PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 7/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                  Wittenberge 2 w dniu 05.06.2017.                     
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:15:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     360087 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     43
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1412
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    283 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1562.33
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1492.61
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 09:57:57
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 10:21:57
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 37 min.  4 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.:               słonecznie      
                                   w miejscu przylotu:               słonecznie      
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      19|   510|   117| 22.90|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      24|   902|   166| 18.40|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      43|  1412|   283| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1870  MT  09:57:57  1562.33   47- 18-  5   0.71     348322    35.00         
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 09:58:32  1558.26   51- 13-  5   1.42     348322    34.98         
            3 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-463   MT  09:58:35  1557.91    2 <   21>   2.12     348322    34.95         
            4 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904  MT  10:06:23  1557.09   52- 12-  5   2.83     360284    34.93         
            5 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1905  MT  10:03:17  1550.78   29-  8-  5   3.54     354017    34.90         
            6 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2817  MT  09:59:37  1550.74    2 <   24>   4.25     348322    34.88         
            7 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-96        10:07:50  1547.50   38- 13-  5   4.96     360309                  
            8 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589  MT  10:07:45  1546.26   54- 14-  5   5.67     359893    34.83         
            9 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7271  MT  10:07:46  1546.15    2 <   10>   6.37     359893    34.80         
           10 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      10:07:49  1545.82    3 <   11>   7.08     359893                  
           11 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2767  MT  10:07:50  1545.71    4 <   12>   7.79     359893    34.75         
           12 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-16-1272  MT  10:07:54  1545.27    5 <   35>   8.50     359893    34.73         
           13 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 SOT 10:13:09  1543.87   26-  7-  5   9.21     367672    34.70         
           14 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  10:11:59  1541.71   31-  9-  5   9.92     365359    34.68         
           15 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4630  SOT 10:05:26  1540.79   32- 14-  5  10.62     355049    34.65         
           16 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1701  SOT 10:05:27  1540.68    2 <   17>  11.33     355049    34.63         
           17 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4634  MT  10:05:28  1540.57    3 <   39>  12.04     355049    34.60         
           18 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       10:02:46  1539.75   28- 14-  5  12.75     350703                  
           19 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2413      10:26:40  1539.30   49-  5-  3  13.46     387390                  
           20 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2879  MT  10:06:21  1539.29   43- 13-  5  14.16     356115    34.53         
           21 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 10:01:21  1538.86    3 <   88>  14.87     348322    34.50         
           22 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  10:00:45  1538.60   33-  7-  5  15.58     347340    34.48         
           23 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715   MT  10:02:59  1538.28    2 <   38>  16.29     350703    34.45         
           24 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2846      10:01:34  1537.39    3 <   71>  17.00     348322                  
           25 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3005  MT  10:08:18  1537.22   38-  5-  4  17.71     358633    34.40         
           26 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2942  MT  10:07:23  1536.76   46- 10-  5  18.41     357117    34.38         
           27 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926 MT  10:08:26  1536.34    2 <   28>  19.12     358633    34.35         
           28 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3829  MT  10:08:35  1535.35    3 <  105>  19.83     358633    34.33         
           29 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088  MT  10:09:41  1535.19    2 <   30>  20.54     360284    34.30         
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      10:09:44  1534.87    3 <   44>  21.25     360284                  
           31 Czyżewski Urszula i  1    PL-0480-16-5901  MT  10:09:54  1534.13   20-  6-  5  21.95     360368    34.26         
           32 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2424      10:27:32  1534.02    2 <  160>  22.66     387390                  
           33 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  10:13:55  1533.91   42- 15-  5  23.37     366476    34.21         
           34 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-15-5928  MT  10:10:02  1533.26    2 <   75>  24.08     360368    34.18         
           35 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5198  MT  10:09:45  1533.09    6 <   36>  24.79     359893    34.16         
           36 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3434      10:09:50  1532.55    7 <   50>  25.50     359893                  
           37 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2909  MT  10:08:02  1532.47    2 <   62>  26.20     357117    34.11         
           38 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 10:03:53  1532.23    3 <   40>  26.91     350703    34.08         
           39 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845  MT  10:06:45  1532.03    4 <   80>  27.62     355049    34.06         
           40 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  SOT 10:03:56  1531.90    4 <   42>  28.33     350703    34.03         
           41 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  10:04:00  1531.62   35- 17-  5  29.04     350742    34.01         
           42 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  SOT 10:03:59  1531.57    5 <   65>  29.75     350703    33.98         
           43 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       10:04:02  1531.40    2 <   45>  30.45     350742                  
           44 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021  MT  10:10:16  1531.39    4 <  131>  31.16     360284    33.93         
           45 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529   MT  10:04:03  1531.29    3 <   66>  31.87     350742    33.91         
           46 Milewski Mariusz     1    PL-0480-16-3067  MT  10:10:29  1530.69   15-  1-  1  32.58     360452    33.88         
           47 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831   MT  10:12:28  1530.40   33-  1-  1  33.29     363418    33.86         
           48 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2276  MT  10:15:16  1530.25   38- 16-  5  33.99     367667    33.83         
           49 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      09:54:42  1530.15   70- 11-  4  34.70     336173                  
           50 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3407      10:10:14  1529.94    8 <   86>  35.41     359893                  
           51 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  COT 10:15:20  1529.82    2 <   51>  36.12     367667    33.76         
           51 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-712   SOT 10:15:20  1529.82    3 <   54>  36.12     367667    33.76         
           53 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      09:54:46  1529.68    2 <  108>  37.54     336173                  
           54 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3006  MT  10:15:22  1529.61    4 <   57>  38.24     367667    33.68         
           55 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1451  MT  10:07:50  1529.48    2 <   56>  38.95     356115    33.66         
           56 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1405  SOT 10:07:51  1529.38    3 <  123>  39.66     356115    33.63         
           57 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-797   SOT 10:15:26  1529.18    5 <   57>  40.37     367667    33.61         
           57 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3039  SOT 10:15:26  1529.18    6 <   61>  40.37     367667                  
           59 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1543  MT  10:10:40  1528.89    2 <   63>  41.78     360309    33.56         
           60 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    MT  10:01:57  1528.87   28-  3-  3  42.49     346977    33.54         
           61 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6097      10:15:32  1528.55    7 <  121>  43.20     367667                  
           62 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7938  MT  10:08:38  1528.54    3 <  156>  43.91     357117    33.49         
           63 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36    MT  10:10:45  1528.35    3 <   64>  44.62     360309    33.46         
           64 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 10:10:49  1527.92    4 <   84>  45.33     360309    33.44         
           65 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776   MT  10:04:33  1527.78    6 <   67>  46.03     350703    33.41         
           66 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604  MT  10:04:36  1527.62    4 <   69>  46.74     350742    33.39         
           67 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   MT  10:04:35  1527.56    7 <   67>  47.45     350703                  
           67 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769   MT  10:04:35  1527.56    8 <   70>  47.45     350703                  
           69 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  MT  10:04:37  1527.51    5 <   72>  48.87     350742    33.31         
           70 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760   MT  10:04:36  1527.45    9 <  120>  49.58     350703                  
           71 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6099  MT  10:03:03  1527.39    4 <   81>  50.28     348322    33.26         
           72 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-571   MT  10:04:39  1527.29    6 <   73>  50.99     350742    33.24         
           73 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504   SOT 10:04:40  1527.18    7 <  112>  51.70     350742                  
           74 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116 MT  10:06:50  1527.03    2 <   94>  52.41     354017    33.19         
           75 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-14-1217  MT  10:11:00  1526.98    3 <  185>  53.12     360368    33.16         
           76 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  SOT 10:15:49  1526.77    2 <   79>  53.82     367672    33.14         
           77 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3611  MT  10:10:51  1526.65   26-  6-  5  54.53     360061    33.11         
           78 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-625   MT  10:02:32  1526.55    2 <  134>  55.24     347340    33.09         
           79 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  SOT 10:15:52  1526.45    3 <   96>  55.95     367672    33.06         
           80 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006708    MT  10:07:41  1525.89    5 <   82>  56.66     355049    33.04         
           81 Pietrzyk Piotr       1    PL-0173-16-27501     10:03:17  1525.83    5 <  114>  57.37     348322                  
           82 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        10:07:43  1525.67    6 <   83>  58.07     355049                  
           83 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1710  MT  10:07:46  1525.34    7 <   84>  58.78     355049                  
           84 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1547  SOT 10:11:14  1525.23    5 <   93>  59.49     360309    32.94         
           84 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 10:07:47  1525.23    8 <   89>  59.49     355049                  
           86 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7509  MT  10:10:58  1525.19    9 <   98>  60.91     359893                  
           87 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442  MT  10:10:46  1525.08   28-  5-  5  61.61     359564    32.87         
           88 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-440   MT  10:03:24  1525.05    4 <   91>  62.32     348322    32.84         
           89 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000659    MT  10:07:49  1525.02    9 <  100>  63.03     355049                  
           90 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7886  MT  10:10:49  1524.76    2 <  200>  63.74     359564    32.79         
           91 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 10:03:27  1524.72    5 <   92>  64.45     348322    32.77         
           92 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442   MT  10:03:30  1524.39    6 <  127>  65.16     348322                  
           93 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    MT  10:11:25  1524.04    6 <   95>  65.86     360309    32.72         
           94 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3154  MT  10:07:19  1523.86    3 <  101>  66.57     354017    32.69         
           95 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-95    MT  10:11:30  1523.51    7 <   97>  67.28     360309                  
           96 Gawin Józef          1    PL-0302-14-12786 SOT 10:16:22  1523.29    4 <  116>  67.99     367672    32.64         
           97 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1566  SOT 10:11:34  1523.08    8 <  186>  68.70     360309                  
           98 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2793      10:11:19  1522.93   10 <  103>  69.41     359893                  
           99 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2748  MT  10:08:40  1522.91   21-  2-  2  70.11     355854    32.57         
          100 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719  MT  10:08:20  1521.64   10 <  102>  70.82     355049                  
          101 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7630  MT  10:07:40  1521.56    4 <  110>  71.53     354017    32.52         
          102 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7721  MT  10:08:21  1521.53   11 <  126>  72.24     355049                  
          103 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771  MT  10:11:40  1520.67   11 <  256>  72.95     359893                  
          104 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6209  MT  10:11:51  1519.92   92- 11-  4  73.65     359994    32.44         
          105 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950  MT  10:11:06  1518.99    4 <  161>  74.36     358633    32.42         
          106 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4782  SOT 10:18:05  1518.97   27-  2-  2  75.07     369236    32.39         
          107 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12905 MT  10:12:01  1518.86    2 <  117>  75.78     359994    32.37         
          108 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      09:56:22  1518.63    3 <  109>  76.49     336173                  
          109 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  SOT 09:56:24  1518.40    4 <  111>  77.20     336173    32.32         
          110 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-2820  MT  10:08:13  1517.97    5 <  119>  77.90     354017    32.29         
          111 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  09:56:29  1517.83    5 <  113>  78.61     336173    32.27         
