PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 8/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                    Minden 2 w dniu 11.06.2017.                        
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              52:17:08.  N 08:55:30.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 05:30:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     565303 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     43
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1325
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    265 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1534.08
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1323.82
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 11:32:51
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 12:19:26
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 1 godz. 25 min. 22 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: zmiennie                      
            13.Punkty stałe..........................:  65.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: B, C. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      19|   460|    77| 16.70|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      24|   865|   188| 21.70|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      43|  1325|   265| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 8/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 2, odbytego w dniu 11.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739   MT  11:32:51  1534.08   26- 10-  5   0.75     556640    65.00         
            2 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2047  MT  11:40:43  1527.75   14-  1-  1   1.51     566361    64.95         
            3 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909 MT  11:32:20  1526.76   20- 10-  5   2.26     553197    64.90         
            4 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:34:45  1526.20   37- 12-  5   3.02     556680                  
            5 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2719  MT  11:40:37  1516.09   19-  7-  5   3.77     561889    64.80         
            6 Wilk Marek           1    PL-0302-14-7584  MT  11:44:04  1502.11    2 <   51>   4.53     561889    64.75         
            7 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6434  MT  11:39:36  1496.75    2 <   15>   5.28     553197    64.70         
            8 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2838  MT  11:40:46  1494.88   46- 15-  5   6.04     554253    64.66         
            9 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1547  SOT 11:49:10  1492.88   38-  7-  5   6.79     566049    64.61         
           10 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:50:15  1489.44   49- 21-  5   7.55     566361                  
           11 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2909  MT  11:48:06  1488.83   30-  7-  5   8.30     562927    64.51         
           12 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-654   MT  11:42:22  1485.77   34-  8-  5   9.06     553250    64.46         
           13 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  11:54:39  1485.55   34- 12-  5   9.81     571415    64.41         
           14 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14661 MT  11:42:35  1484.48   28- 10-  5  10.57     553094    64.36         
           15 Skórzewski Edward    2    PL-097-13-6436   MT  11:43:01  1483.04    3 <   26>  11.32     553197    64.31         
           16 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  SOT 11:45:52  1481.06    2 <   91>  12.08     556680    64.26         
           17 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11090 MT  11:58:02  1477.71   22-  5-  3  12.83     573402    64.21         
           18 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  SOT 11:58:11  1477.14    2 <   22>  13.58     573402    64.16         
           19 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555  MT  11:53:41  1475.37   96- 19-  5  14.34     566074    64.11         
           19 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6517  MT  11:53:41  1475.37    2 <   24>  14.34     566074    64.11         
           21 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862  SOT 11:51:06  1474.45   44-  4-  4  15.85     561914    64.02         
           22 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2963      11:59:00  1474.04    3 <  119>  16.60     573402                  
           23 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      11:55:02  1470.94    2 <   25>  17.36     566361                  
           24 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3696      11:54:56  1470.58    3 <   32>  18.11     566074                  
           25 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920  MT  11:55:10  1470.43    3 <   39>  18.87     566361    63.82         
           26 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660  MT  11:46:35  1468.99    4 <   28>  19.62     553197    63.77         
           27 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 SOT 11:53:32  1467.74    2 <  120>  20.38     562927    63.72         
           28 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13977 MT  11:47:22  1465.94    5 <   29>  21.13     553197    63.67         
           29 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9665  MT  11:47:24  1465.81    6 <   34>  21.89     553197                  
           30 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715   MT  11:49:57  1465.03    2 <   46>  22.64     556640    63.57         
           31 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-12-1132  MT  12:00:07  1464.73    2 <   57>  23.40     571415    63.52         
           32 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3616      11:56:44  1463.73    4 <   33>  24.15     566074                  
           33 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3689      11:56:54  1463.10    5 <   48>  24.91     566074                  
           34 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449  MT  11:48:19  1462.26    7 <   37>  25.66     553197                  
           35 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2836  MT  11:49:52  1459.07    2 <   38>  26.42     554253    63.33         
           36 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000651        11:54:34  1458.32   32- 11-  5  27.17     560820                  
           37 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6478  MT  11:49:23  1458.15    8 <   49>  27.92     553197                  
           38 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1876  MT  11:50:23  1457.09    3 <   47>  28.68     554253    63.18         
           39 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925  MT  11:58:55  1456.25    4 <   44>  29.43     566361    63.13         
           40 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2186  MT  11:58:24  1455.59   26-  4-  4  30.19     565350    63.08         
           41 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017  SOT 11:42:30  1455.08   70- 12-  5  30.94     542018    63.03         
           42 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 11:50:42  1452.83    2 <   95>  31.70     553094    62.98         
           43 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633  MT  11:59:56  1451.62   27-  5-  5  32.45     566036    62.93         
           44 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021  MT  12:00:42  1449.61    5 <   45>  33.21     566361    62.88         
           45 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      12:00:45  1449.42    6 <   81>  33.96     566361                  
           46 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  SOT 11:54:06  1449.21    3 <   65>  34.72     556640    62.78         
           47 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1879  MT  11:52:42  1448.27    4 <   52>  35.47     554253    62.73         
           48 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3612      12:01:44  1445.05    6 <   59>  36.23     566074                  
           49 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9319  MT  11:53:15  1443.44    9 <  165>  36.98     553197                  
           50 Mora Józef           2    PL-S39-15-2554   MT  12:04:41  1442.72   30-  7-  5  37.74     569417    62.59         
           51 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2891  MT  11:59:34  1442.34    3 <   70>  38.49     561889    62.54         
           52 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219  MT  11:54:19  1442.18    5 <   66>  39.25     554253    62.49         
           53 Mora Józef           2    PL-S39-15-2573   MT  12:04:58  1441.68    2 <   90>  40.00     569417    62.44         
           54 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11560     12:07:05  1441.60   69- 12-  5  40.75     572437                  
           55 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  MT  11:54:36  1441.11   50- 12-  5  41.51     554252    62.34         
           56 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-455   MT  11:54:41  1440.80    2 <   58>  42.26     554252    62.29         
           57 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931  MT  12:07:14  1438.49    3 <   64>  43.02     571415    62.24         
           58 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 11:55:30  1437.75    3 <   68>  43.77     554252    62.19         
           59 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941 MT  12:04:02  1436.61    7 <   78>  44.53     566074    62.14         
           60 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7731  MT  12:09:15  1433.78    2 <   62>  45.28     572437    62.09         
           61 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  12:09:23  1433.48   34-  9-  5  46.04     572508    62.05         
           62 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085  MT  12:09:25  1433.18    3 <   63>  46.79     572437    62.00         
           63 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      12:09:29  1432.94    4 <   71>  47.55     572437                  
           64 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916  MT  12:09:04  1431.88    4 <   82>  48.30     571415    61.90         
           65 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 11:59:21  1429.66    4 <   75>  49.06     556640    61.85         
           66 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1880  MT  11:57:41  1429.65    6 <   89>  49.81     554253                  
           67 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3169  MT  12:02:36  1426.09   29-  4-  3  50.57     559883    61.75         
           68 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452   MT  11:58:46  1425.67    4 <   80>  51.32     554252    61.70         
           69 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830   MT  12:11:37  1425.51    2 <   84>  52.08     572508    61.65         
           70 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2723  MT  12:04:36  1423.95    4 <  178>  52.83     561889    61.60         
           71 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074  MT  12:12:04  1423.74    5 <   77>  53.58     572437    61.55         
           72 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1941  MT  12:03:16  1423.67    2 <  103>  54.34     559883    61.50         
           73 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1449  SOT 12:05:56  1419.21    2 <  224>  55.09     561914    61.45         
           74 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275  MT  12:09:38  1416.39    2 <  108>  55.85     566036    61.41         
           75 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776   MT  12:03:01  1416.33    5 <  113>  56.60     556640    61.36         
           76 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  SOT 12:15:00  1415.78   33-  7-  5  57.36     573390    61.31         
           77 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324   MT  12:15:44  1410.87    6 <   79>  58.11     572437    61.26         
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6515  MT  12:11:16  1410.72    8 <   86>  58.87     566074    61.21         
           79 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077  MT  12:15:48  1410.64    7 <   83>  59.62     572437    61.16         
           80 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   SOT 12:03:19  1409.17    5 <  115>  60.38     554252    61.11         
           81 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6917  MT  12:11:55  1409.15    7 <   87>  61.13     566361    61.06         
           82 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930  MT  12:15:46  1408.24    5 <  146>  61.89     571415    61.01         
           83 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9057  MT  12:16:35  1407.92    8 <  135>  62.64     572437                  
           84 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      12:16:49  1407.29    3 <   85>  63.40     572508                  
           85 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  12:16:52  1407.11    4 <   97>  64.15     572508    60.86         
           86 Gajewski Sebastian   2    PL-0480-16-951   MT  12:12:46  1405.46    9 <  106>  64.91     566074    60.81         
           87 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088  MT  12:13:17  1404.37    8 <   94>  65.66     566361    60.77         
           88 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740  MT  12:16:01  1404.23   38-  8-  5  66.42     570140    60.72         
           89 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2831  MT  12:04:50  1403.76    7 <  104>  67.17     554253                  
           90 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571   MT  12:15:53  1402.91    3 <   98>  67.92     569417    60.62         
           91 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       12:06:55  1402.51    3 <  114>  68.68     556680                  
           92 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      12:16:50  1401.41    2 <  123>  69.43     570140                  
           93 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      11:56:56  1400.80    2 <  125>  70.19     542018                  
           94 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706  MT  12:14:33  1399.98    9 <   99>  70.94     566361                  
           95 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 12:05:09  1399.71    3 <  100>  71.70     553094    60.37         
           96 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845  MT  12:10:41  1399.66    2 <  169>  72.45     560820    60.32         
           97 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5884  MT  12:19:05  1399.49    5 <  133>  73.21     572508    60.27         
           98 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556   MT  12:16:54  1399.40    4 <  159>  73.96     569417    60.22         
           99 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904  MT  12:15:00  1398.42   10 <  109>  74.72     566361                  
          100 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-344   MT  12:05:42  1397.76    4 <  111>  75.47     553094    60.12         
          101 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442  MT  12:14:31  1397.59    2 <  170>  76.23     565350    60.08         
          102 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-636       12:05:54  1397.45    2 <  132>  76.98     553250                  
          103 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3114  MT  12:10:51  1396.74    3 <  166>  77.74     559883    59.98         
          104 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2817  MT  12:06:58  1396.22    8 <  111>  78.49     554253                  
