PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 4/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                   Kołbaskowo2 w dniu 14.05.2017.                      
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:23:23.  N 14:30:21.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:00:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     173520 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     24
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1172
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    235 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1284.35
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1141.22
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 08:09:11
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 08:36:04
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 36 min. 56 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  25.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      24|  1172|   235| 20.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      24|  1172|   235| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 4/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo2, odbytego w dniu 14.05.2017.                            
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
           1 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-654   MT  08:09:11  1284.35   38- 21-  5   0.85     165917    25.00  
           2 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5919      08:09:49  1283.86   58- 31-  5   1.71     166667           
           3 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  MT  08:09:53  1283.21    2 <   16>   2.56     166667    24.96  
           4 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9160  MT  08:12:24  1275.62   34- 20-  5   3.41     168892    24.94  
           5 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7724  MT  08:16:59  1275.05   56- 23-  5   4.27     174660    24.91  
           6 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  08:02:15  1274.37   84- 32-  5   5.12     155792    24.89  
           7 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599  MT  08:10:12  1274.32    2 <   24>   5.97     165917    24.87  
           8 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7737  MT  08:17:06  1273.96    2 <   17>   6.83     174660    24.85  
           9 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212 MT  08:02:28  1272.12    2 <   12>   7.68     155792    24.83  
          10 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       08:13:48  1262.47   51- 26-  5   8.53     168919           
          11 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       08:13:51  1262.00    2 <   21>   9.39     168919           
          12 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1158      08:03:44  1259.09    3 <   13>  10.24     155792           
          13 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94    MT  08:03:45  1258.93    4 <   23>  11.09     155792    24.74  
          14 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754   MT  08:14:15  1258.04    2 <   15>  11.95     168892    24.72  
          15 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715   MT  08:14:16  1257.88    3 <   20>  12.80     168892    24.70  
          16 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   MT  08:12:32  1257.55    3 <   22>  13.65     166667    24.68  
          17 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1708  MT  08:19:08  1255.34    3 <   19>  14.51     174660    24.66  
          18 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   MT  08:10:05  1251.84   29-  6-  5  15.36     162844    24.64  
          19 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        08:19:48  1249.36    4 <   25>  16.21     174660           
          20 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  MT  08:15:18  1248.28    4 <   27>  17.06     168892    24.59  
          21 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7749  MT  08:15:28  1246.94    3 <   58>  17.92     168919    24.57  
          22 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-408   MT  08:13:41  1246.73    4 <   26>  18.77     166667    24.55  
          23 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      08:05:17  1243.52    5 <   51>  19.62     155792           
          24 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  MT  08:13:37  1241.74    3 <   35>  20.48     165917    24.51  
          25 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7734  MT  08:20:40  1241.66    5 <   41>  21.33     174660    24.49  
          26 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  MT  08:14:19  1240.85    5 <   28>  22.18     166667    24.47  
          27 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6639  MT  08:16:08  1240.64    5 <   29>  23.04     168892    24.44  
          28 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-404   MT  08:14:21  1240.54    6 <   30>  23.89     166667    24.42  
          29 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-758       08:16:09  1240.48    6 <   31>  24.74     168892           
          30 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-463   MT  08:14:25  1239.93    7 <   32>  25.60     166667           
          31 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731   MT  08:16:27  1237.76    7 <   46>  26.45     168892           
          32 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   MT  08:15:10  1233.05    8 <   33>  27.30     166667           
          33 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  MT  08:15:15  1232.29    9 <   34>  28.16     166667           
          34 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5612  MT  08:15:17  1231.98   10 <   36>  29.01     166667           
          35 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667  MT  08:14:41  1231.90    4 <   37>  29.86     165917    24.27  
          36 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-13-3602  MT  08:15:18  1231.83   11 <   40>  30.72     166667           
          37 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614   MT  08:14:44  1231.45    5 <   38>  31.57     165917    24.23  
          38 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-625   MT  08:14:46  1231.14    6 <   39>  32.42     165917           
          39 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-613   MT  08:14:50  1230.53    7 <   56>  33.28     165917           
          40 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5923  MT  08:15:46  1227.60   12 <   48>  34.13     166667           
          41 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006702    MT  08:22:17  1227.55    6 <   42>  34.98     174660    24.15  
          42 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        08:22:23  1226.69    7 <   43>  35.84     174660           
          43 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1715  MT  08:22:32  1225.40    8 <   44>  36.69     174660           
          44 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719  MT  08:22:34  1225.11    9 <   45>  37.54     174660           
          45 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7736  MT  08:22:41  1224.11   10 <   65>  38.40     174660           
          46 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460 MT  08:18:00  1223.86    8 <   47>  39.25     168892           
          47 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  MT  08:18:03  1223.41    9 <   53>  40.10     168892           
