PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 9/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                  Wittenberge 3 w dniu 18.06.2017.                     
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:15:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     359492 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     25
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    858
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    172 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1171.82
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1034.47
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 11:32:14
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 12:08:11
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 1 godz.  9 min. 28 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: pochmurno                     
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: A, B. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      25|   858|   172| 20.00|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      25|   858|   172| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081  MT  11:32:14  1171.82   29-  7-  5   1.17     371741    35.00         
            2 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  11:32:23  1171.27    2 <   22>   2.33     371741    34.96         
            3 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7862  MT  11:26:37  1169.24   29-  3-  3   3.50     364356    34.92         
            4 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0480-16-2173      11:26:57  1167.19   38-  9-  5   4.66     364105                  
            5 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       11:17:14  1160.50   26-  8-  5   5.83     350742                  
            6 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  11:30:49  1160.41   40- 16-  5   6.99     366476    34.80         
            7 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033  MT  11:31:16  1155.22   34- 11-  5   8.16     365359    34.75         
            8 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941 MT  11:27:11  1153.15   84- 21-  5   9.32     359994    34.71         
            9 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908  MT  11:27:39  1152.36   49- 14-  5  10.49     360284    34.67         
           10 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      11:27:45  1151.99    2 <   12>  11.66     360284                  
           11 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3636      11:27:31  1151.92    2 <   47>  12.82     359994                  
           12 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920  MT  11:28:17  1150.03    3 <   14>  13.99     360284    34.55         
           13 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610  MT  11:33:44  1149.79    2 <   23>  15.15     366476    34.51         
           14 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8222  MT  11:29:21  1146.12    4 <   30>  16.32     360284    34.47         
           15 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2139  MT  11:29:26  1145.82   10-  3-  3  17.48     360284    34.43         
           16 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275  MT  11:29:07  1145.73   48- 11-  5  18.65     359893    34.39         
           17 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7510  MT  11:29:09  1145.61    2 <   36>  19.81     359893    34.35         
           18 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  MT  11:19:25  1144.23   48- 12-  5  20.98     348322    34.30         
           19 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 11:19:30  1143.91    2 <   29>  22.14     348322    34.26         
           20 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 11:21:38  1143.85    2 <   24>  23.31     350742    34.22         
           21 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2413      11:54:05  1142.46   40-  5-  3  24.48     387390                  
           22 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2708  MT  11:40:50  1140.89    3 <   31>  25.64     371741    34.14         
           23 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  11:36:23  1140.31    3 <   27>  26.81     366476    34.10         
           24 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  11:22:42  1139.88    3 <   25>  27.97     350742    34.06         
           25 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504   SOT 11:22:45  1139.70    4 <   66>  29.14     350742    34.02         
           26 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330   MT  11:19:32  1139.37   28-  4-  4  30.30     346977    33.98         
           27 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  11:37:15  1137.24    4 <   32>  31.47     366476    33.94         
           28 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2934  MT  11:36:27  1136.60    2 <   38>  32.63     365359    33.89         
           29 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 11:21:37  1136.02    3 <   64>  33.80     348322    33.85         
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:32:15  1135.65    5 <   33>  34.97     360284                  
           31 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2704  MT  11:42:40  1134.51    4 <   50>  36.13     371741    33.77         
           32 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828  MT  11:38:10  1134.02    5 <   37>  37.30     366476    33.73         
           33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288  MT  11:33:05  1132.67    6 <   34>  38.46     360284    33.69         
           34 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      11:33:14  1132.14    7 <   35>  39.63     360284                  
           35 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6917  MT  11:33:17  1131.96    8 <   76>  40.79     360284    33.61         
           36 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2789      11:33:21  1130.49    3 <   43>  41.96     359893                  
           37 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      11:39:21  1129.88    6 <   49>  43.12     366476                  
           38 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113  MT  11:38:47  1128.41    3 <   42>  44.29     365359    33.49         
           39 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      11:13:20  1126.84   35-  8-  5  45.45     336173                  
           40 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2862  MT  11:54:12  1126.34   29-  7-  5  46.62     382054    33.40         
           41 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2830  MT  11:55:08  1123.25    2 <  100>  47.79     382054    33.36         
           42 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805  MT  11:40:20  1123.03    4 <   55>  48.95     365359    33.32         
           43 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2765  MT  11:35:41  1122.27    4 <   44>  50.12     359893    33.28         
           44 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592  MT  11:35:52  1121.63    5 <   84>  51.28     359893    33.24         
           45 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2521      11:41:44  1121.30   62- 12-  5  52.45     366367                  
           46 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324   MT  11:41:45  1121.25    2 <   59>  53.61     366367    33.16         
           47 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3633      11:36:07  1121.07    3 <   48>  54.78     359994                  
           48 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581  MT  11:36:11  1120.84    4 <   51>  55.94     359994    33.08         
           49 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653  MT  11:42:21  1119.52    7 <   56>  57.11     366476                  
           50 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2711  MT  11:47:24  1118.35    5 <   67>  58.28     371741    32.99         
           51 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-156   MT  11:37:01  1117.94    5 <   54>  59.44     359994    32.95         
           52 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729  MT  11:41:09  1116.37    2 <   90>  60.61     364105    32.91         
           53 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 11:26:01  1115.62    2 <   89>  61.77     346977    32.87         
           54 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3688      11:37:43  1115.51    6 <   57>  62.94     359994                  
           55 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047  MT  11:42:58  1114.01    5 <   74>  64.10     365359    32.79         
           56 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      11:44:49  1111.15    8 <  102>  65.27     366476                  
           57 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  11:40:04  1107.45    7 <   62>  66.43     359994    32.71         
           58 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6533  MT  12:04:55  1107.09    2 <   73>  67.60     387390    32.67         
           59 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7723  MT  11:46:25  1105.46    3 <   60>  68.76     366367    32.63         
           60 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9087  MT  11:46:29  1105.24    4 <   79>  69.93     366367    32.58         
           61 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831   MT  11:43:50  1105.17   32-  5-  5  71.10     363418    32.54         
           62 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6527      11:40:49  1104.90    8 <   69>  72.26     359994                  
           63 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1709  MT  11:36:43  1103.61   31-  5-  4  73.43     355049    32.46         
           64 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  11:31:16  1101.36    4 <   64>  74.59     348322    32.42         
           64 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-439       11:31:16  1101.36    5 <   72>  74.59     348322                  
           66 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  MT  11:33:33  1101.06    5 <   92>  76.92     350742    32.34         
           67 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059  MT  11:52:53  1100.21    6 <  110>  78.09     371741                  
           68 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  MT  11:34:36  1097.32   23-  4-  4  79.25     350703    32.26         
           69 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-314   MT  11:43:11  1096.93    9 <   81>  80.42     359994    32.22         
