PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 4/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                   Kołbaskowo2 w dniu 14.05.2017.                      
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:23:23.  N 14:30:21.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:00:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     176677 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     45
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1907
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    382 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1315.51
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1166.09
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 08:25:22
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 08:33:58
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 40 min. 51 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  25.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      21|   735|   223| 30.30|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      24|  1172|   159| 13.60|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      45|  1907|   382| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 4/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo2, odbytego w dniu 14.05.2017.                            
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
           1 Stępień Marek        1    PL-0437-13-2057  MT  08:25:22  1315.51   33-  9-  5   0.52     191232    25.00  
           2 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5686  MT  08:22:54  1310.51   47- 27-  5   1.05     187272    24.99  
           3 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3003  MT  08:23:02  1309.29    2 <    5>   1.57     187272    24.97  
           4 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-2055  MT  08:17:59  1301.16   37- 20-  5   2.10     179539    24.96  
           5 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3021  MT  08:24:30  1296.00    3 <   10>   2.62     187272    24.95  
           6 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  MT  08:19:08  1293.79   46- 27-  5   3.15     180010    24.93  
           7 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-15    MT  08:19:16  1292.56    2 <    8>   3.67     180010    24.92  
           8 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11807 MT  08:19:21  1291.78    3 <    9>   4.20     180010    24.91  
           9 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927 MT  08:19:24  1291.32    4 <   44>   4.72     180010    24.90  
          10 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6068  MT  08:25:41  1285.47    4 <   11>   5.24     187272    24.88  
          11 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3039  MT  08:25:46  1284.74    5 <   40>   5.77     187272    24.87  
          12 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-654   MT  08:09:11  1284.35   38- 18-  5   6.29     165917    24.86  
          13 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5919      08:09:49  1283.86   58- 22-  5   6.82     166667           
          14 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  MT  08:09:53  1283.21    2 <   52>   7.34     166667    24.83  
          15 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1939  MT  08:14:53  1281.16   41-  6-  5   7.87     172807    24.82  
          16 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1880  MT  08:10:24  1277.93   54- 16-  5   8.39     166642    24.80  
          17 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2857  MT  08:26:43  1276.02   34- 13-  5   8.91     187214    24.79  
          18 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9160  MT  08:12:24  1275.62   34- 16-  5   9.44     168892    24.78  
          19 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2960  MT  08:26:49  1275.15    2 <   33>   9.96     187214    24.76  
          20 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7724  MT  08:16:59  1275.05   56- 18-  5  10.49     174660    24.75  
          21 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3259  MT  08:17:26  1274.55   44- 13-  5  11.01     175165    24.74  
          22 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  08:02:15  1274.37   84- 21-  5  11.54     155792    24.72  
          23 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599  MT  08:10:12  1274.32    2 <  100>  12.06     165917    24.71  
          24 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7737  MT  08:17:06  1273.96    2 <   55>  12.59     174660    24.70  
          25 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-954   MT  08:18:27  1273.56   55- 16-  5  13.11     176325    24.69  
          26 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212 MT  08:02:28  1272.12    2 <   48>  13.63     155792    24.67  
          27 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7409  MT  08:20:51  1270.20   35- 10-  5  14.16     178907    24.66  
          28 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543   MT  08:30:40  1269.24    2 <   29>  14.68     191232    24.65  
          29 Stępień Marek        1    PL-0437-13-2079  MT  08:30:47  1268.26    3 <   57>  15.21     191232    24.63  
          30 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-152   MT  08:21:05  1268.09    2 <   43>  15.73     178907    24.62  
          31 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4796  MT  08:29:59  1267.59   36- 15-  5  16.26     190118    24.61  
          32 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2711  MT  08:30:12  1265.77    2 <   35>  16.78     190118    24.59  
          33 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2804  MT  08:27:56  1265.53    3 <   47>  17.30     187214    24.58  
          34 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1577   MT  08:24:51  1264.33   14-  4-  4  17.83     183138    24.57  
          35 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2737  MT  08:30:28  1263.52    3 <   36>  18.35     190118    24.55  
          36 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4763  MT  08:30:32  1262.96    4 <   39>  18.88     190118    24.54  
          37 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       08:13:48  1262.47   51- 23-  5  19.40     168919           
          38 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       08:13:51  1262.00    2 <   79>  19.93     168919           
          39 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2733  MT  08:30:39  1261.98    5 <   58>  20.45     190118    24.50  
          40 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2276  MT  08:28:26  1261.66    6 <   41>  20.98     187272           
          41 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  MT  08:28:30  1261.09    7 <   56>  21.50     187272           
          42 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2136  MT  08:20:28  1260.85   49-  9-  5  22.02     177107    24.46  
          43 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2179      08:21:54  1260.80    3 <   45>  22.55     178907           
          44 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11818 MT  08:22:50  1260.28    5 <   46>  23.07     180010    24.44  
          45 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442  MT  08:21:59  1260.06    4 <   64>  23.60     178907    24.42  
          46 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-95    MT  08:22:52  1259.99    6 <   54>  24.12     180010           
          47 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 MT  08:28:38  1259.57    4 <   68>  24.65     187214    24.40  
          48 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1158      08:03:44  1259.09    3 <   49>  25.17     155792           
          49 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94    MT  08:03:45  1258.93    4 <   91>  25.69     155792    24.37  
          50 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754   MT  08:14:15  1258.04    2 <   51>  26.22     168892    24.36  
          51 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715   MT  08:14:16  1257.88    3 <   77>  26.74     168892    24.34  
          52 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   MT  08:12:32  1257.55    3 <   81>  27.27     166667    24.33  
          53 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2923  MT  08:20:13  1257.52    2 <   61>  27.79     176325    24.32  
          54 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1543  MT  08:23:19  1256.03    7 <   70>  28.32     180010           
          55 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1708  MT  08:19:08  1255.34    3 <   71>  28.84     174660    24.29  
          56 Drzewiecki Tomasz    1    PL-S39-14-1181   MT  08:29:11  1255.31    8 <   73>  29.37     187272           
          57 Stępień Marek        1    PL-0437-12-9009  MT  08:32:22  1255.08    4 <  212>  29.89     191232    24.27  
          58 Kozera Norbert       1    PL-0437-14-476   MT  08:31:30  1254.90    6 <   83>  30.41     190118           
          59 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10473 MT  08:21:12  1254.30    2 <   60>  30.94     177107    24.24  
          60 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12904     08:21:20  1253.12    3 <   94>  31.46     177107           
          61 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 MT  08:20:45  1252.75    3 <   92>  31.99     176325    24.21  
          62 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2879  MT  08:20:04  1252.62   48- 19-  5  32.51     175450    24.20  
          63 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294  MT  08:13:04  1252.32    2 <  120>  33.04     166642    24.19  