          48 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915  MT  08:16:14  1223.39   13 <   49>  40.96     166667           
          49 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-455   MT  08:16:16  1223.09   14 <   73>  41.81     166667           
          50 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556   MT  08:27:41  1222.89   39-  7-  5  42.66     180600    23.95  
          51 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2436  MT  08:07:24  1222.86    6 <   52>  43.52     155792    23.93  
          52 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      08:07:25  1222.70    7 <   55>  44.37     155792           
          53 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726   MT  08:18:08  1222.67   10 <   92>  45.22     168892           
          54 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816   MT  08:27:44  1222.47    2 <   85>  46.08     180600    23.87  
          55 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-6     MT  08:07:33  1221.42    8 <   68>  46.93     155792    23.85  
          56 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5649  MT  08:16:02  1219.68    8 <   57>  47.78     165917           
          57 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  08:16:10  1218.48    9 <   66>  48.63     165917           
          58 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-520   MT  08:18:49  1216.85    4 <   58>  49.49     168919    23.78  
          58 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       08:18:49  1216.85    5 <   60>  49.49     168919           
          60 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581   MT  08:18:52  1216.41    6 <   60>  51.19     168919    23.74  
          60 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-508   MT  08:18:52  1216.41    7 <   62>  51.19     168919    23.74  
          62 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-515   MT  08:18:53  1216.27    8 <   62>  52.90     168919    23.70  
          62 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504   MT  08:18:53  1216.27    9 <   64>  52.90     168919           
          64 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529   MT  08:18:54  1216.12   10 <   97>  54.61     168919           
          65 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  MT  08:23:40  1215.73   11 <   67>  55.46     174660           
          66 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  08:16:29  1215.66   10 <   81>  56.31     165917           
          67 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000659    MT  08:23:47  1214.74   12 <   69>  57.17     174660           
          68 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2406      08:08:17  1214.44    9 <   70>  58.02     155792           
          69 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006703    MT  08:23:51  1214.18   13 <   80>  58.87     174660           
          70 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1114  MT  08:08:20  1213.96   10 <   71>  59.73     155792           
          71 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  MT  08:08:21  1213.81   11 <   72>  60.58     155792           
          72 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      08:08:22  1213.65   12 <   74>  61.43     155792           
          73 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-445       08:17:22  1213.30   15 <   78>  62.29     166667           
          74 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109  MT  08:08:25  1213.18   13 <   75>  63.14     155792           
          75 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1178  MT  08:08:26  1213.02   14 <   76>  63.99     155792           
          76 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1107      08:08:28  1212.70   15 <   77>  64.85     155792           
          77 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101  MT  08:08:31  1212.23   16 <   87>  65.70     155792           
          78 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413  MT  08:17:40  1210.66   16 <   79>  66.55     166667           
          79 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-449       08:17:43  1210.22   17 <   84>  67.41     166667           
          80 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4621  MT  08:24:22  1209.84   14 <   86>  68.26     174660           
          81 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-666   MT  08:17:32  1206.38   11 <   82>  69.11     165917           
          82 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-609   MT  08:17:43  1204.77   12 <   93>  69.97     165917           
          83 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272  MT  08:23:45  1204.36   68-  7-  5  70.82     173127    23.25  
          84 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-439       08:18:26  1203.95   18 <   88>  71.67     166667           
          85 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547   MT  08:30:04  1203.47    3 <   99>  72.53     180600    23.21  
          86 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7741  MT  08:25:09  1203.31   15 <   90>  73.38     174660           
          87 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1170      08:09:29  1203.18   17 <   95>  74.23     155792           
          88 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  MT  08:18:36  1202.50   19 <   89>  75.09     166667           
          89 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  MT  08:18:38  1202.21   20 <   91>  75.94     166667           
          90 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7729  MT  08:25:20  1201.79   16 <  153>  76.79     174660           
          91 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5914      08:18:42  1201.64   21 <  138>  77.65     166667           
          92 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  MT  08:20:42  1200.37   11 <   94>  78.50     168892           
          93 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-636       08:18:28  1198.25   13 <  107>  79.35     165917           
          94 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776   MT  08:21:02  1197.53   12 <  103>  80.20     168892           
          95 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  08:10:08  1197.17   18 <   96>  81.06     155792           
          96 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-13    MT  08:10:12  1196.56   19 <  100>  81.91     155792           
          97 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5540  MT  08:21:11  1196.45   11 <  100>  82.76     168919           
          98 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6460  MT  08:16:30  1195.60   73- 11-  5  83.62     163199    22.93  
          99 Mora Józef           2    PL-S39-14-3010   MT  08:31:06  1195.23    4 <  112>  84.47     180600    22.91  
         100 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1160      08:10:21  1195.18   20 <  151>  85.32     155792           
         100 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  MT  08:21:20  1195.18   12 <  100>  85.32     168919           
         100 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-527   MT  08:21:20  1195.18   13 <  104>  85.32     168919           
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 4/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo2, odbytego w dniu 14.05.2017.                            