           70 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-661   MT  11:31:53  1096.11   30-  4-  4  81.59     347340    32.18         
           71 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  SOT 11:39:21  1094.65    2 <  127>  82.75     355049    32.13         
           72 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6430  MT  11:33:23  1094.03    6 <   85>  83.92     348322    32.09         
           73 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8451  MT  12:09:22  1093.19    3 <  103>  85.08     387390    32.05         
           74 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930  MT  11:50:31  1088.94    6 <   94>  86.25     365359                  
           75 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  11:23:46  1088.76    2 <   77>  87.41     336173    31.97         
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045  MT  11:45:59  1088.53    9 <   88>  88.58     360284                  
           77 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1165      11:23:53  1088.35    3 <   78>  89.74     336173                  
           78 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101  MT  11:24:01  1087.88    4 <   87>  90.91     336173    31.85         
           79 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736  MT  11:52:00  1087.14    5 <   80>  92.07     366367    31.81         
           80 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5538  MT  11:52:25  1085.80    6 <   95>  93.24     366367    31.77         
           81 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3680      11:46:40  1085.41   10 <   98>  94.41     359994                  
           82 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  11:35:08  1084.99    2 <  108>  95.57     347340    31.68         
           83 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-774   MT  11:38:46  1083.20    2 <  120>  96.74     350703    31.64         
           84 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1589      11:47:35  1082.11    6 <   91>  97.90     359893                  
           85 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6411  MT  11:37:04  1081.52    7 <   86>  99.07     348322                  
           86 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 11:37:05  1081.47    8 <  142> 100.23     348322                  
           87 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156  MT  11:25:57  1081.12    5 <  123> 101.40     336173    31.48         
           88 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8239  MT  11:48:49  1079.29   10 <  135> 102.56     360284                  
           89 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-14-13304 SOT 11:36:38  1078.80    3 <  141> 103.73     346977    31.40         
           90 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8274  MT  11:53:23  1076.01    3 <   93> 104.90     364105    31.36         
           91 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6915   MT  11:49:36  1075.59    7 <  104> 106.06     359893    31.32         
           92 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:41:20  1074.80    6 <  126> 107.23     350742                  
           93 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6311  MT  11:53:56  1074.27    4 <   99> 108.39     364105    31.23         
           94 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2944      11:55:07  1074.22    7 <   96> 109.56     365359                  
           95 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8558  MT  11:56:18  1073.45    7 <   97> 110.72     366367                  
           96 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  11:55:22  1073.43    8 <  125> 111.89     365359                  
           97 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8501  MT  11:56:20  1073.34    8 <  112> 113.05     366367                  
           98 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919 MT  11:50:41  1072.42   11 <  107> 114.22     359994                  
           99 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3725  MT  11:54:37  1072.11    5 <  109> 115.38     364105    30.99         
          100 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-7489  MT  12:11:54  1070.48    3 <  118> 116.55     382054    30.95         
          101 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3516  MT  11:55:40  1069.54    2 <  115> 117.72     364356    30.91         
          102 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      11:57:49  1069.01    9 <  116> 118.88     366476                  
          103 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      12:17:32  1068.56    4 <  114> 120.05     387390                  
          104 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5198  MT  11:51:57  1068.09    8 <  105> 121.21     359893                  
          105 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633  MT  11:52:02  1067.83    9 <  146> 122.38     359893                  
          106 Mora Józef           2    PL-S39-16-2828   MT  11:55:31  1067.25    2 <  132> 123.54     363418    30.70         
          107 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3649      11:52:20  1067.18   12 <  121> 124.71     359994                  
          108 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3339  MT  11:40:48  1066.11    3 <  148> 125.87     347340    30.62         
          109 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3763  MT  11:56:35  1065.93    6 <  111> 127.04     364105    30.58         
          110 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2737  MT  12:03:51  1065.62            7 128.21     371741                  
          111 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222  MT  11:56:49  1065.21    7 <  117> 129.37     364105                  
          112 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096  MT  11:59:10  1064.50    9 <  122> 130.54     366367                  
          113 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938  MT  11:58:43  1064.38    8-  1-  1 131.70     365846    30.42         
          114 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513  MT  12:19:04  1064.06            5 132.87     387390    30.37         
          115 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749  MT  11:57:56  1062.47            3 134.03     364356    30.33         
          116 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3011  MT  12:00:05  1061.99   10 <  129> 135.20     366476                  
          117 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3726  MT  11:57:56  1061.74    8 <  163> 136.36     364105                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2832  MT  12:15:51  1058.76    4 <  119> 137.53     382054    30.21         
          119 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-14-9642  MT  12:15:54  1058.61    5 <  153> 138.69     382054    30.17         
          120 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726   MT  11:46:36  1057.61    3 <  161> 139.86     350703    30.13         
          121 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3615      11:55:34  1057.04   13 <  124> 141.03     359994                  
          122 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      12:01:36  1057.03   10 <  167> 142.19     366367                  
          123 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      11:33:22  1055.93    6 <  158> 143.36     336173                  
          124 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563  MT  11:56:09  1055.24   14 <  131> 144.52     359994                  
          125 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6021  MT  12:01:15  1055.19    9 <  160> 145.69     365359                  
          126 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  SOT 11:47:29  1054.92    7 <  170> 146.85     350742    29.88         
          127 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845  SOT 11:51:39  1054.65    3 <  155> 148.02     355049    29.84         
          128 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2155  MT  11:57:01  1053.41    2 <  154> 149.18     360284    29.80         
          129 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      12:03:00  1053.09   11 <  143> 150.35     366476                  
          130 Zawiślak Mariusz     2    PL-0296-13-5204  MT  11:47:37  1052.74   25-  1-  1 151.52     350160    29.72         
          131 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      11:57:13  1051.95   15 <  134> 152.68     359994                  
          132 Mora Józef           2    PL-S39-16-2805   MT  12:00:46  1051.05    3 <  133> 153.85     363418    29.64         
          133 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562   MT  12:00:47  1051.00    4 <  136> 155.01     363418    29.60         
          134 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6146  MT  11:57:38  1050.67   16 <  139> 156.18     359994                  
          135 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730   MT  11:57:56  1050.59   11 <  137> 157.34     360284                  
          136 Mora Józef           2    PL-S39-14-3010   MT  12:00:57  1050.49            5 158.51     363418    29.47         
          137 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925  MT  11:58:11  1049.83   12 <  138> 159.67     360284                  
          138 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943  MT  11:58:14  1049.68   13 <  164> 160.84     360284                  
          139 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      11:58:23  1048.37   17 <  140> 162.00     359994                  
          140 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6176      11:58:48  1047.10   18 <  149> 163.17     359994                  
          141 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   SOT 11:46:23  1047.06            4 164.34     346977    29.27         
          142 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 11:47:54  1046.33    9 <  144> 165.50     348322                  
          143 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830   MT  12:05:19  1046.13   12 <  151> 166.67     366476                  
          144 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-440   MT  11:48:01  1045.96   10 <  145> 167.83     348322                  
          145 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 11:48:11  1045.44   11 <  171> 169.00     348322                  
