PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 6/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                   Oberkrämer w dniu 28.05.2017.                       
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              52:41:48.  N 13:06:19.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 05:45:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     296761 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     43
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1447
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    290 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1460.87
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1320.23
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 09:11:25
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 09:20:09
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 44 min. 15 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  30.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      20|   564|   132| 23.40|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      23|   883|   158| 17.90|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      43|  1447|   290| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 6/2017                                                  
                                            z miejscowości Oberkrämer, odbytego w dniu 28.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬─────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴─────
            1 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-70        09:11:25  1460.87   41- 19-  5   0.69     301547           
            2 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1890  MT  09:03:00  1455.27   49- 17-  5   1.38     288144    29.98  
            3 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       09:04:52  1453.00   47- 11-  5   2.07     290407           
            4 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   MT  09:03:42  1450.27   56- 21-  5   2.76     288169    29.94  
            5 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      08:56:28  1448.44   74- 17-  5   3.46     277328           
            5 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      08:56:28  1448.44    2 <   13>   3.46     277328           
            7 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704    MT  09:10:02  1444.63   46-  9-  5   4.84     296197    29.88  
            8 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        09:10:04  1444.39    2 <   33>   5.53     296197           
            9 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269  MT  09:04:04  1443.90   38- 15-  5   6.22     287432    29.83  
           10 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2831  MT  09:04:51  1441.80    2 <   36>   6.91     288144    29.81  
           11 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1562  MT  09:14:18  1440.74    2 <   29>   7.60     301547    29.79  
           12 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-712   MT  09:19:29  1439.75   39- 18-  5   8.29     308803    29.77  
           13 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  MT  08:57:41  1439.29    3 <   47>   8.98     277328    29.75  
           14 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   MT  09:02:27  1438.58   26-  6-  5   9.68     284048    29.73  
           15 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       09:07:03  1437.30    2 <   19>  10.37     290407           
           16 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11942 MT  09:14:44  1435.49   33-  5-  5  11.06     301071    29.69  
           17 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5695  MT  09:20:27  1433.29    2 <   20>  11.75     308803    29.67  
           18 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862  SOT 09:12:35  1430.66   44-  4-  4  12.44     296982    29.65  
           19 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       09:08:21  1428.11    3 <   44>  13.13     290407           
           20 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   SOT 09:21:14  1428.10    3 <   43>  13.82     308803    29.61  
           21 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-605   MT  09:06:19  1427.76    2 <   24>  14.51     287432    29.58  
           22 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-13430 SOT 09:13:37  1427.75   35- 12-  5  15.20     297853    29.56  
           23 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-954   SOT 09:13:41  1427.30    2 <   28>  15.89     297853    29.54  
           24 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-651       09:06:25  1427.05    3 <   34>  16.59     287432           
           25 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-463   MT  09:07:04  1426.11    2 <   39>  17.28     288169    29.50  
           26 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-14-1226  MT  09:16:19  1425.81   15-  3-  3  17.97     301298    29.48  
           27 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  MT  09:21:35  1425.52   25-  4-  4  18.66     308743    29.46  
           28 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7906  SOT 09:14:00  1425.13    3 <   59>  19.35     297853    29.44  
           29 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 09:16:38  1424.86    3 <   31>  20.04     301547    29.42  
           30 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3278  MT  09:13:14  1424.84   26-  6-  5  20.73     296700    29.40  
           31 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-95    MT  09:16:40  1424.63    4 <   32>  21.42     301547    29.38  
           32 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 09:16:42  1424.41    5 <   49>  22.11     301547    29.36  
           33 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7737  MT  09:13:02  1423.80    3 <   37>  22.81     296197    29.34  
           34 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599  MT  09:06:53  1423.75    4 <   42>  23.50     287432    29.31  
           35 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1417  COT 09:13:37  1423.58    2 <  197>  24.19     296982    29.29  
           36 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1881  MT  09:07:26  1423.40    3 <   46>  24.88     288144    29.27  
           37 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        09:13:10  1422.88    4 <   38>  25.57     296197           
           38 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7721  MT  09:13:12  1422.66    5 <   40>  26.26     296197    29.23  
           39 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5931  MT  09:07:35  1422.47    3 <   55>  26.95     288169    29.21  
           40 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  MT  09:13:16  1422.20    6 <  175>  27.64     296197    29.19  
           41 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1905  MT  09:12:02  1421.62   35-  5-  5  28.33     294323    29.17  
           42 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  09:07:12  1421.52    5 <   85>  29.03     287432    29.15  
           43 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  MT  09:22:16  1421.31    4 <   71>  29.72     308803    29.13  
           44 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604  MT  09:09:25  1420.66    4 <   63>  30.41     290407    29.11  
           45 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2186  MT  09:16:29  1420.61   28-  8-  5  31.10     300436    29.09  
           46 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-15-1851  MT  09:07:51  1420.48    4 <   58>  31.79     288144    29.07  
           47 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      09:00:15  1420.37    4 <   54>  32.48     277328           
           48 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2387  MT  09:22:12  1419.71   25-  3-  3  33.17     308361    29.02  
           49 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12183 SOT 09:17:27  1419.38    6 <   61>  33.86     301547    29.00  
           50 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  MT  09:09:40  1418.80   31- 11-  5  34.55     290381    28.98  
           50 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  MT  09:09:40  1418.80    2 <   52>  34.55     290381    28.98  
           52 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9136  MT  09:09:45  1418.22    3 <   53>  35.94     290381    28.94  
           53 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741   MT  09:09:48  1417.88    4 <   75>  36.63     290381    28.92  
           54 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      09:00:44  1416.87    5 <   70>  37.32     277328           
           55 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  MT  09:08:24  1416.76    4 <   60>  38.01     288169    28.88  
           56 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2142  MT  09:15:53  1415.95   49-  7-  5  38.70     298600    28.86  
           57 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2854  MT  09:23:05  1415.71    2 <  140>  39.39     308743    28.84  
           58 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2814  MT  09:08:33  1415.59    5 <   68>  40.08     288144    28.82  