          105 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36    SOT 12:15:27  1396.10    2 <  116>  79.25     566049    59.88         
          106 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115  MT  12:15:40  1395.42   10 <  107>  80.00     566074                  
          107 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3684      12:15:44  1395.19   11 <  118>  80.75     566074                  
          108 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592  MT  12:16:29  1392.52    3 <  153>  81.51     566036    59.73         
          109 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      12:16:47  1392.29   11 <  121>  82.26     566361                  
          110 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      12:36:34  1391.20   42-  4-  1  83.02     593439                  
          111 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2859      12:08:43  1390.09    9 <  138>  83.77     554253                  
          111 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14401 SOT 12:07:53  1390.09    5 <  130>  83.77     553094    59.58         
          113 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734   MT  12:10:33  1389.69    6 <  190>  85.28     556640                  
          114 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5540  MT  12:10:47  1388.98    4 <  137>  86.04     556680    59.44         
          115 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  SOT 12:09:23  1387.77    6 <  126>  86.79     554252                  
          116 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-96        12:17:54  1387.72    3 <  117>  87.55     566049                  
          117 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-70        12:17:55  1387.66    4 <  201>  88.30     566049                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 8/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 2, odbytego w dniu 11.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3664      12:18:00  1387.44   12 <  128>  89.06     566074                  
          119 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882  MT  12:23:19  1387.32    4 <  230>  89.81     573402    59.19         
          120 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-990   MT  12:15:47  1387.26    3 <  136>  90.57     562927    59.14         
          121 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  12:18:22  1386.89   12 <  148>  91.32     566361                  
          122 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6515  MT  12:38:03  1386.38    2 <  197>  92.08     593439    59.04         
          123 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758  MT  12:21:15  1386.36    3 <  152>  92.83     570140    58.99         
          124 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-4970  MT  12:23:48  1385.67    2 <  127>  93.58     573390    58.94         
          125 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430  MT  12:01:11  1385.59    3 <  154>  94.34     542018    58.89         
          126 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433   MT  12:10:17  1384.65    7 <  150>  95.09     554252                  
          127 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036  MT  12:24:28  1383.44    3 <  129>  95.85     573390    58.80         
          128 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551  MT  12:19:13  1383.31   13 <  134>  96.60     566074                  
          129 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6009  MT  12:24:34  1383.11    4 <  158>  97.36     573390    58.70         
          130 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   SOT 12:10:33  1380.84    6 <  140>  98.11     553094                  
          131 Gliwa Jerzy          2    PL-076-15-11457  MT  12:23:07  1380.67   21-  2-  2  98.87     570378    58.60         
          132 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5630  MT  12:10:46  1380.48    3 <  176>  99.62     553250    58.55         
          133 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  12:24:45  1380.37    6 <  145> 100.38     572508    58.50         
          134 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12712 MT  12:20:06  1380.33   14 <  186> 101.13     566074                  
          135 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2538      12:25:23  1378.09    9 <  164> 101.89     572437                  
          136 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-953   MT  12:18:41  1377.42    4 <  183> 102.64     562927    58.35         
          137 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581   MT  12:14:24  1376.56    5 <  139> 103.40     556680    58.30         
          138 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869  MT  12:12:45  1376.17   10 <  142> 104.15     554253                  
          139 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525   MT  12:14:31  1376.16    6 <  143> 104.91     556680    58.20         
          140 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 SOT 12:12:03  1375.68    7 <  162> 105.66     553094                  
          141 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3611  MT  12:21:33  1374.87   26-  2-  2 106.42     565828    58.11         
          142 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2814  MT  12:13:19  1374.24   11 <  174> 107.17     554253                  
          143 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12024 SOT 12:15:16  1373.61    7 <  195> 107.92     556680    58.01         
          144 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5460  MT  12:38:14  1373.46   15-  1-  1 108.68     588160    57.96         
          145 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673  MT  12:26:56  1373.14    7 <  215> 109.43     572508                  
          146 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  12:26:09  1373.10    6 <  155> 110.19     571415                  
          147 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3005  MT  12:21:11  1372.91   42-  6-  5 110.94     564519    57.81         
          148 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112  MT  12:23:00  1371.33   13 <  149> 111.70     566361                  
          149 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726  MT  12:23:02  1371.22   14 <  163> 112.45     566361                  
          150 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5916  MT  12:14:18  1370.89    8 <  181> 113.21     554252                  
          151 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2492   MT  12:29:01  1370.62    8-  4-  4 113.96     574314    57.61         
          152 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3731  MT  12:26:16  1369.65    4 <  157> 114.72     570140    57.56         
          153 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7510  MT  12:23:26  1369.11    4 <  168> 115.47     566036    57.52         
          154 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30    MT  12:06:05  1368.44    4 <  177> 116.23     542018    57.47         
          155 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016  MT  12:27:56  1367.24    7 <  155> 116.98     571415                  
          155 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2925  MT  12:27:56  1367.24    8 <  212> 116.98     571415                  
          157 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086  MT  12:27:03  1367.08    5 <  161> 118.49     570140    57.32         
          158 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  MT  12:29:30  1366.84    5 <  173> 119.25     573390    57.27         
          159 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582   MT  12:26:44  1366.38    5 <  160> 120.00     569417    57.22         
          160 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816   MT  12:26:49  1366.11    6 <  207> 120.75     569417                  
          161 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704  MT  12:27:32  1365.50    6 <  216> 121.51     570140    57.12         
          162 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14446 MT  12:15:24  1364.32    8 <  167> 122.26     553094                  
          163 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      12:25:20  1363.63   15 <  182> 123.02     566361                  
          164 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734  MT  12:30:00  1362.95   10 <  242> 123.77     572437                  
          165 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9346  MT  12:16:03  1362.39           10 124.53     553197                  
          166 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-2291      12:21:01  1362.19            4 125.28     559883                  
          167 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-302   MT  12:16:22  1361.07    9 <  244> 126.04     553094                  
          168 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272  MT  12:26:06  1360.34            5 126.79     566036    56.78         
          169 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1715  SOT 12:22:17  1360.28    3 <  171> 127.55     560820    56.73         
          170 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2146  MT  12:25:42  1360.00    3 <  199> 128.30     565350    56.68         
          171 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 12:22:24  1359.89    4 <  172> 129.06     560820    56.63         
          172 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006702    MT  12:22:36  1359.23    5 <  189> 129.81     560820    56.58         
          173 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-769   MT  12:31:59  1358.80    6 <  228> 130.57     573390                  
          174 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6239  MT  12:18:01  1358.41   12 <  175> 131.32     554253                  
          175 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294  MT  12:18:04  1358.24   13 <  249> 132.08     554253                  
          176 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  12:17:27  1357.84    4 <  217> 132.83     553250    56.38         
          177 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70    MT  12:09:13  1357.70    5 <  179> 133.58     542018    56.33         
          178 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2484  MT  12:23:56  1357.44    5 <  194> 134.34     561889    56.28         
          179 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89    MT  12:09:36  1356.40    6 <  180> 135.09     542018    56.23         
          180 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93    MT  12:09:46  1355.84    7 <  185> 135.85     542018                  
          181 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6430  MT  12:18:52  1355.58    9 <  187> 136.60     554252                  
          182 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211  MT  12:27:50  1355.47   16 <  206> 137.36     566361                  
          183 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2549  SOT 12:25:35  1354.55    5 <  191> 138.11     562927    56.04         
          184 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5644  MT  12:34:16  1353.66    2 <  214> 138.87     574314    55.99         
          185 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108  MT  12:10:38  1352.90    8 <  198> 139.62     542018                  
          186 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-314   MT  12:29:15  1350.21   15 <  193> 140.38     566074                  
          187 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5947  MT  12:20:34  1349.97   10 <  192> 141.13     554252                  
          188 Stach Rafał          2    PL-0480-16-474   MT  12:18:09  1348.28   19-  2-  2 141.89     550299    55.79         
          189 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1701  SOT 12:25:59  1348.18    6 <  213> 142.64     560820    55.74         
          190 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  SOT 12:22:55  1348.07    7 <  204> 143.40     556640                  
          191 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-996   MT  12:27:38  1347.90    6 <  233> 144.15     562927                  
          192 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 12:21:20  1347.45   11 <  260> 144.91     554252                  
          193 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  12:30:18  1346.83   16 <  209> 145.66     566074                  
          194 Wilk Marek           1    PL-0302-14-11288 MT  12:27:14  1346.70    6 <  225> 146.42     561889                  
          195 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-981   MT  12:23:26  1346.48    8 <  196> 147.17     556680                  
          196 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  12:23:27  1346.43    9 <  220> 147.92     556680                  
          197 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2454      12:50:58  1345.77    3 <  255> 148.68     593439                  
          198 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      12:12:51  1345.46    9 <  251> 149.43     542018                  
          199 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7886  MT  12:30:17  1345.16            4 150.19     565350    55.25         
          200 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3522  MT  12:34:09  1344.76            2 150.94     570378    55.20         
          201 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 12:30:57  1344.69    5 <  205> 151.70     566049    55.15         
          202 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4764  SOT 12:37:32  1344.41   17-  3-  3 152.45     574778    55.10         
          203 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4794  MT  12:37:34  1344.30    2 <  211> 153.21     574778    55.05         
          204 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   SOT 12:24:05  1344.27    8 <  232> 153.96     556640                  
          205 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    MT  12:31:11  1343.95    6 <  231> 154.72     566049    54.95         
          206 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      12:31:27  1343.84   17 <  208> 155.47     566361                  
          207 Mora Józef           2    PL-S39-16-2858   MT  12:33:46  1343.70            7 156.23     569417                  
          208 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      12:31:33  1343.52   18 <  223> 156.98     566361                  
          209 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      12:31:27  1343.16   17 <  210> 157.74     566074                  
          210 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6205  MT  12:31:36  1342.68   18 <  237> 158.49     566074                  
          211 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4791  SOT 12:38:07  1342.57            3 159.25     574778    54.66         
          212 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  12:35:47  1342.03    9 <  221> 160.00     571415                  
          213 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7721  MT  12:28:02  1341.57    7 <  243> 160.75     560820                  
          214 Kubicki Filip        1    PL-S39-14-1177   MT  12:38:23  1340.65    3 <  229> 161.51     574314    54.51         
          215 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828  MT  12:37:04  1340.56    8 <  259> 162.26     572508                  
          216 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3711  MT  12:35:42  1339.30    7 <  222> 163.02     570140                  
          217 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614   MT  12:23:06  1339.26    5 <  218> 163.77     553250    54.36         
