PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 3/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                   Kołbaskowo w dniu 07.05.2017.                       
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:23:23.  N 14:30:21.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 07:30:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     176415 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     47
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1982
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    397 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1168.91
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1005.18
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 09:57:24
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 10:37:17
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 57 min. 51 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.:               pochmurno       
                                   w miejscu przylotu:                    słonecznie 
            13.Punkty stałe..........................:  25.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z calosci                   
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Wszystkie wkładane, liczyć pierwsze    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      21|   706|   142| 20.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      26|  1276|   255| 20.00|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      47|  1982|   397| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 3/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo, odbytego w dniu 07.05.2017.                             
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
           1 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730       09:57:24  1168.91   65- 21-  5   0.50     172297    25.00  
           2 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3516      10:01:13  1163.54   34-  5-  5   1.01     175947    24.99  
           3 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2785      10:00:13  1152.52   76- 17-  5   1.51     173127    24.97  
           4 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1726      10:00:20  1151.62    2 <   13>   2.02     173127    24.96  
           5 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734      10:05:21  1149.49  100- 28-  5   2.52     178574    24.95  
           6 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2755      10:03:27  1148.09   49-  8-  5   3.03     176175    24.94  
           7 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3809      10:03:37  1146.85    2 <   21>   3.53     176175    24.92  
           8 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2702      10:10:19  1146.11   32-  4-  4   4.04     183741    24.91  
           9 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7723      10:06:15  1142.87    2 <   10>   4.54     178574    24.90  
          10 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736      10:06:21  1142.14    3 <   11>   5.05     178574    24.89  
          11 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2509      10:06:39  1139.96    4 <   12>   5.55     178574    24.87  
          12 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2594      10:06:52  1138.38    5 <   29>   6.05     178574    24.86  
          13 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2792      10:02:45  1133.40    3 <   14>   6.56     173127    24.85  
          14 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-16-1272      10:02:53  1132.41    4 <   15>   7.06     173127    24.84  
          15 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272      10:03:19  1129.21    5 <   16>   7.57     173127    24.82  
          16 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2797      10:03:28  1128.11    6 <  124>   8.07     173127           
          17 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5612      09:58:02  1125.87   61- 16-  5   8.58     166667    24.80  
          18 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948      09:58:05  1125.49    2 <   38>   9.08     166667    24.79  
          19 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7630      10:03:39  1124.68   45- 11-  5   9.59     172807    24.77  
          20 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908      10:03:24  1123.19    2 <   33>  10.09     172297    24.76  
          21 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8230      10:06:55  1122.73    3 <  105>  10.60     176175    24.75  
          22 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      10:09:10  1119.00   55- 13-  5  11.10     178107    24.73  
          23 Jelski Sebastian     1    PL-0302-16-3104      10:04:26  1118.97    2 <   90>  11.60     172807    24.72  
          24 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6460      09:56:36  1113.23   74- 12-  5  12.11     163199    24.71  
          25 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128      10:04:51  1112.67   23- 11-  5  12.61     172297    24.70  
          26 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1438      09:56:45  1112.09    2 <   28>  13.12     163199    24.68  
          27 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2161      10:04:56  1112.07    2 <   37>  13.62     172297    24.67  
          28 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1452      09:56:47  1111.84    3 <   46>  14.13     163199    24.66  
          29 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2585      10:10:41  1111.34    6 <   31>  14.63     178574           
          30 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014     10:18:49  1108.98   34-  6-  5  15.14     187214    24.63  
          31 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5843      10:11:02  1108.93    7 <   55>  15.64     178574           
          32 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2929      10:18:51  1108.76    2 <  111>  16.15     187214    24.61  
          33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8247      10:05:24  1108.73    3 <   39>  16.65     172297    24.60  
          34 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     09:50:33  1108.45   85- 17-  5  17.15     155792    24.58  
          35 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94        09:50:35  1108.18    2 <   35>  17.66     155792    24.57  
          35 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        09:50:35  1108.18    3 <   66>  17.66     155792    24.57  
          37 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2139      10:05:41  1106.71    3 <   43>  18.67     172297    24.55  
          38 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926      10:00:36  1106.69    3 <   72>  19.17     166667    24.53  
          39 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746       10:05:42  1106.60    4 <   41>  19.68     172297    24.52  
          40 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869      10:00:40  1106.03   57-  9-  5  20.18     166642    24.51  
          41 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      10:05:47  1106.00    5 <   45>  20.69     172297    24.49  
          42 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      10:05:40  1105.10  105- 16-  5  21.19     172027    24.48  
          43 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2176      10:06:02  1104.23    4 <   49>  21.70     172297    24.47  
          44 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2424      10:30:49  1104.12   56-  7-  5  22.20     199643    24.46  
          45 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088      10:06:13  1102.94    6 <   51>  22.70     172297           
          46 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449      09:58:01  1102.57    4 <   52>  23.21     163199    24.43  
          47 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521      10:03:22  1101.41   53- 13-  5  23.71     168919    24.42  
          48 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-508       10:03:23  1101.29    2 <   50>  24.22     168919    24.41  
          49 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2165      10:06:30  1100.94    5 <   70>  24.72     172297    24.39  
          50 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529       10:03:26  1100.93    3 <   64>  25.23     168919    24.38  
          51 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2035      10:06:32  1100.70    7 <   67>  25.73     172297           
          52 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1494      09:58:17  1100.59    5 <  117>  26.24     163199    24.36  
          53 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547       10:14:07  1100.44   36-  2-  2  26.74     180600    24.34  
          54 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3040      10:20:12  1100.31   43- 12-  5  27.25     187272    24.33  
          55 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11524     10:12:18  1100.27    8 <   58>  27.75     178574           
          56 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7852      10:10:06  1098.98    2 <   87>  28.25     175947    24.31  
          57 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-3677      10:09:39  1098.97   46- 14-  5  28.76     175450    24.29  
          58 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      10:12:36  1098.24    9 <  103>  29.26     178574           
          59 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3615      10:06:41  1097.93    2 <   61>  29.77     172027    24.27  
          60 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2710      10:17:24  1097.62    2 <  121>  30.27     183741    24.26  
          61 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3613      10:06:46  1097.34    3 <   68>  30.78     172027    24.24  
          62 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6612      10:12:32  1095.82    2 <   83>  31.28     178107    24.23  
          63 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1547      10:14:23  1095.06   46- 14-  5  31.79     180010    24.22  
          64 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:04:16  1094.98    4 <   71>  32.29     168919    24.20  
          65 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502      10:14:24  1094.95    2 <  143>  32.80     180010    24.19  
          66 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430      09:52:17  1094.94    4 <  129>  33.30     155792    24.18  
          67 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      10:07:22  1094.88    8 <   73>  33.80     172297           
          68 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6538      10:07:08  1094.78    4 <   69>  34.31     172027    24.15  
