PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 6/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                   Oberkrämer w dniu 28.05.2017.                       
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              52:41:48.  N 13:06:19.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 05:45:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     292732 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     23
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    883
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    177 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1453.00
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1304.41
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 09:04:52
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 09:29:28
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 38 min. 20 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  30.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      23|   883|   177| 20.00|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      23|   883|   177| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 6/2017                                                  
                                            z miejscowości Oberkrämer, odbytego w dniu 28.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬─────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴─────
            1 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       09:04:52  1453.00   47- 11-  5   1.13     290407           
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   MT  09:03:42  1450.27   56- 22-  5   2.27     288169    29.97  
            3 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      08:56:28  1448.44   74- 18-  5   3.40     277328           
            3 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      08:56:28  1448.44    2 <    8>   3.40     277328           
            5 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704    MT  09:10:02  1444.63   46- 10-  5   5.66     296197    29.86  
            6 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        09:10:04  1444.39    2 <   15>   6.80     296197           
            7 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269  MT  09:04:04  1443.90   38- 17-  5   7.93     287432    29.80  
            8 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  MT  08:57:41  1439.29    3 <   23>   9.06     277328    29.76  
            9 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   MT  09:02:27  1438.58   26-  8-  5  10.19     284048    29.73  
           10 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       09:07:03  1437.30    2 <   11>  11.33     290407           
           11 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       09:08:21  1428.11    3 <   22>  12.46     290407           
           12 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-605   MT  09:06:19  1427.76    2 <   13>  13.59     287432    29.62  
           13 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-651       09:06:25  1427.05    3 <   16>  14.72     287432           
           14 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-463   MT  09:07:04  1426.11    2 <   19>  15.86     288169    29.56  
           15 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7737  MT  09:13:02  1423.80    3 <   17>  16.99     296197    29.52  
           16 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599  MT  09:06:53  1423.75    4 <   21>  18.12     287432    29.49  
           17 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        09:13:10  1422.88    4 <   18>  19.25     296197           
           18 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7721  MT  09:13:12  1422.66    5 <   20>  20.39     296197    29.42  
           19 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5931  MT  09:07:35  1422.47    3 <   29>  21.52     288169    29.39  
           20 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  MT  09:13:16  1422.20    6 <   88>  22.65     296197    29.35  
           21 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  09:07:12  1421.52    5 <   44>  23.78     287432    29.32  
           22 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604  MT  09:09:25  1420.66    4 <   31>  24.92     290407    29.28  
           23 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      09:00:15  1420.37    4 <   28>  26.05     277328           
           24 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  MT  09:09:40  1418.80   31- 12-  5  27.18     290381    29.22  
           24 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  MT  09:09:40  1418.80    2 <   26>  27.18     290381    29.22  
           26 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-9136  MT  09:09:45  1418.22    3 <   27>  29.45     290381    29.15  
           27 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741   MT  09:09:48  1417.88    4 <   38>  30.58     290381    29.11  
           28 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1166      09:00:44  1416.87    5 <   35>  31.71     277328           
           29 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  MT  09:08:24  1416.76    4 <   30>  32.84     288169    29.05  
           30 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433   MT  09:08:39  1415.02    5 <   32>  33.98     288169    29.01  
           31 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525   MT  09:10:30  1413.17    5 <   37>  35.11     290407    28.98  
           32 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5919      09:08:58  1412.82    6 <   33>  36.24     288169           
           33 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5947  MT  09:09:02  1412.36    7 <   34>  37.37     288169           
           34 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   MT  09:09:04  1412.13    8 <   46>  38.51     288169           
           35 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  09:01:40  1410.14    6 <   36>  39.64     277328    28.84  
           36 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2406      09:01:41  1410.02    7 <   42>  40.77     277328           
           37 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-581   MT  09:11:20  1407.47    6 <   40>  41.90     290407    28.77  
           38 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731   MT  09:11:20  1407.34    5 <   39>  43.04     290381    28.74  
           39 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   MT  09:11:22  1407.11    6 <   43>  44.17     290381           
           40 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-979   MT  09:11:34  1405.88    7 <   55>  45.30     290407    28.67  
           41 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275  MT  09:13:22  1405.20   23-  7-  5  46.43     292796    28.64  
           42 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-94    MT  09:02:45  1402.42    8 <   57>  47.57     277328    28.60  
