PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                    Lista Konkursowa nr 12/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                    Arnhem 2 w dniu 08.07.2017.                        
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              51:59:04.  N 05:54:50.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:30:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     765143 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     34
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    668
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    134 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1342.93
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1187.31
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 16:06:02
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 17:18:17
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 1 godz. 37 min. 10 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: pochmurno                     
            13.Punkty stałe..........................:  80.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: C, M. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    3 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      15|   261|    48| 18.40|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      19|   407|    86| 21.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      34|   668|   134| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 12/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 2, odbytego w dniu 08.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       ─────────────────────────────────────────────────┴────────┴─────────┴────────────────────────────────────────────────
       -------------------------------------------------- Koniec Konkursów na bazie 1 : 4 --------------------------------------------------
            1 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  SOT 16:06:02  1342.93   23- 10-  3   1.50     773571    80.00         
            2 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  15:43:54  1340.96   33- 10-  3   2.99     742759    79.88         
            3 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 15:56:11  1333.91   28-  6-  3   4.49     755235    79.76         
            4 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2484  MT  16:06:44  1323.50    9-  3-  3   5.99     763306    79.64         
            5 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  16:05:13  1311.10   17-  4-  3   7.49     754164    79.52         
            6 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  16:08:39  1309.40   31- 10-  3   8.98     757687    79.40         
            7 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422  MT  16:13:04  1307.56   24-  4-  3  10.48     762396    79.28         
            8 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  MT  16:09:18  1301.85    2 <   49>  11.98     754164    79.16         
            9 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      16:24:29  1295.27   30- 14-  3  13.47     770018                  
           10 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862  SOT 16:27:24  1294.96   22-  5-  3  14.97     773607    78.92         
           11 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775   MT  16:18:37  1287.16   13-  3-  3  16.47     757642    78.80         
           12 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673  MT  16:34:13  1284.90   28-  4-  3  17.96     776361    78.68         
           13 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115  MT  16:30:04  1282.72   49-  7-  3  19.46     769715    78.56         
           14 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739   MT  16:21:07  1281.71    2 <   27>  20.96     757642    78.44         
           15 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086  MT  16:34:13  1280.97   26-  5-  3  22.46     773985    78.32         
           16 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748   MT  16:32:00  1279.10    2 <   41>  23.95     770018    78.20         
           17 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1885  MT  16:21:40  1276.47   22-  6-  3  25.45     755245    78.08         
           18 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       16:25:45  1271.82    2 <   19>  26.95     757687                  
           19 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  MT  16:25:49  1271.68    3 <   33>  28.44     757687    77.83         
           20 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12913     16:33:19  1268.46   29-  5-  3  29.94     765286                  
           21 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528   MT  16:37:56  1267.61   18-  3-  3  31.44     770625    77.59         
           22 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  MT  16:26:22  1266.39    2 <   25>  32.93     755235    77.47         
           23 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629  MT  16:43:10  1266.15    2 <   80>  34.43     776361    77.35         
           24 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 16:41:22  1265.31    2 <   42>  35.93     773571    77.23         
           25 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 16:27:33  1263.89    3 <   30>  37.43     755235    77.11         
           26 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543   MT  16:43:38  1263.68    9-  2-  2  38.92     775438    76.99         
           27 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460 MT  16:29:52  1263.02            3  40.42     757642    76.87         
           28 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  16:43:50  1262.84   32-  9-  3  41.92     775171    76.75         
           29 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  MT  16:19:09  1260.73    2 <   50>  43.41     742759    76.63         
           30 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5612  MT  16:29:18  1260.20    4 <   74>  44.91     755235                  
           31 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 16:38:07  1260.15   17-  4-  3  46.41     766320    76.39         
           32 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11316 MT  16:32:51  1259.90   15-  2-  2  47.90     759533    76.27         
           33 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599   MT  16:31:33  1259.56    4 <   38>  49.40     757687    76.15         
           34 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6239  MT  16:30:07  1258.50    2 <   39>  50.90     755245    76.03         
           35 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7988  MT  16:37:04  1255.87    2 <   61>  52.40     762396    75.91         
           36 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      16:43:12  1255.24    2 <   54>  53.89     769715                  
           37 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063  MT  16:47:49  1254.69    2 <   92>  55.39     775171    75.67         
           38 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  16:33:59  1254.48    5 <   55>  56.89     757687                  
           39 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294  MT  16:33:10  1252.13    3 <   45>  58.38     755245    75.43         
           40 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3020  MT  16:41:22  1251.76    2 <   88>  59.88     765286    75.31         
           41 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211  MT  16:45:29  1251.08    3 <   43>  61.38     770018    75.19         
           42 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-4970  SOT 16:49:08  1249.44    3 <   73>  62.87     773571    75.07         
           43 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6947      16:46:28  1249.08    4 <   44>  64.37     770018                  
           44 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      16:46:32  1248.95    5 <   46>  65.87     770018                  
           45 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869  MT  16:36:27  1245.35    4 <   63>  67.37     755245                  
           46 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      16:48:32  1244.91    6 <   47>  68.86     770018                  
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705   MT  16:48:35  1244.81    7 <   56>  70.36     770018    74.47         
           48 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3633  MT  16:45:37  1244.59   18-  2-  2  71.86     766189    74.35         
           49 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333  MT  16:37:08  1242.17    3 <   71>  73.35     754164    74.23         
           50 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      16:28:58  1240.07    3 <   51>  74.85     742759                  
           51 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23    MT  16:29:04  1239.86    4 <   59>  76.35     742759    73.98         
           52 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9305  MT  16:39:29  1238.86   19-  5-  3  77.84     755062    73.86         
           53 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027  MT  16:39:33  1238.71   12-  3-  3  79.34     755056    73.74         
           54 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6548      16:51:24  1238.68    3 <   78>  80.84     769715                  
           55 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       16:41:50  1238.39    6 <   65>  82.34     757687                  
           56 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      16:51:56  1238.10    8 <   67>  83.83     770018                  
           57 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556   MT  16:52:34  1237.82    2 <  129>  85.33     770625    73.26         
           58 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-2532  MT  16:48:45  1237.61   11-  2-  2  86.83     765770    73.14         
           59 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      16:30:16  1237.38    5 <   60>  88.32     742759                  
           60 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94    MT  16:30:31  1236.87    6 <   83>  89.82     742759                  
           61 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1416  MT  16:46:52  1235.92    3 <   77>  91.32     762396    72.78         
           62 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116 MT  16:45:59  1234.78   14-  1-  1  92.81     760605    72.66         