          218 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-605   MT  12:23:09  1339.10    6 <  246> 164.53     553250    54.31         
          219 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2133  MT  12:31:35  1339.04    2 <  241> 165.28     564519    54.27         
          220 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 12:25:47  1338.87   10 <  234> 166.04     556680                  
          221 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  12:36:59  1338.26   10 <  236> 166.79     571415                  
          222 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0480-16-2173      12:36:07  1337.99            8 167.55     570140                  
          223 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2059  MT  12:33:19  1337.91   19 <  237> 168.30     566361                  
          224 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2895  MT  12:30:05  1337.63    3 <  250> 169.06     561914    54.02         
          225 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2747  MT  12:30:08  1337.41            7 169.81     561889                  
          226 Surdy Paweł          1    PL-S39-14-3872   MT  12:30:09  1337.12    9-  1-  1 170.57     561791    53.92         
          227 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3633  MT  12:33:18  1336.71            2 171.32     565828    53.87         
          228 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3052      12:39:02  1336.47            7 172.08     573390                  
          229 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491   MT  12:39:44  1336.44            4 172.83     574314    53.77         
          230 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2956      12:39:20  1335.56            5 173.58     573402                  
          231 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 12:33:51  1335.49            7 174.34     566049    53.67         
          232 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9136  SOT 12:26:49  1335.46    9 <  252> 175.09     556640                  
          233 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2954      12:31:46  1334.69            7 175.85     562927                  
          234 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-979   MT  12:27:07  1334.59   11 <  235> 176.60     556680                  
          235 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599   MT  12:27:09  1334.48           12 177.36     556680                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 8/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 2, odbytego w dniu 11.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          236 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909  MT  12:38:13  1334.41   11 <  240> 178.11     571415                  
          237 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6123      12:34:15  1334.29           19 178.87     566074                  
          237 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045  MT  12:34:28  1334.29   20 <  247> 178.87     566361                  
          239 Stach Rafał          2    PL-0480-16-497   MT  12:22:27  1334.22            2 180.38     550299    53.28         
          240 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  12:38:25  1333.78           12 181.13     571415                  
          241 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950  MT  12:33:44  1332.25    3 <  245> 181.89     564519    53.18         
          242 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2692      12:39:46  1331.97   11 <  254> 182.64     572437                  
          243 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719  MT  12:31:20  1331.06    8 <  261> 183.40     560820                  
          244 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   SOT 12:25:32  1331.05           10 184.15     553094                  
          245 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-11840 MT  12:34:38  1329.43    4 <  253> 184.91     564519    52.98         
          246 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  12:26:33  1328.17    7 <  248> 185.66     553250                  
          247 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6959  MT  12:36:32  1327.82           21 186.42     566361                  
          248 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269  MT  12:26:45  1327.53            8 187.17     553250                  
          249 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2844      12:27:32  1327.45   14 <  258> 187.92     554253                  
          250 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7952  MT  12:33:20  1327.36            4 188.68     561914    52.74         
          251 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      12:18:21  1327.34   10 <  256> 189.43     542018                  
          252 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   SOT 12:29:37  1326.54           10 190.19     556640                  
          253 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2176  MT  12:35:38  1326.30    5 <  257> 190.94     564519    52.59         
          254 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096  MT  12:41:47  1325.75           12 191.70     572437                  
          255 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2457      12:57:42  1325.53            4 192.45     593439                  
          256 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      12:19:05  1324.96   11 <  265> 193.21     542018                  
          257 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2143  MT  12:36:05  1324.90            6 193.96     564519                  
          258 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1853  MT  12:28:22  1324.80           15 194.72     554253                  
          259 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637  MT  12:42:11  1324.69            9 195.47     572508                  
          260 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 12:28:33  1324.22           12 196.23     554252                  
          261 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        12:33:33  1324.09    9 <  262> 196.98     560820                  
          262 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  SOT 12:33:36  1323.94   10 <  264> 197.74     560820                  
          263 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2793  MT  12:42:49  1323.91   20-  1-  1 198.49     573010    52.10         
          264 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1710  MT  12:33:37  1323.89           11 199.25     560820                  
          265 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1152  MT  12:19:26  1323.82           12 200.00     542018                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          266 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645  MT  12:42:30  1323.72                        572508                  
          267 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1107  MT  12:19:31  1323.56                        542018                  
          268 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9084  MT  12:42:30  1323.55                        572437                  
          269 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-360   MT  12:37:57  1322.76                        566074                  
          270 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7962  MT  12:34:58  1322.25                        561914                  
          271 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7934  MT  12:35:49  1321.99                        562927                  
          272 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943  MT  12:38:32  1321.63                        566361                  
          273 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  MT  12:44:03  1321.02                        573390                  
          274 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611   MT  12:28:51  1320.88                        553250                  
          275 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048  MT  12:44:07  1320.82                        573390                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Skórzewski Edward              2        20      5     10  321.35   7441.480   50.0 
         2 Pietrzyk Piotr                 1        46      5     15  316.39   7301.490   32.6 
         3 Gostyński Robert               2        26      5     10  314.56   7294.310   38.5 
         4 Kubisiak Franciszek            2        34      5     12  313.08   7228.890   35.3 
         5 Gajewski Sebastian             2        96      5     19  312.38   7203.530   19.8 
         6 Żmidziński Grzegorz            2        49      5     21  311.66   7189.810   42.9 
         7 Wilk Marek                     1        19      5      7  309.97   7241.930   36.8 
         8 Wójcik Mariusz                 2        50      5     12  309.63   7154.500   24.0 
         9 Kuniszewski Tomasz             2        69      5     12  308.06   7112.210   17.4 
        10 Wastowski Dariusz              2        28      5     10  307.41   7124.870   35.7 
        11 Wojtaluk Krzysztof             2        34      5      9  303.33   7045.960   26.5 
        12 Mora Józef                     2        30      5      7  303.09   7053.090   23.3 
        13 Ulatowski Dariusz              1        30      5      7  301.76   7075.800   23.3 
        14 Bińczyk Andrzej                2        27      5      5  298.37   6989.980   18.5 
        15 Gostyński Zbigniew             2        37      5     12  298.21   6996.370   32.4 
        16 Drzewiecki Tomasz              1        33      5      7  295.02   6934.840   21.2 
        17 Socha Ryszard                  2        70      5     12  291.95   6923.210   17.1 
        18 Mackiewicz Andrzej             2        38      5      8  291.71   6892.820   21.1 
        19 Bukowski Adam                  1        38      5      7  288.26   6913.110   18.4 
        20 Mazurkiewicz Dariusz           2        34      5      8  288.06   6902.450   23.5 
        21 Młodojewski Sylwester          2        32      5     11  286.00   6827.240   34.4 
        22 Hołowaty Piotr                 1        42      5      6  270.83   6699.930   14.3 
        23 Głowacki Jan                   1        26      4      4  235.09   5558.340   15.4 
        24 Ozdoba Mirosław                1        44      4      4  232.23   5558.650    9.1 
        25 Kubicki Filip                  1         8      4      4  221.88   5401.370   50.0 
        26 Gawin Józef                    1        22      3      5  187.56   4342.170   22.7 
        27 Jelski Sebastian               1        29      3      4  183.23   4246.500   13.8 
        28 Kozera Norbert                 1        17      3      3  164.81   4031.280   17.6 
        29 Gliwa Jerzy                    2        21      2      2  113.80   2725.430    9.5 
        30 Stachowicz Wojciech            1        26      2      2  111.98   2711.580    7.7 
        31 Stach Rafał                    2        19      2      2  109.07   2682.500   10.5 
        32 Żmidziński Dominik             2        14      1      1   64.95   1527.750    7.1 
        33 Kryczka Henryk                 2        42      1      4   59.04   1386.380    9.5 
        34 Dzienisz Stanisław             2        15      1      1   57.96   1373.460    6.7 
        35 Surdy Paweł                    1         9      1      1   53.92   1337.120   11.1 
        36 Bobecki Jan                    1        20      1      1   52.10   1323.910    5.0 
        37 Zawiślak Mariusz               2        25      0      0    0.00      0.000    0.0 
        38 Nowakowski Zbigniew            2        36      0      0    0.00      0.000    0.0 
        39 Kulczyk Jerzy                  2        19      0      0    0.00      0.000    0.0 
        40 Torowicz Paweł                 1         7      0      0    0.00      0.000    0.0 
        41 Stępień Marek                  1        18      0      0    0.00      0.000    0.0 
        42 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        12      0      0    0.00      0.000    0.0 
        43 Milewski Mariusz               1        14      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
       5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1182.07  52297.440 28.3 
           2 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1179.77  52116.430 36.4 
           3 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1164.41  52226.800 42.9 
           4 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1161.95  51910.760 37.6 
           5 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1157.20  51829.390 39.0 
           6 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1150.33  51828.410 34.8 
           7 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1140.45  51355.680 21.4 
           8 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1122.11  51227.310 26.5 
           9 Pietrzyk Piotr                  1       4      5      5      5      5      5      5      5     39 1132.19  50257.600 22.4 
          10 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      4      5     38 1100.82  49033.960 21.4 
          11 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4     38 1043.01  48537.870 26.9 
          12 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      3     38 1010.19  48298.880 19.4 
          13 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5     37 1081.92  47966.480 22.1 
          14 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      3     37  996.44  47146.850 21.3 
          15 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5     35 1028.87  45353.500 26.2 
          16 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5     35  964.95  43818.580 26.1 
          17 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      4      5     34  994.25  43715.880 13.5 
          18 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5     34  980.07  42867.810 18.8 
          19 Głowacki Jan                    1       5      5      4      5      1      5      5      4     34  901.59  43081.590 19.7 
          20 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2     33  820.82  41776.450 18.9 
          21 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      2      5      5      3      5     32  955.53  40931.250 17.7 
          22 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      4      5     31  916.83  39429.250 15.4 
          23 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3     31  788.47  38104.700 18.9 
          24 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5     30  996.52  39775.250 28.9 
          25 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      0      5      5      5      5     30  948.19  39288.560 17.1 
          26 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     30  833.91  36494.770 14.2 
          27 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1     29  710.48  36509.300 32.9 
          28 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1     25  597.66  30386.250 14.8 
          29 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5     24  698.42  29202.640 16.8 
          30 Mora Józef                      2       2      2      2      5      4      2      1      5     23  718.69  29105.680  9.2 
          31 Kaczmarek Tomasz                1       4      2      5      5      2      5     --     --     23  509.20  27706.840 15.1 
          32 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --     22  515.77  27616.180 16.7 
          33 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2     21  553.47  25735.800 12.7 
          34 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4     18  523.30  22796.160 21.2 