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
         103 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  MT  08:21:20  1194.99   13 <  105>  87.88     168892           
         104 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  08:21:22  1194.90   14 <  109>  88.74     168919           
         105 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-774   MT  08:21:22  1194.71   14 <  105>  89.59     168892           
         105 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741   MT  08:21:22  1194.71   15 <  134>  89.59     168892           
         107 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-11-1784  MT  08:18:56  1194.22   14 <  108>  91.30     165917           
         108 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269  MT  08:18:57  1194.08   15 <  144>  92.15     165917           
         109 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-536       08:21:53  1190.55   15 <  110>  93.00     168919           
         110 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       08:21:56  1190.13   16 <  111>  93.86     168919           
         111 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-979   MT  08:21:58  1189.85   17 <  113>  94.71     168919           
         112 Mora Józef           2    PL-S39-16-2805   MT  08:31:49  1189.59    5 <  114>  95.56     180600    22.63  
         113 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10977 MT  08:22:01  1189.43   18 <  115>  96.42     168919           
         114 Mora Józef           2    PL-S39-13-2202   MT  08:31:52  1189.20    6 <  146>  97.27     180600           
         115 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-981   MT  08:22:03  1189.15   19 <  117>  98.12     168919           
         116 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2585      08:30:20  1187.85   91-  8-  3  98.98     178574           
         117 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  MT  08:22:23  1186.37   20 <  118>  99.83     168919           
         118 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739  MT  08:22:24  1186.23   21 <  119> 100.68     168919           
         119 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  MT  08:22:26  1185.95   22 <  139> 101.54     168919           
         120 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11524     08:30:36  1185.75    2 <  121> 102.39     178574           
         121 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096  MT  08:30:38  1185.49    3 <  158> 103.24     178574    22.44  
         122 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  08:17:32  1184.03    2 <  152> 104.10     162844    22.41  
         123 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088  MT  08:25:38  1183.09   58- 22-  5 104.95     172297    22.39  
         124 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2035      08:25:40  1182.82    2 <  124> 105.80     172297           
         124 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6756  MT  08:25:40  1182.82    3 <  127> 105.80     172297    22.37  
         126 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2126  MT  08:25:41  1182.68   23-  4-  4 107.51     172297    22.33  
         127 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908  MT  08:25:42  1182.55    4 <  128> 108.36     172297    22.31  
         128 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2044      08:25:43  1182.41    5 <  129> 109.22     172297           
         129 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6917  MT  08:25:47  1181.87    6 <  129> 110.07     172297    22.26  
         129 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8252  MT  08:25:47  1181.87    7 <  131> 110.07     172297    22.26  
         131 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925  MT  08:25:50  1181.47    8 <  131> 111.77     172297           
         131 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2053      08:25:50  1181.47    9 <  133> 111.77     172297           
         133 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920  MT  08:25:51  1181.33   10 <  134> 113.48     172297           
         134 Gostyński Robert     2    GB-D-15-23392    MT  08:22:59  1181.20   16 <  186> 114.33     168892           
         134 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8243  MT  08:25:52  1181.20   11 <  147> 114.33     172297           
         136 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137  MT  08:26:38  1180.68    2 <  164> 116.04     173127    22.12  
         137 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6434  MT  08:18:15  1180.46    2 <  140> 116.89     163199    22.09  
         138 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  MT  08:21:14  1180.08   22 <  167> 117.75     166667           
         139 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  MT  08:23:09  1180.01   23 <  172> 118.60     168919           
         140 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1494      08:18:19  1179.89    3 <  141> 119.45     163199           
         141 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13977 MT  08:18:21  1179.61    4 <  142> 120.31     163199    22.01  
         142 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9346  MT  08:18:28  1178.62    5 <  150> 121.16     163199    21.99  
         143 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3689      08:26:04  1177.73  102-  2-  0 122.01     172027           
         144 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-642   MT  08:21:08  1175.60   16 <  156> 122.87     165917           
         145 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3648      08:26:23  1175.18            2 123.72     172027           
         146 Mora Józef           2    PL-S39-15-2546   MT  08:33:48  1174.25            7 124.57     180600           
         147 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6704  MT  08:26:44  1174.22   12 <  161> 125.43     172297           
         148 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2147  MT  08:26:51  1173.29    2 <  149> 126.28     172297    21.86  
         149 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2153  MT  08:26:53  1173.02    3 <  220> 127.13     172297    21.84  
         150 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9335  MT  08:19:12  1172.41    6 <  154> 127.99     163199    21.82  
         151 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479  MT  08:12:54  1172.25   21 <  196> 128.84     155792           
         152 Wastowski Dariusz    2    PL-063-16-7257   MT  08:18:57  1171.96    3 <  195> 129.69     162844    21.77  
         153 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4641  MT  08:29:02  1171.95   17 <  155> 130.55     174660           
         154 Skórzewski Edward    2    PL-0302-12-13909 MT  08:19:23  1170.86    7 <  198> 131.40     163199           