           63 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1899  MT  16:42:05  1233.89    5 <  125>  94.31     755245                  
           64 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642  MT  16:57:40  1233.11    2 <   75>  95.81     773985    72.42         
           65 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       16:44:32  1232.95    7 <   72>  97.31     757687                  
           66 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9346  MT  16:42:26  1232.89    2 <   85>  98.80     755062    72.18         
           67 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  16:56:15  1229.57    9 <   69> 100.30     770018                  
           68 Wilk Marek           1    PL-0302-13-10327 MT  16:51:19  1228.53    2 <  133> 101.80     763306    71.94         
           69 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      16:56:49  1228.46   10 <   76> 103.29     770018                  
           70 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497   MT  17:00:30  1228.33   10-  1-  1 104.79     774460    71.70         
           71 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  16:44:01  1228.25            4 106.29     754164                  
           72 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 MT  16:47:14  1227.55    8 <   82> 107.78     757687                  
           73 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728   SOT 17:00:16  1227.37    4 <   86> 109.28     773571                  
           74 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 16:45:54  1226.23    5 <   87> 110.78     755235                  
           75 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      17:01:19  1225.99    3 <   91> 112.28     773985                  
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088  MT  16:58:06  1225.95   11 <   89> 113.77     770018                  
           77 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1451  MT  16:52:16  1225.19            4 115.27     762396                  
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  16:58:22  1224.95    4 <   84> 116.77     769715    70.74         
           79 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564  MT  16:43:59  1223.84    8-  1-  1 118.26     751415    70.62         
           80 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      17:04:24  1223.77    3 <  107> 119.76     776361                  
           81 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2956      17:02:18  1223.48    2 <   94> 121.26     773607                  
           82 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582   MT  16:49:37  1222.83    9 <  119> 122.75     757687                  
           83 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  16:37:51  1221.94    7 <  104> 124.25     742759                  
           84 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  17:00:04  1221.64    5 <   90> 125.75     769715    70.02         
           85 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9662  MT  16:48:05  1221.62    3 <   98> 127.25     755062    69.89         
           86 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048  MT  17:03:47  1220.56    5 <  102> 128.74     773571                  
           87 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 16:49:24  1219.30            6 130.24     755235                  
           88 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3812  MT  16:58:50  1216.99    3 <  122> 131.74     765286    69.53         
           89 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      17:03:07  1216.23   12 <  117> 133.23     770018                  
           90 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7613      17:03:31  1214.99    6 <  134> 134.73     769715                  
           91 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-7166  MT  17:07:43  1213.68    4 <  111> 136.23     773985    69.17         
           92 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  17:09:02  1213.04    3 <   93> 137.72     775171    69.05         
           93 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918  MT  17:09:07  1212.88    4 <   95> 139.22     775171                  
           94 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11069 MT  17:07:58  1212.61    3 <  120> 140.72     773607    68.81         
           95 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909  MT  17:09:33  1212.06    5 <  112> 142.22     775171                  
           96 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000  MT  16:56:43  1211.92            2 143.71     759533    68.57         
           97 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  16:53:17  1211.42    2 <  101> 145.21     755056    68.45         
           98 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449  MT  16:53:58  1210.10    4 <  126> 146.71     755062                  
           99 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-948   MT  17:01:00  1209.89   33-  3-  3 148.20     763439    68.21         
          100 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2905  SOT 17:01:02  1209.82    2 <  106> 149.70     763439    68.09         
          101 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982  MT  16:54:37  1208.83            3 151.20     755056    67.97         
          102 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  SOT 17:10:42  1207.38    6 <  109> 152.69     773571                  
          103 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-13312 MT  17:04:54  1206.79            2 154.19     766189    67.73         
          104 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2436  MT  16:45:39  1206.46    8 <  116> 155.69     742759                  
          105 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11818 SOT 17:05:16  1206.30    2 <  115> 157.19     766320    67.49         
          106 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7934  MT  17:02:53  1206.29            3 158.68     763439    67.37         
          107 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  17:13:50  1205.84            4 160.18     776361    67.25         
          108 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7885  MT  17:05:42  1204.61            2 161.68     765770    67.13         
          109 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2276  MT  17:12:22  1204.25    7 <  110> 163.17     773571                  
          110 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1389  MT  17:12:32  1203.94    8 <  127> 164.67     773571                  
          111 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8221  MT  17:13:04  1203.58            5 166.17     773985                  
          112 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2920  MT  17:14:12  1203.31    6 <  112> 167.66     775171                  
          112 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805  MT  17:14:12  1203.31    7 <  118> 167.66     775171                  
          114 Stępień Marek        1    PL-0437-14-534   MT  17:15:00  1202.23            2 170.66     775438    66.41         
          115 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  MT  17:07:32  1202.01    3 <  124> 172.16     766320    66.29         
          116 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212 MT  16:47:59  1201.91    9 <  132> 173.65     742759                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 12/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 2, odbytego w dniu 08.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          117 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      17:11:16  1200.78   13 <  130> 175.15     770018                  
          118 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016  MT  17:16:12  1199.58    8 <  128> 176.65     775171                  
          119 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5535  MT  17:01:55  1199.03           10 178.14     757687                  
          120 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  COT 17:18:06  1193.65    4 <  121> 179.64     773607    65.68         
          121 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2910  SOT 17:18:09  1193.56            5 181.14     773607                  
          122 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3002  MT  17:11:25  1193.12    4 <  123> 182.63     765286    65.44         
          123 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12940 MT  17:11:29  1192.99            5 184.13     765286                  
          124 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927 SOT 17:12:25  1192.87            4 185.63     766320                  
          125 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1853  MT  17:03:20  1192.49            6 187.13     755245                  
          126 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9319  MT  17:03:31  1191.86            5 188.62     755062                  
          127 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 17:19:21  1191.30    9 <  131> 190.12     773571                  
          128 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  17:21:04  1190.62            9 191.62     775171                  
          129 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571   MT  17:18:01  1189.21            3 193.11     770625    64.60         
          130 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112  MT  17:17:46  1188.73           14 194.61     770018                  
          131 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036  SOT 17:20:55  1188.43           10 196.11     773571                  
          132 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70    MT  16:55:09  1188.13           10 197.60     742759                  
          133 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121  MT  17:12:29  1188.06            3 199.10     763306    64.12         
          134 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615  MT  17:18:17  1187.31            7 200.60     769715                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          135 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6011      17:22:55  1187.24                        775171                  
          136 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5659      17:22:26  1187.03                        774460                  
