PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                    Lista Konkursowa nr 14/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                    Minden 3 w dniu 23.07.2017.                        
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              52:17:08.  N 08:55:30.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 10:00:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     564515 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     30
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    667
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    134 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1329.99
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1013.10
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 17:11:08
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 19:07:05
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 2 godz.  5 min. 27 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: opady deszczu                 
            13.Punkty stałe..........................:  65.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: B, C. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      13|   259|    34| 13.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      17|   408|   100| 24.50|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      30|   667|   134| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 14/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 3, odbytego w dniu 23.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       ─────────────────────────────────────────────────┴────────┴─────────┴────────────────────────────────────────────────
       -------------------------------------------------- Koniec Konkursów na bazie 1 : 4 --------------------------------------------------
            1 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862  SOT 17:11:08  1329.99   21-  4-  4   1.50     573402    65.00         
            2 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  SOT 17:41:21  1242.88    2 <    5>   3.00     573402    64.90         
            3 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      17:19:12  1234.10   55- 22-  5   4.50     542018                  
            4 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   SOT 17:44:52  1233.45   25-  4-  4   6.00     573390    64.71         
            5 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 MT  17:51:09  1217.03    3 <   90>   7.50     573402    64.61         
            6 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  17:26:10  1214.83    2 <   14>   9.00     542018    64.51         
            7 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  SOT 17:54:11  1209.22    2 <   46>  10.49     573390    64.41         
            8 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5931  MT  17:38:56  1207.70   40- 11-  5  11.99     554252    64.32         
            9 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582   MT  17:41:14  1206.94   23-  1-  1  13.49     556680    64.22         
           10 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452   MT  17:41:30  1200.98    2 <   23>  14.99     554252    64.12         
           11 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-8826  MT  17:41:02  1200.02   24-  5-  5  16.49     553250    64.02         
           12 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  MT  17:45:20  1196.22   20-  4-  4  17.99     556640    63.92         
           13 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2879  MT  17:50:09  1195.18   31-  6-  5  19.49     561914    63.83         
           14 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      17:35:49  1189.11    3 <   21>  20.99     542018                  
           15 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706  MT  17:56:25  1188.79   21-  7-  3  22.49     566361    63.63         
           16 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982  MT  17:46:19  1186.09   26-  8-  5  23.99     553094    63.53         
           17 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 17:59:34  1180.33   16-  2-  2  25.49     566049    63.44         
           18 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599  MT  17:49:34  1178.21    2 <   37>  26.99     553250    63.34         
           19 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739   MT  17:52:48  1177.33    2 <   35>  28.49     556640    63.24         
           20 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2934  MT  18:06:27  1174.66   25-  9-  5  29.99     571415    63.14         
           21 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89    MT  17:41:47  1173.75    4 <   22>  31.48     542018    63.05         
           22 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114  MT  17:41:56  1173.37    5 <   30>  32.98     542018    62.95         
           23 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 17:52:41  1172.57    3 <   29>  34.48     554252    62.85         
           24 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6016  MT  17:52:02  1171.73    2 <   32>  35.98     553094    62.75         
           25 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938  MT  18:08:59  1169.56   10-  2-  2  37.48     571895    62.65         
           26 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7856  MT  18:09:10  1166.02   10-  3-  3  38.98     570378    62.56         
           27 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1907  MT  18:00:57  1164.12   13-  3-  3  40.48     559883    62.46         
           28 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  18:10:52  1164.09    2 <   40>  41.98     571415    62.36         
           29 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6440  MT  17:56:24  1163.42    4 <   48>  43.48     554252    62.26         
           30 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      17:46:01  1163.09    6 <   31>  44.98     542018                  
           31 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70    MT  17:46:18  1162.38    7 <   33>  46.48     542018    62.07         
           32 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6006  MT  17:55:54  1162.21    3 <   55>  47.98     553094    61.97         
           33 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-91    MT  17:46:25  1162.09    8 <   62>  49.48     542018    61.87         
           34 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2136  MT  18:06:36  1160.13   40-  7-  5  50.97     564519    61.77         
           35 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   MT  18:00:06  1159.43    3 <   51>  52.47     556640    61.68         
           36 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      18:08:47  1158.72    2 <   67>  53.97     566361                  
           37 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6115  MT  17:57:40  1158.23    3 <   91>  55.47     553250    61.48         
           38 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7962  MT  18:05:11  1158.15    2 <   95>  56.97     561914    61.38         
           39 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12145 SOT 18:08:48  1158.04            2  58.47     566049    61.29         
           40 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113  MT  18:13:35  1157.69    3 <   41>  59.97     571415    61.19         
           41 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2907  MT  18:13:38  1157.57    4 <   50>  61.47     571415    61.09         
           42 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  18:09:33  1156.31   36- 10-  5  62.97     566074    60.99         
           43 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2484  MT  18:05:57  1156.27   17-  3-  3  64.47     561889    60.89         
           44 Wilk Marek           1    PL-0302-14-11288 MT  18:06:00  1156.15    2 <   82>  65.97     561889    60.80         
           45 Kubicki Filip        1    PL-S39-14-1177   MT  18:16:57  1155.68    7-  2-  2  67.47     574314    60.70         
           46 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 18:16:19  1155.29    3 <   68>  68.97     573390    60.60         
           47 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2579  MT  17:56:54  1153.91   10-  2-  2  70.46     550299    60.50         
           48 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 18:01:02  1152.21    5 <   52>  71.96     554252    60.41         
           49 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6511  MT  18:14:37  1144.47    2 <   64>  73.46     566074    60.31         
           50 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063  MT  18:20:51  1140.89    5 <   75>  74.96     571415    60.21         
           51 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769   MT  18:08:31  1139.45            4  76.46     556640    60.11         
           52 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442   SOT 18:06:56  1138.25    6 <   54>  77.96     554252                  
           53 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2160  MT  18:16:19  1137.42    2 <   85>  79.46     564519    59.92         
           54 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 18:10:08  1130.82    7 <  123>  80.96     554252                  
           55 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14417 MT  18:10:30  1127.61    4 <   58>  82.46     553094    59.72         
           56 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582   MT  18:26:02  1125.26   23-  6-  5  83.96     569417    59.62         
           57 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556   MT  18:26:06  1125.11    2 <   59>  85.46     569417    59.53         
           58 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  18:12:43  1122.54    5 <   74>  86.96     553094    59.43         
           59 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547   MT  18:27:51  1121.23    3 <   61>  88.46     569417    59.33         
           60 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-978   SOT 18:22:04  1121.22   22-  3-  3  89.96     562927    59.23         
           61 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562   MT  18:28:31  1119.76    4 <   88>  91.45     569417    59.14         
           62 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30    MT  18:04:19  1119.14    9 <   94>  92.95     542018                  
           63 Zawiślak Mariusz     2    PL-0296-13-5204  MT  18:17:54  1117.29   15-  2-  2  94.45     556300    58.94         
           64 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  18:27:20  1115.78    3 <   66>  95.95     566074    58.84         
           65 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  18:33:56  1113.97   33-  5-  4  97.45     572508    58.74         