          35 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0     17  402.63  20490.960  9.0 
          36 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0     13  348.75  17534.010  9.2 
          37 Kryczka Henryk                  2       2      5      1      0      1      0      3      1     13  290.68  15969.250  9.7 
          38 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0     12  263.40  14172.620  7.6 
          39 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0     11  227.96  12814.890 13.1 
          40 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --     11  218.35  12776.680  8.0 
          41 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0     10  232.68  12000.960  6.0 
          42 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      9  281.24  11486.300  5.1 
          43 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      9  259.71  10705.970  4.8 
          44 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --      9  133.90   9825.970  8.9 
          45 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      4  104.31   4656.630  1.7 
          46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1      1   53.92   1337.120  1.1 
          47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0    0.00      0.000  0.0 
          48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Skórzewski Edward              2        20      5     10  321.35   7441.480   50.0 
         2 Gajewski Sebastian             2        96      5     19  318.98   7348.150   19.8 
         3 Żmidziński Grzegorz            2        49      5     21  318.31   7336.670   42.9 
         4 Pietrzyk Piotr                 1        46      5     15  316.39   7301.490   32.6 
         5 Gostyński Robert               2        26      5     10  314.56   7294.310   38.5 
         6 Kubisiak Franciszek            2        34      5     12  313.08   7228.890   35.3 
         7 Kuniszewski Tomasz             2        69      5     12  309.98   7165.240   17.4 
         8 Wilk Marek                     1        19      5      7  309.97   7241.930   36.8 
         9 Wójcik Mariusz                 2        50      5     12  309.63   7154.500   24.0 
        10 Gostyński Zbigniew             2        37      5     12  307.42   7175.310   32.4 
        11 Wastowski Dariusz              2        28      5     10  307.41   7124.870   35.7 
        12 Wojtaluk Krzysztof             2        34      5      9  305.74   7072.880   26.5 
        13 Gawin Józef                    1        22      5      5  305.25   7151.770   22.7 
        14 Mora Józef                     2        30      5      7  303.09   7053.090   23.3 
        15 Ulatowski Dariusz              1        30      5      7  301.76   7075.800   23.3 
        16 Bińczyk Andrzej                2        27      5      5  298.37   6989.980   18.5 
        17 Bukowski Adam                  1        38      5      7  298.27   7009.050   18.4 
        18 Socha Ryszard                  2        70      5     12  296.19   6967.610   17.1 
        19 Mackiewicz Andrzej             2        38      5      8  295.11   6928.730   21.1 
        20 Drzewiecki Tomasz              1        33      5      7  295.02   6934.840   21.2 
        21 Mazurkiewicz Dariusz           2        34      5      8  293.78   6960.800   23.5 
        22 Młodojewski Sylwester          2        32      5     11  293.54   6937.380   34.4 
        23 Hołowaty Piotr                 1        42      5      6  270.83   6699.930   14.3 
        24 Jelski Sebastian               1        29      4      4  240.10   5608.690   13.8 
        25 Głowacki Jan                   1        26      4      4  235.09   5558.340   15.4 
        26 Ozdoba Mirosław                1        44      4      4  232.23   5558.650    9.1 
        27 Kryczka Henryk                 2        42      4      4  226.51   5448.880    9.5 
        28 Kubicki Filip                  1         8      4      4  221.88   5401.370   50.0 
        29 Kozera Norbert                 1        17      3      3  164.81   4031.280   17.6 
        30 Gliwa Jerzy                    2        21      2      2  113.80   2725.430    9.5 
        31 Stachowicz Wojciech            1        26      2      2  111.98   2711.580    7.7 
        32 Stach Rafał                    2        19      2      2  109.07   2682.500   10.5 
        33 Żmidziński Dominik             2        14      1      1   64.95   1527.750    7.1 
        34 Dzienisz Stanisław             2        15      1      1   57.96   1373.460    6.7 
        35 Surdy Paweł                    1         9      1      1   53.92   1337.120   11.1 
        36 Bobecki Jan                    1        20      1      1   52.10   1323.910    5.0 
        37 Zawiślak Mariusz               2        25      0      0    0.00      0.000    0.0 
        38 Nowakowski Zbigniew            2        36      0      0    0.00      0.000    0.0 
        39 Kulczyk Jerzy                  2        19      0      0    0.00      0.000    0.0 
        40 Torowicz Paweł                 1         7      0      0    0.00      0.000    0.0 
        41 Stępień Marek                  1        18      0      0    0.00      0.000    0.0 
        42 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        12      0      0    0.00      0.000    0.0 
        43 Milewski Mariusz               1        14      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
       5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1183.69  52360.380 28.3 
           2 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1182.47  52372.000 37.6 
           3 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1181.62  52136.850 36.4 
           4 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1178.99  52561.000 42.9 
           5 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1168.03  52178.240 21.4 
           6 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1163.47  51989.300 35.1 
           7 Pietrzyk Piotr                  1       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1161.86  51674.560 22.4 
           8 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1157.20  51829.390 39.0 
           9 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1141.98  51419.460 21.4 
          10 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5     40 1129.09  51311.290 26.5 
          11 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      5     39 1114.13  49956.450 21.3 
          12 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      4      5      5      5      5     39 1106.19  50110.850 17.8 
          13 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      4     39 1071.47  49731.990 19.4 
          14 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4     38 1043.01  48537.870 26.9 
          15 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5     37 1091.64  48341.560 22.1 
          16 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5     37 1078.97  47941.370 13.5 
          17 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5     35 1033.46  45499.540 26.2 
          18 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5     35  964.95  43818.580 26.1 
          19 Głowacki Jan                    1       5      5      5      5      1      5      5      4     35  923.34  44120.330 19.7 
          20 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5     34  980.07  42867.810 18.8 
          21 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2     33  820.82  41776.450 18.9 
          22 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      0      5      5      5      5     32  972.87  41474.630 17.1 
          23 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      5      5     32  950.61  41003.180 15.4 
          24 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3     31  788.47  38104.700 18.9 
          25 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5     30 1013.34  40054.250 28.9 
          26 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     30  854.22  37031.570 14.2 
          27 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1     29  710.48  36509.300 32.9 
          28 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      5      0      5      4     28  777.66  35002.050  9.7 
          29 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1     25  597.66  30386.250 14.8 
          30 Mora Józef                      2       2      2      2      5      5      2      1      5     24  747.04  30373.120  9.2 
          31 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5     24  704.44  29337.740 16.8 
          32 Kaczmarek Tomasz                1       5      2      5      5      2      5     --     --     24  522.57  28813.850 15.1 
          33 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --     22  515.77  27616.180 16.7 
          34 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2     21  553.47  25735.800 12.7 
          35 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4     18  523.30  22796.160 21.2 
          36 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0     17  402.63  20490.960  9.0 
          37 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0     13  348.75  17534.010  9.2 
          38 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0     12  263.40  14172.620  7.6 
          39 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0     11  227.96  12814.890 13.1 
          40 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --     11  218.35  12776.680  8.0 
          41 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     11  167.38  11972.460  8.9 
          42 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0     10  232.68  12000.960  6.0 
          43 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      9  281.24  11486.300  5.1 
          44 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      9  259.71  10705.970  4.8 
          45 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      4  104.31   4656.630  1.7 
          46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1      1   53.92   1337.120  1.1 
          47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0    0.00      0.000  0.0 
          48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                  1 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1        8    226.82    2210.182     449.410 
                  2 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        7    206.55    1955.740     485.990 
                  3 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        7    205.41    1879.057     278.750 
                  4 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        7    201.96    1939.492     404.100 
                  5 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        7    201.70    2081.065     669.590 
                  6 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        7    193.55    1834.252     530.620 
                  7 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        7    193.27    1998.464     721.740 
                  8 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.67    1546.228     666.140 
                  9 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        7    159.33    1694.947     798.810 
                 10 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        6    195.11    1874.697     301.180 
                 11 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        6    192.73    1874.697     414.270 
                 12 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        6    192.04    1836.417     463.420 
                 13 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        6    189.89    1910.513     441.770 
                 14 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        6    186.82    1640.957     272.610 
                 15 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        6    183.53    1826.167     399.400 
                 16 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        6    178.70    1591.170     200.070 
                 17 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        6    176.91    1665.333     529.640 
                 18 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        6    173.77    1718.899     537.280 
                 19 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        6    171.28    1635.997     656.290 
                 20 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1876      1        6    169.24    1591.071     602.510 
                 21 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        6    168.23    1586.221     470.250 
                 22 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        6    167.27    1638.180     587.300 
                 23 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        6    163.28    1469.668     496.460 
                 24 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        6    158.41    1448.854     251.220 
                 25 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        6    149.95    1487.545     562.590 
                 26 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        6    139.80    1458.699     553.580 
                 27 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        6    137.01    1386.144     484.090 
                 28 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        6    136.00    1244.116     374.310 
                 29 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    131.66    1244.116     540.070 
                 30 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        6    125.52    1262.574     748.630 
                 31 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        5    174.66    1780.668     411.360 
                 32 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1547      0        5    170.83    1587.925     307.310 
                 33 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-30        1        5    170.60    1768.224     452.320 
                 34 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        5    170.49    1701.279     446.840 
                 35 Pietrzyk Piotr            1   PL-0480-16-2814      0        5    169.40    1705.683     545.490 
                 36 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2862      0        5    168.06    1698.559     334.590 
                 37 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        5    167.85    1727.473     285.470 
                 38 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        5    166.95    1632.076     445.170 
                 39 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-36        1        5    165.18    1719.188     403.060 
                 40 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        5    164.75    1667.525     367.580 
                 41 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7719      0        5    163.33    1741.775     644.910 
                 42 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        5    162.63    1509.807     578.150 
                 43 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        5    160.61    1561.386     438.930 
                 44 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        5    158.00    1702.400     515.970 
                 45 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        5    157.88    1534.463     226.890 
                 46 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        5    157.66    1513.048     473.410 
                 47 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        5    157.31    1509.807     557.840 
                 48 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        5    155.13    1515.974     482.940 
                 49 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        5    154.75    1514.413     485.680 
