PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                    Lista Konkursowa nr 10/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                    Arnhem 1 w dniu 26.06.2017.                        
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              51:59:04.  N 05:54:50.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 07:00:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     765328 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     19
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    454
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -     91 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1625.50
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1482.74
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 14:44:37
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 15:29:14
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 1 godz.  4 min. 34 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.:  słonecznie                   
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  80.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: C, M. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    3 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      19|   454|    91| 20.00|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      19|   454|    91| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 10/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 1, odbytego w dniu 26.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 14:44:37  1625.50   47-  8-  3   2.20     755235    80.00         
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 14:45:38  1621.95    2 <    5>   4.41     755235    79.82         
            3 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       14:47:19  1621.36   24-  6-  3   6.61     757687                  
            4 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  14:39:01  1618.15   33-  9-  3   8.81     742759    79.47         
            5 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427  MT  14:51:38  1601.32    3 <    6>  11.01     755235    79.29         
            6 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  SOT 14:52:28  1598.49    4 <   10>  13.22     755235                  
            7 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  15:06:04  1594.78   22-  7-  3  15.42     775171    78.93         
            8 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562   MT  15:04:55  1589.19   20-  4-  3  17.62     770625    78.76         
            9 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637  MT  15:09:54  1584.73   26- 13-  3  19.82     776361    78.58         
           10 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  SOT 14:59:29  1575.10    5 <   12>  22.03     755235                  
           11 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-661   MT  14:59:14  1573.69   21-  6-  3  24.23     754164    78.22         
           12 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 15:00:02  1573.30    6 <   16>  26.43     755235                  
           13 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  15:13:14  1571.61    2 <   17>  28.63     775171    77.87         
           14 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  MT  15:03:33  1566.83   13-  4-  3  30.84     757642    77.69         
           15 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  15:01:48  1565.31    2 <   21>  33.04     754164    77.51         
           16 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   MT  15:02:56  1563.85    7 <   87>  35.24     755235                  
           17 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  15:15:47  1563.53    3 <   32>  37.44     775171    77.16         
           18 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2493  MT  14:57:14  1556.39    2 <   24>  39.65     742759    76.98         
           19 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508  MT  15:15:53  1552.21   50-  8-  3  41.85     769715    76.80         
           20 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633  MT  15:16:03  1550.69   22-  2-  2  44.05     769220    76.62         
           21 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667  MT  15:06:48  1549.23    3 <   25>  46.26     754164    76.44         
           22 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909 MT  15:08:04  1547.05   20-  3-  3  48.46     755062    76.27         
           23 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842  MT  15:23:35  1541.67    2 <   37>  50.66     776361    76.09         
           24 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  15:01:55  1541.26    3 <   26>  52.86     742759    75.91         
           25 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  15:10:10  1538.59    4 <   43>  55.07     754164                  
           26 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2436  MT  15:02:59  1537.86    4 <   53>  57.27     742759                  
           27 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 15:11:14  1537.06   15-  4-  3  59.47     755056    75.38         
           27 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  MT  15:12:55  1537.06    2 <   55>  59.47     757642    75.38         
           29 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5533  MT  15:26:12  1533.22   37-  1-  1  63.88     776116    75.02         
           30 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252  MT  15:24:49  1533.20   15-  3-  3  66.08     773985    74.84         
           31 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213   MT  15:23:15  1531.30    2 <   76>  68.28     770625    74.67         
           32 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043  MT  15:26:40  1529.94    4 <   38>  70.48     775171                  
           33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  15:23:19  1529.89   20- 12-  3  72.69     770018    74.31         
           34 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      15:23:23  1529.69    2 <   34>  74.89     770018                  
           34 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920  MT  15:23:23  1529.69    3 <   46>  74.89     770018    74.13         
           36 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604  MT  15:15:23  1529.50    2 <   41>  79.30     757687    73.78         
           37 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3001  MT  15:27:40  1529.27    3 <   42>  81.50     776361    73.60         
           38 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  15:26:54  1529.24    5 <   74>  83.70     775171                  
           39 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 15:14:23  1527.27    2 <   82>  85.90     755056    73.24         
           40 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9662  MT  15:14:28  1527.02    2 <   91>  88.11     755062    73.07         
           41 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       15:16:34  1525.85    3 <   60>  90.31     757687                  
           42 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  15:29:09  1524.82    4 <   44>  92.51     776361                  
           43 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  15:14:50  1524.08    5 <   73>  94.71     754164                  
