PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 9/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                  Wittenberge 3 w dniu 18.06.2017.                     
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:15:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     360400 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     44
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1346
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    270 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1171.82
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1032.41
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 11:32:14
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 12:06:46
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 1 godz.  9 min. 28 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: pochmurno                     
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: A, B. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      19|   488|    93| 19.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      25|   858|   177| 20.60|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      44|  1346|   270| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081  MT  11:32:14  1171.82   29-  7-  5   0.74     371741    35.00         
            2 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  11:32:23  1171.27    2 <   24>   1.49     371741    34.97         
            3 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7862  MT  11:26:37  1169.24   29-  3-  3   2.23     364356    34.95         
            4 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0480-16-2173      11:26:57  1167.19   38-  9-  5   2.97     364105                  
            5 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       11:17:14  1160.50   26-  8-  5   3.71     350742                  
            6 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058  MT  11:30:49  1160.41   40- 16-  5   4.46     366476    34.87         
            7 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033  MT  11:31:16  1155.22   34- 11-  5   5.20     365359    34.84         
            8 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941 MT  11:27:11  1153.15   84- 22-  5   5.94     359994    34.82         
            9 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908  MT  11:27:39  1152.36   49- 14-  5   6.69     360284    34.79         
           10 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      11:27:45  1151.99    2 <   12>   7.43     360284                  
           11 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3636      11:27:31  1151.92    2 <   57>   8.17     359994                  
           12 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920  MT  11:28:17  1150.03    3 <   14>   8.92     360284    34.71         
           13 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610  MT  11:33:44  1149.79    2 <   25>   9.66     366476    34.69         
           14 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8222  MT  11:29:21  1146.12    4 <   34>  10.40     360284    34.66         
           15 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2139  MT  11:29:26  1145.82   10-  3-  3  11.14     360284    34.64         
           16 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275  MT  11:29:07  1145.73   48- 11-  5  11.89     359893    34.61         
           17 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  SOT 11:35:55  1145.68   34-  8-  5  12.63     367667    34.58         
           18 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7510  MT  11:29:09  1145.61    2 <   43>  13.37     359893    34.56         
           19 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  MT  11:19:25  1144.23   48- 12-  5  14.12     348322    34.53         
           20 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 11:19:30  1143.91    2 <   33>  14.86     348322    34.51         
           21 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 11:21:38  1143.85    2 <   26>  15.60     350742    34.48         
           22 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116 MT  11:24:52  1142.48   28-  5-  5  16.34     354017    34.45         
           23 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2413      11:54:05  1142.46   40-  5-  3  17.09     387390                  
           24 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2708  MT  11:40:50  1140.89    3 <   35>  17.83     371741    34.40         
           25 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  11:36:23  1140.31    3 <   31>  18.57     366476    34.38         
           26 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  11:22:42  1139.88    3 <   27>  19.32     350742    34.35         
           27 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504   SOT 11:22:45  1139.70    4 <   82>  20.06     350742    34.32         
           28 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330   MT  11:19:32  1139.37   28-  4-  4  20.80     346977    34.30         
           29 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  SOT 11:37:47  1139.07   29- 13-  5  21.55     367672    34.27         
           30 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3114  MT  11:25:51  1138.87    2 <   83>  22.29     354017    34.25         
           31 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653  MT  11:37:15  1137.24    4 <   36>  23.03     366476    34.22         
           32 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2934  MT  11:36:27  1136.60    2 <   45>  23.77     365359    34.19         
           33 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 11:21:37  1136.02    3 <   80>  24.52     348322    34.17         
           34 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:32:15  1135.65    5 <   38>  25.26     360284                  
           35 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2704  MT  11:42:40  1134.51    4 <   60>  26.00     371741    34.12         
           36 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828  MT  11:38:10  1134.02    5 <   44>  26.75     366476    34.09         
           37 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12527 SOT 11:39:33  1132.87    2 <   39>  27.49     367672    34.06         
           38 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288  MT  11:33:05  1132.67    6 <   40>  28.23     360284    34.04         
           39 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11090 SOT 11:39:41  1132.40    3 <  139>  28.97     367672    34.01         
           40 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      11:33:14  1132.14    7 <   41>  29.72     360284                  
           41 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6917  MT  11:33:17  1131.96    8 <  102>  30.46     360284    33.96         
           42 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121  MT  11:29:24  1131.85   18-  6-  5  31.20     355854    33.93         
           43 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2789      11:33:21  1130.49    3 <   53>  31.95     359893                  
           44 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      11:39:21  1129.88    6 <   59>  32.69     366476                  
           45 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113  MT  11:38:47  1128.41    3 <   52>  33.43     365359    33.86         
           46 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      11:13:20  1126.84   35-  8-  5  34.18     336173                  
           47 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2862  MT  11:54:12  1126.34   29-  7-  5  34.92     382054    33.80         
           48 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2142  MT  11:33:43  1125.24   44-  8-  5  35.66     358633    33.78         
           49 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-972   MT  11:32:54  1123.36   43- 10-  5  36.40     357117    33.75         
           50 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2830  MT  11:55:08  1123.25    2 <  140>  37.15     382054    33.72         
           51 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7938  SOT 11:32:58  1123.13    2 <  123>  37.89     357117    33.70         
           52 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805  MT  11:40:20  1123.03    4 <   65>  38.63     365359    33.67         
           53 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2765  MT  11:35:41  1122.27    4 <   54>  39.38     359893    33.65         
           54 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592  MT  11:35:52  1121.63    5 <  118>  40.12     359893    33.62         
           55 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2521      11:41:44  1121.30   62- 13-  5  40.86     366367                  
           56 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324   MT  11:41:45  1121.25    2 <   72>  41.60     366367    33.57         
           57 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3633      11:36:07  1121.07    3 <   58>  42.35     359994                  
           58 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581  MT  11:36:11  1120.84    4 <   61>  43.09     359994    33.52         
           59 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653  MT  11:42:21  1119.52    7 <   67>  43.83     366476                  
           60 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2711  MT  11:47:24  1118.35    5 <   84>  44.58     371741    33.46         
           61 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-156   MT  11:37:01  1117.94    5 <   64>  45.32     359994    33.44         
           62 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729  MT  11:41:09  1116.37    2 <  126>  46.06     364105    33.41         
           63 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 11:26:01  1115.62    2 <  125>  46.81     346977    33.39         
           64 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3688      11:37:43  1115.51    6 <   69>  47.55     359994                  
           65 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047  MT  11:42:58  1114.01    5 <  100>  48.29     365359    33.33         
           66 Kozera Norbert       1    PL-0437-14-494   MT  11:47:07  1111.77   25-  5-  5  49.03     369236    33.31         
           67 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      11:44:49  1111.15    8 <  143>  49.78     366476                  
           68 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543   MT  11:48:46  1109.42   22-  4-  4  50.52     370289    33.26         
           69 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  11:40:04  1107.45    7 <   75>  51.26     359994    33.23         
           70 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-411   MT  11:45:07  1107.38   20-  1-  1  52.01     365565    33.20         
           71 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6533  MT  12:04:55  1107.09    2 <   97>  52.75     387390    33.18         
           72 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7723  MT  11:46:25  1105.46    3 <   73>  53.49     366367    33.15         
           73 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9087  MT  11:46:29  1105.24    4 <  108>  54.23     366367    33.13         
           74 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831   MT  11:43:50  1105.17   32-  5-  5  54.98     363418    33.10         
           75 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6527      11:40:49  1104.90    8 <   90>  55.72     359994                  
           76 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1124  SOT 11:49:17  1104.56    2 <   92>  56.46     369236    33.05         
           77 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  MT  11:47:58  1104.22    2 <   86>  57.21     367667    33.02         
           78 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1709  MT  11:36:43  1103.61   31-  6-  5  57.95     355049    33.00         
           79 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2822  MT  11:30:42  1103.33   46-  6-  5  58.69     348322    32.97         
           80 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  11:31:16  1101.36    4 <   80>  59.44     348322    32.94         
           80 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-439       11:31:16  1101.36    5 <   95>  59.44     348322                  
           82 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  MT  11:33:33  1101.06    5 <  129>  60.92     350742    32.89         
           83 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1940  MT  11:36:36  1100.80    3 <  205>  61.66     354017    32.87         
           84 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059  MT  11:52:53  1100.21    6 <  152>  62.41     371741                  
           85 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7958  MT  11:38:48  1099.80   39- 11-  5  63.15     356115    32.81         
           86 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3050      11:49:26  1099.37    3 <  103>  63.89     367667                  
           87 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1126  MT  11:39:10  1097.75    2 <   88>  64.64     355854    32.76         
           88 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2745  MT  11:39:15  1097.47    3 <  109>  65.38     355854    32.74         
           89 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695  MT  11:34:36  1097.32   23-  5-  5  66.12     350703    32.71         
           90 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-314   MT  11:43:11  1096.93    9 <  111>  66.86     359994    32.68         
           91 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-661   MT  11:31:53  1096.11   30-  4-  4  67.61     347340    32.66         
           92 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4794  MT  11:51:52  1096.09    3 <  107>  68.35     369236    32.63         
           93 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869  MT  11:32:58  1095.47    2 <   96>  69.09     348322    32.61         
           94 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  SOT 11:39:21  1094.65    2 <  185>  69.84     355049    32.58         