                 50 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9085      0        5    153.73    1544.986     563.650 
                 51 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        5    153.00    1473.274     418.050 
                 52 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        5    152.47    1485.873     508.470 
                 53 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        5    151.90    1324.793     344.670 
                 54 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        5    151.50    1546.036     556.930 
                 55 Hołowaty Piotr            1   PL-0437-16-2950      1        5    147.18    1526.546     620.460 
                 56 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1108      0        5    146.60    1426.618     477.330 
                 57 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        5    145.40    1465.883     461.550 
                 58 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-16-3039      0        5    142.13    1418.681     259.130 
                 59 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6959      1        5    139.61    1465.883     458.460 
                 60 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        5    138.67    1377.508     560.380 
                 61 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        5    138.46    1314.431     496.470 
                 62 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11090     1        5    136.02    1345.299     627.890 
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                 63 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5540      1        5    135.87    1254.256     485.010 
                 64 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        5    135.84    1436.079     692.900 
                 65 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        5    132.28    1211.593     259.010 
                 66 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        5    132.08    1247.742     131.500 
                 67 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6009      1        5    131.72    1345.731     634.750 
                 68 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        5    127.23    1308.336     487.010 
                 69 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        5    122.56    1146.858     415.760 
                 70 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        5    117.65    1190.162     605.670 
                 71 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        5    117.12    1138.971     299.660 
                 72 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        5    116.68    1097.966     521.410 
                 73 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6081      0        5    116.23    1320.403     504.480 
                 74 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        5    114.77    1259.806     571.680 
                 75 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-954       0        5    111.52    1086.249     294.740 
                 76 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        5    109.83     981.547     479.100 
                 77 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-727       1        5    108.39    1140.008     502.530 
                 78 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11807     0        5    107.78    1103.814     462.780 
                 79 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        5    107.33    1101.374     457.870 
                 80 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.26     926.830     365.890 
                 81 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        5    105.82     982.277     441.320 
                 82 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        5    105.57     926.830     424.540 
                 83 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        5    104.36     952.412     466.210 
                 84 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        5    103.49     961.881     443.180 
                 85 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        5    100.94     926.830     585.570 
                 86 Bobecki Jan               1   PL-0302-14-12484     1        5     98.85    1015.953     670.790 
                 87 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        5     94.34    1030.886     891.610 
                 88 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-715       0        4    157.29    1426.938      68.290 
                 89 Ulatowski Dariusz         1   PL-0480-16-2909      1        4    152.12    1453.486     266.690 
                 90 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2879      0        4    148.86    1437.031     202.470 
                 91 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-776       0        4    148.24    1426.938     326.390 
                 92 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2403      1        4    147.15    1491.692     401.420 
                 93 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        4    145.74    1567.115     468.000 
                 94 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7442      0        4    144.98    1404.257     241.610 
                 95 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        4    144.03    1598.454     475.270 
                 96 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-5676      1        4    143.13    1617.527     538.580 
                 97 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        4    142.89    1414.921     347.720 
                 98 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9074      1        4    141.68    1414.921     407.560 
                 99 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        4    140.88    1271.239     309.170 
                100 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        4    140.52    1479.527     440.520 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 8/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 2, odbytego w dniu 11.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       11:32:51  1534.08   26- 12-  5   0.75     556640                  
            2 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2047      11:40:43  1527.75   14-  2-  1   1.51     566361                  
            3 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909     11:32:20  1526.76   20- 11-  0   2.26     553197                  
            4 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:34:45  1526.20   37- 14-  3   3.02     556680                  
            5 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2719      11:40:37  1516.09   19-  7-  0   3.77     561889                  
            6 Wilk Marek           1    PL-0302-14-7584      11:44:04  1502.11    2 <   51>   4.53     561889                  
            7 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6434      11:39:36  1496.75    2 <   15>   5.28     553197                  
            8 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2838      11:40:46  1494.88   46- 19-  0   6.04     554253                  
            9 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1547  SOT 11:49:10  1492.88   38- 11-  5   6.79     566049    59.71   59.71 
           10 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:50:15  1489.44   49- 23-  0   7.55     566361                  
           11 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2909      11:48:06  1488.83   30- 10-  3   8.30     562927                  
           12 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-654       11:42:22  1485.77   34- 10-  0   9.06     553250                  
           13 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      11:54:39  1485.55   34- 13-  0   9.81     571415                  
           14 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14661     11:42:35  1484.48   28- 11-  5  10.57     553094                  
           15 Skórzewski Edward    2    PL-097-13-6436       11:43:01  1483.04    3 <   26>  11.32     553197                  
           16 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  SOT 11:45:52  1481.06    2 <   91>  12.08     556680    59.46   59.46 
           17 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11090     11:58:02  1477.71   22-  6-  2  12.83     573402                  
           18 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  SOT 11:58:11  1477.14    2 <   22>  13.58     573402    59.38   59.38 
           19 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555      11:53:41  1475.37   96- 26-  0  14.34     566074                  
           19 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6517      11:53:41  1475.37    2 <   24>  14.34     566074                  
           21 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862  SOT 11:51:06  1474.45   44-  7-  3  15.85     561914    59.27   59.27 
           22 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2963      11:59:00  1474.04    3 <  119>  16.60     573402                  
           23 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      11:55:02  1470.94    2 <   25>  17.36     566361                  
           24 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3696      11:54:56  1470.58    3 <   32>  18.11     566074                  
           25 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920      11:55:10  1470.43    3 <   39>  18.87     566361                  
           26 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660      11:46:35  1468.99    4 <   28>  19.62     553197                  
           27 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 SOT 11:53:32  1467.74    2 <  120>  20.38     562927    59.06   59.06 
           28 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13977     11:47:22  1465.94    5 <   29>  21.13     553197                  
           29 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9665      11:47:24  1465.81    6 <   34>  21.89     553197                  
           30 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715       11:49:57  1465.03    2 <   46>  22.64     556640                  
           31 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-12-1132      12:00:07  1464.73    2 <   57>  23.40     571415                  
           32 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3616      11:56:44  1463.73    4 <   33>  24.15     566074                  
           33 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3689      11:56:54  1463.10    5 <   48>  24.91     566074                  
           34 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449      11:48:19  1462.26    7 <   37>  25.66     553197                  
           35 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2836      11:49:52  1459.07    2 <   38>  26.42     554253                  
           36 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000651        11:54:34  1458.32   32- 12-  4  27.17     560820                  
           37 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6478      11:49:23  1458.15    8 <   49>  27.92     553197                  
           38 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1876      11:50:23  1457.09    3 <   47>  28.68     554253                  
           39 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925      11:58:55  1456.25    4 <   44>  29.43     566361                  
           40 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2186      11:58:24  1455.59   26-  4-  0  30.19     565350                  
           41 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017  SOT 11:42:30  1455.08   70- 15-  2  30.94     542018    58.55   58.55 
           42 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 11:50:42  1452.83    2 <   95>  31.70     553094    58.51   58.51 
           43 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633      11:59:56  1451.62   27-  6-  0  32.45     566036                  
           44 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021      12:00:42  1449.61    5 <   45>  33.21     566361                  
           45 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      12:00:45  1449.42    6 <   81>  33.96     566361                  
           46 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  SOT 11:54:06  1449.21    3 <   65>  34.72     556640    58.37   58.37 
           47 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1879      11:52:42  1448.27    4 <   52>  35.47     554253                  
           48 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3612      12:01:44  1445.05    6 <   59>  36.23     566074                  
           49 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9319      11:53:15  1443.44    9 <  165>  36.98     553197                  
           50 Mora Józef           2    PL-S39-15-2554       12:04:41  1442.72   30- 10-  0  37.74     569417                  
           51 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2891      11:59:34  1442.34    3 <   70>  38.49     561889                  
           52 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219      11:54:19  1442.18    5 <   66>  39.25     554253                  
           53 Mora Józef           2    PL-S39-15-2573       12:04:58  1441.68    2 <   90>  40.00     569417                  
           54 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11560     12:07:05  1441.60   69- 15-  0  40.75     572437                  
           55 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908      11:54:36  1441.11   50- 16-  5  41.51     554252                  
           56 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-455       11:54:41  1440.80    2 <   58>  42.26     554252                  
           57 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931      12:07:14  1438.49    3 <   64>  43.02     571415                  
           58 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 11:55:30  1437.75    3 <   68>  43.77     554252    57.93   57.93 
           59 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941     12:04:02  1436.61    7 <   78>  44.53     566074                  
           60 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7731      12:09:15  1433.78    2 <   62>  45.28     572437                  
           61 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      12:09:23  1433.48   34- 12-  0  46.04     572508                  
           62 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085      12:09:25  1433.18    3 <   63>  46.79     572437                  
           63 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      12:09:29  1432.94    4 <   71>  47.55     572437                  
           64 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916      12:09:04  1431.88    4 <   82>  48.30     571415                  
           65 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 11:59:21  1429.66    4 <   75>  49.06     556640    57.68   57.68 
           66 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1880      11:57:41  1429.65    6 <   89>  49.81     554253                  
           67 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3169      12:02:36  1426.09   29-  4-  0  50.57     559883                  
           68 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452       11:58:46  1425.67    4 <   80>  51.32     554252                  
           69 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830       12:11:37  1425.51    2 <   84>  52.08     572508                  
