PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 3/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                   Kołbaskowo w dniu 07.05.2017.                       
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:23:23.  N 14:30:21.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 07:30:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     173291 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     26
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1276
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    256 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1168.91
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1004.42
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 09:57:24
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 10:15:56
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 57 min. 51 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.:               pochmurno       
                                   w miejscu przylotu:                    słonecznie 
            13.Punkty stałe..........................:  25.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z calosci                   
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Wszystkie wkładane, liczyć pierwsze    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      26|  1276|   256| 20.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      26|  1276|   256| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 3/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo, odbytego w dniu 07.05.2017.                             
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
           1 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730       09:57:24  1168.91   65- 21-  5   0.78     172297    25.00  
           2 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3516      10:01:13  1163.54   34-  5-  5   1.57     175947    24.98  
           3 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2785      10:00:13  1152.52   76- 17-  5   2.35     173127    24.96  
           4 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1726      10:00:20  1151.62    2 <   13>   3.13     173127    24.94  
           5 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734      10:05:21  1149.49  100- 28-  5   3.92     178574    24.92  
           6 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2755      10:03:27  1148.09   49-  8-  5   4.70     176175    24.90  
           7 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3809      10:03:37  1146.85    2 <   20>   5.49     176175    24.88  
           8 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2702      10:10:19  1146.11   32-  4-  4   6.27     183741    24.86  
           9 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7723      10:06:15  1142.87    2 <   10>   7.05     178574    24.84  
          10 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736      10:06:21  1142.14    3 <   11>   7.84     178574    24.82  
          11 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2509      10:06:39  1139.96    4 <   12>   8.62     178574    24.80  
          12 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2594      10:06:52  1138.38    5 <   27>   9.40     178574    24.78  
          13 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2792      10:02:45  1133.40    3 <   14>  10.19     173127    24.76  
          14 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-16-1272      10:02:53  1132.41    4 <   15>  10.97     173127    24.75  
          15 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272      10:03:19  1129.21    5 <   16>  11.76     173127    24.73  
          16 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2797      10:03:28  1128.11    6 <   95>  12.54     173127           
          17 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5612      09:58:02  1125.87   61- 17-  5  13.32     166667    24.69  
          18 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948      09:58:05  1125.49    2 <   34>  14.11     166667    24.67  
          19 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908      10:03:24  1123.19    2 <   29>  14.89     172297    24.65  
          20 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8230      10:06:55  1122.73    3 <   84>  15.67     176175    24.63  
          21 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      10:09:10  1119.00   55- 13-  5  16.46     178107    24.61  
          22 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6460      09:56:36  1113.23   74- 12-  5  17.24     163199    24.59  
          23 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128      10:04:51  1112.67   23- 11-  5  18.03     172297    24.57  
          24 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1438      09:56:45  1112.09    2 <   26>  18.81     163199    24.55  
          25 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2161      10:04:56  1112.07    2 <   33>  19.59     172297    24.53  
          26 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1452      09:56:47  1111.84    3 <   41>  20.38     163199    24.51  
          27 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2585      10:10:41  1111.34    6 <   28>  21.16     178574           
          28 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5843      10:11:02  1108.93    7 <   49>  21.94     178574           
          29 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8247      10:05:24  1108.73    3 <   35>  22.73     172297    24.45  
          30 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     09:50:33  1108.45   85- 17-  5  23.51     155792    24.43  
          31 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94        09:50:35  1108.18    2 <   31>  24.29     155792    24.41  
          31 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        09:50:35  1108.18    3 <   57>  24.29     155792    24.41  
          33 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2139      10:05:41  1106.71    3 <   38>  25.86     172297    24.37  
          34 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926      10:00:36  1106.69    3 <   63>  26.65     166667    24.35  
          35 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746       10:05:42  1106.60    4 <   36>  27.43     172297    24.33  
          36 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      10:05:47  1106.00    5 <   40>  28.21     172297    24.31  
          37 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      10:05:40  1105.10  105- 16-  5  29.00     172027    24.29  
          38 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2176      10:06:02  1104.23    4 <   44>  29.78     172297    24.27  
          39 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2424      10:30:49  1104.12   56-  7-  5  30.56     199643    24.25  
          40 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088      10:06:13  1102.94    6 <   46>  31.35     172297           
          41 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449      09:58:01  1102.57    4 <   47>  32.13     163199    24.22  
          42 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521      10:03:22  1101.41   53- 13-  5  32.92     168919    24.20  
          43 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-508       10:03:23  1101.29    2 <   45>  33.70     168919    24.18  
          44 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2165      10:06:30  1100.94    5 <   61>  34.48     172297    24.16  
          45 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529       10:03:26  1100.93    3 <   56>  35.27     168919    24.14  
          46 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2035      10:06:32  1100.70    7 <   58>  36.05     172297           