          69 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3644      10:07:11  1094.44    5 <  102>  34.81     172027    24.14  
          70 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2153      10:07:28  1094.18    6 <  195>  35.32     172297           
          71 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538      10:04:25  1093.92    5 <  113>  35.82     168919    24.12  
          72 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960      10:02:22  1093.85    4 <   96>  36.33     166667    24.10  
          73 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2056      10:07:31  1093.83    9 <   79>  36.83     172297           
          74 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1391      10:21:16  1093.45    2 <   78>  37.34     187272    24.08  
          75 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-14-9622      10:27:53  1093.28   39-  6-  5  37.84     194477    24.07  
          76 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006702        10:09:51  1092.65   61- 18-  5  38.35     174660    24.05  
          77 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       10:04:38  1092.21   38-  7-  5  38.85     168892    24.04  
          78 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3003      10:21:31  1091.86    3 <  147>  39.35     187272    24.03  
          79 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       10:07:50  1091.64   10 <  171>  39.86     172297           
          80 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3266      10:10:30  1091.37   44-  8-  5  40.36     175165    24.00  
          81 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-12-12064     10:10:33  1091.03    2 <  169>  40.87     175165    23.99  
          82 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704        10:10:15  1089.92    2 <   84>  41.37     174660    23.98  
          83 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      10:13:26  1089.78    3 <   85>  41.88     178107    23.96  
          84 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1708      10:10:22  1089.13    3 <  125>  42.38     174660    23.95  
          85 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8301      10:13:32  1089.12    4 <  106>  42.89     178107    23.94  
          86 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2831      10:03:09  1088.10    2 <   97>  43.39     166642    23.93  
          87 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3529      10:11:54  1086.76    3 <   94>  43.90     175947    23.91  
          88 Milewski Mariusz     1    PL-0480-16-3051      10:15:45  1086.68   21-  4-  4  44.40     180118    23.90  
          89 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592       10:18:38  1086.01   12-  2-  2  44.90     183138    23.89  
          90 Jelski Sebastian     1    PL-0250-14-9266      10:09:11  1085.58    3 <  112>  45.41     172807    23.88  
          91 Wilk Marek           1    PL-0302-14-7584      10:09:15  1084.97   25-  7-  5  45.91     172782    23.86  
          92 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7405      10:14:55  1084.83   32-  5-  5  46.42     178907    23.85  
          93 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043      10:13:32  1084.76   47-  8-  5  46.92     177394    23.84  
          94 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3510      10:12:12  1084.75    4 <  263>  47.43     175947    23.83  
          95 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      10:03:05  1083.83   45- 10-  5  47.93     165917    23.81  
          96 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-402       10:03:51  1083.31    5 <  100>  48.44     166667    23.80  
          97 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1878      10:03:53  1082.91    3 <  141>  48.94     166642    23.79  
          98 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2946      10:12:51  1082.74   53- 12-  5  49.45     176325    23.78  
          99 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2445      10:34:26  1082.47    2 <  134>  49.95     199643    23.76  
         100 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5916      10:04:01  1082.14    6 <  101>  50.45     166667           
         101 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-415       10:04:10  1081.08    7 <  138>  50.96     166667           
         102 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3654      10:09:09  1080.91    6 <  137>  51.46     172027           
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 3/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo, odbytego w dniu 07.05.2017.                             
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
         103 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7729      10:15:14  1080.74   10 <  108>  51.97     178574           
         104 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6639      10:06:20  1080.33    2 <  120>  52.47     168892    23.70  
         105 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6334      10:13:05  1080.28    4 <  107>  52.98     176175    23.69  
         106 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0302-14-10794     10:14:58  1079.65    5 <  192>  53.48     178107    23.67  
         107 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0296-12-516       10:13:12  1079.50    5 <  149>  53.99     176175    23.66  
         108 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9059      10:15:28  1079.21   11 <  110>  54.49     178574           
         109 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-393       10:16:23  1079.07   39-  3-  3  54.99     179539    23.64  
         110 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2586      10:15:35  1078.45   12 <  115>  55.50     178574           
         111 Gawin Józef          1    PL-0302-14-12786     10:23:41  1077.90    3 <  165>  56.00     187214    23.61  
         112 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1905      10:10:28  1076.90    4 <  114>  56.51     172807    23.60  
         113 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7749      10:06:52  1076.83    6 <  151>  57.01     168919           
         114 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3176      10:10:31  1076.57    5 <  116>  57.52     172807    23.57  
         115 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085      10:15:53  1076.50   13 <  180>  58.02     178574           
         116 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3177      10:10:34  1076.23    6 <  159>  58.53     172807           
         117 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1425      10:01:39  1076.16    6 <  298>  59.03     163199           
         118 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3903      10:15:02  1076.10   23-  3-  3  59.54     177593    23.52  
         119 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-960       10:13:52  1076.03    2 <  155>  60.04     176325    23.51  
         120 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6677      10:06:58  1075.97    3 <  156>  60.54     168892    23.50  
         121 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753      10:20:47  1075.87    3 <  313>  61.05     183741    23.48  
         122 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1428      10:13:09  1075.39    2 <  123>  61.55     175450    23.47  
         123 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1420      10:13:14  1074.84    3 <  131>  62.06     175450    23.46  
         124 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137      10:11:06  1074.66    7 <  130>  62.56     173127           
         125 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7734      10:12:35  1074.28    4 <  126>  63.07     174660    23.43  
         126 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7722      10:12:43  1073.40    5 <  133>  63.57     174660    23.42  
         127 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2747      10:10:59  1073.29    2 <  128>  64.08     172782    23.41  
         128 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3361      10:11:02  1072.96    3 <  146>  64.58     172782    23.40  
         129 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2437      09:55:17  1072.33    5 <  157>  65.09     155792    23.38  
         130 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592      10:11:31  1071.88    8 <  142>  65.59     173127           
         131 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446      10:13:42  1071.78    4 <  132>  66.09     175450    23.36  
         132 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422      10:13:48  1071.12    5 <  172>  66.60     175450    23.35  
         133 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1709      10:13:07  1070.77    6 <  135>  67.10     174660           
         134 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6588      10:36:28  1070.66    3 <  168>  67.61     199643    23.32  
         135 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1710      10:13:12  1070.22    7 <  206>  68.11     174660           
         136 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      10:15:49  1069.82    2 <  140>  68.62     177394    23.30  
         137 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3628      10:10:52  1069.38    7 <  154>  69.12     172027           
         138 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908      10:05:56  1068.83    8 <  139>  69.63     166667           
         139 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427      10:05:58  1068.61    9 <  174>  70.13     166667           
         140 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931      10:16:03  1068.32    3 <  184>  70.64     177394    23.24  
         141 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294      10:06:03  1067.88    4 <  144>  71.14     166642    23.23  
         142 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589      10:12:09  1067.70    9 <  150>  71.64     173127           
         143 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1554      10:18:38  1067.46    3 <  191>  72.15     180010    23.21  
         144 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3273      10:06:10  1067.08    5 <  221>  72.65     166642    23.19  
         145 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5434      10:32:20  1066.60    2 <  219>  73.16     194477    23.18  
         146 Wilk Marek           1    PL-0302-13-10327     10:12:03  1066.23    4 <  175>  73.66     172782    23.17  
         147 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-724       10:25:41  1065.96    4 <  163>  74.17     187272    23.16  
         148 Tulula Bartosz       2    PL-S39-16-1351       10:17:02  1065.85   27-  3-  3  74.67     178032    23.14  
