PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                    Lista Konkursowa nr 14/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                    Minden 3 w dniu 23.07.2017.                        
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              52:17:08.  N 08:55:30.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 10:00:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     563323 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     17
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    408
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -     82 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1234.10
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1047.86
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 17:19:12
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 19:05:19
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 1 godz. 46 min.  7 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: opady deszczu                 
            13.Punkty stałe..........................:  65.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: B, C. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      17|   408|    82| 20.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      17|   408|    82| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 14/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 3, odbytego w dniu 23.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      17:19:12  1234.10   55- 15-  5   2.45     542018                  
            2 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  17:26:10  1214.83    2 <    8>   4.90     542018    64.84         
            3 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5931  MT  17:38:56  1207.70   40-  7-  5   7.35     554252    64.68         
            4 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582   MT  17:41:14  1206.94   23-  1-  1   9.80     556680    64.52         
            5 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452   MT  17:41:30  1200.98    2 <   16>  12.25     554252    64.36         
            6 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-8826  MT  17:41:02  1200.02   24-  4-  4  14.71     553250    64.20         
            7 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  MT  17:45:20  1196.22   20-  4-  4  17.16     556640    64.04         
            8 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      17:35:49  1189.11    3 <   14>  19.61     542018                  
            9 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706  MT  17:56:25  1188.79   21-  6-  2  22.06     566361    63.72         
           10 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982  MT  17:46:19  1186.09   26-  7-  5  24.51     553094    63.56         
           11 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599  MT  17:49:34  1178.21    2 <   28>  26.96     553250    63.40         
           12 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739   MT  17:52:48  1177.33    2 <   26>  29.41     556640    63.23         
           13 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2934  MT  18:06:27  1174.66   25-  9-  5  31.86     571415    63.07         
           14 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89    MT  17:41:47  1173.75    4 <   15>  34.31     542018    62.91         
           15 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114  MT  17:41:56  1173.37    5 <   22>  36.76     542018    62.75         
           16 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 17:52:41  1172.57    3 <   21>  39.22     554252    62.59         
           17 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6016  MT  17:52:02  1171.73    2 <   24>  41.67     553094    62.43         
           18 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938  MT  18:08:59  1169.56   10-  2-  2  44.12     571895    62.27         
           19 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7856  MT  18:09:10  1166.02   10-  3-  3  46.57     570378    62.11         
           20 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  18:10:52  1164.09    2 <   29>  49.02     571415    61.95         
           21 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6440  MT  17:56:24  1163.42    4 <   33>  51.47     554252    61.79         
           22 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      17:46:01  1163.09    6 <   23>  53.92     542018                  
           23 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70    MT  17:46:18  1162.38    7 <   25>  56.37     542018    61.47         
           24 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6006  MT  17:55:54  1162.21    3 <   39>  58.82     553094    61.31         
           25 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-91    MT  17:46:25  1162.09    8 <   45>  61.27     542018    61.15         
           26 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   MT  18:00:06  1159.43    3 <   36>  63.73     556640    60.99         
           27 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      18:08:47  1158.72    2 <   50>  66.18     566361                  
           28 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6115  MT  17:57:40  1158.23    3 <   66>  68.63     553250    60.67         
           29 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113  MT  18:13:35  1157.69    3 <   30>  71.08     571415    60.51         
           30 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2907  MT  18:13:38  1157.57    4 <   35>  73.53     571415    60.35         
           31 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  18:09:33  1156.31   36- 10-  5  75.98     566074    60.19         
           32 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2579  MT  17:56:54  1153.91   10-  2-  2  78.43     550299    60.02         
           33 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 18:01:02  1152.21    5 <   37>  80.88     554252    59.86         
           34 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6511  MT  18:14:37  1144.47    2 <   47>  83.33     566074    59.70         
           35 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063  MT  18:20:51  1140.89    5 <   55>  85.78     571415    59.54         
           36 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769   MT  18:08:31  1139.45            4  88.24     556640    59.38         
           37 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442   SOT 18:06:56  1138.25    6 <   38>  90.69     554252                  
           38 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 18:10:08  1130.82            7  93.14     554252                  
           39 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14417 MT  18:10:30  1127.61    4 <   42>  95.59     553094    58.90         
           40 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582   MT  18:26:02  1125.26   23-  6-  5  98.04     569417    58.74         
           41 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556   MT  18:26:06  1125.11    2 <   43> 100.49     569417    58.58         
           42 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  18:12:43  1122.54    5 <   54> 102.94     553094    58.42         