          112 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5579  MT  10:06:05  1517.82    8 <  115>  79.32     350742                  
          113 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108  MT  09:56:30  1517.71    6 <  169>  80.03     336173    32.22         
          114 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2814  MT  10:04:31  1517.63    6 <  118>  80.74     348322    32.20         
          115 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       10:06:07  1517.60    9 <  147>  81.44     350742                  
          116 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2854  MT  10:17:17  1517.53    5 <  122>  82.15     367672    32.15         
          117 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  10:12:14  1517.47    3 <  143>  82.86     359994    32.12         
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-15-1851  MT  10:04:33  1517.41    7 <  135>  83.57     348322    32.10         
          119 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-2291      10:08:19  1517.32    6 <  162>  84.28     354017                  
          120 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-703   MT  10:06:09  1517.21   10 <  155>  84.99     350703                  
          121 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3052      10:17:22  1516.99    8 <  174>  85.69     367667                  
          122 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2809  MT  10:17:30  1516.17    6 <  190>  86.40     367672                  
          123 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1417  SOT 10:09:53  1516.14    4 <  124>  87.11     356115    31.97         
          124 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8586  SOT 10:09:56  1515.81    5 <  128>  87.82     356115    31.95         
          125 Bobecki Jan          1    PL-0302-13-10182 MT  10:17:18  1515.80   21-  2-  2  88.53     367279    31.92         
          126 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704    MT  10:09:16  1515.58   12 <  132>  89.24     355049                  
          127 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427  MT  10:04:50  1515.54    7 <  201>  89.94     348322                  
          128 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7982      10:10:03  1515.06    6 <  135>  90.65     356115                  
          129 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2709  MT  10:20:24  1514.84   27-  5-  5  91.36     371741    31.82         
          130 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2737  MT  10:20:29  1514.32    2 <  269>  92.07     371741    31.80         
          131 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      10:12:56  1514.22    5 <  179>  92.78     360284                  
          132 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        10:09:29  1514.18   13 <  275>  93.48     355049                  
          133 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2733  MT  10:18:52  1514.09            2  94.19     369236    31.72         
          134 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614   MT  10:04:29  1513.57    3 <  197>  94.90     347340    31.70         
          135 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13168 MT  10:10:22  1513.02    7 <  139>  95.61     356115                  
          135 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2855      10:05:13  1513.02    8 <  163>  95.61     348322                  
          137 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  10:04:23  1512.65    2 <  165>  97.03     346977    31.62         
          138 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-13312 MT  10:13:04  1512.44    2 <  141>  97.73     360061    31.60         
          139 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8585  SOT 10:10:28  1512.38    8 <  216>  98.44     356115                  
          140 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2363  MT  10:17:53  1512.16            2  99.15     367279    31.55         
          141 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-363   MT  10:13:07  1512.12    3 <  145>  99.86     360061    31.52         
          142 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2131  SOT 10:13:16  1512.10   14-  4-  4 100.57     360284    31.50         
          143 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3647      10:13:05  1512.05    4 <  171> 101.27     359994                  
          144 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  10:17:23  1511.97    2 <  149> 101.98     366476    31.45         
          145 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11942 MT  10:13:12  1511.59    4 <  148> 102.69     360061    31.43         
          146 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3475  SOT 10:13:21  1511.58    2 <  214> 103.40     360284    31.40         
          147 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:07:03  1511.49   10 <  151> 104.11     350742                  
          148 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3619  MT  10:13:14  1511.38    5 <  276> 104.82     360061    31.35         
          149 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  10:17:30  1511.24    3 <  150> 105.52     366476    31.33         
          150 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-813   MT  10:17:32  1511.03    4 <  152> 106.23     366476    31.30         
          151 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-981   MT  10:07:09  1510.84   11 <  153> 106.94     350742                  
          152 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629  MT  10:17:36  1510.62    5 <  158> 107.65     366476    31.25         
          153 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  10:07:13  1510.41   12 <  154> 108.36     350742                  
          154 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014 SOT 10:07:14  1510.30   13 <  196> 109.07     350742                  
          155 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   MT  10:07:13  1510.24   11 <  157> 109.77     350703                  
          156 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-9928  SOT 10:11:30  1510.01    4 <  164> 110.48     357117    31.15         
          157 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731   MT  10:07:16  1509.92   12 <  159> 111.19     350703                  
          158 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017  MT  10:17:43  1509.89    6 <  170> 111.90     366476                  
          159 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726   MT  10:07:17  1509.81   13 <  181> 112.61     350703                  
          160 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8447  MT  10:31:38  1509.51    3 <  165> 113.31     387390    31.05         
          161 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-8830      10:12:37  1509.29            5 114.02     358633                  
          162 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3161  MT  10:09:34  1509.24    7 <  248> 114.73     354017                  
          163 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6226  MT  10:05:50  1508.98    9 <  168> 115.44     348322                  
          164 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-953   MT  10:11:40  1508.95    5 <  193> 116.15     357117    30.95         
          165 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022 MT  10:04:57  1508.92            3 116.86     346977    30.93         
          165 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6515  MT  10:31:44  1508.92    4 <  167> 116.86     387390    30.93         
          167 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513  MT  10:31:46  1508.72            5 118.27     387390    30.88         
          168 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1864  MT  10:05:54  1508.54   10 <  189> 118.98     348322                  
          169 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1127      09:57:52  1508.40    7 <  202> 119.69     336173                  
          170 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014  MT  10:17:58  1508.34    7 <  176> 120.40     366476                  
          171 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3672      10:13:41  1508.25    5 <  173> 121.10     359994                  
          172 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-6393  MT  10:28:19  1508.21   27-  1-  1 121.81     382054    30.76         
          173 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      10:13:43  1508.04    6 <  178> 122.52     359994                  
          174 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-727   MT  10:18:49  1507.97    9 <  177> 123.23     367667                  
          175 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085  MT  10:17:58  1507.89   72-  8-  3 123.94     366367    30.68         
          176 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006  MT  10:18:03  1507.82    8 <  210> 124.65     366476                  
          177 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   SOT 10:18:52  1507.66   10 <  180> 125.35     367667                  
          178 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3655      10:13:47  1507.62    7 <  182> 126.06     359994                  
          179 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730   MT  10:13:59  1507.57    6 <  183> 126.77     360284    30.58         
          180 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3025  MT  10:18:53  1507.55   11 <  184> 127.48     367667                  
          181 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754   MT  10:07:38  1507.54           14 128.19     350703                  
          182 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3649      10:13:48  1507.51    8 <  187> 128.90     359994                  
          183 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746   MT  10:14:01  1507.36    7 <  254> 129.60     360284    30.48         
          184 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-707   SOT 10:18:55  1507.35   12 <  225> 130.31     367667                  
          185 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-14-1226  MT  10:14:06  1507.19    4 <  207> 131.02     360368    30.43         
          186 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927 MT  10:14:05  1507.04    9 <  191> 131.73     360309                  
          187 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565  MT  10:13:54  1506.88    9 <  240> 132.44     359994    30.38         
          188 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9028  MT  10:18:12  1506.44    2 <  203> 133.14     366367    30.36         
          189 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1899  MT  10:06:14  1506.37   11 <  208> 133.85     348322                  
          190 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882  MT  10:19:08  1506.03            7 134.56     367672                  
          191 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-34    MT  10:14:16  1505.89   10 <  212> 135.27     360309                  
          192 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  10:17:43  1505.29    2 <  194> 135.98     365359    30.26         
          193 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7906  SOT 10:12:23  1504.39    6 <  195> 136.69     357117                  
          194 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909  MT  10:17:56  1503.95    3 <  234> 137.39     365359    30.21         
          195 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-13430 SOT 10:12:29  1503.76    7 <  260> 138.10     357117                  
          196 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 10:08:17  1503.50   14 <  198> 138.81     350742                  
          197 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5646  MT  10:06:04  1503.20    4 <  231> 139.52     347340    30.13         
          198 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-505   SOT 10:08:23  1502.86   15 <  229> 140.23     350742                  
          199 Kubicki Filip        1    PL-S39-14-1178   MT  10:20:26  1501.84   11-  3-  3 140.93     368601    30.09         
          200 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-152   MT  10:14:29  1501.42    3 <  264> 141.64     359564    30.06         
          201 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 10:07:00  1501.39    8 <  208> 142.35     348322                  
          202 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4518      09:58:59  1500.88    8 <  204> 143.06     336173                  
          203 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7729  MT  10:19:08  1500.68    3 <  211> 143.77     366367    29.99         
          204 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      09:59:01  1500.66    9 <  205> 144.48     336173                  
          205 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2453  MT  09:59:02  1500.55   10 <  206> 145.18     336173    29.94         
          206 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      09:59:04  1500.33           11 145.89     336173                  
          207 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-12-7515  MT  10:15:14  1500.07    5 <  250> 146.60     360368    29.89         
          208 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2828  MT  10:07:13  1499.99   12 <  217> 147.31     348322                  
          208 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 10:07:13  1499.99    9 <  242> 147.31     348322                  
          210 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6612  MT  10:19:20  1499.90    9 <  215> 148.73     366476                  
          211 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11560     10:19:16  1499.86    4 <  218> 149.43     366367                  
          212 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11807 SOT 10:15:14  1499.83   11 <  213> 150.14     360309                  
          213 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-75        10:15:15  1499.73   12 <  272> 150.85     360309                  
          214 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2142  MT  10:15:15  1499.62    3 <  271> 151.56     360284    29.71         
          215 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  10:19:23  1499.59   10 <  220> 152.27     366476                  
          216 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7988  MT  10:12:30  1499.43    9 <  219> 152.97     356115                  
          217 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2822  MT  10:07:19  1499.34   13 <  227> 153.68     348322                  
          218 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2511      10:19:22  1499.25    5 <  226> 154.39     366367                  
          219 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1428  MT  10:12:32  1499.22   10 <  223> 155.10     356115                  
          220 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      10:19:27  1499.19   11 <  221> 155.81     366476                  
          221 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      10:19:28  1499.08   12 <  229> 156.52     366476                  
          222 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3364  MT  10:12:24  1498.96            2 157.22     355854    29.51         
          223 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446  SOT 10:12:35  1498.91   11 <  233> 157.93     356115                  
          224 Kulczyk Jerzy        2    PL-0296-13-1150  MT  10:19:05  1498.86   21-  1-  1 158.64     365846    29.46         
          225 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048  MT  10:20:18  1498.85   13 <  232> 159.35     367667                  
          226 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5843      10:19:26  1498.84    6 <  238> 160.06     366367                  
          227 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1885  MT  10:07:25  1498.70   14 <  227> 160.76     348322                  
          227 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869  MT  10:07:25  1498.70   15 <  235> 160.76     348322                  
          229 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       10:09:02  1498.68   16 <  236> 162.18     350742                  
          229 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      10:19:32  1498.68   13 <  277> 162.18     366476                  