         149 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3731      10:15:19  1065.68    6 <  176>  75.18     176175           
         150 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633      10:12:31  1065.29   10 <  189>  75.68     173127           
         151 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739      10:08:38  1064.84    7 <  152>  76.19     168919           
         152 Gostyński Zbigniew   2    PL-0437-15-467       10:08:40  1064.62    8 <  153>  76.69     168919           
         153 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-564       10:08:41  1064.50    9 <  222>  77.19     168919           
         154 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555      10:11:41  1063.97    8 <  166>  77.70     172027           
         155 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2914      10:15:52  1063.05    3 <  198>  78.20     176325    23.06  
         156 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13452     10:08:57  1062.55    4 <  164>  78.71     168892    23.04  
         157 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479      09:56:44  1061.74    6 <  158>  79.21     155792           
         158 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      09:56:48  1061.25    7 <  230>  79.72     155792           
         159 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3160      10:12:54  1060.82    7 <  197>  80.22     172807           
         160 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2136      10:17:00  1060.52   47- 12-  5  80.73     177107    22.99  
         161 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543       10:30:24  1060.04   34-  5-  5  81.23     191232    22.98  
         162 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2133      10:17:07  1059.78    2 <  178>  81.74     177107    22.97  
         163 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3039      10:26:45  1059.53    5 <  188>  82.24     187272    22.95  
         164 Gostyński Robert     2    GB-D-15-23392        10:09:26  1059.33    5 <  316>  82.74     168892    22.94  
         165 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5567      10:26:45  1059.20    4 <  328>  83.25     187214    22.93  
         166 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551      10:12:30  1058.63    9 <  181>  83.75     172027           
         167 Milewski Mariusz     1    PL-0302-14-12171     10:20:10  1058.48    2 <  288>  84.26     180118    22.90  
         168 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      10:38:37  1058.46    4 <  212>  84.76     199643    22.89  
         169 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-14-12086     10:15:30  1058.40    3 <  170>  85.27     175165    22.88  
         170 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3214      10:15:37  1057.65    4 <  233>  85.77     175165    22.87  
         171 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925      10:12:56  1057.47   11 <  179>  86.28     172297           
         172 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2879      10:16:00  1056.93    6 <  183>  86.78     175450           
         173 Kozera Norbert       1    PL-0437-14-476       10:29:53  1056.90   35-  8-  5  87.29     190118    22.83  
         174 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5931      10:07:44  1056.64   10 <  223>  87.79     166667           
         175 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2719      10:13:32  1056.56    5 <  282>  88.29     172782    22.80  
         176 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0296-13-4413      10:16:45  1056.52    7 <  275>  88.80     176175           
         177 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4790      10:30:03  1055.92    2 <  239>  89.30     190118    22.78  
         178 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10457     10:17:47  1055.57    3 <  225>  89.81     177107    22.77  
         179 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021      10:13:16  1055.31   12 <  211>  90.31     172297           
         180 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2595      10:19:13  1055.30   14 <  186>  90.82     178574           
         181 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941     10:13:01  1055.27   10 <  200>  91.32     172027           
         182 Torowicz Paweł       1    PL-S39-14-612        10:23:34  1055.14            2  91.83     183138    22.71  
         183 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1449      10:16:17  1055.13    7 <  185>  92.33     175450           
         184 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047      10:18:12  1054.66    4 <  202>  92.84     177394    22.69  
         185 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1426      10:16:23  1054.49    8 <  201>  93.34     175450           
         186 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324       10:19:23  1054.26   15 <  187>  93.84     178574           
         187 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8557      10:19:24  1054.16   16 <  213>  94.35     178574           
         188 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728       10:27:43  1053.77    6 <  196>  94.85     187272           
         189 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5719      10:14:23  1053.19   11 <  214>  95.36     173127           
         190 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-13152     10:19:54  1053.01    2 <  292>  95.86     178907    22.61  
         191 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-13450     10:20:57  1053.00    4 <  194>  96.37     180010    22.60  
         192 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-821       10:19:10  1052.85    6 <  236>  96.87     178107           
         193 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-409       10:24:46  1052.79   25-  2-  2  97.38     183993    22.58  
         194 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861     10:21:00  1052.69    5 <  203>  97.88     180010    22.56  
         195 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2133      10:13:44  1052.30    7 <  259>  98.39     172297           
         196 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2252      10:28:01  1051.99    7 <  268>  98.89     187272           
         197 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116     10:14:17  1051.88    8 <  237>  99.39     172807           
         198 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2926      10:17:46  1051.01    4 <  199>  99.90     176325    22.51  
         199 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2919      10:17:51  1050.49    5 <  226> 100.40     176325    22.50  
         200 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12905     10:13:47  1050.33   11 <  204> 100.91     172027           
         201 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1425      10:17:03  1050.28    9 <  231> 101.41     175450           
         202 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805      10:19:03  1049.36    5 <  205> 101.92     177394    22.46  
         203 Bukowski Adam        1    PL-0437-11-2728      10:21:33  1049.32    6 <  207> 102.42     180010           
         204 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3674      10:13:57  1049.27   12 <  294> 102.93     172027           
         205 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2962      10:19:04  1049.25    6 <  321> 103.43     177394           
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 3/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo, odbytego w dniu 07.05.2017.                             
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
         206 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7737      10:16:28  1049.22    8 <  208> 103.94     174660           
         207 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-55        10:21:35  1049.11    7 <  296> 104.44     180010           
         208 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        10:16:30  1049.01    9 <  209> 104.94     174660           
         209 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4641      10:16:31  1048.90   10 <  215> 105.45     174660           
         210 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10062     10:21:11  1048.81    2 <  322> 105.95     179539    22.36  
         211 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      10:14:17  1048.78   13 <  240> 106.46     172297           
         212 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6503      10:40:23  1048.64    5 <  229> 106.96     199643    22.34  
         213 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2600      10:20:19  1048.48   17 <  216> 107.47     178574           
         214 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2798      10:15:08  1048.41   12 <  234> 107.97     173127           
         215 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7725      10:16:38  1048.17   11 <  217> 108.48     174660           
         216 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2526      10:20:24  1047.97   18 <  245> 108.98     178574           
         217 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833      10:16:40  1047.96   12 <  218> 109.49     174660           
         218 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006708        10:16:41  1047.86   13 <  224> 109.99     174660           
         219 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5460      10:35:37  1047.73    3 <  227> 110.49     194477    22.25  
         220 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11304     10:05:41  1047.62   33-  2-  2 111.00     163097    22.23  
         221 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1868      10:09:07  1047.29    6 <  273> 111.50     166642           
         222 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504       10:11:25  1046.48   10 <  281> 112.01     168919           
         223 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5951      10:09:16  1046.47   11 <  279> 112.51     166667           
         224 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006701        10:16:55  1046.39   14 <  330> 113.02     174660           
         225 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10473     10:19:24  1045.50    4 <  228> 113.52     177107    22.17  
         226 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-9928      10:18:40  1045.41    6 <  245> 114.03     176325           
         227 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-6385      10:36:02  1045.39    4 <  346> 114.53     194477    22.15  