          137 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459      17:06:15  1187.01                        755235                  
          138 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      17:05:27  1186.82                        754164                  
          139 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      17:24:23  1186.40                        776361                  
          140 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12904     17:15:08  1186.24                        765286                  
          141 Torowicz Paweł       1    PL-0480-16-2799      17:18:17  1186.18                        768979                  
          142 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        16:56:47  1185.03                        742759                  
          143 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667      17:06:59  1183.96                        754164                  
          144 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2891      17:15:02  1183.36                        763306                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
     5 z 50 Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        28      3      6  234.34    21.4 
         2 Gostyński Robert               2        13      3      3  234.11    23.1 
         3 Gostyński Zbigniew             2        31      3     10  233.38    32.3 
         4 Mazurkiewicz Dariusz           2        17      3      4  232.91    23.5 
         5 Drzewiecki Tomasz              1        23      3     10  232.30    43.5 
         6 Socha Ryszard                  2        33      3     10  230.49    30.3 
         7 Pietrzyk Piotr                 1        22      3      6  229.54    27.3 
         8 Ozdoba Mirosław                1        24      3      4  227.97    16.7 
         9 Żmidziński Grzegorz            2        30      3     14  227.86    46.7 
        10 Wojtaluk Krzysztof             2        28      3      4  223.28    14.3 
        11 Kubisiak Franciszek            2        32      3      9  221.47    28.1 
        12 Mackiewicz Andrzej             2        26      3      5  219.91    19.2 
        13 Gajewski Sebastian             2        49      3      7  219.32    14.3 
        14 Skórzewski Edward              2        19      3      5  215.93    26.3 
        15 Wilk Marek                     1         9      3      3  215.70    33.3 
        16 Mora Józef                     2        18      3      3  215.45    16.7 
        17 Gawin Józef                    1        22      3      5  213.41    22.7 
        18 Hołowaty Piotr                 1        29      3      5  210.28    17.2 
        19 Bukowski Adam                  1        17      3      4  210.17    23.5 
        20 Wastowski Dariusz              2        12      3      3  210.16    25.0 
        21 Ulatowski Dariusz              1        33      3      3  203.67     9.1 
        22 Zawiślak Mariusz               2        15      2      2  144.84    13.3 
        23 Stępień Marek                  1         9      2      2  143.40    22.2 
        24 Stachowicz Wojciech            1        18      2      2  142.08    11.1 
        25 Głowacki Jan                   1        11      2      2  140.27    18.2 
        26 Jelski Sebastian               1        14      1      1   72.66     7.1 
        27 Kubicki Filip                  1        10      1      1   71.70    10.0 
        28 Stach Rafał                    2         8      1      1   70.62    12.5 
        29 Nowakowski Zbigniew            2        15      0      0    0.00     0.0 
        30 Muchowski Andrzej              2        13      0      0    0.00     0.0 
        31 Gliwa Jerzy                    2        10      0      0    0.00     0.0 
        32 Bińczyk Andrzej                2        10      0      0    0.00     0.0 
        33 Torowicz Paweł                 1         6      0      0    0.00     0.0 
        34 Kozera Norbert                 1        14      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
        5 z 50 Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1974.47  25.8 
            2 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1956.40  34.6 
            3 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1953.46  37.6 
            4 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1950.80  41.7 
            5 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1943.05  36.9 
            6 Pietrzyk Piotr                  1       4      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     55 1910.23  21.4 
            7 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      4      5      5      3      5      3     54 1878.35  21.9 
            8 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3     55 1873.01  25.5 
            9 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3     55 1860.46  19.9 
           10 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3     55 1857.17  31.7 
           11 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3     51 1821.54  27.4 
           12 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5      3      5      3     54 1803.53  26.4 
           13 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      4      5      5      3      5      3     50 1765.30  15.4 
           14 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3     46 1731.91  20.9 
           15 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4      3      5      3     49 1699.65  19.3 
           16 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      4      5      5      3      5      3     47 1670.83  16.4 
           17 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      3      5      3      2      3     50 1670.78  23.2 
           18 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5      3      3      3     49 1665.54  27.3 
           19 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      3      1     50 1546.78  18.5 
           20 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      2      4      0     48 1523.23  21.2 
           21 Mora Józef                      2       2      2      2      5      4      2      1      5      5      3      5      3     39 1465.03  11.4 
           22 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5      3      5      3     40 1456.18  18.8 
           23 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3      2      3      2     43 1283.99  17.5 
           24 Głowacki Jan                    1       5      5      4      5      1      5      5      4      1      1      4      2     42 1269.20  17.3 
           25 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      2     --      3     35 1199.32  14.6 
           26 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      2      5      5      3      5      5      1     --     --     38 1194.61  17.1 
           27 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     --     35 1149.16  28.0 
           28 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     --      2      0     38 1014.73  17.4 
           29 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     --      5     --     32  857.21  18.9 
           30 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3      0      5      0     29  817.91  12.9 
           31 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     --     --     --     32  804.06  32.7 
           32 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     --      2      1     24  751.42  20.9 
           33 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     --      2      2     25  730.80  10.1 
           34 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1      1     --     --     27  702.88  13.6 
           35 Kaczmarek Tomasz                1       4      2      5      5      2      5     --     --     --     --     --     --     23  509.20  15.1 
           36 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      1      2      2     11  440.28   3.6 
           37 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2      1      2      0     16  421.68  14.4 
           38 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     --      0     --     14  419.68   6.3 
           39 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1      0      1      1     12  410.66   5.3 
           40 Kryczka Henryk                  2       2      5      1      0      1      0      3      1      3      0     --     --     16  387.30   9.5 
           41 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     --      1     --     14  380.42   7.9 
           42 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     --      1     --     12  298.57   6.5 
           43 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1      0      0     --     13  292.31   6.9 
           44 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     --      1     --     13  286.17   7.3 
           45 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --     --     --     --      9  133.90   8.9 
           46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --     --     --     --      1   53.92   1.1 
           47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
     5 z calosci Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Gostyński Zbigniew             2        31      3     10  235.18    32.3 
         2 Wójcik Mariusz                 2        28      3      6  234.34    21.4 
         3 Gostyński Robert               2        13      3      3  234.11    23.1 
         4 Mazurkiewicz Dariusz           2        17      3      4  232.91    23.5 
         5 Żmidziński Grzegorz            2        30      3     14  232.43    46.7 
         6 Drzewiecki Tomasz              1        23      3     10  232.30    43.5 
         7 Socha Ryszard                  2        33      3     10  230.62    30.3 
         8 Pietrzyk Piotr                 1        22      3      6  229.54    27.3 
         9 Gajewski Sebastian             2        49      3      7  227.97    14.3 
        10 Ozdoba Mirosław                1        24      3      4  227.97    16.7 
        11 Wojtaluk Krzysztof             2        28      3      4  226.53    14.3 
        12 Hołowaty Piotr                 1        29      3      5  222.55    17.2 
        13 Mackiewicz Andrzej             2        26      3      5  221.84    19.2 
        14 Kubisiak Franciszek            2        32      3      9  221.47    28.1 