           66 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508  MT  18:28:50  1112.49    4 <   69>  98.95     566074    58.65         
           67 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      18:29:24  1111.82    3 <   77> 100.45     566361                  
           68 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048  MT  18:38:12  1106.50            4 101.95     573390    58.45         
           69 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585  MT  18:32:57  1103.57    5 <   78> 103.45     566074    58.35         
           70 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  18:44:30  1101.51   18-  3-  3 104.95     577742    58.26         
           71 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1922  MT  18:28:46  1100.47    2 <  128> 106.45     559883    58.16         
           72 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497   MT  18:42:23  1099.41            2 107.95     574314    58.06         
           73 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3953  MT  18:40:58  1097.76            2 109.45     571895    57.96         
           74 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6040  MT  18:24:05  1097.23    6 <  102> 110.94     553094                  
           75 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  18:41:00  1096.77    6 <   76> 112.44     571415                  
           76 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805  MT  18:41:16  1096.20    7 <  111> 113.94     571415                  
           77 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      18:37:37  1094.17    4 <   81> 115.44     566361                  
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7626      18:38:33  1091.65    6 <   80> 116.94     566074                  
           79 Stach Rafał          2    PL-0480-16-685   MT  18:25:13  1089.23            2 118.44     550299    57.38         
           80 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12944     18:40:12  1088.19    7 <  100> 119.94     566074                  
           81 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943  MT  18:40:39  1087.80    5 <  106> 121.44     566361    57.18         
           82 Wilk Marek           1    PL-0302-13-10327 MT  18:36:45  1087.35            3 122.94     561889    57.08         
           83 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4260  MT  18:44:34  1087.33    2 <   92> 124.44     570378    56.98         
           84 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610  MT  18:46:47  1086.80    2 <   93> 125.94     572508    56.89         
           85 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2176  MT  18:39:33  1086.55    3 <   86> 127.44     564519    56.79         
           86 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3002  MT  18:39:59  1085.65    4 <   97> 128.94     564519    56.69         
           87 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2915  MT  18:39:57  1082.66    2 <  129> 130.43     562927    56.59         
           88 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213   MT  18:46:20  1081.86    5 <   89> 131.93     569417    56.50         
           89 Mora Józef           2    PL-S39-14-3010   MT  18:46:30  1081.51            6 133.43     569417                  
           90 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2901  MT  18:51:35  1078.67            4 134.93     573402    56.30         
           91 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667  MT  18:35:57  1072.29    4 <  133> 136.43     553250    56.20         
           92 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749  MT  18:52:47  1070.56            3 137.93     570378    56.11         
           93 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      18:55:09  1069.81    3 <  114> 139.43     572508                  
           94 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  MT  18:26:43  1069.67   10 <   99> 140.93     542018                  
           95 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1425  MT  18:47:11  1065.88    3 <   96> 142.43     561914    55.81         
           96 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446  MT  18:47:27  1065.34    4 <  115> 143.93     561914    55.71         
           97 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12913     18:50:16  1064.59    5 <  101> 145.43     564519                  
           98 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059  MT  19:03:09  1063.69    2 <  116> 146.93     577742    55.52         
           99 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      18:30:33  1061.64   11 <  107> 148.43     542018                  
          100 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-12-1020  MT  18:54:22  1059.34    8 <  103> 149.93     566074                  
          101 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3819  MT  18:53:01  1059.10    6 <  105> 151.42     564519    55.23         
          102 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022 MT  18:42:39  1058.25    7 <  124> 152.92     553094                  
          103 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676  MT  18:54:56  1058.21    9 <  104> 154.42     566074                  
          104 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565  MT  18:55:17  1057.52           10 155.92     566074                  
          105 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2132  MT  18:54:58  1055.24            7 157.42     564519                  
          106 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      18:56:59  1054.71    6 <  131> 158.92     566361                  
          107 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  18:35:39  1051.14   12 <  108> 160.42     542018                  
          108 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430  MT  18:36:05  1050.25   13 <  109> 161.92     542018                  
          109 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1164      18:36:24  1049.61   14 <  110> 163.42     542018                  
          110 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      18:36:38  1049.13   15 <  118> 164.92     542018                  
          111 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13992 MT  19:04:50  1048.79    8 <  112> 166.42     571415                  
          112 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  19:05:19  1047.86            9 167.92     571415                  
          113 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000  MT  18:53:29  1042.77            2 169.42     556300    54.05         
          114 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  19:10:40  1039.66    4 <  117> 170.91     572508    53.95         
          115 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862  MT  19:00:30  1039.62    5 <  119> 172.41     561914    53.86         
          116 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753  MT  19:16:35  1038.02            3 173.91     577742    53.76         
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 14/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 3, odbytego w dniu 23.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          117 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006  MT  19:12:03  1037.06            5 175.41     572508    53.66         
          118 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212 MT  18:43:42  1034.98   16 <  120> 176.91     542018                  
          119 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13175 MT  19:03:10  1034.51            6 178.41     561914                  
          120 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93    MT  18:44:44  1032.94   17 <  121> 179.91     542018                  
          121 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      18:45:08  1032.15   18 <  122> 181.41     542018                  
          122 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      18:46:25  1029.64   19 <  125> 182.91     542018                  
          123 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 19:00:03  1026.30    8 <  126> 184.41     554252                  
          124 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 MT  19:00:11  1023.90            8 185.91     553094                  
          125 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-39        18:49:26  1023.77   20 <  130> 187.41     542018                  
          126 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5944  MT  19:01:35  1023.39    9 <  127> 188.91     554252                  
          127 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  19:03:51  1019.13   10 <  134> 190.40     554252                  
          128 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7617  MT  19:09:24  1019.08            3 191.90     559883    52.59         
          129 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7940  MT  19:12:30  1018.87            3 193.40     562927    52.49         
          130 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1171      18:52:23  1018.10   21 <  132> 194.90     542018                  
          131 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705   MT  19:16:22  1017.96            7 196.40     566361    52.29         
          132 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      18:54:14  1014.57           22 197.90     542018                  
          133 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  19:05:29  1014.24            5 199.40     553250    52.10         
          134 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915  MT  19:07:05  1013.10           11 200.90     554252                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          135 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1891  SOT 19:07:31  1012.30                        554253                  
          136 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016  SOT 19:24:35  1012.10                        571415                  
          137 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  SOT 19:07:50  1011.72                        554252                  
          138 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 19:07:53  1011.62                        554252                  
          139 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  SOT 19:19:55  1011.51                        566361                  
          140 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9446  SOT 19:18:14  1011.26                        564519                  
          141 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734   SOT 19:10:32  1011.09                        556640                  
          142 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  SOT 19:10:34  1011.03                        556640                  