         155 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7749  MT  08:29:11  1170.77   18 <  176> 132.25     174660           
         156 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5632  MT  08:21:57  1168.84   17 <  159> 133.11     165917           
         157 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7866  MT  08:30:36  1168.31   37-  3-  3 133.96     175947    21.67  
         158 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5538  MT  08:32:51  1168.30    4 <  168> 134.81     178574    21.65  
         159 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  MT  08:22:12  1166.79   18 <  160> 135.67     165917           
         160 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5635  MT  08:22:19  1165.83   19 <  181> 136.52     165917           
         161 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045  MT  08:27:56  1164.69   13 <  162> 137.37     172297           
         162 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021  MT  08:28:01  1164.04   14 <  173> 138.23     172297           
         163 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  08:33:10  1162.83   55-  4-  4 139.08     178107    21.54  
         164 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11637  MT  08:28:54  1162.71    3 <  166> 139.93     173127    21.52  
         165 Stach Rafał          2    PL-0193-15-148   MT  08:19:48  1162.40   25-  3-  3 140.78     162503    21.50  
         166 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-12-1395  MT  08:28:58  1162.19    4 <  175> 141.64     173127    21.47  
         167 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6440  MT  08:23:27  1161.85   23 <  171> 142.49     166667           
         168 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9077  MT  08:33:42  1161.83    5 <  169> 143.34     178574    21.43  
         169 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5843      08:33:43  1161.71    6 <  170> 144.20     178574           
         170 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2520      08:33:44  1161.58    7 <  218> 145.05     178574           
         171 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-444   MT  08:23:31  1161.31   24 <  185> 145.90     166667           
         172 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  08:25:28  1161.22   24 <  174> 146.76     168919           
         173 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2067      08:28:24  1161.03   15 <  178> 147.61     172297           
         174 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 MT  08:25:37  1160.03   25 <  234> 148.46     168919           
         175 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7510  MT  08:29:16  1159.85    5 <  221> 149.32     173127    21.28  
         176 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      MT  08:30:36  1159.76   19 <  177> 150.17     174660           
         177 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6810  MT  08:30:37  1159.63   20 <  179> 151.02     174660           
         178 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      08:28:36  1159.47   16 <  180> 151.88     172297           
         179 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7722  MT  08:30:39  1159.38   21 <  182> 152.73     174660           
         180 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2122  MT  08:28:37  1159.34   17 <  184> 153.58     172297           
         181 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3339  MT  08:23:07  1159.31   20 <  194> 154.44     165917           
         182 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000657        08:30:40  1159.25   22 <  183> 155.29     174660           
         183 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6858  MT  08:30:41  1159.12           23 156.14     174660           
         184 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2117      08:28:39  1159.08   18 <  187> 157.00     172297           
         185 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427  MT  08:23:51  1158.62   25 <  192> 157.85     166667           
         186 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   MT  08:25:47  1158.51   17 <  188> 158.70     168892           
         187 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2059  MT  08:28:44  1158.43   19 <  189> 159.56     172297           
         188 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9177  MT  08:25:49  1158.25   18 <  190> 160.41     168892           
         189 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6772  MT  08:28:46  1158.17   20 <  230> 161.26     172297           
         190 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760   MT  08:25:50  1158.12   19 <  191> 162.12     168892           
         191 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775   MT  08:25:52  1157.85           20 162.97     168892           
         192 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5951  MT  08:23:57  1157.81   26 <  193> 163.82     166667           
         193 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-443       08:24:04  1156.87   27 <  205> 164.68     166667           
         194 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-622   MT  08:23:26  1156.75           21 165.53     165917           
         195 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   MT  08:20:48  1156.56    4 <  197> 166.38     162844    20.85  
         196 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017  MT  08:14:43  1156.44   22 <  199> 167.24     155792           
         197 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022 MT  08:20:50  1156.29    5 <  202> 168.09     162844    20.81  
         198 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1467      08:21:09  1156.21    8 <  201> 168.94     163199           
         199 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1129      08:14:45  1156.16   23 <  199> 169.80     155792           
         199 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1164      08:14:45  1156.16   24 <  203> 169.80     155792           
         201 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9665  MT  08:21:11  1155.94    9 <  209> 171.50     163199           
         202 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330   MT  08:20:53  1155.88            6 172.35     162844           
         203 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2437  MT  08:14:47  1155.87   25 <  204> 173.21     155792           
         204 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  08:14:48  1155.73   26 <  207> 174.06     155792           
         205 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452  MT  08:24:13  1155.67   28 <  219> 174.91     166667           
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
                                                 Lista Konkursowa nr 4/2017                                           
