PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 7/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                  Wittenberge 2 w dniu 05.06.2017.                     
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:15:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     359300 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     24
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    902
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    181 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1558.26
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1487.56
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 09:58:32
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 10:10:47
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 37 min.  4 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.:               słonecznie      
                                   w miejscu przylotu:               słonecznie      
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      24|   902|   181| 20.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      24|   902|   181| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 09:58:32  1558.26   51- 14-  5   1.11     348322    35.00         
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-463   MT  09:58:35  1557.91    2 <   15>   2.22     348322    34.96         
            3 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904  MT  10:06:23  1557.09   52- 14-  5   3.33     360284    34.92         
            4 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589  MT  10:07:45  1546.26   54- 15-  5   4.43     359893    34.88         
            5 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7271  MT  10:07:46  1546.15    2 <    6>   5.54     359893    34.84         
            6 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      10:07:49  1545.82    3 <    7>   6.65     359893                  
            7 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2767  MT  10:07:50  1545.71    4 <    8>   7.76     359893    34.77         
            8 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-16-1272  MT  10:07:54  1545.27    5 <   22>   8.87     359893    34.73         
            9 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  10:11:59  1541.71   31-  9-  5   9.98     365359    34.69         
           10 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4630  SOT 10:05:26  1540.79   32- 15-  5  11.09     355049    34.65         
           11 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1701  SOT 10:05:27  1540.68    2 <   12>  12.20     355049    34.61         
           12 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4634  MT  10:05:28  1540.57    3 <   25>  13.30     355049    34.57         
           13 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       10:02:46  1539.75   28- 14-  5  14.41     350703                  
           14 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2413      10:26:40  1539.30   49-  5-  3  15.52     387390                  
           15 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 10:01:21  1538.86    3 <   51>  16.63     348322    34.46         
           16 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625  MT  10:00:45  1538.60   33-  7-  5  17.74     347340    34.42         
           17 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715   MT  10:02:59  1538.28    2 <   24>  18.85     350703    34.38         
           18 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088  MT  10:09:41  1535.19    2 <   19>  19.96     360284    34.34         
           19 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      10:09:44  1534.87    3 <   30>  21.06     360284                  
           20 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2424      10:27:32  1534.02    2 <   92>  22.17     387390                  
           21 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  10:13:55  1533.91   42- 15-  5  23.28     366476    34.22         
           22 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5198  MT  10:09:45  1533.09    6 <   23>  24.39     359893    34.18         
           23 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3434      10:09:50  1532.55    7 <   34>  25.50     359893                  
           24 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 10:03:53  1532.23    3 <   26>  26.61     350703    34.11         
           25 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845  MT  10:06:45  1532.03    4 <   46>  27.72     355049    34.07         
           26 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  SOT 10:03:56  1531.90    4 <   28>  28.82     350703    34.03         
           27 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  10:04:00  1531.62   35- 20-  5  29.93     350742    33.99         
           28 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  SOT 10:03:59  1531.57    5 <   37>  31.04     350703    33.95         
           29 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       10:04:02  1531.40    2 <   31>  32.15     350742                  
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021  MT  10:10:16  1531.39    4 <   73>  33.26     360284    33.87         
           31 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529   MT  10:04:03  1531.29    3 <   38>  34.37     350742    33.83         
           32 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831   MT  10:12:28  1530.40   33-  2-  2  35.48     363418    33.79         
           33 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      09:54:42  1530.15   70- 13-  5  36.59     336173                  
           34 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3407      10:10:14  1529.94    8 <   50>  37.69     359893                  
           35 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      09:54:46  1529.68    2 <   61>  38.80     336173                  
           36 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53    MT  10:01:57  1528.87   28-  4-  4  39.91     346977    33.64         
           37 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776   MT  10:04:33  1527.78    6 <   39>  41.02     350703    33.60         
           38 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604  MT  10:04:36  1527.62    4 <   41>  42.13     350742    33.56         
           39 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   MT  10:04:35  1527.56    7 <   39>  43.24     350703                  
           39 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769   MT  10:04:35  1527.56    8 <   42>  43.24     350703                  
           41 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  MT  10:04:37  1527.51    5 <   43>  45.45     350742    33.44         
           42 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760   MT  10:04:36  1527.45    9 <   68>  46.56     350703                  
           43 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-571   MT  10:04:39  1527.29    6 <   44>  47.67     350742    33.37         
           44 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504   SOT 10:04:40  1527.18    7 <   64>  48.78     350742                  
           45 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-625   MT  10:02:32  1526.55    2 <   75>  49.89     347340    33.29         
           46 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006708    MT  10:07:41  1525.89    5 <   47>  51.00     355049    33.25         
           47 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        10:07:43  1525.67    6 <   48>  52.11     355049                  
           48 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1710  MT  10:07:46  1525.34    7 <   49>  53.22     355049                  
           49 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 10:07:47  1525.23    8 <   52>  54.32     355049                  
           50 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7509  MT  10:10:58  1525.19    9 <   55>  55.43     359893                  
           51 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-440   MT  10:03:24  1525.05    4 <   53>  56.54     348322    33.06         
           52 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000659    MT  10:07:49  1525.02    9 <   56>  57.65     355049                  
           53 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 10:03:27  1524.72    5 <   54>  58.76     348322    32.98         
           54 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442   MT  10:03:30  1524.39    6 <   70>  59.87     348322                  
           55 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2793      10:11:19  1522.93   10 <   58>  60.98     359893                  
           56 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719  MT  10:08:20  1521.64   10 <   57>  62.08     355049                  
           57 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7721  MT  10:08:21  1521.53   11 <   69>  63.19     355049                  
           58 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771  MT  10:11:40  1520.67   11 <  150>  64.30     359893                  
           59 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6209  MT  10:11:51  1519.92   92- 12-  5  65.41     359994    32.74         
           60 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12905 MT  10:12:01  1518.86    2 <   67>  66.52     359994    32.71         
           61 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      09:56:22  1518.63    3 <   62>  67.63     336173                  
           62 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  SOT 09:56:24  1518.40    4 <   63>  68.74     336173    32.63         
           63 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  09:56:29  1517.83    5 <   65>  69.84     336173    32.59         
           64 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5579  MT  10:06:05  1517.82    8 <   66>  70.95     350742                  
           65 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108  MT  09:56:30  1517.71    6 <   96>  72.06     336173    32.51         
           66 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       10:06:07  1517.60    9 <   81>  73.17     350742                  
           67 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  10:12:14  1517.47    3 <   78>  74.28     359994    32.43         
           68 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-703   MT  10:06:09  1517.21   10 <   88>  75.39     350703                  
           69 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704    MT  10:09:16  1515.58   12 <   74>  76.50     355049                  
           70 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427  MT  10:04:50  1515.54    7 <  115>  77.61     348322                  
           71 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2709  MT  10:20:24  1514.84   27-  5-  5  78.71     371741    32.28         
           72 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2737  MT  10:20:29  1514.32    2 <  158>  79.82     371741    32.24         
           73 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      10:12:56  1514.22    5 <  104>  80.93     360284                  