           44 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673  MT  15:29:28  1523.87    5 <   54>  96.92     776361                  
           45 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7266  MT  15:25:03  1523.06            2  99.12     769220    72.18         
           46 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705   MT  15:25:37  1522.93    4 <   47> 101.32     770018    72.00         
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      15:25:38  1522.88    5 <   48> 103.52     770018                  
           48 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      15:25:41  1522.73    6 <   59> 105.73     770018                  
           49 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919 MT  15:25:38  1522.28    2 <   50> 107.93     769715    71.47         
           50 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      15:26:10  1520.68    3 <   52> 110.13     769715                  
           51 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222  MT  15:29:01  1520.55    2 <   75> 112.33     773985    71.11         
           52 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581  MT  15:26:18  1520.27    4 <   57> 114.54     769715    70.93         
           53 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      15:08:48  1519.56    5 <   56> 116.74     742759                  
           54 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645  MT  15:30:58  1519.40    6 <   69> 118.94     776361                  
           55 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760   MT  15:18:42  1519.23    3 <   78> 121.15     757642    70.40         
           56 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  15:09:43  1516.71    6 <   62> 123.35     742759                  
           57 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  15:27:56  1515.39    5 <   65> 125.55     769715                  
           58 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11316 MT  15:21:31  1514.47   17-  1-  1 127.75     759533    69.87         
           59 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211  MT  15:28:29  1514.34    7 <   61> 129.96     770018                  
           60 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  15:21:25  1511.09    4 <   68> 132.16     757687    69.51         
           61 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288  MT  15:29:39  1510.88    8 <   63> 134.36     770018                  
           62 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017  MT  15:11:41  1510.65    7 <   66> 136.56     742759                  
           63 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      15:29:48  1510.43    9 <   64> 138.77     770018                  
           64 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      15:31:10  1506.39   10 <   70> 140.97     770018                  
           65 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6548      15:31:09  1505.85    6 <   80> 143.17     769715                  
           66 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2426  MT  15:13:56  1503.76    8 <   67> 145.37     742759                  
           67 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5702  MT  15:13:59  1503.61            9 147.58     742759                  
           68 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739  MT  15:24:18  1502.45    5 <   77> 149.78     757687    68.09         
           69 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      15:38:11  1498.24    7 <   71> 151.98     776361                  
           70 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748   MT  15:34:00  1498.09   11 <   72> 154.19     770018                  
           71 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420 MT  15:38:28  1497.42    8 <   79> 156.39     776361                  
           72 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2026      15:35:04  1494.99           12 158.59     770018                  
           73 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5658  MT  15:24:56  1493.59            6 160.79     754164                  
           74 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047  MT  15:39:21  1492.58    6 <   83> 163.00     775171                  
           75 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6996  MT  15:38:34  1492.55            3 165.20     773985    66.84         
           76 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582   MT  15:36:20  1492.50    3 <   84> 167.40     770625    66.67         
           77 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  MT  15:28:10  1491.02            6 169.60     757687                  
           78 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775   MT  15:28:46  1489.17            4 171.81     757642                  
           79 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828  MT  15:41:28  1488.80    9 <   86> 174.01     776361                  
           80 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  15:37:40  1486.89    7 <   81> 176.21     769715                  
           81 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941 MT  15:38:00  1485.94            8 178.41     769715                  
           82 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027  SOT 15:28:21  1485.31    3 <   85> 180.62     755056    65.60         
           83 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805  MT  15:41:58  1485.10            7 182.82     775171                  
           84 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528   MT  15:39:11  1484.30            4 185.02     770625                  
           85 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14401 SOT 15:28:52  1483.80            4 187.22     755056                  
           86 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  15:43:17  1483.63   10 <   88> 189.43     776361                  
           87 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452   SOT 15:29:04  1483.57            8 191.63     755235                  
           88 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3060      15:43:25  1483.26   11 <   89> 193.83     776361                  
           89 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830   MT  15:43:29  1483.07   12 <   90> 196.04     776361                  
           90 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  15:43:35  1482.78           13 198.24     776361                  
           91 Skórzewski Edward    2    PL-0303-15-3416  MT  15:29:14  1482.74            3 200.44     755062    64.00         
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
           92 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565      15:39:11  1482.55                        769715                  
           93 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-157       15:29:30  1482.31                        755235                  
           94 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551      15:39:18  1482.22                        769715                  
           95 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275      15:38:58  1482.21                        769220                  
