PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                    Lista Konkursowa nr 12/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                    Arnhem 2 w dniu 08.07.2017.                        
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              51:59:04.  N 05:54:50.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:30:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     763464 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     19
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    407
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -     82 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1340.96
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1190.62
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 15:43:54
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 17:21:04
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 1 godz. 37 min. 10 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: pochmurno                     
            13.Punkty stałe..........................:  80.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: C, M. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    3 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      19|   407|    82| 20.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      19|   407|    82| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 12/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 2, odbytego w dniu 08.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  15:43:54  1340.96   33-  9-  3   2.46     742759    80.00         
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 15:56:11  1333.91   28-  6-  3   4.91     755235    79.80         
            3 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  16:05:13  1311.10   17-  4-  3   7.37     754164    79.60         
            4 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  16:08:39  1309.40   31- 10-  3   9.83     757687    79.41         
            5 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  MT  16:09:18  1301.85    2 <   33>  12.29     754164    79.21         
            6 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      16:24:29  1295.27   30- 13-  3  14.74     770018                  
            7 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775   MT  16:18:37  1287.16   13-  3-  3  17.20     757642    78.81         
            8 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673  MT  16:34:13  1284.90   28-  4-  3  19.66     776361    78.62         
            9 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115  MT  16:30:04  1282.72   49-  6-  3  22.11     769715    78.42         
           10 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739   MT  16:21:07  1281.71    2 <   19>  24.57     757642    78.22         
           11 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086  MT  16:34:13  1280.97   26-  5-  3  27.03     773985    78.02         
           12 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748   MT  16:32:00  1279.10    2 <   28>  29.48     770018    77.83         
           13 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       16:25:45  1271.82    2 <   14>  31.94     757687                  
           14 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  MT  16:25:49  1271.68    3 <   24>  34.40     757687    77.43         
           15 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528   MT  16:37:56  1267.61   18-  2-  2  36.86     770625    77.23         
           16 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  MT  16:26:22  1266.39    2 <   18>  39.31     755235    77.04         
           17 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629  MT  16:43:10  1266.15    2 <   56>  41.77     776361    76.84         
           18 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 16:27:33  1263.89    3 <   22>  44.23     755235    76.64         
           19 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460 MT  16:29:52  1263.02            3  46.68     757642    76.44         
           20 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  16:43:50  1262.84   32-  9-  3  49.14     775171    76.25         
           21 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  MT  16:19:09  1260.73    2 <   34>  51.60     742759    76.05         
           22 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5612  MT  16:29:18  1260.20    4 <   51>  54.05     755235                  
           23 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11316 MT  16:32:51  1259.90   15-  2-  2  56.51     759533    75.65         
           24 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599   MT  16:31:33  1259.56    4 <   27>  58.97     757687    75.46         
           25 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      16:43:12  1255.24    2 <   38>  61.43     769715                  
           26 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063  MT  16:47:49  1254.69    2 <   65>  63.88     775171    75.06         
           27 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  16:33:59  1254.48    5 <   39>  66.34     757687                  
           28 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211  MT  16:45:29  1251.08    3 <   29>  68.80     770018    74.67         
           29 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6947      16:46:28  1249.08    4 <   30>  71.25     770018                  
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      16:46:32  1248.95    5 <   31>  73.71     770018                  
           31 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      16:48:32  1244.91    6 <   32>  76.17     770018                  
           32 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705   MT  16:48:35  1244.81    7 <   40>  78.62     770018    73.88         
           33 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333  MT  16:37:08  1242.17    3 <   49>  81.08     754164    73.68         
           34 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      16:28:58  1240.07    3 <   35>  83.54     742759                  
           35 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23    MT  16:29:04  1239.86    4 <   42>  86.00     742759    73.28         
           36 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9305  MT  16:39:29  1238.86   19-  5-  3  88.45     755062    73.09         
           37 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027  MT  16:39:33  1238.71   12-  3-  3  90.91     755056    72.89         
           38 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6548      16:51:24  1238.68    3 <   54>  93.37     769715                  
           39 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       16:41:50  1238.39    6 <   45>  95.82     757687                  
           40 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      16:51:56  1238.10    8 <   47>  98.28     770018                  