           74 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        10:09:29  1514.18   13 <  162>  82.04     355049                  
           75 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614   MT  10:04:29  1513.57    3 <  113>  83.15     347340    32.12         
           76 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  10:04:23  1512.65    2 <   93>  84.26     346977    32.08         
           77 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2131  SOT 10:13:16  1512.10   14-  4-  4  85.37     360284    32.04         
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3647      10:13:05  1512.05    4 <   98>  86.47     359994                  
           79 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  10:17:23  1511.97    2 <   82>  87.58     366476    31.97         
           80 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3475  SOT 10:13:21  1511.58    2 <  124>  88.69     360284    31.93         
           81 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:07:03  1511.49   10 <   84>  89.80     350742                  
           82 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  10:17:30  1511.24    3 <   83>  90.91     366476    31.85         
           83 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-813   MT  10:17:32  1511.03    4 <   85>  92.02     366476    31.81         
           84 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-981   MT  10:07:09  1510.84   11 <   86>  93.13     350742                  
           85 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629  MT  10:17:36  1510.62    5 <   90>  94.24     366476    31.73         
           86 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  10:07:13  1510.41   12 <   87>  95.34     350742                  
           87 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014 SOT 10:07:14  1510.30   13 <  112>  96.45     350742                  
           88 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   MT  10:07:13  1510.24   11 <   89>  97.56     350703                  
           89 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731   MT  10:07:16  1509.92   12 <   91>  98.67     350703                  
           90 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017  MT  10:17:43  1509.89    6 <   97>  99.78     366476                  
           91 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726   MT  10:07:17  1509.81   13 <  105> 100.89     350703                  
           92 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8447  MT  10:31:38  1509.51    3 <   93> 102.00     387390    31.46         
           93 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022 MT  10:04:57  1508.92    3 <  179> 103.10     346977    31.42         
           93 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6515  MT  10:31:44  1508.92    4 <   95> 103.10     387390    31.42         
           95 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513  MT  10:31:46  1508.72            5 105.32     387390    31.34         
           96 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1127      09:57:52  1508.40    7 <  116> 106.43     336173                  
           97 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014  MT  10:17:58  1508.34    7 <  102> 107.54     366476                  
           98 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3672      10:13:41  1508.25    5 <  100> 108.65     359994                  
           99 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-6393  MT  10:28:19  1508.21   27-  1-  1 109.76     382054    31.19         
          100 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      10:13:43  1508.04    6 <  103> 110.86     359994                  
          101 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085  MT  10:17:58  1507.89   72-  8-  3 111.97     366367    31.11         
          102 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006  MT  10:18:03  1507.82    8 <  122> 113.08     366476                  
          103 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3655      10:13:47  1507.62    7 <  106> 114.19     359994                  
          104 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730   MT  10:13:59  1507.57    6 <  107> 115.30     360284    30.99         
          105 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754   MT  10:07:38  1507.54           14 116.41     350703                  
          106 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3649      10:13:48  1507.51    8 <  108> 117.52     359994                  
          107 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746   MT  10:14:01  1507.36    7 <  149> 118.63     360284    30.88         
          108 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565  MT  10:13:54  1506.88    9 <  138> 119.73     359994    30.84         
          109 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9028  MT  10:18:12  1506.44    2 <  117> 120.84     366367    30.80         
          110 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  10:17:43  1505.29    2 <  111> 121.95     365359    30.76         
          111 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909  MT  10:17:56  1503.95    3 <  134> 123.06     365359    30.72         
          112 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 10:08:17  1503.50   14 <  114> 124.17     350742                  
          113 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5646  MT  10:06:04  1503.20    4 <  133> 125.28     347340    30.64         
          114 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-505   SOT 10:08:23  1502.86   15 <  131> 126.39     350742                  
          115 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 10:07:00  1501.39    8 <  121> 127.49     348322                  
          116 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4518      09:58:59  1500.88    8 <  118> 128.60     336173                  
          117 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7729  MT  10:19:08  1500.68    3 <  123> 129.71     366367    30.49         
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      09:59:01  1500.66    9 <  119> 130.82     336173                  
          119 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2453  MT  09:59:02  1500.55   10 <  120> 131.93     336173    30.41         
          120 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      09:59:04  1500.33   11 <  177> 133.04     336173                  
          121 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 10:07:13  1499.99    9 <  140> 134.15     348322                  
          122 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6612  MT  10:19:20  1499.90    9 <  125> 135.25     366476                  
          123 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11560     10:19:16  1499.86    4 <  126> 136.36     366367                  
          124 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2142  MT  10:15:15  1499.62    3 <  160> 137.47     360284    30.22         
          125 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  10:19:23  1499.59   10 <  127> 138.58     366476                  
          126 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2511      10:19:22  1499.25    5 <  130> 139.69     366367                  
          127 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      10:19:27  1499.19   11 <  128> 140.80     366476                  
          128 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      10:19:28  1499.08   12 <  131> 141.91     366476                  
          129 Kulczyk Jerzy        2    PL-0296-13-1150  MT  10:19:05  1498.86   21-  2-  2 143.02     365846    30.02         
          130 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5843      10:19:26  1498.84    6 <  136> 144.12     366367                  
          131 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       10:09:02  1498.68   16 <  135> 145.23     350742                  
          131 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      10:19:32  1498.68   13 <  163> 145.23     366476                  
          133 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  10:06:48  1498.45    5 <  137> 147.45     347340    29.87         
          134 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030  MT  10:18:51  1498.29    4 <  139> 148.56     365359    29.83         
          135 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 SOT 10:09:06  1498.26   17 <  176> 149.67     350742                  
          136 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2510      10:19:34  1498.03    7 <  141> 150.78     366367                  
          137 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-613   MT  10:06:52  1498.02    6 <  157> 151.88     347340                  
          138 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6206      10:15:20  1497.89   10 <  146> 152.99     359994                  
          139 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043  MT  10:18:56  1497.78    5 <  144> 154.10     365359    29.63         
          140 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  10:07:34  1497.73   10 <  141> 155.21     348322                  
          141 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5919      10:07:37  1497.41   11 <  141> 156.32     348322                  
          141 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5914      10:07:37  1497.41   12 <  145> 156.32     348322                  
          141 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2538      10:19:40  1497.41            8 156.32     366367                  
          144 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931  MT  10:19:00  1497.37    6 <  147> 159.65     365359                  
          145 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433   MT  10:07:41  1496.98   13 <  172> 160.75     348322                  
          146 Gajewski Sebastian   2    PL-0270-14-7898      10:15:30  1496.86   11 <  173> 161.86     359994                  
          147 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016  MT  10:19:06  1496.76    7 <  147> 162.97     365359                  
          147 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2919  MT  10:19:06  1496.76    8 <  165> 162.97     365359                  
          149 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      10:15:43  1496.71    8 <  151> 165.19     360284                  
          150 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272  MT  10:15:28  1496.64   12 <  155> 166.30     359893                  
          151 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073  MT  10:15:44  1496.61    9 <  152> 167.41     360284                  
          152 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      10:15:46  1496.40   10 <  152> 168.51     360284                  
          152 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      10:15:46  1496.40   11 <  154> 168.51     360284                  
          154 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-3473      10:15:48  1496.20   12 <  168> 170.73     360284                  