           59 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2942  MT  09:15:28  1415.20    4 <   62>  40.77     297853    28.80  
           60 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433   MT  09:08:39  1415.02    5 <   64>  41.47     288169    28.78  
           61 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-13450 SOT 09:18:07  1414.94    7 <   65>  42.16     301547           
           62 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-953   MT  09:15:33  1414.64    5 <   80>  42.85     297853    28.73  
           63 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525   MT  09:10:30  1413.17    5 <   74>  43.54     290407    28.71  
           64 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5919      09:08:58  1412.82    6 <   66>  44.23     288169           
           65 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-75        09:18:29  1412.51    8 <  112>  44.92     301547           
           66 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5947  MT  09:09:02  1412.36    7 <   67>  45.61     288169           
           67 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   MT  09:09:04  1412.13    8 <   90>  46.30     288169           
           68 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1891  MT  09:09:04  1412.01    6 <   69>  46.99     288144           
           69 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219  MT  09:09:08  1411.55    7 <   73>  47.68     288144           
           70 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  09:01:40  1410.14    6 <   72>  48.38     277328    28.57  
           71 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3039  SOT 09:24:00  1410.06    5 <  102>  49.07     308803    28.55  
           72 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2406      09:01:41  1410.02    7 <   82>  49.76     277328           
           73 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1876  MT  09:09:30  1409.02    8 <   86>  50.45     288144           
           74 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581   MT  09:11:20  1407.47    6 <   78>  51.14     290407    28.48  
           75 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731   MT  09:11:20  1407.34    5 <   77>  51.83     290381    28.46  
           76 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4764  MT  09:26:27  1407.33   23-  7-  5  52.52     311653    28.44  
           77 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   MT  09:11:22  1407.11    6 <   84>  53.21     290381           
           78 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-979   MT  09:11:34  1405.88    7 <  109>  53.90     290407    28.40  
           79 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275  MT  09:13:22  1405.20   23-  6-  5  54.60     292796    28.38  
           80 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7939  MT  09:17:18  1402.98    6 <   81>  55.29     297853           
           81 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2545  MT  09:17:20  1402.76    7 <   83>  55.98     297853           
           82 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94    MT  09:02:45  1402.42    8 <  111>  56.67     277328    28.32  
           83 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2925  MT  09:17:25  1402.21    8 <  145>  57.36     297853           
           84 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       09:12:06  1402.13    7 <  154>  58.05     290381           
           85 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614   MT  09:10:06  1401.42    6 <  118>  58.74     287432    28.26  
           86 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2855      09:10:37  1401.36    9 <   88>  59.43     288144           
           87 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3231  MT  09:16:47  1400.96    2 <   94>  60.12     296700    28.21  
           88 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1853  MT  09:10:41  1400.91   10 <  101>  60.82     288144           
           89 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6205  MT  09:13:04  1400.87  106- 11-  5  61.51     291475    28.17  
           90 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  09:10:46  1400.46    9 <   97>  62.20     288169           
           91 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-363   MT  09:20:06  1399.68    2 <   92>  62.89     301071    28.13  
           92 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-366   MT  09:20:09  1399.35    3 <  153>  63.58     301071    28.11  
           93 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      09:13:32  1398.84   52- 16-  5  64.27     291704           
           94 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0302-15-2259  MT  09:17:08  1398.65    3 <  120>  64.96     296700    28.07  
           95 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112  MT  09:13:35  1398.50    2 <   96>  65.65     291704    28.05  
           96 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021  MT  09:13:38  1398.17    3 <   99>  66.34     291704    28.03  
           97 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  MT  09:11:08  1397.97   10 <  110>  67.04     288169           
           98 Mora Józef           2    PL-S39-16-2844   MT  09:21:00  1397.94   34-  2-  2  67.73     301954    27.99  
           99 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746   MT  09:13:42  1397.72    4 <  142>  68.42     291704    27.97  
          100 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547   MT  09:21:04  1397.50            2  69.11     301954    27.94  
          101 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6256  MT  09:11:15  1397.06   11 <  129>  69.80     288144           
          102 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-727   MT  09:26:11  1396.14    6 <  102>  70.49     308803           
          102 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036  MT  09:26:11  1396.14    7 <  106>  70.49     308803           
          104 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   MT  09:08:32  1395.58    2 <  128>  71.87     284048    27.86  
          105 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10457 MT  09:19:05  1394.78    2 <  169>  72.56     298600    27.84  
          106 Drzewiecki Tomasz    1    PL-S39-14-1181   MT  09:26:37  1393.41    8 <  107>  73.26     308803           
          107 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-724   SOT 09:26:42  1392.89    9 <  121>  73.95     308803           
          108 Wilk Marek           1    PL-0302-14-7584  MT  09:16:10  1392.87   21-  7-  5  74.64     294127    27.78  
          109 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  09:13:38  1391.95    8 <  126>  75.33     290407    27.76  
          110 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-403   MT  09:12:29  1388.88   11 <  113>  76.02     288169           
          111 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109  MT  09:04:42  1388.72    9 <  146>  76.71     277328    27.72  
          112 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-23    MT  09:22:09  1388.66    9 <  115>  77.40     301547           
          113 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  MT  09:12:34  1388.32   12 <  149>  78.09     288169           
          114 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7138  MT  09:21:26  1388.12    2 <  116>  78.78     300436    27.65  
          115 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1566  MT  09:22:18  1387.70   10 <  117>  79.47     301547           
          116 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442  MT  09:21:33  1387.37    3 <  132>  80.17     300436    27.61  
          117 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    MT  09:22:23  1387.17   11 <  119>  80.86     301547           
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 6/2017                                                  
                                            z miejscowości Oberkrämer, odbytego w dniu 28.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬─────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴─────
          118 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611   MT  09:12:13  1387.11    7 <  138>  81.55     287432           
          119 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-68    MT  09:22:25  1386.95   12 <  148>  82.24     301547           
          120 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3273  MT  09:18:58  1386.66    4 <  166>  82.93     296700    27.53  
          121 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6068  MT  09:27:51  1385.70   10 <  144>  83.62     308803           
          122 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4771  MT  09:30:05  1384.61    2 <  123>  84.31     311653    27.49  
          123 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1140  MT  09:30:09  1384.20    3 <  131>  85.00     311653    27.47  
          124 Wilk Marek           1    PL-0302-14-11288 MT  09:17:37  1383.37    2 <  134>  85.69     294127    27.45  
          125 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-15-5902  MT  09:16:50  1382.20    2 <  127>  86.39     292796    27.43  