           43 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       09:12:06  1402.13    7 <   75>  48.70     290381           
           44 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614   MT  09:10:06  1401.42    6 <   59>  49.83     287432    28.53  
           45 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6205  MT  09:13:04  1400.87  106- 12-  5  50.96     291475    28.50  
           46 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  09:10:46  1400.46    9 <   50>  52.10     288169           
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      09:13:32  1398.84   52- 16-  5  53.23     291704           
           48 Żmidziński Grzegorz  2    DV-09163-16-112  MT  09:13:35  1398.50    2 <   49>  54.36     291704    28.40  
           49 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021  MT  09:13:38  1398.17    3 <   52>  55.49     291704    28.36  
           50 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  MT  09:11:08  1397.97   10 <   56>  56.63     288169           
           51 Mora Józef           2    PL-S39-16-2844   MT  09:21:00  1397.94   34-  4-  3  57.76     301954    28.30  
           52 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746   MT  09:13:42  1397.72    4 <   69>  58.89     291704    28.26  
           53 Mora Józef           2    PL-S39-15-2547   MT  09:21:04  1397.50    2 <  166>  60.02     301954    28.23  
           54 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   MT  09:08:32  1395.58    2 <   63>  61.16     284048    28.19  
           55 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  09:13:38  1391.95    8 <   61>  62.29     290407    28.16  
           56 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-403   MT  09:12:29  1388.88   11 <   58>  63.42     288169           
           57 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109  MT  09:04:42  1388.72    9 <   70>  64.55     277328    28.09  
           58 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  MT  09:12:34  1388.32   12 <   71>  65.69     288169           
           59 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611   MT  09:12:13  1387.11    7 <   67>  66.82     287432           
           60 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-15-5902  MT  09:16:50  1382.20    2 <   62>  67.95     292796    27.99  
           61 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5540  MT  09:15:19  1380.81    9 <  107>  69.08     290407           
           62 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7103  MT  09:17:04  1380.68    3 <   68>  70.22     292796    27.92  
           63 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330   MT  09:11:04  1378.43    3 <   85>  71.35     284048    27.89  
           64 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0302-14-10794 MT  09:21:07  1374.73   31- 10-  5  72.48     297101    27.85  
           65 Stach Rafał          2    PL-0480-16-474   MT  09:11:53  1372.77   20-  5-  5  73.61     284003    27.82  
           66 Stach Rafał          2    PL-0193-15-148   MT  09:11:57  1372.33    2 <   74>  74.75     284003    27.78  
           67 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5646  MT  09:14:30  1371.99    8 <   79>  75.88     287432           
           68 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7525  MT  09:18:43  1370.02    4 <   94>  77.01     292796    27.72  
           69 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      09:17:56  1369.93    5 <   76>  78.14     291704           
           70 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13023 MT  09:07:49  1367.38   10 <   73>  79.28     277328    27.65  
           71 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-13-6445      09:15:48  1367.03   13 <   72>  80.41     288169           
           72 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-420   MT  09:15:52  1366.59   14 <   83>  81.54     288169           
           73 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163  MT  09:07:58  1366.37   11 <   92>  82.67     277328           
           74 Stach Rafał          2    PL-0480-16-675   MT  09:13:03  1365.07    3 <  118>  83.81     284003    27.51  
           75 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  MT  09:17:52  1364.15    8 <   86>  84.94     290381           
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      09:18:57  1363.42    6 <   77>  86.07     291704           
           77 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726  MT  09:18:59  1363.21    7 <   77>  87.20     291704    27.41  
           77 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908  MT  09:18:59  1363.21    8 <   93>  87.20     291704    27.41  
           79 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  MT  09:15:53  1362.99    9 <   80>  89.47     287432           
           80 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-636       09:15:56  1362.67   10 <   82>  90.60     287432           
           81 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  09:23:06  1362.22    2 <  119>  91.73     297101    27.27  
           82 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3339  MT  09:16:03  1361.91   11 <   89>  92.87     287432           
           83 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-426   MT  09:17:13  1357.90   15 <   84>  94.00     288169           
           84 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6419  MT  09:17:15  1357.69   16 <   96>  95.13     288169           
           85 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14450 MT  09:14:15  1357.46    4 <  111>  96.26     284048    27.14  
           86 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-791   MT  09:18:55  1357.45    9 <   90>  97.40     290381           
           87 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  09:23:19  1357.30   38- 11-  5  98.53     296321    27.07  
           88 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719  MT  09:23:16  1357.04    7 <  109>  99.66     296197    27.03  
           89 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5630  MT  09:16:54  1356.45   12 <   91> 100.79     287432           
           90 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13452 MT  09:19:26  1354.18   10 <  144> 101.93     290381           
           91 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  09:17:19  1353.79   13 <  104> 103.06     287432           
           92 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      09:09:55  1353.37   12 <  136> 104.19     277328           
           93 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6775  MT  09:20:37  1352.88    9 <  101> 105.32     291704           
           94 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633  MT  09:21:32  1352.20    5 <  157> 106.46     292796    26.83  