          155 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137  MT  10:15:33  1496.13   13 <  166> 171.84     359893                  
          156 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3505  MT  10:18:35  1495.82   18-  1-  1 172.95     364356    28.97         
          157 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  MT  10:07:13  1495.76            7 174.06     347340                  
          158 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  10:23:34  1495.54    3 <  159> 175.17     371741    28.89         
          159 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2708  MT  10:23:35  1495.44    4 <  161> 176.27     371741    28.86         
          160 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2165  SOT 10:15:57  1495.26            4 177.38     360284    28.82         
          161 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6713  MT  10:23:42  1494.74            5 178.49     371741    28.78         
          162 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7737  SOT 10:12:36  1494.31   14 <  169> 179.60     355049                  
          163 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610  MT  10:20:19  1493.89   14 <  164> 180.71     366476                  
          164 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0302-14-10794 MT  10:20:21  1493.69           15 181.82     366476                  
          165 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6001  MT  10:19:41  1493.19            9 182.93     365359                  
          166 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2790      10:16:05  1492.82   14 <  174> 184.04     359893                  
          167 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938  MT  10:20:08  1492.44            2 185.14     365846    28.54         
          168 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  10:16:26  1492.27   13 <  170> 186.25     360284                  
          169 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006703    MT  10:12:58  1492.01           15 187.36     355049                  
          170 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      10:16:29  1491.96           14 188.47     360284                  
          171 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528   MT  10:18:38  1491.66            2 189.58     363418    28.39         
          172 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-454       10:08:34  1491.32           14 190.69     348322                  
          173 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6134  MT  10:16:27  1490.97           12 191.80     359994    28.31         
          174 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275  MT  10:16:30  1490.24           15 192.90     359893                  
          175 Stach Rafał          2    PL-0480-16-681   MT  10:06:13  1489.26   19-  1-  1 194.01     344342    28.23         
          176 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5524  MT  10:10:41  1488.19   18 <  180> 195.12     350742                  
          177 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1129      10:00:55  1488.04   12 <  178> 196.23     336173                  
          178 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2493  MT  10:00:57  1487.82           13 197.34     336173    28.12         
          179 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14661 MT  10:08:13  1487.79            4 198.45     346977    28.08         
          180 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525   MT  10:10:45  1487.77   19 <  181> 199.56     350742                  
          181 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       10:10:47  1487.56           20 200.67     350742                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          182 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109  SO  10:01:00  1487.49                        336173                  
          183 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  SO  10:10:49  1487.35                        350742                  
          184 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163  SO  10:01:03  1487.16                        336173                  
          185 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1110  SO  10:01:09  1486.50                        336173                  
          186 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706  SO  10:17:26  1486.12                        360284                  
          187 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113  SO  10:20:52  1486.00                        365359                  
          188 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8501  SO  10:21:36  1485.67                        366367                  
          189 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9034  SO  10:21:37  1485.57                        366367                  
          190 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  SO  10:08:49  1485.52                        347340                  
          191 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609  SO  10:17:21  1485.43                        359994                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Bińczyk Andrzej                2        54      5     15  173.40   7716.480 
         2 Młodojewski Sylwester          2        32      5     15  171.15   7679.960 
         3 Wójcik Mariusz                 2        51      5     14  170.46   7704.800 
         4 Gostyński Robert               2        28      5     14  170.07   7661.760 
         5 Gostyński Zbigniew             2        35      5     20  168.19   7645.330 
         6 Żmidziński Grzegorz            2        52      5     14  165.00   7638.600 
         7 Wojtaluk Krzysztof             2        42      5     15  161.58   7578.770 
         8 Mazurkiewicz Dariusz           2        33      5      7  160.34   7580.370 
         9 Gajewski Sebastian             2        92      5     12  157.03   7554.100 
        10 Socha Ryszard                  2        70      5     13  156.26   7542.310 
        11 Kubisiak Franciszek            2        31      5      9  155.63   7547.020 
        12 Orłowski Grzegorz              2        27      5      5  151.05   7514.880 
        13 Wastowski Dariusz              2        28      4      4  125.22   6038.230 
        14 Żmidziński Dominik             2        14      4      4  123.01   6018.560 
        15 Kryczka Henryk                 2        49      3      5   94.22   4527.150 
        16 Kuniszewski Tomasz             2        72      3      8   92.40   4515.010 
        17 Mora Józef                     2        33      2      2   62.18   3022.060 
        18 Kulczyk Jerzy                  2        21      2      2   58.56   2991.300 
        19 Dzienisz Stanisław             2        27      1      1   31.19   1508.210 
        20 Gliwa Jerzy                    2        18      1      1   28.97   1495.820 
        21 Stach Rafał                    2        19      1      1   28.23   1489.260 
        22 Zawiślak Mariusz               2        25     --      0    0.00      0.000 
        23 Nowakowski Zbigniew            2        33     --      0    0.00      0.000 
        24 Muchowski Andrzej              2        16     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
      5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5      5      5    35  871.02  45142.940 
          2 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5      5      5    35  866.00  44914.390 
          3 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5      5      5    35  863.36  44822.120 
          4 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5      5      5    35  860.58  45036.990 
          5 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      5      5      5      5    35  848.27  44461.250 
          6 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5      5      5    35  830.86  44324.860 
          7 Socha Ryszard                  2         5      4      5      5      5      5      5    34  837.55  43598.570 
          8 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5      4      5      5      5    34  809.57  42922.410 
          9 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      5      5      5      4    32  742.46  39543.580 
         10 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      4      5      3      4    31  717.69  38763.940 
         11 Gajewski Sebastian             2         5      5      5     --      5      5      5    30  706.92  38003.320 
         12 Kuniszewski Tomasz             2         5      2      5      3      5      5      3    28  672.81  34980.870 
         13 Kubisiak Franciszek            2         2      3      5      2      5      5      5    27  676.48  34361.770 
         14 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5     --     --    25  512.19  29053.290 
         15 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      4      5      5    24  680.23  31681.560 
         16 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4      1      5     --      5    23  532.59  28770.450 
         17 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5      2      5      2     --    23  489.27  27231.040 
         18 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5      3      5      1      1    18  441.81  21976.340 
         19 Mora Józef                     2         2      2      2      5      2      3      2    18  413.70  22321.550 
         20 Stach Rafał                    2        --     --      2      3     --      5      1    11  265.52  13751.520 
         21 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     --      2    11  257.85  13493.400 
         22 Kryczka Henryk                 2         2      2      1     --      1     --      3     9  194.08  11250.520 
         23 Tulula Bartosz                 2         4      3      2     --     --     --     --     9  132.27   9825.970 
         24 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      1     --      1     7  171.13   8060.830 
         25 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     --     --     4  101.41   4656.630 
         26 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         28 Muchowski Andrzej              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         29 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Bińczyk Andrzej                2        54      5     15  174.03   7729.210 
         2 Młodojewski Sylwester          2        32      5     15  171.15   7679.960 
         3 Gostyński Robert               2        28      5     14  171.00   7673.730 
         4 Wójcik Mariusz                 2        51      5     14  170.46   7704.800 
         5 Żmidziński Grzegorz            2        52      5     14  169.63   7672.760 
         6 Gostyński Zbigniew             2        35      5     20  168.73   7649.440 
         7 Socha Ryszard                  2        70      5     13  165.33   7614.690 
         8 Kryczka Henryk                 2        49      5      5  162.97   7600.470 
         9 Wojtaluk Krzysztof             2        42      5     15  161.58   7578.770 