           43 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547   MT  18:27:51  1121.23    3 <   44> 105.39     569417    58.26         
           44 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562   MT  18:28:31  1119.76    4 <   64> 107.84     569417    58.10         
           45 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30    MT  18:04:19  1119.14    9 <   69> 110.29     542018                  
           46 Zawiślak Mariusz     2    PL-0296-13-5204  MT  18:17:54  1117.29   15-  1-  1 112.75     556300    57.78         
           47 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  18:27:20  1115.78    3 <   49> 115.20     566074    57.62         
           48 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  18:33:56  1113.97   33-  3-  2 117.65     572508    57.46         
           49 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508  MT  18:28:50  1112.49    4 <   51> 120.10     566074    57.30         
           50 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      18:29:24  1111.82    3 <   57> 122.55     566361                  
           51 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585  MT  18:32:57  1103.57    5 <   58> 125.00     566074    56.98         
           52 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  18:44:30  1101.51   18-  2-  2 127.45     577742    56.81         
           53 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3953  MT  18:40:58  1097.76            2 129.90     571895    56.65         
           54 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6040  MT  18:24:05  1097.23    6 <   73> 132.35     553094                  
           55 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  18:41:00  1096.77    6 <   56> 134.80     571415                  
           56 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805  MT  18:41:16  1096.20    7 <   81> 137.25     571415                  
           57 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      18:37:37  1094.17    4 <   61> 139.71     566361                  
           58 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7626      18:38:33  1091.65    6 <   60> 142.16     566074                  
           59 Stach Rafał          2    PL-0480-16-685   MT  18:25:13  1089.23            2 144.61     550299    55.69         
           60 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12944     18:40:12  1088.19    7 <   72> 147.06     566074                  
           61 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943  MT  18:40:39  1087.80    5 <   76> 149.51     566361    55.37         
           62 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4260  MT  18:44:34  1087.33    2 <   67> 151.96     570378    55.21         
           63 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610  MT  18:46:47  1086.80    2 <   68> 154.41     572508    55.05         
           64 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213   MT  18:46:20  1081.86    5 <   65> 156.86     569417    54.89         
           65 Mora Józef           2    PL-S39-14-3010   MT  18:46:30  1081.51            6 159.31     569417                  
           66 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667  MT  18:35:57  1072.29            4 161.76     553250    54.57         
           67 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749  MT  18:52:47  1070.56            3 164.22     570378    54.41         
           68 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      18:55:09  1069.81            3 166.67     572508                  
           69 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  MT  18:26:43  1069.67   10 <   71> 169.12     542018                  
           70 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059  MT  19:03:09  1063.69            2 171.57     577742    53.93         
           71 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      18:30:33  1061.64   11 <   77> 174.02     542018                  
           72 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-12-1020  MT  18:54:22  1059.34    8 <   74> 176.47     566074                  
           73 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022 MT  18:42:39  1058.25            7 178.92     553094                  
           74 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676  MT  18:54:56  1058.21    9 <   75> 181.37     566074                  
           75 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565  MT  18:55:17  1057.52           10 183.82     566074                  
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      18:56:59  1054.71            6 186.27     566361                  
           77 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  18:35:39  1051.14   12 <   78> 188.73     542018                  
           78 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430  MT  18:36:05  1050.25   13 <   79> 191.18     542018                  
           79 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1164      18:36:24  1049.61   14 <   80> 193.63     542018                  
           80 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      18:36:38  1049.13           15 196.08     542018                  
           81 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13992 MT  19:04:50  1048.79    8 <   82> 198.53     571415                  
           82 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  19:05:19  1047.86            9 200.98     571415                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
           83 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000      18:53:29  1042.77                        556300                  
           84 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      19:10:40  1039.66                        572508                  
           85 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753      19:16:35  1038.02                        577742                  
           86 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006      19:12:03  1037.06                        572508                  
           87 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     18:43:42  1034.98                        542018                  
           88 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93        18:44:44  1032.94                        542018                  
           89 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      18:45:08  1032.15                        542018                  
           90 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      18:46:25  1029.64                        542018                  
           91 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926      19:00:03  1026.30                        554252                  
           92 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009     19:00:11  1023.90                        553094                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
     5 z 50 Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        40      5      7  313.28    17.5 
         2 Socha Ryszard                  2        55      5     14  313.12    25.5 
         3 Kubisiak Franciszek            2        25      5      9  305.42    36.0 