           41 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556   MT  16:52:34  1237.82            2 100.74     770625    72.10         
           42 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      16:30:16  1237.38    5 <   43> 103.19     742759                  
           43 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94    MT  16:30:31  1236.87    6 <   58> 105.65     742759                  
           44 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642  MT  16:57:40  1233.11    2 <   52> 108.11     773985    71.51         
           45 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       16:44:32  1232.95    7 <   50> 110.57     757687                  
           46 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9346  MT  16:42:26  1232.89    2 <   60> 113.02     755062    71.11         
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  16:56:15  1229.57    9 <   48> 115.48     770018                  
           48 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      16:56:49  1228.46   10 <   53> 117.94     770018                  
           49 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  16:44:01  1228.25            4 120.39     754164                  
           50 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 MT  16:47:14  1227.55    8 <   57> 122.85     757687                  
           51 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 16:45:54  1226.23    5 <   61> 125.31     755235                  
           52 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      17:01:19  1225.99    3 <   64> 127.76     773985                  
           53 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088  MT  16:58:06  1225.95   11 <   62> 130.22     770018                  
           54 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  16:58:22  1224.95    4 <   59> 132.68     769715    69.53         
           55 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564  MT  16:43:59  1223.84    8-  1-  1 135.14     751415    69.33         
           56 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      17:04:24  1223.77    3 <   73> 137.59     776361                  
           57 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582   MT  16:49:37  1222.83    9 <   80> 140.05     757687                  
           58 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  16:37:51  1221.94    7 <   72> 142.51     742759                  
           59 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  17:00:04  1221.64    5 <   63> 144.96     769715    68.54         
           60 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9662  MT  16:48:05  1221.62    3 <   70> 147.42     755062    68.35         
           61 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 16:49:24  1219.30            6 149.88     755235                  
           62 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      17:03:07  1216.23   12 <   78> 152.33     770018                  
           63 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7613      17:03:31  1214.99            6 154.79     769715                  
           64 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-7166  MT  17:07:43  1213.68    4 <   74> 157.25     773985    67.56         
           65 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  17:09:02  1213.04    3 <   66> 159.71     775171    67.36         
           66 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918  MT  17:09:07  1212.88    4 <   67> 162.16     775171                  
           67 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909  MT  17:09:33  1212.06    5 <   75> 164.62     775171                  
           68 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000  MT  16:56:43  1211.92            2 167.08     759533    66.77         
           69 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  16:53:17  1211.42    2 <   71> 169.53     755056    66.57         
           70 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449  MT  16:53:58  1210.10    4 <   81> 171.99     755062                  
           71 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982  MT  16:54:37  1208.83            3 174.45     755056    66.17         
           72 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2436  MT  16:45:39  1206.46    8 <   77> 176.90     742759                  
           73 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  17:13:50  1205.84            4 179.36     776361    65.78         
           74 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8221  MT  17:13:04  1203.58            5 181.82     773985                  
           75 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2920  MT  17:14:12  1203.31    6 <   75> 184.28     775171                  
           75 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805  MT  17:14:12  1203.31    7 <   79> 184.28     775171                  
           77 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212 MT  16:47:59  1201.91            9 189.19     742759                  
           78 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      17:11:16  1200.78           13 191.65     770018                  
           79 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016  MT  17:16:12  1199.58    8 <   82> 194.10     775171                  
           80 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5535  MT  17:01:55  1199.03           10 196.56     757687                  
           81 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9319  MT  17:03:31  1191.86            5 199.02     755062                  
           82 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  17:21:04  1190.62            9 201.47     775171                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
           83 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       17:18:01  1189.21                        770625                  
           84 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112      17:17:46  1188.73                        770018                  
           85 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70        16:55:09  1188.13                        742759                  
           86 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615      17:18:17  1187.31                        769715                  
           87 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6011      17:22:55  1187.24                        775171                  
           88 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459      17:06:15  1187.01                        755235                  
           89 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      17:05:27  1186.82                        754164                  