        10 Gajewski Sebastian             2        92      5     12  161.12   7576.550 
        11 Mazurkiewicz Dariusz           2        33      5      7  160.34   7580.370 
        12 Kubisiak Franciszek            2        31      5      9  155.63   7547.020 
        13 Kuniszewski Tomasz             2        72      5      8  152.80   7514.120 
        14 Orłowski Grzegorz              2        27      5      5  151.05   7514.880 
        15 Wastowski Dariusz              2        28      4      4  125.22   6038.230 
        16 Żmidziński Dominik             2        14      4      4  123.01   6018.560 
        17 Mora Józef                     2        33      2      2   62.18   3022.060 
        18 Kulczyk Jerzy                  2        21      2      2   58.56   2991.300 
        19 Dzienisz Stanisław             2        27      1      1   31.19   1508.210 
        20 Gliwa Jerzy                    2        18      1      1   28.97   1495.820 
        21 Stach Rafał                    2        19      1      1   28.23   1489.260 
        22 Zawiślak Mariusz               2        25     --      0    0.00      0.000 
        23 Nowakowski Zbigniew            2        33     --      0    0.00      0.000 
        24 Muchowski Andrzej              2        16     --      0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
      5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Gostyński Zbigniew             2         5      5      5      5      5      5      5    35  875.04  45196.690 
          2 Wójcik Mariusz                 2         5      5      5      5      5      5      5    35  871.93  45205.880 
          3 Socha Ryszard                  2         5      5      5      5      5      5      5    35  870.23  45210.630 
          4 Żmidziński Grzegorz            2         5      5      5      5      5      5      5    35  868.28  45224.330 
          5 Gostyński Robert               2         5      5      5      5      5      5      5    35  865.21  44842.540 
          6 Bińczyk Andrzej                2         5      5      5      5      5      5      5    35  859.92  44836.330 
          7 Mazurkiewicz Dariusz           2         5      5      5      5      5      5      5    35  831.92  44350.490 
          8 Kuniszewski Tomasz             2         5      5      5      5      5      5      5    35  824.97  44107.440 
          9 Wojtaluk Krzysztof             2         5      5      5      4      5      5      5    34  812.26  43041.530 
         10 Gajewski Sebastian             2         5      5      5      2      5      5      5    32  760.09  40593.220 
         11 Wastowski Dariusz              2         5      3      5      5      5      5      4    32  742.46  39543.580 
         12 Żmidziński Dominik             2         5      5      5      4      5      3      4    31  717.69  38763.940 
         13 Kubisiak Franciszek            2         3      4      5      2      5      5      5    29  700.78  36547.840 
         14 Młodojewski Sylwester          2        --     --      5      5      5      5      5    25  715.81  33116.870 
         15 Skórzewski Edward              2         5      5      5      5      5     --     --    25  532.91  29590.090 
         16 Orłowski Grzegorz              2         3      5      4      1      5     --      5    23  532.59  28770.450 
         17 Kryczka Henryk                 2         4      5      5     --      4     --      5    23  516.54  28281.160 
         18 Mackiewicz Andrzej             2         4      5      5      2      5      2     --    23  492.41  27330.230 
         19 Mora Józef                     2         2      2      2      5      2      4      2    19  438.04  23635.540 
         20 Gliwa Jerzy                    2         1      2      5      3      5      1      1    18  441.81  21976.340 
         21 Stach Rafał                    2        --     --      2      3     --      5      1    11  265.52  13751.520 
         22 Kulczyk Jerzy                  2         1      2      3     --      3     --      2    11  257.85  13493.400 
         23 Tulula Bartosz                 2         4      4      3     --     --     --     --    11  165.32  11972.460 
         24 Dzienisz Stanisław             2        --     --      5     --      1     --      1     7  171.13   8060.830 
         25 Zawiślak Mariusz               2        --     --      2     --      2     --     --     4  101.41   4656.630 
         26 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         28 Muchowski Andrzej              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         29 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                 1 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.82    1546.228     664.260 
                 2 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        6    158.36    1448.854     267.180 
                 3 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        6    152.76    1480.633     441.490 
                 4 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        6    150.08    1385.240     195.810 
                 5 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        6    149.83    1516.112     528.640 
                 6 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        6    146.30    1399.060     405.890 
                 7 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        6    145.71    1312.696     174.760 
                 8 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        6    139.97    1277.572     341.930 
                 9 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        6    139.04    1432.103     552.200 
                10 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        6    137.34    1244.116     336.250 
                11 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    132.58    1244.116     519.560 
                12 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        6    128.36    1279.481     639.360 
                13 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        5    132.63    1211.593     241.280 
                14 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        5    130.57    1279.777     392.790 
                15 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        5    130.34    1308.336     370.490 
                16 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        5    128.73    1309.831     445.660 
                17 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        5    126.54    1308.336     507.990 
                18 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        5    124.97    1086.705     221.260 
                19 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        5    122.33    1146.858     417.950 
                20 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        5    119.45    1259.806     396.470 
                21 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        5    118.45    1158.288     574.980 
                22 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        5    118.24    1082.747     463.700 
                23 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        5    117.87    1097.966     493.080 
                24 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        5    117.73    1190.162     594.840 
                25 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        5    117.62    1036.918     146.780 
                26 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        5    116.03    1138.971     337.650 
                27 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        5    115.39    1259.806     555.100 
                28 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        5    113.17    1032.971     297.760 
                29 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        5    112.54    1108.653     517.970 
                30 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        5    110.11     981.547     473.040 
                31 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        5    109.15    1071.819     502.580 
                32 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        5    108.54     915.416     323.740 
                33 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.94     926.830     342.880 
                34 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        5    106.12     926.830     418.440 
                35 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        5    104.74     952.412     463.710 
                36 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        5    103.99     915.416     448.790 
                37 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        5     98.95    1101.374     834.810 
                38 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2000655        1        4    118.44    1180.955     197.890 
                39 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        4    116.80    1148.029     253.150 
                40 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        4    115.99    1208.160     314.920 
                41 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        4    115.96    1160.679     276.580 
                42 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-529       1        4    114.78    1039.322     177.570 
                43 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-976       1        4    113.90    1160.810     363.440 
                44 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1176      0        4    112.52    1105.466     372.190 
                45 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        4    111.64    1066.040     265.290 
                46 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        4    111.23    1204.433     461.570 
                47 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-754       1        4    110.79    1160.679     437.840 
                48 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        4    110.27    1156.058     170.390 
                49 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        4    109.86    1180.955     501.400 
                50 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        4    109.63    1204.433     490.210 
                51 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        4    109.46    1110.885     236.430 
                52 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        4    109.43    1000.566     204.470 
                53 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7737      0        4    105.40    1000.566     312.350 
                54 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        4    103.41     956.713     394.670 
                55 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        4    103.36    1136.039     354.800 
                56 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        4    102.55     934.265     266.190 
                57 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        4    102.15     956.713     458.270 