          47 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1494      09:58:17  1100.59    5 <   91>  36.83     163199    24.10  
          48 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547       10:14:07  1100.44   36-  2-  2  37.62     180600    24.08  
          49 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11524     10:12:18  1100.27    8 <   51>  38.40     178574           
          50 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7852      10:10:06  1098.98    2 <   73>  39.18     175947    24.04  
          51 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      10:12:36  1098.24    9 <   82>  39.97     178574           
          52 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3615      10:06:41  1097.93    2 <   54>  40.75     172027    24.00  
          53 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2710      10:17:24  1097.62    2 <   94>  41.54     183741    23.98  
          54 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3613      10:06:46  1097.34    3 <   59>  42.32     172027    23.96  
          55 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6612      10:12:32  1095.82    2 <   70>  43.10     178107    23.94  
          56 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:04:16  1094.98    4 <   62>  43.89     168919    23.92  
          57 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430      09:52:17  1094.94    4 <   98>  44.67     155792    23.90  
          58 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      10:07:22  1094.88    8 <   64>  45.45     172297           
          59 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6538      10:07:08  1094.78    4 <   60>  46.24     172027    23.86  
          60 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3644      10:07:11  1094.44    5 <   81>  47.02     172027    23.84  
          61 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2153      10:07:28  1094.18    6 <  134>  47.81     172297           
          62 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538      10:04:25  1093.92    5 <   89>  48.59     168919    23.80  
          63 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960      10:02:22  1093.85    4 <   77>  49.37     166667    23.78  
          64 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2056      10:07:31  1093.83    9 <   68>  50.16     172297           
          65 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-14-9622      10:27:53  1093.28   39-  6-  5  50.94     194477    23.75  
          66 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006702        10:09:51  1092.65   61- 18-  5  51.72     174660    23.73  
          67 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       10:04:38  1092.21   38-  7-  5  52.51     168892    23.71  
          68 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       10:07:50  1091.64   10 <  123>  53.29     172297           
          69 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704        10:10:15  1089.92    2 <   71>  54.08     174660    23.67  
          70 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      10:13:26  1089.78    3 <   72>  54.86     178107    23.65  
          71 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1708      10:10:22  1089.13    3 <   96>  55.64     174660    23.63  
          72 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8301      10:13:32  1089.12    4 <   85>  56.43     178107    23.61  
          73 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3529      10:11:54  1086.76    3 <   75>  57.21     175947    23.59  
          74 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043      10:13:32  1084.76   47-  8-  5  57.99     177394    23.57  
          75 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3510      10:12:12  1084.75    4 <  174>  58.78     175947    23.55  
          76 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      10:03:05  1083.83   45- 10-  5  59.56     165917    23.53  
          77 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-402       10:03:51  1083.31    5 <   79>  60.34     166667    23.51  
          78 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2445      10:34:26  1082.47    2 <  101>  61.13     199643    23.49  
          79 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5916      10:04:01  1082.14    6 <   80>  61.91     166667           
          80 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-415       10:04:10  1081.08    7 <  105>  62.70     166667           
          81 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3654      10:09:09  1080.91    6 <  104>  63.48     172027           
          82 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7729      10:15:14  1080.74   10 <   87>  64.26     178574           
          83 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6639      10:06:20  1080.33    2 <   93>  65.05     168892    23.39  
          84 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6334      10:13:05  1080.28    4 <   86>  65.83     176175    23.37  
          85 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0302-14-10794     10:14:58  1079.65    5 <  133>  66.61     178107    23.35  
          86 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0296-12-516       10:13:12  1079.50    5 <  111>  67.40     176175    23.33  
          87 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9059      10:15:28  1079.21   11 <   88>  68.18     178574           
          88 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2586      10:15:35  1078.45   12 <   90>  68.97     178574           
          89 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7749      10:06:52  1076.83    6 <  113>  69.75     168919           
          90 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085      10:15:53  1076.50   13 <  127>  70.53     178574           
          91 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1425      10:01:39  1076.16    6 <  198>  71.32     163199           
          92 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3903      10:15:02  1076.10   23-  3-  3  72.10     177593    23.22  
          93 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6677      10:06:58  1075.97    3 <  117>  72.88     168892    23.20  
          94 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753      10:20:47  1075.87    3 <  204>  73.67     183741    23.18  
          95 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137      10:11:06  1074.66    7 <   99>  74.45     173127           
          96 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7734      10:12:35  1074.28    4 <   97>  75.24     174660    23.14  
          97 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7722      10:12:43  1073.40    5 <  100>  76.02     174660    23.12  
          98 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2437      09:55:17  1072.33    5 <  118>  76.80     155792    23.10  
          99 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592      10:11:31  1071.88    8 <  108>  77.59     173127           
         100 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1709      10:13:07  1070.77    6 <  102>  78.37     174660           
         101 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6588      10:36:28  1070.66    3 <  122>  79.15     199643    23.04  
         102 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1710      10:13:12  1070.22    7 <  139>  79.94     174660           
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 3/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo, odbytego w dniu 07.05.2017.                             