          64 Głowacki Jan         1    PL-0437-12-4139  MT  08:22:53  1252.12    5 <  109>  33.56     178907    24.17  
          65 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   MT  08:10:05  1251.84   29-  3-  3  34.08     162844    24.16  
          66 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1426  MT  08:20:12  1251.43    2 <   67>  34.61     175450    24.15  
          67 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1425  MT  08:20:14  1251.13    3 <   90>  35.13     175450    24.13  
          68 Gawin Józef          1    PL-0302-14-12786 MT  08:29:39  1251.01    5 <  112>  35.66     187214    24.12  
          69 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5655  MT  08:30:36  1250.02   11-  3-  3  36.18     188253    24.11  
          70 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-8     MT  08:24:01  1249.92    8 <   80>  36.71     180010           
          71 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        08:19:48  1249.36    4 <  102>  37.23     174660           
          72 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3241  MT  08:20:13  1249.25    2 <   85>  37.76     175165    24.07  
          73 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-797   MT  08:29:58  1248.76    9 <   74>  38.28     187272           
          74 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   MT  08:29:59  1248.62   10 <   74>  38.80     187272           
          74 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3053      08:29:59  1248.62   11 <   76>  38.80     187272           
          76 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2252  MT  08:30:01  1248.34   12 <   78>  39.85     187272           
          77 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  MT  08:15:18  1248.28    4 <  105>  40.38     168892    24.00  
          78 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  MT  08:30:06  1247.65   13 <  116>  40.90     187272           
          79 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7749  MT  08:15:28  1246.94    3 <  176>  41.43     168919    23.98  
          80 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1566  MT  08:24:23  1246.75    9 <   82>  41.95     180010           
          81 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-408   MT  08:13:41  1246.73    4 <  104>  42.48     166667    23.95  
          82 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1554  MT  08:24:26  1246.32   10 <   84>  43.00     180010           
          83 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4771  MT  08:32:33  1246.27    7 <   86>  43.52     190118           
          84 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1588  MT  08:24:27  1246.18   11 <   88>  44.05     180010           
          85 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-15-2216  MT  08:20:34  1246.13    3 <  170>  44.57     175165    23.90  
          86 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4764  MT  08:32:36  1245.86    8 <  148>  45.10     190118           
          87 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3645  MT  08:24:08  1245.65    2 <   89>  45.62     179539    23.87  
          88 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-85        08:24:31  1245.60   12 <  101>  46.15     180010           
          89 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10507 MT  08:24:13  1244.93    3 <   95>  46.67     179539    23.85  
          90 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1416  MT  08:21:02  1244.03    4 <  166>  47.19     175450    23.83  
          91 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      08:05:17  1243.52    5 <  155>  47.72     155792           
          92 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7906  MT  08:21:48  1243.48    4 <   93>  48.24     176325    23.81  
          93 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2926  MT  08:21:50  1243.18    5 <   96>  48.77     176325    23.79  
          94 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926 MT  08:22:28  1243.15    4 <  164>  49.29     177107    23.78  
          95 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-13317 MT  08:24:31  1242.34    4 <   97>  49.82     179539    23.77  
          96 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2942  MT  08:21:56  1242.31    6 <  160>  50.34     176325           
          97 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3637  MT  08:24:32  1242.20    5 <   98>  50.87     179539    23.74  
          98 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-13192 MT  08:24:35  1241.77    6 <   98>  51.39     179539           
          98 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3633  MT  08:24:35  1241.77    7 <  115>  51.39     179539           
         100 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  MT  08:13:37  1241.74    3 <  126>  52.44     165917    23.70  
         101 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-34    MT  08:24:58  1241.73   13 <  103>  52.96     180010           
         102 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7734  MT  08:20:40  1241.66    5 <  139>  53.49     174660    23.67  
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 4/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo2, odbytego w dniu 14.05.2017.                            
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
         103 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 MT  08:25:00  1241.45   14 <  110>  54.01     180010           
         104 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  MT  08:14:19  1240.85    5 <  106>  54.54     166667    23.65  
         105 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6639  MT  08:16:08  1240.64    5 <  107>  55.06     168892    23.64  
         106 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-404   MT  08:14:21  1240.54    6 <  108>  55.58     166667    23.62  
         107 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-758       08:16:09  1240.48    6 <  113>  56.11     168892           
         108 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-463   MT  08:14:25  1239.93    7 <  123>  56.63     166667           
         109 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2152  MT  08:24:20  1239.54    6 <  111>  57.16     178907    23.58  
         110 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1528  MT  08:25:14  1239.45   15 <  114>  57.68     180010           
         111 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7138  MT  08:24:24  1238.97    7 <  221>  58.21     178907           
         112 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12559 MT  08:31:14  1237.91    6 <  128>  58.73     187214           
         113 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731   MT  08:16:27  1237.76    7 <  147>  59.26     168892           
         114 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    MT  08:25:26  1237.75   16 <  117>  59.78     180010           
         115 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-393   MT  08:25:08  1237.06    8 <  149>  60.30     179539           
         116 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-727   MT  08:31:27  1236.53   14 <  118>  60.83     187272           
         117 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1547  MT  08:25:43  1235.34   17 <  119>  61.35     180010           
         118 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0460-15-3061  MT  08:31:36  1235.30   15 <  131>  61.88     187272           
         119 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12183 MT  08:25:46  1234.92   18 <  121>  62.40     180010           
         120 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2855      08:14:58  1234.69    3 <  136>  62.93     166642           
         121 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-55    MT  08:25:53  1233.93   19 <  153>  63.45     180010           
         122 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3568      08:20:06  1233.45    2 <  134>  63.97     172807           
         123 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   MT  08:15:10  1233.05    8 <  124>  64.50     166667           
         124 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  MT  08:15:15  1232.29    9 <  125>  65.02     166667           
         125 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5612  MT  08:15:17  1231.98   10 <  127>  65.55     166667           
         126 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667  MT  08:14:41  1231.90    4 <  129>  66.07     165917    23.36  
         127 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-13-3602  MT  08:15:18  1231.83   11 <  138>  66.60     166667           
         128 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2959  MT  08:31:59  1231.81    7 <  132>  67.12     187214           
         129 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614   MT  08:14:44  1231.45    5 <  130>  67.65     165917    23.32  
         130 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-625   MT  08:14:46  1231.14    6 <  134>  68.17     165917           
         131 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5694  MT  08:32:10  1230.70   16 <  133>  68.69     187272           
         132 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12527 MT  08:32:08  1230.59    8 <  222>  69.22     187214           
         133 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3052      08:32:11  1230.57   17 <  159>  69.74     187272           
         134 Jelski Sebastian     1    PL-0302-16-3102  MT  08:20:26  1230.53    3 <  214>  70.27     172807    23.25  