          146 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-15-5902  MT  11:59:19  1045.24   10 <  150> 170.16     359893                  
          147 Stach Rafał          2    PL-0480-16-474   MT  11:44:27  1045.20   14-  1-  1 171.33     344342    29.02         
          148 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269  MT  11:47:34  1044.42            4 172.49     347340    28.98         
          149 Gajewski Sebastian   2    PL-0480-16-951   MT  12:00:14  1042.76   19 <  157> 173.66     359994                  
          150 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2761  MT  12:00:12  1042.56           11 174.83     359893                  
          151 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420 MT  12:06:35  1042.36   13 <  152> 175.99     366476                  
          152 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8353  MT  12:06:59  1041.17   14 <  165> 177.16     366476                  
          153 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-11-13386 MT  12:21:59  1041.07    6 <  162> 178.32     382054                  
          154 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128  MT  12:01:05  1041.03            3 179.49     360284    28.74         
          155 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 11:56:17  1040.34    4 <  156> 180.65     355049    28.70         
          156 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        11:56:19  1040.23            5 181.82     355049                  
          157 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6520      12:01:08  1040.04   20 <  169> 182.98     359994                  
          158 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30    MT  11:38:15  1039.98    7 <  159> 184.15     336173    28.57         
          159 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163  MT  11:38:17  1039.87            8 185.31     336173    28.53         
          160 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6011  MT  12:06:27  1039.58   10 <  172> 186.48     365359                  
          161 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739   MT  11:52:22  1039.53            4 187.65     350703    28.45         
          162 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-628   MT  12:22:48  1038.75            7 188.81     382054                  
          163 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6327  MT  12:05:48  1037.93            9 189.98     364105                  
          164 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748   MT  12:02:10  1037.78           14 191.14     360284                  
          165 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      12:08:17  1037.34   15 <  166> 192.31     366476                  
          166 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-11777     12:08:24  1037.00           16 193.47     366476                  
          167 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7710  MT  12:08:29  1036.45   11 <  168> 194.64     366367                  
          168 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2507      12:08:33  1036.25           12 195.80     366367                  
          169 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3693      12:02:26  1036.15           21 196.97     359994                  
          170 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  SOT 11:53:33  1036.01            8 198.14     350742                  
          171 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459  MT  11:51:20  1035.65           12 199.30     348322                  
          172 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043  MT  12:08:11  1034.47           11 200.47     365359                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          173 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11309     11:53:39  1033.99                        350160                  
          174 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3613      12:03:11  1033.92                        359994                  
          175 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-730       11:54:18  1033.61                        350703                  
          176 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7729      11:58:43  1032.97                        355049                  
          177 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7711      12:09:46  1032.70                        366367                  
          178 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6835      11:59:14  1031.42                        355049                  
          179 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4603      11:59:16  1031.32                        355049                  
          180 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14415     11:51:30  1031.14                        346977                  
          181 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582       11:55:15  1030.84                        350742                  
          182 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6340      12:08:32  1029.90                        364105                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Wojtaluk Krzysztof             2        40      5     16  171.08   5721.770   40.0 
         2 Żmidziński Grzegorz            2        49      5     14  170.99   5713.140   28.6 
         3 Orłowski Grzegorz              2        29      5      7  170.86   5736.840   24.1 
         4 Kubisiak Franciszek            2        34      5     11  168.24   5657.270   32.4 
         5 Wójcik Mariusz                 2        48      5     12  166.92   5619.550   25.0 
         6 Bińczyk Andrzej                2        48      5     11  166.58   5610.830   22.9 
         7 Gajewski Sebastian             2        84      5     21  165.67   5596.310   25.0 
         8 Gostyński Zbigniew             2        26      5      8  164.52   5579.410   30.8 
         9 Kuniszewski Tomasz             2        62      5     12  161.95   5504.890   19.4 
        10 Dzienisz Stanisław             2        29      5      7  158.09   5437.440   24.1 
        11 Mackiewicz Andrzej             2        38      5      9  157.07   5404.690   23.7 
        12 Socha Ryszard                  2        35      5      8  152.40   5337.610   22.9 
        13 Mora Józef                     2        32      5      5  151.95   5324.960   15.6 
        14 Wastowski Dariusz              2        28      4      4  127.52   4380.850   14.3 
        15 Mazurkiewicz Dariusz           2        30      4      4  123.46   4291.630   13.3 
        16 Młodojewski Sylwester          2        31      4      5  123.13   4293.250   16.1 
        17 Gostyński Robert               2        23      4      4  122.48   4277.660   17.4 
        18 Gliwa Jerzy                    2        29      3      3   96.16   3301.250   10.3 
        19 Kryczka Henryk                 2        40      3      5   95.09   3264.340   12.5 
        20 Żmidziński Dominik             2        10      3      3   92.97   3240.260   30.0 
        21 Kulczyk Jerzy                  2         8      1      1   30.42   1064.380   12.5 
        22 Zawiślak Mariusz               2        25      1      1   29.72   1052.740    4.0 
        23 Stach Rafał                    2        14      1      1   29.02   1045.200    7.1 
        24 Nowakowski Zbigniew            2        49      0      0    0.00      0.000    0.0 
        25 Muchowski Andrzej              2        17      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
       5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1346.01  57916.990 29.9 
           2 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1341.98  57939.940 43.1 
           3 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1325.37  57490.170 37.9 
           4 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1309.92  57062.060 22.4 
           5 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4     44 1299.34  56394.090 35.3 
           6 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5     44 1281.00  55690.140 27.6 
           7 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      5      5      5     44 1277.98  55859.390 22.7 
           8 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4     44 1238.13  55518.940 25.9 
           9 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4     41 1174.88  51049.300 19.8 
          10 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5     40 1183.84  50803.160 14.0 
          11 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      3      5      5      3      5      5     38 1140.95  47597.970 17.7 
          12 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      2      5      5      5      5      5     37 1156.65  47247.930 18.8 
          13 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     35  875.58  43531.950 34.5 
          14 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      4      5      5      5      4     33 1083.92  42802.050 27.6 
          15 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5     33  933.71  39528.550 15.8 
          16 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --     30  833.57  36494.770 15.0 
          17 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      3      2      5      5     28  865.93  34699.600  9.8 
          18 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     28  703.45  34507.290 16.2 
          19 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3     23  649.76  28003.020 10.4 
          20 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1     14  401.42  17479.220  7.3 
          21 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     13  386.36  14871.730  6.7 
          22 Kryczka Henryk                  2       2      2      1      0      1      0      3      1      3     13  347.44  15901.240  8.7 
          23 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     12  288.27  14557.780  6.9 
          24 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --      9  132.27   9825.970  8.9 
          25 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      5  131.13   5709.370  1.9 
          26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  0.0 
          27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0      0    0.00      0.000  0.0 
          29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Żmidziński Grzegorz            2        49      5     14  172.13   5736.150   28.6 
         2 Wojtaluk Krzysztof             2        40      5     16  171.08   5721.770   40.0 