          231 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  10:06:48  1498.45    5 <  239> 163.60     347340    29.29         
          232 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  MT  10:20:22  1498.44   14 <  237> 164.31     367667                  
          233 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1447  MT  10:12:40  1498.38   12 <  263> 165.01     356115                  
          234 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  10:18:51  1498.29    4 <  241> 165.72     365359    29.22         
          235 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1889  MT  10:07:29  1498.27   16 <  243> 166.43     348322                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          236 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 SOT 10:09:06  1498.26           17 167.14     350742                  
          237 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6014  MT  10:20:24  1498.24   15 <  282> 167.85     367667                  
          238 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2510      10:19:34  1498.03    7 <  244> 168.56     366367                  
          239 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-613   MT  10:06:52  1498.02    6 <  267> 169.26     347340                  
          240 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6206      10:15:20  1497.89   10 <  251> 169.97     359994                  
          241 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043  MT  10:18:56  1497.78    5 <  247> 170.68     365359    29.04         
          242 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  10:07:34  1497.73   10 <  244> 171.39     348322                  
          243 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1876  MT  10:07:36  1497.52   17 <  255> 172.10     348322                  
          244 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5919      10:07:37  1497.41   11 <  244> 172.80     348322                  
          244 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5914      10:07:37  1497.41   12 <  249> 172.80     348322                  
          244 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2538      10:19:40  1497.41            8 172.80     366367                  
          247 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931  MT  10:19:00  1497.37    6 <  252> 174.93     365359                  
          248 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3114  MT  10:11:28  1497.11            8 175.64     354017                  
          249 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433   MT  10:07:41  1496.98           13 176.35     348322                  
          250 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-15-5927  MT  10:15:44  1496.96            6 177.05     360368                  
          251 Gajewski Sebastian   2    PL-0270-14-7898      10:15:30  1496.86           11 177.76     359994                  
          252 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016  MT  10:19:06  1496.76    7 <  252> 178.47     365359                  
          252 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2919  MT  10:19:06  1496.76    8 <  280> 178.47     365359                  
          254 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      10:15:43  1496.71    8 <  257> 179.89     360284                  
          255 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2847      10:07:44  1496.66           18 180.59     348322                  
          256 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272  MT  10:15:28  1496.64   12 <  262> 181.30     359893                  
          257 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073  MT  10:15:44  1496.61    9 <  258> 182.01     360284                  
          258 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      10:15:46  1496.40   10 <  258> 182.72     360284                  
          258 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      10:15:46  1496.40   11 <  261> 182.72     360284                  
          260 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2944  MT  10:13:40  1496.30    8 <  265> 184.14     357117                  
          261 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-3473      10:15:48  1496.20           12 184.84     360284                  
          262 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137  MT  10:15:33  1496.13   13 <  281> 185.55     359893                  
          263 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862  SOT 10:13:02  1496.07           13 186.26     356115                  
          264 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7138  MT  10:15:21  1496.00    4 <  274> 186.97     359564    28.47         
          265 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-954   SOT 10:13:43  1495.99    9 <  268> 187.68     357117                  
          266 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3505  MT  10:18:35  1495.82   18-  1-  1 188.39     364356    28.42         
          267 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  MT  10:07:13  1495.76            7 189.09     347340                  
          268 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-941   SOT 10:13:46  1495.67           10 189.80     357117                  
          269 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  10:23:34  1495.54    3 <  270> 190.51     371741    28.35         
          270 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2708  MT  10:23:35  1495.44    4 <  273> 191.22     371741    28.32         
          271 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2165  SOT 10:15:57  1495.26            4 191.93     360284    28.30         
          272 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 10:16:00  1495.06           13 192.63     360309                  
          273 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6713  MT  10:23:42  1494.74            5 193.34     371741    28.25         
          274 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-151   MT  10:15:37  1494.34            5 194.05     359564    28.22         
          275 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7737  SOT 10:12:36  1494.31           14 194.76     355049                  
          276 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11920 MT  10:15:59  1494.13            6 195.47     360061                  
          277 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610  MT  10:20:19  1493.89   14 <  278> 196.18     366476                  
          278 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0302-14-10794 MT  10:20:21  1493.69           15 196.88     366476                  
          279 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2486   MT  10:21:51  1493.22    2 <  283> 197.59     368601    28.10         
          280 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6001  MT  10:19:41  1493.19            9 198.30     365359                  
          281 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2790      10:16:05  1492.82           14 199.01     359893                  
          282 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  SOT 10:21:18  1492.76           16 199.72     367667                  
          283 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2492   MT  10:21:57  1492.61            3 200.42     368601    28.00         
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          284 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10503 MT  10:16:15  1492.48                        360061                  
          285 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938  MT  10:20:08  1492.44                        365846                  
          286 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  10:16:26  1492.27                        360284                  
          287 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006703    MT  10:12:58  1492.01                        355049                  
          288 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1926  MT  10:12:17  1491.96                        354017                  
          288 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057  MT  10:16:29  1491.96                        360284                  
          290 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528   MT  10:18:38  1491.66                        363418                  
          291 Torowicz Paweł       1    PL-0480-16-2332  MT  10:18:30  1491.44                        363166                  
          292 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3819  MT  10:15:28  1491.40                        358633                  
          293 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-454   MT  10:08:34  1491.32                        348322                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Bińczyk Andrzej                2        54      5     14  173.27   7716.480 
         2 Młodojewski Sylwester          2        32      5     14  170.98   7679.960 
         3 Wójcik Mariusz                 2        51      5     13  170.04   7704.800 
         4 Gostyński Robert               2        28      5     14  169.95   7661.760 
         5 Drzewiecki Tomasz              1        38      5     16  168.64   7648.680 
         6 Gostyński Zbigniew             2        35      5     17  167.86   7645.330 
         7 Pietrzyk Piotr                 1        47      5     18  167.44   7675.500 
         8 Bukowski Adam                  1        38      5     13  166.12   7634.430 
         9 Ozdoba Mirosław                1        43      5     13  165.74   7630.100 
        10 Gawin Józef                    1        26      5      7  165.69   7637.910 
        11 Jelski Sebastian               1        29      5      8  165.59   7641.200 
        12 Żmidziński Grzegorz            2        52      5     12  164.22   7638.600 
        13 Ulatowski Dariusz              1        46      5     10  164.08   7616.730 
        14 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        20      5      6  161.92   7601.630 
        15 Wojtaluk Krzysztof             2        42      5     15  159.54   7578.770 
        16 Stachowicz Wojciech            1        26      5      6  159.01   7574.180 
        17 Mazurkiewicz Dariusz           2        33      5      7  158.69   7580.370 
        18 Kubisiak Franciszek            2        31      5      9  153.41   7547.020 
        19 Głowacki Jan                   1        28      5      5  152.41   7541.600 
        20 Orłowski Grzegorz              2        27      5      5  148.54   7514.880 
        21 Hołowaty Piotr                 1        38      4      5  135.50   6127.900 
        22 Gajewski Sebastian             2        92      4     11  127.31   6063.130 
        23 Socha Ryszard                  2        70      4     11  126.75   6054.490 
        24 Żmidziński Dominik             2        14      4      4  120.91   6018.560 
        25 Wastowski Dariusz              2        28      3      3   96.09   4550.440 
        26 Kryczka Henryk                 2        49      3      5   92.86   4527.150 
        27 Kuniszewski Tomasz             2        72      3      8   91.03   4515.010 
        28 Kubicki Filip                  1        11      3      3   86.19   4487.670 
        29 Kozera Norbert                 1        27      2      2   64.11   3033.060 
        30 Bobecki Jan                    1        21      2      2   63.47   3027.960 
        31 Wilk Marek                     1        21      2      2   62.08   3021.870 
        32 Milewski Mariusz               1        15      1      1   33.88   1530.690 
        33 Mora Józef                     2        33      1      1   33.86   1530.400 
        34 Dzienisz Stanisław             2        27      1      1   30.76   1508.210 
        35 Kulczyk Jerzy                  2        21      1      1   29.46   1498.860 
        36 Gliwa Jerzy                    2        18      1      1   28.42   1495.820 
        37 Zawiślak Mariusz               2        25     --      0    0.00      0.000 
        38 Stach Rafał                    2        19     --      0    0.00      0.000 
        39 Nowakowski Zbigniew            2        33     --      0    0.00      0.000 
        40 Muchowski Andrzej              2        16     --      0    0.00      0.000 
        41 Torowicz Paweł                 1         8     --      0    0.00      0.000 
        42 Stępień Marek                  1        19     --      0    0.00      0.000 
        43 Surdy Paweł                    1         9     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
      5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5      5      5    35  872.44  45142.940 
          2 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5      5      5    35  865.21  44822.120 
          3 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5      5      5    35  863.74  44914.390 
          4 Drzewiecki Tomasz              1         5      5      5      5      5      5      5    35  862.18  44894.550 
          5 Bukowski Adam                  1         5      5      5      5      5      5      5    35  862.07  44915.300 
          6 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5      5      5    35  852.75  45036.990 
          7 Ulatowski Dariusz              1         5      5      5      5      5      5      5    35  838.69  44279.880 
          8 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5      5      5    35  834.05  44324.860 
          9 Jelski Sebastian               1         5      5      5      5      5      5      5    35  826.96  44052.380 
         10 Pietrzyk Piotr                 1         4      5      5      5      5      5      5    34  815.80  42956.110 
         11 Ozdoba Mirosław                1         5      5      5      5      5      4      5    34  810.78  42979.220 
         12 Gawin Józef                    1         5      5      5      5      5      4      5    34  808.88  42804.680 
         13 Socha Ryszard                  2         5      4      5      5      5      5      4    33  808.87  42110.750 
         14 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      2      5      5      5    32  783.55  40976.500 
         15 Stachowicz Wojciech            1         5      5      3      5      3      5      5    31  708.84  39064.870 
         16 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5     --      5      5      5    30  725.54  38307.540 
         17 Głowacki Jan                   1         5      5      4      5      1      5      5    30  666.50  37523.250 
         18 Wilk Marek                     1         5      5      5      5      3      5      2    30  654.98  36576.650 
         19 Gajewski Sebastian             2         5      5      5     --      5      5      4    29  681.87  36512.350 
         20 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      3      5      5      3    29  672.66  35742.940 
         21 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      3      5      1      4    28  645.53  34981.550 
         22 Kozera Norbert                 1         5      3      5      5      3      5      2    28  623.66  34073.420 
         23 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5      2      5      5      3    27  647.47  33819.040 
         24 Hołowaty Piotr                 1         3      1      5      5      3      5      4    26  646.00  32729.320 
         25 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      5      5      5    25  710.52  32948.010 
         26 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5     --      5      5      5    25  635.11  32059.670 
         27 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5     --     --    25  512.56  29053.290 
         28 Bobecki Jan                    1         2      4      5      3      5      3      2    24  545.56  29062.340 
         29 Kaczmarek Tomasz               1         4      2      5      5      2      5     --    23  509.20  27706.840 
         30 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4     --      5     --      5    22  515.77  27616.180 
         31 Gliwa Jerzy                    2         1      5      5      1      5      1      1    19  439.67  23010.370 
         32 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5     --      5     --     --    19  406.71  22309.820 
         33 Mora Józef                     2         2      2      2      5      4      2      1    18  415.60  22052.590 
         34 Stępień Marek                  1         1     --      5      5      2      4     --    17  402.63  20490.960 