           70 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2723      12:04:36  1423.95    4 <  178>  52.83     561889                  
           71 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074      12:12:04  1423.74    5 <   77>  53.58     572437                  
           72 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1941      12:03:16  1423.67    2 <  103>  54.34     559883                  
           73 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1449  SOT 12:05:56  1419.21    2 <  224>  55.09     561914    57.39   57.39 
           74 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275      12:09:38  1416.39    2 <  108>  55.85     566036                  
           75 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776       12:03:01  1416.33    5 <  113>  56.60     556640                  
           76 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  SOT 12:15:00  1415.78   33- 12-  3  57.36     573390    57.28   57.28 
           77 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324       12:15:44  1410.87    6 <   79>  58.11     572437                  
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6515      12:11:16  1410.72    8 <   86>  58.87     566074                  
           79 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077      12:15:48  1410.64    7 <   83>  59.62     572437                  
           80 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   SOT 12:03:19  1409.17    5 <  115>  60.38     554252    57.14   57.14 
           81 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6917      12:11:55  1409.15    7 <   87>  61.13     566361                  
           82 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930      12:15:46  1408.24    5 <  146>  61.89     571415                  
           83 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9057      12:16:35  1407.92    8 <  135>  62.64     572437                  
           84 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      12:16:49  1407.29    3 <   85>  63.40     572508                  
           85 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      12:16:52  1407.11    4 <   97>  64.15     572508                  
           86 Gajewski Sebastian   2    PL-0480-16-951       12:12:46  1405.46    9 <  106>  64.91     566074                  
           87 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088      12:13:17  1404.37    8 <   94>  65.66     566361                  
           88 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740      12:16:01  1404.23   38-  8-  0  66.42     570140                  
           89 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2831      12:04:50  1403.76    7 <  104>  67.17     554253                  
           90 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       12:15:53  1402.91    3 <   98>  67.92     569417                  
           91 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       12:06:55  1402.51    3 <  114>  68.68     556680                  
           92 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3780      12:16:50  1401.41    2 <  123>  69.43     570140                  
           93 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      11:56:56  1400.80    2 <  125>  70.19     542018                  
           94 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706      12:14:33  1399.98    9 <   99>  70.94     566361                  
           95 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    SOT 12:05:09  1399.71    3 <  100>  71.70     553094    56.59   56.59 
           96 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845      12:10:41  1399.66    2 <  169>  72.45     560820                  
           97 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5884      12:19:05  1399.49    5 <  133>  73.21     572508                  
           98 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556       12:16:54  1399.40    4 <  159>  73.96     569417                  
           99 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904      12:15:00  1398.42   10 <  109>  74.72     566361                  
          100 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-344       12:05:42  1397.76    4 <  111>  75.47     553094                  
          101 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442      12:14:31  1397.59    2 <  170>  76.23     565350                  
          102 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-636       12:05:54  1397.45    2 <  132>  76.98     553250                  
          103 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3114      12:10:51  1396.74    3 <  166>  77.74     559883                  
          104 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2817      12:06:58  1396.22    8 <  111>  78.49     554253                  
          105 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36    SOT 12:15:27  1396.10    2 <  116>  79.25     566049    56.23   56.23 
          106 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115      12:15:40  1395.42   10 <  107>  80.00     566074                  
          107 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3684      12:15:44  1395.19   11 <  118>  80.75     566074                  
          108 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592      12:16:29  1392.52    3 <  153>  81.51     566036                  
          109 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      12:16:47  1392.29   11 <  121>  82.26     566361                  
          110 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      12:36:34  1391.20   42-  4-  0  83.02     593439                  
          111 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2859      12:08:43  1390.09    9 <  138>  83.77     554253                  
          111 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14401 SOT 12:07:53  1390.09    5 <  130>  83.77     553094    56.01   56.01 
          113 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734       12:10:33  1389.69    6 <  190>  85.28     556640                  
          114 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5540      12:10:47  1388.98    4 <  137>  86.04     556680                  
          115 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  SOT 12:09:23  1387.77    6 <  126>  86.79     554252    55.87   55.87 
          116 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-96        12:17:54  1387.72    3 <  117>  87.55     566049                  
          117 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-70        12:17:55  1387.66    4 <  201>  88.30     566049                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 8/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 2, odbytego w dniu 11.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3664      12:18:00  1387.44   12 <  128>  89.06     566074                  
          119 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882      12:23:19  1387.32    4 <  230>  89.81     573402                  
          120 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-990       12:15:47  1387.26    3 <  136>  90.57     562927                  
          121 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      12:18:22  1386.89   12 <  148>  91.32     566361                  
          122 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6515      12:38:03  1386.38    2 <  197>  92.08     593439                  
          123 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758      12:21:15  1386.36    3 <  152>  92.83     570140                  
          124 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-4970      12:23:48  1385.67    2 <  127>  93.58     573390                  
          125 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430      12:01:11  1385.59    3 <  154>  94.34     542018                  
          126 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433       12:10:17  1384.65    7 <  150>  95.09     554252                  
          127 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036      12:24:28  1383.44    3 <  129>  95.85     573390                  
          128 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551      12:19:13  1383.31   13 <  134>  96.60     566074                  
          129 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6009      12:24:34  1383.11    4 <  158>  97.36     573390                  
          130 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   SOT 12:10:33  1380.84    6 <  140>  98.11     553094    55.32   55.32 
          131 Gliwa Jerzy          2    PL-076-15-11457      12:23:07  1380.67   21-  2-  0  98.87     570378                  
          132 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5630      12:10:46  1380.48    3 <  176>  99.62     553250                  
          133 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      12:24:45  1380.37    6 <  145> 100.38     572508                  
          134 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12712     12:20:06  1380.33   14 <  186> 101.13     566074                  
          135 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2538      12:25:23  1378.09    9 <  164> 101.89     572437                  
          136 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-953       12:18:41  1377.42    4 <  183> 102.64     562927                  
          137 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581       12:14:24  1376.56    5 <  139> 103.40     556680                  
          138 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869      12:12:45  1376.17   10 <  142> 104.15     554253                  
          139 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525       12:14:31  1376.16    6 <  143> 104.91     556680                  
          140 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 SOT 12:12:03  1375.68    7 <  162> 105.66     553094    54.96   54.96 
          141 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3611      12:21:33  1374.87   26-  3-  0 106.42     565828                  
          142 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2814      12:13:19  1374.24   11 <  174> 107.17     554253                  
          143 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12024 SOT 12:15:16  1373.61    7 <  195> 107.92     556680    54.85   54.85 
          144 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5460      12:38:14  1373.46   15-  2-  0 108.68     588160                  
          145 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4673      12:26:56  1373.14    7 <  215> 109.43     572508                  
          146 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      12:26:09  1373.10    6 <  155> 110.19     571415                  
          147 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3005      12:21:11  1372.91   42-  8-  0 110.94     564519                  
          148 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112      12:23:00  1371.33   13 <  149> 111.70     566361                  
          149 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726      12:23:02  1371.22   14 <  163> 112.45     566361                  
          150 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5916      12:14:18  1370.89    8 <  181> 113.21     554252                  
          151 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2492       12:29:01  1370.62    8-  4-  0 113.96     574314                  
          152 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3731      12:26:16  1369.65    4 <  157> 114.72     570140                  
          153 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7510      12:23:26  1369.11    4 <  168> 115.47     566036                  
          154 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30        12:06:05  1368.44    4 <  177> 116.23     542018                  
          155 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016      12:27:56  1367.24    7 <  155> 116.98     571415                  
          155 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2925      12:27:56  1367.24    8 <  212> 116.98     571415                  
          157 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086      12:27:03  1367.08    5 <  161> 118.49     570140                  
          158 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676      12:29:30  1366.84    5 <  173> 119.25     573390                  
          159 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582       12:26:44  1366.38    5 <  160> 120.00     569417                  
          160 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816       12:26:49  1366.11    6 <  207> 120.75     569417                  
          161 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704      12:27:32  1365.50    6 <  216> 121.51     570140                  
          162 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14446     12:15:24  1364.32    8 <  167> 122.26     553094                  
          163 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      12:25:20  1363.63   15 <  182> 123.02     566361                  
          164 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734      12:30:00  1362.95   10 <  242> 123.77     572437                  
          165 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9346      12:16:03  1362.39   10 <  328> 124.53     553197                  
          166 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-2291      12:21:01  1362.19            4 125.28     559883                  
          167 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-302       12:16:22  1361.07    9 <  244> 126.04     553094                  
          168 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272      12:26:06  1360.34    5 <  283> 126.79     566036                  
          169 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1715  SOT 12:22:17  1360.28    3 <  171> 127.55     560820    53.91   53.91 
          170 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2146      12:25:42  1360.00    3 <  199> 128.30     565350                  
          171 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 12:22:24  1359.89    4 <  172> 129.06     560820    53.84   53.84 
          172 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006702        12:22:36  1359.23    5 <  189> 129.81     560820                  
          173 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-769       12:31:59  1358.80    6 <  228> 130.57     573390                  
          174 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6239      12:18:01  1358.41   12 <  175> 131.32     554253                  
          175 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294      12:18:04  1358.24   13 <  249> 132.08     554253                  
          176 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      12:17:27  1357.84    4 <  217> 132.83     553250                  
          177 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70        12:09:13  1357.70    5 <  179> 133.58     542018                  
          178 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2484      12:23:56  1357.44    5 <  194> 134.34     561889                  
          179 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89        12:09:36  1356.40    6 <  180> 135.09     542018                  
          180 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93        12:09:46  1355.84    7 <  185> 135.85     542018                  
          181 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6430      12:18:52  1355.58    9 <  187> 136.60     554252                  
          182 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211      12:27:50  1355.47   16 <  206> 137.36     566361                  