          143 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035  SOT 19:26:18  1010.96                        572508                  
          144 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2493  SOT 18:56:52  1009.60                        542018                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
     5 z 50 Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Socha Ryszard                  2        55      5     22  314.45    40.0 
         2 Wójcik Mariusz                 2        40      5     11  313.96    27.5 
         3 Kubisiak Franciszek            2        25      5      9  307.99    36.0 
         4 Wastowski Dariusz              2        26      5      8  307.40    30.8 
         5 Mazurkiewicz Dariusz           2        24      5      5  297.14    20.8 
         6 Gajewski Sebastian             2        36      5     10  297.14    27.8 
         7 Mora Józef                     2        23      5      6  294.12    26.1 
         8 Ozdoba Mirosław                1        31      5      6  290.59    19.4 
         9 Hołowaty Piotr                 1        40      5      7  290.40    17.5 
        10 Gawin Józef                    1        21      4      4  250.81    19.0 
        11 Gostyński Robert               2        20      4      4  248.95    20.0 
        12 Drzewiecki Tomasz              1        25      4      4  248.17    16.0 
        13 Wojtaluk Krzysztof             2        33      4      5  223.24    15.2 
        14 Wilk Marek                     1        17      3      3  178.77    17.6 
        15 Gliwa Jerzy                    2        10      3      3  175.65    30.0 
        16 Jelski Sebastian               1        13      3      3  173.21    23.1 
        17 Żmidziński Grzegorz            2        21      3      7  173.10    33.3 
        18 Ulatowski Dariusz              1        22      3      3  168.31    13.6 
        19 Orłowski Grzegorz              2        18      3      3  167.54    16.7 
        20 Bukowski Adam                  1        16      2      2  124.73    12.5 
        21 Kulczyk Jerzy                  2        10      2      2  120.61    20.0 
        22 Kubicki Filip                  1         7      2      2  118.76    28.6 
        23 Stach Rafał                    2        10      2      2  117.88    20.0 
        24 Zawiślak Mariusz               2        15      2      2  112.99    13.3 
        25 Gostyński Zbigniew             2        23      1      1   64.22     4.3 
        26 Dzienisz Stanisław             2        19      0      0    0.00     0.0 
        27 Korowajczyk Dariusz            1         8      0      0    0.00     0.0 
        28 Torowicz Paweł                 1         6      0      0    0.00     0.0 
        29 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        11      0      0    0.00     0.0 
        30 Pietrzyk Piotr                 1        42      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                                     
         Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
         5 z 50 Punkty + Konk
         ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
         │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
         |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |konk.|punkty |Wkł.%|
         └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
             1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     66 2459.27  26.1 
             2 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      4     65 2370.91  37.1 
             3 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      4     65 2363.99  34.3 
             4 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      4      5      5      3      5      3      5      5     64 2353.14  24.0 
             5 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5      5     65 2331.67  25.3 
             6 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      3     64 2290.69  41.7 
             7 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5      3      5      3      4      5     63 2219.05  25.2 
             8 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3      5      4     60 2200.40  26.7 
             9 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      4      5      5      3      5      3      4      5     59 2187.48  15.4 
            10 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4      3      5      3      5      5     59 2169.48  20.5 
            11 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      1     62 2168.89  35.4 
            12 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3      4      5     55 2163.57  21.6 
            13 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5      2     62 2146.29  32.0 
            14 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3      3      3     61 2124.56  19.0 
            15 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      3      5      3      2      3      5      4     59 2090.70  23.8 
            16 Pietrzyk Piotr                  1       4      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      0     60 2072.04  20.7 
            17 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      4      5      5      3      5      3      3      5     55 2051.53  16.0 
            18 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5      3      3      3      5      3     57 2011.72  27.4 
            19 Mora Józef                      2       2      2      2      5      4      2      1      5      5      3      5      3      5      5     49 1921.07  12.9 
            20 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      3      1      2      3     55 1783.06  18.1 
            21 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      2      4      0     --     --     48 1523.23  21.2 
            22 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5      3      5      3      1     --     41 1484.70  18.0 
            23 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      2     --      3      5     --     40 1367.17  15.0 
            24 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3      2      3      2      1     --     44 1315.16  17.0 
            25 Głowacki Jan                    1       5      5      4      5      1      5      5      4      1      1      4      2     --     --     42 1269.20  17.3 
            26 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      2      5      5      3      5      5      1     --     --     --     --     38 1194.61  17.1 
            27 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     --      5     --      4      3     39 1149.26  18.2 
            28 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     --     --     --     35 1149.16  28.0 
            29 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     --      2      0     --     --     38 1014.73  17.4 
            30 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3      0      5      0     --      3     32  993.56  13.4 
            31 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     --      2      1      1      2     27  903.93  20.8 
            32 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     --     --     --     --     --     32  804.06  32.7 
            33 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     --      2      2      2     --     27  793.95  10.0 
            34 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1      1     --     --     --     --     27  702.88  13.6 
            35 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      1      2      2      0      2     13  553.27   3.9 
            36 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1      0      1      1      0      2     14  528.54   5.7 
            37 Kaczmarek Tomasz                1       4      2      5      5      2      5     --     --     --     --     --     --     --     --     23  509.20  15.1 
            38 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     --      1     --      1      2     15  451.38   7.3 
            39 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2      1      2      0      0      0     16  421.68  13.2 
            40 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     --      0     --      0      0     14  419.68   5.4 
            41 Kryczka Henryk                  2       2      5      1      0      1      0      3      1      3      0     --     --     --     --     16  387.30   9.5 
            42 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     --      1     --      0      0     14  380.42   6.9 
            43 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     --      1     --      1      0     14  317.82   7.0 
            44 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1      0      0     --      0     --     13  292.31   6.6 
            45 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      9  133.90   8.9 
            46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --     --     --     --     --     --      1   53.92   1.1 
            47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
     5 z calosci Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Socha Ryszard                  2        55      5     22  319.04    40.0 
         2 Wójcik Mariusz                 2        40      5     11  313.96    27.5 
         3 Kubisiak Franciszek            2        25      5      9  307.99    36.0 
         4 Wastowski Dariusz              2        26      5      8  307.40    30.8 
         5 Żmidziński Grzegorz            2        21      5      7  298.51    33.3 
         6 Mazurkiewicz Dariusz           2        24      5      5  297.14    20.8 
         7 Gajewski Sebastian             2        36      5     10  297.14    27.8 
         8 Mora Józef                     2        23      5      6  294.12    26.1 
         9 Hołowaty Piotr                 1        40      5      7  290.79    17.5 
        10 Ozdoba Mirosław                1        31      5      6  290.59    19.4 
        11 Wojtaluk Krzysztof             2        33      5      5  279.25    15.2 
        12 Gawin Józef                    1        21      4      4  250.81    19.0 
        13 Gostyński Robert               2        20      4      4  248.95    20.0 
        14 Drzewiecki Tomasz              1        25      4      4  248.17    16.0 
        15 Wilk Marek                     1        17      3      3  178.77    17.6 
        16 Gliwa Jerzy                    2        10      3      3  175.65    30.0 
        17 Jelski Sebastian               1        13      3      3  173.21    23.1 
        18 Ulatowski Dariusz              1        22      3      3  168.31    13.6 
        19 Orłowski Grzegorz              2        18      3      3  167.54    16.7 
        20 Bukowski Adam                  1        16      2      2  124.73    12.5 