         134 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-613   MT  08:14:50  1230.53    7 <  163>  70.27     165917           
         136 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1890  MT  08:15:37  1228.77    4 <  137>  71.32     166642    23.23  
         137 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1879  MT  08:15:43  1227.87    5 <  143>  71.84     166642    23.22  
         138 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5923  MT  08:15:46  1227.60   12 <  151>  72.36     166667           
         139 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006702    MT  08:22:17  1227.55    6 <  140>  72.89     174660    23.19  
         140 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        08:22:23  1226.69    7 <  142>  73.41     174660           
         141 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-413   MT  08:30:06  1225.80   22-  2-  2  73.94     183993    23.16  
         142 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1715  MT  08:22:32  1225.40    8 <  144>  74.46     174660           
         143 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1870  MT  08:16:00  1225.31    6 <  145>  74.99     166642    23.14  
         144 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719  MT  08:22:34  1225.11    9 <  146>  75.51     174660           
         145 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2822  MT  08:16:02  1225.01    7 <  165>  76.04     166642           
         146 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7736  MT  08:22:41  1224.11   10 <  185>  76.56     174660           
         147 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460 MT  08:18:00  1223.86    8 <  150>  77.08     168892           
         148 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4798  MT  08:35:21  1223.80    9 <  169>  77.61     190118           
         149 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3611  MT  08:26:43  1223.71    9 <  220>  78.13     179539           
         150 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  MT  08:18:03  1223.41    9 <  157>  78.66     168892           
         151 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915  MT  08:16:14  1223.39   13 <  152>  79.18     166667           
         152 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-455   MT  08:16:16  1223.09   14 <  196>  79.71     166667           
         153 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-3     MT  08:27:11  1223.03   20 <  213>  80.23     180010           
         154 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556   MT  08:27:41  1222.89   39-  7-  5  80.76     180600    22.99  
         155 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2436  MT  08:07:24  1222.86    6 <  156>  81.28     155792    22.98  
         156 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      08:07:25  1222.70    7 <  161>  81.80     155792           
         157 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726   MT  08:18:08  1222.67   10 <  241>  82.33     168892           
         158 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816   MT  08:27:44  1222.47    2 <  232>  82.85     180600    22.94  
         159 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6042  MT  08:33:15  1222.00   18 <  178>  83.38     187272           
         160 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-978   MT  08:24:20  1221.65    7 <  195>  83.90     176325           
         161 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-6     MT  08:07:33  1221.42    8 <  189>  84.43     155792    22.90  
         162 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-14-1226  MT  08:27:12  1221.25   38-  2-  2  84.95     179768    22.89  
         163 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5649  MT  08:16:02  1219.68    8 <  168>  85.47     165917           
         164 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10457 MT  08:25:14  1219.47    5 <  254>  86.00     177107    22.86  
         165 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1891  MT  08:16:40  1219.33    8 <  187>  86.52     166642           
         166 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2895  MT  08:23:55  1219.11    5 <  167>  87.05     175450    22.83  
         167 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2880  MT  08:23:58  1218.68    6 <  190>  87.57     175450           
         168 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  08:16:10  1218.48    9 <  186>  88.10     165917           
         169 Kozera Norbert       1    PL-0437-14-502   MT  08:36:02  1218.44   10 <  173>  88.62     190118           
         170 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-13-9172  MT  08:23:50  1217.83    4 <  170>  89.15     175165    22.78  
         170 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-13-9115  MT  08:23:50  1217.83    5 <  174>  89.15     175165    22.78  
         172 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497   MT  08:34:35  1217.81    2 <  179>  90.19     188253    22.76  
         173 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1140  MT  08:36:07  1217.79   11 <  201>  90.72     190118           
         174 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-12-12064 MT  08:23:53  1217.41    6 <  175>  91.24     175165           
         175 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0437-11-10275 MT  08:23:54  1217.27    7 <  205>  91.77     175165           
         176 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-520   MT  08:18:49  1216.85    4 <  176>  92.29     168919    22.70  
         176 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       08:18:49  1216.85    5 <  180>  92.29     168919           
         178 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6092  MT  08:33:54  1216.84   19 <  200>  93.34     187272           
         179 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491   MT  08:34:44  1216.63            3  93.86     188253    22.66  
         180 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581   MT  08:18:52  1216.41    6 <  180>  94.39     168919    22.65  
         180 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-508   MT  08:18:52  1216.41    7 <  182>  94.39     168919    22.65  
         182 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-515   MT  08:18:53  1216.27    8 <  182>  95.44     168919    22.62  
         182 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504   MT  08:18:53  1216.27    9 <  184>  95.44     168919           
         184 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529   MT  08:18:54  1216.12   10 <  251>  96.49     168919           
         185 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  MT  08:23:40  1215.73   11 <  188>  97.01     174660           
         186 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  08:16:29  1215.66   10 <  224>  97.54     165917           
         187 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3262  MT  08:17:10  1214.89    9 <  206>  98.06     166642           
         188 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000659    MT  08:23:47  1214.74   12 <  191>  98.58     174660           
         189 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2406      08:08:17  1214.44    9 <  192>  99.11     155792           
         190 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1450  MT  08:24:30  1214.19    7 <  203>  99.63     175450           
         191 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006703    MT  08:23:51  1214.18   13 <  211> 100.16     174660           
         192 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114  MT  08:08:20  1213.96   10 <  193> 100.68     155792           
         193 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  MT  08:08:21  1213.81   11 <  194> 101.21     155792           
         194 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      08:08:22  1213.65   12 <  197> 101.73     155792           
         195 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-941   MT  08:25:19  1213.38    8 <  249> 102.25     176325           
         196 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-445       08:17:22  1213.30   15 <  207> 102.78     166667           
         197 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109  MT  08:08:25  1213.18   13 <  198> 103.30     155792           
         198 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1178  MT  08:08:26  1213.02   14 <  199> 103.83     155792           
         199 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1107      08:08:28  1212.70   15 <  202> 104.35     155792           
         200 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-769   MT  08:34:26  1212.64   20 <  208> 104.88     187272           
         201 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4774  MT  08:36:47  1212.62   12 <  273> 105.40     190118           
         202 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101  MT  08:08:31  1212.23   16 <  234> 105.93     155792           
         203 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-3677  MT  08:24:48  1211.67    8 <  204> 106.45     175450           
         204 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1444  MT  08:24:53  1210.97    9 <  210> 106.97     175450           
         205 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-15-2239  MT  08:24:39  1210.96    8 <  236> 107.50     175165           
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 4/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo2, odbytego w dniu 14.05.2017.                            