          183 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2549  SOT 12:25:35  1354.55    5 <  191> 138.11     562927    53.40   53.40 
          184 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5644      12:34:16  1353.66    2 <  214> 138.87     574314                  
          185 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108      12:10:38  1352.90    8 <  198> 139.62     542018                  
          186 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-314       12:29:15  1350.21   15 <  193> 140.38     566074                  
          187 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5947      12:20:34  1349.97   10 <  192> 141.13     554252                  
          188 Stach Rafał          2    PL-0480-16-474       12:18:09  1348.28   19-  2-  0 141.89     550299                  
          189 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1701  SOT 12:25:59  1348.18    6 <  213> 142.64     560820    53.18   53.18 
          190 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  SOT 12:22:55  1348.07    7 <  204> 143.40     556640    53.15   53.15 
          191 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-996       12:27:38  1347.90    6 <  233> 144.15     562927                  
          192 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 12:21:20  1347.45   11 <  260> 144.91     554252    53.08   53.08 
          193 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      12:30:18  1346.83   16 <  209> 145.66     566074                  
          194 Wilk Marek           1    PL-0302-14-11288     12:27:14  1346.70    6 <  225> 146.42     561889                  
          195 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-981       12:23:26  1346.48    8 <  196> 147.17     556680                  
          196 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       12:23:27  1346.43    9 <  220> 147.92     556680                  
          197 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2454      12:50:58  1345.77    3 <  255> 148.68     593439                  
          198 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      12:12:51  1345.46    9 <  251> 149.43     542018                  
          199 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7886      12:30:17  1345.16            4 150.19     565350                  
          200 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3522      12:34:09  1344.76            2 150.94     570378                  
          201 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 12:30:57  1344.69    5 <  205> 151.70     566049    52.75   52.75 
          202 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4764  SOT 12:37:32  1344.41   17-  3-  2 152.45     574778    52.71   52.71 
          203 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4794      12:37:34  1344.30    2 <  211> 153.21     574778                  
          204 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   SOT 12:24:05  1344.27    8 <  232> 153.96     556640    52.64   52.64 
          205 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30        12:31:11  1343.95    6 <  231> 154.72     566049                  
          206 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      12:31:27  1343.84   17 <  208> 155.47     566361                  
          207 Mora Józef           2    PL-S39-16-2858       12:33:46  1343.70    7 <  277> 156.23     569417                  
          208 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      12:31:33  1343.52   18 <  223> 156.98     566361                  
          209 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      12:31:27  1343.16   17 <  210> 157.74     566074                  
          210 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6205      12:31:36  1342.68   18 <  237> 158.49     566074                  
          211 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4791  SOT 12:38:07  1342.57            3 159.25     574778    52.39   52.39 
          212 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      12:35:47  1342.03    9 <  221> 160.00     571415                  
          213 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7721      12:28:02  1341.57    7 <  243> 160.75     560820                  
          214 Kubicki Filip        1    PL-S39-14-1177       12:38:23  1340.65    3 <  229> 161.51     574314                  
          215 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828      12:37:04  1340.56    8 <  259> 162.26     572508                  
          216 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3711      12:35:42  1339.30    7 <  222> 163.02     570140                  
          217 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614       12:23:06  1339.26    5 <  218> 163.77     553250                  
          218 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-605       12:23:09  1339.10    6 <  246> 164.53     553250                  
          219 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2133      12:31:35  1339.04    2 <  241> 165.28     564519                  
          220 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 12:25:47  1338.87   10 <  234> 166.04     556680    52.06   52.06 
          221 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030      12:36:59  1338.26   10 <  236> 166.79     571415                  
          222 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0480-16-2173      12:36:07  1337.99            8 167.55     570140                  
          223 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2059      12:33:19  1337.91   19 <  237> 168.30     566361                  
          224 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2895      12:30:05  1337.63    3 <  250> 169.06     561914                  
          225 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2747      12:30:08  1337.41            7 169.81     561889                  
          226 Surdy Paweł          1    PL-S39-14-3872       12:30:09  1337.12    9-  2-  0 170.57     561791                  
          227 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3633      12:33:18  1336.71    2 <  316> 171.32     565828                  
          228 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3052      12:39:02  1336.47    7 <  273> 172.08     573390                  
          229 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491       12:39:44  1336.44            4 172.83     574314                  
          230 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2956      12:39:20  1335.56    5 <  304> 173.58     573402                  
          231 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 12:33:51  1335.49    7 <  287> 174.34     566049    51.66   51.66 
          232 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9136  SOT 12:26:49  1335.46    9 <  252> 175.09     556640    51.63   51.63 
          233 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2954      12:31:46  1334.69    7 <  271> 175.85     562927                  
          234 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-979       12:27:07  1334.59   11 <  235> 176.60     556680                  
          235 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599       12:27:09  1334.48   12 <  286> 177.36     556680                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 8/2017                                                  
                                             z miejscowości Minden 2, odbytego w dniu 11.06.2017.                                     
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          236 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      12:38:13  1334.41   11 <  240> 178.11     571415                  
          237 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6123      12:34:15  1334.29   19 <  269> 178.87     566074                  
          237 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045      12:34:28  1334.29   20 <  247> 178.87     566361                  
          239 Stach Rafał          2    PL-0480-16-497       12:22:27  1334.22            2 180.38     550299                  
          240 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     12:38:25  1333.78   12 <  281> 181.13     571415                  
          241 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950      12:33:44  1332.25    3 <  245> 181.89     564519                  
          242 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2692      12:39:46  1331.97   11 <  254> 182.64     572437                  
          243 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719      12:31:20  1331.06    8 <  261> 183.40     560820                  
          244 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   SOT 12:25:32  1331.05   10 <  298> 184.15     553094                  
          245 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-11840     12:34:38  1329.43    4 <  253> 184.91     564519                  
          246 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      12:26:33  1328.17    7 <  248> 185.66     553250                  
          247 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6959      12:36:32  1327.82   21 <  272> 186.42     566361                  
          248 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269      12:26:45  1327.53    8 <  274> 187.17     553250                  
          249 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2844      12:27:32  1327.45   14 <  258> 187.92     554253                  
          250 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7952      12:33:20  1327.36    4 <  270> 188.68     561914                  
          251 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      12:18:21  1327.34   10 <  256> 189.43     542018                  
          252 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   SOT 12:29:37  1326.54   10 <  282> 190.19     556640                  
          253 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2176      12:35:38  1326.30    5 <  257> 190.94     564519                  
          254 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096      12:41:47  1325.75   12 <  268> 191.70     572437                  
          255 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2457      12:57:42  1325.53            4 192.45     593439                  
          256 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      12:19:05  1324.96   11 <  265> 193.21     542018                  
          257 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2143      12:36:05  1324.90    6 <  280> 193.96     564519                  
          258 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1853      12:28:22  1324.80   15 <  276> 194.72     554253                  
          259 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637      12:42:11  1324.69    9 <  266> 195.47     572508                  
          260 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 12:28:33  1324.22   12 <  292> 196.23     554252    50.61   50.61 
          261 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        12:33:33  1324.09    9 <  262> 196.98     560820                  
          262 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  SOT 12:33:36  1323.94   10 <  264> 197.74     560820    50.54   50.54 
          263 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2793      12:42:49  1323.91   20-  3-  0 198.49     573010                  
          264 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1710      12:33:37  1323.89   11 <  299> 199.25     560820                  
          265 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1152      12:19:26  1323.82   12 <  267> 200.00     542018                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          266 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      12:42:30  1323.72   10 <  289>            572508                  
          267 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1107      12:19:31  1323.56   13 <  291>            542018                  
          268 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9084      12:42:30  1323.55   13 <  300>            572437                  
          269 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-360       12:37:57  1322.76   20 <  301>            566074                  
          270 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7962      12:34:58  1322.25    5 <  302>            561914                  
          271 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7934      12:35:49  1321.99    8 <  285>            562927                  
          272 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943      12:38:32  1321.63   22 <  324>            566361                  
          273 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 12:44:03  1321.02    8 <  275>            573390    50.14   50.14 
          274 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611       12:28:51  1320.88    9 <  279>            553250                  
          275 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048      12:44:07  1320.82    9 <  278>            573390                  
          276 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1899      12:30:07  1319.28   16 <  290>            554253                  
          277 Mora Józef           2    PL-S39-13-2221       12:41:42  1319.01    8 <  296>            569417                  
          278 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6097      12:44:47  1318.79   10 <  308>            573390                  
          279 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      12:29:49  1317.84           10            553250                  
          280 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3819      12:38:23  1317.79    7 <  322>            564519                  
          281 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2944      12:43:38  1317.74           13            571415                  
          282 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13452 SOT 12:32:28  1317.60   11 <  293>            556640                  
          283 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7509      12:39:40  1317.38            6            566036                  
          284 Bobecki Jan          1    PL-0173-16-27827     12:45:03  1317.11    2 <  320>            573010                  
          285 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-9902  SOT 12:37:26  1316.99    9 <  326>            562927    49.70   49.70 
          286 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604      12:32:52  1316.44   13 <  327>            556680                  
          287 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-13181     12:40:04  1316.19    8 <  288>            566049                  
          288 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11818 SOT 12:40:06  1316.09    9 <  295>            566049    49.60   49.60 
          289 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842      12:45:03  1315.96   11 <  318>            572508                  
          290 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2855      12:31:13  1315.84   17 <  306>            554253                  
          291 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156      12:21:59  1315.63   14 <  305>            542018                  
          292 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6419      12:31:21  1315.42   13 <  314>            554252                  
          293 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741       12:33:12  1315.31           12            556640                  
          294 Stępień Marek        1    PL-0437-15-4808      12:47:50  1315.15   18-  1-  0            575817                  