        21 Kulczyk Jerzy                  2        10      2      2  120.61    20.0 
        22 Kubicki Filip                  1         7      2      2  118.76    28.6 
        23 Stach Rafał                    2        10      2      2  117.88    20.0 
        24 Zawiślak Mariusz               2        15      2      2  112.99    13.3 
        25 Gostyński Zbigniew             2        23      1      1   64.22     4.3 
        26 Dzienisz Stanisław             2        19      0      0    0.00     0.0 
        27 Korowajczyk Dariusz            1         8      0      0    0.00     0.0 
        28 Torowicz Paweł                 1         6      0      0    0.00     0.0 
        29 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        11      0      0    0.00     0.0 
        30 Pietrzyk Piotr                 1        42      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                                     
         Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
         5 z calosci Punkty + Konk
         ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
         │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
         |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |konk.|punkty |Wkł.%|
         └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
             1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     66 2461.28  26.1 
             2 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     66 2443.15  41.7 
             3 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     66 2443.06  24.0 
             4 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      4     65 2373.13  37.1 
             5 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      4     65 2369.64  34.3 
             6 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5      5     65 2338.65  25.3 
             7 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     63 2318.56  15.4 
             8 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3      5      5     61 2264.90  26.7 
             9 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      5      5      3      3      3      5      4     62 2242.20  23.8 
            10 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      1     62 2219.96  35.4 
            11 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5      3      5      3      4      5     63 2219.05  25.2 
            12 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      2     63 2189.59  32.2 
            13 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3      4      5     57 2188.25  21.6 
            14 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4      3      5      3      5      5     59 2169.48  20.5 
            15 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3      3      3     61 2126.09  19.0 
            16 Pietrzyk Piotr                  1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5      0     61 2108.01  20.7 
            17 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      5      5      5      3      5      3      3      5     56 2097.97  16.0 
            18 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5      3      3      3      5      3     57 2011.72  27.4 
            19 Mora Józef                      2       2      2      2      5      5      2      1      5      5      3      5      3      5      5     50 1952.85  12.9 
            20 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      4      5      3      3      1      2      3     56 1844.34  18.1 
            21 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      2      5      0     --     --     49 1567.36  21.2 
            22 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5      3      5      3      1     --     41 1496.47  18.0 
            23 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      2     --      3      5     --     40 1389.47  15.0 
            24 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      1     --     --     --     --     45 1346.70  17.3 
            25 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3      2      3      2      1     --     44 1315.16  17.0 
            26 Głowacki Jan                    1       5      5      5      5      1      5      5      4      1      1      4      2     --     --     43 1290.95  17.3 
            27 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     --     --     --     35 1166.61  28.0 
            28 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     --      5     --      4      3     39 1149.26  18.2 
            29 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     --      2      0     --     --     38 1014.73  17.4 
            30 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3      0      5      0     --      3     32  993.56  13.4 
            31 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      5      0      5      4      5      0     --     --     --     --     33  939.99   9.5 
            32 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     --      2      1      1      2     27  903.93  20.8 
            33 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     --     --     --     --     --     32  804.06  32.7 
            34 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     --      2      2      2     --     27  793.95  10.0 
            35 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1      1     --     --     --     --     27  702.88  13.6 
            36 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      1      2      2      0      2     13  553.27   3.9 
            37 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1      0      1      1      0      2     14  528.54   5.7 
            38 Kaczmarek Tomasz                1       5      2      5      5      2      5     --     --     --     --     --     --     --     --     24  522.57  15.1 
            39 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     --      1     --      1      2     15  451.38   7.3 
            40 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2      1      2      0      0      0     16  421.68  13.2 
            41 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     --      0     --      0      0     14  419.68   5.4 
            42 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     --      1     --      0      0     14  380.42   6.9 
            43 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     --      1     --      1      0     14  317.82   7.0 
            44 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1      0      0     --      0     --     13  292.31   6.6 
            45 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     11  167.38   8.9 
            46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --     --     --     --     --     --      1   53.92   1.1 
            47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                     PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                    Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                    Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,
                   ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────────────────────────────────
                   │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                   └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────────────────────────────────
                        1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0       12    469.88    4825.429    1005.860 
                        2 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0       11    466.40    4613.944     996.870 
                        3 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0       11    451.94    4653.132     863.650 
                        4 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0       11    415.21    4324.457     865.080 
                        5 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1       11    397.79    3945.623     728.460 
                        6 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1       11    367.53    3697.120     659.630 
                        7 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1       10    390.91    3839.005     876.850 
                        8 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0       10    383.23    3676.782     644.980 
                        9 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0       10    363.03    3771.886    1035.410 
                       10 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6081      0       10    362.59    3970.546     923.640 
                       11 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0       10    289.74    3003.671     929.120 
                       12 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-5676      1        9    384.35    4267.670     964.360 
                       13 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        9    369.83    3647.799     803.300 
                       14 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        9    363.25    3775.017     726.810 
                       15 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        9    358.32    3775.017     943.340 
                       16 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-12-5370      0        9    354.22    3677.346     938.500 
                       17 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        9    301.31    2908.025     352.600 
                       18 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        9    259.10    2535.736     658.930 
                       19 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        8    379.93    3966.643     809.360 
                       20 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        8    371.55    4163.642    1019.990 
                       21 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        8    310.19    3176.661     708.750 
                       22 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        8    296.73    2832.543     532.450 
                       23 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        8    294.92    2962.423     422.850 
                       24 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1422      0        8    290.42    3012.337     990.540 
                       25 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        8    284.65    2804.667     726.750 
                       26 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        8    279.54    2713.427     574.910 
                       27 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        8    276.39    2649.075     392.520 
                       28 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-13116     0        8    256.59    2596.674     545.200 