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
         103 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      10:15:49  1069.82    2 <  107>  80.72     177394    23.00  
         104 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3628      10:10:52  1069.38    7 <  116>  81.50     172027           
         105 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908      10:05:56  1068.83    8 <  106>  82.29     166667           
         106 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427      10:05:58  1068.61    9 <  124>  83.07     166667           
         107 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931      10:16:03  1068.32    3 <  129>  83.86     177394    22.92  
         108 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589      10:12:09  1067.70    9 <  112>  84.64     173127           
         109 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5434      10:32:20  1066.60    2 <  150>  85.42     194477    22.88  
         110 Tulula Bartosz       2    PL-S39-16-1351       10:17:02  1065.85   27-  3-  3  86.21     178032    22.86  
         111 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3731      10:15:19  1065.68    6 <  125>  86.99     176175           
         112 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633      10:12:31  1065.29   10 <  132>  87.77     173127           
         113 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739      10:08:38  1064.84    7 <  114>  88.56     168919           
         114 Gostyński Zbigniew   2    PL-0437-15-467       10:08:40  1064.62    8 <  115>  89.34     168919           
         115 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-564       10:08:41  1064.50    9 <  152>  90.13     168919           
         116 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555      10:11:41  1063.97    8 <  121>  90.91     172027           
         117 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13452     10:08:57  1062.55    4 <  120>  91.69     168892    22.73  
         118 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479      09:56:44  1061.74    6 <  119>  92.48     155792           
         119 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      09:56:48  1061.25    7 <  157>  93.26     155792           
         120 Gostyński Robert     2    GB-D-15-23392        10:09:26  1059.33    5 <  205>  94.04     168892    22.67  
         121 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551      10:12:30  1058.63    9 <  128>  94.83     172027           
         122 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      10:38:37  1058.46    4 <  143>  95.61     199643    22.63  
         123 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925      10:12:56  1057.47   11 <  126>  96.39     172297           
         124 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5931      10:07:44  1056.64   10 <  153>  97.18     166667           
         125 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0296-13-4413      10:16:45  1056.52    7 <  181>  97.96     176175           
         126 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021      10:13:16  1055.31   12 <  142>  98.75     172297           
         127 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2595      10:19:13  1055.30   14 <  130>  99.53     178574           
         128 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941     10:13:01  1055.27   10 <  135> 100.31     172027           
         129 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047      10:18:12  1054.66    4 <  136> 101.10     177394    22.49  
         130 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324       10:19:23  1054.26   15 <  131> 101.88     178574           
         131 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8557      10:19:24  1054.16   16 <  144> 102.66     178574           
         132 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5719      10:14:23  1053.19   11 <  145> 103.45     173127           
         133 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-821       10:19:10  1052.85    6 <  160> 104.23     178107           
         134 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2133      10:13:44  1052.30    7 <  170> 105.02     172297           
         135 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12905     10:13:47  1050.33   11 <  137> 105.80     172027           
         136 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805      10:19:03  1049.36    5 <  138> 106.58     177394    22.35  
         137 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3674      10:13:57  1049.27   12 <  195> 107.37     172027           
         138 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2962      10:19:04  1049.25    6 <  208> 108.15     177394           
         139 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7737      10:16:28  1049.22    8 <  140> 108.93     174660           
         140 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        10:16:30  1049.01    9 <  141> 109.72     174660           
         141 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4641      10:16:31  1048.90   10 <  146> 110.50     174660           
         142 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      10:14:17  1048.78   13 <  162> 111.29     172297           
         143 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6503      10:40:23  1048.64    5 <  156> 112.07     199643    22.22  
         144 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2600      10:20:19  1048.48   17 <  147> 112.85     178574           
         145 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2798      10:15:08  1048.41   12 <  159> 113.64     173127           
         146 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7725      10:16:38  1048.17   11 <  148> 114.42     174660           
         147 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2526      10:20:24  1047.97   18 <  165> 115.20     178574           
         148 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833      10:16:40  1047.96   12 <  149> 115.99     174660           
         149 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006708        10:16:41  1047.86   13 <  154> 116.77     174660           
         150 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5460      10:35:37  1047.73    3 <  155> 117.55     194477    22.08  
         151 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11304     10:05:41  1047.62   33-  2-  2 118.34     163097    22.06  
         152 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504       10:11:25  1046.48   10 <  187> 119.12     168919           
         153 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5951      10:09:16  1046.47   11 <  185> 119.91     166667           
         154 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006701        10:16:55  1046.39   14 <  212> 120.69     174660           