         4 Wastowski Dariusz              2        26      5      7  304.62    26.9 
         5 Gajewski Sebastian             2        36      5     10  291.79    27.8 
         6 Mora Józef                     2        23      5      6  288.57    26.1 
         7 Gostyński Robert               2        20      4      4  247.64    20.0 
         8 Mazurkiewicz Dariusz           2        24      4      4  242.84    16.7 
         9 Gliwa Jerzy                    2        10      3      3  171.73    30.0 
        10 Żmidziński Grzegorz            2        21      2      6  119.09    28.6 
        11 Kulczyk Jerzy                  2        10      2      2  118.92    20.0 
        12 Stach Rafał                    2        10      2      2  115.71    20.0 
        13 Wojtaluk Krzysztof             2        33      2      3  112.51     9.1 
        14 Orłowski Grzegorz              2        18      2      2  110.74    11.1 
        15 Gostyński Zbigniew             2        23      1      1   64.52     4.3 
        16 Zawiślak Mariusz               2        15      1      1   57.78     6.7 
        17 Dzienisz Stanisław             2        19      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                                     
         Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
         5 z 50 Punkty + Konk
         ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
         │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
         |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |konk.|punkty |Wkł.%|
         └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
             1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3      5      5     65 2422.77  26.8 
             2 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     65 2373.30  23.5 
             3 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5      4     64 2329.05  34.3 
             4 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5      4     64 2266.95  25.1 
             5 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      2     63 2240.28  42.4 
             6 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4      3      5      3      5      5     62 2228.91  21.3 
             7 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3      4      5     60 2200.53  14.8 
             8 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3      4      5     57 2195.57  21.4 
             9 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      3      5      3      5      2     62 2168.57  26.5 
            10 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      1     62 2164.07  35.8 
            11 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      3      2      5      5      3      4      2      5      5     47 1813.72  12.3 
            12 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      4      0     --     --     51 1581.45  21.2 
            13 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5      3      5      3      1     --     45 1556.34  16.4 
            14 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      3     --      3      5     --     41 1427.81  16.0 
            15 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      3      5      5      3      5      5      1     --     --     --     --     39 1215.97  16.8 
            16 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     --      5     --      4      2     39 1108.44  16.7 
            17 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      4      5      5      5      4     --     --     --     --     --     33 1083.92  27.6 
            18 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3      0      5      0     --      3     31  987.49  11.8 
            19 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     --     --     --     --     --     35  875.58  34.5 
            20 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1      0      1      1      0      2     18  615.41   7.3 
            21 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     --      1     --      1      2     16  474.45   7.8 
            22 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      1      2      2      0      1     11  462.99   3.3 
            23 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     --      0     --      0      0     13  386.36   5.0 
            24 Kryczka Henryk                  2       2      2      1      0      1      0      3      1      3      0     --     --     --     --     13  347.44   8.3 
            25 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      9  132.27   8.9 
            26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
     5 z calosci Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Socha Ryszard                  2        55      5     15  319.38    27.3 
         2 Wójcik Mariusz                 2        40      5      7  313.28    17.5 
         3 Kubisiak Franciszek            2        25      5      9  305.42    36.0 
         4 Wastowski Dariusz              2        26      5      7  304.62    26.9 
         5 Żmidziński Grzegorz            2        21      5      6  293.07    28.6 
         6 Gajewski Sebastian             2        36      5     10  291.79    27.8 
         7 Mora Józef                     2        23      5      6  288.57    26.1 
         8 Gostyński Robert               2        20      4      4  247.64    20.0 
         9 Mazurkiewicz Dariusz           2        24      4      4  242.84    16.7 
        10 Gliwa Jerzy                    2        10      3      3  171.73    30.0 
        11 Wojtaluk Krzysztof             2        33      3      3  166.76     9.1 
        12 Kulczyk Jerzy                  2        10      2      2  118.92    20.0 
        13 Stach Rafał                    2        10      2      2  115.71    20.0 
        14 Orłowski Grzegorz              2        18      2      2  110.74    11.1 
        15 Gostyński Zbigniew             2        23      1      1   64.52     4.3 
        16 Zawiślak Mariusz               2        15      1      1   57.78     6.7 
        17 Dzienisz Stanisław             2        19      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                                     
         Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
         5 z calosci Punkty + Konk
         ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
         │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
         |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |konk.|punkty |Wkł.%|
         └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
             1 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     66 2443.56  42.4 
             2 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     66 2435.09  23.6 
             3 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3      5      5     65 2424.01  26.8 
             4 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5      4     64 2334.92  34.3 
             5 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     63 2309.87  14.8 
             6 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5      4     64 2274.13  25.1 
             7 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      3      5      3      5      3     63 2232.28  26.5 