          126 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5540  MT  09:15:19  1380.81    9 <  209>  87.08     290407           
          127 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7103  MT  09:17:04  1380.68    3 <  141>  87.77     292796    27.38  
          128 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330   MT  09:11:04  1378.43    3 <  172>  88.46     284048    27.36  
          129 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3262  MT  09:14:14  1377.14   12 <  165>  89.15     288144           
          130 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3160  MT  09:18:49  1376.52    2 <  168>  89.84     294323    27.32  
          131 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4794  MT  09:31:29  1376.05    4 <  164>  90.53     311653    27.30  
          132 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-151   MT  09:23:22  1375.83    4 <  143>  91.22     300436    27.28  
          133 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0302-14-10794 MT  09:21:07  1374.73   31-  8-  5  91.91     297101    27.26  
          134 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2725  MT  09:19:05  1373.89    3 <  139>  92.61     294127    27.24  
          135 Stach Rafał          2    PL-0480-16-474   MT  09:11:53  1372.77   20-  5-  5  93.30     284003    27.22  
          136 Milewski Mariusz     1    PL-0480-16-3067  MT  09:24:45  1372.71   21-  2-  2  93.99     301654    27.20  
          137 Stach Rafał          2    PL-0193-15-148   MT  09:11:57  1372.33    2 <  152>  94.68     284003    27.18  
          138 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5646  MT  09:14:30  1371.99    8 <  159>  95.37     287432           
          139 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1113  MT  09:19:27  1371.54    4 <  198>  96.06     294127    27.13  
          140 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12518 MT  09:30:18  1370.36    3 <  223>  96.75     308743    27.11  
          141 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7525  MT  09:18:43  1370.02    4 <  182>  97.44     292796    27.09  
          142 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      09:17:56  1369.93    5 <  156>  98.13     291704           
          143 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7405  MT  09:24:25  1369.25    5 <  147>  98.83     300436    27.05  
          144 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  MT  09:30:33  1369.11   11 <  163>  99.52     308803           
          145 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-941   SOT 09:22:42  1368.18    9 <  186> 100.21     297853           
          146 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13023 MT  09:07:49  1367.38   10 <  151> 100.90     277328    26.99  
          147 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-152   MT  09:24:44  1367.28    6 <  190> 101.59     300436           
          148 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36    MT  09:25:35  1367.04   13 <  200> 102.28     301547           
          149 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-13-6445      09:15:48  1367.03   13 <  150> 102.97     288169           
          150 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-420   MT  09:15:52  1366.59   14 <  170> 103.66     288169           
          151 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163  MT  09:07:58  1366.37   11 <  180> 104.35     277328           
          152 Stach Rafał          2    PL-0480-16-675   MT  09:13:03  1365.07    3 <  232> 105.04     284003    26.87  
          153 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11920 MT  09:25:42  1364.16    4 <  202> 105.74     301071    26.84  
          154 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  MT  09:17:52  1364.15    8 <  173> 106.43     290381           
          155 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-14-1217  MT  09:25:56  1363.75    2 <  288> 107.12     301298    26.80  
          156 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      09:18:57  1363.42    6 <  157> 107.81     291704           
          157 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726  MT  09:18:59  1363.21    7 <  157> 108.50     291704    26.76  
          157 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908  MT  09:18:59  1363.21    8 <  181> 108.50     291704    26.76  
          159 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  MT  09:15:53  1362.99    9 <  160> 109.88     287432           
          160 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-636       09:15:56  1362.67   10 <  162> 110.57     287432           
          161 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  09:23:06  1362.22    2 <  233> 111.26     297101    26.68  
          162 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3339  MT  09:16:03  1361.91   11 <  176> 111.96     287432           
          163 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5677  MT  09:31:53  1361.07   12 <  167> 112.65     308803           
          164 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4763  MT  09:34:10  1359.94    5 <  191> 113.34     311653    26.62  
          165 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1899  MT  09:16:59  1359.28   13 <  185> 114.03     288144           
          166 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3265  MT  09:23:18  1359.14    5 <  270> 114.72     296700    26.57  
          167 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  SOT 09:32:14  1358.97   13 <  204> 115.41     308803           
          168 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1939  MT  09:21:39  1358.52    3 <  271> 116.10     294323    26.53  
          169 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950  MT  09:24:52  1358.10    3 <  177> 116.79     298600    26.51  
          170 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-426   MT  09:17:13  1357.90   15 <  171> 117.48     288169           
          171 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6419  MT  09:17:15  1357.69   16 <  184> 118.18     288169           
          172 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14450 MT  09:14:15  1357.46    4 <  222> 118.87     284048    26.45  
          173 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-791   MT  09:18:55  1357.45    9 <  178> 119.56     290381           
          174 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  09:23:19  1357.30   38- 10-  5 120.25     296321    26.41  
          175 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719  MT  09:23:16  1357.04    7 <  215> 120.94     296197    26.39  
          176 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5630  MT  09:16:54  1356.45   12 <  179> 121.63     287432           
          177 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3020  MT  09:25:18  1355.42    4 <  189> 122.32     298600    26.35  
          178 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13452 MT  09:19:26  1354.18   10 <  263> 123.01     290381           
          179 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  09:17:19  1353.79   13 <  203> 123.70     287432           
          180 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      09:09:55  1353.37   12 <  253> 124.40     277328           
          181 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6775  MT  09:20:37  1352.88    9 <  195> 125.09     291704           
          182 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633  MT  09:21:32  1352.20    5 <  285> 125.78     292796    26.24  
          183 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  09:24:09  1352.14    2 <  193> 126.47     296321    26.22  
          184 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-440   MT  09:18:09  1351.95   17 <  187> 127.16     288169           
          185 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1868  MT  09:18:20  1350.68   14 <  188> 127.85     288144           
          186 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7934  MT  09:25:33  1350.50   10 <  199> 128.54     297853           
          187 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5916  MT  09:18:26  1350.16   18 <  206> 129.23     288169           
          188 Pietrzyk Piotr       1    PL-0173-16-27501     09:18:26  1350.04   15 <  216> 129.92     288144           
          189 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3002  MT  09:26:19  1349.20    5 <  228> 130.62     298600    26.10  
          190 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7409  MT  09:27:47  1348.56    7 <  280> 131.31     300436           
          191 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4784  MT  09:36:15  1347.69    6 <  212> 132.00     311653           
          192 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7705  MT  09:25:54  1346.96   48-  8-  5 132.69     297543    26.03  
          193 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916  MT  09:25:03  1346.61    3 <  194> 133.38     296321    26.01  
          194 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  09:25:04  1346.51    4 <  224> 134.07     296321    25.99  