         155 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-6385      10:36:02  1045.39    4 <  226> 121.47     194477    21.98  
         156 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2405      10:41:00  1045.25    6 <  254> 122.26     199643           
         157 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114      09:59:06  1044.88    8 <  158> 123.04     155792           
         158 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1165      09:59:08  1044.65    9 <  166> 123.82     155792           
         159 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-11-12220     10:15:47  1044.30   13 <  169> 124.61     173127           
         160 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      10:20:44  1043.19    7 <  186> 125.39     178107           
         161 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14446     10:06:21  1041.54   30-  6-  5 126.18     162844    21.86  
         162 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2040      10:15:49  1039.08   14 <  164> 126.96     172297           
         163 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3929      10:20:57  1038.86    2 <  221> 127.74     177593    21.82  
         164 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726      10:15:52  1038.77   15 <  173> 128.53     172297           
         165 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7731      10:22:03  1037.92   19 <  176> 129.31     178574           
         166 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017      10:00:19  1036.43   10 <  167> 130.09     155792           
         167 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1126      10:00:22  1036.08   11 <  168> 130.88     155792           
         168 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      10:00:25  1035.74   12 <  201> 131.66     155792           
         169 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3430      10:17:11  1035.55   14 <  177> 132.45     173127           
         170 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2047      10:16:32  1034.61    8 <  183> 133.23     172297           
         170 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5635      10:10:22  1034.61    2 <  175> 133.23     165917    21.69  
         172 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       10:24:35  1034.46            2 134.80     180600    21.65  
         173 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6704      10:16:37  1034.09   16 <  180> 135.58     172297           
         174 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3517      10:20:13  1033.66            5 136.36     175947    21.61  
         175 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-666       10:10:31  1033.64    3 <  182> 137.15     165917    21.59  
         176 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5881      10:22:48  1033.41   20 <  178> 137.93     178574           
         177 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1587      10:17:44  1032.16   15 <  227> 138.71     173127           
         178 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077      10:23:08  1031.42   21 <  192> 139.50     178574           
         179 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11310     10:08:08  1031.39            2 140.28     163097    21.51  
         180 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288      10:17:19  1029.77   17 <  213> 141.07     172297           
         181 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3823      10:21:05  1029.76            8 141.85     176175           
         182 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-11-1784      10:11:14  1029.05    4 <  191> 142.63     165917    21.45  
         183 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2179      10:17:31  1028.54    9 <  222> 143.42     172297           
         184 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      10:08:24  1028.06    2 <  210> 144.20     162844    21.41  
         185 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442       10:12:13  1027.43   12 <  188> 144.98     166667           
         186 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      10:23:24  1027.15    8 <  194> 145.77     178107           
         187 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       10:14:28  1027.07   11 <  190> 146.55     168919           
         188 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446      10:12:18  1026.91   13 <  189> 147.34     166667           
         189 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5925      10:12:22  1026.49   14 <  200> 148.12     166667           
         190 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       10:14:34  1026.45   12 <  209> 148.90     168919           
         191 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5632      10:11:39  1026.40    5 <  207> 149.69     165917    21.27  
         192 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5839      10:24:00  1026.29   22 <  216> 150.47     178574           
         193 Stach Rafał          2    PL-0480-16-681       10:08:35  1024.72   24-  2-  2 151.25     162503    21.24  
         194 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      10:23:52  1024.39    9 <  196> 152.04     178107           
         195 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6580      10:18:01  1023.87   13 <  197> 152.82     172027           
         196 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3056      10:24:01  1023.51   10 <  233> 153.61     178107           
         197 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12712     10:18:06  1023.36   14 <  203> 154.39     172027           
         198 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1447      10:09:29  1023.30    7 <  199> 155.17     163199           
         199 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1415      10:09:36  1022.55    8 <  237> 155.96     163199           
         200 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-443       10:13:00  1022.50   15 <  241> 156.74     166667           
         201 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2426      10:02:23  1022.37   13 <  211> 157.52     155792           
         202 Tulula Bartosz       2    PL-0186-11-1288      10:24:14  1021.80    2 <  240> 158.31     178032    21.06  
         203 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581      10:18:31  1020.83   15 <  206> 159.09     172027           
         204 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6087      10:30:05  1020.31            4 159.87     183741    21.02  
         205 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       10:15:40  1019.47    6 <  251> 160.66     168892           
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 3/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo, odbytego w dniu 07.05.2017.                             