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
         206 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2803  MT  08:17:38  1210.77   10 <  228> 108.02     166642           
         207 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  MT  08:17:40  1210.66   16 <  209> 108.55     166667           
         208 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6097      08:34:42  1210.55   21 <  283> 109.07     187272           
         209 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-449       08:17:43  1210.22   17 <  229> 109.60     166667           
         210 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446  MT  08:25:01  1209.86   10 <  242> 110.12     175450           
         211 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4621  MT  08:24:22  1209.84   14 <  233> 110.64     174660           
         212 Stępień Marek        1    PL-0437-14-545   MT  08:38:05  1209.69    5 <  219> 111.17     191232    22.23  
         213 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1562  MT  08:28:50  1209.47   21 <  215> 111.69     180010           
         214 Jelski Sebastian     1    PL-0302-13-12837 MT  08:22:53  1209.43    4 <  216> 112.22     172807    22.20  
         215 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-23    MT  08:28:51  1209.34   22 <  217> 112.74     180010           
         216 Jelski Sebastian     1    PL-0395-11-96    MT  08:22:54  1209.29    5 <  229> 113.27     172807    22.18  
         217 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-41    MT  08:28:53  1209.07   23 <  217> 113.79     180010           
         217 Bukowski Adam        1    PL-11-250910         08:28:53  1209.07   24 <  226> 113.79     180010           
         219 Stępień Marek        1    PL-0437-13-2065  MT  08:38:14  1208.54    6 <  296> 114.84     191232           
         220 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-363   MT  08:28:39  1207.80   10 <  235> 115.36     179539           
         221 Głowacki Jan         1    PL-S39-16-1256       08:28:11  1207.34    8 <  261> 115.89     178907           
         222 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  MT  08:35:04  1207.31    9 <  321> 116.41     187214           
         223 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3361  MT  08:23:08  1207.14   25-  6-  5 116.94     172782    22.09  
         224 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-666   MT  08:17:32  1206.38   11 <  225> 117.46     165917           
         225 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-609   MT  08:17:43  1204.77   12 <  243> 117.99     165917           
         226 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-46    MT  08:29:25  1204.75   25 <  298> 118.51     180010           
         227 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272  MT  08:23:45  1204.36   68-  2-  2 119.04     173127    22.03  
         228 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1876  MT  08:18:23  1204.21   11 <  259> 119.56     166642           
         229 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7630  MT  08:23:32  1203.95            6 120.08     172807    22.01  
         229 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-439       08:18:26  1203.95   18 <  237> 120.08     166667           
         231 Wilk Marek           1    PL-0302-14-7584  MT  08:23:34  1203.50    2 <  248> 121.13     172782    21.98  
         232 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547   MT  08:30:04  1203.47    3 <  255> 121.66     180600    21.97  
         233 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7741  MT  08:25:09  1203.31   15 <  239> 122.18     174660           
         234 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1170      08:09:29  1203.18   17 <  246> 122.71     155792           
         235 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10062 MT  08:29:16  1202.81   11 <  270> 123.23     179539           
         236 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3231  MT  08:25:40  1202.51    9 <  282> 123.75     175165           
         237 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  MT  08:18:36  1202.50   19 <  238> 124.28     166667           
         238 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  MT  08:18:38  1202.21   20 <  240> 124.80     166667           
         239 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7729  MT  08:25:20  1201.79   16 <  361> 125.33     174660           
         240 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5914      08:18:42  1201.64   21 <  325> 125.85     166667           
         241 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  MT  08:20:42  1200.37   11 <  245> 126.38     168892           
         242 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7970  MT  08:26:24  1198.43   11 <  244> 126.90     175450           
         243 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-636       08:18:28  1198.25   13 <  267> 127.43     165917           
         244 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1428  MT  08:26:27  1198.02   12 <  247> 127.95     175450           
         245 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776   MT  08:21:02  1197.53   12 <  262> 128.47     168892           
         246 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  08:10:08  1197.17   18 <  250> 129.00     155792           
         247 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1419  MT  08:26:35  1196.93   13 <  252> 129.52     175450           
         248 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3346  MT  08:24:23  1196.69    3 <  285> 130.05     172782    21.76  
         249 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2941  MT  08:27:21  1196.64    9 <  264> 130.57     176325           
         250 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-13    MT  08:10:12  1196.56   19 <  256> 131.10     155792           
         251 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5540  MT  08:21:11  1196.45   11 <  256> 131.62     168919           
         252 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1417  MT  08:26:41  1196.11   14 <  306> 132.14     175450           
         253 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6460  MT  08:16:30  1195.60   73-  7-  5 132.67     163199    21.69  
         254 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3018  MT  08:28:10  1195.32    6 <  287> 133.19     177107    21.68  
         255 Mora Józef           2    PL-S39-14-3010   MT  08:31:06  1195.23    4 <  278> 133.72     180600    21.67  
         256 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1160      08:10:21  1195.18   20 <  359> 134.24     155792           
         256 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  MT  08:21:20  1195.18   12 <  256> 134.24     168919           
         256 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-527   MT  08:21:20  1195.18   13 <  263> 134.24     168919           
         259 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6256  MT  08:19:26  1195.14   12 <  259> 135.82     166642           
         259 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6226  MT  08:19:26  1195.14   13 <  271> 135.82     166642           
         261 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-3787  MT  08:29:42  1195.10    9 <  338> 136.86     178907           
         262 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  MT  08:21:20  1194.99   13 <  265> 137.39     168892           
         263 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  08:21:22  1194.90   14 <  274> 137.91     168919           
         264 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7934  MT  08:27:34  1194.88   10 <  307> 138.44     176325           
         265 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-774   MT  08:21:22  1194.71   14 <  265> 138.96     168892           
         265 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741   MT  08:21:22  1194.71   15 <  317> 138.96     168892           
         267 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-11-1784  MT  08:18:56  1194.22   14 <  268> 140.01     165917           
         268 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269  MT  08:18:57  1194.08   15 <  340> 140.53     165917           
         269 Bobecki Jan          1    PL-0302-15-2575  MT  08:36:34  1193.31   30-  3-  3 141.06     186832    21.48  
         270 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10503 MT  08:30:29  1193.08   12 <  304> 141.58     179539           
         271 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2814  MT  08:19:42  1192.86   14 <  342> 142.11     166642           
         272 Bobecki Jan          1    PL-0310-12-6473  MT  08:36:38  1192.80    2 <  324> 142.63     186832    21.44  
         273 Kozera Norbert       1    PL-0437-14-494   MT  08:39:38  1190.97   13 <  295> 143.16     190118           
         274 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-536       08:21:53  1190.55   15 <  275> 143.68     168919           
         275 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       08:21:56  1190.13   16 <  276> 144.21     168919           
         276 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-979   MT  08:21:58  1189.85   17 <  279> 144.73     168919           
         277 Milewski Mariusz     1    PL-0302-14-12183 MT  08:31:23  1189.81   21-  3-  3 145.25     180118    21.38  
         278 Mora Józef           2    PL-S39-16-2805   MT  08:31:49  1189.59    5 <  280> 145.78     180600    21.36  
         279 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10977 MT  08:22:01  1189.43   18 <  281> 146.30     168919           
         280 Mora Józef           2    PL-S39-13-2202   MT  08:31:52  1189.20    6 <  348> 146.83     180600           
         281 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-981   MT  08:22:03  1189.15   19 <  288> 147.35     168919           
         282 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3273  MT  08:27:20  1188.90   10 <  286> 147.88     175165           
         283 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5695  MT  08:37:33  1188.65   22 <  292> 148.40     187272           
         284 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2585      08:30:20  1187.85   91-  4-  2 148.93     178574           
         285 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3364  MT  08:25:28  1187.78    4 <  362> 149.45     172782    21.27  
         286 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3278  MT  08:27:34  1187.02   11 <  353> 149.97     175165           
         287 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3819  MT  08:29:17  1186.38    7 <  326> 150.50     177107           
         288 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  MT  08:22:23  1186.37   20 <  290> 151.02     168919           
         289 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592   MT  08:34:23  1186.25    2 <  336> 151.55     183138    21.22  
         290 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739  MT  08:22:24  1186.23   21 <  291> 152.07     168919           
         291 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  MT  08:22:26  1185.95   22 <  327> 152.60     168919           
         292 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3025  MT  08:37:56  1185.77   23 <  344> 153.12     187272           
         293 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11524     08:30:36  1185.75    2 <  294> 153.64     178574           
         294 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096  MT  08:30:38  1185.49    3 <  377> 154.17     178574    21.15  
         295 Kozera Norbert       1    PL-0437-14-463   MT  08:40:29  1184.66   14 <  345> 154.69     190118           
         296 Stępień Marek        1    PL-080-14-9530   MT  08:41:30  1184.10    7 <  299> 155.22     191232           
         297 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  08:17:32  1184.03    2 <  360> 155.74     162844    21.12  
         298 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12145 MT  08:32:03  1183.89   26 <  370> 156.27     180010           
         299 Stępień Marek        1    PL-0437-15-4811  MT  08:41:37  1183.24    8 <  356> 156.79     191232           
         300 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088  MT  08:25:38  1183.09   58- 12-  5 157.32     172297    21.08  
         301 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2035      08:25:40  1182.82    2 <  301> 157.84     172297           
         301 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6756  MT  08:25:40  1182.82    3 <  305> 157.84     172297    21.06  
         303 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2126  MT  08:25:41  1182.68   23-  3-  3 158.89     172297    21.04  
         304 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3628  MT  08:31:49  1182.60   13 <  309> 159.41     179539           
         305 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908  MT  08:25:42  1182.55    4 <  308> 159.94     172297    21.01  
         306 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8585  MT  08:28:22  1182.54   15 <  334> 160.46     175450           
         307 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2909  MT  08:29:07  1182.46   11 <  319> 160.99     176325           
         308 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2044      08:25:43  1182.41    5 <  310> 161.51     172297           
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 4/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo2, odbytego w dniu 14.05.2017.                            