           96 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176       15:29:35  1482.06                        755235                  
           97 Mora Józef           2    PL-S39-13-2211       15:40:18  1481.12                        770625                  
           98 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749      15:42:49  1480.97                        774278                  
           99 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-439       15:30:19  1479.93                        755235                  
          100 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8384      15:44:52  1479.16                        776361                  
          101 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       15:32:17  1478.95                        757642                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        47      3      8  239.11   4848.770   17.0 
         2 Kubisiak Franciszek            2        22      3      7  233.96   4729.920   31.8 
         3 Socha Ryszard                  2        33      3      9  232.36   4715.800   27.3 
         4 Mazurkiewicz Dariusz           2        21      3      6  232.17   4688.230   28.6 
         5 Wojtaluk Krzysztof             2        26      3     13  228.27   4655.670   50.0 
         6 Gostyński Robert               2        13      3      4  223.47   4623.120   30.8 
         7 Żmidziński Grzegorz            2        20      3     12  220.44   4582.510   60.0 
         8 Mora Józef                     2        20      3      4  220.10   4612.990   20.0 
         9 Gajewski Sebastian             2        50      3      8  219.20   4594.760   16.0 
        10 Wastowski Dariusz              2        15      3      4  214.22   4549.640   26.7 
        11 Skórzewski Edward              2        20      3      3  213.34   4556.810   15.0 
        12 Mackiewicz Andrzej             2        15      3      3  212.79   4546.300   20.0 
        13 Gostyński Zbigniew             2        24      3      6  211.38   4543.040   25.0 
        14 Bińczyk Andrzej                2        22      2      2  148.80   3073.750    9.1 
        15 Kuniszewski Tomasz             2        37      1      1   75.02   1533.220    2.7 
        16 Zawiślak Mariusz               2        17      1      1   69.87   1514.470    5.9 
        17 Stach Rafał                    2        13      0      0    0.00      0.000    0.0 
        18 Kryczka Henryk                 2        20      0      0    0.00      0.000    0.0 
        19 Gliwa Jerzy                    2        19      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
       5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1585.12  62765.760 28.8 
           2 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1562.42  62522.450 43.7 
           3 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1536.75  62033.210 37.2 
           4 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3     47 1522.81  61017.210 35.1 
           5 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      5      5      5      3     47 1510.34  60575.190 22.9 
           6 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      3     47 1509.27  60345.810 28.9 
           7 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3     47 1470.30  60207.170 26.1 
           8 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      2     47 1458.72  60135.810 21.8 
           9 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4      3     44 1389.10  55598.940 20.2 
          10 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3     43 1403.04  55397.920 14.1 
          11 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      2      5      5      5      5      5      3     40 1390.61  51977.850 19.5 
          12 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      3      5      5      3      5      5      1     39 1215.97  49131.190 16.8 
          13 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5      3     36 1146.50  44074.850 16.0 
          14 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     --     35  875.58  43531.950 34.5 
          15 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      4      5      5      5      4     --     33 1083.92  42802.050 27.6 
          16 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      3     33 1046.91  41051.580 15.0 
          17 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      3      2      5      5      3     31 1086.03  39312.590 10.4 
          18 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     --     28  703.45  34507.290 16.2 
          19 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3      0     23  649.76  28003.020  9.7 
          20 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1      0     14  401.42  17479.220  6.8 
          21 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     --     13  386.36  14871.730  6.7 
          22 Kryczka Henryk                  2       2      2      1      0      1      0      3      1      3      0     13  347.44  15901.240  8.3 
          23 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     --     12  288.27  14557.780  6.9 
          24 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --     --      9  132.27   9825.970  8.9 
          25 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      1      6  201.00   7223.840  2.1 
          26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        47      3      8  239.11   4848.770   17.0 
         2 Kubisiak Franciszek            2        22      3      7  233.96   4729.920   31.8 
         3 Socha Ryszard                  2        33      3      9  232.36   4715.800   27.3 
         4 Mazurkiewicz Dariusz           2        21      3      6  232.17   4688.230   28.6 
         5 Wojtaluk Krzysztof             2        26      3     13  228.27   4655.670   50.0 
         6 Gostyński Zbigniew             2        24      3      6  226.31   4676.710   25.0 
         7 Gostyński Robert               2        13      3      4  223.47   4623.120   30.8 
         8 Żmidziński Grzegorz            2        20      3     12  222.57   4589.270   60.0 
         9 Mora Józef                     2        20      3      4  220.10   4612.990   20.0 
        10 Gajewski Sebastian             2        50      3      8  219.56   4595.170   16.0 
        11 Wastowski Dariusz              2        15      3      4  214.22   4549.640   26.7 
        12 Skórzewski Edward              2        20      3      3  213.34   4556.810   15.0 
        13 Mackiewicz Andrzej             2        15      3      3  212.79   4546.300   20.0 
        14 Bińczyk Andrzej                2        22      2      2  148.80   3073.750    9.1 
        15 Kuniszewski Tomasz             2        37      1      1   75.02   1533.220    2.7 
        16 Zawiślak Mariusz               2        17      1      1   69.87   1514.470    5.9 
        17 Stach Rafał                    2        13      0      0    0.00      0.000    0.0 
        18 Kryczka Henryk                 2        20      0      0    0.00      0.000    0.0 
        19 Gliwa Jerzy                    2        19      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
       5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1586.36  62836.030 28.8 