        15 Gawin Józef                    1        22      3      5  218.11    22.7 
        16 Skórzewski Edward              2        19      3      5  215.93    26.3 
        17 Wilk Marek                     1         9      3      3  215.70    33.3 
        18 Mora Józef                     2        18      3      3  215.45    16.7 
        19 Bukowski Adam                  1        17      3      4  210.17    23.5 
        20 Wastowski Dariusz              2        12      3      3  210.16    25.0 
        21 Ulatowski Dariusz              1        33      3      3  203.67     9.1 
        22 Zawiślak Mariusz               2        15      2      2  144.84    13.3 
        23 Stępień Marek                  1         9      2      2  143.40    22.2 
        24 Stachowicz Wojciech            1        18      2      2  142.08    11.1 
        25 Głowacki Jan                   1        11      2      2  140.27    18.2 
        26 Jelski Sebastian               1        14      1      1   72.66     7.1 
        27 Kubicki Filip                  1        10      1      1   71.70    10.0 
        28 Stach Rafał                    2         8      1      1   70.62    12.5 
        29 Nowakowski Zbigniew            2        15      0      0    0.00     0.0 
        30 Muchowski Andrzej              2        13      0      0    0.00     0.0 
        31 Gliwa Jerzy                    2        10      0      0    0.00     0.0 
        32 Bińczyk Andrzej                2        10      0      0    0.00     0.0 
        33 Torowicz Paweł                 1         6      0      0    0.00     0.0 
        34 Kozera Norbert                 1        14      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
        5 z calosci Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1986.90  36.9 
            2 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1976.48  25.8 
            3 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1975.28  41.7 
            4 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1958.63  21.9 
            5 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1958.25  34.6 
            6 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1955.34  37.6 
            7 Pietrzyk Piotr                  1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1941.44  21.4 
            8 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3     56 1900.47  31.9 
            9 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3     55 1879.99  25.5 
           10 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3     53 1864.11  15.4 
           11 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3     55 1861.99  19.9 
           12 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3     51 1829.47  27.4 
           13 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      5      5      3      3      3     53 1822.28  23.2 
           14 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5      3      5      3     54 1803.53  26.4 
           15 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3     48 1756.59  20.9 
           16 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      5      5      5      3      5      3     48 1716.88  16.4 
           17 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4      3      5      3     49 1699.65  19.3 
           18 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5      3      3      3     49 1665.54  27.3 
           19 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      4      5      3      3      1     51 1608.06  18.5 
           20 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      2      5      0     49 1567.36  21.2 
           21 Mora Józef                      2       2      2      2      5      5      2      1      5      5      3      5      3     40 1493.38  11.4 
           22 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5      3      5      3     40 1467.95  18.8 
           23 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      1     --     --     45 1346.70  17.3 
           24 Głowacki Jan                    1       5      5      5      5      1      5      5      4      1      1      4      2     43 1290.95  17.3 
           25 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3      2      3      2     43 1283.99  17.5 
           26 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      2     --      3     35 1219.63  14.6 
           27 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     --     35 1166.61  28.0 
           28 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     --      2      0     38 1014.73  17.4 
           29 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      5      0      5      4      5      0     --     --     33  939.99   9.5 
           30 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     --      5     --     32  857.21  18.9 
           31 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3      0      5      0     29  817.91  12.9 
           32 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     --     --     --     32  804.06  32.7 
           33 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     --      2      1     24  751.42  20.9 
           34 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     --      2      2     25  730.80  10.1 
           35 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1      1     --     --     27  702.88  13.6 
           36 Kaczmarek Tomasz                1       5      2      5      5      2      5     --     --     --     --     --     --     24  522.57  15.1 
           37 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      1      2      2     11  440.28   3.6 
           38 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2      1      2      0     16  421.68  14.4 
           39 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     --      0     --     14  419.68   6.3 
           40 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1      0      1      1     12  410.66   5.3 
           41 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     --      1     --     14  380.42   7.9 
           42 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     --      1     --     12  298.57   6.5 
           43 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1      0      0     --     13  292.31   6.9 
           44 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     --      1     --     13  286.17   7.3 
           45 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     --     --     --     11  167.38   8.9 
           46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --     --     --     --      1   53.92   1.1 
           47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                     1 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1       11    367.53    3697.120     659.630 
                     2 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0       10    374.81    3898.784     907.860 
                     3 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1       10    337.38    3391.371     656.500 
                     4 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        9    374.59    3713.873     834.440 
                     5 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        9    363.25    3775.017     726.810 
                     6 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        9    360.42    3726.487     704.500 
                     7 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        9    359.63    3491.665     769.930 
                     8 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        9    358.32    3775.017     943.340 
                     9 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        9    348.56    3328.460     634.500 
                    10 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6081      0        9    328.88    3602.879     885.900 
                    11 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        9    321.54    3398.389     735.020 
                    12 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        9    259.10    2535.736     658.930 
                    13 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        9    225.03    2430.281     923.120 
                    14 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-5676      1        8    350.71    3900.003     924.530 
                    15 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        8    317.73    3094.549     603.900 
                    16 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1422      0        8    290.42    3012.337     990.540 
                    17 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        8    279.54    2713.427     574.910 
                    18 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        8    276.39    2649.075     392.520 
                    19 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        8    268.09    2845.528     909.290 
                    20 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        8    266.75    2557.283     338.970 
                    21 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        8    242.67    2386.001     789.450 
                    22 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        8    236.28    2448.732     682.220 
                    23 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        7    329.62    3514.155     659.460 
                    24 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        7    281.64    2654.637     281.620 
                    25 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        7    279.87    2825.919     574.580 
                    26 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        7    266.82    2396.192     273.980 
                    27 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        7    262.96    2645.087     635.190 
                    28 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        7    260.10    2680.435     523.650 
                    29 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-12-5370      0        7    259.95    2736.289     830.750 
                    30 Hołowaty Piotr            1   PL-0437-16-2950      1        7    254.99    2650.465     774.680 
                    31 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        7    246.61    2422.776     616.640 