          195 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      09:21:45  1345.81   10 <  201> 134.76     291704           
          196 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115  MT  09:21:41  1345.17    2 <  236> 135.45     291475    25.95  
          197 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13168 MT  09:25:47  1345.13    3 <  266> 136.14     296982    25.93  
          198 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2719  MT  09:23:41  1344.99    5 <  230> 136.83     294127    25.91  
          199 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-9902  MT  09:26:33  1344.41   11 <  238> 137.53     297853           
          200 Bukowski Adam        1    PL-11-250910         09:29:20  1344.19   14 <  214> 138.22     301547           
          201 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6959  MT  09:22:03  1343.95   11 <  244> 138.91     291704           
          202 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3611  MT  09:29:05  1343.57            5 139.60     301071    25.83  
          203 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333  MT  09:18:59  1343.24   14 <  205> 140.29     287432           
          204 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-4970  MT  09:34:55  1343.11   14 <  207> 140.98     308803           
          205 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  MT  09:19:02  1342.93           15 141.67     287432           
          206 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-424       09:19:36  1342.82   19 <  209> 142.36     288169           
          207 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 09:35:06  1342.04   15 <  208> 143.05     308803           
          208 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6009  MT  09:35:07  1341.94   16 <  265> 143.75     308803           
          209 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6430  MT  09:19:46  1341.78   20 <  267> 144.44     288169           
          209 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       09:21:26  1341.78   10 <  219> 144.44     290407           
          211 Stępień Marek        1    PL-0437-15-5800  MT  09:38:10  1341.38   28-  4-  4 145.82     312766    25.64  
          212 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1117  MT  09:37:22  1341.21            7 146.51     311653           
          213 Stępień Marek        1    PL-0437-13-2057  SOT 09:38:14  1341.00    2 <  259> 147.20     312766    25.60  
          214 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1547  SOT 09:29:53  1340.90   15 <  217> 147.89     301547           
          215 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4603  MT  09:25:56  1340.66    8 <  268> 148.58     296197           
          216 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2805  MT  09:19:57  1340.52   16 <  279> 149.27     288144           
          217 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-42    MT  09:29:57  1340.51   16 <  218> 149.97     301547           
          218 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-73        09:29:58  1340.41   17 <  221> 150.66     301547           
          219 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599   MT  09:21:42  1340.13           11 151.35     290407           
          220 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2793  MT  09:35:06  1340.12    2 <  234> 152.04     308361    25.45  
          221 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11807 MT  09:30:01  1340.11   18 <  251> 152.73     301547           
          222 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  09:17:00  1339.85    5 <  290> 153.42     284048    25.41  
          223 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11090 MT  09:35:28  1339.64            4 154.11     308743    25.39  
          224 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033  MT  09:26:20  1338.80    5 <  225> 154.80     296321    25.37  
          225 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6001  MT  09:26:21  1338.70    6 <  226> 155.49     296321           
          226 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2915  MT  09:26:23  1338.50    7 <  226> 156.19     296321           
          226 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  09:26:23  1338.50    8 <  237> 156.19     296321           
          228 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12913     09:28:13  1337.71    6 <  261> 157.57     298600           
          229 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074  MT  09:27:26  1337.67    2 <  231> 158.26     297543    25.27  
          230 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2891  MT  09:24:53  1337.65    6 <  289> 158.95     294127           
          231 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324   MT  09:27:27  1337.57    3 <  238> 159.64     297543    25.22  
          232 Stach Rafał          2    PL-0480-16-497   MT  09:17:26  1336.90    4 <  284> 160.33     284003    25.20  
          233 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  09:27:19  1336.39    3 <  235> 161.02     297101    25.18  
          234 Bobecki Jan          1    PL-0173-16-27827 MT  09:35:47  1336.15            3 161.71     308361    25.16  
          235 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-812   MT  09:27:22  1336.09    4 <  254> 162.40     297101    25.14  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 6/2017                                                  
                                            z miejscowości Oberkrämer, odbytego w dniu 28.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬─────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴─────
          236 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555  MT  09:23:14  1335.61    3 <  240> 163.10     291475    25.12  
          237 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-12-1132  MT  09:27:04  1334.38    9 <  282> 163.79     296321           
          238 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-978   MT  09:28:13  1334.37           12 164.48     297853           
          238 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9076  MT  09:27:59  1334.37    4 <  241> 164.48     297543    25.08  
          240 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676  MT  09:23:29  1334.08    4 <  242> 165.86     291475    25.04  
          241 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736  MT  09:28:02  1334.07    5 <  242> 166.55     297543    25.02  
          242 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6517  MT  09:23:32  1333.78    5 <  245> 167.24     291475    25.00  
          242 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085  MT  09:28:05  1333.78    6 <  255> 167.24     297543           
          244 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      09:23:44  1333.61   12 <  246> 168.62     291704           
          245 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3628      09:23:37  1333.27    6 <  247> 169.32     291475           
          246 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2056  MT  09:23:48  1333.20   13 <  248> 170.01     291704           
          247 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3647      09:23:40  1332.96    7 <  249> 170.70     291475           
          248 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      09:23:51  1332.89   14 <  252> 171.39     291704           
          249 Gajewski Sebastian   2    PL-0480-16-951   MT  09:23:41  1332.86    8 <  264> 172.08     291475           
          250 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7892  MT  09:26:15  1332.85   22-  1-  1 172.77     294894    24.83  
          251 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-96        09:31:15  1332.80           19 173.46     301547           
          252 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045  MT  09:23:52  1332.79   15 <  260> 174.15     291704           
          253 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017  MT  09:13:06  1332.67   13 <  256> 174.84     277328           
          254 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637  MT  09:27:57  1332.59    5 <  274> 175.54     297101    24.75  
          255 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0426-14-7409  MT  09:28:18  1332.48    7 <  258> 176.23     297543           
          256 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156  MT  09:13:08  1332.45   14 <  257> 176.92     277328           
          257 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1178  MT  09:13:10  1332.24   15 <  262> 177.61     277328           
          258 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8557  MT  09:28:21  1332.18            8 178.30     297543           
          259 Stępień Marek        1    PL-0437-13-2079  SOT 09:39:50  1331.86    3 <  276> 178.99     312766    24.64  
          260 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073  MT  09:24:03  1331.68           16 179.68     291704           
          261 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-8830      09:29:14  1331.65            7 180.37     298600           