           2 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1581.25  62886.420 43.7 
           3 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1575.80  62733.700 37.4 
           4 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3     48 1555.86  62366.990 22.9 
           5 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3     47 1524.66  61037.630 35.1 
           6 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      3     47 1514.68  60491.850 28.9 
           7 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3     47 1477.48  60291.150 26.1 
           8 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      2     47 1472.62  60565.790 21.8 
           9 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      1     46 1371.59  58346.290 17.0 
          10 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      3     45 1467.13  58201.460 14.1 
          11 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4      3     44 1389.10  55598.940 20.2 
          12 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      2      5      5      5      5      5      3     42 1414.91  54163.920 19.5 
          13 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5      3     36 1157.72  44311.210 16.0 
          14 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     35 1156.77  45387.730 27.6 
          15 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     --     35  875.58  43531.950 34.5 
          16 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      3     33 1067.63  41588.380 15.0 
          17 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      4      2      5      5      3     32 1110.37  40626.580 10.4 
          18 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      4      0      5      3      5      0     31  847.82  37879.870  8.3 
          19 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     --     28  703.45  34507.290 16.2 
          20 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3      0     23  649.76  28003.020  9.7 
          21 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1      0     14  401.42  17479.220  6.8 
          22 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     --     13  386.36  14871.730  6.7 
          23 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     --     12  288.27  14557.780  6.9 
          24 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     --     11  165.32  11972.460  8.9 
          25 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      1      6  201.00   7223.840  2.1 
          26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                  1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        8    296.61    3004.999     557.910 
                  2 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        8    279.13    2713.427     574.810 
                  3 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        8    276.63    2573.225     524.960 
                  4 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        8    266.98    2768.482     799.340 
                  5 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        8    245.44    2455.096     612.130 
                  6 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        8    227.17    2184.994     550.210 
                  7 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        7    273.63    2654.637     508.870 
                  8 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        7    273.28    2611.840     613.040 
                  9 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        7    272.64    2923.505     633.440 
                 10 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        7    266.87    2396.192     272.010 
                 11 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        7    259.80    2644.715     631.450 
                 12 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        7    255.71    2596.185     509.140 
                 13 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        7    246.01    2340.385     479.930 
                 14 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        7    218.78    2268.680     529.630 
                 15 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        7    215.49    2046.994     477.330 
                 16 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        7    205.87    1879.057     249.900 
                 17 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        7    184.34    1733.562     217.950 
                 18 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    172.01    1604.400     346.740 
                 19 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.82    1546.228     664.260 
                 20 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        6    242.00    2551.019     683.660 
                 21 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        6    241.30    2551.019     685.140 
                 22 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        6    241.11    2626.404     724.820 
                 23 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        6    233.61    2285.194     476.300 
                 24 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        6    225.91    2269.024     386.670 
                 25 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        6    224.10    2228.330     572.560 
                 26 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        6    213.61    2072.073     543.720 
                 27 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        6    208.36    1876.581     555.870 
                 28 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        6    194.04    2096.824     828.870 
                 29 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        6    193.97    1836.911     518.770 
                 30 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        6    191.94    1836.417     449.440 
                 31 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        6    178.31    1591.170     213.830 
                 32 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        6    176.78    1665.333     530.690 
                 33 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        6    170.28    1622.920     789.070 
                 34 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        6    165.99    1638.180     628.590 
                 35 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        6    158.36    1448.854     267.180 
                 36 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        6    153.85    1495.180     518.180 
                 37 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        6    140.14    1277.572     447.580 
                 38 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    132.58    1244.116     519.560 
                 39 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        6    131.99    1467.850     891.920 
                 40 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        6    128.36    1279.481     639.360 
                 41 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        5    222.26    1991.143     192.570 