           90 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      17:24:23  1186.40                        776361                  
           91 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        16:56:47  1185.03                        742759                  
           92 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667      17:06:59  1183.96                        754164                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
     5 z 50 Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        28      3      6  233.48    21.4 
         2 Gostyński Robert               2        13      3      3  233.47    23.1 
         3 Mazurkiewicz Dariusz           2        17      3      4  232.49    23.5 
         4 Gostyński Zbigniew             2        31      3     10  232.30    32.3 
         5 Socha Ryszard                  2        33      3      9  229.33    27.3 
         6 Żmidziński Grzegorz            2        30      3     13  226.38    43.3 
         7 Wojtaluk Krzysztof             2        28      3      4  221.24    14.3 
         8 Kubisiak Franciszek            2        32      3      9  218.67    28.1 
         9 Mackiewicz Andrzej             2        26      3      5  217.09    19.2 
        10 Gajewski Sebastian             2        49      3      6  216.49    12.2 
        11 Skórzewski Edward              2        19      3      5  212.55    26.3 
        12 Wastowski Dariusz              2        12      3      3  205.63    25.0 
        13 Mora Józef                     2        18      2      2  149.33    11.1 
        14 Zawiślak Mariusz               2        15      2      2  142.42    13.3 
        15 Stach Rafał                    2         8      1      1   69.33    12.5 
        16 Nowakowski Zbigniew            2        15      0      0    0.00     0.0 
        17 Muchowski Andrzej              2        13      0      0    0.00     0.0 
        18 Gliwa Jerzy                    2        10      0      0    0.00     0.0 
        19 Bińczyk Andrzej                2        10      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
        5 z 50 Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1953.53  42.7 
            2 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3     55 1938.50  27.1 
            3 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1936.88  37.3 
            4 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3     55 1921.44  34.6 
            5 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     55 1898.83  22.4 
            6 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      3      5      3     55 1898.45  27.6 
            7 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3     55 1861.85  25.5 
            8 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3     51 1782.16  14.7 
            9 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3     48 1765.12  20.7 
           10 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4      3      5      3     52 1760.83  20.6 
           11 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      4      0     51 1581.45  21.2 
           12 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5      3      5      3     44 1527.59  17.1 
           13 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      3      2      5      5      3      4      2     37 1362.15  10.6 
           14 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      3     --      3     36 1259.46  15.5 
           15 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      3      5      5      3      5      5      1     --     --     39 1215.97  16.8 
           16 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      4      5      5      5      4     --     --     --     33 1083.92  27.6 
           17 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     --     --     --     35  875.58  34.5 
           18 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     --      5     --     33  871.93  17.6 
           19 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3      0      5      0     28  815.76  11.2 
           20 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1      0      1      1     16  499.70   7.1 
           21 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      1      2      2     10  405.21   3.3 
           22 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     --      0     --     13  386.36   6.0 
           23 Kryczka Henryk                  2       2      2      1      0      1      0      3      1      3      0     --     --     13  347.44   8.3 
           24 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     --      1     --     13  323.11   7.1 
           25 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --     --     --     --      9  132.27   8.9 
           26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
     5 z calosci Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Gostyński Zbigniew             2        31      3     10  234.47    32.3 
         2 Wójcik Mariusz                 2        28      3      6  233.48    21.4 
         3 Gostyński Robert               2        13      3      3  233.47    23.1 
         4 Mazurkiewicz Dariusz           2        17      3      4  232.49    23.5 
         5 Żmidziński Grzegorz            2        30      3     13  231.51    43.3 
         6 Socha Ryszard                  2        33      3      9  229.53    27.3 
         7 Gajewski Sebastian             2        49      3      6  226.37    12.2 
         8 Wojtaluk Krzysztof             2        28      3      4  224.60    14.3 
         9 Mackiewicz Andrzej             2        26      3      5  219.46    19.2 
        10 Kubisiak Franciszek            2        32      3      9  218.67    28.1 
        11 Skórzewski Edward              2        19      3      5  212.55    26.3 
        12 Wastowski Dariusz              2        12      3      3  205.63    25.0 
        13 Mora Józef                     2        18      2      2  149.33    11.1 
        14 Zawiślak Mariusz               2        15      2      2  142.42    13.3 
        15 Stach Rafał                    2         8      1      1   69.33    12.5 
        16 Nowakowski Zbigniew            2        15      0      0    0.00     0.0 
        17 Muchowski Andrzej              2        13      0      0    0.00     0.0 
        18 Gliwa Jerzy                    2        10      0      0    0.00     0.0 
        19 Bińczyk Andrzej                2        10      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
        5 z calosci Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1981.00  37.6 
            2 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1980.02  42.7 
            3 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1948.86  22.4 
            4 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3     55 1939.74  27.1 
            5 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3     55 1923.29  34.6 