                58 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        4    101.59     969.825     457.100 
                59 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        4    101.40     978.987     464.800 
                60 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-442       1        4    101.20     980.191     342.920 
                61 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-505       0        4     99.83     989.528     376.060 
                62 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        4     97.95     989.528     390.410 
                                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
             Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
             Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,
            ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬───
            │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
            └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴───
                63 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        4     97.22     968.102     185.610 
                64 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-14-10914     0        4     96.32     989.528     449.370 
                65 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5842      1        4     95.99     971.529     389.140 
                66 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        4     95.29     948.052     398.160 
                67 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-625       1        4     94.53     916.830     428.420 
                68 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        4     93.70     929.193     420.010 
                69 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-3475      1        4     93.60     968.102     246.860 
                70 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        4     92.85     946.974     482.820 
                71 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6756      0        4     92.71     828.645     293.960 
                72 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9085      0        4     92.56     972.549     495.130 
                73 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5914      0        4     92.03     920.038     444.690 
                74 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-94        1        4     91.96     695.039     136.330 
                75 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        4     91.23     920.180     403.420 
                76 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2035      0        4     90.88     828.645     346.740 
                77 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        4     90.72     853.580     373.260 
                78 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6427      1        4     90.39     798.536     381.700 
                79 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-760       0        4     89.75     807.585     411.780 
                80 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1108      0        4     89.48     884.600     377.500 
                81 Bińczyk Andrzej           2   PL-0296-13-5719      1        4     89.47     949.938     588.560 
                82 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-5843      1        4     88.98     853.580     436.700 
                83 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0272-10-9599      1        4     88.11     735.407     328.240 
                84 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2479      1        4     87.95     753.884     519.380 
                85 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        4     86.70     899.522     389.120 
                86 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-11-10022     1        4     86.45     785.778     541.350 
                87 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6959      1        4     85.94     899.522     297.230 
                88 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-6         1        4     85.11     704.219     289.470 
                89 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2931      0        4     84.97     849.166     608.020 
                90 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        4     83.74     757.791     322.400 
                91 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2147      1        4     83.72     780.115     236.350 
                92 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2126      0        4     83.18     780.115     383.120 
                93 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        4     83.11     722.849     514.900 
                94 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2059      1        4     82.39     780.115     344.540 
                95 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2594      1        4     82.23     805.071     271.990 
                96 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-536       1        4     81.88     757.911     332.020 
                97 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        4     81.60     879.399     543.020 
                98 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12905     1        4     80.46     778.977     481.800 
                99 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        4     80.09     805.071     496.890 
               100 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1164      0        4     78.53     704.219     490.060 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 09:58:32  1558.26   51- 18-  5   1.11     348322    40.00   40.00 
            2 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-463       09:58:35  1557.91    2 <   15>   2.22     348322                  
            3 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904      10:06:23  1557.09   52- 18-  0   3.33     360284                  
            4 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-6589      10:07:45  1546.26   54- 16-  0   4.43     359893                  
            5 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7271      10:07:46  1546.15    2 <    6>   5.54     359893                  
            6 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      10:07:49  1545.82    3 <    7>   6.65     359893                  
            7 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2767      10:07:50  1545.71    4 <    8>   7.76     359893                  
            8 Bińczyk Andrzej      2    PL-0194-16-1272      10:07:54  1545.27    5 <   22>   8.87     359893                  
            9 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      10:11:59  1541.71   31- 13-  0   9.98     365359                  
           10 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4630  SOT 10:05:26  1540.79   32- 15-  4  11.09     355049    39.68   39.68 
           11 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1701  SOT 10:05:27  1540.68    2 <   12>  12.20     355049    39.64   39.64 
           12 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4634      10:05:28  1540.57    3 <   25>  13.30     355049                  
           13 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       10:02:46  1539.75   28- 14-  3  14.41     350703                  
           14 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2413      10:26:40  1539.30   49-  8-  0  15.52     387390                  
           15 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 10:01:21  1538.86    3 <   51>  16.63     348322    39.50   39.50 
           16 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      10:00:45  1538.60   33- 11-  0  17.74     347340                  
           17 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-715       10:02:59  1538.28    2 <   24>  18.85     350703                  
           18 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2088      10:09:41  1535.19    2 <   19>  19.96     360284                  
           19 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      10:09:44  1534.87    3 <   30>  21.06     360284                  
           20 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2424      10:27:32  1534.02    2 <   92>  22.17     387390                  
           21 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      10:13:55  1533.91   42- 16-  0  23.28     366476                  
           22 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5198      10:09:45  1533.09    6 <   23>  24.39     359893                  
           23 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3434      10:09:50  1532.55    7 <   34>  25.50     359893                  
           24 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  SOT 10:03:53  1532.23    3 <   26>  26.61     350703    39.18   39.18 
           25 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845      10:06:45  1532.03    4 <   46>  27.72     355049                  
           26 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  SOT 10:03:56  1531.90    4 <   28>  28.82     350703    39.11   39.11 
           27 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529      10:04:00  1531.62   35- 21-  5  29.93     350742                  
           28 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  SOT 10:03:59  1531.57    5 <   37>  31.04     350703    39.04   39.04 
           29 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-526       10:04:02  1531.40    2 <   31>  32.15     350742                  
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2021      10:10:16  1531.39    4 <   73>  33.26     360284                  
           31 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-529       10:04:03  1531.29    3 <   38>  34.37     350742                  
           32 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831       10:12:28  1530.40   33-  3-  0  35.48     363418                  
           33 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      09:54:42  1530.15   70- 17-  1  36.59     336173                  
           34 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3407      10:10:14  1529.94    8 <   50>  37.69     359893                  
           35 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2403      09:54:46  1529.68    2 <   61>  38.80     336173                  
           36 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-10-53        10:01:57  1528.87   28-  6-  0  39.91     346977                  
           37 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776       10:04:33  1527.78    6 <   39>  41.02     350703                  
           38 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604      10:04:36  1527.62    4 <   41>  42.13     350742                  
           39 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749       10:04:35  1527.56    7 <   39>  43.24     350703                  
           39 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769       10:04:35  1527.56    8 <   42>  43.24     350703                  