           95 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  09:24:09  1352.14    2 <   99> 107.59     296321    26.80  
           96 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-440   MT  09:18:09  1351.95   17 <   97> 108.72     288169           
           97 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5916  MT  09:18:26  1350.16   18 <  106> 109.85     288169           
           98 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7705  MT  09:25:54  1346.96   48-  8-  5 110.99     297543    26.69  
           99 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916  MT  09:25:03  1346.61    3 <  100> 112.12     296321    26.66  
          100 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  09:25:04  1346.51    4 <  112> 113.25     296321    26.62  
          101 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      09:21:45  1345.81   10 <  103> 114.38     291704           
          102 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115  MT  09:21:41  1345.17    2 <  121> 115.52     291475    26.56  
          103 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6959  MT  09:22:03  1343.95   11 <  128> 116.65     291704           
          104 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333  MT  09:18:59  1343.24   14 <  105> 117.78     287432           
          105 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  MT  09:19:02  1342.93   15 <  165> 118.91     287432           
          106 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-424       09:19:36  1342.82   19 <  107> 120.05     288169           
          107 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6430  MT  09:19:46  1341.78   20 <  146> 121.18     288169           
          107 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       09:21:26  1341.78   10 <  110> 121.18     290407           
          109 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4603  MT  09:25:56  1340.66    8 <  147> 123.44     296197           
          110 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599   MT  09:21:42  1340.13           11 124.58     290407           
          111 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  09:17:00  1339.85    5 <  158> 125.71     284048    26.25  
          112 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033  MT  09:26:20  1338.80    5 <  113> 126.84     296321    26.22  
          113 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6001  MT  09:26:21  1338.70    6 <  114> 127.97     296321           
          114 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2915  MT  09:26:23  1338.50    7 <  114> 129.11     296321           
          114 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  09:26:23  1338.50    8 <  122> 129.11     296321           
          116 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074  MT  09:27:26  1337.67    2 <  117> 131.37     297543    26.08  
          117 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324   MT  09:27:27  1337.57    3 <  123> 132.50     297543    26.05  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 6/2017                                                  
                                            z miejscowości Oberkrämer, odbytego w dniu 28.05.2017.                                    
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬─────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴─────
          118 Stach Rafał          2    PL-0480-16-497   MT  09:17:26  1336.90    4 <  156> 133.64     284003    26.01  
          119 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  09:27:19  1336.39    3 <  120> 134.77     297101    25.98  
          120 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-812   MT  09:27:22  1336.09    4 <  137> 135.90     297101    25.94  
          121 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555  MT  09:23:14  1335.61    3 <  124> 137.03     291475    25.91  
          122 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-12-1132  MT  09:27:04  1334.38    9 <  154> 138.17     296321           
          123 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9076  MT  09:27:59  1334.37    4 <  125> 139.30     297543    25.84  
          124 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676  MT  09:23:29  1334.08    4 <  126> 140.43     291475    25.81  
          125 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736  MT  09:28:02  1334.07    5 <  126> 141.56     297543    25.77  
          126 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6517  MT  09:23:32  1333.78    5 <  129> 142.70     291475    25.74  
          126 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085  MT  09:28:05  1333.78    6 <  138> 142.70     297543           
          128 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      09:23:44  1333.61   12 <  130> 144.96     291704           
          129 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3628      09:23:37  1333.27    6 <  131> 146.09     291475           
          130 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2056  MT  09:23:48  1333.20   13 <  132> 147.23     291704           
          131 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3647      09:23:40  1332.96    7 <  133> 148.36     291475           
          132 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      09:23:51  1332.89   14 <  135> 149.49     291704           
          133 Gajewski Sebastian   2    PL-0480-16-951   MT  09:23:41  1332.86    8 <  145> 150.62     291475           
          134 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7892  MT  09:26:15  1332.85   22-  1-  1 151.76     294894    25.47  
          135 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045  MT  09:23:52  1332.79   15 <  142> 152.89     291704           
          136 Socha Ryszard        2    PL-0193-11-1017  MT  09:13:06  1332.67   13 <  139> 154.02     277328           
          137 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4637  MT  09:27:57  1332.59    5 <  149> 155.15     297101    25.36  
          138 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0426-14-7409  MT  09:28:18  1332.48    7 <  141> 156.29     297543           
          139 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156  MT  09:13:08  1332.45   14 <  140> 157.42     277328           
          140 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1178  MT  09:13:10  1332.24   15 <  143> 158.55     277328           
          141 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8557  MT  09:28:21  1332.18            8 159.68     297543           
          142 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073  MT  09:24:03  1331.68           16 160.82     291704           
          143 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-89    MT  09:13:18  1331.39   16 <  152> 161.95     277328           
          144 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739   MT  09:23:12  1330.80   11 <  161> 163.08     290381           