            6 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      3      5      3     55 1907.33  27.6 
            7 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3     55 1869.03  25.5 
            8 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3     53 1859.03  14.7 
            9 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3     50 1789.42  20.7 
           10 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4      3      5      3     52 1760.83  20.6 
           11 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      5      0     52 1627.30  21.2 
           12 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5      3      5      3     44 1541.18  17.1 
           13 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      4      2      5      5      3      4      2     38 1386.49  10.6 
           14 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      1     --     --     46 1371.59  17.0 
           15 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      3     --      3     36 1280.18  15.5 
           16 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     --     35 1156.77  27.6 
           17 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     --     --     --     35  875.58  34.5 
           18 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     --      5     --     33  871.93  17.6 
           19 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      4      0      5      3      5      0     --     --     31  847.82   8.3 
           20 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3      0      5      0     28  815.76  11.2 
           21 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1      0      1      1     16  499.70   7.1 
           22 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      1      2      2     10  405.21   3.3 
           23 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     --      0     --     13  386.36   6.0 
           24 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     --      1     --     13  323.11   7.1 
           25 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     --     --     --     11  165.32   8.9 
           26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                     1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0       10    373.12    3898.784     932.050 
                     2 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        9    374.74    3713.873     787.060 
                     3 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        9    361.40    3775.017     749.560 
                     4 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        9    359.87    3726.487     729.560 
                     5 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        9    346.75    3328.460     650.270 
                     6 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        9    317.52    3398.389     828.480 
                     7 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        9    283.60    2837.119     480.110 
                     8 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        9    258.01    2535.736     669.970 
                     9 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        8    327.75    3414.733     783.780 
                    10 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        8    316.53    3094.549     600.320 
                    11 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        8    307.89    3005.379     531.330 
                    12 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        8    306.78    2938.415     578.540 
                    13 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        8    279.13    2713.427     574.810 
                    14 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        8    275.60    2649.075     380.120 
                    15 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        8    265.59    2557.283     371.980 
                    16 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        8    245.44    2455.096     612.130 
                    17 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        7    326.64    3514.155     715.140 
                    18 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        7    309.36    3326.190     843.370 
                    19 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        7    306.89    3402.765     904.180 
                    20 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        7    283.14    2755.956     525.230 
                    21 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5529      0        7    279.91    2855.644     682.800 
                    22 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        7    279.55    2825.919     543.080 
                    23 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        7    272.64    2923.505     633.440 
                    24 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        7    266.87    2396.192     272.010 
                    25 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        7    258.56    2680.435     570.540 
                    26 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        7    246.35    2422.776     609.590 
                    27 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        7    240.27    2544.508     918.150 
                    28 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        7    230.49    2250.415     562.410 
                    29 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        7    215.49    2046.994     477.330 
                    30 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        7    213.38    2035.259     623.710 
                    31 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        7    198.57    1998.464     698.950 
                    32 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    172.01    1604.400     346.740 
                    33 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.82    1546.228     664.260 
                    34 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8211      0        6    276.12    2950.732     639.970 
                    35 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        6    241.30    2551.019     685.140 
                    36 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        6    239.47    2353.011     446.560 
                    37 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-705       0        6    239.45    2556.668     814.500 
                    38 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        6    233.61    2285.194     476.300 
                    39 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        6    225.91    2269.024     386.670 