           41 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571      10:04:37  1527.51    5 <   43>  45.45     350742                  
           42 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       10:04:36  1527.45    9 <   68>  46.56     350703                  
           43 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-571       10:04:39  1527.29    6 <   44>  47.67     350742                  
           44 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504   SOT 10:04:40  1527.18    7 <   64>  48.78     350742    38.47   38.47 
           45 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-625       10:02:32  1526.55    2 <   75>  49.89     347340                  
           46 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006708        10:07:41  1525.89    5 <   47>  51.00     355049                  
           47 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        10:07:43  1525.67    6 <   48>  52.11     355049                  
           48 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1710      10:07:46  1525.34    7 <   49>  53.22     355049                  
           49 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 10:07:47  1525.23    8 <   52>  54.32     355049    38.29   38.29 
           50 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7509      10:10:58  1525.19    9 <   55>  55.43     359893                  
           51 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-440       10:03:24  1525.05    4 <   53>  56.54     348322                  
           52 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000659        10:07:49  1525.02    9 <   56>  57.65     355049                  
           53 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5948  SOT 10:03:27  1524.72    5 <   54>  58.76     348322    38.15   38.15 
           54 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442       10:03:30  1524.39    6 <   70>  59.87     348322                  
           55 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2793      10:11:19  1522.93   10 <   58>  60.98     359893                  
           56 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7719      10:08:20  1521.64   10 <   57>  62.08     355049                  
           57 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7721      10:08:21  1521.53   11 <   69>  63.19     355049                  
           58 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771      10:11:40  1520.67   11 <  150>  64.30     359893                  
           59 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6209      10:11:51  1519.92   92- 18-  0  65.41     359994                  
           60 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12905     10:12:01  1518.86    2 <   67>  66.52     359994                  
           61 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1167      09:56:22  1518.63    3 <   62>  67.63     336173                  
           62 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  SOT 09:56:24  1518.40    4 <   63>  68.74     336173    37.83   37.83 
           63 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      09:56:29  1517.83    5 <   65>  69.84     336173                  
           64 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5579      10:06:05  1517.82    8 <   66>  70.95     350742                  
           65 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1108      09:56:30  1517.71    6 <   96>  72.06     336173                  
           66 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-976       10:06:07  1517.60    9 <   81>  73.17     350742                  
           67 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      10:12:14  1517.47    3 <   78>  74.28     359994                  
           68 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-703       10:06:09  1517.21   10 <   88>  75.39     350703                  
           69 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006704        10:09:16  1515.58   12 <   74>  76.50     355049                  
           70 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427      10:04:50  1515.54    7 <  115>  77.61     348322                  
           71 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2709      10:20:24  1514.84   27-  5-  0  78.71     371741                  
           72 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2737      10:20:29  1514.32    2 <  158>  79.82     371741                  
           73 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      10:12:56  1514.22    5 <  104>  80.93     360284                  
           74 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2000655        10:09:29  1514.18   13 <  162>  82.04     355049                  
           75 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614       10:04:29  1513.57    3 <  113>  83.15     347340                  
           76 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      10:04:23  1512.65    2 <   93>  84.26     346977                  
           77 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2131  SOT 10:13:16  1512.10   14-  4-  3  85.37     360284    37.30   37.30 
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3647      10:13:05  1512.05    4 <   98>  86.47     359994                  
           79 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      10:17:23  1511.97    2 <   82>  87.58     366476                  
           80 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-3475  SOT 10:13:21  1511.58    2 <  124>  88.69     360284    37.19   37.19 
           81 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:07:03  1511.49   10 <   84>  89.80     350742                  
           82 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345      10:17:30  1511.24    3 <   83>  90.91     366476                  
           83 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-813       10:17:32  1511.03    4 <   85>  92.02     366476                  
           84 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-981       10:07:09  1510.84   11 <   86>  93.13     350742                  
           85 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629      10:17:36  1510.62    5 <   90>  94.24     366476                  
           86 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       10:07:13  1510.41   12 <   87>  95.34     350742                  
           87 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014 SOT 10:07:14  1510.30   13 <  112>  96.45     350742    36.94   36.94 
           88 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       10:07:13  1510.24   11 <   89>  97.56     350703                  
           89 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731       10:07:16  1509.92   12 <   91>  98.67     350703                  
           90 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017      10:17:43  1509.89    6 <   97>  99.78     366476                  
           91 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726       10:07:17  1509.81   13 <  105> 100.89     350703                  
           92 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8447      10:31:38  1509.51    3 <   93> 102.00     387390                  
           93 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10022     10:04:57  1508.92    3 <  179> 103.10     346977                  
           93 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6515      10:31:44  1508.92    4 <   95> 103.10     387390                  
           95 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513      10:31:46  1508.72    5 <  214> 105.32     387390                  
           96 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1127      09:57:52  1508.40    7 <  116> 106.43     336173                  
           97 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014      10:17:58  1508.34    7 <  102> 107.54     366476                  
           98 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3672      10:13:41  1508.25    5 <  100> 108.65     359994                  
           99 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-6393      10:28:19  1508.21   27-  1-  0 109.76     382054                  
          100 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      10:13:43  1508.04    6 <  103> 110.86     359994                  
          101 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9085      10:17:58  1507.89   72- 16-  0 111.97     366367                  
          102 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006      10:18:03  1507.82    8 <  122> 113.08     366476                  
          103 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3655      10:13:47  1507.62    7 <  106> 114.19     359994                  
          104 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730       10:13:59  1507.57    6 <  107> 115.30     360284                  
          105 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-754       10:07:38  1507.54           14 116.41     350703                  
          106 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3649      10:13:48  1507.51    8 <  108> 117.52     359994                  
          107 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746       10:14:01  1507.36    7 <  149> 118.63     360284                  
          108 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565      10:13:54  1506.88    9 <  138> 119.73     359994                  
          109 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9028      10:18:12  1506.44    2 <  117> 120.84     366367                  
          110 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      10:17:43  1505.29    2 <  111> 121.95     365359                  
          111 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      10:17:56  1503.95    3 <  134> 123.06     365359                  
          112 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 10:08:17  1503.50   14 <  114> 124.17     350742    36.05   36.05 
          113 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5646      10:06:04  1503.20    4 <  133> 125.28     347340                  
          114 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-505   SOT 10:08:23  1502.86   15 <  131> 126.39     350742    35.98   35.98 
          115 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 10:07:00  1501.39    8 <  121> 127.49     348322    35.95   35.95 
          116 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4518      09:58:59  1500.88    8 <  118> 128.60     336173                  
          117 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7729      10:19:08  1500.68    3 <  123> 129.71     366367                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      09:59:01  1500.66    9 <  119> 130.82     336173                  
          119 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2453      09:59:02  1500.55   10 <  120> 131.93     336173                  
          120 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      09:59:04  1500.33   11 <  177> 133.04     336173                  
