PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 8/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                    Minden 2 w dniu 11.06.2017.                        
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              52:17:08.  N 08:55:30.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 05:30:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     564071 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     24
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    865
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    173 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1534.08
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1331.06
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 11:32:51
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 12:31:20
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 1 godz. 18 min. 38 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: zmiennie                      
            13.Punkty stałe..........................:  65.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      24|   865|   173| 20.00|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      24|   865|   173| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 8/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 2, odbytego w dniu 11.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739   MT  11:32:51  1534.08   26-  9-  5   1.16     556640    65.00         
            2 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2047  MT  11:40:43  1527.75   14-  1-  1   2.31     566361    64.92         
            3 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909 MT  11:32:20  1526.76   20- 10-  5   3.47     553197    64.85         
            4 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:34:45  1526.20   37- 12-  5   4.62     556680                  
            5 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6434  MT  11:39:36  1496.75    2 <   10>   5.78     553197    64.70         
            6 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:50:15  1489.44   49- 20-  5   6.94     566361                  
            7 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-654   MT  11:42:22  1485.77   34-  6-  5   8.09     553250    64.55         
            8 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  11:54:39  1485.55   34- 12-  5   9.25     571415    64.47         
            9 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14661 MT  11:42:35  1484.48   28-  9-  5  10.40     553094    64.40         
           10 Skórzewski Edward    2    PL-097-13-6436   MT  11:43:01  1483.04    3 <   17>  11.56     553197    64.32         
           11 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  SOT 11:45:52  1481.06    2 <   68>  12.72     556680    64.24         
           12 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555  MT  11:53:41  1475.37   96- 19-  5  13.87     566074    64.17         
           12 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6517  MT  11:53:41  1475.37    2 <   15>  13.87     566074    64.17         
           14 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      11:55:02  1470.94    2 <   16>  16.18     566361                  
           15 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3696      11:54:56  1470.58    3 <   22>  17.34     566074                  
           16 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920  MT  11:55:10  1470.43    3 <   27>  18.50     566361    63.87         
           17 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660  MT  11:46:35  1468.99    4 <   18>  19.65     553197    63.79         
           18 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13977 MT  11:47:22  1465.94    5 <   19>  20.81     553197    63.72         
           19 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9665  MT  11:47:24  1465.81    6 <   24>  21.97     553197                  
           20 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715   MT  11:49:57  1465.03    2 <   33>  23.12     556640    63.56         
           21 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-12-1132  MT  12:00:07  1464.73    2 <   41>  24.28     571415    63.49         
           22 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3616      11:56:44  1463.73    4 <   23>  25.43     566074                  
           23 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3689      11:56:54  1463.10    5 <   34>  26.59     566074                  
           24 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449  MT  11:48:19  1462.26    7 <   26>  27.75     553197                  
           25 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000651        11:54:34  1458.32   32-  8-  5  28.90     560820                  
           26 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6478  MT  11:49:23  1458.15    8 <   35>  30.06     553197                  
           27 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925  MT  11:58:55  1456.25    4 <   31>  31.21     566361    63.03         
           28 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017  SOT 11:42:30  1455.08   70-  9-  5  32.37     542018    62.96         
           29 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 11:50:42  1452.83    2 <   72>  33.53     553094    62.88         
           30 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633  MT  11:59:56  1451.62   27-  5-  5  34.68     566036    62.81         
           31 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021  MT  12:00:42  1449.61    5 <   32>  35.84     566361    62.73         
           32 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      12:00:45  1449.42    6 <   59>  36.99     566361                  
           33 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  SOT 11:54:06  1449.21    3 <   49>  38.15     556640    62.58         
           34 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3612      12:01:44  1445.05    6 <   43>  39.31     566074                  
           35 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9319  MT  11:53:15  1443.44    9 <  123>  40.46     553197                  
           36 Mora Józef           2    PL-S39-15-2554   MT  12:04:41  1442.72   30-  7-  5  41.62     569417    62.35         
           37 Mora Józef           2    PL-S39-15-2573   MT  12:04:58  1441.68    2 <   67>  42.77     569417    62.28         
           38 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11560     12:07:05  1441.60   69- 11-  5  43.93     572437                  
           39 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  MT  11:54:36  1441.11   50- 11-  5  45.09     554252    62.13         
           40 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-455   MT  11:54:41  1440.80    2 <   42>  46.24     554252    62.05         
           41 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931  MT  12:07:14  1438.49    3 <   48>  47.40     571415    61.98         
           42 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 11:55:30  1437.75    3 <   50>  48.55     554252    61.90         
           43 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941 MT  12:04:02  1436.61    7 <   56>  49.71     566074    61.83         
           44 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7731  MT  12:09:15  1433.78    2 <   46>  50.87     572437    61.75         
           45 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  12:09:23  1433.48   34-  8-  5  52.02     572508    61.67         
           46 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085  MT  12:09:25  1433.18    3 <   47>  53.18     572437    61.60         
           47 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      12:09:29  1432.94    4 <   52>  54.34     572437                  
           48 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916  MT  12:09:04  1431.88    4 <   60>  55.49     571415    61.45         
           49 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 11:59:21  1429.66    4 <   54>  56.65     556640    61.37         
           50 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452   MT  11:58:46  1425.67    4 <   58>  57.80     554252    61.30         
           51 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830   MT  12:11:37  1425.51    2 <   62>  58.96     572508    61.22         
           52 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074  MT  12:12:04  1423.74    5 <   55>  60.12     572437    61.15         
           53 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275  MT  12:09:38  1416.39    2 <   81>  61.27     566036    61.07         
           54 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776   MT  12:03:01  1416.33    5 <   85>  62.43     556640    60.99         
           55 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324   MT  12:15:44  1410.87    6 <   57>  63.58     572437    60.92         
           56 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6515  MT  12:11:16  1410.72    8 <   64>  64.74     566074    60.84         
           57 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077  MT  12:15:48  1410.64    7 <   61>  65.90     572437    60.77         
           58 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   SOT 12:03:19  1409.17    5 <   87>  67.05     554252    60.69         
           59 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6917  MT  12:11:55  1409.15    7 <   65>  68.21     566361    60.62         
           60 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930  MT  12:15:46  1408.24    5 <  107>  69.36     571415    60.54         
           61 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9057  MT  12:16:35  1407.92    8 <  100>  70.52     572437                  
           62 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      12:16:49  1407.29    3 <   63>  71.68     572508                  
           63 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  12:16:52  1407.11    4 <   74>  72.83     572508    60.31         
           64 Gajewski Sebastian   2    PL-0480-16-951   MT  12:12:46  1405.46    9 <   79>  73.99     566074    60.24         
           65 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088  MT  12:13:17  1404.37    8 <   71>  75.14     566361    60.16         
           66 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740  MT  12:16:01  1404.23   38-  8-  5  76.30     570140    60.09         
           67 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571   MT  12:15:53  1402.91    3 <   75>  77.46     569417    60.01         
           68 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       12:06:55  1402.51    3 <   86>  78.61     556680                  
           69 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      12:16:50  1401.41    2 <   91>  79.77     570140                  