                       29 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        8    250.67    2569.043    1042.220 
                       30 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        8    242.67    2386.001     789.450 
                       31 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        8    237.43    2383.130     828.440 
                       32 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        8    236.28    2448.732     682.220 
                       33 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        8    233.09    2358.748     708.370 
                       34 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        8    192.40    1893.568     788.780 
                       35 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        7    329.62    3514.155     659.460 
                       36 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-2260      0        7    314.65    3181.271     467.980 
                       37 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6036      1        7    303.78    3302.802     671.810 
                       38 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        7    295.45    2936.337     414.610 
                       39 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-705       0        7    293.98    3123.029     954.440 
                       40 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5529      0        7    291.45    3037.467     602.260 
                       41 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1869      0        7    283.09    2869.428     604.940 
                       42 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        7    281.64    2654.637     281.620 
                       43 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-728       0        7    274.78    2975.548     790.600 
                       44 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        7    266.82    2396.192     273.980 
                       45 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        7    262.96    2645.087     635.190 
                       46 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        7    260.29    2443.953     500.230 
                       47 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        7    260.10    2680.435     523.650 
                       48 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-36        1        7    259.85    2845.817     756.270 
                       49 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2862      0        7    255.74    2616.588     541.590 
                       50 Hołowaty Piotr            1   PL-0437-16-2950      1        7    254.99    2650.465     774.680 
                       51 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        7    252.06    2664.247     594.900 
                       52 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        7    246.61    2422.776     616.640 
                       53 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        7    244.02    2453.379     728.900 
                       54 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        7    242.97    2544.508     857.720 
                       55 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-30        1        7    235.86    2488.842     589.410 
                       56 Orłowski Grzegorz         2   PL-0296-14-9566      1        7    231.21    2572.107     630.520 
                       57 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        7    227.76    2368.931     568.520 
                       58 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        7    227.18    2255.031     248.680 
                       59 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        7    224.11    2276.989     464.800 
                       60 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        7    221.29    2187.120     627.990 
                       61 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0272-10-9599      1        7    214.22    1983.337     548.920 
                       62 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        7    213.11    1939.492     217.890 
                                                     PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                    Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                    Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,
                   ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────────────────────────────────
                   │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                   └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────────────────────────────────
                       63 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        7    208.52    2016.075     627.120 
                       64 Kubicki Filip             1   PL-S39-16-2491       0        7    205.06    2195.849     857.130 
                       65 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1876      1        7    202.34    1939.393     657.510 
                       66 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        7    188.92    2028.904     725.540 
                       67 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        7    187.49    1879.910     779.530 
                       68 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        7    181.19    1843.660     670.560 
                       69 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        7    173.68    1702.895     504.180 
                       70 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        7    171.16    1753.811     509.250 
                       71 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    170.79    1604.400     381.000 
                       72 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        7    167.90    1818.263     751.060 
                       73 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6025      0        6    319.51    3354.852     584.260 
                       74 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6199      0        6    311.79    3391.566     790.170 
                       75 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2862      0        6    300.47    2993.930     211.070 
                       76 Gawin Józef               1   PL-0437-15-6420      0        6    292.92    3043.174     536.940 
                       77 Socha Ryszard             2   PL-0302-12-13074     0        6    281.84    2855.674     767.430 
                       78 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8211      0        6    280.24    2950.732     555.850 
                       79 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-739       0        6    272.47    2631.104     572.440 
                       80 Wilk Marek                1   PL-0302-14-11288     1        6    265.19    2660.278     547.440 
                       81 Socha Ryszard             2   PL-0437-13-5760      1        6    264.58    2390.243     158.860 
                       82 Bukowski Adam             1   PL-0302-13-11927     1        6    252.00    2793.577     632.790 
                       83 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-14-8345      0        6    251.09    2745.398     655.360 
                       84 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        6    250.85    2339.465     386.940 
                       85 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2879      0        6    249.79    2578.310     391.690 
                       86 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        6    238.58    2353.011     481.590 
                       87 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-13140     0        6    237.55    2344.402     534.870 
                       88 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11818     0        6    236.45    2564.242     657.460 
                       89 Kubicki Filip             1   PL-S39-16-2497       1        6    227.32    2413.455     710.130 
                       90 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5657      0        6    226.98    2490.864     683.100 
                       91 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        6    226.92    2269.024     374.690 
                       92 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        6    226.21    2228.330     504.230 
                       93 Stępień Marek             1   PL-0437-14-543       0        6    221.76    2268.769     361.380 
                       94 Hołowaty Piotr            1   PL-0302-14-12926     1        6    220.77    2195.399     416.200 
                       95 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2063      1        6    219.52    2299.201     350.010 
                       96 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6466      0        6    217.00    2265.403     600.760 
                       97 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2430      1        6    211.55    2018.301     683.920 
                       98 Wilk Marek                1   PL-0302-13-10327     0        6    211.21    2100.257     567.510 
                       99 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        6    209.88    2235.901     656.160 
                      100 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        6    209.53    2147.144     415.820 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 14/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 3, odbytego w dniu 23.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862  SOT 17:11:08  1329.99   21-  4-  2   1.50     573402    40.00   40.00 
            2 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  SOT 17:41:21  1242.88    2 <    5>   3.00     573402    39.95   39.95 
            3 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      17:19:12  1234.10   55- 23-  0   4.50     542018                  
            4 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   SOT 17:44:52  1233.45   25-  4-  3   6.00     573390    39.86   39.86 
            5 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014     17:51:09  1217.03    3 <   90>   7.50     573402                  
            6 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760      17:26:10  1214.83    2 <   14>   9.00     542018                  
            7 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  SOT 17:54:11  1209.22    2 <   46>  10.49     573390    39.71   39.71 
            8 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5931      17:38:56  1207.70   40- 20-  5  11.99     554252                  