         228 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12923     10:19:26  1045.29    5 <  244> 115.04     177107    22.13  
         229 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2405      10:41:00  1045.25    6 <  393> 115.54     199643           
         230 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114      09:59:06  1044.88    8 <  232> 116.04     155792           
         231 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1417      10:17:56  1044.76   10 <  247> 116.55     175450           
         232 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1165      09:59:08  1044.65    9 <  250> 117.05     155792           
         233 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-12-12092     10:17:42  1044.51    5 <  252> 117.56     175165    22.07  
         234 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-11-12220     10:15:47  1044.30   13 <  256> 118.06     173127           
         235 Korowajczyk Dariusz  1    PL-S39-13-2174       10:26:16  1043.83            2 118.57     183993    22.05  
         236 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      10:20:44  1043.19    7 <  280> 119.07     178107           
         237 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3568      10:15:40  1043.10    9 <  243> 119.58     172807           
         238 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14446     10:06:21  1041.54   30-  6-  5 120.08     162844    22.01  
         239 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4764      10:32:38  1040.98    3 <  255> 120.59     190118    21.99  
         240 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2040      10:15:49  1039.08   14 <  242> 121.09     172297           
         241 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3929      10:20:57  1038.86    2 <  340> 121.59     177593    21.97  
         242 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726      10:15:52  1038.77   15 <  262> 122.10     172297           
         243 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3179      10:16:24  1038.50   10 <  307> 122.60     172807           
         244 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950      10:20:33  1038.45    6 <  249> 123.11     177107           
         245 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7731      10:22:03  1037.92   19 <  265> 123.61     178574           
         245 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-978       10:19:53  1037.92    7 <  290> 123.61     176325           
         247 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2864      10:19:03  1037.86   11 <  371> 124.62     175450           
         248 Stępień Marek        1    PL-0437-16-2775      10:34:22  1037.24    2 <  251> 125.13     191232    21.88  
         249 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926     10:20:52  1036.52    7 <  270> 125.63     177107           
         250 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017      10:00:19  1036.43   10 <  253> 126.14     155792           
         251 Stępień Marek        1    PL-0437-13-2057      10:34:31  1036.39    3 <  373> 126.64     191232    21.84  
         252 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-15-2259      10:19:03  1036.17    6 <  267> 127.14     175165           
         253 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1126      10:00:22  1036.08   11 <  254> 127.65     155792           
         254 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      10:00:25  1035.74   12 <  304> 128.15     155792           
         255 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4774      10:33:35  1035.60    4 <  257> 128.66     190118    21.79  
         256 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3430      10:17:11  1035.55   14 <  266> 129.16     173127           
         257 Kozera Norbert       1    PL-0437-14-494       10:33:38  1035.31    5 <  364> 129.67     190118    21.77  
         258 Bobecki Jan          1    PL-0302-14-12748     10:30:29  1035.18   19-  6-  5 130.17     186832    21.76  
         259 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2047      10:16:32  1034.61    8 <  277> 130.68     172297           
         259 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5635      10:10:22  1034.61    2 <  264> 130.68     165917    21.74  
         261 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       10:24:35  1034.46            2 131.69     180600    21.72  
         262 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6704      10:16:37  1034.09   16 <  274> 132.19     172297           
         263 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3517      10:20:13  1033.66            5 132.69     175947    21.69  
         264 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-666       10:10:31  1033.64    3 <  276> 133.20     165917    21.68  
         265 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5881      10:22:48  1033.41   20 <  268> 133.70     178574           
         266 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1587      10:17:44  1032.16   15 <  347> 134.21     173127           
         267 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3236      10:19:45  1031.90    7 <  329> 134.71     175165           
         268 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077      10:23:08  1031.42   21 <  287> 135.22     178574           
         268 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6042      10:31:34  1031.42    8 <  339> 135.22     187272           
         270 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11310     10:08:08  1031.39            2 136.23     163097    21.60  
         270 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9402      10:21:43  1031.39    8 <  320> 136.23     177107           
         272 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-15-4936      10:24:26  1030.58   20-  1-  1 137.24     179768    21.58  
         273 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1870      10:11:46  1030.14    7 <  310> 137.74     166642           
         274 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288      10:17:19  1029.77   17 <  331> 138.24     172297           
         275 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3823      10:21:05  1029.76            8 138.75     176175           
         276 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-11-1784      10:11:14  1029.05    4 <  286> 139.25     165917    21.53  
         277 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2179      10:17:31  1028.54    9 <  342> 139.76     172297           
         278 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      10:08:24  1028.06    2 <  324> 140.26     162844    21.50  
         279 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442       10:12:13  1027.43   12 <  283> 140.77     166667           
         280 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      10:23:24  1027.15    8 <  293> 141.27     178107           
         281 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       10:14:28  1027.07   11 <  285> 141.78     168919           
         282 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1126      10:18:14  1027.04    6 <  289> 142.28     172782           
         283 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446      10:12:18  1026.91   13 <  284> 142.79     166667           
         284 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5925      10:12:22  1026.49   14 <  303> 143.29     166667           
         285 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       10:14:34  1026.45   12 <  323> 143.79     168919           
         286 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5632      10:11:39  1026.40    5 <  318> 144.30     165917    21.40  
         287 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5839      10:24:00  1026.29   22 <  334> 144.80     178574           
         288 Milewski Mariusz     1    PL-0302-14-12183     10:25:34  1025.92    3 <  313> 145.31     180118    21.38  
         289 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2725      10:18:26  1025.82            7 145.81     172782           
         290 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7939      10:21:55  1025.64    8 <  305> 146.32     176325           
         291 Stach Rafał          2    PL-0480-16-681       10:08:35  1024.72   24-  2-  2 146.82     162503    21.34  
         292 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7410      10:24:37  1024.57    3 <  325> 147.33     178907    21.33  
         293 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      10:23:52  1024.39    9 <  295> 147.83     178107           
         294 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6580      10:18:01  1023.87   13 <  297> 148.34     172027           
         295 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3056      10:24:01  1023.51   10 <  354> 148.84     178107           
         296 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1543      10:25:53  1023.46    8 <  299> 149.34     180010           
         297 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12712     10:18:06  1023.36   14 <  312> 149.85     172027           
         298 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1447      10:09:29  1023.30    7 <  302> 150.35     163199           
         299 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1562      10:25:56  1023.17    9 <  300> 150.86     180010           
         300 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-33        10:25:58  1022.98   10 <  315> 151.36     180010           
         301 Bobecki Jan          1    PL-0302-14-12746     10:32:41  1022.71    2 <  306> 151.87     186832    21.21  
         302 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1415      10:09:36  1022.55    8 <  360> 152.37     163199           
         303 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-443       10:13:00  1022.50   15 <  368> 152.88     166667           
         304 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2426      10:02:23  1022.37   13 <  326> 153.38     155792           
         305 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2921      10:22:30  1022.17    9 <  341> 153.88     176325           
         306 Bobecki Jan          1    PL-0302-13-10191     10:32:48  1022.06    3 <  309> 154.39     186832    21.15  
         307 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1939      10:19:06  1021.92           11 154.89     172807           
         308 Tulula Bartosz       2    PL-0186-11-1288      10:24:14  1021.80    2 <  366> 155.40     178032    21.12  
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 3/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo, odbytego w dniu 07.05.2017.                             