          145 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585  MT  09:24:03  1330.63    9 <  151> 164.21     291475           
          146 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5914      09:21:43  1329.70   21 <  164> 165.35     288169           
          147 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      MT  09:27:46  1329.63    9 <  174> 166.48     296197           
          148 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2153  MT  09:24:24  1329.55   18-  3-  3 167.61     291704    24.99  
          149 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8384  MT  09:28:38  1328.52    6 <  150> 168.74     297101           
          150 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  09:28:39  1328.42    7 <  153> 169.88     297101           
          151 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-14-8551  MT  09:24:43  1326.59   10 <  155> 171.01     291475           
          152 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1171      09:14:12  1325.66   17 <  175> 172.14     277328           
          153 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629  MT  09:29:17  1324.67    8 <  170> 173.27     297101           
          154 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2919  MT  09:28:42  1324.64   10 <  159> 174.41     296321           
          155 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6134  MT  09:25:09  1323.98   11 <  162> 175.54     291475           
          156 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564  MT  09:19:32  1323.82            5 176.67     284003    24.72  
          157 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5719  MT  09:26:26  1322.28    6 <  177> 177.80     292796           
          158 Wastowski Dariusz    2    PL-063-16-7257   MT  09:20:09  1320.23    6 <  169> 178.94     284048           
          159 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  09:29:29  1320.01           11 180.07     296321           
          160 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128  MT  09:26:08  1319.13    2 <  172> 181.20     291704    24.58  
          161 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754   MT  09:25:20  1317.92           12 182.33     290381           
          162 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565  MT  09:26:11  1317.80           12 183.47     291475           
          163 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252  MT  09:28:46  1317.55   29-  2-  2 184.60     294823    24.48  
          164 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-449       09:23:56  1316.24           22 185.73     288169           
          165 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-625   MT  09:23:33  1315.18   16 <  173> 186.86     287432           
          166 Mora Józef           2    PL-S39-15-2574   MT  09:34:46  1314.18    3 <  167> 188.00     301954    24.37  
          167 Mora Józef           2    PL-S39-15-2515       09:34:48  1313.99            4 189.13     301954           
          168 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6340  MT  09:29:28  1313.44            2 190.26     294823    24.31  
          169 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 MT  09:21:16  1313.42    7 <  176> 191.39     284048           
          170 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653  MT  09:31:13  1313.35    9 <  171> 192.53     297101           
          171 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5842  MT  09:31:14  1313.25           10 193.66     297101           
          172 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2152  MT  09:27:13  1312.70            3 194.79     291704    24.17  
          173 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5658  MT  09:24:41  1308.39           17 195.92     287432           
          174 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000651        09:31:27  1308.00           10 197.06     296197           
          175 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93    MT  09:17:07  1307.43           18 198.19     277328           
          176 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14415 MT  09:22:38  1305.17            8 199.32     284048           
          177 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589  MT  09:29:28  1304.41            7 200.45     292796           
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          178 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8221      09:31:02  1304.33                        294823           
          179 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7862      09:31:09  1303.98                        294894           
          180 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7271      09:29:37  1303.54                        292796           
          181 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3640      09:28:46  1302.58                        291475           
          182 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043      09:32:35  1302.03                        296321           
          183 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6411      09:26:33  1300.70                        288169           
          184 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7509      09:30:08  1300.54                        292796           
          185 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7729      09:33:49  1300.36                        297543           
          186 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6006      09:23:27  1300.29                        284048           
          187 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9087      09:33:51  1300.17                        297543           
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  6 Oberkrämer, odbyty w dniu: 28.05.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Wójcik Mariusz                 2        56      5     22  146.98   7130.630 
         2 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5     17  146.76   7118.350 
         3 Gostyński Robert               2        31      5     12  145.44   7081.040 
         4 Młodojewski Sylwester          2        46      5     10  145.18   7070.330 
         5 Gostyński Zbigniew             2        47      5     10  143.86   7039.130 
         6 Socha Ryszard                  2        74      5     18  142.94   7007.950 
         7 Żmidziński Grzegorz            2        52      5     16  139.84   6920.810 
         8 Wastowski Dariusz              2        26      5      8  139.20   6909.900 
         9 Bińczyk Andrzej                2        23      5      7  139.10   6890.300 
        10 Stach Rafał                    2        20      5      5  133.84   6770.890 
        11 Kubisiak Franciszek            2        38      5     11  133.37   6741.360 