                                   z miejscowości Kołbaskowo2, odbytego w dniu 14.05.2017.                            
      ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───
      │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
      │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
      └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───
         206 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0302-14-10794 MT  08:34:07  1155.66    2 <  212> 175.77     178107    20.62  
         207 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-91    MT  08:14:49  1155.58   27 <  207> 176.62     155792           
         207 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2453  MT  08:14:49  1155.58   28 <  210> 176.62     155792           
         209 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1492  MT  08:21:14  1155.53   10 <  228> 178.33     163199           
         210 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1131      08:14:51  1155.30   29 <  212> 179.18     155792           
         211 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  08:33:33  1155.28   43-  2-  2 180.03     177394    20.51  
         212 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      08:14:52  1155.16   30 <  215> 180.89     155792           
         212 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6648  MT  08:34:11  1155.16    3 <  235> 180.89     178107    20.49  
         214 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254  MT  08:32:20  1155.01    2 <  229> 182.59     175947    20.45  
         215 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1172      08:14:58  1154.30   31 <  217> 183.45     155792           
         216 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2725  MT  08:39:11  1154.27   29-  1-  1 184.30     183741    20.41  
         217 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70    MT  08:14:59  1154.16           32 185.15     155792           
         218 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2512      08:34:54  1152.83            8 186.01     178574           
         219 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-415   MT  08:24:38  1152.34   29 <  224> 186.86     166667           
         220 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2159  MT  08:29:45  1150.56            4 187.71     172297    20.32  
         221 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6912   MT  08:30:33  1149.96    6 <  223> 188.57     173127           
         222 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2579  MT  08:21:25  1149.11    2 <  226> 189.42     162503    20.28  
         223 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7591  MT  08:30:40  1149.07            7 190.27     173127           
         224 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6457  MT  08:25:06  1148.64   30 <  231> 191.13     166667           
         225 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8274  MT  08:33:29  1147.84   46-  2-  2 191.98     176175    20.21  
         226 Stach Rafał          2    PL-0480-16-685   MT  08:21:41  1146.95            3 192.83     162503    20.19  
         227 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931  MT  08:34:41  1146.82            2 193.69     177394    20.17  
         228 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-13374 MT  08:22:20  1146.60           11 194.54     163199           
         229 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7890  MT  08:33:37  1145.36            3 195.39     175947    20.13  
         230 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2022  MT  08:30:28  1145.08   21 <  232> 196.25     172297           
         231 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5616  MT  08:25:41  1144.04           31 197.10     166667           
         232 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8273  MT  08:30:43  1143.18           22 197.95     172297           
         233 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3739  MT  08:34:13  1142.39            2 198.81     176175    20.04  
         234 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-505   MT  08:27:58  1141.60           26 199.66     168919           
         235 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  08:36:04  1141.22            4 200.51     178107    20.00  
       -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
         236 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8384      08:36:05  1141.10                        178107           
         237 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420     08:36:08  1140.74                        178107           
         238 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14401     08:22:46  1140.63                        162844           
         239 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828      08:36:09  1140.61                        178107           
         240 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7729      08:36:34  1140.56                        178574           
         241 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5930      08:26:09  1140.38                        166667           
         242 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916      08:35:34  1140.31                        177394           
         243 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3435      08:31:54  1139.74                        173127           
         244 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0296-13-4416      08:34:43  1138.69                        176175           
         245 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5646      08:25:46  1138.24                        165917           
                                                     <-> Dobry Lot ! <->                                              
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  4 Kołbaskowo2, odbyty w dniu: 14.05.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Gostyński Robert               2        34      5     20  123.39   6280.460 
         2 Wójcik Mariusz                 2        58      5     31  123.08   6268.880 
         3 Młodojewski Sylwester          2        56      5     23  123.06   6273.560 
         4 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5     21  122.88   6263.760 
         5 Socha Ryszard                  2        84      5     32  122.24   6249.700 
         6 Gostyński Zbigniew             2        51      5     26  119.53   6112.880 
         7 Mora Józef                     2        39      5      7  116.57   6033.650 
         8 Żmidziński Grzegorz            2        58      5     22  111.59   5912.200 
         9 Skórzewski Edward              2        73      5     11  110.84   5906.700 
        10 Wastowski Dariusz              2        29      5      6  110.48   5920.680 
