PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                    Lista Konkursowa nr 11/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                  Wittenberge 4 w dniu 02.07.2017.                     
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:50:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     358010 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     21
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    668
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    134 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1555.49
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1416.09
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 10:33:04
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 10:57:41
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 43 min. 26 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: zmiennie                      
                                   w miejscu przylotu: pochmurno                     
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: A, B. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      21|   668|   134| 20.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      21|   668|   134| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 11/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 4, odbytego w dniu 02.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-301   MT  10:33:04  1555.49   27-  6-  5   1.50     346977    35.00         
            2 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-13-4559  MT  10:49:02  1555.18   25-  7-  5   2.99     371741    34.95         
            3 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  10:33:11  1554.67    2 <   14>   4.49     346977    34.89         
            4 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3953  MT  10:45:39  1552.50   10-  1-  1   5.99     365846    34.84         
            5 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6533      10:42:09  1550.70   82- 19-  5   7.49     359994                  
            6 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:36:23  1549.33   31- 14-  5   8.98     350742                  
            7 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776   MT  10:36:33  1548.02   20-  7-  5  10.48     350703    34.68         
            8 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213   MT  10:45:23  1543.94   29-  4-  4  11.98     363418    34.63         
            9 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      10:29:02  1534.80   61-  9-  5  13.47     336173                  
           10 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753  MT  10:52:40  1531.90    2 <   20>  14.97     371741    34.53         
           11 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017  MT  10:49:38  1529.32   40-  9-  5  16.47     366476    34.47         
           12 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740  MT  10:49:22  1521.12   38- 10-  5  17.96     364105    34.42         
           13 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5884  MT  10:51:08  1519.81    2 <   36>  19.46     366476    34.37         
           14 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-344   MT  10:38:57  1515.51    3 <   57>  20.96     346977    34.32         
           15 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       10:41:43  1513.67    2 <   15>  22.46     350742                  
           15 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604  MT  10:41:43  1513.67    3 <   24>  22.46     350742    34.26         
           17 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7856  MT  10:51:12  1510.60   25-  8-  5  25.45     364356    34.16         
           18 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582   MT  10:50:53  1508.69    2 <  114>  26.95     363418    34.11         
           19 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904  MT  10:49:41  1503.17   44- 13-  5  28.44     360284    34.05         
           20 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059  MT  10:57:26  1502.39    3 <   48>  29.94     371741    34.00         
           21 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9745  MT  10:52:35  1501.98    2 <   30>  31.44     364356    33.95         
           22 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2766  MT  10:50:02  1499.35   32-  6-  4  32.93     359893    33.89         
           23 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      10:50:25  1498.58    2 <   25>  34.43     360284                  
           24 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  10:44:06  1498.26    4 <   26>  35.93     350742    33.79         
           25 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211  MT  10:50:29  1498.17    3 <   40>  37.43     360284    33.74         
           26 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 MT  10:44:07  1498.15    5 <   34>  38.92     350742    33.68         
           27 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565  MT  10:50:20  1497.89    2 <   50>  40.42     359994    33.63         
           28 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741   MT  10:44:12  1497.45    2 <   29>  41.92     350703    33.58         
           29 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   MT  10:44:15  1497.13    3 <   44>  43.41     350703    33.53         
           30 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9747  MT  10:53:33  1496.02    3 <   53>  44.91     364356    33.47         
           31 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6327  MT  10:54:04  1491.83    2 <   33>  46.41     364105    33.42         
           32 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70    MT  10:35:29  1490.90    2 <   60>  47.90     336173    33.37         
           33 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222  MT  10:54:35  1488.67    3 <   68>  49.40     364105    33.32         
           34 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  10:45:42  1488.09    6 <   42>  50.90     350742    33.26         
           35 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  10:43:47  1485.73   27-  5-  5  52.40     347340    33.21         
           36 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-812   MT  10:56:41  1485.61    3 <   38>  53.89     366476    33.16         
           37 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  MT  10:43:55  1484.89    2 <   74>  55.39     347340    33.11         
           38 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645  MT  10:56:52  1484.51    4 <   39>  56.89     366476    33.05         
           39 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      10:56:53  1484.41    5 <   41>  58.38     366476                  
           40 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      10:52:46  1484.08    4 <   45>  59.88     360284                  
           41 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  10:57:00  1483.71    6 <  103>  61.38     366476    32.89         
           42 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582   MT  10:46:26  1483.47    7 <   43>  62.87     350742    32.84         
           43 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       10:46:34  1482.63    8 <   80>  64.37     350742                  
           44 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  MT  10:46:34  1482.47    4 <   84>  65.87     350703    32.74         
           45 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730   MT  10:53:04  1482.24    5 <   47>  67.37     360284    32.68         
           46 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2910  MT  10:56:34  1481.79   33-  9-  5  68.86     365359    32.63         
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726  MT  10:53:10  1481.63    6 <   64>  70.36     360284    32.58         
           48 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2710  MT  11:01:10  1480.06    4 <   49>  71.86     371741    32.53         
           49 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  11:01:14  1479.66    5 <   71>  73.35     371741    32.47         
           50 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585  MT  10:53:29  1478.52    3 <   51>  74.85     359994    32.42         
           51 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6165  MT  10:53:35  1477.91    4 <   52>  76.35     359994    32.37         
           52 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6108      10:53:36  1477.81    5 <   54>  77.84     359994                  
           53 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4271  MT  10:56:41  1477.02    4 <   55>  79.34     364356    32.26         
           54 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6517  MT  10:54:49  1470.46    6 <   58>  80.84     359994    32.21         
           55 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749  MT  10:57:52  1469.97    5 <  106>  82.34     364356    32.16         
           56 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  10:58:50  1468.29    2 <   76>  83.83     365359    32.11         