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
         309 Bobecki Jan          1    PL-0302-13-10192     10:32:51  1021.78    4 <  311> 155.90     186832    21.11  
         310 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-15-1851      10:13:11  1021.19    8 <  376> 156.41     166642           
         311 Bobecki Jan          1    PL-0302-14-12484     10:32:59  1021.03    5 <  358> 156.91     186832    21.09  
         312 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581      10:18:31  1020.83   15 <  317> 157.42     172027           
         313 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6087      10:30:05  1020.31            4 157.92     183741    21.06  
         313 Milewski Mariusz     1    PL-0480-16-3066      10:26:32  1020.31            4 157.92     180118    21.06  
         315 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-3         10:26:34  1019.50   11 <  319> 158.93     180010           
         316 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       10:15:40  1019.47    6 <  389> 159.43     168892           
         317 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6521      10:18:48  1019.12           16 159.94     172027           
         318 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      10:12:50  1018.94    6 <  338> 160.44     165917           
         319 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-85        10:26:41  1018.83   12 <  355> 160.95     180010           
         320 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2160      10:23:52  1018.64    9 <  372> 161.45     177107           
         321 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2910      10:24:09  1018.63    7 <  351> 161.96     177394           
         322 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11907     10:26:16  1018.56            3 162.46     179539    20.95  
         323 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-527       10:15:52  1018.40           13 162.97     168919           
         324 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303       10:09:56  1018.20    3 <  344> 163.47     162844    20.92  
         325 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7412      10:25:46  1017.87    4 <  327> 163.98     178907    20.91  
         326 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1152      10:03:06  1017.58   14 <  351> 164.48     155792           
         327 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2179      10:25:50  1017.48            5 164.98     178907    20.88  
         328 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12527     10:34:10  1016.55    5 <  353> 165.49     187214    20.87  
         329 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3237      10:22:21  1016.33            8 165.99     175165           
         330 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7731      10:21:55  1015.96   15 <  333> 166.50     174660           
         331 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      10:19:37  1015.80   18 <  332> 167.00     172297           
         332 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6756      10:19:38  1015.70   19 <  336> 167.51     172297           
         333 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7730      10:22:00  1015.47   16 <  356> 168.01     174660           
         334 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2538      10:25:53  1015.30   23 <  335> 168.52     178574           
         335 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074      10:25:54  1015.20   24 <  337> 169.02     178574           
         336 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8252      10:19:46  1014.90   20 <  396> 169.53     172297           
         337 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2555      10:26:00  1014.63   25 <  380> 170.03     178574           
         338 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      10:13:33  1014.47    7 <  345> 170.53     165917           
         339 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2290      10:34:37  1014.38    9 <  363> 171.04     187272           
         340 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-11-13929     10:25:05  1014.33            3 171.54     177593    20.72  
         341 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-996       10:23:51  1014.24   10 <  394> 172.05     176325           
         342 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3474      10:19:54  1014.11   10 <  343> 172.55     172297           
         343 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2159      10:19:56  1013.91           11 173.06     172297           
         344 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022     10:10:37  1013.87    4 <  375> 173.56     162844    20.67  
         345 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5664      10:13:40  1013.75    8 <  348> 174.07     165917           
         346 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5437      10:41:52  1013.60    5 <  361> 174.57     194477    20.64  
         347 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7103      10:20:50  1013.43   16 <  349> 175.08     173127           
         348 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5668      10:13:46  1013.13    9 <  350> 175.58     165917           
         349 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2773      10:20:56  1012.83           17 176.08     173127           
         350 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5680      10:13:49  1012.82           10 176.59     165917           
         351 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916      10:25:11  1012.62            8 177.09     177394           
         351 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1131      10:03:51  1012.62   15 <  383> 177.09     155792           
         353 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420      10:34:54  1012.51            6 178.10     187214           
         354 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3004      10:26:00  1011.97   11 <  357> 178.61     178107           
         355 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1566      10:27:54  1011.86   13 <  370> 179.11     180010           
         356 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006703        10:22:45  1011.06   17 <  359> 179.62     174660           
         357 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653      10:26:10  1011.01   12 <  362> 180.12     178107           
         358 Bobecki Jan          1    PL-0302-15-2575      10:34:48  1011.00            6 180.63     186832           
         359 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4634      10:22:48  1010.76           18 181.13     174660           
         360 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9335      10:11:28  1010.73    9 <  369> 181.63     163199           
         361 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-11-13406     10:42:27  1010.53            6 182.14     194477           
         362 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8341      10:26:17  1010.35           13 182.64     178107           
         363 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789       10:35:23  1010.19   10 <  365> 183.15     187272           
         364 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1124      10:38:15  1009.92    6 <  377> 183.65     190118           
         365 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-797       10:35:28  1009.73   11 <  367> 184.16     187272           
         366 Tulula Bartosz       2    PL-0173-16-19722     10:26:21  1009.54            3 184.66     178032    20.39  
         367 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370      10:35:31  1009.46           12 185.17     187272           
         368 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-454       10:15:09  1009.19           16 185.67     166667           
         369 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1485      10:11:43  1009.17   10 <  379> 186.18     163199           
         370 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-54        10:28:25  1008.93           14 186.68     180010           
         371 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1447      10:23:54  1008.91   12 <  386> 187.18     175450           
         372 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2142      10:25:33  1008.87   10 <  374> 187.69     177107           
         373 Stępień Marek        1    PL-0437-13-2079      10:39:34  1008.78    4 <  385> 188.19     191232    20.30  
         374 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10487     10:25:34  1008.77   11 <  387> 188.70     177107           
         375 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6006      10:11:26  1008.74    5 <  381> 189.20     162844    20.28  
         376 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2805      10:15:15  1008.42            9 189.71     166642           
         377 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1140      10:38:33  1008.32    7 <  382> 190.21     190118           
         378 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564      10:11:11  1008.19            2 190.72     162503    20.24  
         379 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1454      10:11:53  1008.13   11 <  384> 191.22     163199           
         380 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5537      10:27:12  1007.75   26 <  388> 191.73     178574           
         381 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352       10:11:36  1007.70            6 192.23     162844           
         382 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4798      10:38:41  1007.60            8 192.73     190118           
         383 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93        10:04:38  1007.49   16 <  391> 193.24     155792           
         384 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660      10:12:01  1007.30           12 193.74     163199           
         385 Stępień Marek        1    PL-0437-16-3671      10:39:52  1007.19            5 194.25     191232    20.15  
         386 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13164     10:24:13  1007.08   13 <  390> 194.75     175450           
         387 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9456      10:25:52  1007.05           12 195.26     177107           
         388 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9058      10:27:20  1007.00   27 <  391> 195.76     178574           
         389 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731       10:17:44  1006.91            7 196.27     168892           
         390 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8586      10:24:16  1006.79           14 196.77     175450           