                 42 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        5    218.28    2373.625     582.170 
                 43 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12941     0        5    214.13    2227.804     501.000 
                 44 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        5    207.79    1992.727     350.750 
                 45 Socha Ryszard             2   PL-0193-11-1017      1        5    200.11    1873.689     620.280 
                 46 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6466      0        5    181.39    1917.081     611.640 
                 47 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        5    175.67    1781.288     407.350 
                 48 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        5    172.77    1677.024     389.540 
                 49 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5842      1        5    172.08    1747.890     439.800 
                 50 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        5    170.90    1717.490     440.810 
                 51 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        5    170.76    1631.523     443.340 
                 52 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        5    169.93    1701.279     435.810 
                 53 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6427      1        5    169.68    1553.771     392.710 
                 54 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        5    167.27    1632.076     409.800 
                 55 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        5    167.26    1727.473     294.090 
                 56 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5529      0        5    167.24    1747.215     622.070 
                 57 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7275      1        5    166.45    1702.740     381.140 
                 58 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        5    163.35    1667.525     407.530 
                 59 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-760       0        5    160.15    1565.227     532.930 
                 60 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        5    157.02    1702.400     529.370 
                 61 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        5    157.02    1513.048     496.690 
                 62 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        5    156.55    1534.463     273.470 
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                 63 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9085      0        5    154.16    1544.986     548.310 
                 64 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        5    151.49    1426.017     439.160 
                 65 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        5    151.14    1485.873     536.770 
                 66 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        5    149.10    1550.133     443.750 
                 67 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2931      0        5    146.95    1420.581     655.420 
                 68 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2045      1        5    144.98    1514.413     662.920 
                 69 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1108      0        5    144.35    1426.618     533.570 
                 70 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        5    143.61    1465.883     513.980 
                 71 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        5    138.08    1355.615     386.290 
                 72 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5540      1        5    136.37    1254.256     460.370 
                 73 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        5    135.94    1377.508     637.930 
                 74 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2059      1        5    135.15    1346.476     532.980 
                 75 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        5    134.13    1436.079     734.930 
                 76 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        5    132.63    1211.593     241.280 
                 77 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        5    130.82    1318.147     622.600 
                 78 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        5    128.73    1309.831     445.660 
                 79 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        5    126.54    1308.336     507.990 
                 80 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        5    118.45    1158.288     574.980 
                 81 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        5    117.87    1097.966     493.080 
                 82 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        5    117.73    1190.162     594.840 
                 83 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        5    115.39    1259.806     555.100 
                 84 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        5    110.11     981.547     473.040 
                 85 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.94     926.830     342.880 
                 86 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        5    105.21     926.830     466.560 
                 87 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        5    104.74     952.412     463.710 
                 88 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        5    103.99     915.416     448.790 
                 89 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-16-3021      1        4    189.27    2081.821     483.340 
                 90 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5828      1        4    187.71    2081.821     404.790 
                 91 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4673      1        4    175.59    1845.190     394.100 
                 92 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-12-830       0        4    168.10    1845.190     533.770 
                 93 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8211      0        4    167.71    1820.430     533.740 
                 94 Socha Ryszard             2   PL-0437-13-5760      1        4    165.17    1512.052     140.980 
                 95 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5657      0        4    163.26    1796.184     504.260 
                 96 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-14-8345      0        4    159.21    1806.414     504.240 
                 97 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-715       0        4    157.52    1426.938      58.870 
                 98 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6043      1        4    155.69    1683.283     483.040 
                 99 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2063      1        4    152.31    1578.633     253.800 
                100 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-776       0        4    147.99    1426.938     315.730 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 10/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 1, odbytego w dniu 26.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 14:44:37  1625.50   47- 12-  5   2.20     755235    40.00   40.00 