            9 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582       17:41:14  1206.94   23-  2-  0  13.49     556680                  
           10 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452       17:41:30  1200.98    2 <   23>  14.99     554252                  
           11 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-8826      17:41:02  1200.02   24-  7-  0  16.49     553250                  
           12 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651      17:45:20  1196.22   20-  6-  0  17.99     556640                  
           13 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2879      17:50:09  1195.18   31-  7-  0  19.49     561914                  
           14 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4505      17:35:49  1189.11    3 <   21>  20.99     542018                  
           15 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706      17:56:25  1188.79   21-  9-  0  22.49     566361                  
           16 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7982      17:46:19  1186.09   26-  9-  0  23.99     553094                  
           17 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 17:59:34  1180.33   16-  2-  2  25.49     566049    39.23   39.23 
           18 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      17:49:34  1178.21    2 <   37>  26.99     553250                  
           19 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       17:52:48  1177.33    2 <   35>  28.49     556640                  
           20 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2934      18:06:27  1174.66   25- 10-  0  29.99     571415                  
           21 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        17:41:47  1173.75    4 <   22>  31.48     542018                  
           22 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114      17:41:56  1173.37    5 <   30>  32.98     542018                  
           23 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 17:52:41  1172.57    3 <   29>  34.48     554252    38.94   38.94 
           24 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6016      17:52:02  1171.73    2 <   32>  35.98     553094                  
           25 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938      18:08:59  1169.56   10-  3-  0  37.48     571895                  
           26 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7856      18:09:10  1166.02   10-  4-  0  38.98     570378                  
           27 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1907      18:00:57  1164.12   13-  3-  0  40.48     559883                  
           28 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      18:10:52  1164.09    2 <   40>  41.98     571415                  
           29 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6440      17:56:24  1163.42    4 <   48>  43.48     554252                  
           30 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      17:46:01  1163.09    6 <   31>  44.98     542018                  
           31 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70        17:46:18  1162.38    7 <   33>  46.48     542018                  
           32 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6006      17:55:54  1162.21    3 <   55>  47.98     553094                  
           33 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-91        17:46:25  1162.09    8 <   62>  49.48     542018                  
           34 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2136      18:06:36  1160.13   40-  9-  0  50.97     564519                  
           35 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       18:00:06  1159.43    3 <   51>  52.47     556640                  
           36 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      18:08:47  1158.72    2 <   67>  53.97     566361                  
           37 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6115      17:57:40  1158.23    3 <   91>  55.47     553250                  
           38 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7962      18:05:11  1158.15    2 <   95>  56.97     561914                  
           39 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12145 SOT 18:08:48  1158.04            2  58.47     566049    38.17   38.17 
           40 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113      18:13:35  1157.69    3 <   41>  59.97     571415                  
           41 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2907      18:13:38  1157.57    4 <   50>  61.47     571415                  
           42 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      18:09:33  1156.31   36- 11-  0  62.97     566074                  
           43 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2484      18:05:57  1156.27   17-  4-  0  64.47     561889                  
           44 Wilk Marek           1    PL-0302-14-11288     18:06:00  1156.15    2 <   82>  65.97     561889                  
           45 Kubicki Filip        1    PL-S39-14-1177       18:16:57  1155.68    7-  2-  0  67.47     574314                  
           46 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 18:16:19  1155.29    3 <   68>  68.97     573390    37.83   37.83 
           47 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2579      17:56:54  1153.91   10-  4-  0  70.46     550299                  
           48 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 18:01:02  1152.21    5 <   52>  71.96     554252    37.73   37.73 
           49 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6511      18:14:37  1144.47    2 <   64>  73.46     566074                  
           50 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063      18:20:51  1140.89    5 <   75>  74.96     571415                  
           51 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769       18:08:31  1139.45    4 <  141>  76.46     556640                  
           52 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442   SOT 18:06:56  1138.25    6 <   54>  77.96     554252    37.54   37.54 
           53 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2160      18:16:19  1137.42    2 <   85>  79.46     564519                  
           54 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 18:10:08  1130.82    7 <  123>  80.96     554252    37.45   37.45 
           55 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14417     18:10:30  1127.61    4 <   58>  82.46     553094                  
           56 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582       18:26:02  1125.26   23-  6-  0  83.96     569417                  
           57 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556       18:26:06  1125.11    2 <   59>  85.46     569417                  
           58 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      18:12:43  1122.54    5 <   74>  86.96     553094                  
           59 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547       18:27:51  1121.23    3 <   61>  88.46     569417                  
           60 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-978   SOT 18:22:04  1121.22   22-  5-  2  89.96     562927    37.16   37.16 
           61 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562       18:28:31  1119.76    4 <   88>  91.45     569417                  
           62 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30        18:04:19  1119.14    9 <   94>  92.95     542018                  
           63 Zawiślak Mariusz     2    PL-0296-13-5204      18:17:54  1117.29   15-  2-  0  94.45     556300                  
           64 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      18:27:20  1115.78    3 <   66>  95.95     566074                  
           65 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345      18:33:56  1113.97   33-  6-  0  97.45     572508                  
           66 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508      18:28:50  1112.49    4 <   69>  98.95     566074                  
           67 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      18:29:24  1111.82    3 <   77> 100.45     566361                  
           68 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048      18:38:12  1106.50            4 101.95     573390                  
           69 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585      18:32:57  1103.57    5 <   78> 103.45     566074                  
           70 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      18:44:30  1101.51   18-  3-  0 104.95     577742                  
           71 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1922      18:28:46  1100.47    2 <  128> 106.45     559883                  
           72 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497       18:42:23  1099.41            2 107.95     574314                  
           73 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3953      18:40:58  1097.76    2 <  167> 109.45     571895                  
           74 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6040      18:24:05  1097.23    6 <  102> 110.94     553094                  
           75 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      18:41:00  1096.77    6 <   76> 112.44     571415                  
           76 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805      18:41:16  1096.20    7 <  111> 113.94     571415                  
           77 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      18:37:37  1094.17    4 <   81> 115.44     566361                  
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7626      18:38:33  1091.65    6 <   80> 116.94     566074                  
           79 Stach Rafał          2    PL-0480-16-685       18:25:13  1089.23    2 <  160> 118.44     550299                  
           80 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12944     18:40:12  1088.19    7 <  100> 119.94     566074                  
           81 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943      18:40:39  1087.80    5 <  106> 121.44     566361                  
           82 Wilk Marek           1    PL-0302-13-10327     18:36:45  1087.35    3 <  163> 122.94     561889                  
           83 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4260      18:44:34  1087.33    2 <   92> 124.44     570378                  
           84 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      18:46:47  1086.80    2 <   93> 125.94     572508                  
           85 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2176      18:39:33  1086.55    3 <   86> 127.44     564519                  
           86 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3002      18:39:59  1085.65    4 <   97> 128.94     564519                  