                    40 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        6    224.10    2228.330     572.560 
                    41 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        6    208.68    1954.352     292.880 
                    42 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        6    208.36    1876.581     555.870 
                    43 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        6    205.50    2087.416     639.740 
                    44 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-14-10914     0        6    200.32    2097.957     611.140 
                    45 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        6    196.88    2018.228     450.940 
                    46 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        6    194.04    2096.824     828.870 
                    47 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        6    191.94    1836.417     449.440 
                    48 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        6    190.60    1894.747     301.910 
                    49 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        6    178.31    1591.170     213.830 
                    50 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        6    176.78    1665.333     530.690 
                    51 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        6    170.28    1622.920     789.070 
                    52 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        6    155.12    1668.620     692.120 
                    53 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        6    140.14    1277.572     447.580 
                    54 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    132.58    1244.116     519.560 
                    55 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        6    131.99    1467.850     891.920 
                    56 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        6    128.36    1279.481     639.360 
                    57 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4673      1        5    254.21    2621.551     413.760 
                    58 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6199      0        5    248.55    2825.492     780.460 
                    59 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6910      0        5    222.81    2244.914     499.060 
                    60 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        5    222.26    1991.143     192.570 
                    61 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12941     0        5    214.13    2227.804     501.000 
                    62 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-739       0        5    209.38    2074.464     537.490 
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                    63 Socha Ryszard             2   PL-0193-11-1017      1        5    200.11    1873.689     620.280 
                    64 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5657      0        5    194.42    2143.524     615.040 
                    65 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-14-8345      0        5    192.10    2172.890     565.620 
                    66 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2063      1        5    185.26    1938.917     313.680 
                    67 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-776       0        5    182.67    1777.641     326.210 
                    68 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6466      0        5    181.39    1917.081     611.640 
                    69 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2067      0        5    180.77    1756.210     635.610 
                    70 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        5    175.67    1781.288     407.350 
                    71 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6441      0        5    172.64    1670.994     506.170 
                    72 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5842      1        5    172.08    1747.890     439.800 
                    73 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        5    170.76    1631.523     443.340 
                    74 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6403      1        5    170.69    1675.273     450.160 
                    75 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        5    169.93    1701.279     435.810 
                    76 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6427      1        5    169.68    1553.771     392.710 
                    77 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        5    167.27    1632.076     409.800 
                    78 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        5    167.26    1727.473     294.090 
                    79 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7275      1        5    166.45    1702.740     381.140 
                    80 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8288      0        5    166.27    1786.650     623.140 
                    81 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-94        1        5    163.66    1437.798     241.980 
                    82 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-760       0        5    160.15    1565.227     532.930 
                    83 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        5    157.02    1702.400     529.370 
                    84 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        5    157.02    1513.048     496.690 
                    85 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9085      0        5    154.16    1544.986     548.310 
                    86 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        5    151.49    1426.017     439.160 
                    87 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        5    151.14    1485.873     536.770 
                    88 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2931      0        5    146.95    1420.581     655.420 
                    89 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2045      1        5    144.98    1514.413     662.920 
                    90 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1108      0        5    144.35    1426.618     533.570 
                    91 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        5    143.61    1465.883     513.980 
                    92 Orłowski Grzegorz         2   PL-0296-14-9566      1        5    141.72    1622.624     421.830 
                    93 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        5    138.08    1355.615     386.290 
                    94 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5540      1        5    136.37    1254.256     460.370 