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 14:45:38  1621.95    2 <    5>   4.41     755235    39.93   39.93 
            3 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       14:47:19  1621.36   24-  7-  0   6.61     757687                  
            4 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760      14:39:01  1618.15   33- 11-  0   8.81     742759                  
            5 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427      14:51:38  1601.32    3 <    6>  11.01     755235                  
            6 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  SOT 14:52:28  1598.49    4 <   10>  13.22     755235    39.65   39.65 
            7 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      15:06:04  1594.78   22-  8-  0  15.42     775171                  
            8 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562       15:04:55  1589.19   20-  5-  0  17.62     770625                  
            9 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637      15:09:54  1584.73   26- 14-  0  19.82     776361                  
           10 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  SOT 14:59:29  1575.10    5 <   12>  22.03     755235    39.36   39.36 
           11 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-661       14:59:14  1573.69   21-  6-  0  24.23     754164                  
           12 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 15:00:02  1573.30    6 <   16>  26.43     755235    39.22   39.22 
           13 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     15:13:14  1571.61    2 <   17>  28.63     775171                  
           14 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695      15:03:33  1566.83   13-  5-  0  30.84     757642                  
           15 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      15:01:48  1565.31    2 <   21>  33.04     754164                  
           16 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462       15:02:56  1563.85    7 <   87>  35.24     755235                  
           17 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030      15:15:47  1563.53    3 <   32>  37.44     775171                  
           18 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2493      14:57:14  1556.39    2 <   24>  39.65     742759                  
           19 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508      15:15:53  1552.21   50- 10-  0  41.85     769715                  
           20 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633      15:16:03  1550.69   22-  3-  0  44.05     769220                  
           21 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667      15:06:48  1549.23    3 <   25>  46.26     754164                  
           22 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909     15:08:04  1547.05   20-  3-  0  48.46     755062                  
           23 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      15:23:35  1541.67    2 <   37>  50.66     776361                  
           24 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     15:01:55  1541.26    3 <   26>  52.86     742759                  
           25 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      15:10:10  1538.59    4 <   43>  55.07     754164                  
           26 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2436      15:02:59  1537.86    4 <   53>  57.27     742759                  
           27 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 15:11:14  1537.06   15-  4-  4  59.47     755056    38.16   38.16 
           27 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685      15:12:55  1537.06    2 <   55>  59.47     757642                  
           29 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5533      15:26:12  1533.22   37-  2-  0  63.88     776116                  
           30 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252      15:24:49  1533.20   15-  5-  0  66.08     773985                  
           31 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213       15:23:15  1531.30    2 <   76>  68.28     770625                  
           32 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043      15:26:40  1529.94    4 <   38>  70.48     775171                  
           33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      15:23:19  1529.89   20- 14-  0  72.69     770018                  
           34 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      15:23:23  1529.69    2 <   34>  74.89     770018                  
           34 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920      15:23:23  1529.69    3 <   46>  74.89     770018                  
           36 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604      15:15:23  1529.50    2 <   41>  79.30     757687                  
           37 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3001      15:27:40  1529.27    3 <   42>  81.50     776361                  
           38 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      15:26:54  1529.24    5 <   74>  83.70     775171                  
           39 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 15:14:23  1527.27    2 <   82>  85.90     755056    37.31   37.31 
           40 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9662      15:14:28  1527.02    2 <   91>  88.11     755062                  
           41 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       15:16:34  1525.85    3 <   60>  90.31     757687                  
           42 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345      15:29:09  1524.82    4 <   44>  92.51     776361                  
           43 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      15:14:50  1524.08    5 <   73>  94.71     754164                  
           44 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673      15:29:28  1523.87    5 <   54>  96.92     776361                  
           45 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7266      15:25:03  1523.06    2 <   95>  99.12     769220                  
           46 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       15:25:37  1522.93    4 <   47> 101.32     770018                  
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      15:25:38  1522.88    5 <   48> 103.52     770018                  
           48 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      15:25:41  1522.73    6 <   59> 105.73     770018                  
           49 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919     15:25:38  1522.28    2 <   50> 107.93     769715                  
           50 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      15:26:10  1520.68    3 <   52> 110.13     769715                  
           51 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222      15:29:01  1520.55    2 <   75> 112.33     773985                  
           52 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581      15:26:18  1520.27    4 <   57> 114.54     769715                  
           53 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      15:08:48  1519.56    5 <   56> 116.74     742759                  