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
         206 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6521      10:18:48  1019.12           16 161.44     172027           
         207 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      10:12:50  1018.94    6 <  220> 162.23     165917           
         208 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2910      10:24:09  1018.63    7 <  231> 163.01     177394           
         209 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-527       10:15:52  1018.40           13 163.79     168919           
         210 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303       10:09:56  1018.20    3 <  224> 164.58     162844    20.90  
         211 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1152      10:03:06  1017.58   14 <  231> 165.36     155792           
         212 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7731      10:21:55  1015.96   15 <  215> 166.14     174660           
         213 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      10:19:37  1015.80   18 <  214> 166.93     172297           
         214 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6756      10:19:38  1015.70   19 <  218> 167.71     172297           
         215 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7730      10:22:00  1015.47   16 <  234> 168.50     174660           
         216 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2538      10:25:53  1015.30   23 <  217> 169.28     178574           
         217 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074      10:25:54  1015.20   24 <  219> 170.06     178574           
         218 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8252      10:19:46  1014.90   20 <  255> 170.85     172297           
         219 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2555      10:26:00  1014.63   25 <  246> 171.63     178574           
         220 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      10:13:33  1014.47    7 <  225> 172.41     165917           
         221 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-11-13929     10:25:05  1014.33            3 173.20     177593    20.69  
         222 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3474      10:19:54  1014.11   10 <  223> 173.98     172297           
         223 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2159      10:19:56  1013.91           11 174.76     172297           
         224 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022     10:10:37  1013.87    4 <  243> 175.55     162844    20.63  
         225 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5664      10:13:40  1013.75    8 <  228> 176.33     165917           
         226 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5437      10:41:52  1013.60    5 <  238> 177.12     194477    20.59  
         227 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7103      10:20:50  1013.43   16 <  229> 177.90     173127           
         228 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5668      10:13:46  1013.13    9 <  230> 178.68     165917           
         229 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2773      10:20:56  1012.83           17 179.47     173127           
         230 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5680      10:13:49  1012.82           10 180.25     165917           
         231 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916      10:25:11  1012.62            8 181.03     177394           
         231 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1131      10:03:51  1012.62   15 <  248> 181.03     155792           
         233 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3004      10:26:00  1011.97   11 <  235> 182.60     178107           
         234 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006703        10:22:45  1011.06   17 <  236> 183.39     174660           
         235 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653      10:26:10  1011.01   12 <  239> 184.17     178107           
         236 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4634      10:22:48  1010.76           18 184.95     174660           
         237 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9335      10:11:28  1010.73    9 <  242> 185.74     163199           
         238 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-11-13406     10:42:27  1010.53            6 186.52     194477           
         239 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8341      10:26:17  1010.35           13 187.30     178107           
         240 Tulula Bartosz       2    PL-0173-16-19722     10:26:21  1009.54            3 188.09     178032    20.31  
         241 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-454       10:15:09  1009.19   16 <  256> 188.87     166667           
         242 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1485      10:11:43  1009.17   10 <  245> 189.66     163199           
         243 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6006      10:11:26  1008.74    5 <  247> 190.44     162844    20.25  
         244 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564      10:11:11  1008.19            2 191.22     162503    20.24  
         245 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1454      10:11:53  1008.13   11 <  249> 192.01     163199           
         246 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5537      10:27:12  1007.75   26 <  250> 192.79     178574           
         247 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352       10:11:36  1007.70            6 193.57     162844           
         248 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93        10:04:38  1007.49   16 <  252> 194.36     155792           
         249 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660      10:12:01  1007.30           12 195.14     163199           
         250 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9058      10:27:20  1007.00   27 <  252> 195.92     178574           
         251 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731       10:17:44  1006.91            7 196.71     168892           
         252 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2562      10:27:25  1006.52           28 197.49     178574           
         252 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2499      10:04:47  1006.52           17 197.49     155792           
         254 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6577      10:48:24  1006.27            7 199.06     199643           
         255 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       10:21:24  1005.23           21 199.84     172297           
         256 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413      10:15:56  1004.42           17 200.63     166667           
       -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
         257 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-11-13386 MT  10:43:40  1004.18                        194477           
         258 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1457  MT  10:12:36  1003.68                        163199           
         259 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6411  MT  10:16:04  1003.62                        166667           
         260 Mora Józef           2    PL-S39-13-2209   MT  10:29:57  1003.61                        180600           
         261 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6146  MT  10:21:26  1003.46                        172027           
         262 Mora Józef           2    PL-S39-16-2868   MT  10:29:59  1003.43                        180600           