           70 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      11:56:56  1400.80    2 <   92>  80.92     542018                  
           71 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706  MT  12:14:33  1399.98    9 <   76>  82.08     566361                  
           72 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 12:05:09  1399.71    3 <   77>  83.24     553094    59.63         
           73 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845  MT  12:10:41  1399.66    2 <  126>  84.39     560820    59.56         
           74 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5884  MT  12:19:05  1399.49    5 <   98>  85.55     572508    59.48         
           75 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556   MT  12:16:54  1399.40    4 <  117>  86.71     569417    59.41         
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904  MT  12:15:00  1398.42   10 <   82>  87.86     566361                  
           77 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-344   MT  12:05:42  1397.76    4 <   84>  89.02     553094    59.26         
           78 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-636       12:05:54  1397.45    2 <   97>  90.17     553250                  
           79 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115  MT  12:15:40  1395.42   10 <   80>  91.33     566074                  
           80 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3684      12:15:44  1395.19   11 <   88>  92.49     566074                  
           81 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592  MT  12:16:29  1392.52    3 <  112>  93.64     566036    58.95         
           82 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      12:16:47  1392.29   11 <   89>  94.80     566361                  
           83 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      12:36:34  1391.20   42-  3-  1  95.95     593439                  
           84 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14401 SOT 12:07:53  1390.09    5 <   95>  97.11     553094    58.73         
           85 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734   MT  12:10:33  1389.69    6 <  140>  98.27     556640                  
           86 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5540  MT  12:10:47  1388.98    4 <  101>  99.42     556680    58.58         
           87 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  SOT 12:09:23  1387.77    6 <   93> 100.58     554252                  
           88 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3664      12:18:00  1387.44   12 <   94> 101.73     566074                  
           89 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  12:18:22  1386.89   12 <  108> 102.89     566361                  
           90 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6515  MT  12:38:03  1386.38    2 <  145> 104.05     593439    58.27         
           91 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758  MT  12:21:15  1386.36    3 <  111> 105.20     570140    58.20         
           92 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430  MT  12:01:11  1385.59    3 <  113> 106.36     542018    58.12         
           93 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433   MT  12:10:17  1384.65    7 <  110> 107.51     554252                  
           94 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551  MT  12:19:13  1383.31   13 <   99> 108.67     566074                  
           95 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   SOT 12:10:33  1380.84    6 <  103> 109.83     553094                  
           96 Gliwa Jerzy          2    PL-076-15-11457  MT  12:23:07  1380.67   21-  2-  2 110.98     570378    57.82         
           97 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5630  MT  12:10:46  1380.48    3 <  129> 112.14     553250    57.74         
           98 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  12:24:45  1380.37    6 <  106> 113.29     572508    57.67         
           99 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12712 MT  12:20:06  1380.33   14 <  136> 114.45     566074                  
          100 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2538      12:25:23  1378.09    9 <  122> 115.61     572437                  
          101 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581   MT  12:14:24  1376.56    5 <  102> 116.76     556680    57.44         
          102 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525   MT  12:14:31  1376.16    6 <  104> 117.92     556680    57.37         
          103 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 SOT 12:12:03  1375.68    7 <  120> 119.08     553094                  
          104 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12024 SOT 12:15:16  1373.61    7 <  143> 120.23     556680    57.22         
          105 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5460  MT  12:38:14  1373.46   15-  1-  1 121.39     588160    57.14         
          106 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673  MT  12:26:56  1373.14    7 <  156> 122.54     572508                  
          107 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  12:26:09  1373.10    6 <  114> 123.70     571415                  
          108 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112  MT  12:23:00  1371.33   13 <  109> 124.86     566361                  
          109 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726  MT  12:23:02  1371.22   14 <  121> 126.01     566361                  
          110 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5916  MT  12:14:18  1370.89    8 <  133> 127.17     554252                  
          111 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3731  MT  12:26:16  1369.65    4 <  116> 128.32     570140    56.69         
          112 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7510  MT  12:23:26  1369.11    4 <  125> 129.48     566036    56.61         
          113 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30    MT  12:06:05  1368.44    4 <  130> 130.64     542018    56.53         
          114 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016  MT  12:27:56  1367.24    7 <  114> 131.79     571415                  
          114 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2925  MT  12:27:56  1367.24    8 <  154> 131.79     571415                  
          116 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086  MT  12:27:03  1367.08    5 <  119> 134.10     570140    56.31         
          117 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582   MT  12:26:44  1366.38    5 <  118> 135.26     569417    56.23         
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 8/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 2, odbytego w dniu 11.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816   MT  12:26:49  1366.11    6 <  150> 136.42     569417                  
          119 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704  MT  12:27:32  1365.50    6 <  157> 137.57     570140    56.08         
          120 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14446 MT  12:15:24  1364.32    8 <  124> 138.73     553094                  
          121 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      12:25:20  1363.63   15 <  134> 139.88     566361                  
          122 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734  MT  12:30:00  1362.95   10 <  172> 141.04     572437                  
          123 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9346  MT  12:16:03  1362.39           10 142.20     553197                  
          124 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-302   MT  12:16:22  1361.07            9 143.35     553094                  
          125 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272  MT  12:26:06  1360.34            5 144.51     566036    55.63         
          126 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1715  SOT 12:22:17  1360.28    3 <  127> 145.66     560820    55.55         
          127 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 12:22:24  1359.89    4 <  128> 146.82     560820    55.48         
          128 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006702    MT  12:22:36  1359.23    5 <  139> 147.98     560820    55.40         
          129 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  12:17:27  1357.84    4 <  158> 149.13     553250    55.33         
          130 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70    MT  12:09:13  1357.70    5 <  131> 150.29     542018    55.25         
          131 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89    MT  12:09:36  1356.40    6 <  132> 151.45     542018    55.17         
          132 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93    MT  12:09:46  1355.84    7 <  135> 152.60     542018                  
          133 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6430  MT  12:18:52  1355.58    9 <  137> 153.76     554252                  
          134 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211  MT  12:27:50  1355.47   16 <  149> 154.91     566361                  
          135 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108  MT  12:10:38  1352.90    8 <  146> 156.07     542018                  
          136 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-314   MT  12:29:15  1350.21   15 <  142> 157.23     566074                  
          137 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5947  MT  12:20:34  1349.97   10 <  141> 158.38     554252                  
          138 Stach Rafał          2    PL-0480-16-474   MT  12:18:09  1348.28   19-  2-  2 159.54     550299    54.65         
          139 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1701  SOT 12:25:59  1348.18    6 <  155> 160.69     560820    54.57         
          140 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  SOT 12:22:55  1348.07    7 <  148> 161.85     556640                  
          141 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 12:21:20  1347.45           11 163.01     554252                  
          142 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  12:30:18  1346.83   16 <  152> 164.16     566074                  
          143 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-981   MT  12:23:26  1346.48    8 <  144> 165.32     556680                  
          144 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  12:23:27  1346.43    9 <  160> 166.47     556680                  
          145 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2454      12:50:58  1345.77            3 167.63     593439                  
          146 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      12:12:51  1345.46            9 168.79     542018                  
          147 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3522  MT  12:34:09  1344.76            2 169.94     570378    53.97         