           57 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10019 MT  10:46:52  1464.86    4 <   99>  85.33     346977    32.05         
           58 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508  MT  10:56:03  1463.09    7 <   59>  86.83     359994    32.00         
           59 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6538  MT  10:56:10  1462.40    8 <   66>  88.32     359994                  
           60 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479  MT  10:39:54  1462.26    3 <   61>  89.82     336173    31.89         
           61 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      10:39:55  1462.15    4 <   62>  91.32     336173                  
           62 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23    MT  10:39:58  1461.83    5 <   63>  92.81     336173    31.79         
           63 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116  MT  10:40:04  1461.20    6 <   89>  94.31     336173    31.74         
           64 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920  MT  10:56:39  1460.71    7 <   65>  95.81     360284    31.68         
           65 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748   MT  10:56:47  1459.92    8 <   67>  97.31     360284                  
           66 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7613      10:56:37  1459.73    9 <   78>  98.80     359994                  
           67 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705   MT  10:56:51  1459.53    9 <   98> 100.30     360284                  
           68 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8280  MT  10:59:38  1458.56    4 <   70> 101.80     364105    31.47         
           69 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2793      10:56:45  1458.53    2 <   73> 103.29     359893                  
           70 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642  MT  10:59:41  1458.27    5 <  100> 104.79     364105    31.37         
           71 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6713  MT  11:04:57  1458.09    6 <  133> 106.29     371741                  
           72 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000  MT  10:50:12  1457.79   11-  2-  2 107.78     350160    31.26         
           73 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6911   MT  10:57:02  1456.86    3 <  108> 109.28     359893    31.21         
           74 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  10:48:39  1455.44    3 <   77> 110.78     347340    31.16         
           75 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 10:49:42  1453.16   44-  4-  4 112.28     348322    31.11         
           76 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2925  MT  11:01:33  1452.43    3 <   95> 113.77     365359    31.05         
           77 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5658  MT  10:49:09  1452.39    4 <   85> 115.27     347340    31.00         
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6527      10:57:53  1452.27   10 <   79> 116.77     359994                  
           79 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615  MT  10:57:57  1451.88   11 <   87> 118.26     359994                  
           80 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  MT  10:51:36  1451.75    9 <   81> 119.76     350742                  
           81 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5570  MT  10:51:38  1451.55   10 <   82> 121.26     350742                  
           82 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  MT  10:51:39  1451.45   11 <   83> 122.75     350742                  
           83 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599   MT  10:51:41  1451.25   12 <  126> 124.25     350742                  
           84 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-730   MT  10:51:46  1450.58    5 <   88> 125.75     350703    30.63         
           85 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333  MT  10:49:29  1450.37            5 127.25     347340    30.58         
           86 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11308 MT  10:51:29  1450.04            2 128.74     350160    30.53         
           87 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  10:58:21  1449.54   12 <   93> 130.24     359994                  
           88 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775   MT  10:52:01  1449.09    6 <  102> 131.74     350703                  
           89 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  10:42:10  1447.98    7 <   90> 133.23     336173    30.37         
           90 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      10:42:16  1447.36    8 <   91> 134.73     336173                  
           91 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-5     MT  10:42:24  1446.53            9 136.23     336173                  
           92 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   MT  10:51:03  1445.02    2 <  101> 137.72     348322    30.21         
           93 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6176      10:59:09  1444.89   13 <   94> 139.22     359994                  
           94 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563  MT  10:59:10  1444.79   14 <   97> 140.72     359994                  
           95 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909  MT  11:02:53  1444.77    4 <   96> 142.22     365359    30.05         
           96 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918  MT  11:03:07  1443.44    5 <  107> 143.71     365359    30.00         
           97 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6529      10:59:25  1443.34   15 <  110> 145.21     359994                  
           98 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      10:59:53  1441.81   10 <  117> 146.71     360284                  
           99 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 MT  10:50:40  1441.73    5 <  104> 148.20     346977    29.84         
          100 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729  MT  11:02:38  1441.24    6 <  113> 149.70     364105                  
          101 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-414   MT  10:51:42  1441.13    3 <  118> 151.20     348322    29.74         
          102 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726   MT  10:53:24  1440.85            7 152.69     350703                  
          103 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      11:04:38  1439.23    7 <  105> 154.19     366476                  
          104 Wastowski Dariusz    2    PL-063-16-7257   MT  10:51:10  1438.74            6 155.69     346977                  
          105 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3060      11:04:45  1438.57    8 <  109> 157.19     366476                  
          106 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4261  MT  11:03:26  1437.68    6 <  112> 158.68     364356                  
          107 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2942  MT  11:04:15  1437.01    6 <  125> 160.18     365359                  
          108 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771  MT  11:00:28  1436.89    4 <  119> 161.68     359893    29.37         
          109 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-813   MT  11:05:04  1436.79            9 163.17     366476                  
          110 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676  MT  11:00:47  1435.48   16 <  111> 164.67     359994                  
          111 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  11:00:51  1435.10   17 <  120> 166.17     359994                  
          112 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3510  MT  11:03:54  1435.04    7 <  124> 167.66     364356                  
          113 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704  MT  11:03:53  1434.14    7 <  127> 169.16     364105                  
          114 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528   MT  11:03:47  1432.00    3 <  115> 170.66     363418    29.05         
          115 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816   MT  11:04:00  1430.78            4 172.16     363418    29.00         
          116 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564  MT  10:50:48  1429.99   12-  1-  1 173.65     344342    28.95         
          117 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-3473      11:01:57  1429.98   11 <  121> 175.15     360284                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 11/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 4, odbytego w dniu 02.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  MT  10:53:56  1427.94            4 176.65     348322    28.84         
          119 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      11:02:03  1427.86    5 <  129> 178.14     359893                  
          120 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-360       11:02:08  1427.79   18 <  122> 179.64     359994                  