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
         309 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3642  MT  08:31:52  1182.21   14 <  312> 162.03     179539           
         310 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6917  MT  08:25:47  1181.87    6 <  310> 162.56     172297    20.94  
         310 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8252  MT  08:25:47  1181.87    7 <  314> 162.56     172297    20.94  
         312 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11942 MT  08:31:55  1181.83   15 <  313> 163.61     179539           
         313 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-366   MT  08:31:57  1181.57   16 <  351> 164.13     179539           
         314 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925  MT  08:25:50  1181.47    8 <  314> 164.66     172297           
         314 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2053      08:25:50  1181.47    9 <  316> 164.66     172297           
         316 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920  MT  08:25:51  1181.33   10 <  317> 165.71     172297           
         317 Gostyński Robert     2    GB-D-15-23392    MT  08:22:59  1181.20           16 166.23     168892           
         317 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8243  MT  08:25:52  1181.20   11 <  349> 166.23     172297           
         319 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2919  MT  08:29:18  1181.01   12 <  330> 167.28     176325           
         320 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137  MT  08:26:38  1180.68            2 167.80     173127    20.81  
         321 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11054 MT  08:38:35  1180.54   10 <  321> 168.33     187214           
         321 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11090 MT  08:38:35  1180.54   11 <  337> 168.33     187214           
         323 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6434  MT  08:18:15  1180.46    2 <  328> 169.38     163199    20.77  
         324 Bobecki Jan          1    PL-0302-14-12484 MT  08:38:19  1180.12            3 169.90     186832    20.76  
         325 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  MT  08:21:14  1180.08           22 170.42     166667           
         326 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3812  MT  08:30:05  1180.06    8 <  332> 170.95     177107           
         327 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  MT  08:23:09  1180.01           23 171.47     168919           
         328 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1494      08:18:19  1179.89    3 <  329> 172.00     163199           
         329 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13977 MT  08:18:21  1179.61    4 <  331> 172.52     163199    20.70  
         330 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-12-9209  MT  08:29:32  1179.17   13 <  341> 173.05     176325           
         331 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9346  MT  08:18:28  1178.62    5 <  358> 173.57     163199    20.67  
         332 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2176  MT  08:30:17  1178.49            9 174.10     177107           
         333 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-15-4936  MT  08:32:35  1178.16            2 174.62     179768    20.64  
         334 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1469  MT  08:28:56  1178.04   16 <  371> 175.14     175450           
         335 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3689      08:26:04  1177.73  102-  2-  0 175.67     172027           
         336 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1561   MT  08:35:32  1177.48    3 <  357> 176.19     183138    20.60  
         337 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12582 MT  08:39:03  1177.08   12 <  372> 176.72     187214           
         338 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-151   MT  08:32:01  1176.89           10 177.24     178907           
         339 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-421   MT  08:36:27  1176.05            2 177.77     183993    20.56  
         340 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-642   MT  08:21:08  1175.60   16 <  374> 178.29     165917           
         341 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7944  MT  08:30:01  1175.37   14 <  364> 178.81     176325           
         342 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2828  MT  08:21:47  1175.33   15 <  346> 179.34     166642           
         343 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3648      08:26:23  1175.18            2 179.86     172027           
         344 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6009  MT  08:39:22  1175.10   24 <  363> 180.39     187272           
         345 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1124  MT  08:41:50  1174.78           15 180.91     190118           
         346 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2835  MT  08:21:52  1174.64           16 181.44     166642           
         347 Milewski Mariusz     1    PL-0302-14-12171 MT  08:33:21  1174.55    2 <  350> 181.96     180118    20.46  
         348 Mora Józef           2    PL-S39-15-2546   MT  08:33:48  1174.25            7 182.49     180600           
         349 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6704  MT  08:26:44  1174.22           12 183.01     172297           
         350 Milewski Mariusz     1    PL-0302-14-12179 MT  08:33:24  1174.17            3 183.53     180118    20.42  
         351 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-376   MT  08:32:55  1174.10   17 <  352> 184.06     179539           
         352 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3601  MT  08:32:58  1173.71   18 <  381> 184.58     179539           
         353 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0403-16-5848      08:29:16  1173.50   12 <  379> 185.11     175165           
         354 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2147  MT  08:26:51  1173.29    2 <  355> 185.63     172297    20.37  
         355 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2153  MT  08:26:53  1173.02            3 186.16     172297    20.35  
         356 Stępień Marek        1    PL-0437-15-4824  MT  08:43:06  1172.48            9 186.68     191232           
         357 Torowicz Paweł       1    PL-S39-14-612    MT  08:36:12  1172.46            4 187.21     183138    20.33  
         358 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9335  MT  08:19:12  1172.41    6 <  365> 187.73     163199    20.31  
         359 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479  MT  08:12:54  1172.25           21 188.25     155792           
         360 Wastowski Dariusz    2    PL-063-16-7257   MT  08:18:57  1171.96            3 188.78     162844    20.29  
         361 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4641  MT  08:29:02  1171.95   17 <  368> 189.30     174660           
         362 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2725  MT  08:27:26  1171.93    5 <  378> 189.83     172782    20.26  
         363 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6082  MT  08:39:52  1171.43   25 <  366> 190.35     187272           
         364 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2922  MT  08:30:35  1170.95   15 <  366> 190.88     176325           
         365 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909 MT  08:19:23  1170.86            7 191.40     163199           
         366 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2921  MT  08:30:36  1170.82           16 191.92     176325           
         366 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  MT  08:39:57  1170.82   26 <  369> 191.92     187272           
         368 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7749  MT  08:29:11  1170.77           18 192.97     174660           
         369 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3040  MT  08:40:00  1170.45           27 193.50     187272           
         370 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12220 MT  08:33:54  1169.66           27 194.02     180010           
         371 Ozdoba Mirosław      1    PL-0192-16-150       08:30:01  1169.54   17 <  373> 194.55     175450           
         372 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  MT  08:40:09  1168.99           13 195.07     187214           
         373 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422  MT  08:30:06  1168.89   18 <  375> 195.60     175450           
         374 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5632  MT  08:21:57  1168.84   17 <  380> 196.12     165917           
         375 Ozdoba Mirosław      1    PL-0275-11-1082  MT  08:30:10  1168.37           19 196.64     175450           
         376 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7866  MT  08:30:36  1168.31   37-  1-  1 197.17     175947    20.08  
         377 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5538  MT  08:32:51  1168.30            4 197.69     178574    20.07  
         378 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1126  MT  08:27:58  1167.71            6 198.22     172782           
         379 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3214  MT  08:30:04  1167.25           13 198.74     175165           
         380 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  MT  08:22:12  1166.79           18 199.27     165917           
         381 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-12-10211 MT  08:33:56  1166.34   19 <  382> 199.79     179539           
         382 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11909 MT  08:33:58  1166.09           20 200.31     179539           
       -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
         383 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5635      08:22:19  1165.83                        165917           
         384 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045      08:27:56  1164.69                        172297           
         385 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2132      08:32:04  1164.67                        177107           