          148 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   SOT 12:24:05  1344.27    8 <  164> 171.10     556640                  
          149 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      12:31:27  1343.84   17 <  151> 172.25     566361                  
          150 Mora Józef           2    PL-S39-16-2858   MT  12:33:46  1343.70            7 173.41     569417                  
          151 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      12:31:33  1343.52   18 <  163> 174.57     566361                  
          152 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      12:31:27  1343.16   17 <  153> 175.72     566074                  
          153 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6205  MT  12:31:36  1342.68   18 <  168> 176.88     566074                  
          154 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  12:35:47  1342.03    9 <  161> 178.03     571415                  
          155 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7721  MT  12:28:02  1341.57    7 <  173> 179.19     560820                  
          156 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828  MT  12:37:04  1340.56            8 180.35     572508                  
          157 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3711  MT  12:35:42  1339.30    7 <  162> 181.50     570140                  
          158 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614   MT  12:23:06  1339.26    5 <  159> 182.66     553250    53.13         
          159 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-605   MT  12:23:09  1339.10            6 183.82     553250    53.06         
          160 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 12:25:47  1338.87   10 <  165> 184.97     556680                  
          161 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  12:36:59  1338.26   10 <  167> 186.13     571415                  
          162 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0480-16-2173      12:36:07  1337.99            8 187.28     570140                  
          163 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2059  MT  12:33:19  1337.91   19 <  168> 188.44     566361                  
          164 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9136  SOT 12:26:49  1335.46            9 189.60     556640                  
          165 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-979   MT  12:27:07  1334.59   11 <  166> 190.75     556680                  
          166 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599   MT  12:27:09  1334.48           12 191.91     556680                  
          167 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909  MT  12:38:13  1334.41   11 <  171> 193.06     571415                  
          168 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6123      12:34:15  1334.29           19 194.22     566074                  
          168 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045  MT  12:34:28  1334.29           20 194.22     566361                  
          170 Stach Rafał          2    PL-0480-16-497   MT  12:22:27  1334.22            2 196.53     550299    52.23         
          171 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  12:38:25  1333.78           12 197.69     571415                  
          172 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2692      12:39:46  1331.97           11 198.84     572437                  
          173 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719  MT  12:31:20  1331.06            8 200.00     560820                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
       -------------------------------------------------- Koniec Konkursów na bazie 1 : 4 --------------------------------------------------
          174 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352       12:25:32  1331.05                        553094                  
          175 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      12:26:33  1328.17                        553250                  
          176 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6959      12:36:32  1327.82                        566361                  
          177 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269      12:26:45  1327.53                        553250                  
          178 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      12:18:21  1327.34                        542018                  
          179 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       12:29:37  1326.54                        556640                  
          180 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096      12:41:47  1325.75                        572437                  
          181 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2457      12:57:42  1325.53                        593439                  
          182 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      12:19:05  1324.96                        542018                  
          183 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637      12:42:11  1324.69                        572508                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Skórzewski Edward              2        20      5     10  321.38   7441.480 
         2 Gostyński Robert               2        26      5      9  313.50   7294.310 
         3 Kubisiak Franciszek            2        34      5     12  311.93   7228.890 
         4 Gajewski Sebastian             2        96      5     19  311.25   7203.530 
         5 Żmidziński Grzegorz            2        49      5     20  310.41   7189.810 
         6 Wójcik Mariusz                 2        50      5     11  308.07   7154.500 
         7 Kuniszewski Tomasz             2        69      5     11  306.19   7112.210 
         8 Wastowski Dariusz              2        28      5      9  304.90   7124.870 
         9 Wojtaluk Krzysztof             2        34      5      8  300.35   7045.960 
        10 Mora Józef                     2        30      5      7  300.28   7053.090 
        11 Bińczyk Andrzej                2        27      5      5  295.07   6989.980 
        12 Gostyński Zbigniew             2        37      5     12  294.85   6996.370 
        13 Socha Ryszard                  2        70      5      9  288.03   6923.210 
        14 Mackiewicz Andrzej             2        38      5      8  287.37   6892.820 
        15 Mazurkiewicz Dariusz           2        34      5      6  283.81   6902.450 
        16 Młodojewski Sylwester          2        32      5      8  280.56   6827.240 
        17 Gliwa Jerzy                    2        21      2      2  111.79   2725.430 
        18 Stach Rafał                    2        19      2      2  106.88   2682.500 
        19 Żmidziński Dominik             2        14      1      1   64.92   1527.750 
        20 Kryczka Henryk                 2        42      1      3   58.27   1386.380 
        21 Dzienisz Stanisław             2        15      1      1   57.14   1373.460 
        22 Zawiślak Mariusz               2        25     --      0    0.00      0.000 
        23 Nowakowski Zbigniew            2        36     --      0    0.00      0.000 
        24 Kulczyk Jerzy                  2        19     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
       5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
       │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
       |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |konk.|punkty | Szybkość |
       └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
           1 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1179.09  52297.440 
           2 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1176.86  52116.430 
           3 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1170.99  52226.800 
           4 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1160.85  51910.760 
           5 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1143.34  51451.230 
           6 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1114.67  51227.310 
           7 Socha Ryszard                  2         5      4      5      5      5      5      5      5    39 1125.58  50521.780 
           8 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5      4      5      5      5      5    39 1109.92  49968.370 
           9 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      5      5      5      4      5    37 1047.36  46668.450 
          10 Gajewski Sebastian             2         5      5      5     --      5      5      5      5    35 1018.17  45206.850 
          11 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5      3      5      5      3      5    33  979.00  42093.080 
          12 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5      2      5      5      5      5    32  988.41  41590.660 
          13 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      4      5      3      4      1    32  782.61  40291.690 
          14 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5     --     --      5    30  833.57  36494.770 
          15 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      4      5      5      5    29  960.79  38508.800 
          16 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5      2      5      2     --      5    28  776.64  34123.860 
          17 Mora Józef                     2         2      2      2      5      2      3      2      5    23  713.98  29374.640 
          18 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4      1      5     --      5     --    23  532.59  28770.450 
          19 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5      3      5      1      1      2    20  553.60  24701.770 
          20 Stach Rafał                    2        --     --      2      3     --      5      1      2    13  372.40  16434.020 
          21 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     --      2     --    11  257.85  13493.400 
          22 Kryczka Henryk                 2         2      2      1     --      1     --      3      1    10  252.35  12636.900 
          23 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     --     --     --     --     --     9  132.27   9825.970 
          24 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      1     --      1      1     8  228.27   9434.290 
          25 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     --     --     --     4  101.41   4656.630 
          26 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          27 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          28 Muchowski Andrzej              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          29 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Skórzewski Edward              2        20      5     10  321.38   7441.480 
         2 Gajewski Sebastian             2        96      5     19  319.03   7348.150 