         35 Kubicki Filip                  1         2      3      1      3      2     --      3    14  301.42  17394.790 
         36 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --      1      1      2      1      3      5    13  348.75  17534.010 
         37 Milewski Mariusz               1         2     --      4      3     --      2      1    12  263.40  14172.620 
         38 Kryczka Henryk                 2         2      5      1     --      1     --      3    12  231.64  14582.870 
         39 Torowicz Paweł                 1         1      2      2      4      2     --     --    11  227.96  12814.890 
         40 Korowajczyk Dariusz            1         1      3      2      2      2      1     --    11  218.35  12776.680 
         41 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     --      1    10  232.68  12000.960 
         42 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     --     --     --     --     9  133.90   9825.970 
         43 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      2     --      1     8  201.75   9332.510 
         44 Stach Rafał                    2        --     --      2     --     --      5     --     7  172.17   8803.800 
         45 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     --     --     4  104.31   4656.630 
         46 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         47 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         48 Muchowski Andrzej              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         49 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         50 Surdy Paweł                    1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         51 Firkowski Leszek               1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Bińczyk Andrzej                2        54      5     14  173.89   7729.210 
         2 Gostyński Robert               2        28      5     14  171.12   7673.730 
         3 Młodojewski Sylwester          2        32      5     14  170.98   7679.960 
         4 Pietrzyk Piotr                 1        47      5     18  170.58   7703.680 
         5 Wójcik Mariusz                 2        51      5     13  170.04   7704.800 
         6 Żmidziński Grzegorz            2        52      5     12  169.21   7672.760 
         7 Drzewiecki Tomasz              1        38      5     16  168.64   7648.680 
         8 Gostyński Zbigniew             2        35      5     17  168.58   7649.440 
         9 Bukowski Adam                  1        38      5     13  168.25   7657.890 
        10 Hołowaty Piotr                 1        38      5      5  166.53   7637.190 
        11 Ozdoba Mirosław                1        43      5     13  165.74   7630.100 
        12 Gawin Józef                    1        26      5      7  165.69   7637.910 
        13 Jelski Sebastian               1        29      5      8  165.59   7641.200 
        14 Socha Ryszard                  2        70      5     11  164.45   7614.690 
        15 Ulatowski Dariusz              1        46      5     10  164.08   7616.730 
        16 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        20      5      6  161.92   7601.630 
        17 Kryczka Henryk                 2        49      5      5  161.64   7600.470 
        18 Wojtaluk Krzysztof             2        42      5     15  159.54   7578.770 
        19 Gajewski Sebastian             2        92      5     11  159.19   7576.550 
        20 Stachowicz Wojciech            1        26      5      6  159.01   7574.180 
        21 Mazurkiewicz Dariusz           2        33      5      7  158.69   7580.370 
        22 Kubisiak Franciszek            2        31      5      9  153.41   7547.020 
        23 Głowacki Jan                   1        28      5      5  152.41   7541.600 
        24 Kuniszewski Tomasz             2        72      5      8  150.43   7514.120 
        25 Orłowski Grzegorz              2        27      5      5  148.54   7514.880 
        26 Żmidziński Dominik             2        14      4      4  120.91   6018.560 
        27 Wastowski Dariusz              2        28      3      3   96.09   4550.440 
        28 Kubicki Filip                  1        11      3      3   86.19   4487.670 
        29 Kozera Norbert                 1        27      2      2   64.11   3033.060 
        30 Bobecki Jan                    1        21      2      2   63.47   3027.960 
        31 Wilk Marek                     1        21      2      2   62.08   3021.870 
        32 Milewski Mariusz               1        15      1      1   33.88   1530.690 
        33 Mora Józef                     2        33      1      1   33.86   1530.400 
        34 Dzienisz Stanisław             2        27      1      1   30.76   1508.210 
        35 Kulczyk Jerzy                  2        21      1      1   29.46   1498.860 
        36 Gliwa Jerzy                    2        18      1      1   28.42   1495.820 
        37 Zawiślak Mariusz               2        25     --      0    0.00      0.000 
        38 Stach Rafał                    2        19     --      0    0.00      0.000 
        39 Nowakowski Zbigniew            2        33     --      0    0.00      0.000 
        40 Muchowski Andrzej              2        16     --      0    0.00      0.000 
        41 Torowicz Paweł                 1         8     --      0    0.00      0.000 
        42 Stępień Marek                  1        19     --      0    0.00      0.000 
        43 Surdy Paweł                    1         9     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
      5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5      5      5    35  875.05  45196.690 
          2 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5      5      5    35  874.06  45205.880 
          3 Socha Ryszard                  2         5      5      5      5      5      5      5    35  871.84  45210.630 
          4 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5      5      5    35  867.06  44842.540 
          5 Bukowski Adam                  1         5      5      5      5      5      5      5    35  865.20  44980.250 
          6 Drzewiecki Tomasz              1         5      5      5      5      5      5      5    35  862.18  44894.550 
          7 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5      5      5    35  860.68  45224.330 
          8 Pietrzyk Piotr                 1         5      5      5      5      5      5      5    35  845.47  44373.070 
          9 Ulatowski Dariusz              1         5      5      5      5      5      5      5    35  840.22  44343.660 
         10 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5      5      5    35  835.31  44350.490 
         11 Jelski Sebastian               1         5      5      5      5      5      5      5    35  831.37  44123.300 
         12 Ozdoba Mirosław                1         5      5      5      5      5      4      5    34  810.78  42979.220 
         13 Gawin Józef                    1         5      5      5      5      5      4      5    34  808.88  42804.680 
         14 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5      4      5      5      5    34  796.21  42945.610 
         15 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      2      5      5      5    32  793.27  41351.580 
         16 Gajewski Sebastian             2         5      5      5      2      5      5      5    32  759.99  40593.220 
         17 Stachowicz Wojciech            1         5      5      3      5      3      5      5    31  708.84  39064.870 
         18 Głowacki Jan                   1         5      5      5      5      1      5      5    31  688.25  38561.990 
         19 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5     --      5      5      5    30  727.72  38426.660 
         20 Wilk Marek                     1         5      5      5      5      3      5      2    30  654.98  36576.650 
         21 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      3      5      5      3    29  672.66  35742.940 
         22 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      3      5      1      4    28  645.53  34981.550 
         23 Kozera Norbert                 1         5      3      5      5      3      5      2    28  623.66  34073.420 
         24 Hołowaty Piotr                 1         3      1      5      5      3      5      5    27  679.78  34303.250 
         25 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5     --      5      5      5    27  659.79  34245.740 
         26 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      5      5      5    25  719.80  33116.870 
         27 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5     --     --    25  532.87  29590.090 
         28 Kryczka Henryk                 2         4      5      5     --      5     --      5    24  551.15  29553.170 
         29 Bobecki Jan                    1         2      4      5      3      5      3      2    24  545.56  29062.340 
         30 Kaczmarek Tomasz               1         5      2      5      5      2      5     --    24  522.57  28813.850 
         31 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4     --      5     --      5    22  515.77  27616.180 
         32 Mora Józef                     2         2      2      2      5      5      2      1    19  443.95  23320.030 
         33 Gliwa Jerzy                    2         1      5      5      1      5      1      1    19  439.67  23010.370 
         34 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5     --      5     --     --    19  409.33  22409.010 
         35 Stępień Marek                  1         1     --      5      5      2      4     --    17  402.63  20490.960 
         36 Kubicki Filip                  1         2      3      1      3      2     --      3    14  301.42  17394.790 
         37 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --      1      1      2      1      3      5    13  348.75  17534.010 
         38 Milewski Mariusz               1         2     --      4      3     --      2      1    12  263.40  14172.620 
         39 Torowicz Paweł                 1         1      2      2      4      2     --     --    11  227.96  12814.890 
         40 Korowajczyk Dariusz            1         1      3      2      2      2      1     --    11  218.35  12776.680 
         41 Tulula Bartosz                 2         4      4      3     --     --     --     --    11  167.38  11972.460 
         42 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     --      1    10  232.68  12000.960 
         43 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      2     --      1     8  201.75   9332.510 
         44 Stach Rafał                    2        --     --      2     --     --      5     --     7  172.17   8803.800 
         45 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     --     --     4  104.31   4656.630 
         46 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         47 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         48 Muchowski Andrzej              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         49 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         50 Surdy Paweł                    1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         51 Firkowski Leszek               1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                 1 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1        7    171.67    1644.133     297.710 
                 2 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.67    1546.228     666.140 
                 3 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        7    159.33    1694.947     798.810 
                 4 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        6    158.41    1448.854     251.220 
                 5 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        6    149.95    1487.545     562.590 
                 6 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        6    149.71    1385.240     207.870 
                 7 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        6    145.98    1399.060     417.310 
                 8 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        6    144.64    1312.696     213.090 
                 9 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        6    140.39    1507.675     612.230 
                10 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        6    139.80    1458.699     553.580 
                11 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        6    139.33    1277.572     364.580 
                12 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        6    138.36    1432.103     566.270 
                13 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        6    137.01    1386.144     484.090 
                14 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        6    136.00    1244.116     374.310 
                15 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    131.66    1244.116     540.070 
                16 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        6    125.52    1262.574     748.630 
                17 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-16-3039      0        5    142.13    1418.681     259.130 
                18 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        5    132.28    1211.593     259.010 
                19 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        5    132.23    1308.336     267.970 
                20 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        5    132.08    1247.742     131.500 
                21 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        5    130.19    1279.777     414.360 
                22 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        5    129.90    1308.336     380.310 
                23 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        5    127.84    1338.005     395.730 
                24 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        5    127.23    1308.336     487.010 
                25 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        5    124.63    1086.705     228.840 
                26 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        5    122.56    1146.858     415.760 
                27 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        5    120.10    1152.850     362.940 
                28 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        5    118.97    1259.806     391.850 
                29 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        5    118.34    1082.747     470.630 
                30 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        5    117.65    1190.162     605.670 
                31 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        5    117.59    1036.918     139.690 
                32 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        5    117.12    1138.971     299.660 
                33 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        5    116.68    1097.966     521.410 
                34 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6081      0        5    116.23    1320.403     504.480 
                35 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        5    114.77    1259.806     571.680 
                36 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        5    112.65    1108.653     517.560 
                37 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        5    111.85    1032.971     337.420 
                38 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-954       0        5    111.52    1086.249     294.740 
                39 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        5    109.83     981.547     479.100 
                40 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        5    109.56    1071.819     474.850 
                41 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-727       1        5    108.39    1140.008     502.530 
                42 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11807     0        5    107.78    1103.814     462.780 
                43 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        5    107.69     915.416     351.550 
                44 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        5    107.33    1101.374     457.870 
                45 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.26     926.830     365.890 
                46 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1876      1        5    106.06    1036.818     573.830 