             8 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4      3      5      3      5      5     62 2228.91  21.3 
             9 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3      4      5     59 2219.87  21.4 
            10 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      1     62 2214.61  36.0 
            11 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      4      2      5      5      3      4      2      5      5     48 1841.10  12.3 
            12 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      5      0     --     --     52 1627.30  21.2 
            13 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5      3      5      3      1     --     45 1569.93  16.4 
            14 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      3     --      3      5     --     41 1450.53  16.0 
            15 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      1     --     --     --     --     46 1371.59  17.0 
            16 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     --     --     --     35 1156.77  27.6 
            17 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     --      5     --      4      2     39 1108.44  16.7 
            18 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3      0      5      0     --      3     31  987.49  11.8 
            19 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     --     --     --     --     --     35  875.58  34.5 
            20 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      4      0      5      3      5      0     --     --     --     --     31  847.82   8.3 
            21 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1      0      1      1      0      2     18  615.41   7.3 
            22 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     --      1     --      1      2     16  474.45   7.8 
            23 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      1      2      2      0      1     11  462.99   3.3 
            24 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     --      0     --      0      0     13  386.36   5.0 
            25 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     11  165.32   8.9 
            26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                     PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                    Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                    Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,
                   ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────────────────────────────────
                   │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                   └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────────────────────────────────
                        1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0       12    467.75    4825.429    1034.240 
                        2 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0       11    465.86    4613.944     957.100 
                        3 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0       11    450.40    4653.132     899.570 
                        4 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0       11    410.76    4324.457     961.740 
                        5 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0       10    381.35    3676.782     663.360 
                        6 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1       10    343.46    3391.371     560.990 
                        7 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        9    400.40    4262.964    1062.600 
                        8 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        9    361.40    3775.017     749.560 
                        9 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        9    338.28    3285.755     680.010 
                       10 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        9    300.07    2908.025     388.350 
                       11 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        9    258.01    2535.736     669.970 
                       12 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        8    335.06    3769.241    1100.580 
                       13 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        8    327.75    3414.733     783.780 
                       14 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        8    316.53    3094.549     600.320 
                       15 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        8    315.73    3092.129     595.610 
                       16 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5529      0        8    311.81    3206.386     772.820 
                       17 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        8    310.36    3176.661     664.190 
                       18 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        8    307.89    3005.379     531.330 
                       19 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        8    294.90    2832.543     545.470 
                       20 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        8    279.13    2713.427     574.810 
                       21 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        8    275.60    2649.075     380.120 
                       22 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        8    245.44    2455.096     612.130 
                       23 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        8    231.91    2358.748     748.050 
                       24 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        8    192.92    1893.568     777.190 
                       25 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        7    326.64    3514.155     715.140 
                       26 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        7    272.64    2923.505     633.440 
                       27 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        7    266.87    2396.192     272.010 
                       28 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        7    258.56    2680.435     570.540 
                       29 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        7    249.73    2664.247     626.000 
                       30 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        7    246.35    2422.776     609.590 
                       31 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        7    240.27    2544.508     918.150 
                       32 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        7    230.49    2250.415     562.410 
                       33 Orłowski Grzegorz         2   PL-0296-14-9566      1        7    229.28    2572.107     672.030 
                       34 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        7    226.26    2368.931     612.970 
                       35 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        7    225.60    2255.031     303.550 
                       36 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        7    222.10    2220.721     843.490 
                       37 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        7    221.43    2187.120     608.200 