         3 Żmidziński Grzegorz            2        49      5     20  318.27   7336.670 
         4 Gostyński Robert               2        26      5      9  313.50   7294.310 
         5 Kubisiak Franciszek            2        34      5     12  311.93   7228.890 
         6 Kuniszewski Tomasz             2        69      5     11  308.22   7165.240 
         7 Wójcik Mariusz                 2        50      5     11  308.07   7154.500 
         8 Gostyński Zbigniew             2        37      5     12  304.97   7175.310 
         9 Wastowski Dariusz              2        28      5      9  304.90   7124.870 
        10 Wojtaluk Krzysztof             2        34      5      8  303.07   7072.880 
        11 Mora Józef                     2        30      5      7  300.28   7053.090 
        12 Bińczyk Andrzej                2        27      5      5  295.07   6989.980 
        13 Socha Ryszard                  2        70      5      9  292.64   6967.610 
        14 Mackiewicz Andrzej             2        38      5      8  291.15   6928.730 
        15 Mazurkiewicz Dariusz           2        34      5      6  289.93   6960.800 
        16 Młodojewski Sylwester          2        32      5      8  289.18   6937.380 
        17 Kryczka Henryk                 2        42      3      3  171.19   4123.350 
        18 Gliwa Jerzy                    2        21      2      2  111.79   2725.430 
        19 Stach Rafał                    2        19      2      2  106.88   2682.500 
        20 Żmidziński Dominik             2        14      1      1   64.92   1527.750 
        21 Dzienisz Stanisław             2        15      1      1   57.14   1373.460 
        22 Zawiślak Mariusz               2        25     --      0    0.00      0.000 
        23 Nowakowski Zbigniew            2        36     --      0    0.00      0.000 
        24 Kulczyk Jerzy                  2        19     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
       5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
       │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
       |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |konk.|punkty | Szybkość |
       └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
           1 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1186.55  52561.000 
           2 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1180.01  52372.000 
           3 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1180.00  52360.380 
           4 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1178.71  52136.850 
           5 Socha Ryszard                  2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1162.87  52178.240 
           6 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1154.99  51826.310 
           7 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1133.19  51272.680 
           8 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5      5      5      5    40 1121.85  51311.290 
           9 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5      4      5      5      5      5    39 1115.33  50114.410 
          10 Gajewski Sebastian             2         5      5      5      2      5      5      5      5    37 1079.12  47941.370 
          11 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      5      5      5      4      5    37 1047.36  46668.450 
          12 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5      2      5      5      5      5    34 1012.71  43776.730 
          13 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      4      5      3      4      1    32  782.61  40291.690 
          14 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      5      5      5      5    30 1004.99  40054.250 
          15 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5     --     --      5    30  854.29  37031.570 
          16 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5      2      5      2     --      5    28  783.56  34258.960 
          17 Kryczka Henryk                 2         4      5      5     --      4     --      5      3    26  687.73  32404.510 
          18 Mora Józef                     2         2      2      2      5      2      4      2      5    24  738.32  30688.630 
          19 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4      1      5     --      5     --    23  532.59  28770.450 
          20 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5      3      5      1      1      2    20  553.60  24701.770 
          21 Stach Rafał                    2        --     --      2      3     --      5      1      2    13  372.40  16434.020 
          22 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     --      2     --    11  257.85  13493.400 
          23 Tulula Bartosz                 2         4      4      3     --     --     --     --     --    11  165.32  11972.460 
          24 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      1     --      1      1     8  228.27   9434.290 
          25 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     --     --     --     4  101.41   4656.630 
          26 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          27 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          28 Muchowski Andrzej              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          29 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                  1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        7    215.49    2046.994     477.330 
                  2 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        7    211.50    2088.620     580.660 
                  3 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        7    206.24    1955.740     484.500 
                  4 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        7    205.87    1879.057     249.900 
                  5 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        7    192.95    1834.252     526.900 
                  6 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        7    192.85    1998.464     724.450 
                  7 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.82    1546.228     664.260 
                  8 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        6    193.00    1874.697     407.480 
                  9 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        6    191.94    1836.417     449.440 
                 10 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        6    186.87    1640.957     269.810 
                 11 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        6    184.07    1826.167     403.410 
                 12 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        6    178.31    1591.170     213.830 
                 13 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        6    176.78    1665.333     530.690 
                 14 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        6    168.50    1586.221     446.890 
                 15 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        6    165.99    1638.180     628.590 
                 16 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        6    162.96    1469.668     486.750 
                 17 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        6    158.36    1448.854     267.180 
                 18 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        6    150.08    1385.240     195.810 
                 19 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        6    137.34    1244.116     336.250 
                 20 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    132.58    1244.116     519.560 
                 21 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        6    128.36    1279.481     639.360 
                 22 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        5    173.66    1780.668     428.210 
                 23 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        5    169.93    1701.279     435.810 
                 24 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        5    167.27    1632.076     409.800 
                 25 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        5    167.26    1727.473     294.090 
                 26 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        5    165.34    1741.775     648.220 
                 27 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        5    165.03    1509.807     491.800 
                 28 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        5    164.14    1775.848     647.700 
                 29 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        5    163.35    1667.525     407.530 
                 30 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        5    163.07    1775.848     668.240 
                 31 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        5    162.72    1546.208     395.030 
                 32 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        5    157.02    1702.400     529.370 
                 33 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        5    157.02    1513.048     496.690 
                 34 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        5    156.55    1534.463     273.470 
                 35 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        5    154.17    1514.413     492.960 
                 36 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9085      0        5    154.16    1544.986     548.310 
                 37 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        5    151.49    1426.017     439.160 
                 38 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        5    151.14    1485.873     536.770 
                 39 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        5    150.86    1473.274     486.660 
                 40 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2931      0        5    146.95    1420.581     655.420 
                 41 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1108      0        5    144.35    1426.618     533.570 
                 42 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        5    143.61    1465.883     513.980 
                 43 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        5    141.01    1275.943     624.730 
                 44 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        5    138.23    1314.431     484.250 
                 45 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5540      1        5    136.37    1254.256     460.370 
                 46 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        5    135.94    1377.508     637.930 
                 47 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2059      1        5    135.15    1346.476     532.980 
                 48 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        5    134.13    1436.079     734.930 