           95 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6430  MT  11:33:23  1094.03    6 <  119>  70.58     348322    32.55         
           96 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3262  MT  11:33:31  1093.58    3 <  175>  71.32     348322    32.53         
           97 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8451  MT  12:09:22  1093.19    3 <  144>  72.07     387390    32.50         
           98 Torowicz Paweł       1    PL-0480-16-2799  MT  11:47:23  1092.61    7-  2-  2  72.81     363166    32.48         
           99 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2793  MT  11:51:25  1091.74   13-  1-  1  73.55     367279    32.45         
          100 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930  MT  11:50:31  1088.94    6 <  132>  74.29     365359                  
          101 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  11:23:46  1088.76    2 <  104>  75.04     336173    32.40         
          102 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045  MT  11:45:59  1088.53    9 <  124>  75.78     360284                  
          103 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   MT  11:52:47  1088.47    4 <  122>  76.52     367667    32.35         
          104 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1165      11:23:53  1088.35    3 <  106>  77.27     336173                  
          105 Głowacki Jan         1    PL-0302-13-9509  MT  11:45:24  1088.27   30-  1-  1  78.01     359564    32.29         
          106 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101  MT  11:24:01  1087.88    4 <  121>  78.75     336173    32.27         
          107 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2730  MT  11:54:25  1087.85    4 <  227>  79.49     369236    32.24         
          108 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736  MT  11:52:00  1087.14    5 <  110>  80.24     366367    32.22         
          109 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2891  MT  11:42:20  1087.13    4 <  133>  80.98     355854    32.19         
          110 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5538  MT  11:52:25  1085.80    6 <  134>  81.72     366367    32.16         
          111 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3680      11:46:40  1085.41   10 <  137>  82.47     359994                  
          112 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5644  MT  11:54:43  1085.02   10-  3-  3  83.21     368601    32.11         
          113 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  11:35:08  1084.99    2 <  150>  83.95     347340    32.09         
          114 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926 MT  11:45:44  1084.36    2 <  115>  84.70     358633    32.06         
          115 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3020  MT  11:45:47  1084.19    3 <  149>  85.44     358633    32.03         
          116 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1420  MT  11:43:40  1083.51    2 <  141>  86.18     356115    32.01         
          117 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-774   MT  11:38:46  1083.20    2 <  176>  86.92     350703    31.98         
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1589      11:47:35  1082.11    6 <  127>  87.67     359893                  
          119 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6411  MT  11:37:04  1081.52    7 <  120>  88.41     348322                  
          120 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 11:37:05  1081.47    8 <  217>  89.15     348322                  
          121 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156  MT  11:25:57  1081.12    5 <  179>  89.90     336173    31.88         
          122 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 11:55:27  1079.94    5 <  158>  90.64     367667    31.85         
          123 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-961   MT  11:45:47  1079.61    3 <  128>  91.38     357117    31.83         
          124 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8239  MT  11:48:49  1079.29   10 <  200>  92.12     360284                  
          125 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-14-13304 SOT 11:36:38  1078.80    3 <  216>  92.87     346977    31.77         
          126 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8274  MT  11:53:23  1076.01    3 <  131>  93.61     364105    31.75         
          127 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6915   MT  11:49:36  1075.59    7 <  145>  94.35     359893    31.72         
          128 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7939  MT  11:47:09  1075.17    4 <  130>  95.10     357117    31.70         
          129 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:41:20  1074.80    6 <  184>  95.84     350742                  
          130 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2934  MT  11:47:17  1074.74    5 <  171>  96.58     357117    31.64         
          131 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6311  MT  11:53:56  1074.27    4 <  138>  97.33     364105    31.62         
          132 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2944      11:55:07  1074.22    7 <  135>  98.07     365359                  
          133 Wilk Marek           1    PL-0302-13-10327 MT  11:46:17  1074.17    5 <  180>  98.81     355854    31.57         
          134 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8558  MT  11:56:18  1073.45    7 <  136>  99.55     366367                  
          135 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  11:55:22  1073.43    8 <  183> 100.30     365359                  
          136 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8501  MT  11:56:20  1073.34    8 <  154> 101.04     366367                  
          137 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919 MT  11:50:41  1072.42   11 <  148> 101.78     359994                  
          138 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3725  MT  11:54:37  1072.11    5 <  151> 102.53     364105    31.43         
          139 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882  SOT 11:58:17  1071.05    4 <  160> 103.27     367672    31.41         
          140 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-7489  MT  12:11:54  1070.48    3 <  172> 104.01     382054    31.38         
          141 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1444  MT  11:47:55  1069.68    3 <  156> 104.75     356115    31.36         
          142 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3516  MT  11:55:40  1069.54    2 <  163> 105.50     364356    31.33         
          143 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      11:57:49  1069.01    9 <  164> 106.24     366476                  
          144 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      12:17:32  1068.56    4 <  157> 106.98     387390                  
          145 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5198  MT  11:51:57  1068.09    8 <  146> 107.73     359893                  
          146 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633  MT  11:52:02  1067.83    9 <  221> 108.47     359893                  
          147 Mora Józef           2    PL-S39-16-2828   MT  11:55:31  1067.25    2 <  195> 109.21     363418    31.20         
          148 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3649      11:52:20  1067.18   12 <  177> 109.96     359994                  
          149 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-11840 MT  11:51:08  1066.94    4 <  169> 110.70     358633    31.15         
          150 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3339  MT  11:40:48  1066.11    3 <  224> 111.44     347340    31.12         
          151 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3763  MT  11:56:35  1065.93    6 <  153> 112.18     364105    31.10         
          152 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2737  MT  12:03:51  1065.62            7 112.93     371741                  
          153 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222  MT  11:56:49  1065.21    7 <  166> 113.67     364105                  
          154 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096  MT  11:59:10  1064.50    9 <  178> 114.41     366367                  
          155 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938  MT  11:58:43  1064.38    8-  1-  1 115.16     365846    30.99         
          156 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1416  MT  11:49:40  1064.09    4 <  159> 115.90     356115    30.97         
          157 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513  MT  12:19:04  1064.06            5 116.64     387390    30.94         
          158 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  COT 12:00:40  1063.65    6 <  165> 117.38     367667    30.91         
          159 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7962  MT  11:49:54  1063.35    5 <  189> 118.13     356115    30.89         
          160 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2910  MT  12:00:50  1063.15    5 <  161> 118.87     367672    30.86         
          161 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  MT  12:00:56  1062.84    6 <  162> 119.61     367672                  
          162 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2854  SOT 12:00:57  1062.79    7 <  167> 120.36     367672                  
          163 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749  MT  11:57:56  1062.47            3 121.10     364356    30.78         
          164 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3011  MT  12:00:05  1061.99   10 <  190> 121.84     366476                  
          165 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048  MT  12:01:15  1061.85    7 <  268> 122.59     367667                  
          166 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3726  MT  11:57:56  1061.74    8 <  251> 123.33     364105                  
          167 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2956      12:01:20  1061.61    8 <  168> 124.07     367672                  
          168 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11054 SOT 12:01:24  1061.41    9 <  174> 124.81     367672                  
          169 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    SOT 11:54:58  1059.84   29-  5-  4 125.56     360309    30.63         
          169 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10487 MT  11:53:23  1059.84    5 <  208> 125.56     358633    30.63         
          171 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7934  MT  11:52:04  1059.48    6 <  186> 127.04     357117                  
          172 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2832  MT  12:15:51  1058.76    4 <  173> 127.79     382054    30.55         
          173 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-14-9642  MT  12:15:54  1058.61    5 <  238> 128.53     382054    30.52         
          174 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 SOT 12:02:33  1057.90   10 <  197> 129.27     367672                  
          175 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1868  MT  11:44:17  1057.82    4 <  191> 130.01     348322    30.47         
          176 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726   MT  11:46:36  1057.61    3 <  248> 130.76     350703    30.45         
          177 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3615      11:55:34  1057.04   13 <  181> 131.50     359994                  
          178 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      12:01:36  1057.03   10 <  256> 132.24     366367                  
          179 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      11:33:22  1055.93    6 <  244> 132.99     336173                  
          180 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3364  MT  11:52:05  1055.69            6 133.73     355854                  
          181 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563  MT  11:56:09  1055.24   14 <  193> 134.47     359994                  
          182 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-68    MT  11:56:27  1055.23    2 <  187> 135.22     360309    30.29         
          183 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6021  MT  12:01:15  1055.19    9 <  247> 135.96     365359                  
          184 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  SOT 11:47:29  1054.92    7 <  260> 136.70     350742    30.24         
          185 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845  SOT 11:51:39  1054.65    3 <  241> 137.44     355049    30.21         
          186 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-954   SOT 11:53:38  1054.58    7 <  199> 138.19     357117                  
          187 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-96        11:56:54  1053.84    3 <  212> 138.93     360309                  
          188 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2155  MT  11:57:01  1053.41    2 <  239> 139.67     360284    30.13         
          189 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422  MT  11:53:08  1053.18    6 <  207> 140.42     356115                  
          190 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      12:03:00  1053.09   11 <  218> 141.16     366476                  
          191 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2844      11:45:46  1053.07    5 <  250> 141.90     348322                  
          192 Zawiślak Mariusz     2    PL-0296-13-5204  MT  11:47:37  1052.74   25-  2-  2 142.64     350160    30.03         
          193 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      11:57:13  1051.95   15 <  198> 143.39     359994                  
          194 Stępień Marek        1    PL-0437-14-534   MT  12:07:17  1051.11    2 <  226> 144.13     370289    29.98         
          195 Mora Józef           2    PL-S39-16-2805   MT  12:00:46  1051.05    3 <  196> 144.87     363418    29.95         
          196 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562   MT  12:00:47  1051.00    4 <  202> 145.62     363418    29.93         
          197 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11069 MT  12:04:55  1050.74   11 <  200> 146.36     367672                  
          198 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6146  MT  11:57:38  1050.67   16 <  213> 147.10     359994                  