                47 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        5    105.82     982.277     441.320 
                48 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        5    105.57     926.830     424.540 
                49 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        5    104.36     952.412     466.210 
                50 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        5    103.49     961.881     443.180 
                51 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        5    100.94     926.830     585.570 
                52 Bobecki Jan               1   PL-0302-14-12484     1        5     98.85    1015.953     670.790 
                53 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        5     94.34    1030.886     891.610 
                54 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2000655        1        4    118.15    1180.955     211.780 
                55 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        4    116.16    1208.160     310.980 
                56 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        4    116.13    1148.029     283.070 
                57 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        4    116.07    1160.679     283.950 
                58 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-30        1        4    115.65    1202.175     297.600 
                59 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-976       1        4    114.95    1160.810     331.110 
                60 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-529       1        4    114.70    1039.322     188.140 
                61 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2006704        0        4    113.78    1180.955     334.930 
                62 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1176      0        4    112.52    1105.466     382.100 
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                63 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7906      0        4    112.25    1188.412     382.290 
                64 Pietrzyk Piotr            1   PL-0480-16-2814      0        4    111.34    1151.430     438.320 
                65 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7719      0        4    110.25    1180.955     461.510 
                66 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        4    110.17    1066.040     318.380 
                67 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        4    109.99    1156.058     175.280 
                68 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        4    109.75    1110.885     213.620 
                69 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        4    108.41    1000.566     241.950 
                70 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1547      0        4    106.22    1021.876     300.520 
                71 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        4    105.50    1017.035     216.800 
                72 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-36        1        4    105.30    1153.139     323.810 
                73 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1566      0        4    104.74    1021.876     369.230 
                74 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7737      0        4    104.65    1000.566     334.100 
                75 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        4    104.28     956.713     373.690 
                76 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2862      0        4    104.04    1136.645     318.740 
                77 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        4    103.19    1136.039     358.990 
                78 Mora Józef                2   PL-S39-15-2547       1        4    102.38    1026.572     413.850 
                79 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-442       1        4    102.02     980.191     307.540 
                80 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        4    101.43     969.825     474.940 
                81 Wilk Marek                1   PL-0480-16-2725      1        4    101.03     995.545     509.400 
                82 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-95        1        4    100.90     972.840     150.930 
                83 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6612      1        4    100.82    1040.904     385.330 
                84 Jelski Sebastian          1   PL-0302-15-1905      0        4    100.27     944.744     248.970 
                85 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        4     99.65     956.713     546.450 
                86 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        4     99.13     978.987     542.700 
                87 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        4     98.86     989.396     366.740 
                88 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        4     97.71     968.102     152.170 
                89 Bukowski Adam             1   PL-0302-13-13450     0        4     96.10     972.840     312.340 
                90 Czyżewski Urszula i       1   PL-0437-14-1226      1        4     95.32     971.593     399.510 
                91 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        4     95.07     948.052     403.420 
                92 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2879      0        4     95.05     834.448     235.210 
                93 Głowacki Jan              1   PL-0302-15-152       0        4     94.70     969.021     389.320 
                94 Gawin Józef               1   PL-0302-14-12786     1        4     94.61     880.070     210.820 
                95 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        4     94.17     929.193     405.070 
                96 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-3475      1        4     94.02     968.102     221.300 
                97 Hołowaty Piotr            1   PL-0437-16-2950      1        4     94.00     962.027     438.570 
                98 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        4     93.55     946.974     459.070 
                99 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-13-8586      1        4     93.48    1015.113     633.430 
               100 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-7630      1        4     93.47     823.228     257.270 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1870      09:57:57  1562.33   47- 19-  0   0.71     348322                  
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 09:58:32  1558.26   51- 16-  5   1.42     348322    39.98   39.98 
            3 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-463       09:58:35  1557.91    2 <   21>   2.12     348322                  
            4 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904      10:06:23  1557.09   52- 15-  0   2.83     360284                  
            5 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1905      10:03:17  1550.78   29-  9-  0   3.54     354017                  
            6 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2817      09:59:37  1550.74    2 <   24>   4.25     348322                  
            7 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-96        10:07:50  1547.50   38- 18-  5   4.96     360309                  
            8 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589      10:07:45  1546.26   54- 15-  0   5.67     359893                  
            9 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7271      10:07:46  1546.15    2 <   10>   6.37     359893                  
           10 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      10:07:49  1545.82    3 <   11>   7.08     359893                  
           11 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2767      10:07:50  1545.71    4 <   12>   7.79     359893                  
           12 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-16-1272      10:07:54  1545.27    5 <   35>   8.50     359893                  
           13 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 SOT 10:13:09  1543.87   26- 10-  4   9.21     367672    39.73   39.73 
           14 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      10:11:59  1541.71   31- 13-  0   9.92     365359                  
           15 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4630  SOT 10:05:26  1540.79   32- 15-  4  10.62     355049    39.68   39.68 
           16 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1701  SOT 10:05:27  1540.68    2 <   17>  11.33     355049    39.66   39.66 
           17 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4634      10:05:28  1540.57    3 <   39>  12.04     355049                  
           18 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       10:02:46  1539.75   28- 14-  3  12.75     350703                  
           19 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2413      10:26:40  1539.30   49-  5-  0  13.46     387390                  
           20 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2879      10:06:21  1539.29   43- 16-  5  14.16     356115                  
           21 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 10:01:21  1538.86    3 <   88>  14.87     348322    39.55   39.55 
           22 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      10:00:45  1538.60   33- 10-  0  15.58     347340                  
           23 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715       10:02:59  1538.28    2 <   38>  16.29     350703                  
           24 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2846      10:01:34  1537.39    3 <   71>  17.00     348322                  
           25 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3005      10:08:18  1537.22   38- 10-  0  17.71     358633                  
           26 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2942      10:07:23  1536.76   46- 12-  5  18.41     357117                  
           27 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926     10:08:26  1536.34    2 <   28>  19.12     358633                  
           28 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3829      10:08:35  1535.35    3 <  105>  19.83     358633                  
           29 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088      10:09:41  1535.19    2 <   30>  20.54     360284                  
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      10:09:44  1534.87    3 <   44>  21.25     360284                  
           31 Czyżewski Urszula i  1    PL-0480-16-5901      10:09:54  1534.13   20-  6-  0  21.95     360368                  
           32 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2424      10:27:32  1534.02    2 <  160>  22.66     387390                  
           33 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      10:13:55  1533.91   42- 15-  0  23.37     366476                  
           34 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-15-5928      10:10:02  1533.26    2 <   75>  24.08     360368                  
           35 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5198      10:09:45  1533.09    6 <   36>  24.79     359893                  
           36 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3434      10:09:50  1532.55    7 <   50>  25.50     359893                  
           37 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2909      10:08:02  1532.47    2 <   62>  26.20     357117                  
           38 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 10:03:53  1532.23    3 <   40>  26.91     350703    39.16   39.16 
           39 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845      10:06:45  1532.03    4 <   80>  27.62     355049                  
           40 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  SOT 10:03:56  1531.90    4 <   42>  28.33     350703    39.11   39.11 
           41 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529      10:04:00  1531.62   35- 21-  5  29.04     350742                  
           42 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  SOT 10:03:59  1531.57    5 <   65>  29.75     350703    39.07   39.07 
           43 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       10:04:02  1531.40    2 <   45>  30.45     350742                  
           44 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021      10:10:16  1531.39    4 <  131>  31.16     360284                  
           45 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529       10:04:03  1531.29    3 <   66>  31.87     350742                  
           46 Milewski Mariusz     1    PL-0480-16-3067      10:10:29  1530.69   15-  1-  0  32.58     360452                  
           47 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831       10:12:28  1530.40   33-  3-  0  33.29     363418                  
           48 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2276      10:15:16  1530.25   38- 17-  5  33.99     367667                  
           49 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      09:54:42  1530.15   70- 16-  1  34.70     336173                  
           50 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3407      10:10:14  1529.94    8 <   86>  35.41     359893                  
           51 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  COT 10:15:20  1529.82    2 <   51>  36.12     367667    38.86   38.86 
           51 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-712   SOT 10:15:20  1529.82    3 <   54>  36.12     367667    38.86   38.86 
           53 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      09:54:46  1529.68    2 <  108>  37.54     336173                  
           54 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3006      10:15:22  1529.61    4 <   57>  38.24     367667                  
           55 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1451      10:07:50  1529.48    2 <   56>  38.95     356115                  
           56 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1405  SOT 10:07:51  1529.38    3 <  123>  39.66     356115    38.75   38.75 
           57 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-797   SOT 10:15:26  1529.18    5 <   57>  40.37     367667    38.73   38.73 
           57 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3039  SOT 10:15:26  1529.18    6 <   61>  40.37     367667    38.73   38.73 
           59 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1543      10:10:40  1528.89    2 <   63>  41.78     360309                  
           60 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53        10:01:57  1528.87   28-  5-  0  42.49     346977                  
           61 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6097      10:15:32  1528.55    7 <  121>  43.20     367667                  
           62 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7938      10:08:38  1528.54    3 <  156>  43.91     357117                  
           63 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36        10:10:45  1528.35    3 <   64>  44.62     360309                  
           64 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 10:10:49  1527.92    4 <   84>  45.33     360309    38.57   38.57 
           65 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776       10:04:33  1527.78    6 <   67>  46.03     350703                  
           66 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604      10:04:36  1527.62    4 <   69>  46.74     350742                  
           67 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749       10:04:35  1527.56    7 <   67>  47.45     350703                  
           67 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769       10:04:35  1527.56    8 <   70>  47.45     350703                  
           69 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571      10:04:37  1527.51    5 <   72>  48.87     350742                  
           70 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       10:04:36  1527.45    9 <  120>  49.58     350703                  
           71 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6099      10:03:03  1527.39    4 <   81>  50.28     348322                  
           72 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-571       10:04:39  1527.29    6 <   73>  50.99     350742                  
           73 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504   SOT 10:04:40  1527.18    7 <  112>  51.70     350742    38.36   38.36 