          262 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89    MT  09:13:18  1331.39   16 <  278> 181.06     277328           
          263 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739   MT  09:23:12  1330.80           11 181.76     290381           
          264 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585  MT  09:24:03  1330.63    9 <  277> 182.45     291475           
          265 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0460-15-3061  MT  09:37:10  1330.09   17 <  273> 183.14     308803           
          266 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422  MT  09:28:19  1329.87            4 183.83     296982    24.50  
          267 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5914      09:21:43  1329.70           21 184.52     288169           
          268 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      MT  09:27:46  1329.63            9 185.21     296197           
          269 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2153  MT  09:24:24  1329.55   18-  1-  1 185.90     291704    24.44  
          270 Kaczmarek Tomasz     1    PL-0480-16-3259  MT  09:28:10  1329.50            6 186.59     296700           
          271 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-2820  MT  09:26:25  1329.27    4 <  272> 187.28     294323    24.39  
          272 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1932  MT  09:26:29  1328.87            5 187.98     294323    24.37  
          273 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-769   MT  09:37:26  1328.57           18 188.67     308803           
          274 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8384  MT  09:28:38  1328.52    6 <  275> 189.36     297101           
          275 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  09:28:39  1328.42    7 <  280> 190.05     297101           
          276 Stępień Marek        1    PL-0437-15-4808  MT  09:40:43  1326.87            4 190.74     312766    24.29  
          277 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551  MT  09:24:43  1326.59   10 <  283> 191.43     291475           
          278 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1171      09:14:12  1325.66           17 192.12     277328           
          279 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1878  MT  09:22:28  1325.00           17 192.81     288144           
          280 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7885  MT  09:31:48  1324.67            8 193.50     300436           
          280 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629  MT  09:29:17  1324.67            8 193.50     297101           
          282 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2919  MT  09:28:42  1324.64           10 194.89     296321           
          283 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6134  MT  09:25:09  1323.98           11 195.58     291475           
          284 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564  MT  09:19:32  1323.82            5 196.27     284003    24.12  
          285 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-3629  MT  09:36:01  1322.28   10-  1-  1 196.96     305469    24.10  
          285 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5719  MT  09:26:26  1322.28            6 196.96     292796           
          287 Milewski Mariusz     1    PL-0480-16-3063  MT  09:33:17  1321.40            2 198.34     301654    24.06  
          288 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-13-1310  MT  09:33:11  1320.42            3 199.03     301298    24.04  
          289 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2484  MT  09:27:47  1320.24            7 199.72     294127           
          290 Wastowski Dariusz    2    PL-063-16-7257   MT  09:20:09  1320.23            6 200.41     284048           
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          291 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      09:29:29  1320.01                        296321           
          292 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128      09:26:08  1319.13                        291704           
          293 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3601      09:33:15  1319.04                        301071           
          294 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754       09:25:20  1317.92                        290381           
          295 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565      09:26:11  1317.80                        291475           
          296 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252      09:28:46  1317.55                        294823           
          297 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2136      09:31:45  1316.87                        298600           
          298 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-449       09:23:56  1316.24                        288169           
          299 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1449      09:30:38  1316.22                        296982           
          300 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-625       09:23:33  1315.18                        287432           
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  6 Oberkrämer, odbyty w dniu: 28.05.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Pietrzyk Piotr                 1        49      5     17  146.95   7156.540 
         2 Bukowski Adam                  1        41      5     18  146.95   7134.020 
         3 Drzewiecki Tomasz              1        39      5     18  146.73   7132.510 
         4 Wójcik Mariusz                 2        56      5     21  146.31   7130.630 
         5 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5     15  146.13   7118.350 
         6 Ulatowski Dariusz              1        35      5     12  146.07   7110.020 
         7 Gostyński Robert               2        31      5     11  144.28   7081.040 
         8 Młodojewski Sylwester          2        46      5      9  144.03   7070.330 
         9 Gostyński Zbigniew             2        47      5     11  142.46   7039.130 
        10 Socha Ryszard                  2        74      5     17  141.35   7007.950 
        11 Kaczmarek Tomasz               1        26      5      6  139.78   6970.250 
        12 Głowacki Jan                   1        28      5      8  138.68   6941.180 
        13 Stachowicz Wojciech            1        33      5      5  138.60   6942.250 
        14 Żmidziński Grzegorz            2        52      5     16  137.57   6920.810 
        15 Kozera Norbert                 1        23      5      7  137.32   6912.130 
        16 Wastowski Dariusz              2        26      5      6  136.81   6909.900 
        17 Bińczyk Andrzej                2        23      5      6  136.52   6890.300 
        18 Hołowaty Piotr                 1        49      5      7  135.66   6873.450 
        19 Wilk Marek                     1        21      5      7  135.51   6866.660 
        20 Jelski Sebastian               1        35      5      5  131.78   6814.800 
        21 Stach Rafał                    2        20      5      5  130.59   6770.890 
        22 Kubisiak Franciszek            2        38      5     10  130.00   6741.360 
        23 Gajewski Sebastian             2       106      5     11  129.28   6749.510 
        24 Wojtaluk Krzysztof             2        31      5      8  129.01   6742.020 
        25 Kuniszewski Tomasz             2        48      5      8  126.62   6690.640 
        26 Gawin Józef                    1        25      4      4  110.80   5551.230 
        27 Ozdoba Mirosław                1        44      4      4  109.37   5529.240 
        28 Stępień Marek                  1        28      4      4  100.17   5341.110 
        29 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        15      3      3   80.32   4109.980 
        30 Bobecki Jan                    1        25      3      3   79.63   4095.980 
        31 Mora Józef                     2        34      2      2   55.93   2795.440 
        32 Milewski Mariusz               1        21      2      2   51.26   2694.110 
        33 Gliwa Jerzy                    2        22      1      1   24.83   1332.850 
        34 Żmidziński Dominik             2        18      1      1   24.44   1329.550 
        35 Korowajczyk Dariusz            1        10      1      1   24.10   1322.280 
        36 Zawiślak Mariusz               2        27     --      0    0.00      0.000 
        37 Nowakowski Zbigniew            2        39     --      0    0.00      0.000 
        38 Skórzewski Edward              2        25     --      0    0.00      0.000 
        39 Kryczka Henryk                 2        32     --      0    0.00      0.000 
        40 Dzienisz Stanisław             2        21     --      0    0.00      0.000 
        41 Mackiewicz Andrzej             2        29     --      0    0.00      0.000 
        42 Torowicz Paweł                 1         6     --      0    0.00      0.000 
        43 Surdy Paweł                    1        11     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  6 Oberkrämer, odbyty w dniu: 28.05.2017.