          121 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288  MT  11:02:40  1425.93   12 <  123> 181.14     360284                  
          122 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12903 MT  11:02:28  1425.91           19 182.63     359994                  
          123 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746   MT  11:02:47  1425.27           13 184.13     360284                  
          124 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254  MT  11:05:42  1424.94            8 185.63     364356                  
          125 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6021  MT  11:06:28  1424.59    7 <  130> 187.13     365359                  
          126 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-519   MT  10:56:33  1422.60   13 <  134> 188.62     350742                  
          127 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086  MT  11:06:13  1421.08    8 <  128> 190.12     364105                  
          128 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3763  MT  11:06:14  1420.99    9 <  132> 191.62     364105                  
          129 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6919   MT  11:03:39  1418.86            6 193.11     359893    28.26         
          130 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2907  MT  11:07:47  1417.31    8 <  131> 194.61     365359                  
          131 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2920  MT  11:07:50  1417.04            9 196.11     365359                  
          132 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758  MT  11:07:02  1416.57           10 197.60     364105                  
          133 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2711  MT  11:12:28  1416.34            7 199.10     371741                  
          134 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  MT  10:57:41  1416.09           14 200.60     350742                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          135 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     10:47:25  1415.96                        336173                  
          136 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       10:57:43  1415.90                        350742                  
          137 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446      10:56:01  1415.85                        348322                  
          138 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2437      10:47:30  1415.47                        336173                  
          139 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033      11:08:09  1415.30                        365359                  
          140 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-91        10:47:32  1415.27                        336173                  
          141 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3410      11:04:25  1414.58                        359893                  
          142 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908      10:56:22  1413.84                        348322                  
          143 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      10:55:47  1413.20                        347340                  
          144 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611       10:55:51  1412.81                        347340                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
     5 z 50 Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Orłowski Grzegorz              2        25      5      7  168.48    28.0 
         2 Wojtaluk Krzysztof             2        40      5      9  167.94    22.5 
         3 Gostyński Zbigniew             2        31      5     14  167.83    45.2 
         4 Wastowski Dariusz              2        27      5      6  166.10    22.2 
         5 Gliwa Jerzy                    2        25      5      8  166.00    32.0 
         6 Gostyński Robert               2        20      5      7  165.16    35.0 
         7 Żmidziński Grzegorz            2        44      5     13  164.73    29.5 
         8 Mackiewicz Andrzej             2        38      5     10  164.00    26.3 
         9 Gajewski Sebastian             2        82      5     19  162.63    23.2 
        10 Socha Ryszard                  2        61      5      9  159.16    14.8 
        11 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      5      5  159.06    18.5 
        12 Kubisiak Franciszek            2        33      5      9  155.84    27.3 
        13 Mora Józef                     2        29      4      4  126.79    13.8 
        14 Bińczyk Andrzej                2        32      4      6  122.73    18.8 
        15 Wójcik Mariusz                 2        44      4      4  119.90     9.1 
        16 Zawiślak Mariusz               2        11      2      2   61.79    18.2 
        17 Kulczyk Jerzy                  2        10      1      1   34.84    10.0 
        18 Stach Rafał                    2        12      1      1   28.95     8.3 
        19 Nowakowski Zbigniew            2        30      0      0    0.00     0.0 
        20 Muchowski Andrzej              2        18      0      0    0.00     0.0 
        21 Dzienisz Stanisław             2        29      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
        5 z 50 Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1727.15  42.7 
            2 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4     52 1705.02  27.4 
            3 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1704.58  37.7 
            4 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5     52 1687.97  35.1 
            5 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      3      5     52 1677.21  28.4 
            6 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      5      5      5      3      5     52 1669.50  22.2 
            7 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5     52 1629.36  25.6 
            8 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      4     51 1581.45  21.6 
            9 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5     48 1565.67  14.8 
           10 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4      3      5     49 1555.20  20.4 
           11 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      2      5      5      5      5      5      3      5     45 1546.45  20.1 
           12 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5      3      5     41 1310.50  17.0 
           13 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      3      5      5      3      5      5      1     --     39 1215.97  16.8 
           14 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      3      2      5      5      3      4     35 1212.82  10.6 
           15 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      4      5      5      5      4     --     --     33 1083.92  27.6 
           16 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      3     --     33 1046.91  15.0 
           17 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     --     --     35  875.58  34.5 
           18 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     --      5     33  871.93  17.6 
           19 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3      0      5     28  815.76  11.6 
           20 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1      0      1     15  430.37   6.9 
           21 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     --      0     13  386.36   6.0 
           22 Kryczka Henryk                  2       2      2      1      0      1      0      3      1      3      0     --     13  347.44   8.3 
           23 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     --      1     13  323.11   7.1 
           24 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      1      2      8  262.79   2.7 
           25 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --     --     --      9  132.27   8.9 
           26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00   0.0 
           27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0    0.00   0.0 
           29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
     5 z calosci Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Gostyński Zbigniew             2        31      5     14  170.73    45.2 
         2 Orłowski Grzegorz              2        25      5      7  168.48    28.0 
         3 Wojtaluk Krzysztof             2        40      5      9  168.05    22.5 
         4 Żmidziński Grzegorz            2        44      5     13  167.26    29.5 
         5 Wastowski Dariusz              2        27      5      6  166.10    22.2 
         6 Gliwa Jerzy                    2        25      5      8  166.00    32.0 
         7 Gajewski Sebastian             2        82      5     19  165.53    23.2 
         8 Gostyński Robert               2        20      5      7  165.16    35.0 
         9 Mackiewicz Andrzej             2        38      5     10  164.00    26.3 
        10 Socha Ryszard                  2        61      5      9  163.47    14.8 