                    32 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        7    242.97    2544.508     857.720 
                    33 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        7    231.57    2250.415     542.340 
                    34 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        7    230.31    2389.021     415.350 
                    35 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        7    224.11    2276.989     464.800 
                    36 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-13116     0        7    222.40    2242.657     521.090 
                    37 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        7    204.86    2026.013     758.210 
                    38 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1876      1        7    202.34    1939.393     657.510 
                    39 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        7    200.15    1998.464     648.620 
                    40 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    170.79    1604.400     381.000 
                    41 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        7    167.90    1818.263     751.060 
                    42 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.67    1546.228     666.140 
                    43 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        6    289.56    3224.658     649.920 
                    44 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        6    288.80    3029.869     589.180 
                    45 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8211      0        6    280.24    2950.732     555.850 
                    46 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6036      1        6    269.92    2935.135     638.270 
                    47 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        6    263.14    2600.164     337.040 
                    48 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5529      0        6    259.69    2686.725     508.970 
                    49 Bukowski Adam             1   PL-0302-13-11927     1        6    252.00    2793.577     632.790 
                    50 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        6    250.85    2339.465     386.940 
                    51 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1869      0        6    249.05    2521.106     576.640 
                    52 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-728       0        6    245.93    2607.881     614.500 
                    53 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-705       0        6    241.69    2556.668     758.040 
                    54 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        6    238.58    2353.011     481.590 
                    55 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-13140     0        6    237.55    2344.402     534.870 
                    56 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11818     0        6    236.45    2564.242     657.460 
                    57 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-36        1        6    230.93    2485.508     582.270 
                    58 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        6    229.71    2088.099     373.400 
                    59 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        6    226.92    2269.024     374.690 
                    60 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        6    226.21    2228.330     504.230 
                    61 Hołowaty Piotr            1   PL-0302-14-12926     1        6    220.77    2195.399     416.200 
                    62 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        6    209.88    2235.901     656.160 
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                    63 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        6    209.53    2147.144     415.820 
                    64 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        6    208.91    1954.352     302.420 
                    65 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        6    204.43    2087.416     697.720 
                    66 Torowicz Paweł            1   PL-S39-15-1592       1        6    203.12    2224.753     783.320 
                    67 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-30        1        6    201.23    2128.533     577.880 
                    68 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        6    198.58    2018.228     401.850 
                    69 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        6    195.11    1874.697     301.180 
                    70 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7939      0        6    192.77    2079.328     672.360 
                    71 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        6    192.18    1894.747     247.630 
                    72 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        6    192.04    1836.417     463.420 
                    73 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        6    189.34    1916.435     618.720 
                    74 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-12-9209      0        6    179.95    1908.952     860.620 
                    75 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        6    178.70    1591.170     200.070 
                    76 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        6    176.91    1665.333     529.640 
                    77 Kubicki Filip             1   PL-S39-16-2491       0        6    171.31    1827.248     820.440 
                    78 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11090     1        6    170.03    1712.971     656.860 
                    79 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6009      1        6    165.10    1713.398     681.640 
                    80 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        6    159.38    1666.469     820.110 
                    81 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        6    156.50    1668.620     651.120 
                    82 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        6    149.95    1487.545     562.590 
                    83 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-954       0        6    141.71    1443.366     432.930 
                    84 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        6    139.89    1277.572     444.600 
                    85 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        6    139.71    1342.586     473.780 
                    86 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        6    137.01    1386.144     484.090 
                    87 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        6    131.78    1317.996     635.600 
                    88 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    131.66    1244.116     540.070 
                    89 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        6    127.39    1400.122     948.070 
                    90 Socha Ryszard             2   PL-0193-10-4503      0        5    258.77    2699.882     619.480 
                    91 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4673      1        5    256.17    2621.551     353.310 
                    92 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6199      0        5    252.95    2825.492     694.220 
                    93 Socha Ryszard             2   PL-0302-12-13074     0        5    227.20    2313.656     607.010 
                    94 Pietrzyk Piotr            1   PL-0193-14-6219      0        5    224.90    2294.286     503.640 
                    95 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        5    221.62    2373.625     506.730 
                    96 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7442      0        5    220.93    2170.027     293.590 
                    97 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-2260      0        5    216.60    2240.214     417.660 
                    98 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12941     0        5    215.96    2227.804     445.720 
                    99 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2879      0        5    215.49    2210.638     370.730 
                   100 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2909      0        5    211.22    2442.663     775.610 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 12/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 2, odbytego w dniu 08.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  SOT 16:06:02  1342.93   23- 10-  5   1.50     773571    40.00   40.00 
            2 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      15:43:54  1340.96   33- 11-  0   2.99     742759                  
            3 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 15:56:11  1333.91   28-  9-  5   4.49     755235    39.90   39.90 
            4 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2484      16:06:44  1323.50    9-  4-  0   5.99     763306                  
            5 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      16:05:13  1311.10   17-  7-  0   7.49     754164                  
            6 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529      16:08:39  1309.40   31- 11-  0   8.98     757687                  
            7 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422      16:13:04  1307.56   24-  4-  0  10.48     762396                  
            8 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441      16:09:18  1301.85    2 <   49>  11.98     754164                  
            9 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      16:24:29  1295.27   30- 14-  0  13.47     770018                  
           10 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862  SOT 16:27:24  1294.96   22-  5-  3  14.97     773607    39.57   39.57 
           11 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775       16:18:37  1287.16   13-  3-  0  16.47     757642                  
           12 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673      16:34:13  1284.90   28-  6-  0  17.96     776361                  
           13 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115      16:30:04  1282.72   49-  9-  0  19.46     769715                  
           14 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       16:21:07  1281.71    2 <   27>  20.96     757642                  