         263 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-463   MT  10:16:16  1002.41                        166667           
         264 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2473  MT  10:49:21  1001.47                        199643           
         265 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2453  MT  10:05:43  1000.48                        155792           
         266 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2126  MT  10:22:20   999.79                        172297           
                                                     <-> Dobry Lot ! <->                                              
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  3 Kołbaskowo, odbyty w dniu: 07.05.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Kuniszewski Tomasz             2       100      5     28  124.16   5712.840 
         2 Bińczyk Andrzej                2        76      5     17  124.14   5699.160 
         3 Żmidziński Grzegorz            2        65      5     21  122.74   5613.430 
         4 Skórzewski Edward              2        74      5     12  121.97   5540.320 
         5 Żmidziński Dominik             2        23      5     11  121.90   5536.620 
         6 Mackiewicz Andrzej             2        49      5      8  121.11   5577.450 
         7 Wójcik Mariusz                 2        61      5     17  121.00   5535.210 
         8 Socha Ryszard                  2        85      5     17  120.25   5492.080 
         9 Gostyński Zbigniew             2        53      5     13  120.24   5492.530 
        10 Gajewski Sebastian             2       105      5     16  119.95   5489.590 
        11 Wojtaluk Krzysztof             2        55      5     13  119.16   5473.370 
        12 Gliwa Jerzy                    2        34      5      5  117.77   5467.690 
        13 Młodojewski Sylwester          2        61      5     18  117.29   5419.380 
        14 Gostyński Robert               2        38      5      7  115.70   5370.390 
        15 Kryczka Henryk                 2        56      5      7  115.63   5364.350 
        16 Kubisiak Franciszek            2        47      5      8  114.33   5326.920 
        17 Dzienisz Stanisław             2        39      5      6  111.28   5266.600 
        18 Mazurkiewicz Dariusz           2        45      5     10  109.53   5207.530 
        19 Wastowski Dariusz              2        30      5      6  105.05   5110.410 
        20 Orłowski Grzegorz              2        32      4      4   93.04   4339.910 
        21 Kulczyk Jerzy                  2        23      3      3   65.73   3129.290 
        22 Tulula Bartosz                 2        27      3      3   64.23   3097.190 
        23 Mora Józef                     2        36      2      2   45.73   2134.900 
        24 Zawiślak Mariusz               2        33      2      2   43.57   2079.010 
        25 Stach Rafał                    2        24      2      2   41.48   2032.910 
        26 Wastowski Zygmunt              2         5     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  3 Kołbaskowo, odbyty w dniu: 07.05.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
     |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |konk.|punkty | Szybkość |
     └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5    15  271.55  17668.370 
         2 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5    15  269.01  17594.340 
         3 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5    15  266.23  17384.580 
         4 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5    15  266.04  17347.280 
         5 Socha Ryszard                  2         5      5      5    15  265.78  17370.290 
         6 Żmidziński Dominik             2         5      5      5    15  264.01  17263.600 
         7 Gajewski Sebastian             2         5      5      5    15  263.38  17303.390 
         8 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5    15  262.67  17266.140 
         9 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5    15  262.47  17227.130 
        10 Skórzewski Edward              2         5      5      5    15  259.04  17007.600 
        11 Gostyński Robert               2         5      5      5    15  257.44  17045.590 
        12 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5    15  250.73  16864.330 
        13 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5    14  239.02  15727.320 
        14 Kryczka Henryk                 2         4      5      5    14  231.60  15447.090 
        15 Wastowski Dariusz              2         5      3      5    13  211.09  14096.710 
        16 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5    12  206.25  13241.020 
        17 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4    12  199.15  13439.720 
        18 Tulula Bartosz                 2         4      4      3    11  165.32  11972.460 
        19 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5     8  159.78   8970.780 
        20 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     6  105.78   6554.720 
        21 Mora Józef                     2         2      2      2     6   96.72   6583.840 
        22 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5     5  117.29   5419.380 
        23 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     5  111.28   5266.600 
        24 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     2   43.57   2079.010 
        25 Stach Rafał                    2        --     --      2     2   41.48   2032.910 
        26 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     0    0.00      0.000 
        27 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  3 Kołbaskowo, odbyty w dniu: 07.05.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Żmidziński Grzegorz            2        65      5     21  122.67   5610.370 
         2 Żmidziński Dominik             2        23      5     11  121.90   5536.620 
         3 Kuniszewski Tomasz             2       100      5     28  121.30   5594.450 
         4 Wójcik Mariusz                 2        61      5     17  120.96   5534.040 
         5 Socha Ryszard                  2        85      5     17  120.25   5492.080 
         6 Gostyński Zbigniew             2        53      5     13  119.59   5474.380 
         7 Wojtaluk Krzysztof             2        55      5     13  119.16   5473.370 
         8 Mackiewicz Andrzej             2        49      5      8  119.07   5496.280 
         9 Bińczyk Andrzej                2        76      5     17  118.62   5475.860 
        10 Gliwa Jerzy                    2        34      5      5  117.77   5467.690 
        11 Gajewski Sebastian             2       105      5     16  117.39   5416.920 
        12 Młodojewski Sylwester          2        61      5     18  117.29   5419.380 
        13 Gostyński Robert               2        38      5      7  115.70   5370.390 
        14 Kubisiak Franciszek            2        47      5      8  114.33   5326.920 
        15 Dzienisz Stanisław             2        39      5      6  111.28   5266.600 
        16 Skórzewski Edward              2        74      5     12  110.54   5257.960 
        17 Mazurkiewicz Dariusz           2        45      5     10  109.53   5207.530 
        18 Wastowski Dariusz              2        30      5      6  105.05   5110.410 
        19 Orłowski Grzegorz              2        32      4      4   93.04   4339.910 
        20 Kulczyk Jerzy                  2        23      3      3   65.73   3129.290 
        21 Mora Józef                     2        36      2      2   45.73   2134.900 
        22 Tulula Bartosz                 2        27      2      3   43.92   2087.650 
        23 Zawiślak Mariusz               2        33      2      2   43.57   2079.010 