        11 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      5      5  159.06    18.5 
        12 Kubisiak Franciszek            2        33      5      9  155.84    27.3 
        13 Bińczyk Andrzej                2        32      5      6  154.68    18.8 
        14 Mora Józef                     2        29      4      4  126.79    13.8 
        15 Wójcik Mariusz                 2        44      4      4  119.90     9.1 
        16 Zawiślak Mariusz               2        11      2      2   61.79    18.2 
        17 Kulczyk Jerzy                  2        10      1      1   34.84    10.0 
        18 Stach Rafał                    2        12      1      1   28.95     8.3 
        19 Nowakowski Zbigniew            2        30      0      0    0.00     0.0 
        20 Muchowski Andrzej              2        18      0      0    0.00     0.0 
        21 Dzienisz Stanisław             2        29      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
        5 z calosci Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1748.51  42.7 
            2 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1746.53  37.9 
            3 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1719.33  22.2 
            4 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4     52 1706.26  27.4 
            5 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5     52 1689.82  35.1 
            6 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      3      5     52 1682.73  28.4 
            7 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5     52 1636.54  25.6 
            8 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      3      5     50 1632.66  14.8 
            9 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      5     52 1627.30  21.6 
           10 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      2      5      5      5      5      5      3      5     47 1570.75  20.1 
           11 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4      3      5     49 1555.20  20.4 
           12 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      1     --     46 1371.59  17.0 
           13 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5      3      5     41 1321.72  17.0 
           14 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      4      2      5      5      3      4     36 1237.16  10.6 
           15 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     35 1156.77  27.6 
           16 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      3     --     33 1067.63  15.0 
           17 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     --     --     35  875.58  34.5 
           18 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     --      5     33  871.93  17.6 
           19 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      4      0      5      3      5      0     --     31  847.82   8.3 
           20 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3      0      5     28  815.76  11.6 
           21 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1      0      1     15  430.37   6.9 
           22 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     --      0     13  386.36   6.0 
           23 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     --      1     13  323.11   7.1 
           24 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      1      2      8  262.79   2.7 
           25 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     --     --     11  165.32   8.9 
           26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00   0.0 
           27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0    0.00   0.0 
           29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                     1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        9    300.82    3128.766     833.770 
                     2 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        9    258.01    2535.736     669.970 
                     3 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        8    308.17    2958.817     617.530 
                     4 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        8    307.89    3005.379     531.330 
                     5 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        8    296.61    3004.999     557.910 
                     6 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        8    285.60    2956.469     655.850 
                     7 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        8    279.13    2713.427     574.810 
                     8 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        8    276.63    2573.225     524.960 
                     9 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        8    247.99    2628.674     695.800 
                    10 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        8    245.44    2455.096     612.130 
                    11 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        8    215.45    2081.884     330.230 
                    12 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        7    272.64    2923.505     633.440 
                    13 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        7    266.87    2396.192     272.010 
                    14 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        7    259.80    2644.715     631.450 
                    15 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        7    246.35    2422.776     609.590 
                    16 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        7    246.01    2340.385     479.930 
                    17 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        7    227.18    2184.251     571.170 
                    18 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        7    215.49    2046.994     477.330 
                    19 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        7    205.87    1879.057     249.900 
                    20 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        7    198.57    1998.464     698.950 
                    21 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        7    193.10    1799.596     276.160 
                    22 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    172.01    1604.400     346.740 
                    23 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.82    1546.228     664.260 
                    24 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        6    250.39    2738.984     666.000 
                    25 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        6    242.00    2551.019     683.660 
                    26 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        6    241.30    2551.019     685.140 
                    27 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        6    241.11    2626.404     724.820 
                    28 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        6    239.47    2353.011     446.560 
                    29 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        6    233.61    2285.194     476.300 
                    30 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        6    225.91    2269.024     386.670 
                    31 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        6    224.10    2228.330     572.560 
                    32 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        6    208.36    1876.581     555.870 
                    33 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        6    204.69    2068.232     476.740 
                    34 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        6    203.14    2013.197     522.770 
                    35 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5529      0        6    200.50    2097.957     672.970 
                    36 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        6    196.88    2018.228     450.940 
                    37 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        6    194.04    2096.824     828.870 
                    38 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        6    191.94    1836.417     449.440 
                    39 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        6    190.60    1894.747     301.910 
                    40 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        6    180.73    1910.417     541.060 
                    41 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        6    178.31    1591.170     213.830 
                    42 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        6    176.78    1665.333     530.690 
                    43 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        6    170.28    1622.920     789.070 
                    44 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        6    164.81    1786.821     859.180 
                    45 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        6    155.12    1668.620     692.120 