           15 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086      16:34:13  1280.97   26-  6-  0  22.46     773985                  
           16 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       16:32:00  1279.10    2 <   41>  23.95     770018                  
           17 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1885      16:21:40  1276.47   22-  9-  0  25.45     755245                  
           18 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       16:25:45  1271.82    2 <   19>  26.95     757687                  
           19 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521      16:25:49  1271.68    3 <   33>  28.44     757687                  
           20 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12913     16:33:19  1268.46   29-  8-  0  29.94     765286                  
           21 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528       16:37:56  1267.61   18-  5-  0  31.44     770625                  
           22 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403      16:26:22  1266.39    2 <   25>  32.93     755235                  
           23 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629      16:43:10  1266.15    2 <   80>  34.43     776361                  
           24 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 16:41:22  1265.31    2 <   42>  35.93     773571    38.89   38.89 
           25 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 16:27:33  1263.89    3 <   30>  37.43     755235    38.84   38.84 
           26 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543       16:43:38  1263.68    9-  2-  0  38.92     775438                  
           27 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460     16:29:52  1263.02            3  40.42     757642                  
           28 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     16:43:50  1262.84   32- 11-  0  41.92     775171                  
           29 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178      16:19:09  1260.73    2 <   50>  43.41     742759                  
           30 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5612      16:29:18  1260.20    4 <   74>  44.91     755235                  
           31 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 16:38:07  1260.15   17-  6-  5  46.41     766320    38.55   38.55 
           32 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11316     16:32:51  1259.90   15-  2-  0  47.90     759533                  
           33 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599       16:31:33  1259.56    4 <   38>  49.40     757687                  
           34 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6239      16:30:07  1258.50    2 <   39>  50.90     755245                  
           35 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7988      16:37:04  1255.87    2 <   61>  52.40     762396                  
           36 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      16:43:12  1255.24    2 <   54>  53.89     769715                  
           37 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063      16:47:49  1254.69    2 <   92>  55.39     775171                  
           38 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       16:33:59  1254.48    5 <   55>  56.89     757687                  
           39 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294      16:33:10  1252.13    3 <   45>  58.38     755245                  
           40 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3020      16:41:22  1251.76    2 <   88>  59.88     765286                  
           41 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211      16:45:29  1251.08    3 <   43>  61.38     770018                  
           42 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-4970  SOT 16:49:08  1249.44    3 <   73>  62.87     773571    38.02   38.02 
           43 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6947      16:46:28  1249.08    4 <   44>  64.37     770018                  
           44 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      16:46:32  1248.95    5 <   46>  65.87     770018                  
           45 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869      16:36:27  1245.35    4 <   63>  67.37     755245                  
           46 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      16:48:32  1244.91    6 <   47>  68.86     770018                  
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       16:48:35  1244.81    7 <   56>  70.36     770018                  
           48 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3633      16:45:37  1244.59   18-  2-  0  71.86     766189                  
           49 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333      16:37:08  1242.17    3 <   71>  73.35     754164                  
           50 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      16:28:58  1240.07    3 <   51>  74.85     742759                  
           51 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23        16:29:04  1239.86    4 <   59>  76.35     742759                  
           52 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9305      16:39:29  1238.86   19-  8-  0  77.84     755062                  
           53 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027      16:39:33  1238.71   12-  3-  0  79.34     755056                  
           54 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6548      16:51:24  1238.68    3 <   78>  80.84     769715                  
           55 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       16:41:50  1238.39    6 <   65>  82.34     757687                  
           56 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      16:51:56  1238.10    8 <   67>  83.83     770018                  
           57 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556       16:52:34  1237.82    2 <  129>  85.33     770625                  
           58 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-2532      16:48:45  1237.61   11-  4-  0  86.83     765770                  
           59 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      16:30:16  1237.38    5 <   60>  88.32     742759                  
           60 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94        16:30:31  1236.87    6 <   83>  89.82     742759                  
           61 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1416      16:46:52  1235.92    3 <   77>  91.32     762396                  
           62 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116     16:45:59  1234.78   14-  1-  0  92.81     760605                  
           63 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1899      16:42:05  1233.89    5 <  125>  94.31     755245                  
           64 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642      16:57:40  1233.11    2 <   75>  95.81     773985                  
           65 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       16:44:32  1232.95    7 <   72>  97.31     757687                  
           66 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9346      16:42:26  1232.89    2 <   85>  98.80     755062                  
           67 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      16:56:15  1229.57    9 <   69> 100.30     770018                  
           68 Wilk Marek           1    PL-0302-13-10327     16:51:19  1228.53    2 <  133> 101.80     763306                  
           69 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      16:56:49  1228.46   10 <   76> 103.29     770018                  
           70 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497       17:00:30  1228.33   10-  2-  0 104.79     774460                  
           71 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      16:44:01  1228.25    4 <  138> 106.29     754164                  
           72 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914     16:47:14  1227.55    8 <   82> 107.78     757687                  
           73 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728   SOT 17:00:16  1227.37    4 <   86> 109.28     773571    36.53   36.53 
           74 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 16:45:54  1226.23    5 <   87> 110.78     755235    36.48   36.48 
           75 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      17:01:19  1225.99    3 <   91> 112.28     773985                  
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088      16:58:06  1225.95   11 <   89> 113.77     770018                  
           77 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1451      16:52:16  1225.19            4 115.27     762396                  
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      16:58:22  1224.95    4 <   84> 116.77     769715                  
           79 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564      16:43:59  1223.84    8-  1-  0 118.26     751415                  
           80 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      17:04:24  1223.77    3 <  107> 119.76     776361                  
           81 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2956      17:02:18  1223.48    2 <   94> 121.26     773607                  
           82 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582       16:49:37  1222.83    9 <  119> 122.75     757687                  
           83 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     16:37:51  1221.94    7 <  104> 124.25     742759                  
           84 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      17:00:04  1221.64    5 <   90> 125.75     769715                  
           85 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9662      16:48:05  1221.62    3 <   98> 127.25     755062                  
           86 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048      17:03:47  1220.56    5 <  102> 128.74     773571                  
           87 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 16:49:24  1219.30    6 <  137> 130.24     755235    35.86   35.86 
           88 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3812      16:58:50  1216.99    3 <  122> 131.74     765286                  
           89 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      17:03:07  1216.23   12 <  117> 133.23     770018                  