                       38 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        7    215.49    2046.994     477.330 
                       39 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        7    213.38    2035.259     623.710 
                       40 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        7    212.62    1939.492     235.110 
                       41 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        7    210.65    2065.631     748.370 
                       42 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        7    208.57    2016.075     623.980 
                       43 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        7    187.88    2028.904     757.590 
                       44 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    172.01    1604.400     346.740 
                       45 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6025      0        6    318.24    3354.852     589.180 
                       46 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6199      0        6    306.17    3391.566     895.660 
                       47 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8211      0        6    276.12    2950.732     639.970 
                       48 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-739       0        6    272.61    2631.104     566.900 
                       49 Socha Ryszard             2   PL-0437-13-5760      1        6    264.67    2390.243     157.340 
                       50 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6910      0        6    254.42    2605.198     597.260 
                       51 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-14-8345      0        6    249.56    2745.398     683.270 
                       52 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        6    241.30    2551.019     685.140 
                       53 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        6    239.47    2353.011     446.560 
                       54 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-705       0        6    239.45    2556.668     814.500 
                       55 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2067      0        6    233.73    2322.571     821.880 
                       56 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        6    233.61    2285.194     476.300 
                       57 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        6    225.91    2269.024     386.670 
                       58 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5657      0        6    225.86    2490.864     718.150 
                       59 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        6    224.10    2228.330     572.560 
                       60 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2063      1        6    218.71    2299.201     359.510 
                       61 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6466      0        6    215.76    2265.403     631.280 
                       62 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        6    208.36    1876.581     555.870 
                                                     PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                    Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                    Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,
                   ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────────────────────────────────
                   │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                   └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────────────────────────────────
                       63 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2430      1        6    207.54    2018.301     769.320 
                       64 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6441      0        6    206.61    2018.334     537.270 
                       65 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        6    205.50    2087.416     639.740 
                       66 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-14-10914     0        6    200.32    2097.957     611.140 
                       67 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1176      0        6    198.59    1983.657     624.770 
                       68 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6427      1        6    197.91    1902.093     587.470 
                       69 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        6    194.04    2096.824     828.870 
                       70 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-442       1        6    188.99    1882.765     618.550 
                       71 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-760       0        6    188.67    1915.930     719.510 
                       72 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0272-10-9599      1        6    185.76    1635.997     378.110 
                       73 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        6    170.28    1622.920     789.070 
                       74 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-730       1        6    167.81    1737.200     361.570 
                       75 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1183      0        6    151.26    1426.230     613.450 
                       76 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        6    150.35    1448.669     566.730 
                       77 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        6    144.54    1620.090     723.680 
                       78 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        6    140.14    1277.572     447.580 
                       79 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        6    138.51    1317.720     662.890 
                       80 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    132.58    1244.116     519.560 
                       81 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        6    131.99    1467.850     891.920 
                       82 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        6    128.36    1279.481     639.360 
                       83 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-462       0        5    280.54    2761.366     297.200 
                       84 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8209      0        5    262.03    2826.965     622.970 
                       85 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4673      1        5    254.21    2621.551     413.760 
                       86 Socha Ryszard             2   PL-0302-12-13074     0        5    249.94    2519.501     622.670 
                       87 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4805      1        5    242.64    2664.510     659.880 
                       88 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        5    222.26    1991.143     192.570 
                       89 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12941     0        5    214.13    2227.804     501.000 
                       90 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6115      1        5    211.04    2110.736     357.280 