        24 Stach Rafał                    2        24      2      2   41.48   2032.910 
        25 Kryczka Henryk                 2        56      1      7   22.22   1048.640 
        26 Wastowski Zygmunt              2         5     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  3 Kołbaskowo, odbyty w dniu: 07.05.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
     |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |konk.|punkty | Szybkość |
     └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5    15  270.51  17609.280 
         2 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5    15  265.69  17327.660 
         3 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5    15  265.12  17339.530 
         4 Żmidziński Dominik             2         5      5      5    15  264.01  17263.600 
         5 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5    15  262.43  17290.430 
         6 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5    15  259.78  17108.010 
         7 Gajewski Sebastian             2         5      5      5    15  258.19  17088.850 
         8 Gostyński Robert               2         5      5      5    15  257.44  17045.590 
         9 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5    15  250.73  16864.330 
        10 Skórzewski Edward              2         5      5      5    15  241.70  16524.020 
        11 Socha Ryszard                  2         5      4      5    14  248.83  16054.840 
        12 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5    14  236.98  15646.150 
        13 Wastowski Dariusz              2         5      3      5    13  211.09  14096.710 
        14 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5    12  216.34  13518.180 
        15 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4    12  199.15  13439.720 
        16 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5    10  181.95  11054.950 
        17 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     9  132.27   9825.970 
        18 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5     8  159.78   8970.780 
        19 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     6  105.78   6554.720 
        20 Mora Józef                     2         2      2      2     6   96.72   6583.840 
        21 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5     5  117.29   5419.380 
        22 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     5  111.28   5266.600 
        23 Kryczka Henryk                 2         2      2      1     5   71.49   5440.270 
        24 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     2   43.57   2079.010 
        25 Stach Rafał                    2        --     --      2     2   41.48   2032.910 
        26 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     0    0.00      0.000 
        27 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
          Najlepsze lotniki wg:PUNKTY+KONK+K/KILOMETRY
          Lotniki z lotów : 1,2,3,
         ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬──────
         │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km      Coeficjent
         └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴──────
              1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        3     54.01     419.831      48.210 
              2 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2594      1        3     53.60     438.704      89.870 
              3 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        3     53.46     407.169      73.380 
              4 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        3     53.04     419.831      98.420 
              5 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        3     52.94     419.831     130.850 
              6 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        3     52.46     418.983     152.620 
              7 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        3     51.88     400.427     169.230 
              8 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        3     51.53     419.831     201.850 
              9 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        3     51.47     400.427     204.880 
             10 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        3     51.23     437.797     209.290 
             11 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        3     50.79     398.199     244.070 
             12 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        3     50.39     407.169     288.100 
             13 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2056      1        3     50.31     419.831     281.180 
             14 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        3     50.22     419.831     209.590 
             15 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2040      1        3     50.20     419.831     237.960 
             16 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        3     49.92     407.169     232.130 
             17 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-16-3654      1        3     49.61     418.983     319.000 
             18 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        3     49.38     438.704     373.840 
             19 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-5839      0        3     49.33     438.704     279.320 
             20 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5951      1        3     49.14     400.427     313.630 
             21 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        3     49.09     407.169     316.760 
             22 Skórzewski Edward         2   PL-0480-16-1415      1        3     48.99     390.093     299.540 
             23 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        3     48.46     419.831     324.930 
             24 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        3     48.12     419.831     375.180 
             25 Mackiewicz Andrzej        2   PL-0303-15-6334      1        3     47.97     431.971     426.900 
             26 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12905     1        3     47.75     418.983     415.280 
             27 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        3     47.40     400.427     375.520 
             28 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        3     46.45     437.797     449.500 
             29 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-16-2785      1        2     39.93     297.249       5.000 
             30 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-730       1        2     39.80     296.064      15.010 
             31 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-16-2792      0        2     39.72     297.249      13.730 
             32 Bińczyk Andrzej           2   PL-0194-16-1272      1        2     39.70     297.249      15.390 
             33 Orłowski Grzegorz         2   PL-0303-16-2702      0        2     38.89     319.401      71.700 
             34 Bińczyk Andrzej           2   PL-0480-16-1726      1        2     38.79     297.249      80.940 
             35 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-94        1        2     38.62     261.919      77.670 
             36 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-16-2797      1        2     38.49     297.249      94.770 
             37 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        2     38.37     283.547      92.490 
             38 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        2     38.22     307.952      84.220 