        11 Bińczyk Andrzej                2        68      5      7  109.64   5869.790 
        12 Żmidziński Dominik             2        23      4      4   86.35   4679.550 
        13 Wojtaluk Krzysztof             2        55      4      4   82.65   4614.870 
        14 Kuniszewski Tomasz             2        91      3      8   65.52   3515.620 
        15 Gliwa Jerzy                    2        37      3      3   62.25   3468.680 
        16 Stach Rafał                    2        25      3      3   61.97   3458.460 
        17 Kubisiak Franciszek            2        43      2      2   40.68   2302.100 
        18 Mackiewicz Andrzej             2        46      2      2   40.25   2290.230 
        19 Orłowski Grzegorz              2        29      1      1   20.41   1154.270 
        20 Zawiślak Mariusz               2        31     --      0    0.00      0.000 
        21 Kryczka Henryk                 2        40     --      0    0.00      0.000 
        22 Kulczyk Jerzy                  2        27     --      0    0.00      0.000 
        23 Dzienisz Stanisław             2        35     --      0    0.00      0.000 
        24 Gajewski Sebastian             2       102     --      2    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  4 Kołbaskowo2, odbyty w dniu: 14.05.2017.
      5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5    20  388.77  23596.540 
          2 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5    20  384.65  23452.410 
          3 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5    20  382.10  23521.480 
          4 Gostyński Robert               2         5      5      5      5    20  380.83  23326.050 
          5 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5    20  373.61  23128.090 
          6 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      5    20  372.07  23160.220 
          7 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5    20  352.54  22430.720 
          8 Socha Ryszard                  2         5      4      5      5    19  371.07  22304.540 
          9 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      4    19  350.36  21943.150 
         10 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5      4    19  342.43  21722.880 
         11 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      5    18  321.57  20017.390 
         12 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5      2    16  277.23  17936.380 
         13 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5      3    15  281.86  17033.800 
         14 Gajewski Sebastian             2         5      5      5     --    15  258.19  17088.850 
         15 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4      1    13  219.56  14593.990 
         16 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5      2    12  222.63  13357.050 
         17 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5      3    11  222.03  12439.460 
         18 Mora Józef                     2         2      2      2      5    11  213.29  12617.490 
         19 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5    10  240.35  11692.940 
         20 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     --     9  132.27   9825.970 
         21 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --     6  105.78   6554.720 
         22 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --     5  111.28   5266.600 
         23 Stach Rafał                    2        --     --      2      3     5  103.45   5491.370 
         24 Kryczka Henryk                 2         2      2      1     --     5   71.49   5440.270 
         25 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --     2   43.57   2079.010 
         26 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  4 Kołbaskowo2, odbyty w dniu: 14.05.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Socha Ryszard                  2        84      5     32  123.75   6308.030 
         2 Wójcik Mariusz                 2        58      5     31  123.64   6312.200 
         3 Młodojewski Sylwester          2        56      5     23  123.53   6295.370 
         4 Gostyński Robert               2        34      5     20  123.39   6280.460 
         5 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5     21  122.88   6263.760 
         6 Gostyński Zbigniew             2        51      5     26  121.73   6205.110 
         7 Mora Józef                     2        39      5      7  116.57   6033.650 
         8 Żmidziński Grzegorz            2        58      5     22  111.73   5913.690 
         9 Skórzewski Edward              2        73      5     11  111.05   5914.180 
        10 Kuniszewski Tomasz             2        91      5      8  110.52   5889.220 
        11 Wastowski Dariusz              2        29      5      6  110.48   5920.680 
        12 Bińczyk Andrzej                2        68      5      7  109.64   5869.790 
        13 Żmidziński Dominik             2        23      4      4   86.35   4679.550 
        14 Wojtaluk Krzysztof             2        55      4      4   82.65   4614.870 
        15 Gliwa Jerzy                    2        37      3      3   62.25   3468.680 
        16 Stach Rafał                    2        25      3      3   61.97   3458.460 
        17 Gajewski Sebastian             2       102      2      2   43.89   2352.910 
        18 Kubisiak Franciszek            2        43      2      2   40.68   2302.100 
        19 Mackiewicz Andrzej             2        46      2      2   40.25   2290.230 
        20 Orłowski Grzegorz              2        29      1      1   20.41   1154.270 
        21 Zawiślak Mariusz               2        31     --      0    0.00      0.000 
        22 Kryczka Henryk                 2        40     --      0    0.00      0.000 
        23 Kulczyk Jerzy                  2        27     --      0    0.00      0.000 
        24 Dzienisz Stanisław             2        35     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  4 Kołbaskowo2, odbyty w dniu: 14.05.2017.
      5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5    20  389.68  23659.480 
          2 Socha Ryszard                  2         5      5      5      5    20  389.53  23678.320 
          3 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5    20  387.96  23589.690 
          4 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5    20  383.28  23582.060 
          5 Gostyński Robert               2         5      5      5      5    20  380.83  23326.050 
          6 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      5    20  378.65  23464.130 
          7 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5    20  373.61  23128.090 
          8 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5      5    20  373.19  23155.360 
          9 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5    20  370.09  22921.780 
         10 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      4    19  350.36  21943.150 