                       91 Socha Ryszard             2   PL-0193-11-1017      1        5    200.11    1873.689     620.280 
                       92 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6629      0        5    195.77    2172.890     528.820 
                       93 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-582       0        5    193.98    1903.359     368.490 
                       94 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6651      0        5    193.29    1691.651     184.890 
                       95 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-13-3333      1        5    188.33    2083.616     682.570 
                       96 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-70        1        5    184.63    1682.128     496.650 
                       97 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1184      0        5    182.86    1706.329     379.450 
                       98 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-776       0        5    182.67    1777.641     326.210 
                       99 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5595      0        5    179.52    1978.832     686.170 
                      100 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-11-10009     0        5    175.74    1878.073     622.470 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 14/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 3, odbytego w dniu 23.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      17:19:12  1234.10   55- 22-  0   2.45     542018                  
            2 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760      17:26:10  1214.83    2 <    8>   4.90     542018                  
            3 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5931      17:38:56  1207.70   40- 12-  5   7.35     554252                  
            4 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582       17:41:14  1206.94   23-  1-  0   9.80     556680                  
            5 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452       17:41:30  1200.98    2 <   16>  12.25     554252                  
            6 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-8826      17:41:02  1200.02   24-  5-  0  14.71     553250                  
            7 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651      17:45:20  1196.22   20-  4-  0  17.16     556640                  
            8 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      17:35:49  1189.11    3 <   14>  19.61     542018                  
            9 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706      17:56:25  1188.79   21-  7-  0  22.06     566361                  
           10 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982      17:46:19  1186.09   26-  8-  0  24.51     553094                  
           11 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      17:49:34  1178.21    2 <   28>  26.96     553250                  
           12 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       17:52:48  1177.33    2 <   26>  29.41     556640                  
           13 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2934      18:06:27  1174.66   25- 10-  0  31.86     571415                  
           14 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        17:41:47  1173.75    4 <   15>  34.31     542018                  
           15 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114      17:41:56  1173.37    5 <   22>  36.76     542018                  
           16 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 17:52:41  1172.57    3 <   21>  39.22     554252    38.81   38.81 
           17 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6016      17:52:02  1171.73    2 <   24>  41.67     553094                  
           18 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938      18:08:59  1169.56   10-  2-  0  44.12     571895                  
           19 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7856      18:09:10  1166.02   10-  3-  0  46.57     570378                  
           20 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      18:10:52  1164.09    2 <   29>  49.02     571415                  
           21 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6440      17:56:24  1163.42    4 <   33>  51.47     554252                  
           22 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      17:46:01  1163.09    6 <   23>  53.92     542018                  
           23 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70        17:46:18  1162.38    7 <   25>  56.37     542018                  
           24 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6006      17:55:54  1162.21    3 <   39>  58.82     553094                  
           25 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-91        17:46:25  1162.09    8 <   45>  61.27     542018                  
           26 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       18:00:06  1159.43    3 <   36>  63.73     556640                  
           27 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      18:08:47  1158.72    2 <   50>  66.18     566361                  
           28 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6115      17:57:40  1158.23    3 <   66>  68.63     553250                  
           29 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113      18:13:35  1157.69    3 <   30>  71.08     571415                  
           30 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2907      18:13:38  1157.57    4 <   35>  73.53     571415                  
           31 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      18:09:33  1156.31   36- 10-  0  75.98     566074                  
           32 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2579      17:56:54  1153.91   10-  2-  0  78.43     550299                  
           33 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 18:01:02  1152.21    5 <   37>  80.88     554252    37.47   37.47 
           34 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6511      18:14:37  1144.47    2 <   47>  83.33     566074                  
           35 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063      18:20:51  1140.89    5 <   55>  85.78     571415                  
           36 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769       18:08:31  1139.45            4  88.24     556640                  
           37 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442   SOT 18:06:56  1138.25    6 <   38>  90.69     554252    37.15   37.15 
           38 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 18:10:08  1130.82    7 <   91>  93.14     554252    37.07   37.07 
           39 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14417     18:10:30  1127.61    4 <   42>  95.59     553094                  
           40 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582       18:26:02  1125.26   23-  6-  0  98.04     569417                  
           41 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556       18:26:06  1125.11    2 <   43> 100.49     569417                  
           42 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      18:12:43  1122.54    5 <   54> 102.94     553094                  