         3 Orłowski Grzegorz              2        29      5      7  170.86   5736.840   24.1 
         4 Gostyński Zbigniew             2        26      5      8  169.48   5684.990   30.8 
         5 Bińczyk Andrzej                2        48      5     11  168.83   5665.730   22.9 
         6 Gajewski Sebastian             2        84      5     21  168.45   5664.920   25.0 
         7 Kubisiak Franciszek            2        34      5     11  168.24   5657.270   32.4 
         8 Wójcik Mariusz                 2        48      5     12  167.25   5626.880   25.0 
         9 Kuniszewski Tomasz             2        62      5     12  163.38   5540.390   19.4 
        10 Mackiewicz Andrzej             2        38      5      9  161.37   5505.950   23.7 
        11 Socha Ryszard                  2        35      5      8  160.63   5472.950   22.9 
        12 Kryczka Henryk                 2        40      5      5  160.09   5475.360   12.5 
        13 Dzienisz Stanisław             2        29      5      7  158.09   5437.440   24.1 
        14 Mora Józef                     2        32      5      5  151.95   5324.960   15.6 
        15 Młodojewski Sylwester          2        31      5      5  151.78   5333.480   16.1 
        16 Wastowski Dariusz              2        28      4      4  127.52   4380.850   14.3 
        17 Mazurkiewicz Dariusz           2        30      4      4  123.46   4291.630   13.3 
        18 Gostyński Robert               2        23      4      4  122.48   4277.660   17.4 
        19 Gliwa Jerzy                    2        29      3      3   96.16   3301.250   10.3 
        20 Żmidziński Dominik             2        10      3      3   92.97   3240.260   30.0 
        21 Kulczyk Jerzy                  2         8      1      1   30.42   1064.380   12.5 
        22 Zawiślak Mariusz               2        25      1      1   29.72   1052.740    4.0 
        23 Stach Rafał                    2        14      1      1   29.02   1045.200    7.1 
        24 Nowakowski Zbigniew            2        49      0      0    0.00      0.000    0.0 
        25 Muchowski Andrzej              2        17      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
       5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1358.68  58297.150 43.1 
           2 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1349.49  58056.990 38.1 
           3 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1347.25  57987.260 29.9 
           4 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1323.82  57492.040 22.4 
           5 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1323.50  57651.190 22.7 
           6 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1296.57  56813.070 17.8 
           7 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4     44 1301.19  56414.510 35.3 
           8 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5     44 1286.41  55836.180 27.6 
           9 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4     44 1245.31  55602.920 25.9 
          10 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5     42 1247.57  53606.290 14.0 
          11 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4     41 1174.88  51049.300 19.8 
          12 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      2      5      5      5      5      5     39 1180.95  49434.000 18.8 
          13 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     35 1156.77  45387.730 27.6 
          14 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     35  875.58  43531.950 34.5 
          15 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5     33  944.93  39764.910 15.8 
          16 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      4      0      5      3      5     31  847.82  37879.870  8.7 
          17 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --     30  854.29  37031.570 15.0 
          18 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      4      2      5      5     29  890.27  36013.590  9.8 
          19 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     28  703.45  34507.290 16.2 
          20 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3     23  649.76  28003.020 10.4 
          21 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1     14  401.42  17479.220  7.3 
          22 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     13  386.36  14871.730  6.7 
          23 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     12  288.27  14557.780  6.9 
          24 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     11  165.32  11972.460  8.9 
          25 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      5  131.13   5709.370  1.9 
          26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  0.0 
          27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0      0    0.00      0.000  0.0 
          29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                  1 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        8    245.44    2455.096     612.130 
                  2 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        8    227.17    2184.994     550.210 
                  3 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        7    227.63    2234.981     419.140 
                  4 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        7    215.49    2046.994     477.330 
                  5 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        7    206.24    1955.740     484.500 
                  6 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        7    205.87    1879.057     249.900 
                  7 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        7    196.81    1817.990     520.550 
                  8 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        7    192.85    1998.464     724.450 
                  9 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        7    184.34    1733.562     217.950 
                 10 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    172.01    1604.400     346.740 
                 11 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.82    1546.228     664.260 
                 12 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        6    208.46    2147.144     435.200 
                 13 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        6    197.90    1856.784     553.570 
                 14 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        6    194.04    2096.824     828.870 
                 15 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        6    193.99    1896.950     502.260 
                 16 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        6    191.94    1836.417     449.440 
                 17 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        6    187.98    1874.697     527.930 
                 18 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        6    186.87    1640.957     269.810 
                 19 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        6    184.07    1826.167     403.410 
                 20 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        6    178.31    1591.170     213.830 
                 21 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        6    176.78    1665.333     530.690 
                 22 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        6    170.28    1622.920     789.070 
                 23 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        6    168.50    1586.221     446.890 
                 24 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        6    165.99    1638.180     628.590 
                 25 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        6    158.36    1448.854     267.180 
                 26 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        6    153.85    1495.180     518.180 
                 27 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        6    148.74    1498.965     404.080 
                 28 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        6    140.14    1277.572     447.580 
                 29 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    132.58    1244.116     519.560 
                 30 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        6    131.99    1467.850     891.920 
                 31 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        6    128.36    1279.481     639.360 
                 32 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        5    176.22    1850.043     535.390 
                 33 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        5    175.67    1781.288     407.350 
                 34 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        5    170.90    1717.490     440.810 
                 35 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        5    170.76    1631.523     443.340 
                 36 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        5    169.93    1701.279     435.810 
                 37 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        5    167.27    1632.076     409.800 
                 38 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        5    167.26    1727.473     294.090 
                 39 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7275      1        5    166.45    1702.740     381.140 
                 40 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        5    164.14    1775.848     647.700 
                 41 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        5    163.35    1667.525     407.530 
                 42 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        5    163.07    1775.848     668.240 
                 43 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        5    157.02    1702.400     529.370 
                 44 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        5    157.02    1513.048     496.690 
                 45 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        5    156.99    1515.974     432.250 
                 46 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        5    156.55    1534.463     273.470 
                 47 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9085      0        5    154.16    1544.986     548.310 
                 48 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9077      0        5    151.49    1426.017     439.160 
                 49 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        5    151.14    1485.873     536.770 
                 50 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        5    150.86    1473.274     486.660 