                    46 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        6    153.85    1495.180     518.180 
                    47 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        6    140.14    1277.572     447.580 
                    48 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        6    135.95    1277.572     589.310 
                    49 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    132.58    1244.116     519.560 
                    50 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        6    131.99    1467.850     891.920 
                    51 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        6    128.36    1279.481     639.360 
                    52 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        5    222.26    1991.143     192.570 
                    53 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12941     0        5    214.13    2227.804     501.000 
                    54 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8211      0        5    201.45    2180.714     571.170 
                    55 Socha Ryszard             2   PL-0193-11-1017      1        5    200.11    1873.689     620.280 
                    56 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5657      0        5    194.42    2143.524     615.040 
                    57 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-14-8345      0        5    192.10    2172.890     565.620 
                    58 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2063      1        5    185.26    1938.917     313.680 
                    59 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-776       0        5    182.67    1777.641     326.210 
                    60 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6466      0        5    181.39    1917.081     611.640 
                    61 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        5    175.67    1781.288     407.350 
                    62 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5842      1        5    172.08    1747.890     439.800 
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                    63 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        5    170.76    1631.523     443.340 
                    64 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        5    169.93    1701.279     435.810 
                    65 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6427      1        5    169.68    1553.771     392.710 
                    66 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        5    167.27    1632.076     409.800 
                    67 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        5    167.26    1727.473     294.090 
                    68 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7275      1        5    166.45    1702.740     381.140 
                    69 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8288      0        5    166.27    1786.650     623.140 
                    70 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-705       0        5    165.57    1786.650     735.880 
                    71 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-760       0        5    160.15    1565.227     532.930 
                    72 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        5    157.02    1702.400     529.370 
                    73 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        5    157.02    1513.048     496.690 
                    74 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9085      0        5    154.16    1544.986     548.310 
                    75 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        5    151.49    1426.017     439.160 
                    76 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        5    151.14    1485.873     536.770 
                    77 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2931      0        5    146.95    1420.581     655.420 
                    78 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2045      1        5    144.98    1514.413     662.920 
                    79 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1108      0        5    144.35    1426.618     533.570 
                    80 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        5    143.61    1465.883     513.980 
                    81 Orłowski Grzegorz         2   PL-0296-14-9566      1        5    141.72    1622.624     421.830 
                    82 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        5    138.08    1355.615     386.290 
                    83 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5540      1        5    136.37    1254.256     460.370 
                    84 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        5    135.94    1377.508     637.930 
                    85 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2059      1        5    135.15    1346.476     532.980 
                    86 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        5    134.19    1329.729     529.170 
                    87 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-730       1        5    132.98    1376.916     355.020 
                    88 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        5    132.63    1211.593     241.280 
                    89 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        5    130.82    1318.147     622.600 
                    90 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-14-10914     0        5    130.00    1340.270     488.290 
                    91 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        5    128.73    1309.831     445.660 
                    92 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1183      0        5    121.60    1090.057     459.600 
                    93 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2479      1        5    119.84    1090.057     609.200 
                    94 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        5    118.45    1158.288     574.980 
                    95 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        5    117.87    1097.966     493.080 
                    96 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        5    117.73    1190.162     594.840 
                    97 Mackiewicz Andrzej        2   PL-0303-16-3729      1        5    117.26    1348.111     654.120 
                    98 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        5    115.39    1259.806     555.100 
                    99 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        5    110.11     981.547     473.040 
                   100 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.94     926.830     342.880 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 11/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 4, odbytego w dniu 02.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-301       10:33:04  1555.49   27-  6-  0   1.50     346977                  
            2 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-13-4559      10:49:02  1555.18   25-  7-  0   2.99     371741                  
            3 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      10:33:11  1554.67    2 <   14>   4.49     346977                  
            4 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3953      10:45:39  1552.50   10-  1-  0   5.99     365846                  
            5 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6533      10:42:09  1550.70   82- 24-  0   7.49     359994                  
            6 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:36:23  1549.33   31- 15-  0   8.98     350742                  
            7 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776       10:36:33  1548.02   20-  8-  0  10.48     350703                  
            8 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213       10:45:23  1543.94   29-  7-  0  11.98     363418                  
            9 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      10:29:02  1534.80   61- 12-  0  13.47     336173                  
           10 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753      10:52:40  1531.90    2 <   20>  14.97     371741                  
           11 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017      10:49:38  1529.32   40- 11-  0  16.47     366476                  
           12 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740      10:49:22  1521.12   38- 12-  0  17.96     364105                  
           13 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5884      10:51:08  1519.81    2 <   36>  19.46     366476                  
           14 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-344       10:38:57  1515.51    3 <   57>  20.96     346977                  
           15 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       10:41:43  1513.67    2 <   15>  22.46     350742                  