          199 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 SOT 11:54:54  1050.65    8 <  203> 147.85     357117                  
          200 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2809  MT  12:04:58  1050.59   12 <  225> 148.59     367672                  
          200 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730   MT  11:57:56  1050.59   11 <  204> 148.59     360284                  
          202 Mora Józef           2    PL-S39-14-3010   MT  12:00:57  1050.49            5 150.07     363418    29.77         
          203 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2932  MT  11:55:01  1050.29    9 <  214> 150.82     357117                  
          204 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925  MT  11:58:11  1049.83   12 <  206> 151.56     360284                  
          205 Jelski Sebastian     1    PL-0302-13-12837 MT  11:52:14  1049.77    4 <  246> 152.30     354017    29.69         
          206 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943  MT  11:58:14  1049.68   13 <  252> 153.05     360284                  
          207 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7952  MT  11:54:17  1049.61    7 <  211> 153.79     356115                  
          208 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2133  MT  11:56:42  1049.56    6 <  210> 154.53     358633                  
          209 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-363   MT  11:58:12  1049.13   22-  3-  3 155.27     360061    29.59         
          210 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9446  MT  11:56:52  1049.04    7 <  255> 156.02     358633                  
          211 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8565  MT  11:54:31  1048.89    8 <  231> 156.76     356115                  
          212 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 11:58:33  1048.78    4 <  269> 157.50     360309    29.51         
          213 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      11:58:23  1048.37   17 <  215> 158.25     359994                  
          214 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-12-9209  MT  11:55:45  1048.03           10 158.99     357117                  
          215 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6176      11:58:48  1047.10   18 <  228> 159.73     359994                  
          216 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   SOT 11:46:23  1047.06            4 160.48     346977    29.41         
          217 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 11:47:54  1046.33    9 <  219> 161.22     348322                  
          218 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830   MT  12:05:19  1046.13   12 <  230> 161.96     366476                  
          219 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-440   MT  11:48:01  1045.96   10 <  220> 162.70     348322                  
          220 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 11:48:11  1045.44   11 <  261> 163.45     348322                  
          221 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-15-5902  MT  11:59:19  1045.24   10 <  229> 164.19     359893                  
          222 Stach Rafał          2    PL-0480-16-474   MT  11:44:27  1045.20   14-  1-  1 164.93     344342    29.25         
          223 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-366   MT  11:59:32  1045.07    2 <  240> 165.68     360061    29.22         
          224 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269  MT  11:47:34  1044.42            4 166.42     347340    29.20         
          225 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2859  SOT 12:07:10  1044.03           13 167.16     367672                  
          226 Stępień Marek        1    PL-080-14-9530   MT  12:09:46  1043.75    3 <  234> 167.90     370289    29.14         
          227 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4763  MT  12:09:04  1042.84            5 168.65     369236    29.12         
          228 Gajewski Sebastian   2    PL-0480-16-951   MT  12:00:14  1042.76   19 <  243> 169.39     359994                  
          229 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2761  MT  12:00:12  1042.56           11 170.13     359893                  
          230 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420 MT  12:06:35  1042.36   13 <  236> 170.88     366476                  
          231 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13170 MT  11:56:44  1042.08    9 <  237> 171.62     356115                  
          232 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497   MT  12:08:44  1042.03    2 <  233> 172.36     368601    28.99         
          233 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491   MT  12:08:50  1041.74            3 173.11     368601    28.96         
          234 Stępień Marek        1    PL-0437-16-2767  MT  12:10:30  1041.60            4 173.85     370289    28.94         
          235 Milewski Mariusz     1    PL-0302-13-10644 MT  12:01:06  1041.47   13-  1-  1 174.59     360452    28.91         
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          236 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8353  MT  12:06:59  1041.17   14 <  253> 175.33     366476                  
          237 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7968  MT  11:57:03  1041.12   10 <  259> 176.08     356115                  
          238 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-11-13386 MT  12:21:59  1041.07    6 <  249> 176.82     382054                  
          239 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128  MT  12:01:05  1041.03            3 177.56     360284    28.81         
          240 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10530 MT  12:00:58  1040.74            3 178.31     360061    28.78         
          241 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 11:56:17  1040.34    4 <  242> 179.05     355049    28.75         
          242 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        11:56:19  1040.23    5 <  266> 179.79     355049                  
          243 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6520      12:01:08  1040.04   20 <  258> 180.53     359994                  
          244 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30    MT  11:38:15  1039.98    7 <  245> 181.28     336173    28.68         
          245 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163  MT  11:38:17  1039.87            8 182.02     336173    28.65         
          246 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1922  MT  11:55:29  1039.75            5 182.76     354017    28.62         
          247 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6011  MT  12:06:27  1039.58   10 <  262> 183.51     365359                  
          248 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739   MT  11:52:22  1039.53    4 <  265> 184.25     350703    28.57         
          249 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-628   MT  12:22:48  1038.75            7 184.99     382054                  
          250 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219  MT  11:50:30  1038.22            6 185.74     348322    28.52         
          251 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6327  MT  12:05:48  1037.93            9 186.48     364105                  
          252 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748   MT  12:02:10  1037.78           14 187.22     360284                  
          253 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      12:08:17  1037.34   15 <  254> 187.96     366476                  
          254 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-11777     12:08:24  1037.00           16 188.71     366476                  
          255 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12906 MT  12:00:57  1036.66            8 189.45     358633                  
          256 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7710  MT  12:08:29  1036.45   11 <  257> 190.19     366367                  
          257 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2507      12:08:33  1036.25   12 <  267> 190.94     366367                  
          258 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3693      12:02:26  1036.15   21 <  264> 191.68     359994                  
          259 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446  SOT 11:58:43  1036.07           11 192.42     356115                  
          260 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  SOT 11:53:33  1036.01            8 193.16     350742                  
          261 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459  MT  11:51:20  1035.65           12 193.91     348322                  
          262 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043  MT  12:08:11  1034.47           11 194.65     365359                  
          263 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11309 MT  11:53:39  1033.99            2 195.39     350160    28.18         
          264 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3613      12:03:11  1033.92           22 196.14     359994                  
          265 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-730   MT  11:54:18  1033.61            5 196.88     350703    28.13         
          266 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7729  MT  11:58:43  1032.97            6 197.62     355049    28.10         
          267 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7711  MT  12:09:46  1032.70           13 198.37     366367                  
          268 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-769   SOT 12:11:02  1032.68            8 199.11     367667                  
          269 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 12:03:55  1032.65            5 199.85     360309    28.03         
          270 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592   MT  12:06:46  1032.41            2 200.59     363166    28.00         
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          271 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3817  SOT 12:02:39  1031.59                        358633                  
          272 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6835  SOT 11:59:14  1031.42                        355049                  
          273 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2963  SOT 12:11:30  1031.34                        367672                  
          274 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4603  SOT 11:59:16  1031.32                        355049                  
          275 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12556 SOT 12:11:31  1031.29                        367672                  
          276 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14415 SOT 11:51:30  1031.14                        346977                  
          277 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582   SOT 11:55:15  1030.84                        350742                  
          278 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6340  SOT 12:08:32  1029.90                        364105                  
          279 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1117  SOT 12:13:40  1029.47                        369236                  
          280 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2545  SOT 12:01:55  1029.40                        357117                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Wojtaluk Krzysztof             2        40      5     16  172.25   5721.770   40.0 
         2 Żmidziński Grzegorz            2        49      5     14  172.16   5713.140   28.6 
         3 Orłowski Grzegorz              2        29      5      7  171.95   5736.840   24.1 
         4 Kubisiak Franciszek            2        34      5     11  169.89   5657.270   32.4 
         5 Wójcik Mariusz                 2        48      5     12  168.70   5619.550   25.0 
         6 Bińczyk Andrzej                2        48      5     11  168.16   5610.830   22.9 
         7 Gajewski Sebastian             2        84      5     22  167.69   5596.310   26.2 
         8 Gostyński Zbigniew             2        26      5      8  166.28   5579.410   30.8 
         9 Gawin Józef                    1        29      5     13  164.61   5538.540   44.8 
        10 Kuniszewski Tomasz             2        62      5     13  164.23   5504.890   21.0 
        11 Wilk Marek                     1        18      5      6  163.19   5488.370   33.3 
        12 Drzewiecki Tomasz              1        34      5      8  162.71   5481.960   23.5 
        13 Ulatowski Dariusz              1        43      5     10  162.62   5476.010   23.3 
        14 Kozera Norbert                 1        25      5      5  160.35   5443.110   20.0 
        15 Dzienisz Stanisław             2        29      5      7  159.97   5437.440   24.1 
        16 Jelski Sebastian               1        28      5      5  159.88   5471.670   17.9 
        17 Hołowaty Piotr                 1        44      5      8  159.65   5420.570   18.2 
        18 Mackiewicz Andrzej             2        38      5      9  159.31   5404.690   23.7 
        19 Ozdoba Mirosław                1        39      5     11  158.04   5380.430   28.2 
        20 Pietrzyk Piotr                 1        46      5      6  157.10   5388.420   13.0 
        21 Mora Józef                     2        32      5      5  153.95   5324.960   15.6 
        22 Socha Ryszard                  2        35      5      8  153.88   5337.610   22.9 
        23 Młodojewski Sylwester          2        31      5      6  152.64   5326.220   19.4 
        24 Gostyński Robert               2        23      5      5  151.84   5311.270   21.7 
        25 Wastowski Dariusz              2        28      4      4  128.87   4380.850   14.3 
        26 Mazurkiewicz Dariusz           2        30      4      4  125.07   4291.630   13.3 
        27 Stępień Marek                  1        22      4      4  121.32   4245.880   18.2 
        28 Bukowski Adam                  1        29      4      5  118.46   4196.500   17.2 
        29 Gliwa Jerzy                    2        29      3      3   97.06   3301.250   10.3 