                 51 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        5    148.22    1511.382     355.830 
                 52 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-16-2931      0        5    146.95    1420.581     655.420 
                 53 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2045      1        5    144.98    1514.413     662.920 
                 54 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1108      0        5    144.35    1426.618     533.570 
                 55 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        5    143.61    1465.883     513.980 
                 56 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        5    138.23    1314.431     484.250 
                 57 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        5    138.08    1355.615     386.290 
                 58 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5540      1        5    136.37    1254.256     460.370 
                 59 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        5    135.94    1377.508     637.930 
                 60 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2059      1        5    135.15    1346.476     532.980 
                 61 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        5    134.13    1436.079     734.930 
                 62 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        5    132.63    1211.593     241.280 
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                 63 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        5    130.82    1318.147     622.600 
                 64 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        5    129.25    1121.346     542.650 
                 65 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-6589      1        5    128.73    1309.831     445.660 
                 66 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        5    126.54    1308.336     507.990 
                 67 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        5    118.45    1158.288     574.980 
                 68 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        5    118.24    1082.747     463.700 
                 69 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        5    117.87    1097.966     493.080 
                 70 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        5    117.73    1190.162     594.840 
                 71 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        5    115.39    1259.806     555.100 
                 72 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        5    110.11     981.547     473.040 
                 73 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.94     926.830     342.880 
                 74 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        5    105.21     926.830     466.560 
                 75 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8252      1        5    104.74     952.412     463.710 
                 76 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-415       0        5    103.99     915.416     448.790 
                 77 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-715       0        4    157.52    1426.938      58.870 
                 78 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2063      1        4    152.31    1578.633     253.800 
                 79 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12941     0        4    148.35    1458.089     322.590 
                 80 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-776       0        4    147.99    1426.938     315.730 
                 81 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2403      1        4    145.24    1491.692     437.290 
                 82 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7592      1        4    144.91    1458.949     375.910 
                 83 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        4    143.86    1235.908     170.540 
                 84 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-525       1        4    143.37    1548.571     524.860 
                 85 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9074      1        4    141.58    1414.921     402.570 
                 86 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        4    140.41    1598.454     553.540 
                 87 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7719      0        4    135.97    1386.726     399.280 
                 88 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        4    133.66    1222.709     275.860 
                 89 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2047      1        4    131.68    1222.709     304.760 
                 90 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-739       0        4    131.16    1316.822     512.920 
                 91 Socha Ryszard             2   PL-0193-11-1017      1        4    130.95    1130.930     483.720 
                 92 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6917      0        4    130.93    1222.709     257.090 
                 93 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6651      0        4    129.25    1135.011     167.730 
                 94 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6205      1        4    128.68    1341.021     358.960 
                 95 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2430      1        4    125.18    1140.110     425.930 
                 96 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7510      1        4    124.39    1223.178     489.590 
                 97 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-981       1        4    123.29    1195.466     377.790 
                 98 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-16-2538      1        4    121.27    1247.443     547.970 
                 99 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-405       1        4    120.78    1333.135     416.440 
                100 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2000655        1        4    118.44    1180.955     197.890 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081      11:32:14  1171.82   29- 10-  0   1.17     371741                  
            2 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      11:32:23  1171.27    2 <   22>   2.33     371741                  
            3 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7862      11:26:37  1169.24   29-  3-  0   3.50     364356                  
            4 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0480-16-2173      11:26:57  1167.19   38- 11-  0   4.66     364105                  
            5 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       11:17:14  1160.50   26-  9-  4   5.83     350742                  
            6 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      11:30:49  1160.41   40- 17-  0   6.99     366476                  
            7 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033      11:31:16  1155.22   34- 11-  0   8.16     365359                  
            8 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941     11:27:11  1153.15   84- 28-  0   9.32     359994                  
            9 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908      11:27:39  1152.36   49- 17-  0  10.49     360284                  
           10 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      11:27:45  1151.99    2 <   12>  11.66     360284                  
           11 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3636      11:27:31  1151.92    2 <   47>  12.82     359994                  
           12 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920      11:28:17  1150.03    3 <   14>  13.99     360284                  
           13 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      11:33:44  1149.79    2 <   23>  15.15     366476                  
           14 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8222      11:29:21  1146.12    4 <   30>  16.32     360284                  
           15 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2139      11:29:26  1145.82   10-  3-  0  17.48     360284                  
           16 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275      11:29:07  1145.73   48- 11-  0  18.65     359893                  
           17 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7510      11:29:09  1145.61    2 <   36>  19.81     359893                  
           18 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908      11:19:25  1144.23   48- 15-  5  20.98     348322                  
           19 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 11:19:30  1143.91    2 <   29>  22.14     348322    39.33   39.33 
           20 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 11:21:38  1143.85    2 <   24>  23.31     350742    39.29   39.29 
           21 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2413      11:54:05  1142.46   40-  7-  0  24.48     387390                  
           22 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2708      11:40:50  1140.89    3 <   31>  25.64     371741                  
           23 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      11:36:23  1140.31    3 <   27>  26.81     366476                  
           24 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       11:22:42  1139.88    3 <   25>  27.97     350742                  
           25 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504   SOT 11:22:45  1139.70    4 <   66>  29.14     350742    39.10   39.10 
           26 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330       11:19:32  1139.37   28-  7-  4  30.30     346977                  
           27 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      11:37:15  1137.24    4 <   32>  31.47     366476                  
           28 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2934      11:36:27  1136.60    2 <   38>  32.63     365359                  
           29 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 11:21:37  1136.02    3 <   64>  33.80     348322    38.95   38.95 
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:32:15  1135.65    5 <   33>  34.97     360284                  
           31 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2704      11:42:40  1134.51    4 <   50>  36.13     371741                  
           32 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828      11:38:10  1134.02    5 <   37>  37.30     366476                  