          295 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-73        12:40:32  1314.76   10 <  311>            566049                  
          296 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547       12:43:33  1313.38    9 <  321>            569417                  
          297 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2165  SOT 12:41:14  1313.35            2            566361    49.27   49.27 
          298 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14450 SOT 12:31:09  1313.29           11            553094                  
          299 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1709      12:37:06  1313.09           12            560820                  
          300 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9034      12:46:00  1312.93   14 <  332>            572437                  
          301 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3688      12:41:15  1312.64   21 <  303>            566074                  
          302 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1447  SOT 12:38:07  1312.53    6 <  310>            561914    49.09   49.09 
          303 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3633      12:41:18  1312.48   22 <  312>            566074                  
          304 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11054 SOT 12:47:02  1312.03            6            573402    49.02   49.02 
          305 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94    SOT 12:23:13  1311.70           15            542018    48.98   48.98 
          306 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2809      12:32:33  1311.69   18 <  307>            554253                  
          307 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2843      12:32:39  1311.38           19            554253                  
          308 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-712   SOT 12:47:31  1310.56   11 <  309>            573390    48.87   48.87 
          309 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3037      12:47:37  1310.26           12            573390                  
          310 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1444      12:38:59  1309.87            7            561914                  
          311 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1562      12:42:57  1307.42           11            566049                  
          312 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3639      12:43:05  1307.08   23 <  313>            566074                  
          313 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919     12:43:11  1306.78   24 <  329>            566074                  
          314 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-424       12:34:27  1305.81   14 <  315>            554252                  
          315 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5919      12:34:32  1305.56   15 <  319>            554252                  
          316 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11942     12:43:28  1305.36            3            565828                  
          317 Surdy Paweł          1    PL-S39-14-3874       12:40:24  1305.28            2            561791                  
          318 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-812       12:48:38  1305.21           12            572508                  
          319 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459      12:34:41  1305.09           16            554252                  
          320 Bobecki Jan          1    PL-0437-12-5701      12:49:10  1304.77            3            573010                  
          321 Mora Józef           2    PL-S39-13-2211       12:46:32  1304.41           10            569417                  
          322 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3018      12:42:48  1304.34            8            564519                  
          323 Torowicz Paweł       1    PL-0480-16-2799      12:46:08  1304.33    7-  1-  0            568860                  
          324 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288      12:44:14  1304.28           23            566361                  
          325 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-628       13:01:10  1303.64            2            588160                  
          326 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-948       12:41:58  1303.17           10            562927                  
          327 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-508       12:37:40  1301.67           14            556680                  
          328 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9335      12:35:06  1301.33           11            553197                  
          329 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3672      12:45:01  1301.27   25 <  331>            566074                  
          330 Milewski Mariusz     1    PL-0480-16-3066      12:45:20  1300.60   14-  1-  0            566195                  
          331 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3693      12:45:36  1299.53           26            566074                  
          332 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736      12:50:30  1299.52           15            572437                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          333 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-13374 MT  12:35:47  1299.25                        553197                  
          334 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2810  MT  12:36:39  1299.08                        554253                  
          335 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12913 MT  12:44:35  1298.99                        564519                  
          336 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12944 MT  12:45:56  1298.53                        566074                  
          337 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2545  MT  12:43:31  1298.51                        562927                  
          338 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183  MT  12:27:41  1297.68                        542018                  
          339 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-444   MT  12:37:07  1297.66                        554252                  
          340 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1940  MT  12:41:28  1297.63                        559883                  
          341 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728   MT  12:52:03  1297.12                        573390                  
          342 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927 MT  12:46:52  1295.70                        566049                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Wastowski Dariusz              2        28      5     11  281.39   6999.150   39.3 
         2 Wójcik Mariusz                 2        50      5     16  274.63   6906.360   32.0 
         3 Gostyński Robert               2        26      5     11  273.47   6906.670   42.3 
         4 Bukowski Adam                  1        38      5     11  269.95   6885.250   28.9 
         5 Młodojewski Sylwester          2        32      4     12  211.47   5392.290   37.5 
         6 Gostyński Zbigniew             2        37      3     13  166.37   4193.540   35.1 
         7 Ozdoba Mirosław                1        44      3      7  165.75   4206.190   15.9 
         8 Ulatowski Dariusz              1        30      3     10  162.16   4139.280   33.3 
         9 Drzewiecki Tomasz              1        33      3     12  156.29   4047.360   36.4 
        10 Gawin Józef                    1        22      2      6  108.40   2789.170   27.3 
        11 Socha Ryszard                  2        70      2     15  107.53   2766.780   21.4 
        12 Kozera Norbert                 1        17      2      3  105.10   2686.980   17.6 
        13 Żmidziński Dominik             2        14      1      1   49.27   1313.350    7.1 
        14 Zawiślak Mariusz               2        25      0      0    0.00      0.000    0.0 
        15 Mora Józef                     2        30      0     10    0.00      0.000   33.3 
        16 Stach Rafał                    2        19      0      2    0.00      0.000   10.5 
        17 Mazurkiewicz Dariusz           2        34      0     10    0.00      0.000   29.4 
        18 Nowakowski Zbigniew            2        36      0      0    0.00      0.000    0.0 
        19 Skórzewski Edward              2        20      0      9    0.00      0.000   45.0 
        20 Kryczka Henryk                 2        42      0      4    0.00      0.000    9.5 
        21 Gliwa Jerzy                    2        21      0      2    0.00      0.000    9.5 
        22 Kubisiak Franciszek            2        34      0     13    0.00      0.000   38.2 
        23 Kulczyk Jerzy                  2        19      0      0    0.00      0.000    0.0 
        24 Wojtaluk Krzysztof             2        34      0     12    0.00      0.000   35.3 
        25 Dzienisz Stanisław             2        15      0      2    0.00      0.000   13.3 
        26 Kuniszewski Tomasz             2        69      0     15    0.00      0.000   21.7 
        27 Gajewski Sebastian             2        96      0     26    0.00      0.000   27.1 
        28 Żmidziński Grzegorz            2        49      0     23    0.00      0.000   46.9 
        29 Mackiewicz Andrzej             2        38      0      8    0.00      0.000   21.1 
        30 Bińczyk Andrzej                2        27      0      6    0.00      0.000   22.2 
        31 Bobecki Jan                    1        20      0      3    0.00      0.000   15.0 
        32 Torowicz Paweł                 1         7      0      1    0.00      0.000   14.3 
        33 Stępień Marek                  1        18      0      1    0.00      0.000    5.6 
        34 Jelski Sebastian               1        29      0      4    0.00      0.000   13.8 
        35 Hołowaty Piotr                 1        42      0      8    0.00      0.000   19.0 
        36 Głowacki Jan                   1        26      0      4    0.00      0.000   15.4 
        37 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        12      0      0    0.00      0.000    0.0 
        38 Wilk Marek                     1        19      0      5    0.00      0.000   26.3 
        39 Stachowicz Wojciech            1        26      0      3    0.00      0.000   11.5 
        40 Pietrzyk Piotr                 1        46      0     18    0.00      0.000   39.1 
        41 Surdy Paweł                    1         9      0      2    0.00      0.000   22.2 
        42 Kubicki Filip                  1         8      0      4    0.00      0.000   50.0 
        43 Milewski Mariusz               1        14      0      1    0.00      0.000    7.1 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  8 Minden 2, odbyty w dniu: 11.06.2017.
       Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Bukowski Adam                   1       0      0      0      0      5      0      5      5     15  640.99  21030.530 13.2 
           2 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      5      0      5      5     15  640.90  21003.290 10.4 
           3 Drzewiecki Tomasz               1       0      0      0      0      5      0      5      3     13  525.71  18115.400 13.7 
           4 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      5      0      5      3     13  524.15  18173.880 14.8 
           5 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5     12  541.61  16782.120 15.6 
           6 Ozdoba Mirosław                 1       0      0      0      0      4      0      5      3     12  486.75  16855.530  9.2 
           7 Ulatowski Dariusz               1       0      0      0      0      3      0      5      3     11  439.38  15454.140  8.1 
           8 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4     10  433.37  14059.760 13.2 
           9 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      9  430.91  12252.030  9.6 
          10 Gawin Józef                     1       0      0      0      0      2      0      4      2      8  340.65  11603.960  8.5 
          11 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      7  293.44   9552.740 11.1 
          12 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      4  156.63   5832.290 12.0 
          13 Kozera Norbert                  1       0      0      0      0      0      0      1      2      3  142.71   4205.950  4.5 
          14 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      2   75.21   2627.670  6.4 
          15 Stępień Marek                   1       0      0      0      0      2      0      0      0      2   70.31   2576.350  1.7 
          16 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      2      0     --      0      2   65.04   2513.800  5.2 
          17 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  1.3 
          18 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  6.2 
          19 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          20 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  1.7 
          21 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  8.3 
          22 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0    0.00      0.000  0.0 
          23 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          24 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0    0.00      0.000  0.0 
          25 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  4.0 
          26 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          27 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 12.2 
          28 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0    0.00      0.000  3.6 
          29 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 15.0 
          30 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.9 
          31 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  9.5 
          32 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  7.5 
          33 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 16.1 
          34 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00      0.000  9.1 
          35 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  9.8 
          36 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0    0.00      0.000  8.9 
          37 Bobecki Jan                     1       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  7.1 
          38 Korowajczyk Dariusz             1       0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00      0.000  1.5 
          39 Torowicz Paweł                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  4.8 
          40 Jelski Sebastian                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  6.7 
          41 Hołowaty Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  7.7 
          42 Kaczmarek Tomasz                1       0      0      0      0      0      0     --     --      0    0.00      0.000  0.8 
          43 Głowacki Jan                    1       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  5.1 
          44 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  5.2 
          45 Wilk Marek                      1       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  8.0 
          46 Stachowicz Wojciech             1       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  5.4 
          47 Pietrzyk Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.7 
          48 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.2 
          49 Kubicki Filip                   1       0      0      0      0      0     --      0      0      0    0.00      0.000 11.8 
          50 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          51 Milewski Mariusz                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  1.9