         386 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-996       08:31:27  1164.25                        176325           
         387 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021      08:28:01  1164.04                        172297           
         388 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-128       08:33:46  1163.50                        178907           
         389 Milewski Mariusz     1    PL-0302-15-901       08:34:49  1163.43                        180118           
         390 Bobecki Jan          1    PL-074-13-107470     08:40:37  1163.22                        186832           
         391 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2133      08:32:17  1163.01                        177107           
         392 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      08:33:10  1162.83                        178107           
                                                     <-> Dobry Lot ! <->                                              
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  4 Kołbaskowo2, odbyty w dniu: 14.05.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Drzewiecki Tomasz              1        47      5     27  124.66   6486.010 
         2 Bukowski Adam                  1        46      5     27  124.10   6429.730 
         3 Kozera Norbert                 1        36      5     15  122.79   6321.820 
         4 Gawin Józef                    1        34      5     13  122.65   6327.280 
         5 Głowacki Jan                   1        35      5     10  121.45   6290.010 
         6 Gostyński Robert               2        34      5     16  121.12   6280.460 
         7 Ulatowski Dariusz              1        55      5     16  120.82   6270.490 
         8 Stępień Marek                  1        33      5      9  120.78   6317.780 
         9 Młodojewski Sylwester          2        56      5     18  120.60   6273.560 
        10 Wójcik Mariusz                 2        58      5     22  120.38   6268.880 
        11 Stachowicz Wojciech            1        37      5     20  120.19   6276.280 
        12 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5     18  119.95   6263.760 
        13 Socha Ryszard                  2        84      5     21  119.64   6249.700 
        14 Ozdoba Mirosław                1        48      5     19  119.14   6218.320 
        15 Pietrzyk Piotr                 1        54      5     16  118.58   6212.200 
        16 Kaczmarek Tomasz               1        44      5     13  118.27   6205.590 
        17 Hołowaty Piotr                 1        49      5      9  117.02   6173.090 
        18 Gostyński Zbigniew             2        51      5     23  114.60   6112.880 
        19 Jelski Sebastian               1        41      5      6  114.46   6134.360 
        20 Mora Józef                     2        39      5      7  110.93   6033.650 
        21 Wilk Marek                     1        25      5      6  107.36   5967.040 
        22 Żmidziński Grzegorz            2        58      5     12  105.03   5912.200 
        23 Skórzewski Edward              2        73      5      7  104.14   5906.700 
        24 Torowicz Paweł                 1        14      4      4   86.72   4800.520 
        25 Kubicki Filip                  1        11      3      3   69.53   3684.460 
        26 Wastowski Dariusz              2        29      3      3   65.57   3607.830 
        27 Bobecki Jan                    1        30      3      3   63.68   3566.230 
        28 Milewski Mariusz               1        21      3      3   62.26   3538.530 
        29 Żmidziński Dominik             2        23      3      3   61.76   3528.990 
        30 Korowajczyk Dariusz            1        22      2      2   43.72   2401.850 
        31 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        38      2      2   43.53   2399.410 
        32 Bińczyk Andrzej                2        68      2      2   42.84   2385.040 
        33 Kuniszewski Tomasz             2        91      2      4   41.22   2353.790 
        34 Gliwa Jerzy                    2        37      1      1   20.08   1168.310 
        35 Zawiślak Mariusz               2        31     --      0    0.00      0.000 
        36 Stach Rafał                    2        25     --      0    0.00      0.000 
        37 Kryczka Henryk                 2        40     --      0    0.00      0.000 
        38 Kubisiak Franciszek            2        43     --      0    0.00      0.000 
        39 Kulczyk Jerzy                  2        27     --      0    0.00      0.000 
        40 Wojtaluk Krzysztof             2        55     --      0    0.00      0.000 
        41 Dzienisz Stanisław             2        35     --      0    0.00      0.000 
        42 Gajewski Sebastian             2       102     --      2    0.00      0.000 
        43 Mackiewicz Andrzej             2        46     --      0    0.00      0.000 
        44 Orłowski Grzegorz              2        29     --      0    0.00      0.000 
        45 Surdy Paweł                    1        15     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  4 Kołbaskowo2, odbyty w dniu: 14.05.2017.
      5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5    20  388.00  23596.540 
          2 Drzewiecki Tomasz              1         5      5      5      5    20  386.31  23566.410 
          3 Bukowski Adam                  1         5      5      5      5    20  384.90  23536.250 
          4 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5    20  382.14  23452.410 
          5 Ozdoba Mirosław                1         5      5      5      5    20  381.69  23362.030 
          6 Gostyński Robert               2         5      5      5      5    20  381.35  23326.050 
          7 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5    20  376.82  23521.480 
          8 Ulatowski Dariusz              1         5      5      5      5    20  375.02  23075.810 
          9 Gawin Józef                    1         5      5      5      5    20  374.69  23068.130 
         10 Jelski Sebastian               1         5      5      5      5    20  374.32  23121.880 
         11 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5    20  372.76  23128.090 
         12 Wilk Marek                     1         5      5      5      5    20  361.61  22755.570 
         13 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5    20  348.28  22430.720 
         14 Socha Ryszard                  2         5      4      5      5    19  370.91  22304.540 
         15 Pietrzyk Piotr                 1         4      5      5      5    19  354.98  21736.780 
         16 Głowacki Jan                   1         5      5      4      5    19  342.95  21722.020 
         17 Kozera Norbert                 1         5      3      5      5    18  333.40  20288.910 
         18 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      3    18  328.03  20792.590 
         19 Stachowicz Wojciech            1         5      5      3      5    18  320.50  20688.640 
         20 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      2    17  306.74  19675.470 
         21 Kaczmarek Tomasz               1         4      2      5      5    16  311.75  18191.560 
         22 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      3    16  278.19  17704.540 
         23 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5     --    15  263.17  17108.010 
         24 Gajewski Sebastian             2         5      5      5     --    15  261.26  17088.850 
         25 Hołowaty Piotr                 1         3      1      5      5    14  281.44  15839.320 
         26 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5      2    14  259.29  15871.970 
         27 Bobecki Jan                    1         2      4      5      3    14  249.59  15475.380 
         28 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5     --    14  239.74  15646.150 
         29 Gliwa Jerzy                    2         1      5      5      1    12  217.98  13473.490 
         30 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4     --    12  201.37  13439.720 
         31 Stępień Marek                  1         1     --      5      5    11  240.65  12553.810 
         32 Mora Józef                     2         2      2      2      5    11  208.79  12617.490 
         33 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5    10  239.43  11692.940 
         34 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5     --    10  183.79  11054.950 
         35 Milewski Mariusz               1         2     --      4      3     9  178.26   9947.820 
         36 Torowicz Paweł                 1         1      2      2      4     9  171.53  10281.390 
         37 Kubicki Filip                  1         2      3      1      3     9  156.17  10347.650 
         38 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     --     9  133.90   9825.970 
         39 Korowajczyk Dariusz            1         1      3      2      2     8  137.97   8921.830 
         40 Kryczka Henryk                 2         2      5      1     --     8  109.02   8772.620 
         41 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --     6  106.78   6554.720 
         42 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --     5  112.29   5266.600 
         43 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --      1      1      2     4   77.63   4549.160 
         44 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --     2   43.83   2079.010 
         45 Stach Rafał                    2        --     --      2     --     2   41.58   2032.910 
         46 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         47 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         48 Surdy Paweł                    1        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         49 Firkowski Leszek               1        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  4 Kołbaskowo2, odbyty w dniu: 14.05.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Drzewiecki Tomasz              1        47      5     27  124.66   6486.010 
         2 Bukowski Adam                  1        46      5     27  124.10   6429.730 
         3 Kozera Norbert                 1        36      5     15  122.79   6321.820 
         4 Gawin Józef                    1        34      5     13  122.65   6327.280 
         5 Głowacki Jan                   1        35      5     10  122.32   6311.270 