      5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5      5    30  702.40  37438.140 
          2 Bukowski Adam                  1         5      5      5      5      5      5    30  695.95  37280.870 
          3 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5      5    30  695.88  37269.060 
          4 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5      5    30  695.26  37160.360 
          5 Drzewiecki Tomasz              1         5      5      5      5      5      5    30  693.54  37245.870 
          6 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5      5    30  688.53  37398.390 
          7 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5      5    30  675.36  36744.490 
          8 Ulatowski Dariusz              1         5      5      5      5      5      5    30  674.61  36663.150 
          9 Jelski Sebastian               1         5      5      5      5      5      5    30  661.37  36411.180 
         10 Socha Ryszard                  2         5      4      5      5      5      5    29  682.12  36056.260 
         11 Pietrzyk Piotr                 1         4      5      5      5      5      5    29  648.36  35280.610 
         12 Ozdoba Mirosław                1         5      5      5      5      5      4    29  645.04  35349.120 
         13 Gawin Józef                    1         5      5      5      5      5      4    29  643.19  35166.770 
         14 Wilk Marek                     1         5      5      5      5      3      5    28  592.90  33554.780 
         15 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      2      5      5    27  610.28  33260.020 
         16 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      3      5      5    26  576.57  31192.500 
         17 Kozera Norbert                 1         5      3      5      5      3      5    26  559.55  31040.360 
         18 Stachowicz Wojciech            1         5      5      3      5      3      5    26  549.83  31490.690 
         19 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5     --      5      5    25  566.00  30728.770 
         20 Gajewski Sebastian             2         5      5      5     --      5      5    25  554.56  30449.220 
         21 Głowacki Jan                   1         5      5      4      5      1      5    25  514.09  29981.650 
         22 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5     --    25  512.56  29053.290 
         23 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5      2      5      5    24  556.44  29304.030 
         24 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      3      5      1    24  524.62  28962.990 
         25 Kaczmarek Tomasz               1         4      2      5      5      2      5    23  509.20  27706.840 
         26 Hołowaty Piotr                 1         3      1      5      5      3      5    22  510.50  26601.420 
         27 Bobecki Jan                    1         2      4      5      3      5      3    22  482.09  26034.380 
         28 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      5      5    20  539.54  25268.050 
         29 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5     --      5      5    20  481.70  24512.650 
         30 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5     --      5     --    19  406.71  22309.820 
         31 Gliwa Jerzy                    2         1      5      5      1      5      1    18  411.25  21514.550 
         32 Stępień Marek                  1         1     --      5      5      2      4    17  402.63  20490.960 
         33 Mora Józef                     2         2      2      2      5      4      2    17  381.74  20522.190 
         34 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4     --      5     --    17  367.23  20101.300 
         35 Milewski Mariusz               1         2     --      4      3     --      2    11  229.52  12641.930 
         36 Torowicz Paweł                 1         1      2      2      4      2     --    11  227.96  12814.890 
         37 Korowajczyk Dariusz            1         1      3      2      2      2      1    11  218.35  12776.680 
         38 Kubicki Filip                  1         2      3      1      3      2     --    11  215.23  12907.120 
         39 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     --     9  203.22  10502.100 
         40 Kryczka Henryk                 2         2      5      1     --      1     --     9  138.78  10055.720 
         41 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     --     --     --     9  133.90   9825.970 
         42 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --      1      1      2      1      3     8  186.83   9932.380 
         43 Stach Rafał                    2        --     --      2     --     --      5     7  172.17   8803.800 
         44 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      2     --     7  170.99   7824.300 
         45 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     --     4  104.31   4656.630 
         46 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         47 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         48 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         49 Surdy Paweł                    1        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         50 Firkowski Leszek               1        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  6 Oberkrämer, odbyty w dniu: 28.05.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Bukowski Adam                  1        41      5     19  147.95   7175.510 
         2 Młodojewski Sylwester          2        46      5      9  147.55   7158.360 
         3 Socha Ryszard                  2        74      5     17  147.53   7173.410 
         4 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5     15  147.39   7143.980 
         5 Gostyński Zbigniew             2        47      5     11  147.12   7152.240 
         6 Pietrzyk Piotr                 1        49      5     17  146.95   7156.540 
         7 Drzewiecki Tomasz              1        39      5     18  146.73   7132.510 
         8 Wójcik Mariusz                 2        56      5     21  146.31   7130.630 
         9 Ulatowski Dariusz              1        35      5     12  146.07   7110.020 
        10 Gostyński Robert               2        31      5     11  144.28   7081.040 
        11 Kaczmarek Tomasz               1        26      5      6  139.78   6970.250 
        12 Żmidziński Grzegorz            2        52      5     16  139.21   6963.160 
        13 Głowacki Jan                   1        28      5      8  138.68   6941.180 
        14 Stachowicz Wojciech            1        33      5      5  138.60   6942.250 
        15 Kozera Norbert                 1        23      5      7  137.32   6912.130 
        16 Wastowski Dariusz              2        26      5      6  136.81   6909.900 
        17 Bińczyk Andrzej                2        23      5      6  136.52   6890.300 
        18 Hołowaty Piotr                 1        49      5      7  135.66   6873.450 
        19 Wilk Marek                     1        21      5      7  135.51   6866.660 
        20 Jelski Sebastian               1        35      5      5  131.78   6814.800 
        21 Stach Rafał                    2        20      5      5  130.59   6770.890 
        22 Kubisiak Franciszek            2        38      5     10  130.00   6741.360 
        23 Gajewski Sebastian             2       106      5     11  129.28   6749.510 
        24 Wojtaluk Krzysztof             2        31      5      8  129.01   6742.020 
        25 Kuniszewski Tomasz             2        48      5      8  126.62   6690.640 
        26 Gawin Józef                    1        25      4      4  110.80   5551.230 
        27 Ozdoba Mirosław                1        44      4      4  109.37   5529.240 
        28 Stępień Marek                  1        28      4      4  100.17   5341.110 
        29 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        15      3      3   80.32   4109.980 
        30 Bobecki Jan                    1        25      3      3   79.63   4095.980 
        31 Mora Józef                     2        34      2      2   55.93   2795.440 
        32 Milewski Mariusz               1        21      2      2   51.26   2694.110 
        33 Gliwa Jerzy                    2        22      1      1   24.83   1332.850 
        34 Żmidziński Dominik             2        18      1      1   24.44   1329.550 
        35 Korowajczyk Dariusz            1        10      1      1   24.10   1322.280 
        36 Zawiślak Mariusz               2        27     --      0    0.00      0.000 
        37 Nowakowski Zbigniew            2        39     --      0    0.00      0.000 
        38 Skórzewski Edward              2        25     --      0    0.00      0.000 
        39 Kryczka Henryk                 2        32     --      0    0.00      0.000 