           54 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      15:30:58  1519.40    6 <   69> 118.94     776361                  
           55 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       15:18:42  1519.23    3 <   78> 121.15     757642                  
           56 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      15:09:43  1516.71    6 <   62> 123.35     742759                  
           57 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      15:27:56  1515.39    5 <   65> 125.55     769715                  
           58 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11316     15:21:31  1514.47   17-  1-  0 127.75     759533                  
           59 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211      15:28:29  1514.34    7 <   61> 129.96     770018                  
           60 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529      15:21:25  1511.09    4 <   68> 132.16     757687                  
           61 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288      15:29:39  1510.88    8 <   63> 134.36     770018                  
           62 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017      15:11:41  1510.65    7 <   66> 136.56     742759                  
           63 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      15:29:48  1510.43    9 <   64> 138.77     770018                  
           64 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      15:31:10  1506.39   10 <   70> 140.97     770018                  
           65 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6548      15:31:09  1505.85    6 <   80> 143.17     769715                  
           66 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2426      15:13:56  1503.76    8 <   67> 145.37     742759                  
           67 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5702      15:13:59  1503.61    9 <  104> 147.58     742759                  
           68 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739      15:24:18  1502.45    5 <   77> 149.78     757687                  
           69 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      15:38:11  1498.24    7 <   71> 151.98     776361                  
           70 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       15:34:00  1498.09   11 <   72> 154.19     770018                  
           71 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420     15:38:28  1497.42    8 <   79> 156.39     776361                  
           72 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2026      15:35:04  1494.99   12 <  112> 158.59     770018                  
           73 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5658      15:24:56  1493.59            6 160.79     754164                  
           74 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047      15:39:21  1492.58    6 <   83> 163.00     775171                  
           75 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6996      15:38:34  1492.55    3 <  107> 165.20     773985                  
           76 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582       15:36:20  1492.50    3 <   84> 167.40     770625                  
           77 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595      15:28:10  1491.02    6 <  103> 169.60     757687                  
           78 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775       15:28:46  1489.17    4 <  101> 171.81     757642                  
           79 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828      15:41:28  1488.80    9 <   86> 174.01     776361                  
           80 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      15:37:40  1486.89    7 <   81> 176.21     769715                  
           81 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941     15:38:00  1485.94    8 <   92> 178.41     769715                  
           82 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027  SOT 15:28:21  1485.31    3 <   85> 180.62     755056    34.27   34.27 
           83 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805      15:41:58  1485.10    7 <  105> 182.82     775171                  
           84 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528       15:39:11  1484.30    4 <   97> 185.02     770625                  
           85 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14401 SOT 15:28:52  1483.80            4 187.22     755056    34.05   34.05 
           86 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      15:43:17  1483.63   10 <   88> 189.43     776361                  
           87 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452   SOT 15:29:04  1483.57    8 <   93> 191.63     755235                  
           88 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3060      15:43:25  1483.26   11 <   89> 193.83     776361                  
           89 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830       15:43:29  1483.07   12 <   90> 196.04     776361                  
           90 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      15:43:35  1482.78   13 <  100> 198.24     776361                  
           91 Skórzewski Edward    2    PL-0303-15-3416      15:29:14  1482.74            3 200.44     755062                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
           92 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565      15:39:11  1482.55    9 <   94>            769715                  
           93 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-157       15:29:30  1482.31    9 <   96>            755235                  
           94 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551      15:39:18  1482.22           10            769715                  
           95 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275      15:38:58  1482.21            3            769220                  
           96 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 15:29:35  1482.06   10 <   99>            755235                  
           97 Mora Józef           2    PL-S39-13-2211       15:40:18  1481.12            5            770625                  
           98 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749      15:42:49  1480.97   19-  2-  0            774278                  
           99 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-439       15:30:19  1479.93   11 <  114>            755235                  
          100 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8384      15:44:52  1479.16           14            776361                  
          101 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       15:32:17  1478.95            5            757642                  
          102 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254      15:43:38  1478.66            2            774278                  
          103 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-13441     15:32:30  1478.41            7            757687                  
          104 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479      15:23:21  1475.63   10 <  108>            742759                  
          105 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033      15:45:31  1475.06            8            775171                  