           74 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116     10:06:50  1527.03    2 <   94>  52.41     354017                  
           75 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-14-1217      10:11:00  1526.98    3 <  185>  53.12     360368                  
           76 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  SOT 10:15:49  1526.77    2 <   79>  53.82     367672    38.30   38.30 
           77 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3611      10:10:51  1526.65   26-  7-  0  54.53     360061                  
           78 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-625       10:02:32  1526.55    2 <  134>  55.24     347340                  
           79 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  SOT 10:15:52  1526.45    3 <   96>  55.95     367672    38.23   38.23 
           80 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006708        10:07:41  1525.89    5 <   82>  56.66     355049                  
           81 Pietrzyk Piotr       1    PL-0173-16-27501     10:03:17  1525.83    5 <  114>  57.37     348322                  
           82 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        10:07:43  1525.67    6 <   83>  58.07     355049                  
           83 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1710      10:07:46  1525.34    7 <   84>  58.78     355049                  
           84 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1547  SOT 10:11:14  1525.23    5 <   93>  59.49     360309    38.11   38.11 
           84 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 10:07:47  1525.23    8 <   89>  59.49     355049    38.11   38.11 
           86 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7509      10:10:58  1525.19    9 <   98>  60.91     359893                  
           87 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442      10:10:46  1525.08   28-  6-  0  61.61     359564                  
           88 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-440       10:03:24  1525.05    4 <   91>  62.32     348322                  
           89 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000659        10:07:49  1525.02    9 <  100>  63.03     355049                  
           90 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7886      10:10:49  1524.76    2 <  200>  63.74     359564                  
           91 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 10:03:27  1524.72    5 <   92>  64.45     348322    37.95   37.95 
           92 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442       10:03:30  1524.39    6 <  127>  65.16     348322                  
           93 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30        10:11:25  1524.04    6 <   95>  65.86     360309                  
           94 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3154      10:07:19  1523.86    3 <  101>  66.57     354017                  
           95 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-95        10:11:30  1523.51    7 <   97>  67.28     360309                  
           96 Gawin Józef          1    PL-0302-14-12786 SOT 10:16:22  1523.29    4 <  116>  67.99     367672    37.84   37.84 
           97 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1566  SOT 10:11:34  1523.08    8 <  186>  68.70     360309    37.82   37.82 
           98 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2793      10:11:19  1522.93   10 <  103>  69.41     359893                  
           99 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2748      10:08:40  1522.91   21-  5-  0  70.11     355854                  
          100 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719      10:08:20  1521.64   10 <  102>  70.82     355049                  
          101 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7630      10:07:40  1521.56    4 <  110>  71.53     354017                  
          102 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7721      10:08:21  1521.53   11 <  126>  72.24     355049                  
          103 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771      10:11:40  1520.67   11 <  256>  72.95     359893                  
          104 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6209      10:11:51  1519.92   92- 15-  0  73.65     359994                  
          105 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950      10:11:06  1518.99    4 <  161>  74.36     358633                  
          106 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4782  SOT 10:18:05  1518.97   27-  3-  1  75.07     369236    37.61   37.61 
          107 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12905     10:12:01  1518.86    2 <  117>  75.78     359994                  
          108 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      09:56:22  1518.63    3 <  109>  76.49     336173                  
          109 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  SOT 09:56:24  1518.40    4 <  111>  77.20     336173    37.55   37.55 
          110 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-2820      10:08:13  1517.97    5 <  119>  77.90     354017                  
          111 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      09:56:29  1517.83    5 <  113>  78.61     336173                  
          112 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5579      10:06:05  1517.82    8 <  115>  79.32     350742                  
          113 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108      09:56:30  1517.71    6 <  169>  80.03     336173                  
          114 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2814      10:04:31  1517.63    6 <  118>  80.74     348322                  
          115 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       10:06:07  1517.60    9 <  147>  81.44     350742                  
          116 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2854      10:17:17  1517.53    5 <  122>  82.15     367672                  
          117 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      10:12:14  1517.47    3 <  143>  82.86     359994                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-15-1851      10:04:33  1517.41    7 <  135>  83.57     348322                  
          119 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-2291      10:08:19  1517.32    6 <  162>  84.28     354017                  
          120 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-703       10:06:09  1517.21   10 <  155>  84.99     350703                  
          121 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3052      10:17:22  1516.99    8 <  174>  85.69     367667                  
          122 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2809      10:17:30  1516.17    6 <  190>  86.40     367672                  
          123 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1417  SOT 10:09:53  1516.14    4 <  124>  87.11     356115    37.23   37.23 
          124 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8586  SOT 10:09:56  1515.81    5 <  128>  87.82     356115    37.20   37.20 
          125 Bobecki Jan          1    PL-0302-13-10182     10:17:18  1515.80   21-  2-  0  88.53     367279                  
          126 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704        10:09:16  1515.58   12 <  132>  89.24     355049                  
          127 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427      10:04:50  1515.54    7 <  201>  89.94     348322                  
          128 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7982      10:10:03  1515.06    6 <  135>  90.65     356115                  
          129 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2709      10:20:24  1514.84   27-  5-  0  91.36     371741                  
          130 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2737      10:20:29  1514.32    2 <  269>  92.07     371741                  
          131 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      10:12:56  1514.22    5 <  179>  92.78     360284                  
          132 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        10:09:29  1514.18   13 <  275>  93.48     355049                  
          133 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2733      10:18:52  1514.09    2 <  307>  94.19     369236                  
          134 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614       10:04:29  1513.57    3 <  197>  94.90     347340                  
          135 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13168     10:10:22  1513.02    7 <  139>  95.61     356115                  
          135 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2855      10:05:13  1513.02    8 <  163>  95.61     348322                  
          137 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      10:04:23  1512.65    2 <  165>  97.03     346977                  
          138 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-13312     10:13:04  1512.44    2 <  141>  97.73     360061                  
          139 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8585  SOT 10:10:28  1512.38    8 <  216>  98.44     356115    36.86   36.86 
          140 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2363      10:17:53  1512.16            2  99.15     367279                  
          141 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-363       10:13:07  1512.12    3 <  145>  99.86     360061                  
          142 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2131  SOT 10:13:16  1512.10   14-  4-  3 100.57     360284    36.80   36.80 
          143 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3647      10:13:05  1512.05    4 <  171> 101.27     359994                  
          144 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      10:17:23  1511.97    2 <  149> 101.98     366476                  
          145 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11942     10:13:12  1511.59    4 <  148> 102.69     360061                  
          146 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3475  SOT 10:13:21  1511.58    2 <  214> 103.40     360284    36.70   36.70 
          147 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:07:03  1511.49   10 <  151> 104.11     350742                  
          148 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3619      10:13:14  1511.38    5 <  276> 104.82     360061                  
          149 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345      10:17:30  1511.24    3 <  150> 105.52     366476                  
          150 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-813       10:17:32  1511.03    4 <  152> 106.23     366476                  
          151 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-981       10:07:09  1510.84   11 <  153> 106.94     350742                  
          152 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629      10:17:36  1510.62    5 <  158> 107.65     366476                  
          153 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       10:07:13  1510.41   12 <  154> 108.36     350742                  
          154 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014 SOT 10:07:14  1510.30   13 <  196> 109.07     350742    36.52   36.52 
          155 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       10:07:13  1510.24   11 <  157> 109.77     350703                  
          156 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-9928  SOT 10:11:30  1510.01    4 <  164> 110.48     357117    36.48   36.48 
          157 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731       10:07:16  1509.92   12 <  159> 111.19     350703                  
          158 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017      10:17:43  1509.89    6 <  170> 111.90     366476                  
          159 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726       10:07:17  1509.81   13 <  181> 112.61     350703                  
          160 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8447      10:31:38  1509.51    3 <  165> 113.31     387390                  
          161 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-8830      10:12:37  1509.29    5 <  292> 114.02     358633                  
          162 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3161      10:09:34  1509.24    7 <  248> 114.73     354017                  
          163 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6226      10:05:50  1508.98    9 <  168> 115.44     348322                  
          164 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-953       10:11:40  1508.95    5 <  193> 116.15     357117                  
          165 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022     10:04:57  1508.92    3 <  313> 116.86     346977                  
          165 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6515      10:31:44  1508.92    4 <  167> 116.86     387390                  
          167 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513      10:31:46  1508.72            5 118.27     387390                  
          168 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1864      10:05:54  1508.54   10 <  189> 118.98     348322                  
          169 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1127      09:57:52  1508.40    7 <  202> 119.69     336173                  
          170 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014      10:17:58  1508.34    7 <  176> 120.40     366476                  
          171 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3672      10:13:41  1508.25    5 <  173> 121.10     359994                  
          172 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-6393      10:28:19  1508.21   27-  1-  0 121.81     382054                  
          173 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      10:13:43  1508.04    6 <  178> 122.52     359994                  
          174 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-727       10:18:49  1507.97    9 <  177> 123.23     367667                  
          175 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085      10:17:58  1507.89   72- 14-  0 123.94     366367                  
          176 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006      10:18:03  1507.82    8 <  210> 124.65     366476                  
          177 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   SOT 10:18:52  1507.66   10 <  180> 125.35     367667    36.00   36.00 
          178 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3655      10:13:47  1507.62    7 <  182> 126.06     359994                  
          179 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730       10:13:59  1507.57    6 <  183> 126.77     360284                  
          180 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3025      10:18:53  1507.55   11 <  184> 127.48     367667                  
          181 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754       10:07:38  1507.54           14 128.19     350703                  
          182 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3649      10:13:48  1507.51    8 <  187> 128.90     359994                  
          183 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746       10:14:01  1507.36    7 <  254> 129.60     360284                  
          184 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-707   SOT 10:18:55  1507.35   12 <  225> 130.31     367667                  
          185 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-14-1226      10:14:06  1507.19    4 <  207> 131.02     360368                  
          186 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927     10:14:05  1507.04    9 <  191> 131.73     360309                  
          187 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565      10:13:54  1506.88    9 <  240> 132.44     359994                  
          188 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9028      10:18:12  1506.44    2 <  203> 133.14     366367                  
          189 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1899      10:06:14  1506.37   11 <  208> 133.85     348322                  
          190 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882      10:19:08  1506.03    7 <  295> 134.56     367672                  
          191 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-34        10:14:16  1505.89   10 <  212> 135.27     360309                  
          192 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      10:17:43  1505.29    2 <  194> 135.98     365359                  