        40 Dzienisz Stanisław             2        21     --      0    0.00      0.000 
        41 Mackiewicz Andrzej             2        29     --      0    0.00      0.000 
        42 Torowicz Paweł                 1         6     --      0    0.00      0.000 
        43 Surdy Paweł                    1        11     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  6 Oberkrämer, odbyty w dniu: 28.05.2017.
      5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Socha Ryszard                  2         5      5      5      5      5      5    30  707.39  37595.940 
          2 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5      5    30  706.47  37547.250 
          3 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5      5    30  704.02  37501.080 
          4 Bukowski Adam                  1         5      5      5      5      5      5    30  696.95  37322.360 
          5 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5      5    30  695.94  37168.810 
          6 Drzewiecki Tomasz              1         5      5      5      5      5      5    30  693.54  37245.870 
          7 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5      5    30  691.47  37551.570 
          8 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5      5    30  676.62  36770.120 
          9 Ulatowski Dariusz              1         5      5      5      5      5      5    30  676.14  36726.930 
         10 Pietrzyk Piotr                 1         5      5      5      5      5      5    30  674.89  36669.390 
         11 Jelski Sebastian               1         5      5      5      5      5      5    30  665.78  36482.100 
         12 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5      4      5      5    29  645.78  35431.490 
         13 Ozdoba Mirosław                1         5      5      5      5      5      4    29  645.04  35349.120 
         14 Gawin Józef                    1         5      5      5      5      5      4    29  643.19  35166.770 
         15 Wilk Marek                     1         5      5      5      5      3      5    28  592.90  33554.780 
         16 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      2      5      5    27  619.38  33622.370 
         17 Gajewski Sebastian             2         5      5      5      2      5      5    27  600.80  33016.670 
         18 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      3      5      5    26  576.57  31192.500 
         19 Kozera Norbert                 1         5      3      5      5      3      5    26  559.55  31040.360 
         20 Stachowicz Wojciech            1         5      5      3      5      3      5    26  549.83  31490.690 
         21 Głowacki Jan                   1         5      5      5      5      1      5    26  535.84  31020.390 
         22 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5     --      5      5    25  568.18  30847.890 
         23 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5     --    25  532.87  29590.090 
         24 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      3      5      1    24  524.62  28962.990 
         25 Kaczmarek Tomasz               1         5      2      5      5      2      5    24  522.57  28813.850 
         26 Hołowaty Piotr                 1         3      1      5      5      3      5    22  513.25  26666.060 
         27 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5     --      5      5    22  506.38  26698.720 
         28 Bobecki Jan                    1         2      4      5      3      5      3    22  482.09  26034.380 
         29 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      5      5    20  548.82  25436.910 
         30 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5     --      5     --    19  409.33  22409.010 
         31 Kryczka Henryk                 2         4      5      5     --      5     --    19  389.51  21952.700 
         32 Gliwa Jerzy                    2         1      5      5      1      5      1    18  411.25  21514.550 
         33 Mora Józef                     2         2      2      2      5      5      2    18  410.09  21789.630 
         34 Stępień Marek                  1         1     --      5      5      2      4    17  402.63  20490.960 
         35 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4     --      5     --    17  367.23  20101.300 
         36 Milewski Mariusz               1         2     --      4      3     --      2    11  229.52  12641.930 
         37 Torowicz Paweł                 1         1      2      2      4      2     --    11  227.96  12814.890 
         38 Korowajczyk Dariusz            1         1      3      2      2      2      1    11  218.35  12776.680 
         39 Kubicki Filip                  1         2      3      1      3      2     --    11  215.23  12907.120 
         40 Tulula Bartosz                 2         4      4      3     --     --     --    11  167.38  11972.460 
         41 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     --     9  203.22  10502.100 
         42 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --      1      1      2      1      3     8  186.83   9932.380 
         43 Stach Rafał                    2        --     --      2     --     --      5     7  172.17   8803.800 
         44 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      2     --     7  170.99   7824.300 
         45 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     --     4  104.31   4656.630 
         46 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         47 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         48 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         49 Surdy Paweł                    1        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         50 Firkowski Leszek               1        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                 1 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1        6    138.23    1283.824     252.380 
                 2 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        6    136.00    1244.116     374.310 
                 3 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        6    133.27    1198.888     477.050 
                 4 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    131.66    1244.116     540.070 
                 5 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        6    128.70    1327.280     673.460 
                 6 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        5    127.03    1098.112     147.110 
                 7 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        5    118.34    1082.747     470.630 
                 8 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        5    117.98    1131.430     475.480 
                 9 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        5    117.59    1036.918     139.690 
                10 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        5    115.21    1036.918     193.000 
                11 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        5    112.02    1048.318     386.860 
                12 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        5    111.33    1099.135     366.610 
                13 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        5    110.34     952.412     192.550 
                14 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        5    109.83     981.547     479.100 
                15 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        5    109.74    1071.819     383.550 
                16 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        5    109.56    1071.819     474.850 
                17 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        5    109.17     926.830     225.770 
                18 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        5    106.63    1140.008     576.110 
                19 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.26     926.830     365.890 
                20 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        5    104.36     952.412     466.210 
                21 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        5    103.40    1018.477     443.720 
                22 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        5    100.94     926.830     585.570 
                23 Bobecki Jan               1   PL-0302-14-12484     1        5     98.85    1015.953     670.790 
                24 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        5     97.15     905.457     558.830 
                25 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        5     94.34    1030.886     891.610 
                26 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-16-3039      0        4    108.52    1051.014     218.760 
                27 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        4    104.28     956.713     373.690 