           15 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604      10:41:43  1513.67    3 <   24>  22.46     350742                  
           17 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7856      10:51:12  1510.60   25-  8-  0  25.45     364356                  
           18 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582       10:50:53  1508.69    2 <  114>  26.95     363418                  
           19 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904      10:49:41  1503.17   44- 14-  0  28.44     360284                  
           20 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059      10:57:26  1502.39    3 <   48>  29.94     371741                  
           21 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9745      10:52:35  1501.98    2 <   30>  31.44     364356                  
           22 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2766      10:50:02  1499.35   32-  7-  0  32.93     359893                  
           23 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      10:50:25  1498.58    2 <   25>  34.43     360284                  
           24 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       10:44:06  1498.26    4 <   26>  35.93     350742                  
           25 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211      10:50:29  1498.17    3 <   40>  37.43     360284                  
           26 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914     10:44:07  1498.15    5 <   34>  38.92     350742                  
           27 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565      10:50:20  1497.89    2 <   50>  40.42     359994                  
           28 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741       10:44:12  1497.45    2 <   29>  41.92     350703                  
           29 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749       10:44:15  1497.13    3 <   44>  43.41     350703                  
           30 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9747      10:53:33  1496.02    3 <   53>  44.91     364356                  
           31 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6327      10:54:04  1491.83    2 <   33>  46.41     364105                  
           32 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70        10:35:29  1490.90    2 <   60>  47.90     336173                  
           33 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222      10:54:35  1488.67    3 <   68>  49.40     364105                  
           34 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529      10:45:42  1488.09    6 <   42>  50.90     350742                  
           35 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      10:43:47  1485.73   27-  9-  0  52.40     347340                  
           36 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-812       10:56:41  1485.61    3 <   38>  53.89     366476                  
           37 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441      10:43:55  1484.89    2 <   74>  55.39     347340                  
           38 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      10:56:52  1484.51    4 <   39>  56.89     366476                  
           39 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      10:56:53  1484.41    5 <   41>  58.38     366476                  
           40 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      10:52:46  1484.08    4 <   45>  59.88     360284                  
           41 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345      10:57:00  1483.71    6 <  103>  61.38     366476                  
           42 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582       10:46:26  1483.47    7 <   43>  62.87     350742                  
           43 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       10:46:34  1482.63    8 <   80>  64.37     350742                  
           44 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685      10:46:34  1482.47    4 <   84>  65.87     350703                  
           45 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730       10:53:04  1482.24    5 <   47>  67.37     360284                  
           46 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2910      10:56:34  1481.79   33- 11-  0  68.86     365359                  
           47 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726      10:53:10  1481.63    6 <   64>  70.36     360284                  
           48 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2710      11:01:10  1480.06    4 <   49>  71.86     371741                  
           49 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      11:01:14  1479.66    5 <   71>  73.35     371741                  
           50 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585      10:53:29  1478.52    3 <   51>  74.85     359994                  
           51 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6165      10:53:35  1477.91    4 <   52>  76.35     359994                  
           52 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6108      10:53:36  1477.81    5 <   54>  77.84     359994                  
           53 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4271      10:56:41  1477.02    4 <   55>  79.34     364356                  
           54 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6517      10:54:49  1470.46    6 <   58>  80.84     359994                  
           55 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749      10:57:52  1469.97    5 <  106>  82.34     364356                  
           56 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     10:58:50  1468.29    2 <   76>  83.83     365359                  
           57 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10019     10:46:52  1464.86    4 <   99>  85.33     346977                  
           58 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508      10:56:03  1463.09    7 <   59>  86.83     359994                  
           59 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6538      10:56:10  1462.40    8 <   66>  88.32     359994                  
           60 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479      10:39:54  1462.26    3 <   61>  89.82     336173                  
           61 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      10:39:55  1462.15    4 <   62>  91.32     336173                  
           62 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23        10:39:58  1461.83    5 <   63>  92.81     336173                  
           63 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116      10:40:04  1461.20    6 <   89>  94.31     336173                  
           64 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920      10:56:39  1460.71    7 <   65>  95.81     360284                  
           65 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       10:56:47  1459.92    8 <   67>  97.31     360284                  
           66 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7613      10:56:37  1459.73    9 <   78>  98.80     359994                  
           67 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       10:56:51  1459.53    9 <   98> 100.30     360284                  
           68 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8280      10:59:38  1458.56    4 <   70> 101.80     364105                  
           69 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2793      10:56:45  1458.53    2 <   73> 103.29     359893                  
           70 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642      10:59:41  1458.27    5 <  100> 104.79     364105                  
           71 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6713      11:04:57  1458.09    6 <  133> 106.29     371741                  
           72 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000      10:50:12  1457.79   11-  2-  0 107.78     350160                  
           73 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6911       10:57:02  1456.86    3 <  108> 109.28     359893                  
           74 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      10:48:39  1455.44    3 <   77> 110.78     347340                  
           75 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 10:49:42  1453.16   44- 12-  5 112.28     348322    36.43   36.43 
           76 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2925      11:01:33  1452.43    3 <   95> 113.77     365359                  
           77 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5658      10:49:09  1452.39    4 <   85> 115.27     347340                  
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6527      10:57:53  1452.27   10 <   79> 116.77     359994                  
           79 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615      10:57:57  1451.88   11 <   87> 118.26     359994                  
           80 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538      10:51:36  1451.75    9 <   81> 119.76     350742                  