        12 Gajewski Sebastian             2       106      5     12  132.52   6749.510 
        13 Wojtaluk Krzysztof             2        31      5     10  132.40   6742.020 
        14 Kuniszewski Tomasz             2        48      5      8  130.43   6690.640 
        15 Mora Józef                     2        34      3      4   80.90   4109.620 
        16 Żmidziński Dominik             2        18      3      3   73.74   3961.380 
        17 Mackiewicz Andrzej             2        29      2      2   48.79   2630.990 
        18 Gliwa Jerzy                    2        22      1      1   25.47   1332.850 
        19 Zawiślak Mariusz               2        27     --      0    0.00      0.000 
        20 Nowakowski Zbigniew            2        39     --      0    0.00      0.000 
        21 Skórzewski Edward              2        25     --      0    0.00      0.000 
        22 Kryczka Henryk                 2        32     --      0    0.00      0.000 
        23 Dzienisz Stanisław             2        21     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  6 Oberkrämer, odbyty w dniu: 28.05.2017.
      5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5      5    30  700.56  37438.140 
          2 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5      5    30  697.81  37269.060 
          3 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5      5    30  695.58  37398.390 
          4 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5      5    30  693.29  37160.360 
          5 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      5      5      5    30  674.87  36744.770 
          6 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5      5    30  670.52  36744.490 
          7 Socha Ryszard                  2         5      4      5      5      5      5    29  681.29  36056.260 
          8 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5      4      5      5    29  647.99  35343.640 
          9 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      5      5      5    28  617.24  33505.350 
         10 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      4      5      3    27  594.68  32745.380 
         11 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5      3      5      5    25  580.41  30465.860 
         12 Gajewski Sebastian             2         5      5      5     --      5      5    25  549.89  30449.220 
         13 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5     --    25  512.19  29053.290 
         14 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5      2      5      2    23  489.27  27231.040 
         15 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5      2      5      5    22  520.85  26814.750 
         16 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      4      5    19  509.08  24001.600 
         17 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4      1      5     --    18  381.54  21255.570 
         18 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5      3      5      1    17  412.84  20480.520 
         19 Mora Józef                     2         2      2      2      5      2      3    16  351.52  19299.490 
         20 Stach Rafał                    2        --     --      2      3     --      5    10  237.29  12262.260 
         21 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     --     9  199.29  10502.100 
         22 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     --     --     --     9  132.27   9825.970 
         23 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      1     --     6  139.94   6552.620 
         24 Kryczka Henryk                 2         2      2      1     --      1     --     6   99.86   6723.370 
         25 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     --     4  101.41   4656.630 
         26 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         28 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  6 Oberkrämer, odbyty w dniu: 28.05.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Młodojewski Sylwester          2        46      5     10  148.08   7158.360 
         2 Socha Ryszard                  2        74      5     18  147.95   7173.410 
         3 Mazurkiewicz Dariusz           2        38      5     17  147.82   7143.980 
         4 Gostyński Zbigniew             2        47      5     11  147.61   7152.240 
         5 Wójcik Mariusz                 2        56      5     22  146.98   7130.630 
         6 Gostyński Robert               2        31      5     12  145.44   7081.040 
         7 Żmidziński Grzegorz            2        52      5     16  141.13   6963.160 
         8 Wastowski Dariusz              2        26      5      8  139.20   6909.900 
         9 Bińczyk Andrzej                2        23      5      7  139.10   6890.300 
        10 Stach Rafał                    2        20      5      5  133.84   6770.890 
        11 Kubisiak Franciszek            2        38      5     11  133.37   6741.360 
        12 Gajewski Sebastian             2       106      5     12  132.52   6749.510 
        13 Wojtaluk Krzysztof             2        31      5     10  132.40   6742.020 
        14 Kuniszewski Tomasz             2        48      5      8  130.43   6690.640 
        15 Mora Józef                     2        34      4      4  105.24   5423.610 
        16 Żmidziński Dominik             2        18      3      3   73.74   3961.380 
        17 Mackiewicz Andrzej             2        29      2      2   48.79   2630.990 
        18 Gliwa Jerzy                    2        22      1      1   25.47   1332.850 
        19 Zawiślak Mariusz               2        27     --      0    0.00      0.000 
        20 Nowakowski Zbigniew            2        39     --      0    0.00      0.000 
        21 Skórzewski Edward              2        25     --      0    0.00      0.000 
        22 Kryczka Henryk                 2        32     --      0    0.00      0.000 
        23 Dzienisz Stanisław             2        21     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  6 Oberkrämer, odbyty w dniu: 28.05.2017.
      5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5      5    30  706.31  37547.250 
          2 Socha Ryszard                  2         5      5      5      5      5      5    30  704.90  37595.940 
          3 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5      5    30  701.47  37501.080 
          4 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5      5    30  698.65  37551.570 
          5 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5      5    30  694.21  37168.810 
          6 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      5      5      5    30  685.89  37107.120 
          7 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5      5      5      5    30  672.17  36593.320 
          8 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5      5    30  671.58  36770.120 
          9 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5      4      5      5    29  650.68  35462.760 