           90 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7613      17:03:31  1214.99    6 <  134> 134.73     769715                  
           91 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-7166      17:07:43  1213.68    4 <  111> 136.23     773985                  
           92 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      17:09:02  1213.04    3 <   93> 137.72     775171                  
           93 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918      17:09:07  1212.88    4 <   95> 139.22     775171                  
           94 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11069     17:07:58  1212.61    3 <  120> 140.72     773607                  
           95 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      17:09:33  1212.06    5 <  112> 142.22     775171                  
           96 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000      16:56:43  1211.92            2 143.71     759533                  
           97 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      16:53:17  1211.42    2 <  101> 145.21     755056                  
           98 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449      16:53:58  1210.10    4 <  126> 146.71     755062                  
           99 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-948       17:01:00  1209.89   33-  3-  1 148.20     763439                  
          100 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2905  SOT 17:01:02  1209.82    2 <  106> 149.70     763439    35.23   35.23 
          101 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982      16:54:37  1208.83            3 151.20     755056                  
          102 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  SOT 17:10:42  1207.38    6 <  109> 152.69     773571    35.13   35.13 
          103 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-13312     17:04:54  1206.79            2 154.19     766189                  
          104 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2436      16:45:39  1206.46    8 <  116> 155.69     742759                  
          105 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11818 SOT 17:05:16  1206.30    2 <  115> 157.19     766320    34.99   34.99 
          106 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7934      17:02:53  1206.29            3 158.68     763439                  
          107 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      17:13:50  1205.84    4 <  139> 160.18     776361                  
          108 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7885      17:05:42  1204.61    2 <  150> 161.68     765770                  
          109 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2276      17:12:22  1204.25    7 <  110> 163.17     773571                  
          110 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1389      17:12:32  1203.94    8 <  127> 164.67     773571                  
          111 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8221      17:13:04  1203.58    5 <  158> 166.17     773985                  
          112 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2920      17:14:12  1203.31    6 <  112> 167.66     775171                  
          112 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805      17:14:12  1203.31    7 <  118> 167.66     775171                  
          114 Stępień Marek        1    PL-0437-14-534       17:15:00  1202.23            2 170.66     775438                  
          115 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502      17:07:32  1202.01    3 <  124> 172.16     766320                  
          116 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     16:47:59  1201.91    9 <  132> 173.65     742759                  
          117 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      17:11:16  1200.78   13 <  130> 175.15     770018                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 12/2017                                                  
                                             z miejscowości Arnhem 2, odbytego w dniu 08.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016      17:16:12  1199.58    8 <  128> 176.65     775171                  
          119 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5535      17:01:55  1199.03   10 <  157> 178.14     757687                  
          120 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  COT 17:18:06  1193.65    4 <  121> 179.64     773607    34.27   34.27 
          121 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2910  SOT 17:18:09  1193.56            5 181.14     773607    34.22   34.22 
          122 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3002      17:11:25  1193.12    4 <  123> 182.63     765286                  
          123 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12940     17:11:29  1192.99    5 <  140> 184.13     765286                  
          124 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927 SOT 17:12:25  1192.87    4 <  145> 185.63     766320    34.07   34.07 
          125 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1853      17:03:20  1192.49    6 <  148> 187.13     755245                  
          126 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9319      17:03:31  1191.86    5 <  155> 188.62     755062                  
          127 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 17:19:21  1191.30    9 <  131> 190.12     773571                  
          128 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      17:21:04  1190.62    9 <  135> 191.62     775171                  
          129 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       17:18:01  1189.21    3 <  146> 193.11     770625                  
          130 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112      17:17:46  1188.73           14 194.61     770018                  
          131 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036  SOT 17:20:55  1188.43           10 196.11     773571                  
          132 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70        16:55:09  1188.13   10 <  142> 197.60     742759                  
          133 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121      17:12:29  1188.06    3 <  144> 199.10     763306                  
          134 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615      17:18:17  1187.31    7 <  152> 200.60     769715                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          135 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6011      17:22:55  1187.24   10 <  149>            775171                  
          136 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5659      17:22:26  1187.03            2            774460                  
          137 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459      17:06:15  1187.01    7 <  154>            755235                  
          138 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      17:05:27  1186.82    5 <  143>            754164                  
          139 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      17:24:23  1186.40    5 <  167>            776361                  
          140 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12904     17:15:08  1186.24    6 <  161>            765286                  
          141 Torowicz Paweł       1    PL-0480-16-2799      17:18:17  1186.18    6-  1-  0            768979                  
          142 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        16:56:47  1185.03           11            742759                  
          143 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667      17:06:59  1183.96    6 <  164>            754164                  
          144 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2891      17:15:02  1183.36            4            763306                  
          145 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12183 SOT 17:17:36  1183.32    5 <  159>            766320    33.06   33.06 
          146 Mora Józef           2    PL-S39-15-2532       17:21:15  1183.30    4 <  147>            770625                  
          147 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547       17:21:17  1183.24            5            770625                  
          148 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1880      17:08:29  1182.87    7 <  151>            755245                  
          149 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      17:26:03  1181.57           11            775171                  
          150 Głowacki Jan         1    PL-0302-12-9271      17:18:58  1179.98    3 <  165>            765770                  
          151 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1879      17:10:21  1179.43    8 <  153>            755245                  
          152 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581      17:22:40  1179.34    8 <  156>            769715                  
          153 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1870      17:11:10  1177.92            9            755245                  
          154 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  SOT 17:11:15  1177.75    8 <  162>            755235    32.63   32.63 
          155 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909     17:11:34  1176.90    6 <  160>            755062                  
          156 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3586      17:24:14  1176.51            9            769715                  
          157 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595      17:14:17  1176.02           11            757687                  
          158 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3739      17:28:12  1175.91            6            773985                  
          159 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1543  SOT 17:22:14  1174.92            6            766320    32.39   32.39 
          160 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9320      17:13:19  1173.70    7 <  166>            755062                  
          161 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2136      17:22:18  1173.21    7 <  163>            765286                  
          162 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 17:14:35  1171.66            9            755235                  