           81 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5570      10:51:38  1451.55   10 <   82> 121.26     350742                  
           82 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521      10:51:39  1451.45   11 <   83> 122.75     350742                  
           83 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599       10:51:41  1451.25   12 <  126> 124.25     350742                  
           84 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-730       10:51:46  1450.58    5 <   88> 125.75     350703                  
           85 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333      10:49:29  1450.37    5 <  143> 127.25     347340                  
           86 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11308     10:51:29  1450.04            2 128.74     350160                  
           87 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      10:58:21  1449.54   12 <   93> 130.24     359994                  
           88 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775       10:52:01  1449.09    6 <  102> 131.74     350703                  
           89 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      10:42:10  1447.98    7 <   90> 133.23     336173                  
           90 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      10:42:16  1447.36    8 <   91> 134.73     336173                  
           91 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-5         10:42:24  1446.53    9 <  135> 136.23     336173                  
           92 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462       10:51:03  1445.02    2 <  101> 137.72     348322                  
           93 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6176      10:59:09  1444.89   13 <   94> 139.22     359994                  
           94 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563      10:59:10  1444.79   14 <   97> 140.72     359994                  
           95 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      11:02:53  1444.77    4 <   96> 142.22     365359                  
           96 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918      11:03:07  1443.44    5 <  107> 143.71     365359                  
           97 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6529      10:59:25  1443.34   15 <  110> 145.21     359994                  
           98 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      10:59:53  1441.81   10 <  117> 146.71     360284                  
           99 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009     10:50:40  1441.73    5 <  104> 148.20     346977                  
          100 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729      11:02:38  1441.24    6 <  113> 149.70     364105                  
          101 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-414       10:51:42  1441.13    3 <  118> 151.20     348322                  
          102 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726       10:53:24  1440.85    7 <  158> 152.69     350703                  
          103 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      11:04:38  1439.23    7 <  105> 154.19     366476                  
          104 Wastowski Dariusz    2    PL-063-16-7257       10:51:10  1438.74            6 155.69     346977                  
          105 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3060      11:04:45  1438.57    8 <  109> 157.19     366476                  
          106 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4261      11:03:26  1437.68    6 <  112> 158.68     364356                  
          107 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2942      11:04:15  1437.01    6 <  125> 160.18     365359                  
          108 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771      11:00:28  1436.89    4 <  119> 161.68     359893                  
          109 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-813       11:05:04  1436.79    9 <  159> 163.17     366476                  
          110 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676      11:00:47  1435.48   16 <  111> 164.67     359994                  
          111 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      11:00:51  1435.10   17 <  120> 166.17     359994                  
          112 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3510      11:03:54  1435.04    7 <  124> 167.66     364356                  
          113 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704      11:03:53  1434.14    7 <  127> 169.16     364105                  
          114 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528       11:03:47  1432.00    3 <  115> 170.66     363418                  
          115 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816       11:04:00  1430.78    4 <  149> 172.16     363418                  
          116 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564      10:50:48  1429.99   12-  1-  0 173.65     344342                  
          117 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-3473      11:01:57  1429.98   11 <  121> 175.15     360284                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 11/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 4, odbytego w dniu 02.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403      10:53:56  1427.94    4 <  137> 176.65     348322                  
          119 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      11:02:03  1427.86    5 <  129> 178.14     359893                  
          120 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-360       11:02:08  1427.79   18 <  122> 179.64     359994                  
          121 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288      11:02:40  1425.93   12 <  123> 181.14     360284                  
          122 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12903     11:02:28  1425.91   19 <  146> 182.63     359994                  
          123 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746       11:02:47  1425.27   13 <  148> 184.13     360284                  
          124 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254      11:05:42  1424.94            8 185.63     364356                  
          125 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6021      11:06:28  1424.59    7 <  130> 187.13     365359                  
          126 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-519       10:56:33  1422.60   13 <  134> 188.62     350742                  
          127 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086      11:06:13  1421.08    8 <  128> 190.12     364105                  
          128 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3763      11:06:14  1420.99    9 <  132> 191.62     364105                  
          129 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6919       11:03:39  1418.86    6 <  141> 193.11     359893                  
          130 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2907      11:07:47  1417.31    8 <  131> 194.61     365359                  
          131 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2920      11:07:50  1417.04    9 <  139> 196.11     365359                  
          132 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758      11:07:02  1416.57   10 <  147> 197.60     364105                  
          133 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2711      11:12:28  1416.34            7 199.10     371741                  
          134 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595      10:57:41  1416.09   14 <  136> 200.60     350742                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          135 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     10:47:25  1415.96   10 <  138>            336173                  
          136 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       10:57:43  1415.90           15            350742                  
          137 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446      10:56:01  1415.85    5 <  142>            348322                  
          138 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2437      10:47:30  1415.47   11 <  140>            336173                  
          139 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033      11:08:09  1415.30   10 <  145>            365359                  
          140 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-91        10:47:32  1415.27           12            336173                  
          141 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3410      11:04:25  1414.58            7            359893                  
          142 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  SOT 10:56:22  1413.84    6 <  151>            348322    33.20   33.20 
          143 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      10:55:47  1413.20    6 <  144>            347340                  
          144 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611       10:55:51  1412.81    7 <  156>            347340                  