          106 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8407      16:00:27  1475.04   20-  2-  0            797185                  
          107 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8274      15:44:59  1474.30    4 <  110>            773985                  
          108 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     15:23:54  1474.02           11            742759                  
          109 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074      15:46:58  1472.80            2            776116                  
          110 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6311      15:45:59  1471.50            5            773985                  
          111 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      16:01:46  1471.45            2            797185                  
          112 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8222      15:43:36  1470.62   13 <  113>            770018                  
          113 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6704      15:43:38  1470.53           14            770018                  
          114 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-414       15:33:47  1469.95           12            755235                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          115 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        15:25:23  1469.69                        742759                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 10/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 1, odbytego w dniu 26.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          116 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5635      15:33:10  1469.63                        754164                  
          117 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589      15:43:25  1469.61                        769220                  
          118 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6108      15:43:50  1469.39                        769715                  
          119 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7525      15:44:01  1467.93                        769220                  
          120 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13004     15:26:00  1467.90                        742759                  
          121 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-821       15:48:54  1467.88                        776361                  
          122 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-519       15:36:17  1467.58                        757687                  
          123 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115      15:44:35  1467.29                        769715                  
          124 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063      15:48:29  1466.78                        775171                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        47      5     12  198.16   7994.340   25.5 
         2 Wastowski Dariusz              2        15      4      4  143.79   6033.440   26.7 
         3 Zawiślak Mariusz               2        17      0      1    0.00      0.000    5.9 
         4 Socha Ryszard                  2        33      0     11    0.00      0.000   33.3 
         5 Mora Józef                     2        20      0      5    0.00      0.000   25.0 
         6 Gostyński Robert               2        13      0      5    0.00      0.000   38.5 
         7 Gostyński Zbigniew             2        24      0      7    0.00      0.000   29.2 
         8 Stach Rafał                    2        13      0      0    0.00      0.000    0.0 
         9 Mazurkiewicz Dariusz           2        21      0      6    0.00      0.000   28.6 
        10 Skórzewski Edward              2        20      0      3    0.00      0.000   15.0 
        11 Kryczka Henryk                 2        20      0      2    0.00      0.000   10.0 
        12 Gliwa Jerzy                    2        19      0      2    0.00      0.000   10.5 
        13 Kubisiak Franciszek            2        22      0      8    0.00      0.000   36.4 
        14 Wojtaluk Krzysztof             2        26      0     14    0.00      0.000   53.8 
        15 Kuniszewski Tomasz             2        37      0      2    0.00      0.000    5.4 
        16 Gajewski Sebastian             2        50      0     10    0.00      0.000   20.0 
        17 Żmidziński Grzegorz            2        20      0     14    0.00      0.000   70.0 
        18 Mackiewicz Andrzej             2        15      0      5    0.00      0.000   33.3 
        19 Bińczyk Andrzej                2        22      0      3    0.00      0.000   13.6 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr: 10 Arnhem 1, odbyty w dniu: 26.06.2017.
       Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      3      0      5      5      5      5     23  953.63  31931.900 12.8 
           2 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4      4     17  710.73  22552.450 12.1 
           3 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      4      0      5      3      4      0     16  635.20  21290.990 15.8 
           4 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      1      0     13  567.11  17796.300 17.4 
           5 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     --     13  535.22  17249.400 14.5 
           6 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      0      7  289.61   9552.740 12.3 
           7 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0     --      4  157.45   5832.290 11.9 
           8 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      0      2   73.29   2627.670  6.3 
           9 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.5 
          10 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  7.8 
          11 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          12 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.4 
          13 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.1 
          14 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          15 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      0      0     --      0     --      0      0    0.00      0.000  4.4 
          16 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          17 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          18 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  6.3 
          19 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          20 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 13.8 
          21 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0    0.00      0.000  3.4 
          22 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 18.5 
          23 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  4.6 
          24 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.2 
          25 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  9.6 
          26 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 18.7 
          27 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00      0.000 11.7 
          28 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.6 
          29 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0    0.00      0.000 10.7