        30 Kryczka Henryk                 2        40      3      5   96.62   3264.340   12.5 
        31 Żmidziński Dominik             2        10      3      3   93.58   3240.260   30.0 
        32 Kubicki Filip                  1        10      3      3   90.06   3168.790   30.0 
        33 Stachowicz Wojciech            1        22      3      3   87.59   3134.940   13.6 
        34 Torowicz Paweł                 1         7      2      2   60.48   2125.020   28.6 
        35 Zawiślak Mariusz               2        25      2      2   58.21   2086.730    8.0 
        36 Korowajczyk Dariusz            1        20      1      1   33.20   1107.380    5.0 
        37 Bobecki Jan                    1        13      1      1   32.45   1091.740    7.7 
        38 Głowacki Jan                   1        30      1      1   32.29   1088.270    3.3 
        39 Kulczyk Jerzy                  2         8      1      1   30.99   1064.380   12.5 
        40 Stach Rafał                    2        14      1      1   29.25   1045.200    7.1 
        41 Milewski Mariusz               1        13      1      1   28.91   1041.470    7.7 
        42 Nowakowski Zbigniew            2        49      0      0    0.00      0.000    0.0 
        43 Muchowski Andrzej              2        17      0      0    0.00      0.000    0.0 
        44 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        16      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
       5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1350.77  57916.990 28.0 
           2 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1336.57  57939.940 41.6 
           3 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1331.61  57427.700 35.3 
           4 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1328.23  57490.170 37.1 
           5 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1319.91  57311.350 37.6 
           6 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1303.07  56831.690 21.5 
           7 Pietrzyk Piotr                  1       4      5      5      5      5      5      5      5      5     44 1289.29  55646.020 21.5 
           8 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      4     44 1268.79  56024.910 33.4 
           9 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4     44 1247.18  55518.940 25.4 
          10 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      4      5      5     43 1254.70  54371.570 21.5 
          11 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5     43 1201.05  53918.300 27.0 
          12 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      3      5     43 1170.07  53770.550 19.3 
          13 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5     42 1250.08  53577.310 22.2 
          14 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      3      5     42 1161.05  52685.390 23.6 
          15 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5     40 1201.12  51075.270 27.6 
          16 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5     40 1128.14  49306.950 26.7 
          17 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      4      5      5     39 1161.94  49312.190 14.7 
          18 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4     38 1108.94  47248.660 18.3 
          19 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      2      5      5      3      5      5     37 1119.76  46436.140 18.0 
          20 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      4      5      5     36 1076.48  44849.820 15.8 
          21 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     36  948.82  43547.810 19.0 
          22 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3     36  908.41  44911.390 18.5 
          23 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     35 1149.16  45101.470 28.0 
          24 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      0      5      5      5      5      5     35 1118.08  44945.830 18.5 
          25 Głowacki Jan                    1       5      5      4      5      1      5      5      4      1     35  933.88  44169.860 17.8 
          26 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     32  804.06  39749.560 32.7 
          27 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --     30  833.91  36494.770 14.2 
          28 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5     29  857.73  34607.330 17.6 
          29 Mora Józef                      2       2      2      2      5      4      2      1      5      5     28  872.64  34430.640  9.8 
          30 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     27  687.72  33353.020 17.8 
          31 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1     26  630.11  31477.990 14.4 
          32 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3     24  650.53  29037.050 12.4 
          33 Kaczmarek Tomasz                1       4      2      5      5      2      5     --     --     --     23  509.20  27706.840 15.1 
          34 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     21  613.36  25964.950 22.1 
          35 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     21  523.95  24736.840  9.8 
          36 Kryczka Henryk                  2       2      5      1      0      1      0      3      1      3     16  387.30  19233.590 10.0 
          37 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     14  419.68  16143.410  7.1 
          38 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     13  348.75  17534.010  8.3 
          39 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1     13  292.31  15214.090  7.6 
          40 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2     13  288.44  14939.910 14.3 
          41 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     12  251.55  13884.060  7.6 
          42 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     11  263.67  13065.340  6.3 
          43 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1     10  310.49  12531.500  5.2 
          44 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --      9  133.90   9825.970  8.9 
          45 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      6  162.52   6743.360  2.3 
          46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --      1   53.92   1337.120  1.1 
          47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  0.0 
          48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0      0    0.00      0.000  0.0 
          50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Żmidziński Grzegorz            2        49      5     14  173.07   5736.150   28.6 
         2 Wojtaluk Krzysztof             2        40      5     16  172.25   5721.770   40.0 
         3 Orłowski Grzegorz              2        29      5      7  171.95   5736.840   24.1 
         4 Gostyński Zbigniew             2        26      5      8  170.94   5684.990   30.8 
         5 Bińczyk Andrzej                2        48      5     11  170.35   5665.730   22.9 
         6 Gajewski Sebastian             2        84      5     22  170.06   5664.920   26.2 
         7 Kubisiak Franciszek            2        34      5     11  169.89   5657.270   32.4 
         8 Wójcik Mariusz                 2        48      5     12  169.09   5626.880   25.0 
         9 Kuniszewski Tomasz             2        62      5     13  165.66   5540.390   21.0 
        10 Gawin Józef                    1        29      5     13  164.61   5538.540   44.8 
        11 Drzewiecki Tomasz              1        34      5      8  164.59   5517.680   23.5 
        12 Wilk Marek                     1        18      5      6  163.19   5488.370   33.3 
        13 Mackiewicz Andrzej             2        38      5      9  163.13   5505.950   23.7 
        14 Socha Ryszard                  2        35      5      8  162.70   5472.950   22.9 
        15 Ulatowski Dariusz              1        43      5     10  162.62   5476.010   23.3 
        16 Kryczka Henryk                 2        40      5      5  162.33   5475.360   12.5 
        17 Kozera Norbert                 1        25      5      5  160.35   5443.110   20.0 
        18 Dzienisz Stanisław             2        29      5      7  159.97   5437.440   24.1 
        19 Jelski Sebastian               1        28      5      5  159.88   5471.670   17.9 
        20 Hołowaty Piotr                 1        44      5      8  159.65   5420.570   18.2 
        21 Pietrzyk Piotr                 1        46      5      6  158.64   5403.270   13.0 
        22 Ozdoba Mirosław                1        39      5     11  158.04   5380.430   28.2 
        23 Mora Józef                     2        32      5      5  153.95   5324.960   15.6 
        24 Młodojewski Sylwester          2        31      5      6  153.27   5333.480   19.4 
        25 Gostyński Robert               2        23      5      5  151.84   5311.270   21.7 
        26 Bukowski Adam                  1        29      5      5  148.62   5250.340   17.2 
        27 Wastowski Dariusz              2        28      4      4  128.87   4380.850   14.3 
        28 Mazurkiewicz Dariusz           2        30      4      4  125.07   4291.630   13.3 
        29 Stępień Marek                  1        22      4      4  121.32   4245.880   18.2 
        30 Gliwa Jerzy                    2        29      3      3   97.06   3301.250   10.3 
        31 Żmidziński Dominik             2        10      3      3   93.58   3240.260   30.0 
        32 Kubicki Filip                  1        10      3      3   90.06   3168.790   30.0 
        33 Stachowicz Wojciech            1        22      3      3   87.59   3134.940   13.6 
        34 Torowicz Paweł                 1         7      2      2   60.48   2125.020   28.6 
        35 Zawiślak Mariusz               2        25      2      2   58.21   2086.730    8.0 
        36 Korowajczyk Dariusz            1        20      1      1   33.20   1107.380    5.0 
        37 Bobecki Jan                    1        13      1      1   32.45   1091.740    7.7 
        38 Głowacki Jan                   1        30      1      1   32.29   1088.270    3.3 
        39 Kulczyk Jerzy                  2         8      1      1   30.99   1064.380   12.5 
        40 Stach Rafał                    2        14      1      1   29.25   1045.200    7.1 
        41 Milewski Mariusz               1        13      1      1   28.91   1041.470    7.7 
        42 Nowakowski Zbigniew            2        49      0      0    0.00      0.000    0.0 
        43 Muchowski Andrzej              2        17      0      0    0.00      0.000    0.0 
        44 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        16      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
       5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1353.41  58056.990 37.1 
           2 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1352.78  57987.260 28.0 
           3 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1352.06  58297.150 41.6 
           4 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1333.46  57448.120 35.3 
           5 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1330.73  57651.190 21.5 
           6 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1321.79  57347.070 37.6 
           7 Pietrzyk Piotr                  1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1320.50  57077.830 21.5 
           8 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1312.09  57239.640 33.7 
           9 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1304.60  56895.470 21.5 
          10 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      5      5     44 1278.74  55494.990 23.6 
          11 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5     44 1271.85  55651.240 18.2 
          12 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4     44 1254.16  55602.920 25.4 
          13 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      4      5     44 1231.35  55203.660 19.3 
          14 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5     43 1201.05  53918.300 27.0 
          15 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5     42 1261.99  54007.290 22.2 
          16 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5     42 1249.03  53606.290 14.7 
          17 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5     40 1205.71  51221.310 27.6 
          18 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5     40 1128.14  49306.950 26.7 
          19 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4     38 1108.94  47248.660 18.3 
          20 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      0      5      5      5      5      5     37 1142.76  47131.900 18.5 
          21 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      5      5      5     37 1110.26  46423.750 15.8 
          22 Głowacki Jan                    1       5      5      5      5      1      5      5      4      1     36  955.63  45208.600 17.8 
          23 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     36  948.82  43547.810 19.0 
          24 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3     36  908.41  44911.390 18.5 
          25 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     35 1166.61  45387.730 28.0 
          26 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      5      0      5      4      5     33  939.99  40477.410 10.0 
          27 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     32  804.06  39749.560 32.7 
          28 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --     30  854.22  37031.570 14.2 
          29 Mora Józef                      2       2      2      2      5      5      2      1      5      5     29  900.99  35698.080  9.8 
          30 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5     29  867.57  34843.690 17.6 
          31 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     27  687.72  33353.020 17.8 
          32 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1     26  630.11  31477.990 14.4 
          33 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3     24  650.53  29037.050 12.4 
          34 Kaczmarek Tomasz                1       5      2      5      5      2      5     --     --     --     24  522.57  28813.850 15.1 
          35 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     21  613.36  25964.950 22.1 
          36 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     21  523.95  24736.840  9.8 