                    95 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        5    135.94    1377.508     637.930 
                    96 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2059      1        5    135.15    1346.476     532.980 
                    97 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-730       1        5    132.98    1376.916     355.020 
                    98 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        5    130.82    1318.147     622.600 
                    99 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        5    128.73    1309.831     445.660 
                   100 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1183      0        5    121.60    1090.057     459.600 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 12/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 2, odbytego w dniu 08.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      15:43:54  1340.96   33- 11-  0   2.46     742759                  
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 15:56:11  1333.91   28-  8-  5   4.91     755235    39.92   39.92 
            3 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      16:05:13  1311.10   17-  6-  0   7.37     754164                  
            4 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529      16:08:39  1309.40   31- 11-  0   9.83     757687                  
            5 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441      16:09:18  1301.85    2 <   33>  12.29     754164                  
            6 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      16:24:29  1295.27   30- 14-  0  14.74     770018                  
            7 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775       16:18:37  1287.16   13-  3-  0  17.20     757642                  
            8 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673      16:34:13  1284.90   28-  5-  0  19.66     776361                  
            9 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115      16:30:04  1282.72   49-  9-  0  22.11     769715                  
           10 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       16:21:07  1281.71    2 <   19>  24.57     757642                  
           11 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086      16:34:13  1280.97   26-  6-  0  27.03     773985                  
           12 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       16:32:00  1279.10    2 <   28>  29.48     770018                  
           13 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       16:25:45  1271.82    2 <   14>  31.94     757687                  
           14 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521      16:25:49  1271.68    3 <   24>  34.40     757687                  
           15 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528       16:37:56  1267.61   18-  5-  0  36.86     770625                  
           16 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403      16:26:22  1266.39    2 <   18>  39.31     755235                  
           17 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629      16:43:10  1266.15    2 <   56>  41.77     776361                  
           18 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 16:27:33  1263.89    3 <   22>  44.23     755235    38.65   38.65 
           19 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460     16:29:52  1263.02            3  46.68     757642                  
           20 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     16:43:50  1262.84   32- 11-  0  49.14     775171                  
           21 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178      16:19:09  1260.73    2 <   34>  51.60     742759                  
           22 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5612      16:29:18  1260.20    4 <   51>  54.05     755235                  
           23 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11316     16:32:51  1259.90   15-  2-  0  56.51     759533                  
           24 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599       16:31:33  1259.56    4 <   27>  58.97     757687                  
           25 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      16:43:12  1255.24    2 <   38>  61.43     769715                  
           26 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063      16:47:49  1254.69    2 <   65>  63.88     775171                  
           27 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       16:33:59  1254.48    5 <   39>  66.34     757687                  
           28 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211      16:45:29  1251.08    3 <   29>  68.80     770018                  
           29 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6947      16:46:28  1249.08    4 <   30>  71.25     770018                  
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      16:46:32  1248.95    5 <   31>  73.71     770018                  
           31 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      16:48:32  1244.91    6 <   32>  76.17     770018                  
           32 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       16:48:35  1244.81    7 <   40>  78.62     770018                  
           33 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333      16:37:08  1242.17    3 <   49>  81.08     754164                  
           34 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      16:28:58  1240.07    3 <   35>  83.54     742759                  
           35 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23        16:29:04  1239.86    4 <   42>  86.00     742759                  
           36 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9305      16:39:29  1238.86   19-  7-  0  88.45     755062                  
           37 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027      16:39:33  1238.71   12-  3-  0  90.91     755056                  
           38 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6548      16:51:24  1238.68    3 <   54>  93.37     769715                  
           39 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       16:41:50  1238.39    6 <   45>  95.82     757687                  
           40 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      16:51:56  1238.10    8 <   47>  98.28     770018                  
           41 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556       16:52:34  1237.82    2 <   83> 100.74     770625                  
           42 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      16:30:16  1237.38    5 <   43> 103.19     742759                  
           43 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94        16:30:31  1236.87    6 <   58> 105.65     742759                  
           44 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642      16:57:40  1233.11    2 <   52> 108.11     773985                  