           33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288      11:33:05  1132.67    6 <   34>  38.46     360284                  
           34 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      11:33:14  1132.14    7 <   35>  39.63     360284                  
           35 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6917      11:33:17  1131.96    8 <   76>  40.79     360284                  
           36 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2789      11:33:21  1130.49    3 <   43>  41.96     359893                  
           37 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      11:39:21  1129.88    6 <   49>  43.12     366476                  
           38 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113      11:38:47  1128.41    3 <   42>  44.29     365359                  
           39 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      11:13:20  1126.84   35- 10-  0  45.45     336173                  
           40 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2862      11:54:12  1126.34   29-  7-  0  46.62     382054                  
           41 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2830      11:55:08  1123.25    2 <  100>  47.79     382054                  
           42 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805      11:40:20  1123.03    4 <   55>  48.95     365359                  
           43 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2765      11:35:41  1122.27    4 <   44>  50.12     359893                  
           44 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592      11:35:52  1121.63    5 <   84>  51.28     359893                  
           45 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2521      11:41:44  1121.30   62- 15-  0  52.45     366367                  
           46 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324       11:41:45  1121.25    2 <   59>  53.61     366367                  
           47 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3633      11:36:07  1121.07    3 <   48>  54.78     359994                  
           48 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581      11:36:11  1120.84    4 <   51>  55.94     359994                  
           49 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653      11:42:21  1119.52    7 <   56>  57.11     366476                  
           50 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2711      11:47:24  1118.35    5 <   67>  58.28     371741                  
           51 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-156       11:37:01  1117.94    5 <   54>  59.44     359994                  
           52 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729      11:41:09  1116.37    2 <   90>  60.61     364105                  
           53 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 11:26:01  1115.62    2 <   89>  61.77     346977    38.06   38.06 
           54 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3688      11:37:43  1115.51    6 <   57>  62.94     359994                  
           55 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047      11:42:58  1114.01    5 <   74>  64.10     365359                  
           56 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      11:44:49  1111.15    8 <  102>  65.27     366476                  
           57 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      11:40:04  1107.45    7 <   62>  66.43     359994                  
           58 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6533      12:04:55  1107.09    2 <   73>  67.60     387390                  
           59 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7723      11:46:25  1105.46    3 <   60>  68.76     366367                  
           60 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9087      11:46:29  1105.24    4 <   79>  69.93     366367                  
           61 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831       11:43:50  1105.17   32-  6-  0  71.10     363418                  
           62 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6527      11:40:49  1104.90    8 <   69>  72.26     359994                  
           63 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1709      11:36:43  1103.61   31-  8-  3  73.43     355049                  
           64 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405       11:31:16  1101.36    4 <   64>  74.59     348322                  
           64 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-439       11:31:16  1101.36    5 <   72>  74.59     348322                  
           66 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521      11:33:33  1101.06    5 <   92>  76.92     350742                  
           67 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059      11:52:53  1100.21    6 <  110>  78.09     371741                  
           68 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695      11:34:36  1097.32   23-  8-  1  79.25     350703                  
           69 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-314       11:43:11  1096.93    9 <   81>  80.42     359994                  
           70 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-661       11:31:53  1096.11   30-  7-  0  81.59     347340                  
           71 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  SOT 11:39:21  1094.65    2 <  127>  82.75     355049    37.38   37.38 
           72 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6430      11:33:23  1094.03    6 <   85>  83.92     348322                  
           73 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8451      12:09:22  1093.19    3 <  103>  85.08     387390                  
           74 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930      11:50:31  1088.94    6 <   94>  86.25     365359                  
           75 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760      11:23:46  1088.76    2 <   77>  87.41     336173                  
           76 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045      11:45:59  1088.53    9 <   88>  88.58     360284                  
           77 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1165      11:23:53  1088.35    3 <   78>  89.74     336173                  
           78 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101      11:24:01  1087.88    4 <   87>  90.91     336173                  
           79 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736      11:52:00  1087.14    5 <   80>  92.07     366367                  
           80 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5538      11:52:25  1085.80    6 <   95>  93.24     366367                  
           81 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3680      11:46:40  1085.41   10 <   98>  94.41     359994                  
           82 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      11:35:08  1084.99    2 <  108>  95.57     347340                  
           83 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-774       11:38:46  1083.20    2 <  120>  96.74     350703                  
           84 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1589      11:47:35  1082.11    6 <   91>  97.90     359893                  
           85 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6411      11:37:04  1081.52    7 <   86>  99.07     348322                  
           86 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 11:37:05  1081.47    8 <  142> 100.23     348322    36.82   36.82 
           87 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156      11:25:57  1081.12    5 <  123> 101.40     336173                  
           88 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8239      11:48:49  1079.29   10 <  135> 102.56     360284                  
           89 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-14-13304 SOT 11:36:38  1078.80    3 <  141> 103.73     346977    36.71   36.71 
           90 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8274      11:53:23  1076.01    3 <   93> 104.90     364105                  
           91 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6915       11:49:36  1075.59    7 <  104> 106.06     359893                  
           92 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:41:20  1074.80    6 <  126> 107.23     350742                  
           93 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6311      11:53:56  1074.27    4 <   99> 108.39     364105                  
           94 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2944      11:55:07  1074.22    7 <   96> 109.56     365359                  
           95 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8558      11:56:18  1073.45    7 <   97> 110.72     366367                  
           96 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     11:55:22  1073.43    8 <  125> 111.89     365359                  
           97 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8501      11:56:20  1073.34    8 <  112> 113.05     366367                  
           98 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919     11:50:41  1072.42   11 <  107> 114.22     359994                  
           99 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3725      11:54:37  1072.11    5 <  109> 115.38     364105                  
          100 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-7489      12:11:54  1070.48    3 <  118> 116.55     382054                  
          101 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3516      11:55:40  1069.54    2 <  115> 117.72     364356                  
          102 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      11:57:49  1069.01    9 <  116> 118.88     366476                  
          103 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      12:17:32  1068.56    4 <  114> 120.05     387390                  
          104 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5198      11:51:57  1068.09    8 <  105> 121.21     359893                  
          105 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633      11:52:02  1067.83    9 <  146> 122.38     359893                  
          106 Mora Józef           2    PL-S39-16-2828       11:55:31  1067.25    2 <  132> 123.54     363418                  
          107 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3649      11:52:20  1067.18   12 <  121> 124.71     359994                  
          108 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3339      11:40:48  1066.11    3 <  148> 125.87     347340                  