         11 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5      4    19  345.12  21842.000 
         12 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      5    18  321.57  20017.390 
         13 Gajewski Sebastian             2         5      5      5      2    17  307.27  19656.300 
         14 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5      2    16  279.27  18017.550 
         15 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5      2    14  246.93  15543.120 
         16 Kryczka Henryk                 2         4      5      5     --    14  231.60  15447.090 
         17 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4      1    13  219.56  14593.990 
         18 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5      3    11  222.03  12439.460 
         19 Mora Józef                     2         2      2      2      5    11  213.29  12617.490 
         20 Tulula Bartosz                 2         4      4      3     --    11  165.32  11972.460 
         21 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5    10  240.82  11714.750 
         22 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --     6  105.78   6554.720 
         23 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --     5  111.28   5266.600 
         24 Stach Rafał                    2        --     --      2      3     5  103.45   5491.370 
         25 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --     2   43.57   2079.010 
         26 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:PUNKTY+KONK+K/KILOMETRY
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                 1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        4     76.40     592.128     153.160 
                 2 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        4     76.34     576.088     158.700 
                 3 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        4     75.30     564.116     264.550 
                 4 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        4     75.25     592.128     239.210 
                 5 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        4     73.54     567.094     322.630 
                 6 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        4     73.37     592.128     328.980 
                 7 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        4     72.87     576.088     389.640 
                 8 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        4     72.80     576.088     317.450 
                 9 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        4     72.79     576.088     369.660 
                10 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        4     72.22     567.094     356.090 
                11 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        4     71.85     615.904     385.060 
                12 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        4     70.75     567.094     442.070 
                13 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        4     70.72     592.128     435.000 
                14 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5951      1        4     70.06     567.094     477.450 
                15 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-94        1        3     63.36     417.711      88.760 
                16 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        3     62.94     450.214     129.660 
                17 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        3     62.69     450.214     120.650 
                18 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6639      1        3     62.23     456.882     128.760 
                19 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        3     62.22     456.963     154.100 
                20 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2585      0        3     60.56     487.213     218.890 
                21 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2035      0        3     60.35     468.361     218.770 
                22 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1114      1        3     60.23     417.711     199.670 
                23 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        3     59.76     486.059     223.300 
                24 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1183      0        3     59.75     417.711     224.920 
                25 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        3     59.11     470.376     268.780 
                26 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-5843      1        3     59.00     487.213     292.580 
                27 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        3     58.79     468.361     259.220 
                28 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        3     58.74     456.882     279.720 
                29 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0272-10-9599      1        3     58.62     447.975     310.120 
                30 Skórzewski Edward         2   PL-0480-16-1494      0        3     58.49     439.845     333.110 
                31 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        3     58.15     447.975     318.510 
                32 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6427      1        3     58.07     450.214     304.090 
                33 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6756      0        3     58.06     468.361     283.300 
                34 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-666       1        3     57.64     447.975     355.730 
                35 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        3     57.55     456.882     351.370 
                36 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7739      1        3     57.47     456.963     378.450 
                37 Gostyński Robert          2   GB-D-15-23392        1        3     57.31     456.882     376.520 
                38 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        3     57.30     487.213     327.320 
                39 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6704      0        3     57.04     468.361     360.040 
                40 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5632      1        3     56.63     447.975     371.770 
                41 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2479      1        3     56.61     417.711     414.380 
                42 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-760       0        3     56.34     456.882     365.220 
                43 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2931      0        3     55.53     483.807     448.370 
                44 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-11-10022     1        3     55.03     438.801     438.250 