           45 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       16:44:32  1232.95    7 <   50> 110.57     757687                  
           46 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9346      16:42:26  1232.89    2 <   60> 113.02     755062                  
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      16:56:15  1229.57    9 <   48> 115.48     770018                  
           48 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      16:56:49  1228.46   10 <   53> 117.94     770018                  
           49 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      16:44:01  1228.25    4 <   89> 120.39     754164                  
           50 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914     16:47:14  1227.55    8 <   57> 122.85     757687                  
           51 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 16:45:54  1226.23    5 <   61> 125.31     755235    36.04   36.04 
           52 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      17:01:19  1225.99    3 <   64> 127.76     773985                  
           53 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088      16:58:06  1225.95   11 <   62> 130.22     770018                  
           54 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      16:58:22  1224.95    4 <   59> 132.68     769715                  
           55 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564      16:43:59  1223.84    8-  1-  0 135.14     751415                  
           56 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      17:04:24  1223.77    3 <   73> 137.59     776361                  
           57 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582       16:49:37  1222.83    9 <   80> 140.05     757687                  
           58 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     16:37:51  1221.94    7 <   72> 142.51     742759                  
           59 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      17:00:04  1221.64    5 <   63> 144.96     769715                  
           60 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9662      16:48:05  1221.62    3 <   70> 147.42     755062                  
           61 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 16:49:24  1219.30    6 <   88> 149.88     755235    35.25   35.25 
           62 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      17:03:07  1216.23   12 <   78> 152.33     770018                  
           63 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7613      17:03:31  1214.99    6 <   86> 154.79     769715                  
           64 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-7166      17:07:43  1213.68    4 <   74> 157.25     773985                  
           65 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      17:09:02  1213.04    3 <   66> 159.71     775171                  
           66 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918      17:09:07  1212.88    4 <   67> 162.16     775171                  
           67 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      17:09:33  1212.06    5 <   75> 164.62     775171                  
           68 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000      16:56:43  1211.92            2 167.08     759533                  
           69 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      16:53:17  1211.42    2 <   71> 169.53     755056                  
           70 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449      16:53:58  1210.10    4 <   81> 171.99     755062                  
           71 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982      16:54:37  1208.83            3 174.45     755056                  
           72 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2436      16:45:39  1206.46    8 <   77> 176.90     742759                  
           73 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      17:13:50  1205.84    4 <   90> 179.36     776361                  
           74 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8221      17:13:04  1203.58    5 <  101> 181.82     773985                  
           75 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2920      17:14:12  1203.31    6 <   75> 184.28     775171                  
           75 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805      17:14:12  1203.31    7 <   79> 184.28     775171                  
           77 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     16:47:59  1201.91    9 <   85> 189.19     742759                  
           78 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      17:11:16  1200.78   13 <   84> 191.65     770018                  
           79 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016      17:16:12  1199.58    8 <   82> 194.10     775171                  
           80 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5535      17:01:55  1199.03   10 <  100> 196.56     757687                  
           81 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9319      17:03:31  1191.86    5 <   98> 199.02     755062                  
           82 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      17:21:04  1190.62    9 <   87> 201.47     775171                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
           83 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       17:18:01  1189.21    3 <   93>            770625                  
           84 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112      17:17:46  1188.73           14            770018                  
           85 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70        16:55:09  1188.13   10 <   91>            742759                  
           86 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615      17:18:17  1187.31    7 <   96>            769715                  
           87 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6011      17:22:55  1187.24   10 <   95>            775171                  
           88 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459      17:06:15  1187.01    7 <   97>            755235                  
           89 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      17:05:27  1186.82    5 <   92>            754164                  
           90 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      17:24:23  1186.40            5            776361                  
           91 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        16:56:47  1185.03           11            742759                  
           92 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667      17:06:59  1183.96            6            754164                  
           93 Mora Józef           2    PL-S39-15-2532       17:21:15  1183.30    4 <   94>            770625                  