          37 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     14  419.68  16143.410  7.1 
          38 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     13  348.75  17534.010  8.3 
          39 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1     13  292.31  15214.090  7.6 
          40 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2     13  288.44  14939.910 14.3 
          41 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     12  251.55  13884.060  7.6 
          42 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     11  263.67  13065.340  6.3 
          43 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     11  167.38  11972.460  8.9 
          44 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1     10  310.49  12531.500  5.2 
          45 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      6  162.52   6743.360  2.3 
          46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --      1   53.92   1337.120  1.1 
          47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  0.0 
          48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0      0    0.00      0.000  0.0 
          50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                  1 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1        9    256.33    2570.491     606.910 
                  2 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        8    236.47    2287.814     418.960 
                  3 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        8    236.28    2448.732     682.220 
                  4 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        8    228.03    2184.994     546.220 
                  5 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        8    191.68    2062.614     875.330 
                  6 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        7    227.50    2234.981     421.700 
                  7 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        7    224.11    2276.989     464.800 
                  8 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        7    206.55    1955.740     485.990 
                  9 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        7    205.41    1879.057     278.750 
                 10 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        7    201.80    2079.208     737.130 
                 11 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        7    197.45    1817.990     520.980 
                 12 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        7    193.27    1998.464     721.740 
                 13 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    170.79    1604.400     381.000 
                 14 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.67    1546.228     666.140 
                 15 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        6    209.53    2147.144     415.820 
                 16 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-30        1        6    201.23    2128.533     577.880 
                 17 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        6    196.02    1856.784     624.960 
                 18 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        6    195.11    1874.697     301.180 
                 19 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        6    192.04    1836.417     463.420 
                 20 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        6    189.34    1916.435     618.720 
                 21 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        6    188.89    1874.697     510.940 
                 22 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        6    186.82    1640.957     272.610 
                 23 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        6    186.36    1875.867     591.410 
                 24 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        6    183.53    1826.167     399.400 
                 25 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        6    178.70    1591.170     200.070 
                 26 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        6    176.91    1665.333     529.640 
                 27 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        6    171.28    1635.997     656.290 
                 28 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11090     1        6    170.03    1712.971     656.860 
                 29 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1876      1        6    169.24    1591.071     602.510 
                 30 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        6    168.23    1586.221     470.250 
                 31 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        6    167.27    1638.180     587.300 
                 32 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        6    162.58    1615.414     260.770 
                 33 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        6    158.41    1448.854     251.220 
                 34 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        6    154.46    1495.180     504.910 
                 35 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        6    150.35    1498.965     350.920 
                 36 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        6    149.95    1487.545     562.590 
                 37 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6081      0        6    147.14    1688.070     621.860 
                 38 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-954       0        6    141.71    1443.366     432.930 
                 39 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        6    139.89    1277.572     444.600 
                 40 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        6    139.80    1458.699     553.580 
                 41 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        6    137.01    1386.144     484.090 
                 42 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        6    133.83    1277.572     646.490 
                 43 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        6    131.78    1317.996     635.600 
                 44 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    131.66    1244.116     540.070 
                 45 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        6    127.39    1400.122     948.070 
                 46 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        6    125.52    1262.574     748.630 
                 47 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        5    176.46    1781.288     389.320 
                 48 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-5676      1        5    174.98    1985.194     629.220 
                 49 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        5    174.49    1922.164     647.050 
                 50 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1547      0        5    170.83    1587.925     307.310 
                 51 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        5    170.60    1631.523     460.730 
                 52 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        5    170.49    1701.279     446.840 
                 53 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        5    170.30    1717.490     488.840 
                 54 Pietrzyk Piotr            1   PL-0480-16-2814      0        5    169.40    1705.683     545.490 
                 55 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2862      0        5    168.06    1698.559     334.590 
                 56 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        5    167.85    1727.473     285.470 
                 57 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        5    167.37    1546.208     262.190 
                 58 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        5    166.95    1632.076     445.170 
                 59 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-36        1        5    165.18    1719.188     403.060 
                 60 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        5    164.75    1667.525     367.580 
                 61 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-16-7719      0        5    163.33    1741.775     644.910 
                 62 Młodojewski Sylwester     2   PL-0193-14-6833      0        5    158.78    1561.386     501.720 
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                 63 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2005      1        5    158.00    1702.400     515.970 
                 64 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        5    157.88    1534.463     226.890 
                 65 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-7555      1        5    157.66    1513.048     473.410 
                 66 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        5    157.31    1509.807     557.840 
                 67 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0296-14-9085      0        5    153.73    1544.986     563.650 
                 68 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        5    153.00    1473.274     418.050 
                 69 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-581       1        5    152.47    1485.873     508.470 
                 70 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        5    151.90    1324.793     344.670 
                 71 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        5    151.50    1546.036     556.930 
                 72 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3114      1        5    150.74    1515.111     433.700 
                 73 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        5    150.06    1460.076     613.150 
                 74 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        5    148.78    1511.382     350.070 
                 75 Hołowaty Piotr            1   PL-0437-16-2950      1        5    147.18    1526.546     620.460 
                 76 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1108      0        5    146.60    1426.618     477.330 
                 77 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        5    145.40    1465.883     461.550 
                 78 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-769       1        5    144.27    1575.265     760.410 
                 79 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-16-3039      0        5    142.13    1418.681     259.130 
                 80 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6959      1        5    139.61    1465.883     458.460 
                 81 Kubicki Filip             1   PL-S39-16-2491       0        5    138.75    1458.647     750.110 
                 82 Kuniszewski Tomasz        2   PL-0303-15-7734      0        5    138.67    1377.508     560.380 
                 83 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        5    138.46    1314.431     496.470 
                 84 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5540      1        5    135.87    1254.256     485.010 
                 85 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        5    135.84    1436.079     692.900 
                 86 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        5    132.28    1211.593     259.010 
                 87 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6009      1        5    131.72    1345.731     634.750 
                 88 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        5    130.81    1318.147     636.160 
                 89 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        5    127.23    1308.336     487.010 
                 90 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7137      1        5    117.65    1190.162     605.670 
                 91 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-13116     0        5    117.46    1128.035     349.830 
                 92 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        5    116.68    1097.966     521.410 
                 93 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        5    114.77    1259.806     571.680 
                 94 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1422      0        5    110.56    1131.430     754.770 
                 95 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        5    110.18    1170.749     610.720 
                 96 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        5    109.83     981.547     479.100 
                 97 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-727       1        5    108.39    1140.008     502.530 
                 98 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11807     0        5    107.78    1103.814     462.780 
                 99 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        5    107.33    1101.374     457.870 
                100 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-527       0        5    106.26     926.830     365.890 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081      11:32:14  1171.82   29- 10-  0   0.74     371741                  
            2 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      11:32:23  1171.27    2 <   24>   1.49     371741                  
            3 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7862      11:26:37  1169.24   29-  3-  0   2.23     364356                  
            4 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0480-16-2173      11:26:57  1167.19   38- 11-  0   2.97     364105                  
            5 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       11:17:14  1160.50   26-  9-  4   3.71     350742                  
            6 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      11:30:49  1160.41   40- 17-  0   4.46     366476                  
            7 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033      11:31:16  1155.22   34- 11-  0   5.20     365359                  
            8 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12941     11:27:11  1153.15   84- 28-  0   5.94     359994                  
            9 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6908      11:27:39  1152.36   49- 16-  0   6.69     360284                  