          193 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7906  SOT 10:12:23  1504.39    6 <  195> 136.69     357117    35.64   35.64 
          194 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      10:17:56  1503.95    3 <  234> 137.39     365359                  
          195 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-13430 SOT 10:12:29  1503.76    7 <  260> 138.10     357117    35.59   35.59 
          196 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 10:08:17  1503.50   14 <  198> 138.81     350742    35.57   35.57 
          197 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5646      10:06:04  1503.20    4 <  231> 139.52     347340                  
          198 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-505   SOT 10:08:23  1502.86   15 <  229> 140.23     350742    35.52   35.52 
          199 Kubicki Filip        1    PL-S39-14-1178       10:20:26  1501.84   11-  4-  0 140.93     368601                  
          200 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-152       10:14:29  1501.42    3 <  264> 141.64     359564                  
          201 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 10:07:00  1501.39    8 <  208> 142.35     348322    35.45   35.45 
          202 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4518      09:58:59  1500.88    8 <  204> 143.06     336173                  
          203 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7729      10:19:08  1500.68    3 <  211> 143.77     366367                  
          204 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      09:59:01  1500.66    9 <  205> 144.48     336173                  
          205 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2453      09:59:02  1500.55   10 <  206> 145.18     336173                  
          206 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      09:59:04  1500.33   11 <  311> 145.89     336173                  
          207 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-12-7515      10:15:14  1500.07    5 <  250> 146.60     360368                  
          208 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2828      10:07:13  1499.99   12 <  217> 147.31     348322                  
          208 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 10:07:13  1499.99    9 <  242> 147.31     348322    35.30   35.30 
          210 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6612      10:19:20  1499.90    9 <  215> 148.73     366476                  
          211 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11560     10:19:16  1499.86    4 <  218> 149.43     366367                  
          212 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11807 SOT 10:15:14  1499.83   11 <  213> 150.14     360309    35.20   35.20 
          213 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-75        10:15:15  1499.73   12 <  272> 150.85     360309                  
          214 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2142      10:15:15  1499.62    3 <  271> 151.56     360284                  
          215 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      10:19:23  1499.59   10 <  220> 152.27     366476                  
          216 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7988      10:12:30  1499.43    9 <  219> 152.97     356115                  
          217 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2822      10:07:19  1499.34   13 <  227> 153.68     348322                  
          218 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2511      10:19:22  1499.25    5 <  226> 154.39     366367                  
          219 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1428      10:12:32  1499.22   10 <  223> 155.10     356115                  
          220 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      10:19:27  1499.19   11 <  221> 155.81     366476                  
          221 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      10:19:28  1499.08   12 <  229> 156.52     366476                  
          222 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3364      10:12:24  1498.96    2 <  304> 157.22     355854                  
          223 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446  SOT 10:12:35  1498.91   11 <  233> 157.93     356115    34.95   34.95 
          224 Kulczyk Jerzy        2    PL-0296-13-1150      10:19:05  1498.86   21-  2-  0 158.64     365846                  
          225 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048      10:20:18  1498.85   13 <  232> 159.35     367667                  
          226 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5843      10:19:26  1498.84    6 <  238> 160.06     366367                  
          227 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1885      10:07:25  1498.70   14 <  227> 160.76     348322                  
          227 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869      10:07:25  1498.70   15 <  235> 160.76     348322                  
          229 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       10:09:02  1498.68   16 <  236> 162.18     350742                  
          229 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      10:19:32  1498.68   13 <  277> 162.18     366476                  
          231 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      10:06:48  1498.45    5 <  239> 163.60     347340                  
          232 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676      10:20:22  1498.44   14 <  237> 164.31     367667                  
          233 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1447      10:12:40  1498.38   12 <  263> 165.01     356115                  
          234 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030      10:18:51  1498.29    4 <  241> 165.72     365359                  
          235 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1889      10:07:29  1498.27   16 <  243> 166.43     348322                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          236 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 SOT 10:09:06  1498.26   17 <  310> 167.14     350742    34.66   34.66 
          237 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6014      10:20:24  1498.24   15 <  282> 167.85     367667                  
          238 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2510      10:19:34  1498.03    7 <  244> 168.56     366367                  
          239 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-613       10:06:52  1498.02    6 <  267> 169.26     347340                  
          240 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6206      10:15:20  1497.89   10 <  251> 169.97     359994                  
          241 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043      10:18:56  1497.78    5 <  247> 170.68     365359                  
          242 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405       10:07:34  1497.73   10 <  244> 171.39     348322                  
          243 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1876      10:07:36  1497.52   17 <  255> 172.10     348322                  
          244 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5919      10:07:37  1497.41   11 <  244> 172.80     348322                  
          244 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5914      10:07:37  1497.41   12 <  249> 172.80     348322                  
          244 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2538      10:19:40  1497.41    8 <  328> 172.80     366367                  
          247 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931      10:19:00  1497.37    6 <  252> 174.93     365359                  
          248 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3114      10:11:28  1497.11    8 <  288> 175.64     354017                  
          249 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433       10:07:41  1496.98   13 <  293> 176.35     348322                  
          250 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-15-5927      10:15:44  1496.96            6 177.05     360368                  
          251 Gajewski Sebastian   2    PL-0270-14-7898      10:15:30  1496.86   11 <  296> 177.76     359994                  
          252 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016      10:19:06  1496.76    7 <  252> 178.47     365359                  
          252 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2919      10:19:06  1496.76    8 <  280> 178.47     365359                  
          254 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      10:15:43  1496.71    8 <  257> 179.89     360284                  
          255 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2847      10:07:44  1496.66   18 <  299> 180.59     348322                  
          256 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272      10:15:28  1496.64   12 <  262> 181.30     359893                  
          257 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073      10:15:44  1496.61    9 <  258> 182.01     360284                  
          258 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      10:15:46  1496.40   10 <  258> 182.72     360284                  
          258 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      10:15:46  1496.40   11 <  261> 182.72     360284                  
          260 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2944      10:13:40  1496.30    8 <  265> 184.14     357117                  
          261 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-3473      10:15:48  1496.20   12 <  286> 184.84     360284                  
          262 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137      10:15:33  1496.13   13 <  281> 185.55     359893                  
          263 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862  SOT 10:13:02  1496.07   13 <  297> 186.26     356115                  
          264 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7138      10:15:21  1496.00    4 <  274> 186.97     359564                  
          265 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-954   SOT 10:13:43  1495.99    9 <  268> 187.68     357117    34.00   34.00 
          266 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3505      10:18:35  1495.82   18-  1-  0 188.39     364356                  
          267 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      10:07:13  1495.76    7 <  330> 189.09     347340                  
          268 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-941   SOT 10:13:46  1495.67   10 <  348> 189.80     357117    33.93   33.93 
          269 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      10:23:34  1495.54    3 <  270> 190.51     371741                  
          270 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2708      10:23:35  1495.44    4 <  273> 191.22     371741                  
          271 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2165  SOT 10:15:57  1495.26            4 191.93     360284    33.86   33.86 
          272 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 10:16:00  1495.06   13 <  302> 192.63     360309    33.84   33.84 
          273 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6713      10:23:42  1494.74            5 193.34     371741                  
          274 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-151       10:15:37  1494.34    5 <  298> 194.05     359564                  
          275 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7737  SOT 10:12:36  1494.31   14 <  287> 194.76     355049    33.77   33.77 
          276 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11920     10:15:59  1494.13    6 <  284> 195.47     360061                  
          277 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      10:20:19  1493.89   14 <  278> 196.18     366476                  
          278 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0302-14-10794     10:20:21  1493.69           15 196.88     366476                  
          279 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2486       10:21:51  1493.22    2 <  283> 197.59     368601                  
          280 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6001      10:19:41  1493.19    9 <  326> 198.30     365359                  
          281 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2790      10:16:05  1492.82   14 <  300> 199.01     359893                  
          282 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  SOT 10:21:18  1492.76   16 <  294> 199.72     367667                  
          283 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2492       10:21:57  1492.61    3 <  319> 200.42     368601                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          284 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10503     10:16:15  1492.48            7            360061                  
          285 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938      10:20:08  1492.44            2            365846                  
          286 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      10:16:26  1492.27   13 <  288>            360284                  
          287 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006703        10:12:58  1492.01           15            355049                  
          288 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1926      10:12:17  1491.96            9            354017                  
          288 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      10:16:29  1491.96   14 <  324>            360284                  
          290 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528       10:18:38  1491.66    2 <  345>            363418                  
          291 Torowicz Paweł       1    PL-0480-16-2332      10:18:30  1491.44    8-  1-  0            363166                  
          292 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3819      10:15:28  1491.40    6 <  320>            358633                  
          293 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-454       10:08:34  1491.32   14 <  350>            348322                  
          294 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3037      10:21:33  1491.25           17            367667                  
          295 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862      10:21:35  1491.07    8 <  301>            367672                  
          296 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6134      10:16:27  1490.97   12 <  331>            359994                  
          297 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1404      10:13:51  1490.96   14 <  303>            356115                  
          298 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2167      10:16:11  1490.83            6            359564                  
          299 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1890      10:08:41  1490.57           19            348322                  
          300 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275      10:16:30  1490.24           15            359893                  
          301 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11054     10:21:46  1489.96    9 <  309>            367672                  
          302 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1554  SOT 10:16:50  1489.91   14 <  323>            360309                  
          303 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2880      10:14:02  1489.81   15 <  336>            356115                  
          304 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2745      10:13:54  1489.55    3 <  305>            355854                  
          305 Wilk Marek           1    PL-0302-14-7584      10:13:56  1489.34    4 <  308>            355854                  
          306 Stach Rafał          2    PL-0480-16-681       10:06:13  1489.26   19-  1-  0            344342                  
          307 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2723      10:22:57  1489.16            3            369236                  
          308 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2719      10:13:59  1489.03            5            355854                  
          309 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12582     10:22:00  1488.55           10            367672                  
          310 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5524      10:10:41  1488.19   18 <  314>            350742                  