                 49 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        5    132.63    1211.593     241.280 
                 50 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        5    129.25    1121.346     542.650 
                 51 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        5    128.73    1309.831     445.660 
                 52 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        5    126.54    1308.336     507.990 
                 53 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        5    122.33    1146.858     417.950 
                 54 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        5    118.45    1158.288     574.980 
                 55 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        5    118.24    1082.747     463.700 
                 56 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        5    117.87    1097.966     493.080 
                 57 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        5    117.73    1190.162     594.840 
                 58 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        5    116.03    1138.971     337.650 
                 59 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        5    115.39    1259.806     555.100 
                 60 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        5    110.11     981.547     473.040 
                 61 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.94     926.830     342.880 
                 62 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        5    106.12     926.830     418.440 
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                 63 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        5    104.74     952.412     463.710 
                 64 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        5    103.99     915.416     448.790 
                 65 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        5     98.95    1101.374     834.810 
                 66 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-715       0        4    157.52    1426.938      58.870 
                 67 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-776       0        4    147.99    1426.938     315.730 
                 68 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2403      1        4    145.24    1491.692     437.290 
                 69 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-525       1        4    143.37    1548.571     524.860 
                 70 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        4    142.51    1414.921     353.740 
                 71 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        4    142.12    1483.567     508.580 
                 72 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9074      1        4    141.58    1414.921     402.570 
                 73 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        4    141.33    1271.239     283.670 
                 74 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        4    136.84    1366.748     412.840 
                 75 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7719      0        4    135.97    1386.726     399.280 
                 76 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7275      1        4    132.06    1342.847     362.490 
                 77 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2047      1        4    131.68    1222.709     304.760 
                 78 Socha Ryszard             2   PL-0193-11-1017      1        4    130.95    1130.930     483.720 
                 79 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6651      0        4    129.25    1135.011     167.730 
                 80 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6205      1        4    128.68    1341.021     358.960 
                 81 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        4    126.25    1156.081     309.870 
                 82 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2430      1        4    125.18    1140.110     425.930 
                 83 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-981       1        4    123.29    1195.466     377.790 
                 84 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2538      1        4    121.27    1247.443     547.970 
                 85 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2000655        1        4    118.44    1180.955     197.890 
                 86 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-979       1        4    117.15    1135.131     449.090 
                 87 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-654       0        4    116.58     951.449     208.300 
                 88 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        4    115.96    1160.679     276.580 
                 89 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-529       1        4    114.78    1039.322     177.570 
                 90 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-976       1        4    113.90    1160.810     363.440 
                 91 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2045      1        4    113.05    1154.129     574.340 
                 92 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1176      0        4    112.52    1105.466     372.190 
                 93 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-754       1        4    110.79    1160.679     437.840 
                 94 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2067      0        4    110.05     986.192     517.670 
                 95 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        4    109.43    1000.566     204.470 
                 96 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7737      0        4    105.40    1000.566     312.350 
                 97 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        4    103.41     956.713     394.670 
                 98 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        4    102.55     934.265     266.190 
                 99 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        4    101.59     969.825     457.100 
                100 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        4    101.40     978.987     464.800 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 8/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 2, odbytego w dniu 11.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       11:32:51  1534.08   26- 12-  5   1.16     556640                  
            2 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2047      11:40:43  1527.75   14-  2-  1   2.31     566361                  
            3 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909     11:32:20  1526.76   20- 10-  0   3.47     553197                  
            4 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:34:45  1526.20   37- 13-  3   4.62     556680                  
            5 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6434      11:39:36  1496.75    2 <   10>   5.78     553197                  
            6 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:50:15  1489.44   49- 22-  0   6.94     566361                  
            7 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-654       11:42:22  1485.77   34- 10-  0   8.09     553250                  
            8 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      11:54:39  1485.55   34- 13-  0   9.25     571415                  
            9 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14661     11:42:35  1484.48   28- 11-  5  10.40     553094                  
           10 Skórzewski Edward    2    PL-097-13-6436       11:43:01  1483.04    3 <   17>  11.56     553197                  
           11 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  SOT 11:45:52  1481.06    2 <   68>  12.72     556680    59.44   59.44 
           12 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555      11:53:41  1475.37   96- 24-  0  13.87     566074                  
           12 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6517      11:53:41  1475.37    2 <   15>  13.87     566074                  
           14 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      11:55:02  1470.94    2 <   16>  16.18     566361                  
           15 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3696      11:54:56  1470.58    3 <   22>  17.34     566074                  
           16 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920      11:55:10  1470.43    3 <   27>  18.50     566361                  
           17 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660      11:46:35  1468.99    4 <   18>  19.65     553197                  
           18 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13977     11:47:22  1465.94    5 <   19>  20.81     553197                  
           19 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9665      11:47:24  1465.81    6 <   24>  21.97     553197                  
           20 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715       11:49:57  1465.03    2 <   33>  23.12     556640                  
           21 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-12-1132      12:00:07  1464.73    2 <   41>  24.28     571415                  
           22 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3616      11:56:44  1463.73    4 <   23>  25.43     566074                  
           23 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3689      11:56:54  1463.10    5 <   34>  26.59     566074                  
           24 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449      11:48:19  1462.26    7 <   26>  27.75     553197                  
           25 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000651        11:54:34  1458.32   32- 12-  4  28.90     560820                  
           26 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6478      11:49:23  1458.15    8 <   35>  30.06     553197                  
           27 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925      11:58:55  1456.25    4 <   31>  31.21     566361                  
           28 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017  SOT 11:42:30  1455.08   70- 15-  2  32.37     542018    58.50   58.50 
           29 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 11:50:42  1452.83    2 <   72>  33.53     553094    58.44   58.44 
           30 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633      11:59:56  1451.62   27-  6-  0  34.68     566036                  
           31 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021      12:00:42  1449.61    5 <   32>  35.84     566361                  
           32 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      12:00:45  1449.42    6 <   59>  36.99     566361                  
           33 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  SOT 11:54:06  1449.21    3 <   49>  38.15     556640    58.22   58.22 