         391 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2562      10:27:25  1006.52           28 197.28     178574           
         391 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2499      10:04:47  1006.52           17 197.28     155792           
         393 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6577      10:48:24  1006.27            7 198.28     199643           
         394 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-941       10:25:14  1006.23   11 <  395> 198.79     176325           
         395 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-12-9217      10:25:19  1005.75           12 199.29     176325           
         396 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       10:21:24  1005.23           21 199.80     172297           
         397 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491       10:37:17  1005.18   14-  1-  1 200.30     188253    20.00  
       -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
         398 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6068      10:36:21  1004.95                        187272           
         399 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413      10:15:56  1004.42                        166667           
         400 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12904     10:26:21  1004.29                        177107           
         401 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-11-13386     10:43:40  1004.18                        194477           
         402 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-15-4920      10:29:02  1004.10                        179768           
         403 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882      10:36:28  1004.01                        187214           
         404 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4794      10:39:23  1003.88                        190118           
         405 Kubicki Filip        1    PL-S39-14-1177       10:37:33  1003.75                        188253           
         406 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1457      10:12:36  1003.68                        163199           
         407 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6411      10:16:04  1003.62                        166667           
                                                     <-> Dobry Lot ! <->                                              
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  3 Kołbaskowo, odbyty w dniu: 07.05.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Kuniszewski Tomasz             2       100      5     28  124.47   5712.840 
         2 Bińczyk Andrzej                2        76      5     17  124.44   5699.160 
         3 Żmidziński Grzegorz            2        65      5     21  123.37   5613.430 
         4 Skórzewski Edward              2        74      5     12  122.84   5540.320 
         5 Żmidziński Dominik             2        23      5     11  122.78   5536.620 
         6 Wójcik Mariusz                 2        61      5     16  122.02   5535.210 
         7 Mackiewicz Andrzej             2        49      5      8  121.96   5577.450 
         8 Gostyński Zbigniew             2        53      5     13  121.53   5492.530 
         9 Socha Ryszard                  2        85      5     17  121.28   5492.080 
        10 Gajewski Sebastian             2       105      5     16  121.28   5489.590 
        11 Jelski Sebastian               1        45      5     11  120.54   5482.700 
        12 Wojtaluk Krzysztof             2        55      5     13  120.53   5473.370 
        13 Młodojewski Sylwester          2        61      5     18  118.83   5419.380 
        14 Gliwa Jerzy                    2        34      5      5  118.73   5467.690 
        15 Pietrzyk Piotr                 1        57      5      9  118.65   5412.000 
        16 Drzewiecki Tomasz              1        43      5     12  118.55   5411.110 
        17 Ozdoba Mirosław                1        46      5     14  117.93   5392.100 
        18 Gostyński Robert               2        38      5      7  117.22   5370.390 
        19 Bukowski Adam                  1        46      5     14  116.78   5363.160 
        20 Kryczka Henryk                 2        56      5      7  116.77   5364.350 
        21 Gawin Józef                    1        34      5      6  116.65   5371.390 
        22 Wilk Marek                     1        25      5      7  116.64   5354.010 
        23 Kaczmarek Tomasz               1        44      5      8  115.81   5342.960 
        24 Kubisiak Franciszek            2        47      5      8  115.53   5326.920 
        25 Ulatowski Dariusz              1        53      5     12  115.36   5323.320 
        26 Hołowaty Piotr                 1        47      5     12  113.03   5266.660 
        27 Dzienisz Stanisław             2        39      5      6  112.29   5266.600 
        28 Kozera Norbert                 1        35      5      8  111.16   5224.710 
        29 Mazurkiewicz Dariusz           2        45      5     10  110.16   5207.530 
        30 Głowacki Jan                   1        32      5      5  109.58   5197.760 
        31 Stępień Marek                  1        34      5      5  107.15   5149.640 
        32 Bobecki Jan                    1        19      5      6  106.32   5122.760 
        33 Wastowski Dariusz              2        30      5      6  105.38   5110.410 
        34 Orłowski Grzegorz              2        32      4      4   93.71   4339.910 
        35 Milewski Mariusz               1        21      4      4   89.24   4191.390 
        36 Stachowicz Wojciech            1        39      3      3   66.95   3146.440 
        37 Kulczyk Jerzy                  2        23      3      3   66.21   3129.290 
        38 Tulula Bartosz                 2        27      3      3   64.65   3097.190 
        39 Torowicz Paweł                 1        12      2      2   46.60   2141.150 
        40 Mora Józef                     2        36      2      2   46.06   2134.900 
        41 Korowajczyk Dariusz            1        25      2      2   44.63   2096.620 
        42 Zawiślak Mariusz               2        33      2      2   43.83   2079.010 
        43 Stach Rafał                    2        24      2      2   41.58   2032.910 
        44 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        20      1      1   21.58   1030.580 
        45 Kubicki Filip                  1        14      1      1   20.00   1005.180 
        46 Wastowski Zygmunt              2         5     --      0    0.00      0.000 
        47 Surdy Paweł                    1        15     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  3 Kołbaskowo, odbyty w dniu: 07.05.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
     |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |konk.|punkty | Szybkość |
     └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5    15  272.56  17668.370 
         2 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5    15  269.53  17594.340 
         3 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5    15  268.66  17384.580 
         4 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5    15  268.02  17347.280 
         5 Socha Ryszard                  2         5      5      5    15  267.96  17370.290 
         6 Gajewski Sebastian             2         5      5      5    15  266.37  17303.390 
         7 Żmidziński Dominik             2         5      5      5    15  266.27  17263.600 
         8 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5    15  265.35  17227.130 
         9 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5    15  264.67  17266.140 
        10 Ozdoba Mirosław                1         5      5      5    15  262.55  17143.710 
        11 Drzewiecki Tomasz              1         5      5      5    15  261.65  17080.400 
        12 Skórzewski Edward              2         5      5      5    15  261.58  17007.600 
        13 Bukowski Adam                  1         5      5      5    15  260.80  17106.520 
        14 Gostyński Robert               2         5      5      5    15  260.23  17045.590 
        15 Jelski Sebastian               1         5      5      5    15  259.86  16987.520 
        16 Ulatowski Dariusz              1         5      5      5    15  255.73  16869.100 
        17 Pietrzyk Piotr                 1         5      5      5    15  255.57  16829.330 
        18 Wilk Marek                     1         5      5      5    15  254.25  16788.530 
        19 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5    15  252.81  16864.330 
        20 Gawin Józef                    1         5      5      5    15  252.04  16740.850 
        21 Głowacki Jan                   1         5      5      5    15  242.38  16449.490 
        22 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5    14  241.53  15727.320 
        23 Kryczka Henryk                 2         4      5      5    14  234.49  15447.090 
        24 Wastowski Dariusz              2         5      3      5    13  212.62  14096.710 
        25 Kozera Norbert                 1         5      3      5    13  210.61  13967.090 
        26 Stachowicz Wojciech            1         5      5      3    13  200.31  14412.360 
        27 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5    12  208.47  13241.020 
        28 Kaczmarek Tomasz               1         5      2      5    12  206.85  13092.980 
        29 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4    12  201.37  13439.720 
        30 Gliwa Jerzy                    2         1      5      5    11  197.90  12305.180 
        31 Bobecki Jan                    1         2      4      5    11  185.91  11909.150 
        32 Tulula Bartosz                 2         4      4      3    11  167.38  11972.460 
        33 Hołowaty Piotr                 1         3      1      5     9  164.62   9673.070 
        34 Stępień Marek                  1         1     --      5     6  119.87   6236.030 
        35 Milewski Mariusz               1         2     --      4     6  116.00   6409.290 
        36 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     6  106.78   6554.720 
        37 Mora Józef                     2         2      2      2     6   97.86   6583.840 
        38 Korowajczyk Dariusz            1         1      3      2     6   94.25   6519.980 
        39 Kubicki Filip                  1         2      3      1     6   86.64   6663.190 
        40 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5     5  118.83   5419.380 
        41 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     5  112.29   5266.600 
        42 Torowicz Paweł                 1         1      2      2     5   84.81   5480.870 
        43 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     2   43.83   2079.010 
        44 Stach Rafał                    2        --     --      2     2   41.58   2032.910 