          121 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 10:07:13  1499.99    9 <  140> 134.15     348322    35.73   35.73 
          122 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6612      10:19:20  1499.90    9 <  125> 135.25     366476                  
          123 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-11560     10:19:16  1499.86    4 <  126> 136.36     366367                  
          124 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2142      10:15:15  1499.62    3 <  160> 137.47     360284                  
          125 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      10:19:23  1499.59   10 <  127> 138.58     366476                  
          126 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2511      10:19:22  1499.25    5 <  130> 139.69     366367                  
          127 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      10:19:27  1499.19   11 <  128> 140.80     366476                  
          128 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      10:19:28  1499.08   12 <  131> 141.91     366476                  
          129 Kulczyk Jerzy        2    PL-0296-13-1150      10:19:05  1498.86   21-  2-  0 143.02     365846                  
          130 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5843      10:19:26  1498.84    6 <  136> 144.12     366367                  
          131 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       10:09:02  1498.68   16 <  135> 145.23     350742                  
          131 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      10:19:32  1498.68   13 <  163> 145.23     366476                  
          133 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      10:06:48  1498.45    5 <  137> 147.45     347340                  
          134 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6030      10:18:51  1498.29    4 <  139> 148.56     365359                  
          135 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 SOT 10:09:06  1498.26   17 <  176> 149.67     350742    35.24   35.24 
          136 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2510      10:19:34  1498.03    7 <  141> 150.78     366367                  
          137 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-613       10:06:52  1498.02    6 <  157> 151.88     347340                  
          138 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6206      10:15:20  1497.89   10 <  146> 152.99     359994                  
          139 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043      10:18:56  1497.78    5 <  144> 154.10     365359                  
          140 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405       10:07:34  1497.73   10 <  141> 155.21     348322                  
          141 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5919      10:07:37  1497.41   11 <  141> 156.32     348322                  
          141 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5914      10:07:37  1497.41   12 <  145> 156.32     348322                  
          141 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2538      10:19:40  1497.41    8 <  188> 156.32     366367                  
          144 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2931      10:19:00  1497.37    6 <  147> 159.65     365359                  
          145 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433       10:07:41  1496.98   13 <  172> 160.75     348322                  
          146 Gajewski Sebastian   2    PL-0270-14-7898      10:15:30  1496.86   11 <  173> 161.86     359994                  
          147 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016      10:19:06  1496.76    7 <  147> 162.97     365359                  
          147 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2919      10:19:06  1496.76    8 <  165> 162.97     365359                  
          149 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      10:15:43  1496.71    8 <  151> 165.19     360284                  
          150 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7272      10:15:28  1496.64   12 <  155> 166.30     359893                  
          151 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073      10:15:44  1496.61    9 <  152> 167.41     360284                  
          152 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      10:15:46  1496.40   10 <  152> 168.51     360284                  
          152 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      10:15:46  1496.40   11 <  154> 168.51     360284                  
          154 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-3473      10:15:48  1496.20   12 <  168> 170.73     360284                  
          155 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7137      10:15:33  1496.13   13 <  166> 171.84     359893                  
          156 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3505      10:18:35  1495.82   18-  1-  0 172.95     364356                  
          157 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      10:07:13  1495.76    7 <  190> 174.06     347340                  
          158 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      10:23:34  1495.54    3 <  159> 175.17     371741                  
          159 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2708      10:23:35  1495.44    4 <  161> 176.27     371741                  
          160 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2165  SOT 10:15:57  1495.26            4 177.38     360284    34.35   34.35 
          161 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6713      10:23:42  1494.74            5 178.49     371741                  
          162 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7737  SOT 10:12:36  1494.31   14 <  169> 179.60     355049    34.28   34.28 
          163 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      10:20:19  1493.89   14 <  164> 180.71     366476                  
          164 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0302-14-10794     10:20:21  1493.69   15 <  224> 181.82     366476                  
          165 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6001      10:19:41  1493.19    9 <  187> 182.93     365359                  
          166 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2790      10:16:05  1492.82   14 <  174> 184.04     359893                  
          167 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938      10:20:08  1492.44            2 185.14     365846                  
          168 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      10:16:26  1492.27   13 <  170> 186.25     360284                  
          169 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2006703        10:12:58  1492.01           15 187.36     355049                  
          170 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      10:16:29  1491.96   14 <  186> 188.47     360284                  
          171 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528       10:18:38  1491.66    2 <  202> 189.58     363418                  
          172 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-454       10:08:34  1491.32   14 <  206> 190.69     348322                  
          173 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6134      10:16:27  1490.97   12 <  191> 191.80     359994                  
          174 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275      10:16:30  1490.24   15 <  208> 192.90     359893                  
          175 Stach Rafał          2    PL-0480-16-681       10:06:13  1489.26   19-  2-  0 194.01     344342                  
          176 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5524      10:10:41  1488.19   18 <  180> 195.12     350742                  
          177 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1129      10:00:55  1488.04   12 <  178> 196.23     336173                  
          178 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2493      10:00:57  1487.82   13 <  182> 197.34     336173                  
          179 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14661     10:08:13  1487.79    4 <  196> 198.45     346977                  
          180 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-525       10:10:45  1487.77   19 <  181> 199.56     350742                  
          181 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       10:10:47  1487.56   20 <  183> 200.67     350742                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          182 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109      10:01:00  1487.49   14 <  184>            336173                  
          183 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595      10:10:49  1487.35           21            350742                  
          184 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163      10:01:03  1487.16   15 <  185>            336173                  
          185 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1110      10:01:09  1486.50   16 <  219>            336173                  
          186 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6706      10:17:26  1486.12   15 <  210>            360284                  
          187 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113      10:20:52  1486.00   10 <  197>            365359                  
          188 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8501      10:21:36  1485.67    9 <  189>            366367                  
          189 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9034      10:21:37  1485.57   10 <  194>            366367                  
          190 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441      10:08:49  1485.52    8 <  192>            347340                  
          191 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      10:17:21  1485.43   13 <  193>            359994                  
          192 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611       10:08:50  1485.42    9 <  205>            347340                  
          193 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3602      10:17:25  1485.02   14 <  195>            359994                  
          194 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5538      10:21:44  1484.87   11 <  199>            366367                  
          195 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3656      10:17:27  1484.82   15 <  212>            359994                  
          196 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009     10:08:42  1484.71    5 <  226>            346977                  
          197 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     10:21:09  1484.29   11 <  200>            365359                  
          198 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-1991      10:10:56  1484.15   25-  1-  0            350160                  
          199 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9074      10:21:52  1484.07   12 <  201>            366367                  
          200 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2953      10:21:13  1483.89   12 <  204>            365359                  