           34 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3612      12:01:44  1445.05    6 <   43>  39.31     566074                  
           35 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9319      11:53:15  1443.44    9 <  123>  40.46     553197                  
           36 Mora Józef           2    PL-S39-15-2554       12:04:41  1442.72   30-  9-  0  41.62     569417                  
           37 Mora Józef           2    PL-S39-15-2573       12:04:58  1441.68    2 <   67>  42.77     569417                  
           38 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11560     12:07:05  1441.60   69- 14-  0  43.93     572437                  
           39 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908      11:54:36  1441.11   50- 15-  5  45.09     554252                  
           40 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-455       11:54:41  1440.80    2 <   42>  46.24     554252                  
           41 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931      12:07:14  1438.49    3 <   48>  47.40     571415                  
           42 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 11:55:30  1437.75    3 <   50>  48.55     554252    57.72   57.72 
           43 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941     12:04:02  1436.61    7 <   56>  49.71     566074                  
           44 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7731      12:09:15  1433.78    2 <   46>  50.87     572437                  
           45 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      12:09:23  1433.48   34- 12-  0  52.02     572508                  
           46 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085      12:09:25  1433.18    3 <   47>  53.18     572437                  
           47 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      12:09:29  1432.94    4 <   52>  54.34     572437                  
           48 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916      12:09:04  1431.88    4 <   60>  55.49     571415                  
           49 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 11:59:21  1429.66    4 <   54>  56.65     556640    57.33   57.33 
           50 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452       11:58:46  1425.67    4 <   58>  57.80     554252                  
           51 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830       12:11:37  1425.51    2 <   62>  58.96     572508                  
           52 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074      12:12:04  1423.74    5 <   55>  60.12     572437                  
           53 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275      12:09:38  1416.39    2 <   81>  61.27     566036                  
           54 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776       12:03:01  1416.33    5 <   85>  62.43     556640                  
           55 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324       12:15:44  1410.87    6 <   57>  63.58     572437                  
           56 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6515      12:11:16  1410.72    8 <   64>  64.74     566074                  
           57 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077      12:15:48  1410.64    7 <   61>  65.90     572437                  
           58 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   SOT 12:03:19  1409.17    5 <   87>  67.05     554252    56.83   56.83 
           59 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6917      12:11:55  1409.15    7 <   65>  68.21     566361                  
           60 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930      12:15:46  1408.24    5 <  107>  69.36     571415                  
           61 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9057      12:16:35  1407.92    8 <  100>  70.52     572437                  
           62 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      12:16:49  1407.29    3 <   63>  71.68     572508                  
           63 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      12:16:52  1407.11    4 <   74>  72.83     572508                  
           64 Gajewski Sebastian   2    PL-0480-16-951       12:12:46  1405.46    9 <   79>  73.99     566074                  
           65 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088      12:13:17  1404.37    8 <   71>  75.14     566361                  
           66 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740      12:16:01  1404.23   38-  8-  0  76.30     570140                  
           67 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       12:15:53  1402.91    3 <   75>  77.46     569417                  
           68 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       12:06:55  1402.51    3 <   86>  78.61     556680                  
           69 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      12:16:50  1401.41    2 <   91>  79.77     570140                  
           70 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      11:56:56  1400.80    2 <   92>  80.92     542018                  
           71 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706      12:14:33  1399.98    9 <   76>  82.08     566361                  
           72 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 12:05:09  1399.71    3 <   77>  83.24     553094    56.06   56.06 
           73 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845      12:10:41  1399.66    2 <  126>  84.39     560820                  
           74 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5884      12:19:05  1399.49    5 <   98>  85.55     572508                  
           75 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556       12:16:54  1399.40    4 <  117>  86.71     569417                  
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904      12:15:00  1398.42   10 <   82>  87.86     566361                  
           77 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-344       12:05:42  1397.76    4 <   84>  89.02     553094                  
           78 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-636       12:05:54  1397.45    2 <   97>  90.17     553250                  
           79 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115      12:15:40  1395.42   10 <   80>  91.33     566074                  
           80 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3684      12:15:44  1395.19   11 <   88>  92.49     566074                  
           81 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592      12:16:29  1392.52    3 <  112>  93.64     566036                  
           82 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      12:16:47  1392.29   11 <   89>  94.80     566361                  
           83 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      12:36:34  1391.20   42-  4-  0  95.95     593439                  
           84 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14401 SOT 12:07:53  1390.09    5 <   95>  97.11     553094    55.39   55.39 
           85 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734       12:10:33  1389.69    6 <  140>  98.27     556640                  
           86 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5540      12:10:47  1388.98    4 <  101>  99.42     556680                  
           87 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  SOT 12:09:23  1387.77    6 <   93> 100.58     554252    55.22   55.22 
           88 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3664      12:18:00  1387.44   12 <   94> 101.73     566074                  
           89 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      12:18:22  1386.89   12 <  108> 102.89     566361                  
           90 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6515      12:38:03  1386.38    2 <  145> 104.05     593439                  
           91 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758      12:21:15  1386.36    3 <  111> 105.20     570140                  
           92 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430      12:01:11  1385.59    3 <  113> 106.36     542018                  
           93 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433       12:10:17  1384.65    7 <  110> 107.51     554252                  
           94 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551      12:19:13  1383.31   13 <   99> 108.67     566074                  
           95 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   SOT 12:10:33  1380.84    6 <  103> 109.83     553094    54.78   54.78 
           96 Gliwa Jerzy          2    PL-076-15-11457      12:23:07  1380.67   21-  2-  0 110.98     570378                  
           97 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5630      12:10:46  1380.48    3 <  129> 112.14     553250                  
           98 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      12:24:45  1380.37    6 <  106> 113.29     572508                  
           99 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12712     12:20:06  1380.33   14 <  136> 114.45     566074                  
          100 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2538      12:25:23  1378.09    9 <  122> 115.61     572437                  
          101 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581       12:14:24  1376.56    5 <  102> 116.76     556680                  
          102 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525       12:14:31  1376.16    6 <  104> 117.92     556680                  
          103 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 SOT 12:12:03  1375.68    7 <  120> 119.08     553094    54.33   54.33 
          104 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12024 SOT 12:15:16  1373.61    7 <  143> 120.23     556680    54.28   54.28 
          105 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5460      12:38:14  1373.46   15-  1-  0 121.39     588160                  
          106 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673      12:26:56  1373.14    7 <  156> 122.54     572508                  
          107 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      12:26:09  1373.10    6 <  114> 123.70     571415                  
          108 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112      12:23:00  1371.33   13 <  109> 124.86     566361                  
          109 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726      12:23:02  1371.22   14 <  121> 126.01     566361                  
          110 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5916      12:14:18  1370.89    8 <  133> 127.17     554252                  
          111 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3731      12:26:16  1369.65    4 <  116> 128.32     570140                  