                45 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        3     54.92     438.801     453.740 
                46 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2594      1        3     53.60     438.704      89.870 
                47 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        3     53.36     400.427      93.910 
                48 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        3     53.04     419.831      98.420 
                49 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        3     52.82     400.427     138.770 
                50 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        3     52.46     418.983     152.620 
                51 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-654       0        3     52.03     398.199     200.210 
                52 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        3     51.82     398.199     176.960 
                53 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2147      1        3     51.37     419.831     160.060 
                54 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1158      1        3     51.31     368.046     241.230 
                55 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-536       1        3     50.83     407.169     218.810 
                56 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-6         1        3     50.34     368.046     282.090 
                57 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2056      1        3     50.31     419.831     281.180 
                58 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        3     50.22     419.831     209.590 
                59 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2040      1        3     50.20     419.831     237.960 
                60 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6772      1        3     49.95     419.831     232.120 
                61 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5540      1        3     49.84     407.169     291.870 
                62 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        3     49.79     407.088     291.360 
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:PUNKTY+KONK+K/KILOMETRY
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                63 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2122      1        3     49.72     419.831     252.060 
                64 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-16-3654      1        3     49.61     418.983     319.000 
                65 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        3     49.40     407.169     313.190 
                66 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        3     49.38     438.704     373.840 
                67 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-5839      0        3     49.33     438.704     279.320 
                68 Socha Ryszard             2   PL-0437-13-11212     1        2     49.26     311.584      31.190 
                69 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        3     49.24     368.046     344.500 
                70 Skórzewski Edward         2   PL-0480-16-1415      1        3     48.99     390.093     299.540 
                71 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5612      0        2     48.98     333.334      42.330 
                72 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2059      1        3     48.95     419.831     299.420 
                73 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        3     48.77     407.169     338.800 
                74 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-15-1708      0        2     48.29     349.320      70.150 
                75 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2126      0        3     48.27     419.831     379.840 
                76 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        3     48.12     419.831     375.180 
                77 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        2     47.98     346.254      82.580 
                78 Mackiewicz Andrzej        2   PL-0303-15-6334      1        3     47.97     431.971     426.900 
                79 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-508       1        2     47.92     337.838      84.890 
                80 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2006702        1        2     47.88     349.320      86.700 
                81 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1164      0        3     47.85     368.046     366.190 
                82 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7749      1        2     47.84     337.838      87.670 
                83 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-529       1        2     47.79     337.838      89.880 
                84 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12905     1        3     47.75     418.983     415.280 
                85 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7734      0        2     47.63     349.320      96.570 
                86 Skórzewski Edward         2   PL-0302-15-6460      1        2     47.52     326.398     100.860 
                87 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        2     47.43     333.334     104.470 
                88 Mora Józef                2   PL-S39-15-2547       1        2     47.29     361.200     110.150 
                89 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7737      0        2     47.14     349.320     115.760 
                90 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-11524     0        2     46.52     357.148     140.790 
                91 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        3     46.45     437.797     449.500 
                92 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        2     46.39     349.320     145.560 
                93 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2067      0        3     46.03     419.831     501.490 
                94 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-14-6833      0        2     45.75     349.320     171.450 
                95 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6910      0        2     45.10     344.594     197.330 
                96 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        2     45.07     337.838     198.390 
                97 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        2     44.83     344.594     208.160 
                98 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        2     44.82     325.688     208.930 
                99 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        2     44.45     333.334     223.280 
               100 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7722      0        2     44.32     349.320     228.750