           87 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2915      18:39:57  1082.66    2 <  129> 130.43     562927                  
           88 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213       18:46:20  1081.86    5 <   89> 131.93     569417                  
           89 Mora Józef           2    PL-S39-14-3010       18:46:30  1081.51            6 133.43     569417                  
           90 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2901      18:51:35  1078.67            4 134.93     573402                  
           91 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667      18:35:57  1072.29    4 <  133> 136.43     553250                  
           92 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749      18:52:47  1070.56    3 <  155> 137.93     570378                  
           93 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      18:55:09  1069.81    3 <  114> 139.43     572508                  
           94 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178      18:26:43  1069.67   10 <   99> 140.93     542018                  
           95 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1425      18:47:11  1065.88    3 <   96> 142.43     561914                  
           96 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446      18:47:27  1065.34    4 <  115> 143.93     561914                  
           97 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12913     18:50:16  1064.59    5 <  101> 145.43     564519                  
           98 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059      19:03:09  1063.69    2 <  116> 146.93     577742                  
           99 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      18:30:33  1061.64   11 <  107> 148.43     542018                  
          100 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-12-1020      18:54:22  1059.34    8 <  103> 149.93     566074                  
          101 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3819      18:53:01  1059.10    6 <  105> 151.42     564519                  
          102 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022     18:42:39  1058.25    7 <  124> 152.92     553094                  
          103 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676      18:54:56  1058.21    9 <  104> 154.42     566074                  
          104 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565      18:55:17  1057.52   10 <  154> 155.92     566074                  
          105 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2132      18:54:58  1055.24    7 <  140> 157.42     564519                  
          106 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      18:56:59  1054.71    6 <  131> 158.92     566361                  
          107 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     18:35:39  1051.14   12 <  108> 160.42     542018                  
          108 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430      18:36:05  1050.25   13 <  109> 161.92     542018                  
          109 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1164      18:36:24  1049.61   14 <  110> 163.42     542018                  
          110 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      18:36:38  1049.13   15 <  118> 164.92     542018                  
          111 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13992     19:04:50  1048.79    8 <  112> 166.42     571415                  
          112 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      19:05:19  1047.86    9 <  136> 167.92     571415                  
          113 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000      18:53:29  1042.77            2 169.42     556300                  
          114 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      19:10:40  1039.66    4 <  117> 170.91     572508                  
          115 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862      19:00:30  1039.62    5 <  119> 172.41     561914                  
          116 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753      19:16:35  1038.02            3 173.91     577742                  
          117 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006      19:12:03  1037.06    5 <  143> 175.41     572508                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 14/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 3, odbytego w dniu 23.07.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     18:43:42  1034.98   16 <  120> 176.91     542018                  
          119 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13175     19:03:10  1034.51    6 <  161> 178.41     561914                  
          120 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93        18:44:44  1032.94   17 <  121> 179.91     542018                  
          121 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      18:45:08  1032.15   18 <  122> 181.41     542018                  
          122 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      18:46:25  1029.64   19 <  125> 182.91     542018                  
          123 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 19:00:03  1026.30    8 <  126> 184.41     554252    34.12   34.12 
          124 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009     19:00:11  1023.90    8 <  152> 185.91     553094                  
          125 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-39        18:49:26  1023.77   20 <  130> 187.41     542018                  
          126 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5944      19:01:35  1023.39    9 <  127> 188.91     554252                  
          127 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405       19:03:51  1019.13   10 <  134> 190.40     554252                  
          128 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7617      19:09:24  1019.08            3 191.90     559883                  
          129 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7940      19:12:30  1018.87    3 <  162> 193.40     562927                  
          130 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1171      18:52:23  1018.10   21 <  132> 194.90     542018                  
          131 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       19:16:22  1017.96    7 <  139> 196.40     566361                  
          132 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      18:54:14  1014.57   22 <  144> 197.90     542018                  
          133 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      19:05:29  1014.24    5 <  147> 199.40     553250                  
          134 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915      19:07:05  1013.10   11 <  137> 200.90     554252                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          135 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1891      19:07:31  1012.30   42-  2-  0            554253                  
          136 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016      19:24:35  1012.10           10            571415                  
          137 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  SOT 19:07:50  1011.72   12 <  138>            554252                  
          138 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 19:07:53  1011.62   13 <  145>            554252                  
          139 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      19:19:55  1011.51    8 <  150>            566361                  
          140 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9446      19:18:14  1011.26    8 <  152>            564519                  
          141 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734       19:10:32  1011.09    5 <  142>            556640                  
          142 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685      19:10:34  1011.03            6            556640                  
          143 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      19:26:18  1010.96            6            572508                  
          144 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2493      18:56:52  1009.60           23            542018                  
          145 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5951      19:09:02  1009.51   14 <  146>            554252                  
          146 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 19:10:04  1007.61   15 <  149>            554252                  
          147 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333      19:09:51  1006.18    6 <  164>            553250                  
          148 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294      19:11:21  1005.27            2            554253                  
          149 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452  SOT 19:11:59  1004.11   16 <  156>            554252                  
          150 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6947      19:24:23  1003.50            9            566361                  
          151 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       19:15:16  1002.55            2            556680                  
          152 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10473     19:23:13  1002.31            9            564519                  
          152 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14450     19:11:49  1002.31            9            553094                  
          154 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919     19:25:05  1001.75           11            566074                  
          155 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7862      19:30:47   999.29            4            570378                  
          156 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433       19:14:48   999.01   17 <  157>            554252                  
          157 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427      19:14:54   998.83   18 <  158>            554252                  
          158 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5612      19:15:14   998.23   19 <  159>            554252                  
          159 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-463       19:15:17   998.14           20            554252                  
          160 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2561      19:11:50   997.22    3 <  166>            550299                  
          161 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1426      19:24:07   996.10            7            561914                  
          162 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7944  SOT 19:25:09   996.07    4 <  165>            562927    32.24   32.24 
          163 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1113      19:24:13   995.87            4            561889                  