           10 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2049      11:27:45  1151.99    2 <   12>   7.43     360284                  
           11 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3636      11:27:31  1151.92    2 <   57>   8.17     359994                  
           12 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920      11:28:17  1150.03    3 <   14>   8.92     360284                  
           13 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      11:33:44  1149.79    2 <   25>   9.66     366476                  
           14 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8222      11:29:21  1146.12    4 <   34>  10.40     360284                  
           15 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2139      11:29:26  1145.82   10-  3-  0  11.14     360284                  
           16 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7275      11:29:07  1145.73   48- 11-  0  11.89     359893                  
           17 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  SOT 11:35:55  1145.68   34-  9-  5  12.63     367667    39.62   39.62 
           18 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7510      11:29:09  1145.61    2 <   43>  13.37     359893                  
           19 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908      11:19:25  1144.23   48- 15-  5  14.12     348322                  
           20 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 11:19:30  1143.91    2 <   33>  14.86     348322    39.55   39.55 
           21 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  SOT 11:21:38  1143.85    2 <   26>  15.60     350742    39.52   39.52 
           22 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116     11:24:52  1142.48   28-  6-  0  16.34     354017                  
           23 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2413      11:54:05  1142.46   40-  7-  0  17.09     387390                  
           24 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2708      11:40:50  1140.89    3 <   35>  17.83     371741                  
           25 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      11:36:23  1140.31    3 <   31>  18.57     366476                  
           26 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       11:22:42  1139.88    3 <   27>  19.32     350742                  
           27 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504   SOT 11:22:45  1139.70    4 <   82>  20.06     350742    39.38   39.38 
           28 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330       11:19:32  1139.37   28-  7-  4  20.80     346977                  
           29 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  SOT 11:37:47  1139.07   29- 16-  5  21.55     367672    39.33   39.33 
           30 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3114      11:25:51  1138.87    2 <   83>  22.29     354017                  
           31 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6653      11:37:15  1137.24    4 <   36>  23.03     366476                  
           32 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2934      11:36:27  1136.60    2 <   45>  23.77     365359                  
           33 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 11:21:37  1136.02    3 <   80>  24.52     348322    39.24   39.24 
           34 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:32:15  1135.65    5 <   38>  25.26     360284                  
           35 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2704      11:42:40  1134.51    4 <   60>  26.00     371741                  
           36 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5828      11:38:10  1134.02    5 <   44>  26.75     366476                  
           37 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12527 SOT 11:39:33  1132.87    2 <   39>  27.49     367672    39.14   39.14 
           38 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288      11:33:05  1132.67    6 <   40>  28.23     360284                  
           39 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11090 SOT 11:39:41  1132.40    3 <  139>  28.97     367672    39.10   39.10 
           40 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      11:33:14  1132.14    7 <   41>  29.72     360284                  
           41 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6917      11:33:17  1131.96    8 <  102>  30.46     360284                  
           42 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121      11:29:24  1131.85   18-  7-  0  31.20     355854                  
           43 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2789      11:33:21  1130.49    3 <   53>  31.95     359893                  
           44 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      11:39:21  1129.88    6 <   59>  32.69     366476                  
           45 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-14-9113      11:38:47  1128.41    3 <   52>  33.43     365359                  
           46 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      11:13:20  1126.84   35- 10-  0  34.18     336173                  
           47 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2862      11:54:12  1126.34   29-  7-  0  34.92     382054                  
           48 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2142      11:33:43  1125.24   44- 12-  0  35.66     358633                  
           49 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-972       11:32:54  1123.36   43- 15-  5  36.40     357117                  
           50 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2830      11:55:08  1123.25    2 <  140>  37.15     382054                  
           51 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7938  SOT 11:32:58  1123.13    2 <  123>  37.89     357117    38.81   38.81 
           52 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4805      11:40:20  1123.03    4 <   65>  38.63     365359                  
           53 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2765      11:35:41  1122.27    4 <   54>  39.38     359893                  
           54 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7592      11:35:52  1121.63    5 <  118>  40.12     359893                  
           55 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2521      11:41:44  1121.30   62- 15-  0  40.86     366367                  
           56 Kuniszewski Tomasz   2    PL-064-14-3324       11:41:45  1121.25    2 <   72>  41.60     366367                  
           57 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3633      11:36:07  1121.07    3 <   58>  42.35     359994                  
           58 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6581      11:36:11  1120.84    4 <   61>  43.09     359994                  
           59 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-13-4653      11:42:21  1119.52    7 <   67>  43.83     366476                  
           60 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2711      11:47:24  1118.35    5 <   84>  44.58     371741                  
           61 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-156       11:37:01  1117.94    5 <   64>  45.32     359994                  
           62 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729      11:41:09  1116.37    2 <  126>  46.06     364105                  
           63 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  SOT 11:26:01  1115.62    2 <  125>  46.81     346977    38.52   38.52 
           64 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3688      11:37:43  1115.51    6 <   69>  47.55     359994                  
           65 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047      11:42:58  1114.01    5 <  100>  48.29     365359                  
           66 Kozera Norbert       1    PL-0437-14-494       11:47:07  1111.77   25- 10-  4  49.03     369236                  
           67 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      11:44:49  1111.15    8 <  143>  49.78     366476                  
           68 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543       11:48:46  1109.42   22-  4-  0  50.52     370289                  
           69 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      11:40:04  1107.45    7 <   75>  51.26     359994                  
           70 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-411       11:45:07  1107.38   20-  1-  0  52.01     365565                  
           71 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6533      12:04:55  1107.09    2 <   97>  52.75     387390                  
           72 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7723      11:46:25  1105.46    3 <   73>  53.49     366367                  
           73 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9087      11:46:29  1105.24    4 <  108>  54.23     366367                  
           74 Mora Józef           2    PL-S39-16-2831       11:43:50  1105.17   32-  6-  0  54.98     363418                  
           75 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6527      11:40:49  1104.90    8 <   90>  55.72     359994                  
           76 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1124  SOT 11:49:17  1104.56    2 <   92>  56.46     369236    38.21   38.21 
           77 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260      11:47:58  1104.22    2 <   86>  57.21     367667                  
           78 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-15-1709      11:36:43  1103.61   31-  8-  3  57.95     355049                  
           79 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2822      11:30:42  1103.33   46-  9-  0  58.69     348322                  
           80 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405       11:31:16  1101.36    4 <   80>  59.44     348322                  
           80 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-439       11:31:16  1101.36    5 <   95>  59.44     348322                  
           82 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521      11:33:33  1101.06    5 <  129>  60.92     350742                  
           83 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1940      11:36:36  1100.80    3 <  205>  61.66     354017                  
           84 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059      11:52:53  1100.21    6 <  152>  62.41     371741                  
           85 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7958      11:38:48  1099.80   39- 12-  1  63.15     356115                  
           86 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3050      11:49:26  1099.37    3 <  103>  63.89     367667                  
           87 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1126      11:39:10  1097.75    2 <   88>  64.64     355854                  
           88 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2745      11:39:15  1097.47    3 <  109>  65.38     355854                  
           89 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6695      11:34:36  1097.32   23-  6-  0  66.12     350703                  
           90 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-314       11:43:11  1096.93    9 <  111>  66.86     359994                  
           91 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-661       11:31:53  1096.11   30-  7-  0  67.61     347340                  
           92 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4794      11:51:52  1096.09    3 <  107>  68.35     369236                  
           93 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869      11:32:58  1095.47    2 <   96>  69.09     348322                  
           94 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6833  SOT 11:39:21  1094.65    2 <  185>  69.84     355049    37.79   37.79 
           95 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6430      11:33:23  1094.03    6 <  119>  70.58     348322                  
           96 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3262      11:33:31  1093.58    3 <  175>  71.32     348322                  
           97 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8451      12:09:22  1093.19    3 <  144>  72.07     387390                  
           98 Torowicz Paweł       1    PL-0480-16-2799      11:47:23  1092.61    7-  2-  0  72.81     363166                  
           99 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2793      11:51:25  1091.74   13-  2-  0  73.55     367279                  
          100 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2930      11:50:31  1088.94    6 <  132>  74.29     365359                  
          101 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760      11:23:46  1088.76    2 <  104>  75.04     336173                  
          102 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2045      11:45:59  1088.53    9 <  124>  75.78     360284                  
          103 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789       11:52:47  1088.47    4 <  122>  76.52     367667                  
          104 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1165      11:23:53  1088.35    3 <  106>  77.27     336173                  
          105 Głowacki Jan         1    PL-0302-13-9509      11:45:24  1088.27   30-  3-  0  78.01     359564                  
          106 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101      11:24:01  1087.88    4 <  121>  78.75     336173                  
          107 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2730      11:54:25  1087.85    4 <  227>  79.49     369236                  
          108 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7736      11:52:00  1087.14    5 <  110>  80.24     366367                  
          109 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2891      11:42:20  1087.13    4 <  133>  80.98     355854                  
          110 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-13-5538      11:52:25  1085.80    6 <  134>  81.72     366367                  
          111 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3680      11:46:40  1085.41   10 <  137>  82.47     359994                  
          112 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5644      11:54:43  1085.02   10-  4-  0  83.21     368601                  