        45 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --      1      1     2   34.10   2149.750 
        46 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     0    0.00      0.000 
        47 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     0    0.00      0.000 
        48 Surdy Paweł                    1        --     --     --     0    0.00      0.000 
        49 Firkowski Leszek               1        --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  3 Kołbaskowo, odbyty w dniu: 07.05.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Żmidziński Grzegorz            2        65      5     21  123.32   5610.370 
         2 Żmidziński Dominik             2        23      5     11  122.78   5536.620 
         3 Kuniszewski Tomasz             2       100      5     28  122.10   5594.450 
         4 Wójcik Mariusz                 2        61      5     16  121.97   5534.040 
         5 Socha Ryszard                  2        85      5     17  121.28   5492.080 
         6 Gostyński Zbigniew             2        53      5     13  120.92   5474.380 
         7 Jelski Sebastian               1        45      5     11  120.54   5482.700 
         8 Wojtaluk Krzysztof             2        55      5     13  120.53   5473.370 
         9 Mackiewicz Andrzej             2        49      5      8  120.17   5496.280 
        10 Bińczyk Andrzej                2        76      5     17  119.70   5475.860 
        11 Młodojewski Sylwester          2        61      5     18  118.83   5419.380 
        12 Gajewski Sebastian             2       105      5     16  118.76   5416.920 
        13 Gliwa Jerzy                    2        34      5      5  118.73   5467.690 
        14 Pietrzyk Piotr                 1        57      5      9  118.65   5412.000 
        15 Drzewiecki Tomasz              1        43      5     12  118.55   5411.110 
        16 Ozdoba Mirosław                1        46      5     14  117.93   5392.100 
        17 Gostyński Robert               2        38      5      7  117.22   5370.390 
        18 Bukowski Adam                  1        46      5     14  116.78   5363.160 
        19 Gawin Józef                    1        34      5      6  116.65   5371.390 
        20 Wilk Marek                     1        25      5      7  116.64   5354.010 
        21 Kaczmarek Tomasz               1        44      5      8  115.81   5342.960 
        22 Kubisiak Franciszek            2        47      5      8  115.53   5326.920 
        23 Ulatowski Dariusz              1        53      5     12  115.36   5323.320 
        24 Hołowaty Piotr                 1        47      5     12  112.83   5259.820 
        25 Dzienisz Stanisław             2        39      5      6  112.29   5266.600 
        26 Kozera Norbert                 1        35      5      8  111.16   5224.710 
        27 Skórzewski Edward              2        74      5     12  111.09   5257.960 
        28 Mazurkiewicz Dariusz           2        45      5     10  110.16   5207.530 
        29 Stępień Marek                  1        34      5      5  107.15   5149.640 
        30 Bobecki Jan                    1        19      5      6  106.32   5122.760 
        31 Wastowski Dariusz              2        30      5      6  105.38   5110.410 
        32 Orłowski Grzegorz              2        32      4      4   93.71   4339.910 
        33 Milewski Mariusz               1        21      4      4   89.24   4191.390 
        34 Głowacki Jan                   1        32      4      5   88.70   4180.280 
        35 Stachowicz Wojciech            1        39      3      3   66.95   3146.440 
        36 Kulczyk Jerzy                  2        23      3      3   66.21   3129.290 
        37 Torowicz Paweł                 1        12      2      2   46.60   2141.150 
        38 Mora Józef                     2        36      2      2   46.06   2134.900 
        39 Korowajczyk Dariusz            1        25      2      2   44.63   2096.620 
        40 Tulula Bartosz                 2        27      2      3   44.26   2087.650 
        41 Zawiślak Mariusz               2        33      2      2   43.83   2079.010 
        42 Stach Rafał                    2        24      2      2   41.58   2032.910 
        43 Kryczka Henryk                 2        56      1      7   22.34   1048.640 
        44 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        20      1      1   21.58   1030.580 
        45 Kubicki Filip                  1        14      1      1   20.00   1005.180 
        46 Wastowski Zygmunt              2         5     --      0    0.00      0.000 
        47 Surdy Paweł                    1        15     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  3 Kołbaskowo, odbyty w dniu: 07.05.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
     |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |konk.|punkty | Szybkość |
     └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5    15  271.79  17609.280 
         2 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5    15  267.62  17327.660 
         3 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5    15  267.54  17339.530 
         4 Żmidziński Dominik             2         5      5      5    15  266.27  17263.600 
         5 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5    15  263.90  17290.430 
         6 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5    15  263.17  17108.010 
         7 Ozdoba Mirosław                1         5      5      5    15  262.55  17143.710 
         8 Drzewiecki Tomasz              1         5      5      5    15  261.65  17080.400 
         9 Gajewski Sebastian             2         5      5      5    15  261.26  17088.850 
        10 Bukowski Adam                  1         5      5      5    15  260.80  17106.520 
        11 Gostyński Robert               2         5      5      5    15  260.23  17045.590 
        12 Jelski Sebastian               1         5      5      5    15  259.86  16987.520 
        13 Wilk Marek                     1         5      5      5    15  254.25  16788.530 
        14 Ulatowski Dariusz              1         5      5      5    15  254.20  16805.320 
        15 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5    15  252.81  16864.330 
        16 Gawin Józef                    1         5      5      5    15  252.04  16740.850 
        17 Skórzewski Edward              2         5      5      5    15  244.14  16524.020 
        18 Socha Ryszard                  2         5      4      5    14  251.27  16054.840 
        19 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5    14  239.74  15646.150 
        20 Pietrzyk Piotr                 1         4      5      5    14  236.40  15524.580 
        21 Głowacki Jan                   1         5      5      4    14  221.50  15432.010 
        22 Wastowski Dariusz              2         5      3      5    13  212.62  14096.710 
        23 Kozera Norbert                 1         5      3      5    13  210.61  13967.090 
        24 Stachowicz Wojciech            1         5      5      3    13  200.31  14412.360 
        25 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5    12  218.07  13518.180 
        26 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4    12  201.37  13439.720 
        27 Gliwa Jerzy                    2         1      5      5    11  197.90  12305.180 
        28 Kaczmarek Tomasz               1         4      2      5    11  193.48  11985.970 
        29 Bobecki Jan                    1         2      4      5    11  185.91  11909.150 
        30 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5    10  183.79  11054.950 
        31 Hołowaty Piotr                 1         3      1      5     9  164.42   9666.230 
        32 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     9  133.90   9825.970 
        33 Kryczka Henryk                 2         2      5      1     8  109.02   8772.620 
        34 Stępień Marek                  1         1     --      5     6  119.87   6236.030 
        35 Milewski Mariusz               1         2     --      4     6  116.00   6409.290 
        36 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     6  106.78   6554.720 
        37 Mora Józef                     2         2      2      2     6   97.86   6583.840 
        38 Korowajczyk Dariusz            1         1      3      2     6   94.25   6519.980 
        39 Kubicki Filip                  1         2      3      1     6   86.64   6663.190 
        40 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5     5  118.83   5419.380 
        41 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     5  112.29   5266.600 
        42 Torowicz Paweł                 1         1      2      2     5   84.81   5480.870 
        43 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     2   43.83   2079.010 
        44 Stach Rafał                    2        --     --      2     2   41.58   2032.910 
        45 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --      1      1     2   34.10   2149.750 
        46 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     0    0.00      0.000 
        47 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     0    0.00      0.000 
        48 Surdy Paweł                    1        --     --     --     0    0.00      0.000 
        49 Firkowski Leszek               1        --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
          Najlepsze lotniki wg:PUNKTY+KONK+K/KILOMETRY
          Lotniki z lotów : 1,2,3,
         ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬──────
         │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km      Coeficjent
         └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴──────
              1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        3     54.28     419.831      34.180 
              2 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2594      1        3     53.93     438.704      68.750 
              3 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        3     53.90     407.169      51.740 
              4 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        3     53.55     419.831      72.260 
              5 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        3     53.43     419.831      99.590 
              6 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        3     52.74     418.983     138.270 
              7 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        3     52.39     400.427     142.130 
              8 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        3     52.37     419.831     153.350 
              9 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1        3     52.29     441.958     116.570 
             10 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        3     51.96     400.427     179.710 