           43 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547       18:27:51  1121.23    3 <   44> 105.39     569417                  
           44 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562       18:28:31  1119.76    4 <   64> 107.84     569417                  
           45 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30        18:04:19  1119.14    9 <   69> 110.29     542018                  
           46 Zawiślak Mariusz     2    PL-0296-13-5204      18:17:54  1117.29   15-  2-  0 112.75     556300                  
           47 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      18:27:20  1115.78    3 <   49> 115.20     566074                  
           48 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345      18:33:56  1113.97   33-  5-  0 117.65     572508                  
           49 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508      18:28:50  1112.49    4 <   51> 120.10     566074                  
           50 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      18:29:24  1111.82    3 <   57> 122.55     566361                  
           51 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585      18:32:57  1103.57    5 <   58> 125.00     566074                  
           52 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      18:44:30  1101.51   18-  3-  0 127.45     577742                  
           53 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3953      18:40:58  1097.76            2 129.90     571895                  
           54 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6040      18:24:05  1097.23    6 <   73> 132.35     553094                  
           55 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      18:41:00  1096.77    6 <   56> 134.80     571415                  
           56 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805      18:41:16  1096.20    7 <   81> 137.25     571415                  
           57 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      18:37:37  1094.17    4 <   61> 139.71     566361                  
           58 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7626      18:38:33  1091.65    6 <   60> 142.16     566074                  
           59 Stach Rafał          2    PL-0480-16-685       18:25:13  1089.23            2 144.61     550299                  
           60 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12944     18:40:12  1088.19    7 <   72> 147.06     566074                  
           61 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943      18:40:39  1087.80    5 <   76> 149.51     566361                  
           62 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4260      18:44:34  1087.33    2 <   67> 151.96     570378                  
           63 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      18:46:47  1086.80    2 <   68> 154.41     572508                  
           64 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213       18:46:20  1081.86    5 <   65> 156.86     569417                  
           65 Mora Józef           2    PL-S39-14-3010       18:46:30  1081.51            6 159.31     569417                  
           66 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667      18:35:57  1072.29    4 <   99> 161.76     553250                  
           67 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749      18:52:47  1070.56            3 164.22     570378                  
           68 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      18:55:09  1069.81    3 <   84> 166.67     572508                  
           69 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178      18:26:43  1069.67   10 <   71> 169.12     542018                  
           70 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059      19:03:09  1063.69    2 <   85> 171.57     577742                  
           71 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      18:30:33  1061.64   11 <   77> 174.02     542018                  
           72 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-12-1020      18:54:22  1059.34    8 <   74> 176.47     566074                  
           73 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022     18:42:39  1058.25    7 <   92> 178.92     553094                  
           74 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676      18:54:56  1058.21    9 <   75> 181.37     566074                  
           75 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565      18:55:17  1057.52           10 183.82     566074                  
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      18:56:59  1054.71    6 <   97> 186.27     566361                  
           77 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     18:35:39  1051.14   12 <   78> 188.73     542018                  
           78 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430      18:36:05  1050.25   13 <   79> 191.18     542018                  
           79 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1164      18:36:24  1049.61   14 <   80> 193.63     542018                  
           80 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      18:36:38  1049.13   15 <   87> 196.08     542018                  
           81 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13992     19:04:50  1048.79    8 <   82> 198.53     571415                  
           82 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      19:05:19  1047.86    9 <  101> 200.98     571415                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
           83 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000      18:53:29  1042.77            2            556300                  
           84 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      19:10:40  1039.66    4 <   86>            572508                  
           85 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753      19:16:35  1038.02            3            577742                  
           86 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006      19:12:03  1037.06            5            572508                  
           87 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     18:43:42  1034.98   16 <   88>            542018                  
           88 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93        18:44:44  1032.94   17 <   89>            542018                  
           89 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      18:45:08  1032.15   18 <   90>            542018                  
           90 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      18:46:25  1029.64   19 <   93>            542018                  
           91 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 19:00:03  1026.30    8 <   94>            554252    32.87   32.87 
           92 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009     19:00:11  1023.90            8            553094                  
           93 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-39        18:49:26  1023.77   20 <   96>            542018                  
           94 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5944      19:01:35  1023.39    9 <   95>            554252                  