          164 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-661       19:15:43   995.56            7            553250                  
          165 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-954       19:25:51   994.83            5            562927                  
          166 Stach Rafał          2    PL-0193-15-148       19:13:12   994.76            4            550299                  
          167 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3968      19:35:31   993.71            3            571895                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          168 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1418      19:25:46   993.19                        561914                  
          168 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94        19:05:44   993.19                        542018                  
          170 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-5         19:05:48   993.07                        542018                  
          171 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1870      19:18:08   993.05                        554253                  
          172 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6011      19:35:42   992.56                        571415                  
          173 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3039      19:38:03   991.94                        573390                  
          174 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6226      19:19:22   990.86                        554253                  
          175 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1932      19:25:04   990.83                        559883                  
          176 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2897      19:27:48   989.63                        561914                  
          177 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116     19:25:56   989.31                        559883                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
     Punktacja GMP Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        40      5     20  185.78    50.0 
         2 Drzewiecki Tomasz              1        25      3      4  117.40    16.0 
         3 Gawin Józef                    1        21      2      4   79.95    19.0 
         4 Bukowski Adam                  1        16      2      2   77.40    12.5 
         5 Ulatowski Dariusz              1        22      2      5   69.40    22.7 
         6 Zawiślak Mariusz               2        15      0      2    0.00    13.3 
         7 Socha Ryszard                  2        55      0     23    0.00    41.8 
         8 Mora Józef                     2        23      0      6    0.00    26.1 
         9 Gostyński Robert               2        20      0      6    0.00    30.0 
        10 Gostyński Zbigniew             2        23      0      2    0.00     8.7 
        11 Stach Rafał                    2        10      0      4    0.00    40.0 
        12 Mazurkiewicz Dariusz           2        24      0      7    0.00    29.2 
        13 Wastowski Dariusz              2        26      0      9    0.00    34.6 
        14 Gliwa Jerzy                    2        10      0      4    0.00    40.0 
        15 Kubisiak Franciszek            2        25      0     10    0.00    40.0 
        16 Kulczyk Jerzy                  2        10      0      3    0.00    30.0 
        17 Wojtaluk Krzysztof             2        33      0      6    0.00    18.2 
        18 Dzienisz Stanisław             2        19      0      0    0.00     0.0 
        19 Gajewski Sebastian             2        36      0     11    0.00    30.6 
        20 Żmidziński Grzegorz            2        21      0      9    0.00    42.9 
        21 Orłowski Grzegorz              2        18      0      3    0.00    16.7 
        22 Korowajczyk Dariusz            1         8      0      0    0.00     0.0 
        23 Torowicz Paweł                 1         6      0      0    0.00     0.0 
        24 Jelski Sebastian               1        13      0      3    0.00    23.1 
        25 Hołowaty Piotr                 1        40      0      9    0.00    22.5 
        26 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        11      0      0    0.00     0.0 
        27 Wilk Marek                     1        17      0      4    0.00    23.5 
        28 Pietrzyk Piotr                 1        42      0      2    0.00     4.8 
        29 Kubicki Filip                  1         7      0      2    0.00    28.6 
        30 Ozdoba Mirosław                1        31      0      7    0.00    22.6 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                                     
         Lot nr: 14 Minden 3, odbyty w dniu: 23.07.2017.
         Punktacja GMP Punkty + Konk
         ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
         │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
         |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |konk.|punkty |Wkł.%|
         └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
             1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      5      0      5      5      5      5      5      5      4      5     44 1722.76  18.2 
             2 Drzewiecki Tomasz               1       0      0      0      0      5      0      5      3      5      5      5      5      5      3     41 1577.87  20.8 
             3 Bukowski Adam                   1       0      0      0      0      5      0      5      5      3      1      5      5      5      2     36 1406.25  18.1 
             4 Gawin Józef                     1       0      0      0      0      2      0      4      2      5      4      2      3      5      2     29 1123.74  17.0 
             5 Ulatowski Dariusz               1       0      0      0      0      3      0      5      3      5      4      3      1      4      2     30 1115.15  12.0 
             6 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4      4      0      0      0      0     17  717.40  15.3 
             7 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      5      0      5      3      4      0      0      0      0      0     17  672.52  20.2 
             8 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      0      0      0      0      0      0     12  541.61  21.1 
             9 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     --     --     --     --     --     13  541.07  14.5 
            10 Ozdoba Mirosław                 1       0      0      0      0      4      0      5      3      1      0      0      0      0      0     13  520.61  15.9 
            11 Kozera Norbert                  1       0      0      0      0      0      0      1      2      4     --      1      0     --     --      8  317.02   7.5 
            12 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      0      0      0      0      0      7  293.44  17.7 
            13 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0     --     --     --     --     --      4  156.63  12.5 
            14 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      0      0      0     --      0      2   75.21   9.9 
            15 Stępień Marek                   1       0      0      0      0      2      0      0      0      0     --      0      0      0     --      2   70.31   5.5 
            16 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      2      0     --      0     --      0     --      0      0     --      2   65.04   9.4 
            17 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   4.2 
            18 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  12.5 
            19 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            20 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   4.1 
            21 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  15.3 
            22 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            23 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            24 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0     --      0    0.00   0.0 
            25 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --     --     --      0    0.00   5.6 
            26 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            27 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  19.4 
            28 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0     --      0      0      0    0.00   5.9 
            29 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  21.6 
            30 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0     --      0      0      0    0.00   4.4 
            31 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --     --     --      0    0.00  10.7 
            32 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  12.7 
            33 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  23.9 
            34 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00  14.6 
            35 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00  12.0 
            36 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0     --      0      0      0    0.00  14.1 
            37 Bobecki Jan                     1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --     --     --      0    0.00   7.5 
            38 Korowajczyk Dariusz             1       0      0      0      0      0      0     --     --      0     --      0     --      0      0      0    0.00   3.0 
            39 Torowicz Paweł                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   8.3 
            40 Jelski Sebastian                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   9.5 
            41 Hołowaty Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  14.1 
            42 Kaczmarek Tomasz                1       0      0      0      0      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.8 
            43 Głowacki Jan                    1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00   7.7 
            44 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0     --      0      0      0    0.00   4.6 
            45 Wilk Marek                      1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  17.5 
            46 Stachowicz Wojciech             1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00   7.7 
            47 Pietrzyk Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  14.6 
            48 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00   2.2 
            49 Kubicki Filip                   1       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0      0      0      0      0    0.00  16.9 
            50 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
            51 Milewski Mariusz                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0     --      0    0.00   3.5