                  
          154 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551      15:39:18  1482.22           10            769715                  
          155 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275      15:38:58  1482.21            3            769220                  
          156 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 15:29:35  1482.06   10 <  161>            755235                  
          157 Mora Józef           2    PL-S39-13-2211       15:40:18  1481.12            5            770625                  
          158 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749      15:42:49  1480.97   19-  2-  0            774278                  
          159 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1170      15:35:36  1480.42    5 <  162>            763306                  
          160 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1449      15:35:04  1480.19    8 <  168>            762396                  
          161 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-439       15:30:19  1479.93   11 <  183>            755235                  
          162 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2891      15:36:00  1479.28            6            763306                  
          163 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8384      15:44:52  1479.16           14            776361                  
          164 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       15:32:17  1478.95            5            757642                  
          165 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254      15:43:38  1478.66            2            774278                  
          166 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-13441     15:32:30  1478.41            7            757687                  
          167 Milewski Mariusz     1    PL-0302-14-12171     15:39:06  1476.55   10-  1-  0            766477                  
          168 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1405      15:36:26  1476.27    9 <  178>            762396                  
          169 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479      15:23:21  1475.63   10 <  174>            742759                  
          170 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033      15:45:31  1475.06            8            775171                  
          171 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8407      16:00:27  1475.04   20-  2-  0            797185                  
          172 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1932      15:35:53  1474.37            4            760605                  
          173 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8274      15:44:59  1474.30    4 <  179>            773985                  
          174 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     15:23:54  1474.02           11            742759                  
          175 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-996       15:37:57  1473.96    7 <  177>            763439                  
          176 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074      15:46:58  1472.80            2            776116                  
          177 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-13430 SOT 15:38:25  1472.64            8            763439    32.26   32.26 
          178 Ozdoba Mirosław      1    PL-0275-11-1082      15:38:03  1471.66           10            762396                  
          179 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6311      15:45:59  1471.50            5            773985                  
          180 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      16:01:46  1471.45            2            797185                  
          181 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8222      15:43:36  1470.62   13 <  182>            770018                  
          182 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6704      15:43:38  1470.53           14            770018                  
          183 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-414       15:33:47  1469.95           12            755235                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          184 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89    SOT 15:25:23  1469.69                        742759            40.00 
          185 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7630  SOT 15:37:33  1469.63                        760605            40.00 
          185 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5635  SOT 15:33:10  1469.63                        754164            40.00 
          187 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589  SOT 15:43:25  1469.61                        769220            40.00 
          188 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6108  SOT 15:43:50  1469.39                        769715            40.00 
          189 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-727   SOT 15:46:41  1468.76                        773571            40.00 
          190 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12940 SOT 15:41:12  1468.32                        765286            40.00 
          191 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1416  SOT 15:39:16  1468.22                        762396            40.00 
          192 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7525  SOT 15:44:01  1467.93                        769220            40.00 
          193 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13004 SOT 15:26:00  1467.90                        742759            40.00 
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        47      5     12  198.59   7994.340   25.5 
         2 Drzewiecki Tomasz              1        20      5      8  190.25   7742.860   40.0 
         3 Ulatowski Dariusz              1        25      4      8  145.19   6087.900   32.0 
         4 Wastowski Dariusz              2        15      4      4  143.21   6033.440   26.7 
         5 Gawin Józef                    1        20      4      7  142.29   6019.120   35.0 
         6 Bukowski Adam                  1        28      1      8   34.33   1486.560   28.6 
         7 Zawiślak Mariusz               2        17      0      1    0.00      0.000    5.9 
         8 Socha Ryszard                  2        33      0     11    0.00      0.000   33.3 
         9 Mora Józef                     2        20      0      5    0.00      0.000   25.0 
        10 Gostyński Robert               2        13      0      5    0.00      0.000   38.5 
        11 Gostyński Zbigniew             2        24      0      7    0.00      0.000   29.2 
        12 Stach Rafał                    2        13      0      0    0.00      0.000    0.0 
        13 Mazurkiewicz Dariusz           2        21      0      6    0.00      0.000   28.6 