             39 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2585      0        2     38.02     308.639     119.910 
             40 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2035      0        2     37.98     296.064     112.970 
             41 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        2     37.98     283.547     127.100 
             42 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2165      0        2     37.91     296.064     118.110 
             43 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6639      1        2     37.79     287.990     105.720 
             44 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        2     37.69     287.990     121.020 
             45 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-5843      1        2     37.59     308.639     148.380 
             46 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        2     37.56     296.064     145.650 
             47 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        2     37.41     288.044     145.570 
             48 Mackiewicz Andrzej        2   PL-0303-14-8230      0        2     37.36     304.073     167.750 
             49 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5931      0        2     37.36     283.547     113.100 
             50 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        2     37.23     296.064     120.990 
             51 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2161      1        2     37.14     296.064     179.630 
             52 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5842      1        2     37.05     307.952     187.280 
             53 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6427      1        2     37.00     283.547     146.240 
             54 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        2     36.99     297.249     152.740 
             55 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7729      1        2     36.96     308.639     161.520 
             56 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6677      0        2     36.91     287.990     159.180 
             57 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2430      1        2     36.84     261.919     182.570 
             58 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1114      1        2     36.70     261.919     139.940 
             59 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        2     36.61     297.249     168.730 
             60 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        2     36.58     296.064     210.700 
             61 Skórzewski Edward         2   PL-0302-15-6449      0        2     36.49     276.646     215.150 
             62 Skórzewski Edward         2   PL-0480-16-1494      0        2     36.46     276.646     213.660 
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
          Najlepsze lotniki wg:PUNKTY+KONK+K/KILOMETRY
          Lotniki z lotów : 1,2,3,
         ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬──────
         │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km      Coeficjent
         └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴──────
             63 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-402       1        2     36.31     283.547     208.000 
             64 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1183      0        2     36.27     261.919     163.490 
             65 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        2     36.12     297.249     203.860 
             66 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-16-3615      0        2     36.01     295.505     240.570 
             67 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2047      1        2     35.97     296.064     181.860 
             68 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9059      1        2     35.94     308.639     226.540 
             69 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        2     35.87     308.639     183.980 
             70 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-11-12220     1        2     35.80     297.249     198.880 
             71 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9085      0        2     35.71     308.639     240.460 
             72 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6756      0        2     35.69     296.064     177.500 
             73 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1152      1        2     35.61     261.919     184.040 
             74 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        2     35.51     296.064     226.950 
             75 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        2     35.43     295.505     245.710 
             76 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5664      1        2     35.42     282.058     189.680 
             77 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-760       0        2     35.38     287.990     203.100 
             78 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2931      0        2     35.36     306.413     254.680 
             79 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-16-3056      1        2     35.32     307.952     211.970 
             80 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7731      1        2     35.25     308.639     231.620 
             81 Tulula Bartosz            2   PL-S39-16-1351       0        2     35.17     306.280     266.580 
             82 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6704      0        2     35.16     296.064     234.610 
             83 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-442       1        2     35.16     283.547     228.090 
             84 Gostyński Robert          2   GB-D-15-23392        1        2     35.15     287.990     262.190 
             85 Bińczyk Andrzej           2   PL-0296-13-5719      1        2     35.12     297.249     258.180 
             86 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2910      1        2     35.01     306.413     225.790 
             87 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7739      1        2     34.97     288.044     277.770 
             88 Kryczka Henryk            2   PL-0303-16-2405      1        2     34.95     351.055     256.600 
             89 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5632      1        2     34.94     282.058     238.660 
             90 Kryczka Henryk            2   PL-0303-15-6503      1        2     34.88     351.055     268.570 
             91 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2479      1        2     34.82     261.919     285.540 
             92 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8288      0        2     34.57     296.064     269.180 
             93 Skórzewski Edward         2   PL-0302-14-9660      1        2     34.44     276.646     242.890 
             94 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-666       1        2     34.35     282.058     286.620 
             95 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        2     34.35     282.058     269.880 
             96 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2962      1        2     34.34     306.413     307.090 
             97 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-3474      0        2     34.30     296.064     265.930 
             98 Gajewski Sebastian        2   PL-0297-14-6581      1        2     34.30     295.505     275.800 
             99 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-11-10022     1        2     34.22     275.957     270.160 
            100 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2538      1        2     34.19     308.639     276.040