          112 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7510      12:23:26  1369.11    4 <  125> 129.48     566036                  
          113 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30        12:06:05  1368.44    4 <  130> 130.64     542018                  
          114 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016      12:27:56  1367.24    7 <  114> 131.79     571415                  
          114 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2925      12:27:56  1367.24    8 <  154> 131.79     571415                  
          116 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086      12:27:03  1367.08    5 <  119> 134.10     570140                  
          117 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582       12:26:44  1366.38    5 <  118> 135.26     569417                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 8/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 2, odbytego w dniu 11.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816       12:26:49  1366.11    6 <  150> 136.42     569417                  
          119 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704      12:27:32  1365.50    6 <  157> 137.57     570140                  
          120 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14446     12:15:24  1364.32    8 <  124> 138.73     553094                  
          121 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      12:25:20  1363.63   15 <  134> 139.88     566361                  
          122 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734      12:30:00  1362.95   10 <  172> 141.04     572437                  
          123 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9346      12:16:03  1362.39           10 142.20     553197                  
          124 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-302       12:16:22  1361.07    9 <  174> 143.35     553094                  
          125 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272      12:26:06  1360.34    5 <  199> 144.51     566036                  
          126 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1715  SOT 12:22:17  1360.28    3 <  127> 145.66     560820    53.06   53.06 
          127 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 12:22:24  1359.89    4 <  128> 146.82     560820    53.00   53.00 
          128 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006702        12:22:36  1359.23    5 <  139> 147.98     560820                  
          129 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      12:17:27  1357.84    4 <  158> 149.13     553250                  
          130 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70        12:09:13  1357.70    5 <  131> 150.29     542018                  
          131 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        12:09:36  1356.40    6 <  132> 151.45     542018                  
          132 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93        12:09:46  1355.84    7 <  135> 152.60     542018                  
          133 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6430      12:18:52  1355.58    9 <  137> 153.76     554252                  
          134 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211      12:27:50  1355.47   16 <  149> 154.91     566361                  
          135 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108      12:10:38  1352.90    8 <  146> 156.07     542018                  
          136 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-314       12:29:15  1350.21   15 <  142> 157.23     566074                  
          137 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5947      12:20:34  1349.97   10 <  141> 158.38     554252                  
          138 Stach Rafał          2    PL-0480-16-474       12:18:09  1348.28   19-  2-  0 159.54     550299                  
          139 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1701  SOT 12:25:59  1348.18    6 <  155> 160.69     560820    52.33   52.33 
          140 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  SOT 12:22:55  1348.07    7 <  148> 161.85     556640    52.28   52.28 
          141 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 12:21:20  1347.45   11 <  184> 163.01     554252    52.22   52.22 
          142 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      12:30:18  1346.83   16 <  152> 164.16     566074                  
          143 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-981       12:23:26  1346.48    8 <  144> 165.32     556680                  
          144 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       12:23:27  1346.43    9 <  160> 166.47     556680                  
          145 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2454      12:50:58  1345.77    3 <  181> 167.63     593439                  
          146 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      12:12:51  1345.46    9 <  178> 168.79     542018                  
          147 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3522      12:34:09  1344.76            2 169.94     570378                  
          148 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   SOT 12:24:05  1344.27    8 <  164> 171.10     556640    51.83   51.83 
          149 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      12:31:27  1343.84   17 <  151> 172.25     566361                  
          150 Mora Józef           2    PL-S39-16-2858       12:33:46  1343.70    7 <  195> 173.41     569417                  
          151 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      12:31:33  1343.52   18 <  163> 174.57     566361                  
          152 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      12:31:27  1343.16   17 <  153> 175.72     566074                  
          153 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6205      12:31:36  1342.68   18 <  168> 176.88     566074                  
          154 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      12:35:47  1342.03    9 <  161> 178.03     571415                  
          155 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7721      12:28:02  1341.57    7 <  173> 179.19     560820                  
          156 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828      12:37:04  1340.56    8 <  183> 180.35     572508                  
          157 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3711      12:35:42  1339.30    7 <  162> 181.50     570140                  
          158 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614       12:23:06  1339.26    5 <  159> 182.66     553250                  
          159 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-605       12:23:09  1339.10    6 <  175> 183.82     553250                  
          160 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 12:25:47  1338.87   10 <  165> 184.97     556680    51.17   51.17 
          161 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030      12:36:59  1338.26   10 <  167> 186.13     571415                  
          162 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0480-16-2173      12:36:07  1337.99            8 187.28     570140                  
          163 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2059      12:33:19  1337.91   19 <  168> 188.44     566361                  
          164 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9136  SOT 12:26:49  1335.46    9 <  179> 189.60     556640    50.94   50.94 
          165 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-979       12:27:07  1334.59   11 <  166> 190.75     556680                  
          166 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599       12:27:09  1334.48   12 <  200> 191.91     556680                  
          167 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      12:38:13  1334.41   11 <  171> 193.06     571415                  
          168 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6123      12:34:15  1334.29   19 <  192> 194.22     566074                  
          168 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045      12:34:28  1334.29   20 <  176> 194.22     566361                  
          170 Stach Rafał          2    PL-0480-16-497       12:22:27  1334.22            2 196.53     550299                  
          171 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     12:38:25  1333.78   12 <  197> 197.69     571415                  
          172 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2692      12:39:46  1331.97   11 <  180> 198.84     572437                  
          173 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719      12:31:20  1331.06    8 <  185> 200.00     560820                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          174 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   SOT 12:25:32  1331.05   10 <  207>            553094                  
          175 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      12:26:33  1328.17    7 <  177>            553250                  
          176 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6959      12:36:32  1327.82   21 <  193>            566361                  
          177 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269      12:26:45  1327.53    8 <  194>            553250                  
          178 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      12:18:21  1327.34   10 <  182>            542018                  
          179 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   SOT 12:29:37  1326.54   10 <  198>            556640                  
          180 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096      12:41:47  1325.75   12 <  191>            572437                  
          181 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2457      12:57:42  1325.53            4            593439                  
          182 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      12:19:05  1324.96   11 <  188>            542018                  
          183 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637      12:42:11  1324.69    9 <  189>            572508                  
          184 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 12:28:33  1324.22   12 <  203>            554252    49.83   49.83 
          185 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        12:33:33  1324.09    9 <  186>            560820                  
          186 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  SOT 12:33:36  1323.94   10 <  187>            560820    49.72   49.72 
          187 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1710      12:33:37  1323.89   11 <  208>            560820                  
          188 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1152      12:19:26  1323.82   12 <  190>            542018                  