         6 Socha Ryszard                  2        84      5     21  121.96   6308.030 
         7 Wójcik Mariusz                 2        58      5     22  121.60   6312.200 
         8 Młodojewski Sylwester          2        56      5     18  121.49   6295.370 
         9 Gostyński Robert               2        34      5     16  121.12   6280.460 
        10 Ulatowski Dariusz              1        55      5     16  120.82   6270.490 
        11 Stępień Marek                  1        33      5      9  120.78   6317.780 
        12 Stachowicz Wojciech            1        37      5     20  120.19   6276.280 
        13 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5     18  119.95   6263.760 
        14 Hołowaty Piotr                 1        49      5      9  119.57   6230.890 
        15 Ozdoba Mirosław                1        48      5     19  119.14   6218.320 
        16 Pietrzyk Piotr                 1        54      5     16  118.88   6221.580 
        17 Gostyński Zbigniew             2        51      5     23  118.42   6205.110 
        18 Kaczmarek Tomasz               1        44      5     13  118.27   6205.590 
        19 Jelski Sebastian               1        41      5      6  115.86   6163.860 
        20 Mora Józef                     2        39      5      7  110.93   6033.650 
        21 Wilk Marek                     1        25      5      6  107.36   5967.040 
        22 Żmidziński Grzegorz            2        58      5     12  105.18   5913.690 
        23 Skórzewski Edward              2        73      5      7  104.54   5914.180 
        24 Torowicz Paweł                 1        14      4      4   86.72   4800.520 
        25 Kuniszewski Tomasz             2        91      4      4   83.68   4727.390 
        26 Kubicki Filip                  1        11      3      3   69.53   3684.460 
        27 Wastowski Dariusz              2        29      3      3   65.57   3607.830 
        28 Bobecki Jan                    1        30      3      3   63.68   3566.230 
        29 Milewski Mariusz               1        21      3      3   62.26   3538.530 
        30 Żmidziński Dominik             2        23      3      3   61.76   3528.990 
        31 Korowajczyk Dariusz            1        22      2      2   43.72   2401.850 
        32 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        38      2      2   43.53   2399.410 
        33 Bińczyk Andrzej                2        68      2      2   42.84   2385.040 
        34 Gajewski Sebastian             2       102      2      2   41.13   2352.910 
        35 Gliwa Jerzy                    2        37      1      1   20.08   1168.310 
        36 Zawiślak Mariusz               2        31     --      0    0.00      0.000 
        37 Stach Rafał                    2        25     --      0    0.00      0.000 
        38 Kryczka Henryk                 2        40     --      0    0.00      0.000 
        39 Kubisiak Franciszek            2        43     --      0    0.00      0.000 
        40 Kulczyk Jerzy                  2        27     --      0    0.00      0.000 
        41 Wojtaluk Krzysztof             2        55     --      0    0.00      0.000 
        42 Dzienisz Stanisław             2        35     --      0    0.00      0.000 
        43 Mackiewicz Andrzej             2        46     --      0    0.00      0.000 
        44 Orłowski Grzegorz              2        29     --      0    0.00      0.000 
        45 Surdy Paweł                    1        15     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  4 Kołbaskowo2, odbyty w dniu: 14.05.2017.
      5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Socha Ryszard                  2         5      5      5      5    20  389.92  23678.320 
          2 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5    20  389.62  23659.480 
          3 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5    20  387.08  23589.690 
          4 Drzewiecki Tomasz              1         5      5      5      5    20  386.31  23566.410 
          5 Bukowski Adam                  1         5      5      5      5    20  384.90  23536.250 
          6 Ozdoba Mirosław                1         5      5      5      5    20  381.69  23362.030 
          7 Gostyński Robert               2         5      5      5      5    20  381.35  23326.050 
          8 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5    20  377.74  23582.060 
          9 Ulatowski Dariusz              1         5      5      5      5    20  376.55  23139.590 
         10 Jelski Sebastian               1         5      5      5      5    20  375.72  23151.380 
         11 Gawin Józef                    1         5      5      5      5    20  374.69  23068.130 
         12 Pietrzyk Piotr                 1         5      5      5      5    20  374.45  23050.910 
         13 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5    20  372.76  23128.090 
         14 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5    20  366.12  22921.780 
         15 Głowacki Jan                   1         5      5      5      5    20  364.70  22760.760 
         16 Wilk Marek                     1         5      5      5      5    20  361.61  22755.570 
         17 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5      4    19  348.35  21993.530 
         18 Kozera Norbert                 1         5      3      5      5    18  333.40  20288.910 
         19 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      3    18  328.03  20792.590 
         20 Stachowicz Wojciech            1         5      5      3      5    18  320.50  20688.640 
         21 Kaczmarek Tomasz               1         5      2      5      5    17  325.12  19298.570 
         22 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      2    17  312.37  19979.380 
         23 Gajewski Sebastian             2         5      5      5      2    17  307.50  19656.300 
         24 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      3    16  278.19  17704.540 
         25 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5     --    15  265.35  17227.130 
         26 Hołowaty Piotr                 1         3      1      5      5    14  284.19  15903.960 
         27 Bobecki Jan                    1         2      4      5      3    14  249.59  15475.380 
         28 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5     --    14  241.53  15727.320 
         29 Kryczka Henryk                 2         4      5      5     --    14  234.49  15447.090 
         30 Gliwa Jerzy                    2         1      5      5      1    12  217.98  13473.490 
         31 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5     --    12  208.47  13241.020 
         32 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4     --    12  201.37  13439.720 
         33 Stępień Marek                  1         1     --      5      5    11  240.65  12553.810 
         34 Mora Józef                     2         2      2      2      5    11  208.79  12617.490 
         35 Tulula Bartosz                 2         4      4      3     --    11  167.38  11972.460 
         36 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5    10  240.32  11714.750 
         37 Milewski Mariusz               1         2     --      4      3     9  178.26   9947.820 
         38 Torowicz Paweł                 1         1      2      2      4     9  171.53  10281.390 
         39 Kubicki Filip                  1         2      3      1      3     9  156.17  10347.650 
         40 Korowajczyk Dariusz            1         1      3      2      2     8  137.97   8921.830 
         41 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --     6  106.78   6554.720 
         42 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --     5  112.29   5266.600 
         43 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --      1      1      2     4   77.63   4549.160 
         44 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --     2   43.83   2079.010 
         45 Stach Rafał                    2        --     --      2     --     2   41.58   2032.910 
         46 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         47 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         48 Surdy Paweł                    1        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         49 Firkowski Leszek               1        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:PUNKTY+KONK+K/KILOMETRY
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                 1 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1        4     75.95     621.968     170.580 
                 2 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        4     75.55     576.088     185.980 
                 3 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        4     75.36     592.128     191.500 
                 4 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        4     75.00     564.116     268.220 
                 5 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1554      0        4     74.83     621.968     270.090 
                 6 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1426      0        4     74.77     605.766     266.280 
                 7 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        4     74.44     592.128     259.530 
                 8 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        4     74.00     605.766     285.250 
                 9 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        4     73.23     650.810     305.500 
                10 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1425      0        4     72.88     605.766     384.860 
                11 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        4     72.72     592.128     339.510 
                12 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        4     72.71     567.094     350.130 
                13 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        4     72.36     576.088     372.840 
                14 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        4     72.26     621.968     399.540 
                15 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        4     72.15     576.088     408.080 
                16 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        4     71.81     576.088     349.660 