          109 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3763      11:56:35  1065.93    6 <  111> 127.04     364105                  
          110 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2737      12:03:51  1065.62    7 <  193> 128.21     371741                  
          111 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222      11:56:49  1065.21    7 <  117> 129.37     364105                  
          112 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096      11:59:10  1064.50    9 <  122> 130.54     366367                  
          113 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938      11:58:43  1064.38    8-  1-  0 131.70     365846                  
          114 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513      12:19:04  1064.06    5 <  202> 132.87     387390                  
          115 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749      11:57:56  1062.47            3 134.03     364356                  
          116 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3011      12:00:05  1061.99   10 <  129> 135.20     366476                  
          117 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3726      11:57:56  1061.74    8 <  163> 136.36     364105                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2832      12:15:51  1058.76    4 <  119> 137.53     382054                  
          119 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-14-9642      12:15:54  1058.61    5 <  153> 138.69     382054                  
          120 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726       11:46:36  1057.61    3 <  161> 139.86     350703                  
          121 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3615      11:55:34  1057.04   13 <  124> 141.03     359994                  
          122 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      12:01:36  1057.03   10 <  167> 142.19     366367                  
          123 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      11:33:22  1055.93    6 <  158> 143.36     336173                  
          124 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563      11:56:09  1055.24   14 <  131> 144.52     359994                  
          125 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6021      12:01:15  1055.19    9 <  160> 145.69     365359                  
          126 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  SOT 11:47:29  1054.92    7 <  170> 146.85     350742    35.33   35.33 
          127 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845  SOT 11:51:39  1054.65    3 <  155> 148.02     355049    35.29   35.29 
          128 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2155      11:57:01  1053.41    2 <  154> 149.18     360284                  
          129 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      12:03:00  1053.09   11 <  143> 150.35     366476                  
          130 Zawiślak Mariusz     2    PL-0296-13-5204      11:47:37  1052.74   25-  3-  0 151.52     350160                  
          131 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      11:57:13  1051.95   15 <  134> 152.68     359994                  
          132 Mora Józef           2    PL-S39-16-2805       12:00:46  1051.05    3 <  133> 153.85     363418                  
          133 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562       12:00:47  1051.00    4 <  136> 155.01     363418                  
          134 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6146      11:57:38  1050.67   16 <  139> 156.18     359994                  
          135 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730       11:57:56  1050.59   11 <  137> 157.34     360284                  
          136 Mora Józef           2    PL-S39-14-3010       12:00:57  1050.49    5 <  208> 158.51     363418                  
          137 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925      11:58:11  1049.83   12 <  138> 159.67     360284                  
          138 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943      11:58:14  1049.68   13 <  164> 160.84     360284                  
          139 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      11:58:23  1048.37   17 <  140> 162.00     359994                  
          140 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6176      11:58:48  1047.10   18 <  149> 163.17     359994                  
          141 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   SOT 11:46:23  1047.06    4 <  180> 164.34     346977    34.77   34.77 
          142 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 11:47:54  1046.33    9 <  144> 165.50     348322    34.73   34.73 
          143 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830       12:05:19  1046.13   12 <  151> 166.67     366476                  
          144 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-440       11:48:01  1045.96   10 <  145> 167.83     348322                  
          145 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 11:48:11  1045.44   11 <  171> 169.00     348322    34.62   34.62 
          146 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-15-5902      11:59:19  1045.24   10 <  150> 170.16     359893                  
          147 Stach Rafał          2    PL-0480-16-474       11:44:27  1045.20   14-  1-  0 171.33     344342                  
          148 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269      11:47:34  1044.42    4 <  185> 172.49     347340                  
          149 Gajewski Sebastian   2    PL-0480-16-951       12:00:14  1042.76   19 <  157> 173.66     359994                  
          150 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2761      12:00:12  1042.56           11 174.83     359893                  
          151 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420     12:06:35  1042.36   13 <  152> 175.99     366476                  
          152 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8353      12:06:59  1041.17   14 <  165> 177.16     366476                  
          153 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-11-13386     12:21:59  1041.07    6 <  162> 178.32     382054                  
          154 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128      12:01:05  1041.03            3 179.49     360284                  
          155 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 11:56:17  1040.34    4 <  156> 180.65     355049    34.24   34.24 
          156 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        11:56:19  1040.23    5 <  176> 181.82     355049                  
          157 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6520      12:01:08  1040.04   20 <  169> 182.98     359994                  
          158 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30        11:38:15  1039.98    7 <  159> 184.15     336173                  
          159 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163      11:38:17  1039.87    8 <  205> 185.31     336173                  
          160 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6011      12:06:27  1039.58   10 <  172> 186.48     365359                  
          161 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       11:52:22  1039.53    4 <  175> 187.65     350703                  
          162 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-628       12:22:48  1038.75            7 188.81     382054                  
          163 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6327      12:05:48  1037.93    9 <  182> 189.98     364105                  
          164 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       12:02:10  1037.78   14 <  191> 191.14     360284                  
          165 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      12:08:17  1037.34   15 <  166> 192.31     366476                  
          166 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-11777     12:08:24  1037.00   16 <  184> 193.47     366476                  
          167 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7710      12:08:29  1036.45   11 <  168> 194.64     366367                  
          168 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2507      12:08:33  1036.25   12 <  177> 195.80     366367                  
          169 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3693      12:02:26  1036.15   21 <  174> 196.97     359994                  
          170 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  SOT 11:53:33  1036.01    8 <  181> 198.14     350742    33.68   33.68 
          171 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459      11:51:20  1035.65   12 <  194> 199.30     348322                  
          172 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043      12:08:11  1034.47           11 200.47     365359                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          173 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11309     11:53:39  1033.99    2 <  206>            350160                  
          174 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3613      12:03:11  1033.92   22 <  186>            359994                  
          175 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-730       11:54:18  1033.61    5 <  199>            350703                  
          176 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7729      11:58:43  1032.97    6 <  178>            355049                  
          177 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7711      12:09:46  1032.70   13 <  183>            366367                  
          178 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6835      11:59:14  1031.42    7 <  179>            355049                  
          179 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4603      11:59:16  1031.32            8            355049                  
          180 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14415     11:51:30  1031.14    5 <  195>            346977                  
          181 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582       11:55:15  1030.84            9            350742                  
          182 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6340      12:08:32  1029.90   10 <  212>            364105                  
          183 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2692      12:10:55  1029.36   14 <  211>            366367                  
          184 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006      12:11:07  1029.09           17            366476                  