           95 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405       19:03:51  1019.13   10 <  100>            554252                  
           96 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1171      18:52:23  1018.10   21 <   98>            542018                  
           97 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       19:16:22  1017.96            7            566361                  
           98 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      18:54:14  1014.57           22            542018                  
           99 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      19:05:29  1014.24            5            553250                  
          100 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915      19:07:05  1013.10   11 <  102>            554252                  
          101 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016      19:24:35  1012.10           10            571415                  
          102 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  SOT 19:07:50  1011.72           12            554252                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          103 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466      19:07:53  1011.62                        554252                  
          104 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      19:19:55  1011.51                        566361                  
          105 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734       19:10:32  1011.09                        556640                  
          106 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685      19:10:34  1011.03                        556640                  
          107 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      19:26:18  1010.96                        572508                  
          108 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2493      18:56:52  1009.60                        542018                  
          109 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5951      19:09:02  1009.51                        554252                  
          110 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960      19:10:04  1007.61                        554252                  
          111 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333      19:09:51  1006.18                        553250                  
          112 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452      19:11:59  1004.11                        554252                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
     Punktacja GMP Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        40      5     10  183.37    25.0 
         2 Zawiślak Mariusz               2        15      0      2    0.00    13.3 
         3 Socha Ryszard                  2        55      0     17    0.00    30.9 
         4 Mora Józef                     2        23      0      6    0.00    26.1 
         5 Gostyński Robert               2        20      0      2    0.00    10.0 
         6 Gostyński Zbigniew             2        23      0      0    0.00     0.0 
         7 Stach Rafał                    2        10      0      2    0.00    20.0 
         8 Mazurkiewicz Dariusz           2        24      0      3    0.00    12.5 
         9 Wastowski Dariusz              2        26      0      7    0.00    26.9 
        10 Gliwa Jerzy                    2        10      0      3    0.00    30.0 
        11 Kubisiak Franciszek            2        25      0      9    0.00    36.0 
        12 Kulczyk Jerzy                  2        10      0      2    0.00    20.0 
        13 Wojtaluk Krzysztof             2        33      0      5    0.00    15.2 
        14 Dzienisz Stanisław             2        19      0      0    0.00     0.0 
        15 Gajewski Sebastian             2        36      0     10    0.00    27.8 
        16 Żmidziński Grzegorz            2        21      0      6    0.00    28.6 
        17 Orłowski Grzegorz              2        18      0      3    0.00    16.7 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                                     
         Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
         Punktacja GMP Punkty + Konk
         ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
         │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
         |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |konk.|punkty |Wkł.%|
         └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
             1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      3      0      5      5      5      5      5      5      4      5     42 1643.15  16.1 
             2 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4      4      0      0      0      0     17  710.73  13.9 
             3 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      4      0      5      3      4      0      0      0      0      0     16  635.20  17.8 
             4 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      1      0      0      0      0      0     13  567.11  18.7 
             5 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     --     --     --     --     --     13  535.22  14.5 
             6 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      0      0      0      0      0      7  289.61  15.6 
             7 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0     --     --     --     --     --      4  157.45  11.9 
             8 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      0      0      0     --      0      2   73.29   7.3 
             9 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   3.6 
            10 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  11.6 
            11 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            12 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   3.7 
            13 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  13.4 
            14 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            15 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0      0     --      0    0.00   8.1 
            16 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            17 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            18 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --     --     --      0    0.00   6.3 
            19 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            20 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  17.5 
            21 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0     --      0      0      0    0.00   4.4 
            22 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  19.2 
            23 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0     --      0      0      0    0.00   3.5 
            24 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --     --     --      0    0.00  10.2 
            25 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  11.4 
            26 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  21.6 
            27 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00  12.5 
            28 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00  10.5 
            29 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0     --      0      0      0    0.00  11.2