          113 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      11:35:08  1084.99    2 <  150>  83.95     347340                  
          114 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926     11:45:44  1084.36    2 <  115>  84.70     358633                  
          115 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3020      11:45:47  1084.19    3 <  149>  85.44     358633                  
          116 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1420      11:43:40  1083.51    2 <  141>  86.18     356115                  
          117 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-774       11:38:46  1083.20    2 <  176>  86.92     350703                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Bińczyk Andrzej      2    PL-0480-16-1589      11:47:35  1082.11    6 <  127>  87.67     359893                  
          119 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6411      11:37:04  1081.52    7 <  120>  88.41     348322                  
          120 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 11:37:05  1081.47    8 <  217>  89.15     348322    37.17   37.17 
          121 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1156      11:25:57  1081.12    5 <  179>  89.90     336173                  
          122 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 11:55:27  1079.94    5 <  158>  90.64     367667    37.12   37.12 
          123 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-961       11:45:47  1079.61    3 <  128>  91.38     357117                  
          124 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8239      11:48:49  1079.29   10 <  200>  92.12     360284                  
          125 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-14-13304 SOT 11:36:38  1078.80    3 <  216>  92.87     346977    37.05   37.05 
          126 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8274      11:53:23  1076.01    3 <  131>  93.61     364105                  
          127 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6915       11:49:36  1075.59    7 <  145>  94.35     359893                  
          128 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7939      11:47:09  1075.17    4 <  130>  95.10     357117                  
          129 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       11:41:20  1074.80    6 <  184>  95.84     350742                  
          130 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2934      11:47:17  1074.74    5 <  171>  96.58     357117                  
          131 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6311      11:53:56  1074.27    4 <  138>  97.33     364105                  
          132 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2944      11:55:07  1074.22    7 <  135>  98.07     365359                  
          133 Wilk Marek           1    PL-0302-13-10327     11:46:17  1074.17    5 <  180>  98.81     355854                  
          134 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8558      11:56:18  1073.45    7 <  136>  99.55     366367                  
          135 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     11:55:22  1073.43    8 <  183> 100.30     365359                  
          136 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-14-8501      11:56:20  1073.34    8 <  154> 101.04     366367                  
          137 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12919     11:50:41  1072.42   11 <  148> 101.78     359994                  
          138 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3725      11:54:37  1072.11    5 <  151> 102.53     364105                  
          139 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882  SOT 11:58:17  1071.05    4 <  160> 103.27     367672    36.71   36.71 
          140 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-15-7489      12:11:54  1070.48    3 <  172> 104.01     382054                  
          141 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1444      11:47:55  1069.68    3 <  156> 104.75     356115                  
          142 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3516      11:55:40  1069.54    2 <  163> 105.50     364356                  
          143 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3021      11:57:49  1069.01    9 <  164> 106.24     366476                  
          144 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6599      12:17:32  1068.56    4 <  157> 106.98     387390                  
          145 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-13-5198      11:51:57  1068.09    8 <  146> 107.73     359893                  
          146 Bińczyk Andrzej      2    PL-049-15-11633      11:52:02  1067.83    9 <  221> 108.47     359893                  
          147 Mora Józef           2    PL-S39-16-2828       11:55:31  1067.25    2 <  195> 109.21     363418                  
          148 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3649      11:52:20  1067.18   12 <  177> 109.96     359994                  
          149 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-11840     11:51:08  1066.94    4 <  169> 110.70     358633                  
          150 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3339      11:40:48  1066.11    3 <  224> 111.44     347340                  
          151 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3763      11:56:35  1065.93    6 <  153> 112.18     364105                  
          152 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2737      12:03:51  1065.62    7 <  299> 112.93     371741                  
          153 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222      11:56:49  1065.21    7 <  166> 113.67     364105                  
          154 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0296-14-9096      11:59:10  1064.50    9 <  178> 114.41     366367                  
          155 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6938      11:58:43  1064.38    8-  1-  0 115.16     365846                  
          156 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1416      11:49:40  1064.09    4 <  159> 115.90     356115                  
          157 Kryczka Henryk       2    PL-0303-15-6513      12:19:04  1064.06    5 <  319> 116.64     387390                  
          158 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  COT 12:00:40  1063.65    6 <  165> 117.38     367667    36.26   36.26 
          159 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7962      11:49:54  1063.35    5 <  189> 118.13     356115                  
          160 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2910      12:00:50  1063.15    5 <  161> 118.87     367672                  
          161 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420      12:00:56  1062.84    6 <  162> 119.61     367672                  
          162 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2854  SOT 12:00:57  1062.79    7 <  167> 120.36     367672    36.17   36.17 
          163 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749      11:57:56  1062.47            3 121.10     364356                  
          164 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3011      12:00:05  1061.99   10 <  190> 121.84     366476                  
          165 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048      12:01:15  1061.85    7 <  268> 122.59     367667                  
          166 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3726      11:57:56  1061.74    8 <  251> 123.33     364105                  
          167 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2956      12:01:20  1061.61    8 <  168> 124.07     367672                  
          168 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11054 SOT 12:01:24  1061.41    9 <  174> 124.81     367672                  
          169 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    SOT 11:54:58  1059.84   29-  7-  3 125.56     360309    36.00   36.00 
          169 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10487     11:53:23  1059.84    5 <  208> 125.56     358633                  
          171 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7934      11:52:04  1059.48    6 <  186> 127.04     357117                  
          172 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-16-2832      12:15:51  1058.76    4 <  173> 127.79     382054                  
          173 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-14-9642      12:15:54  1058.61    5 <  238> 128.53     382054                  
          174 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 SOT 12:02:33  1057.90   10 <  197> 129.27     367672                  
          175 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1868      11:44:17  1057.82    4 <  191> 130.01     348322                  
          176 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726       11:46:36  1057.61    3 <  248> 130.76     350703                  
          177 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3615      11:55:34  1057.04   13 <  181> 131.50     359994                  
          178 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-5879      12:01:36  1057.03   10 <  256> 132.24     366367                  
          179 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      11:33:22  1055.93    6 <  244> 132.99     336173                  
          180 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3364      11:52:05  1055.69    6 <  296> 133.73     355854                  
          181 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563      11:56:09  1055.24   14 <  193> 134.47     359994                  
          182 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-68        11:56:27  1055.23    2 <  187> 135.22     360309                  
          183 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6021      12:01:15  1055.19    9 <  247> 135.96     365359                  
          184 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  SOT 11:47:29  1054.92    7 <  260> 136.70     350742    35.64   35.64 
          185 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6845  SOT 11:51:39  1054.65    3 <  241> 137.44     355049    35.62   35.62 
          186 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-954   SOT 11:53:38  1054.58    7 <  199> 138.19     357117    35.60   35.60 
          187 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-96        11:56:54  1053.84    3 <  212> 138.93     360309                  
          188 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2155      11:57:01  1053.41    2 <  239> 139.67     360284                  
          189 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422      11:53:08  1053.18    6 <  207> 140.42     356115                  
          190 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      12:03:00  1053.09   11 <  218> 141.16     366476                  
          191 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2844      11:45:46  1053.07    5 <  250> 141.90     348322                  
          192 Zawiślak Mariusz     2    PL-0296-13-5204      11:47:37  1052.74   25-  3-  0 142.64     350160                  
          193 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3609      11:57:13  1051.95   15 <  198> 143.39     359994                  
          194 Stępień Marek        1    PL-0437-14-534       12:07:17  1051.11    2 <  226> 144.13     370289                  
          195 Mora Józef           2    PL-S39-16-2805       12:00:46  1051.05    3 <  196> 144.87     363418                  
          196 Mora Józef           2    PL-S39-15-2562       12:00:47  1051.00    4 <  202> 145.62     363418                  
          197 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11069     12:04:55  1050.74   11 <  200> 146.36     367672                  
          198 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6146      11:57:38  1050.67   16 <  213> 147.10     359994                  
          199 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 SOT 11:54:54  1050.65    8 <  203> 147.85     357117    35.29   35.29 
          200 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2809      12:04:58  1050.59   12 <  225> 148.59     367672                  
          200 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730       11:57:56  1050.59   11 <  204> 148.59     360284                  
          202 Mora Józef           2    PL-S39-14-3010       12:00:57  1050.49    5 <  329> 150.07     363418                  
          203 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2932      11:55:01  1050.29    9 <  214> 150.82     357117                  
          204 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6925      11:58:11  1049.83   12 <  206> 151.56     360284                  
          205 Jelski Sebastian     1    PL-0302-13-12837     11:52:14  1049.77    4 <  246> 152.30     354017                  
          206 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6943      11:58:14  1049.68   13 <  252> 153.05     360284                  
          207 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7952      11:54:17  1049.61    7 <  211> 153.79     356115                  
          208 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2133      11:56:42  1049.56    6 <  210> 154.53     358633                  
          209 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-363       11:58:12  1049.13   22-  3-  0 155.27     360061                  
          210 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9446      11:56:52  1049.04    7 <  255> 156.02     358633                  
          211 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8565      11:54:31  1048.89    8 <  231> 156.76     356115                  
          212 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 11:58:33  1048.78    4 <  269> 157.50     360309    34.98   34.98 
          213 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6129      11:58:23  1048.37   17 <  215> 158.25     359994                  
          214 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-12-9209      11:55:45  1048.03   10 <  280> 158.99     357117                  