         10 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      5      5      5    28  617.24  33505.350 
         11 Gajewski Sebastian             2         5      5      5      2      5      5    27  598.97  33016.670 
         12 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      4      5      3    27  594.68  32745.380 
         13 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5     --    25  532.91  29590.090 
         14 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5      2      5      5    24  545.15  29000.820 
         15 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5      2      5      2    23  492.41  27330.230 
         16 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      5      5    20  544.66  25436.910 
         17 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4      1      5     --    18  381.54  21255.570 
         18 Kryczka Henryk                 2         4      5      5     --      4     --    18  353.57  20680.690 
         19 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5      3      5      1    17  412.84  20480.520 
         20 Mora Józef                     2         2      2      2      5      2      4    17  375.86  20613.480 
         21 Tulula Bartosz                 2         4      4      3     --     --     --    11  165.32  11972.460 
         22 Stach Rafał                    2        --     --      2      3     --      5    10  237.29  12262.260 
         23 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     --     9  199.29  10502.100 
         24 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      1     --     6  139.94   6552.620 
         25 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     --     4  101.41   4656.630 
         26 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         28 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                 1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        6    137.34    1244.116     336.250 
                 2 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        6    132.89    1198.888     490.200 
                 3 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    132.58    1244.116     519.560 
                 4 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        5    126.47    1098.112     177.380 
                 5 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        5    119.65    1149.636     390.060 
                 6 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        5    118.89    1120.349     408.230 
                 7 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        5    118.24    1082.747     463.700 
                 8 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        5    117.62    1036.918     146.780 
                 9 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        5    115.62    1036.918     179.180 
                10 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        5    112.39    1048.318     373.740 
                11 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        5    111.37     952.412     154.800 
                12 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        5    110.11     981.547     473.040 
                13 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        5    109.91    1071.819     383.690 
                14 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        5    109.29     926.830     217.760 
                15 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        5    109.15    1071.819     502.580 
                16 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.94     926.830     342.880 
                17 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        5    104.74     952.412     463.710 
                18 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        5    103.99     915.416     448.790 
                19 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        5     99.70     913.005     457.540 
                20 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        5     98.95    1101.374     834.810 
                21 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        4    103.41     956.713     394.670 
                22 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        4    101.59     969.825     457.100 
                23 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        4    100.00     875.420     172.540 
                24 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        4     98.14     948.052     289.560 
                25 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        4     96.46     929.074     366.180 
                26 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5842      1        4     95.99     971.529     389.140 
                27 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        4     95.66     948.052     389.360 
                28 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        4     95.29     948.052     398.160 
                29 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        4     93.85     949.938     441.230 
                30 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        4     93.70     929.193     420.010 
                31 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        4     92.85     946.974     482.820 
                32 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6756      0        4     92.71     828.645     293.960 
                33 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        4     91.99     738.383     162.500 
                34 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-94        1        4     91.96     695.039     136.330 
                35 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        4     91.76     798.536     290.460 
                36 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2035      0        4     90.88     828.645     346.740 
                37 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        4     90.72     853.580     373.260 
                38 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        4     90.21     899.522     231.280 
                39 Bińczyk Andrzej           2   PL-0296-13-5719      1        4     89.47     949.938     588.560 
                40 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        4     88.72     830.269     423.000 
                41 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0272-10-9599      1        4     88.11     735.407     328.240 
                42 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2479      1        4     87.95     753.884     519.380 
                43 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        4     86.83     807.585     477.420 