          185 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      11:52:35  1028.90    5 <  200>            347340                  
          186 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6529      12:05:01  1028.51   23 <  187>            359994                  
          187 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3656      12:05:06  1028.26   24 <  188>            359994                  
          188 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3628      12:05:11  1028.02   25 <  189>            359994                  
          189 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-361       12:05:13  1027.92   26 <  189>            359994                  
          189 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115      12:05:13  1027.92   27 <  196>            359994                  
          191 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2022      12:05:38  1027.52   15 <  192>            360284                  
          192 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073      12:05:44  1027.23   16 <  214>            360284                  
          193 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6084      12:17:19  1026.01    8 <  197>            371741                  
          194 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5916      11:54:39  1025.53   13 <  198>            348322                  
          195 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   SOT 11:53:21  1025.50    6 <  204>            346977    32.75   32.75 
          196 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3571      12:06:21  1024.60           28            359994                  
          197 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2720      12:18:07  1023.75    9 <  209>            371741                  
          198 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5931      11:55:26  1023.17   14 <  201>            348322                  
          199 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       11:57:47  1023.10    6 <  213>            350703                  
          200 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-613       11:54:33  1022.94    6 <  207>            347340                  
          201 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-157       11:55:47  1022.12           15            348322                  
          202 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8447      12:34:19  1021.28    6 <  203>            387390                  
          203 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2471      12:34:27  1020.93            7            387390                  
          204 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-301       11:54:57  1020.67            7            346977                  
          205 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1173      11:44:33  1020.10    9 <  210>            336173                  
          206 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11303     11:58:41  1018.84            3            350160                  
          207 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      11:55:59  1018.64            7            347340                  
          208 Mora Józef           2    PL-S39-15-2546       12:12:18  1017.12            6            363418                  
          209 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6096      12:20:39  1016.66           10            371741                  
          210 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      11:46:02  1015.53           10            336173                  
          211 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734      12:16:00  1014.87           15            366367                  
          212 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642      12:13:51  1014.64           11            364105                  
          213 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651  SOT 12:00:48  1014.18    7 <  215>            350703    32.07   32.07 
          214 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      12:10:36  1013.17           17            360284                  
          215 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13452     12:01:18  1012.71            8            350703                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          216 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775       12:01:19  1012.67                        350703                  
          217 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      12:15:57  1012.21                        365359                  
          218 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-636       11:58:18  1011.77                        347340                  
          219 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-508       12:02:04  1010.59                        350742                  
          220 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-360       12:11:16  1010.46                        359994                  
          221 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615      12:11:22  1010.18                        359994                  
          222 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4260      12:15:52  1009.67                        364356                  
          223 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8489      12:38:55  1009.05                        387390                  
          224 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556       12:15:13  1008.89                        363418                  
          225 Kulczyk Jerzy        2    PL-0296-14-9025      12:17:38  1008.86                        365846                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        48      5     14  184.45   5453.170   29.2 
         2 Gostyński Zbigniew             2        26      4      8  147.40   4374.480   30.8 
         3 Wastowski Dariusz              2        28      4      7  142.29   4266.980   25.0 
         4 Młodojewski Sylwester          2        31      3      8  106.91   3189.640   25.8 
         5 Gostyński Robert               2        23      1      8   32.07   1014.180   34.8 
         6 Zawiślak Mariusz               2        25      0      3    0.00      0.000   12.0 
         7 Socha Ryszard                  2        35      0     10    0.00      0.000   28.6 
         8 Mora Józef                     2        32      0      6    0.00      0.000   18.8 
         9 Stach Rafał                    2        14      0      1    0.00      0.000    7.1 
        10 Mazurkiewicz Dariusz           2        30      0      7    0.00      0.000   23.3 
        11 Nowakowski Zbigniew            2        49      0      0    0.00      0.000    0.0 
        12 Muchowski Andrzej              2        17      0      0    0.00      0.000    0.0 
        13 Kryczka Henryk                 2        40      0      7    0.00      0.000   17.5 
        14 Gliwa Jerzy                    2        29      0      2    0.00      0.000    6.9 
        15 Kubisiak Franciszek            2        34      0     10    0.00      0.000   29.4 
        16 Kulczyk Jerzy                  2         8      0      1    0.00      0.000   12.5 
        17 Wojtaluk Krzysztof             2        40      0     15    0.00      0.000   37.5 
        18 Dzienisz Stanisław             2        29      0      7    0.00      0.000   24.1 
        19 Kuniszewski Tomasz             2        62      0     15    0.00      0.000   24.2 
        20 Gajewski Sebastian             2        84      0     26    0.00      0.000   31.0 
        21 Żmidziński Grzegorz            2        49      0     13    0.00      0.000   26.5 
        22 Żmidziński Dominik             2        10      0      2    0.00      0.000   20.0 
        23 Mackiewicz Andrzej             2        38      0     10    0.00      0.000   26.3 
        24 Bińczyk Andrzej                2        48      0      9    0.00      0.000   18.8 
        25 Orłowski Grzegorz              2        29      0      8    0.00      0.000   27.6 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
       Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      3      0      5      5      5     18  755.47  23937.560 11.6 
           2 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      4      0      5      3      4     16  635.20  21290.990 15.0 
           3 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      1     13  567.11  17796.300 16.4 
           4 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4     13  566.94  16519.010 11.3 
           5 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     13  535.22  17249.400 14.5 
           6 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      7  289.61   9552.740 11.3 
           7 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0      4  157.45   5832.290 11.9 
           8 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      2   73.29   2627.670  6.0 
           9 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.3 
          10 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  6.8 
          11 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          12 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.6 
          13 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  9.0 
          14 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  0.0 
          15 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      0      0     --      0     --      0    0.00      0.000  3.9 
          16 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          17 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0      0    0.00      0.000  0.0 
          18 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  6.2 
          19 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          20 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 12.4 
          21 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00      0.000  3.4 
          22 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 16.3 
          23 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  4.6 
          24 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.5 
          25 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  9.1 
          26 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 16.7 
          27 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0    0.00      0.000 10.7 
          28 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.5 
          29 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0      0    0.00      0.000 10.7