          145 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063      11:08:53  1411.29           11            365359                  
          146 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-12-1020      11:05:08  1411.00   20 <  152>            359994                  
          147 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8230      11:08:04  1410.90   11 <  166>            364105                  
          148 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:05:32  1409.93           14            360284                  
          149 Mora Józef           2    PL-S39-13-2205       11:07:48  1409.69    5 <  150>            363418                  
          150 Mora Józef           2    PL-S39-13-2211       11:07:51  1409.42    6 <  155>            363418                  
          151 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-454       10:57:10  1409.26    7 <  161>            348322                  
          152 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3616      11:05:36  1408.43   21 <  153>            359994                  
          153 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12712     11:05:37  1408.34   22 <  154>            359994                  
          154 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3655      11:05:42  1407.88   23 <  157>            359994                  
          155 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       11:08:13  1407.41            7            363418                  
          156 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      10:56:57  1406.52    8 <  160>            347340                  
          157 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3612      11:05:59  1406.32           24            359994                  
          158 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       10:59:26  1406.00            8            350703                  
          159 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7060      11:10:47  1405.29   10 <  163>            366476                  
          160 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3339      10:57:18  1404.53            9            347340                  
          161 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 10:58:01  1404.43    8 <  162>            348322    32.29   32.29 
          162 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 10:58:05  1404.05    9 <  164>            348322    32.24   32.24 
          163 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3012      11:11:05  1403.67           11            366476                  
          164 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6411      10:58:11  1403.49   10 <  165>            348322                  
          165 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452   SOT 10:58:22  1402.45   11 <  167>            348322    32.10   32.10 
          166 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252      11:09:38  1402.38           12            364105                  
          167 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-424       10:58:25  1402.17           12            348322                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          168 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0296-13-4413      11:09:44  1401.84                        364105                  
          169 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      11:07:09  1401.07                        360284                  
          170 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6712      11:15:34  1399.80                        371741                  
          171 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3952      11:11:26  1399.39                        365846                  
          172 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5702      10:50:16  1399.17                        336173                  
          173 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8274      11:10:38  1397.00                        364105                  
          174 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6016      10:58:25  1396.75                        346977                  
          175 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6912       11:07:51  1395.75                        359893                  
          176 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6146      11:07:57  1395.60                        359994                  
          177 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3726      11:11:01  1394.95                        364105                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
     Punktacja GMP Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        44      5     12  166.26    27.3 
         2 Zawiślak Mariusz               2        11      0      1    0.00     9.1 
         3 Socha Ryszard                  2        61      0      6    0.00     9.8 
         4 Mora Józef                     2        29      0      5    0.00    17.2 
         5 Gostyński Robert               2        20      0      4    0.00    20.0 
         6 Gostyński Zbigniew             2        31      0      7    0.00    22.6 
         7 Stach Rafał                    2        12      0      1    0.00     8.3 
         8 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      0      6    0.00    22.2 
         9 Nowakowski Zbigniew            2        30      0      0    0.00     0.0 
        10 Wastowski Dariusz              2        27      0      2    0.00     7.4 
        11 Muchowski Andrzej              2        18      0      0    0.00     0.0 
        12 Gliwa Jerzy                    2        25      0      3    0.00    12.0 
        13 Kubisiak Franciszek            2        33      0      9    0.00    27.3 
        14 Kulczyk Jerzy                  2        10      0      0    0.00     0.0 
        15 Wojtaluk Krzysztof             2        40      0      5    0.00    12.5 
        16 Dzienisz Stanisław             2        29      0      0    0.00     0.0 
        17 Gajewski Sebastian             2        82      0     15    0.00    18.3 
        18 Żmidziński Grzegorz            2        44      0      5    0.00    11.4 
        19 Mackiewicz Andrzej             2        38      0      7    0.00    18.4 
        20 Bińczyk Andrzej                2        32      0      4    0.00    12.5 
        21 Orłowski Grzegorz              2        25      0      1    0.00     4.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
        Punktacja GMP Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      3      0      5      5      5      5      5     28 1119.89  13.9 
            2 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4      4      0     17  710.73  11.7 
            3 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      4      0      5      3      4      0      0     16  635.20  16.3 
            4 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      1      0      0     13  567.11  17.5 
            5 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     --     --     13  535.22  14.5 
            6 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      0      0      7  289.61  12.1 
            7 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0     --     --      4  157.45  11.9 
            8 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      0      0      2   73.29   6.8 
            9 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   2.7 
           10 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   8.5 
           11 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           12 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   2.8 
           13 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  10.9 
           14 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00   0.0 
           15 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0    0.00   4.4 
           16 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           17 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0    0.00   0.0 
           18 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00   6.3 
           19 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           20 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  14.9 
           21 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0      0    0.00   3.3 
           22 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  18.0 
           23 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00   4.1 
           24 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00  10.2 
           25 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  10.3 
           26 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  18.1 
           27 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0      0    0.00  12.4 
           28 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  10.7 
           29 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0      0    0.00   9.9