          311 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1129      10:00:55  1488.04   12 <  312>            336173                  
          312 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2493      10:00:57  1487.82   13 <  316>            336173                  
          313 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14661     10:08:13  1487.79    4 <  337>            346977                  
          314 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525       10:10:45  1487.77   19 <  315>            350742                  
          315 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       10:10:47  1487.56   20 <  317>            350742                  
          316 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109      10:01:00  1487.49   14 <  318>            336173                  
          317 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595      10:10:49  1487.35           21            350742                  
          318 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163      10:01:03  1487.16   15 <  322>            336173                  
          319 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491       10:22:52  1487.09            4            368601                  
          320 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12923     10:16:11  1486.97    7 <  321>            358633                  
          321 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3020      10:16:12  1486.87    8 <  344>            358633                  
          322 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1110      10:01:09  1486.50           16            336173                  
          323 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-46        10:17:24  1486.42   15 <  324>            360309                  
          324 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-5         10:17:27  1486.12   16 <  327>            360309                  
          324 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706      10:17:26  1486.12           15            360284                  
          326 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113      10:20:52  1486.00   10 <  338>            365359                  
          327 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1588      10:17:29  1485.91   17 <  341>            360309                  
          328 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8501      10:21:36  1485.67    9 <  329>            366367                  
          329 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9034      10:21:37  1485.57   10 <  334>            366367                  
          330 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441      10:08:49  1485.52    8 <  332>            347340                  
          331 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      10:17:21  1485.43   13 <  333>            359994                  
          332 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611       10:08:50  1485.42    9 <  349>            347340                  
          333 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3602      10:17:25  1485.02   14 <  335>            359994                  
          334 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5538      10:21:44  1484.87   11 <  340>            366367                  
          335 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3656      10:17:27  1484.82           15            359994                  
          336 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1426      10:14:51  1484.74           16            356115                  
          337 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009     10:08:42  1484.71            5            346977                  
          338 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     10:21:09  1484.29   11 <  342>            365359                  
          339 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-1991      10:10:56  1484.15   25-  1-  0            350160                  
          340 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074      10:21:52  1484.07   12 <  343>            366367                  
          341 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-15        10:17:48  1483.97           18            360309                  
          342 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2953      10:21:13  1483.89   12 <  347>            365359                  
          343 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9088      10:21:54  1483.87   13 <  346>            366367                  
          344 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9460      10:16:42  1483.79    9 <  352>            358633                  
          345 Mora Józef           2    PL-S39-15-2515       10:19:56  1483.74            3            363418                  
          346 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7731      10:21:57  1483.57           14            366367                  
          347 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2934      10:21:18  1483.39           13            365359                  
          348 Ulatowski Dariusz    1    PL-0437-16-2679      10:15:46  1483.25   11 <  351>            357117                  
          349 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667      10:09:11  1483.20           10            347340                  
          350 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915      10:09:51  1483.17   15 <  353>            348322                  
          351 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2925      10:15:48  1483.04           12            357117                  
          352 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10488     10:16:51  1482.87           10            358633                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          353 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 10:09:55  1482.75           16            348322                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          354 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12913     10:16:55  1482.47                        358633                  
          355 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10473     10:16:56  1482.36                        358633                  
          355 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1589      10:17:47  1482.36                        359893                  
          357 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-404       10:10:00  1482.22                        348322                  
          358 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8273      10:18:05  1482.14                        360284                  
          359 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1449      10:15:17  1482.06                        356115                  
          360 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2963      10:23:06  1481.95                        367672                  
          361 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       10:18:08  1481.84                        360284                  
          362 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6515      10:18:01  1481.36                        359994                  
          363 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6728      10:18:15  1481.13                        360284                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Drzewiecki Tomasz              1        38      5     17  191.18   7625.660 
         2 Wójcik Mariusz                 2        51      5     16  188.23   7623.220 
         3 Ozdoba Mirosław                1        43      5     16  184.99   7572.620 
         4 Bukowski Adam                  1        38      5     18  183.54   7571.120 
         5 Gostyński Zbigniew             2        35      5     21  180.63   7542.100 
         6 Ulatowski Dariusz              1        46      5     12  175.64   7509.820 
         7 Gawin Józef                    1        26      4     10  154.10   6120.380 
         8 Młodojewski Sylwester          2        32      4     15  151.22   6101.010 
         9 Gostyński Robert               2        28      3     14  117.34   4595.700 
        10 Żmidziński Dominik             2        14      3      4  107.36   4518.940 
        11 Kozera Norbert                 1        27      1      3   37.61   1518.970 
        12 Socha Ryszard                  2        70      1     16   37.55   1518.400 
        13 Zawiślak Mariusz               2        25     --      1    0.00      0.000 
        14 Mora Józef                     2        33     --      3    0.00      0.000 
        15 Stach Rafał                    2        19     --      1    0.00      0.000 
        16 Mazurkiewicz Dariusz           2        33     --     10    0.00      0.000 
        17 Nowakowski Zbigniew            2        33     --      0    0.00      0.000 
        18 Wastowski Dariusz              2        28     --      5    0.00      0.000 
        19 Muchowski Andrzej              2        16     --      0    0.00      0.000 
        20 Kryczka Henryk                 2        49     --      5    0.00      0.000 
        21 Gliwa Jerzy                    2        18     --      1    0.00      0.000 
        22 Kubisiak Franciszek            2        31     --     13    0.00      0.000 
        23 Kulczyk Jerzy                  2        21     --      2    0.00      0.000 
        24 Wojtaluk Krzysztof             2        42     --     15    0.00      0.000 
        25 Dzienisz Stanisław             2        27     --      1    0.00      0.000 
        26 Kuniszewski Tomasz             2        72     --     14    0.00      0.000 
        27 Gajewski Sebastian             2        92     --     15    0.00      0.000 
        28 Żmidziński Grzegorz            2        52     --     15    0.00      0.000 
        29 Bińczyk Andrzej                2        54     --     15    0.00      0.000 
        30 Orłowski Grzegorz              2        27     --      5    0.00      0.000 
        31 Bobecki Jan                    1        21     --      2    0.00      0.000 
        32 Torowicz Paweł                 1         8     --      1    0.00      0.000 
        33 Stępień Marek                  1        19     --      0    0.00      0.000 
        34 Jelski Sebastian               1        29     --      9    0.00      0.000 
        35 Hołowaty Piotr                 1        38     --     10    0.00      0.000 
        36 Głowacki Jan                   1        28     --      6    0.00      0.000 
        37 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        20     --      6    0.00      0.000 
        38 Wilk Marek                     1        21     --      5    0.00      0.000 
        39 Stachowicz Wojciech            1        26     --      7    0.00      0.000 
        40 Pietrzyk Piotr                 1        47     --     18    0.00      0.000 
        41 Surdy Paweł                    1         9     --      0    0.00      0.000 
        42 Kubicki Filip                  1        11     --      4    0.00      0.000 
        43 Milewski Mariusz               1        15     --      1    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
      Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────────────────────────────┴────────────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Bukowski Adam                  1        --     --     --     --      5     --      5    10  371.04  14145.280 
          2 Drzewiecki Tomasz              1        --     --     --     --      5     --      5    10  369.42  14068.040 
          3 Wójcik Mariusz                 2        --     --     --     --      5     --      5    10  366.27  14096.930 
          4 Gostyński Zbigniew             2        --     --     --     --      5     --      5    10  357.78  13980.340 
          5 Ozdoba Mirosław                1        --     --     --     --      4     --      5     9  321.00  12649.340 
          6 Ulatowski Dariusz              1        --     --     --     --      3     --      5     8  277.22  11314.860 
          7 Gostyński Robert               2        --     --     --     --      4     --      3     7  268.14   9875.450 
          8 Gawin Józef                    1        --     --     --     --      2     --      4     6  232.25   8814.790 
          9 Młodojewski Sylwester          2        --     --     --     --      2     --      4     6  221.90   8667.470 
         10 Socha Ryszard                  2        --     --     --     --      4     --      1     5  185.91   6785.960 
         11 Wastowski Dariusz              2        --     --     --     --      4     --     --     4  149.52   5252.880 
         12 Żmidziński Dominik             2        --     --     --     --     --     --      3     3  107.36   4518.940 
         13 Gliwa Jerzy                    2        --     --     --     --      2     --     --     2   75.21   2627.670 
         14 Stępień Marek                  1        --     --     --     --      2     --     --     2   70.31   2576.350 
         15 Skórzewski Edward              2        --     --     --     --      2     --     --     2   65.04   2513.800 
         16 Kozera Norbert                 1        --     --     --     --     --     --      1     1   37.61   1518.970 
         17 Zawiślak Mariusz               2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         18 Mora Józef                     2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         19 Tulula Bartosz                 2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         20 Stach Rafał                    2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         21 Mazurkiewicz Dariusz           2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         22 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         23 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         24 Muchowski Andrzej              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         25 Kryczka Henryk                 2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         26 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Kubisiak Franciszek            2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         28 Kulczyk Jerzy                  2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         29 Wojtaluk Krzysztof             2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         30 Dzienisz Stanisław             2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         31 Kuniszewski Tomasz             2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         32 Gajewski Sebastian             2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         33 Żmidziński Grzegorz            2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         34 Mackiewicz Andrzej             2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         35 Bińczyk Andrzej                2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         36 Orłowski Grzegorz              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         37 Bobecki Jan                    1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         38 Korowajczyk Dariusz            1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         39 Torowicz Paweł                 1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         40 Jelski Sebastian               1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         41 Hołowaty Piotr                 1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         42 Kaczmarek Tomasz               1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         43 Głowacki Jan                   1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         44 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         45 Wilk Marek                     1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         46 Stachowicz Wojciech            1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         47 Pietrzyk Piotr                 1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         48 Surdy Paweł                    1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         49 Kubicki Filip                  1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         50 Firkowski Leszek               1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         51 Milewski Mariusz               1        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000