        14 Skórzewski Edward              2        20      0      3    0.00      0.000   15.0 
        15 Kryczka Henryk                 2        20      0      2    0.00      0.000   10.0 
        16 Gliwa Jerzy                    2        19      0      2    0.00      0.000   10.5 
        17 Kubisiak Franciszek            2        22      0      8    0.00      0.000   36.4 
        18 Wojtaluk Krzysztof             2        26      0     14    0.00      0.000   53.8 
        19 Kuniszewski Tomasz             2        37      0      2    0.00      0.000    5.4 
        20 Gajewski Sebastian             2        50      0     10    0.00      0.000   20.0 
        21 Żmidziński Grzegorz            2        20      0     14    0.00      0.000   70.0 
        22 Mackiewicz Andrzej             2        15      0      5    0.00      0.000   33.3 
        23 Bińczyk Andrzej                2        22      0      3    0.00      0.000   13.6 
        24 Bobecki Jan                    1        18      0      1    0.00      0.000    5.6 
        25 Torowicz Paweł                 1         8      0      1    0.00      0.000   12.5 
        26 Jelski Sebastian               1        15      0      4    0.00      0.000   26.7 
        27 Hołowaty Piotr                 1        36      0      9    0.00      0.000   25.0 
        28 Głowacki Jan                   1        13      0      1    0.00      0.000    7.7 
        29 Wilk Marek                     1         9      0      6    0.00      0.000   66.7 
        30 Stachowicz Wojciech            1        21      0      2    0.00      0.000    9.5 
        31 Pietrzyk Piotr                 1        24      0      3    0.00      0.000   12.5 
        32 Milewski Mariusz               1        10      0      1    0.00      0.000   10.0 
        33 Ozdoba Mirosław                1        30      0     10    0.00      0.000   33.3 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
       Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      5      0      5      5      5      5     25 1025.10  34450.800 13.5 
           2 Drzewiecki Tomasz               1       0      0      0      0      5      0      5      3      5      5     23  894.67  31195.630 16.2 
           3 Ulatowski Dariusz               1       0      0      0      0      3      0      5      3      5      4     20  760.94  26829.010 11.9 
           4 Bukowski Adam                   1       0      0      0      0      5      0      5      5      3      1     19  779.92  25658.360 15.1 
           5 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4      4     17  717.40  22552.450 12.1 
           6 Gawin Józef                     1       0      0      0      0      2      0      4      2      5      4     17  673.39  23161.260 14.3 
           7 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      5      0      5      3      4      0     17  672.52  22548.360 16.5 
           8 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     --     13  541.07  17249.400 14.5 
           9 Ozdoba Mirosław                 1       0      0      0      0      4      0      5      3      1      0     13  520.61  17891.600 12.8 
          10 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      0      0     12  541.61  16782.120 17.4 
          11 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      0      7  293.44   9552.740 13.0 
          12 Kozera Norbert                  1       0      0      0      0      0      0      1      2      4     --      7  279.39   8383.190  7.8 
          13 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0     --      4  156.63   5832.290 12.5 
          14 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      0      2   75.21   2627.670  6.7 
          15 Stępień Marek                   1       0      0      0      0      2      0      0      0      0     --      2   70.31   2576.350  3.1 
          16 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      2      0     --      0     --      0      2   65.04   2513.800  5.7 
          17 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.5 
          18 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  8.4 
          19 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          20 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.0 
          21 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.6 
          22 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          23 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          24 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          25 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  5.6 
          26 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          27 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 15.1 
          28 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0    0.00      0.000  4.0 
          29 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 19.4 
          30 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  5.4 
          31 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.7 
          32 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.1 
          33 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 18.9 
          34 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00      0.000 12.0 
          35 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 11.0 
          36 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0    0.00      0.000 11.7 
          37 Bobecki Jan                     1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  7.5 
          38 Korowajczyk Dariusz             1       0      0      0      0      0      0     --     --      0     --      0    0.00      0.000  1.9 
          39 Torowicz Paweł                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  7.1 
          40 Jelski Sebastian                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  8.7 
          41 Hołowaty Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 11.6 
          42 Kaczmarek Tomasz                1       0      0      0      0      0      0     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.8 
          43 Głowacki Jan                    1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  5.8 
          44 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  4.7 
          45 Wilk Marek                      1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 13.0 
          46 Stachowicz Wojciech             1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  6.2 
          47 Pietrzyk Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 11.6 
          48 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00      0.000  2.2 
          49 Kubicki Filip                   1       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0    0.00      0.000 14.7 
          50 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          51 Milewski Mariusz                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  3.9