                28 Mora Józef                2   PL-S39-15-2547       1        4    102.38    1026.572     413.850 
                29 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        4    101.43     969.825     474.940 
                30 Wilk Marek                1   PL-0480-16-2725      1        4    101.03     995.545     509.400 
                31 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        4     99.96     875.420     181.810 
                32 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        4     98.30     948.052     236.810 
                33 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        4     98.15     971.529     243.460 
                34 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        4     98.13     948.052     287.530 
                35 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        4     97.38     880.070     122.290 
                36 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        4     96.75     948.052     357.410 
                37 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        4     96.11     929.074     387.450 
                38 Bukowski Adam             1   PL-0302-13-13450     0        4     96.10     972.840     312.340 
                39 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        4     95.07     948.052     403.420 
                40 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        4     94.17     929.193     405.070 
                41 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        4     93.55     946.974     459.070 
                42 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        4     92.52     798.536     273.410 
                43 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        4     92.20     949.938     450.490 
                44 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        4     91.86     738.383     164.390 
                45 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        4     91.83     792.541     170.310 
                46 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-94        1        4     91.57     695.039     146.290 
                47 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6756      0        4     91.56     828.645     339.240 
                48 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2035      0        4     91.31     828.645     336.200 
                49 Bińczyk Andrzej           2   PL-0296-13-5719      1        4     90.80     949.938     536.270 
                50 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0460-15-3061      0        4     90.67    1001.875     558.530 
                51 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        4     90.25     899.522     211.960 
                52 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        4     89.13     830.269     420.120 
                53 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-2252      1        4     88.68     880.344     412.670 
                54 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1114      1        4     88.57     753.884     396.240 
                55 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6081      0        4     88.21     952.736     304.760 
                56 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0272-10-9599      1        4     88.16     735.407     312.800 
                57 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2479      1        4     87.90     753.884     532.350 
                58 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        4     87.64     899.522     349.850 
                59 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        4     87.15     762.904     340.140 
                60 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6959      1        4     86.72     899.522     272.040 
                61 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7739      1        4     86.16     807.705     554.980 
                62 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        4     86.12     899.522     389.670 
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                63 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        4     85.55     747.263     410.220 
                64 Kozera Norbert            1   PL-0437-15-4798      1        4     85.20     890.179     594.970 
                65 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        4     85.15     748.749     206.530 
                66 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        4     85.00     778.977     216.800 
                67 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-6         1        4     84.58     704.219     301.140 
                68 Torowicz Paweł            1   PL-S39-14-612        1        4     84.56     863.292     592.330 
                69 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7525      1        4     84.26     900.933     399.210 
                70 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2594      1        4     83.90     805.071     212.730 
                71 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2147      1        4     83.22     780.115     260.890 
                72 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-954       0        4     83.07     729.132     107.060 
                73 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-791       1        4     82.76     879.280     558.690 
                74 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        4     82.36     879.399     515.540 
                75 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2126      0        4     82.33     780.115     404.840 
                76 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-536       1        4     82.12     757.911     324.630 
                77 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        4     81.70     805.071     436.610 
                78 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-960       0        4     80.74     788.396     365.370 
                79 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1422      0        4     80.45     775.315     614.350 
                80 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-12-5370      0        4     79.63     821.480     632.280 
                81 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2959      0        4     79.62     830.826     472.710 
                82 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        4     79.34     757.911     468.690 
                83 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        4     79.21     734.898     260.990 
                84 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11807     0        4     78.02     743.505     312.640 
                85 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3177      1        4     77.71     774.018     530.730 
                86 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-727       1        4     77.68     772.341     379.300 
                87 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        4     77.37     685.631     321.840 
                88 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1876      1        4     77.07     688.496     401.730 
                89 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        4     76.69     804.273     566.890 
                90 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7409      0        4     76.53     739.571     427.060 
                91 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5540      1        4     76.43     697.576     398.970 
                92 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2056      1        4     76.08     711.535     401.810 
                93 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1554      0        4     74.83     621.968     270.090 
                94 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1426      0        4     74.77     605.766     266.280 
                95 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        4     74.00     605.766     285.250 
                96 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6009      1        4     73.02     772.341     537.390 
                97 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1425      0        4     72.88     605.766     384.860 
                98 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        4     72.71     567.094     350.130 
                99 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        4     72.36     576.088     372.840 
               100 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        4     72.26     621.968     399.540