          201 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9088      10:21:54  1483.87   13 <  203>            366367                  
          202 Mora Józef           2    PL-S39-15-2515       10:19:56  1483.74            3            363418                  
          203 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7731      10:21:57  1483.57   14 <  218>            366367                  
          204 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2934      10:21:18  1483.39           13            365359                  
          205 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5667      10:09:11  1483.20   10 <  217>            347340                  
          206 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915      10:09:51  1483.17   15 <  207>            348322                  
          207 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 10:09:55  1482.75   16 <  209>            348322                  
          208 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1589      10:17:47  1482.36           16            359893                  
          209 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-404       10:10:00  1482.22   17 <  221>            348322                  
          210 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8273      10:18:05  1482.14   16 <  211>            360284                  
          211 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       10:18:08  1481.84   17 <  213>            360284                  
          212 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6515      10:18:01  1481.36   16 <  223>            359994                  
          213 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6728      10:18:15  1481.13           18            360284                  
          214 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2415      10:36:34  1481.04    6 <  216>            387390                  
          215 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564      10:07:34  1480.62            2            344342                  
          216 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6503      10:36:47  1479.81    7 <  219>            387390                  
          217 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-650       10:09:44  1479.72           11            347340                  
          218 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2520      10:22:37  1479.57   15 <  222>            366367                  
          219 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430      10:02:13  1479.53           17            336173                  
          219 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2471      10:36:50  1479.53            8            387390                  
          221 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5947      10:10:29  1479.18           18            348322                  
          222 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096      10:22:42  1479.08           16            366367                  
          223 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3628      10:18:28  1478.62   17 <  225>            359994                  
          224 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653      10:22:52  1478.52           16            366476                  
          225 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7555      10:18:40  1477.40           18            359994                  
          226 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6006      10:09:58  1476.71            6            346977                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          227 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3436      10:18:44  1476.59                        359893                  
          228 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-14-13304     10:10:00  1476.50                        346977                  
          229 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6096      10:26:47  1476.43                        371741                  
          230 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-403       10:10:58  1476.15                        348322                  
          231 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7863      10:21:50  1476.12                        364356                  
          232 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6413      10:11:02  1475.73                        348322                  
          233 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3516      10:21:54  1475.72                        364356                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 7/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 2, odbytego w dniu 05.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          234 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452      10:11:03  1475.63                        348322                  
          235 Mora Józef           2    PL-S39-15-2535       10:21:19  1475.41                        363418                  
          236 Mora Józef           2    PL-S39-15-2574       10:21:20  1475.31                        363418                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem    
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość 
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│
         1 Wójcik Mariusz                 2        51      5     18  189.33   7623.220 
         2 Gostyński Zbigniew             2        35      5     21  182.68   7542.100 
         3 Młodojewski Sylwester          2        32      4     15  151.89   6101.010 
         4 Gostyński Robert               2        28      3     14  117.33   4595.700 
         5 Żmidziński Dominik             2        14      3      4  108.84   4518.940 
         6 Socha Ryszard                  2        70      1     17   37.83   1518.400 
         7 Zawiślak Mariusz               2        25     --      1    0.00      0.000 
         8 Mora Józef                     2        33     --      3    0.00      0.000 
         9 Stach Rafał                    2        19     --      2    0.00      0.000 
        10 Mazurkiewicz Dariusz           2        33     --     11    0.00      0.000 
        11 Nowakowski Zbigniew            2        33     --      0    0.00      0.000 
        12 Wastowski Dariusz              2        28     --      6    0.00      0.000 
        13 Muchowski Andrzej              2        16     --      0    0.00      0.000 
        14 Kryczka Henryk                 2        49     --      8    0.00      0.000 
        15 Gliwa Jerzy                    2        18     --      1    0.00      0.000 
        16 Kubisiak Franciszek            2        31     --     13    0.00      0.000 
        17 Kulczyk Jerzy                  2        21     --      2    0.00      0.000 
        18 Wojtaluk Krzysztof             2        42     --     16    0.00      0.000 
        19 Dzienisz Stanisław             2        27     --      1    0.00      0.000 
        20 Kuniszewski Tomasz             2        72     --     16    0.00      0.000 
        21 Gajewski Sebastian             2        92     --     18    0.00      0.000 
        22 Żmidziński Grzegorz            2        52     --     18    0.00      0.000 
        23 Bińczyk Andrzej                2        54     --     16    0.00      0.000 
        24 Orłowski Grzegorz              2        27     --      5    0.00      0.000 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                           PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                    
      Lot nr:  7 Wittenberge 2, odbyty w dniu: 05.06.2017.
      Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
      ┌────┬─────────────────────────────┬────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│
      │Lp. │ Nazwisko       Imie         │ Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    
      |    |                             | Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |konk.|punkty | Szybkość |
      └────┴─────────────────────────────┴────┴──────────────────────────────┴────────────┴─────┴───────┴──────────│
          1 Gostyński Zbigniew             2        --     --     --     --      4     --      5     9  322.91  12722.970 
          2 Wójcik Mariusz                 2        --     --     --     --      3     --      5     8  299.20  11578.030 
          3 Gostyński Robert               2        --     --     --     --      4     --      3     7  264.44   9875.450 
          4 Młodojewski Sylwester          2        --     --     --     --      2     --      4     6  220.20   8667.470 
          5 Socha Ryszard                  2        --     --     --     --      4     --      1     5  182.83   6785.960 
          6 Wastowski Dariusz              2        --     --     --     --      4     --     --     4  145.65   5252.880 
          7 Żmidziński Dominik             2        --     --     --     --     --     --      3     3  108.84   4518.940 
          8 Gliwa Jerzy                    2        --     --     --     --      2     --     --     2   73.29   2627.670 
          9 Zawiślak Mariusz               2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         10 Mora Józef                     2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         11 Tulula Bartosz                 2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         12 Stach Rafał                    2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         13 Mazurkiewicz Dariusz           2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         14 Nowakowski Zbigniew            2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         15 Skórzewski Edward              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         16 Wastowski Zygmunt              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         17 Muchowski Andrzej              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         18 Kryczka Henryk                 2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         19 Nestoruk Zdzisław              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         20 Kubisiak Franciszek            2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         21 Kulczyk Jerzy                  2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         22 Wojtaluk Krzysztof             2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         23 Dzienisz Stanisław             2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         24 Kuniszewski Tomasz             2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         25 Gajewski Sebastian             2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         26 Żmidziński Grzegorz            2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         27 Mackiewicz Andrzej             2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         28 Bińczyk Andrzej                2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000 
         29 Orłowski Grzegorz              2        --     --     --     --     --     --     --     0    0.00      0.000