                17 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        4     70.78     650.810     468.540 
                18 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        4     70.14     607.604     458.620 
                19 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        4     69.98     592.128     447.890 
                20 Bobecki Jan               1   PL-0302-14-12484     1        4     68.85     648.674     527.860 
                21 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        4     65.77     661.650     707.840 
                22 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-94        1        3     63.25     417.711      89.620 
                23 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        3     63.13     512.398     100.300 
                24 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        3     62.98     450.214     126.380 
                25 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        3     62.55     456.963     130.900 
                26 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        3     62.41     490.994     150.270 
                27 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        3     62.02     450.214     144.610 
                28 Gawin Józef               1   PL-0302-14-12786     1        3     61.97     512.398     142.830 
                29 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6639      1        3     61.92     456.882     136.130 
                30 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-7630      1        3     60.95     469.211     185.740 
                31 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2879      0        3     60.52     478.333     221.050 
                32 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-2252      1        3     60.29     512.677     223.660 
                33 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2035      0        3     59.54     468.361     243.530 
                34 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2585      0        3     59.46     487.213     262.630 
                35 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1114      1        3     59.43     417.711     228.700 
                36 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        3     59.37     468.777     265.500 
                37 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1183      0        3     58.95     417.711     252.430 
                38 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0272-10-9599      1        3     58.85     447.975     289.300 
                39 Kaczmarek Tomasz          1   PL-0302-12-12064     0        3     58.82     476.197     325.900 
                40 Wilk Marek                1   PL-0480-16-3361      0        3     58.37     468.777     322.880 
                41 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        3     58.15     470.376     304.940 
                42 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3568      0        3     57.86     469.211     355.170 
                43 Skórzewski Edward         2   PL-0480-16-1494      0        3     57.79     439.845     350.610 
                44 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-3         1        3     57.76     490.994     325.520 
                45 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        3     57.36     478.333     346.050 
                46 Milewski Mariusz          1   PL-0302-14-12171     0        3     57.30     491.402     337.530 
                47 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        3     57.22     447.975     354.690 
                48 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        3     57.09     456.882     358.390 
                49 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7739      1        3     56.87     456.963     391.630 
                50 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6756      0        3     56.78     468.361     332.430 
                51 Gawin Józef               1   PL-0302-13-12527     1        3     56.75     512.398     395.330 
                52 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-666       1        3     56.58     447.975     396.010 
                53 Gostyński Robert          2   GB-D-15-23392        1        3     56.33     456.882     413.370 
                54 Torowicz Paweł            1   PL-S39-14-612        1        3     56.19     500.126     402.800 
                55 Kubicki Filip             1   PL-S39-16-2491       0        3     56.02     515.732     404.170 
                56 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6704      0        3     55.97     468.361     392.760 
                57 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1422      0        3     55.95     478.333     430.520 
                58 Kozera Norbert            1   PL-0437-14-494       1        3     55.88     520.943     427.970 
                59 Kozera Norbert            1   PL-0437-15-4798      1        3     55.79     520.943     435.280 
                60 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2479      1        3     55.47     417.711     458.530 
                61 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5632      1        3     55.20     447.975     427.520 
                62 Wilk Marek                1   PL-0302-15-1126      1        3     54.59     468.777     468.430 
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:PUNKTY+KONK+K/KILOMETRY
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                63 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2594      1        3     53.93     438.704      68.750 
                64 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-12-5370      0        3     53.91     512.677     489.230 
                65 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        3     53.55     419.831      72.260 
                66 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-954       0        3     53.53     431.279      91.170 
                67 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        3     52.76     400.427     133.270 
                68 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        3     52.74     418.983     138.270 
                69 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        3     52.63     400.427     116.330 
                70 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11807     0        3     52.59     441.958     159.910 
                71 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        3     52.39     400.427     142.130 
                72 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-654       0        3     52.35     398.199     174.520 
                73 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-34        0        3     52.05     441.958     163.050 
                74 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        3     51.95     437.797     169.080 
                75 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-960       0        3     51.36     431.279     204.640 
                76 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1391      0        3     51.33     463.538     221.060 
                77 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        3     51.22     439.135     215.060 
                78 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2056      1        3     51.17     419.831     231.800 
                79 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1158      1        3     51.15     368.046     241.140 
                80 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        3     51.07     398.199     198.140 
                81 Wilk Marek                1   PL-0302-13-10327     0        3     50.62     419.208     243.960 
                82 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2040      1        3     50.55     419.831     217.140 
                83 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7409      0        3     50.45     439.135     295.750 
                84 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        3     50.40     419.831     196.450 
                85 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-16-3654      1        3     50.32     418.983     278.820 
                86 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2147      1        3     50.04     419.831     208.530 
                87 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        3     49.98     400.427     264.160 
                88 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-536       1        3     49.93     407.169     244.000 
                89 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-13116     0        3     49.82     420.001     281.080 
                90 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-727       1        3     49.78     463.538     308.810 
                91 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        3     49.77     438.704     348.650 
                92 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5951      1        3     49.75     400.427     276.890 
                93 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-6         1        3     49.73     368.046     296.430 
                94 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        3     49.67     463.538     329.290 
                95 Torowicz Paweł            1   PL-S39-15-1577       1        3     49.63     450.838     347.390 
                96 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-5839      0        3     49.63     438.704     263.090 
                97 Skórzewski Edward         2   PL-0480-16-1415      1        3     49.44     390.093     270.670 
                98 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3177      1        3     49.31     420.001     342.250 
                99 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2959      0        3     49.25     463.154     340.250 
               100 Socha Ryszard             2   PL-0437-13-11212     1        2     49.25     311.584      30.780