             11 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        3     51.95     437.797     169.080 
             12 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        3     51.74     430.316     175.130 
             13 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-960       0        3     51.36     431.279     204.640 
             14 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1391      0        3     51.33     463.538     221.060 
             15 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        3     51.30     398.199     215.780 
             16 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2056      1        3     51.17     419.831     231.800 
             17 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        3     50.96     407.169     255.480 
             18 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1554      0        3     50.89     441.958     227.090 
             19 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1426      0        3     50.62     430.316     231.670 
             20 Wilk Marek                1   PL-0302-13-10327     0        3     50.62     419.208     243.960 
             21 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2040      1        3     50.55     419.831     217.140 
             22 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        3     50.40     419.831     196.450 
             23 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-16-3654      1        3     50.32     418.983     278.820 
             24 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        3     50.16     407.169     215.420 
             25 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-13116     0        3     49.82     420.001     281.080 
             26 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        3     49.77     438.704     348.650 
             27 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5951      1        3     49.75     400.427     276.890 
             28 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        3     49.74     407.169     277.400 
             29 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-5839      0        3     49.63     438.704     263.090 
             30 Skórzewski Edward         2   PL-0480-16-1415      1        3     49.44     390.093     270.670 
             31 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3177      1        3     49.31     420.001     342.250 
             32 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        3     49.17     463.538     267.220 
             33 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        3     49.04     419.831     285.330 
             34 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1425      0        3     48.75     430.316     349.730 
             35 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        3     48.70     419.831     340.170 
             36 Mackiewicz Andrzej        2   PL-0303-15-6334      1        3     48.65     431.971     389.250 
             37 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12905     1        3     48.25     418.983     384.340 
             38 Bobecki Jan               1   PL-0302-14-12484     1        3     48.09     461.842     357.960 
             39 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        3     47.96     441.958     371.220 
             40 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        3     47.69     431.279     356.370 
             41 Pietrzyk Piotr            1   PL-0193-13-3273      1        3     47.55     400.352     449.230 
             42 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        3     47.00     437.797     415.060 
             43 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-54        1        3     46.82     441.958     422.270 
             44 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        3     46.74     463.538     429.740 
             45 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-14-13164     1        3     46.59     430.316     432.150 
             46 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        3     45.28     471.532     526.930 
             47 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-16-2785      1        2     39.95     297.249       3.160 
             48 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-730       1        2     39.85     296.064      10.840 
             49 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-16-2792      0        2     39.83     297.249       8.760 
             50 Bińczyk Andrzej           2   PL-0194-16-1272      1        2     39.81     297.249       9.810 
             51 Orłowski Grzegorz         2   PL-0303-16-2702      0        2     39.16     319.401      54.650 
             52 Bińczyk Andrzej           2   PL-0480-16-1726      1        2     39.05     297.249      63.080 
             53 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-7630      1        2     38.94     296.404      65.660 
             54 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-94        1        2     38.88     261.919      63.930 
             55 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-16-2797      1        2     38.84     297.249      72.980 
             56 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        2     38.73     325.184      75.650 
             57 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        2     38.67     307.952      62.020 
             58 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        2     38.63     283.547      79.590 
             59 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2035      0        2     38.48     296.064      85.690 
             60 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6639      1        2     38.28     287.990      81.070 
             61 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2165      0        2     38.18     296.064     105.830 
             62 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2585      0        2     38.17     308.639     113.700 
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
          Najlepsze lotniki wg:PUNKTY+KONK+K/KILOMETRY
          Lotniki z lotów : 1,2,3,
         ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬──────
         │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km      Coeficjent
         └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴──────
             63 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        2     38.15     283.547     119.040 
             64 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-5843      1        2     38.11     308.639     116.850 
             65 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        2     38.10     287.990     102.000 
             66 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        2     38.02     288.044     111.500 
             67 Jelski Sebastian          1   PL-0250-14-9266      0        2     37.90     296.404     111.280 
             68 Gawin Józef               1   PL-0302-14-12786     1        2     37.85     325.184     107.170 
             69 Mackiewicz Andrzej        2   PL-0303-14-8230      0        2     37.83     304.073     138.760 
             70 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        2     37.80     296.064     133.920 
             71 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-724       1        2     37.69     325.405     105.740 
             72 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5931      0        2     37.68     283.547      97.690 
             73 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1420      1        2     37.67     302.883     115.420 
             74 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2161      1        2     37.62     296.064     150.580 
             75 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7729      1        2     37.57     308.639     128.430 
             76 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        2     37.53     296.064     105.550 
             77 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        2     37.48     310.984     147.120 
             78 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6427      1        2     37.40     283.547     127.830 
             79 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        2     37.39     295.995     144.370 
             80 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        2     37.34     297.249     137.140 
             81 Gliwa Jerzy               2   PL-0303-16-3516      0        2     37.29     303.673     181.430 
             82 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6677      0        2     37.24     287.990     144.920 
             83 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5842      1        2     37.21     307.952     179.310 
             84 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2430      1        2     37.15     261.919     168.850 
             85 Skórzewski Edward         2   PL-0302-15-6449      0        2     37.08     276.646     179.980 
             86 Skórzewski Edward         2   PL-0480-16-1494      0        2     37.08     276.646     178.610 
             87 Bukowski Adam             1   PL-0302-13-13450     0        2     37.00     310.984     137.200 
             88 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        2     36.97     297.249     152.980 
             89 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-402       1        2     36.96     283.547     171.650 
             90 Pietrzyk Piotr            1   PL-0480-16-2831      1        2     36.96     283.497     174.850 
             91 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1114      1        2     36.94     261.919     128.020 
             92 Milewski Mariusz          1   PL-0302-14-12171     0        2     36.84     311.284     155.570 
             93 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        2     36.77     296.064     203.130 
             94 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-16-3615      0        2     36.67     295.505     203.040 
             95 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3160      0        2     36.64     296.404     171.670 
             96 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        2     36.50     297.249     187.050 
             97 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1183      0        2     36.48     261.919     150.700 
             98 Wilk Marek                1   PL-0480-16-2719      1        2     36.40     295.995     181.920 
             99 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9059      1        2     36.36     308.639     207.460 
            100 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2879      0        2     36.32     302.883     188.540