          189 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      12:42:30  1323.72   10 <  201>            572508                  
          190 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1107      12:19:31  1323.56   13 <  202>            542018                  
          191 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9084      12:42:30  1323.55   13 <  209>            572437                  
          192 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-360       12:37:57  1322.76   20 <  210>            566074                  
          193 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943      12:38:32  1321.63           22            566361                  
          194 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611       12:28:51  1320.88    9 <  196>            553250                  
          195 Mora Józef           2    PL-S39-13-2221       12:41:42  1319.01    8 <  205>            569417                  
          196 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      12:29:49  1317.84           10            553250                  
          197 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2944      12:43:38  1317.74           13            571415                  
          198 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13452 SOT 12:32:28  1317.60   11 <  204>            556640                  
          199 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7509      12:39:40  1317.38            6            566036                  
          200 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604      12:32:52  1316.44           13            556680                  
          201 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      12:45:03  1315.96   11 <  217>            572508                  
          202 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156      12:21:59  1315.63   14 <  212>            542018                  
          203 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6419      12:31:21  1315.42   13 <  215>            554252                  
          204 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741       12:33:12  1315.31           12            556640                  
          205 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547       12:43:33  1313.38            9            569417                  
          206 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2165  SOT 12:41:14  1313.35            2            566361    48.61   48.61 
          207 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14450 SOT 12:31:09  1313.29           11            553094                  
          208 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1709      12:37:06  1313.09           12            560820                  
          209 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9034      12:46:00  1312.93           14            572437                  
          210 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3688      12:41:15  1312.64   21 <  211>            566074                  
          211 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3633      12:41:18  1312.48   22 <  213>            566074                  
          212 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94    SOT 12:23:13  1311.70           15            542018    48.28   48.28 
          213 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3639      12:43:05  1307.08   23 <  214>            566074                  
          214 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919     12:43:11  1306.78           24            566074                  
          215 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-424       12:34:27  1305.81   14 <  216>            554252                  
          216 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5919      12:34:32  1305.56           15            554252                  
          217 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-812       12:48:38  1305.21           12            572508                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          218 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459      12:34:41  1305.09                        554252                  
          219 Mora Józef           2    PL-S39-13-2211       12:46:32  1304.41                        569417                  
          220 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288      12:44:14  1304.28                        566361                  
          221 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-628       13:01:10  1303.64                        588160                  
          222 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-508       12:37:40  1301.67                        556680                  
          223 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9335      12:35:06  1301.33                        553197                  
          224 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3672      12:45:01  1301.27                        566074                  
          225 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3693      12:45:36  1299.53                        566074                  
          226 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736      12:50:30  1299.52                        572437                  
          227 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-13374     12:35:47  1299.25                        553197                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Wastowski Dariusz              2        28      5     10  279.00   6999.150 
         2 Wójcik Mariusz                 2        50      5     15  271.82   6906.360 
         3 Gostyński Robert               2        26      5     11  270.60   6906.670 
         4 Młodojewski Sylwester          2        32      4     12  208.11   5392.290 
         5 Gostyński Zbigniew             2        37      3     12  164.89   4193.540 
         6 Socha Ryszard                  2        70      2     15  106.78   2766.780 
         7 Żmidziński Dominik             2        14      1      1   48.61   1313.350 
         8 Zawiślak Mariusz               2        25     --      0    0.00      0.000 
         9 Mora Józef                     2        30     --      9    0.00      0.000 
        10 Stach Rafał                    2        19     --      2    0.00      0.000 
        11 Mazurkiewicz Dariusz           2        34     --      9    0.00      0.000 
        12 Nowakowski Zbigniew            2        36     --      0    0.00      0.000 
        13 Skórzewski Edward              2        20     --      7    0.00      0.000 
        14 Kryczka Henryk                 2        42     --      4    0.00      0.000 
        15 Gliwa Jerzy                    2        21     --      2    0.00      0.000 
        16 Kubisiak Franciszek            2        34     --     12    0.00      0.000 
        17 Kulczyk Jerzy                  2        19     --      0    0.00      0.000 
        18 Wojtaluk Krzysztof             2        34     --     12    0.00      0.000 
        19 Dzienisz Stanisław             2        15     --      1    0.00      0.000 
        20 Kuniszewski Tomasz             2        69     --     14    0.00      0.000 
        21 Gajewski Sebastian             2        96     --     24    0.00      0.000 
        22 Żmidziński Grzegorz            2        49     --     21    0.00      0.000 
        23 Mackiewicz Andrzej             2        38     --      8    0.00      0.000 
        24 Bińczyk Andrzej                2        27     --      6    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
       Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
       │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
       |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |konk.|punkty | Szybkość |
       └────┴─────────────────────────────┴────┴──────────────────────────────┴────────────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
           1 Wójcik Mariusz                 2        --     --     --     --      3     --      5      5    13  571.02  18484.390 
           2 Gostyński Robert               2        --     --     --     --      4     --      3      5    12  535.04  16782.120 
           3 Gostyński Zbigniew             2        --     --     --     --      4     --      5      3    12  487.80  16916.510 
           4 Młodojewski Sylwester          2        --     --     --     --      2     --      4      4    10  428.31  14059.760 
           5 Wastowski Dariusz              2        --     --     --     --      4     --     --      5     9  424.65  12252.030 
           6 Socha Ryszard                  2        --     --     --     --      4     --      1      2     7  289.61   9552.740 
           7 Żmidziński Dominik             2        --     --     --     --     --     --      3      1     4  157.45   5832.290 
           8 Gliwa Jerzy                    2        --     --     --     --      2     --     --     --     2   73.29   2627.670 
           9 Zawiślak Mariusz               2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          10 Mora Józef                     2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          11 Tulula Bartosz                 2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          12 Stach Rafał                    2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          13 Mazurkiewicz Dariusz           2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          14 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          15 Skórzewski Edward              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          16 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          17 Muchowski Andrzej              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          18 Kryczka Henryk                 2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          19 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          20 Kubisiak Franciszek            2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          21 Kulczyk Jerzy                  2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          22 Wojtaluk Krzysztof             2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          23 Dzienisz Stanisław             2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          24 Kuniszewski Tomasz             2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          25 Gajewski Sebastian             2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          26 Żmidziński Grzegorz            2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          27 Mackiewicz Andrzej             2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          28 Bińczyk Andrzej                2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
          29 Orłowski Grzegorz              2        --     --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000