                44 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        4     86.70     899.522     389.120 
                45 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        4     86.29     747.263     394.410 
                46 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        4     86.22     899.522     387.690 
                47 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6959      1        4     85.94     899.522     297.230 
                48 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-6         1        4     85.11     704.219     289.470 
                49 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2147      1        4     83.72     780.115     236.350 
                50 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        4     83.60     778.977     263.370 
                51 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2126      0        4     83.18     780.115     383.120 
                52 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        4     83.11     722.849     514.900 
                53 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2059      1        4     82.39     780.115     344.540 
                54 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2594      1        4     82.23     805.071     271.990 
                55 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-536       1        4     81.88     757.911     332.020 
                56 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        4     81.60     879.399     543.020 
                57 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        4     80.09     805.071     496.890 
                58 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        4     79.10     757.911     472.520 
                59 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        4     78.75     685.631     280.020 
                60 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1164      0        4     78.53     704.219     490.060 
                61 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5540      1        4     77.79     697.576     360.950 
                62 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2056      1        4     75.91     711.535     428.410 
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                63 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        4     73.54     567.094     322.630 
                64 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        4     72.87     576.088     389.640 
                65 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        4     72.79     576.088     369.660 
                66 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        4     70.75     567.094     442.070 
                67 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5951      1        4     70.06     567.094     477.450 
                68 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2000655        1        3     86.28     825.906     115.850 
                69 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        3     84.68     800.689     170.000 
                70 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7736      1        3     84.35     842.484     185.500 
                71 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        3     82.43     706.147      98.990 
                72 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1176      0        3     82.07     769.293     241.370 
                73 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        3     81.93     809.976     247.760 
                74 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        3     81.77     841.684     291.640 
                75 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        3     81.59     842.484     290.160 
                76 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2128      0        3     81.56     824.285     273.880 
                77 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-976       1        3     81.43     810.068     290.270 
                78 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        3     81.40     839.074     313.010 
                79 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-529       1        3     80.95     688.580     143.200 
                80 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9074      1        3     80.43     842.484     342.450 
                81 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-754       1        3     79.83     809.976     321.430 
                82 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        3     78.87     839.074     368.260 
                83 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        3     78.30     704.878     252.460 
                84 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-14-8557      1        3     77.96     842.484     397.700 
                85 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7749      1        3     77.91     688.580     228.770 
                86 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        3     76.73     825.906     447.080 
                87 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7737      0        3     76.66     645.517     132.750 
                88 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        3     76.22     645.517     152.360 
                89 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        3     75.94     760.182     193.190 
                90 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        3     75.58     790.699     160.410 
                91 Mora Józef                2   PL-S39-15-2547       1        3     75.52     663.154     170.170 
                92 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6205      1        3     75.17     774.947     182.080 
                93 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-14-6833      0        3     75.10     645.517     194.100 
                94 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6910      0        3     75.00     704.878     343.350 
                95 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        3     74.23     775.755     186.290 
                96 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2159      1        3     72.14     704.878     472.400 
                97 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2053      1        3     72.09     656.348     119.570 
                98 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2161      1        3     71.65     656.348     194.400 
                99 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        3     71.46     628.245     319.570 
               100 Gostyński Robert          2   PL-0302-14-13460     0        3     71.30     638.693     167.670