          163 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-11840     17:23:13  1171.57            8            765286                  
          164 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5635      17:13:51  1171.33            7            754164                  
          165 Głowacki Jan         1    PL-0302-13-9509      17:23:49  1171.23            4            765770                  
          166 Skórzewski Edward    2    PL-097-13-6436       17:14:50  1170.94            8            755062                  
          167 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006      17:33:08  1170.75            6            776361                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          168 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7970      17:22:11  1168.99                        762396                  
          169 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-774       17:18:47  1167.79                        757642                  
          170 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7968      17:22:58  1167.59                        762396                  
          171 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-15-1851      17:17:07  1167.09                        755245                  
          172 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5944      17:17:25  1166.54                        755235                  
          173 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571      17:19:55  1165.82                        757687                  
          174 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       17:20:14  1165.18                        757642                  
          175 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919     17:30:39  1165.09                        769715                  
          176 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4780      17:34:44  1165.04                        774442                  
          177 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2545      17:26:30  1162.89                        763439                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
     Punktacja GMP Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Drzewiecki Tomasz              1        23      5     10  188.57    43.5 
         2 Wójcik Mariusz                 2        28      5      9  183.71    32.1 
         3 Bukowski Adam                  1        17      5      6  173.06    35.3 
         4 Gawin Józef                    1        22      3      5  108.06    22.7 
         5 Ulatowski Dariusz              1        33      1      3   35.23     9.1 
         6 Zawiślak Mariusz               2        15      0      2    0.00    13.3 
         7 Socha Ryszard                  2        33      0     11    0.00    33.3 
         8 Mora Józef                     2        18      0      5    0.00    27.8 
         9 Gostyński Robert               2        13      0      3    0.00    23.1 
        10 Gostyński Zbigniew             2        31      0     11    0.00    35.5 
        11 Stach Rafał                    2         8      0      1    0.00    12.5 
        12 Mazurkiewicz Dariusz           2        17      0      7    0.00    41.2 
        13 Nowakowski Zbigniew            2        15      0      0    0.00     0.0 
        14 Wastowski Dariusz              2        12      0      3    0.00    25.0 
        15 Skórzewski Edward              2        19      0      8    0.00    42.1 
        16 Muchowski Andrzej              2        13      0      0    0.00     0.0 
        17 Gliwa Jerzy                    2        10      0      0    0.00     0.0 
        18 Kubisiak Franciszek            2        32      0     11    0.00    34.4 
        19 Wojtaluk Krzysztof             2        28      0      6    0.00    21.4 
        20 Gajewski Sebastian             2        49      0      9    0.00    18.4 
        21 Żmidziński Grzegorz            2        30      0     14    0.00    46.7 
        22 Mackiewicz Andrzej             2        26      0      6    0.00    23.1 
        23 Bińczyk Andrzej                2        10      0      0    0.00     0.0 
        24 Torowicz Paweł                 1         6      0      1    0.00    16.7 
        25 Stępień Marek                  1         9      0      2    0.00    22.2 
        26 Jelski Sebastian               1        14      0      1    0.00     7.1 
        27 Hołowaty Piotr                 1        29      0      8    0.00    27.6 
        28 Głowacki Jan                   1        11      0      4    0.00    36.4 
        29 Wilk Marek                     1         9      0      4    0.00    44.4 
        30 Stachowicz Wojciech            1        18      0      2    0.00    11.1 
        31 Pietrzyk Piotr                 1        22      0      9    0.00    40.9 
        32 Kozera Norbert                 1        14      0      0    0.00     0.0 
        33 Kubicki Filip                  1        10      0      2    0.00    20.0 
        34 Ozdoba Mirosław                1        24      0      4    0.00    16.7 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 12 Arnhem 2, odbyty w dniu: 08.07.2017.
        Punktacja GMP Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      5      0      5      5      5      5      5      5     35 1379.03  15.3 
            2 Drzewiecki Tomasz               1       0      0      0      0      5      0      5      3      5      5      5      5     33 1266.38  18.9 
            3 Bukowski Adam                   1       0      0      0      0      5      0      5      5      3      1      5      5     29 1144.38  16.4 
            4 Ulatowski Dariusz               1       0      0      0      0      3      0      5      3      5      4      3      1     24  900.60  11.6 
            5 Gawin Józef                     1       0      0      0      0      2      0      4      2      5      4      2      3     22  852.12  15.1 
            6 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4      4      0      0     17  717.40  13.2 
            7 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      5      0      5      3      4      0      0      0     17  672.52  19.7 
            8 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      0      0      0      0     12  541.61  19.2 
            9 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     --     --     --     13  541.07  14.5 
           10 Ozdoba Mirosław                 1       0      0      0      0      4      0      5      3      1      0      0      0     13  520.61  14.9 
           11 Kozera Norbert                  1       0      0      0      0      0      0      1      2      4     --      1      0      8  317.02   7.5 
           12 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      0      0      0      7  293.44  14.5 
           13 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0     --     --     --      4  156.63  12.5 
           14 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      0      0      0      2   75.21   8.9 
           15 Stępień Marek                   1       0      0      0      0      2      0      0      0      0     --      0      0      2   70.31   4.5 
           16 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      2      0     --      0     --      0     --      0      2   65.04   7.3 
           17 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   3.9 
           18 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  10.4 
           19 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           20 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   2.7 
           21 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  13.3 
           22 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           23 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           24 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0    0.00   0.0 
           25 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00   5.6 
           26 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           27 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  18.0 
           28 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0     --      0    0.00   4.3 
           29 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  20.8 
           30 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0     --      0    0.00   5.2 
           31 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00  10.7 
           32 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  12.0 
           33 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  21.5 
           34 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0      0      0    0.00  15.2 
           35 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  12.0 
           36 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0     --      0    0.00  13.5 
           37 Bobecki Jan                     1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00   7.5 
           38 Korowajczyk Dariusz             1       0      0      0      0      0      0     --     --      0     --      0     --      0    0.00   2.3 
           39 Torowicz Paweł                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   9.0 
           40 Jelski Sebastian                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   8.9 
           41 Hołowaty Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  13.6 
           42 Kaczmarek Tomasz                1       0      0      0      0      0      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.8 
           43 Głowacki Jan                    1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   7.7 
           44 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0     --      0    0.00   4.8 
           45 Wilk Marek                      1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  15.5 
           46 Stachowicz Wojciech             1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   7.5 
           47 Pietrzyk Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  13.8 
           48 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      0     --     --     --     --      0    0.00   2.2 
           49 Kubicki Filip                   1       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0      0      0    0.00  15.7 
           50 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           51 Milewski Mariusz                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00   3.7