           94 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547       17:21:17  1183.24            5            770625                  
           95 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      17:26:03  1181.57           11            775171                  
           96 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581      17:22:40  1179.34    8 <   99>            769715                  
           97 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  SOT 17:11:15  1177.75            8            755235    32.40   32.40 
           98 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909     17:11:34  1176.90    6 <  102>            755062                  
           99 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3586      17:24:14  1176.51            9            769715                  
          100 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595      17:14:17  1176.02           11            757687                  
          101 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3739      17:28:12  1175.91            6            773985                  
          102 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9320      17:13:19  1173.70            7            755062                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          103 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446      17:14:35  1171.66                        755235                  
          104 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5635      17:13:51  1171.33                        754164                  
          105 Skórzewski Edward    2    PL-097-13-6436       17:14:50  1170.94                        755062                  
          106 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006      17:33:08  1170.75                        776361                  
          107 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-774       17:18:47  1167.79                        757642                  
          108 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5944      17:17:25  1166.54                        755235                  
          109 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571      17:19:55  1165.82                        757687                  
          110 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       17:20:14  1165.18                        757642                  
          111 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919     17:30:39  1165.09                        769715                  
          112 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6209      17:31:56  1162.83                        769715                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
     Punktacja GMP Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        28      5      8  182.26    28.6 
         2 Zawiślak Mariusz               2        15      0      2    0.00    13.3 
         3 Socha Ryszard                  2        33      0     10    0.00    30.3 
         4 Mora Józef                     2        18      0      5    0.00    27.8 
         5 Gostyński Robert               2        13      0      3    0.00    23.1 
         6 Gostyński Zbigniew             2        31      0     11    0.00    35.5 
         7 Stach Rafał                    2         8      0      1    0.00    12.5 
         8 Mazurkiewicz Dariusz           2        17      0      6    0.00    35.3 
         9 Nowakowski Zbigniew            2        15      0      0    0.00     0.0 
        10 Wastowski Dariusz              2        12      0      3    0.00    25.0 
        11 Skórzewski Edward              2        19      0      7    0.00    36.8 
        12 Muchowski Andrzej              2        13      0      0    0.00     0.0 
        13 Gliwa Jerzy                    2        10      0      0    0.00     0.0 
        14 Kubisiak Franciszek            2        32      0     11    0.00    34.4 
        15 Wojtaluk Krzysztof             2        28      0      5    0.00    17.9 
        16 Gajewski Sebastian             2        49      0      9    0.00    18.4 
        17 Żmidziński Grzegorz            2        30      0     14    0.00    46.7 
        18 Mackiewicz Andrzej             2        26      0      6    0.00    23.1 
        19 Bińczyk Andrzej                2        10      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
        Punktacja GMP Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      3      0      5      5      5      5      5      5     33 1302.15  14.5 
            2 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4      4      0      0     17  710.73  12.2 
            3 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      4      0      5      3      4      0      0      0     16  635.20  17.5 
            4 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      1      0      0      0     13  567.11  17.8 
            5 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     --     --     --     13  535.22  14.5 
            6 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      0      0      0      7  289.61  12.9 
            7 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0     --     --     --      4  157.45  11.9 
            8 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      0      0      0      2   73.29   6.6 
            9 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   3.3 
           10 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   9.4 
           11 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           12 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   3.1 
           13 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  11.9 
           14 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           15 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0      0    0.00   5.9 
           16 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           17 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           18 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00   6.3 
           19 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           20 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  16.3 
           21 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0     --      0    0.00   3.3 
           22 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  18.0 
           23 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0     --      0    0.00   4.1 
           24 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00  10.2 
           25 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  10.6 
           26 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  19.5 
           27 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0      0      0    0.00  13.0 
           28 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  10.5 
           29 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0     --      0    0.00   9.9