          215 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6176      11:58:48  1047.10   18 <  228> 159.73     359994                  
          216 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-303   SOT 11:46:23  1047.06    4 <  276> 160.48     346977    34.88   34.88 
          217 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  SOT 11:47:54  1046.33    9 <  219> 161.22     348322    34.86   34.86 
          218 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-830       12:05:19  1046.13   12 <  230> 161.96     366476                  
          219 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-440       11:48:01  1045.96   10 <  220> 162.70     348322                  
          220 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 11:48:11  1045.44   11 <  261> 163.45     348322    34.79   34.79 
          221 Bińczyk Andrzej      2    PL-0296-15-5902      11:59:19  1045.24   10 <  229> 164.19     359893                  
          222 Stach Rafał          2    PL-0480-16-474       11:44:27  1045.20   14-  1-  0 164.93     344342                  
          223 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-366       11:59:32  1045.07    2 <  240> 165.68     360061                  
          224 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-10-9269      11:47:34  1044.42    4 <  286> 166.42     347340                  
          225 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2859  SOT 12:07:10  1044.03   13 <  273> 167.16     367672                  
          226 Stępień Marek        1    PL-080-14-9530       12:09:46  1043.75    3 <  234> 167.90     370289                  
          227 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4763      12:09:04  1042.84    5 <  279> 168.65     369236                  
          228 Gajewski Sebastian   2    PL-0480-16-951       12:00:14  1042.76   19 <  243> 169.39     359994                  
          229 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2761      12:00:12  1042.56           11 170.13     359893                  
          230 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420     12:06:35  1042.36   13 <  236> 170.88     366476                  
          231 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13170     11:56:44  1042.08    9 <  237> 171.62     356115                  
          232 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497       12:08:44  1042.03    2 <  233> 172.36     368601                  
          233 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491       12:08:50  1041.74    3 <  326> 173.11     368601                  
          234 Stępień Marek        1    PL-0437-16-2767      12:10:30  1041.60            4 173.85     370289                  
          235 Milewski Mariusz     1    PL-0302-13-10644     12:01:06  1041.47   13-  3-  0 174.59     360452                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          236 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8353      12:06:59  1041.17   14 <  253> 175.33     366476                  
          237 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7968      11:57:03  1041.12   10 <  259> 176.08     356115                  
          238 Dzienisz Stanisław   2    PL-0303-11-13386     12:21:59  1041.07    6 <  249> 176.82     382054                  
          239 Żmidziński Dominik   2    PL-0303-16-2128      12:01:05  1041.03            3 177.56     360284                  
          240 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10530     12:00:58  1040.74            3 178.31     360061                  
          241 Młodojewski Sylweste 2    UA-13-31453      SOT 11:56:17  1040.34    4 <  242> 179.05     355049    34.29   34.29 
          242 Młodojewski Sylweste 2    NL-16-2002225        11:56:19  1040.23    5 <  266> 179.79     355049                  
          243 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6520      12:01:08  1040.04   20 <  258> 180.53     359994                  
          244 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-30        11:38:15  1039.98    7 <  245> 181.28     336173                  
          245 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163      11:38:17  1039.87    8 <  322> 182.02     336173                  
          246 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1922      11:55:29  1039.75    5 <  309> 182.76     354017                  
          247 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6011      12:06:27  1039.58   10 <  262> 183.51     365359                  
          248 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-739       11:52:22  1039.53    4 <  265> 184.25     350703                  
          249 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-628       12:22:48  1038.75            7 184.99     382054                  
          250 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219      11:50:30  1038.22    6 <  305> 185.74     348322                  
          251 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6327      12:05:48  1037.93    9 <  278> 186.48     364105                  
          252 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       12:02:10  1037.78   14 <  294> 187.22     360284                  
          253 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      12:08:17  1037.34   15 <  254> 187.96     366476                  
          254 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-11777     12:08:24  1037.00   16 <  284> 188.71     366476                  
          255 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12906     12:00:57  1036.66    8 <  271> 189.45     358633                  
          256 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7710      12:08:29  1036.45   11 <  257> 190.19     366367                  
          257 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2507      12:08:33  1036.25   12 <  267> 190.94     366367                  
          258 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3693      12:02:26  1036.15   21 <  264> 191.68     359994                  
          259 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446  SOT 11:58:43  1036.07   11 <  336> 192.42     356115    33.86   33.86 
          260 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  SOT 11:53:33  1036.01    8 <  277> 193.16     350742    33.83   33.83 
          261 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459      11:51:20  1035.65   12 <  301> 193.91     348322                  
          262 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6043      12:08:11  1034.47           11 194.65     365359                  
          263 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11309     11:53:39  1033.99    2 <  323> 195.39     350160                  
          264 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3613      12:03:11  1033.92   22 <  288> 196.14     359994                  
          265 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-730       11:54:18  1033.61    5 <  314> 196.88     350703                  
          266 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-16-7729      11:58:43  1032.97    6 <  272> 197.62     355049                  
          267 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7711      12:09:46  1032.70   13 <  281> 198.37     366367                  
          268 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-769   SOT 12:11:02  1032.68    8 <  334> 199.11     367667    33.64   33.64 
          269 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 12:03:55  1032.65    5 <  282> 199.85     360309    33.62   33.62 
          270 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592       12:06:46  1032.41            2 200.59     363166                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          271 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3817      12:02:39  1031.59    9 <  285>            358633                  
          272 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-14-6835      11:59:14  1031.42    7 <  274>            355049                  
          273 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2963      12:11:30  1031.34   14 <  275>            367672                  
          274 Młodojewski Sylweste 2    PL-0193-13-4603      11:59:16  1031.32            8            355049                  
          275 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12556     12:11:31  1031.29   15 <  331>            367672                  
          276 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14415     11:51:30  1031.14    5 <  302>            346977                  
          277 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582       11:55:15  1030.84            9            350742                  
          278 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6340      12:08:32  1029.90   10 <  337>            364105                  
          279 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1117  SOT 12:13:40  1029.47    6 <  300>            369236    33.38   33.38 
          280 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2545  SOT 12:01:55  1029.40   11 <  282>            357117    33.36   33.36 
          281 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-16-2692      12:10:55  1029.36   14 <  335>            366367                  
          282 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-13181     12:05:05  1029.21    6 <  307>            360309                  
          282 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2549  SOT 12:01:59  1029.21   12 <  293>            357117    33.31   33.31 
          284 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3006      12:11:07  1029.09           17            366476                  
          285 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3002      12:03:32  1028.98   10 <  318>            358633                  
          286 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      11:52:35  1028.90    5 <  316>            347340                  
          287 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442      12:04:30  1028.80    2 <  298>            359564                  
          288 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6529      12:05:01  1028.51   23 <  289>            359994                  
          289 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3656      12:05:06  1028.26   24 <  290>            359994                  
          290 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3628      12:05:11  1028.02   25 <  291>            359994                  
          291 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-361       12:05:13  1027.92   26 <  291>            359994                  
          291 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115      12:05:13  1027.92   27 <  306>            359994                  
          293 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2944      12:02:32  1027.58   13 <  295>            357117                  
          294 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2022      12:05:38  1027.52   15 <  297>            360284                  
          295 Ulatowski Dariusz    1    PL-0437-16-2679      12:02:36  1027.38   14 <  315>            357117                  
          296 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1113      12:01:25  1027.24            7            355854                  
          297 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073      12:05:44  1027.23           16            360284                  
          298 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-128       12:05:26  1026.06            3            359564                  
          299 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6084      12:17:19  1026.01    8 <  311>            371741                  
          300 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2715  SOT 12:15:00  1025.66    7 <  303>            369236    32.88   32.88 
          301 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5916      11:54:39  1025.53   13 <  313>            348322                  
          302 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   SOT 11:53:21  1025.50    6 <  321>            346977    32.83   32.83 
          303 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4784      12:15:10  1025.18    8 <  304>            369236                  
          304 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2740      12:15:19  1024.75    9 <  328>            369236                  
          305 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294      11:54:55  1024.73    7 <  312>            348322                  
          306 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3571      12:06:21  1024.60           28            359994                  
          307 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-100       12:06:40  1024.58            7            360309                  
          308 Milewski Mariusz     1    PL-0302-15-901       12:06:52  1024.40    2 <  332>            360452                  
          309 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2391      12:13:40  1024.01            2            367279                  
          309 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7643      12:00:43  1024.01            6            354017                  
          311 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2720      12:18:07  1023.75    9 <  330>            371741                  
          312 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2828      11:55:22  1023.37    8 <  327>            348322                  
          313 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5931      11:55:26  1023.17   14 <  317>            348322                  
          314 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       11:57:47  1023.10            6            350703                  
          315 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2938      12:04:06  1022.96           15            357117                  
          316 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-613       11:54:33  1022.94    6 <  324>            347340                  
          317 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-157       11:55:47  1022.12           15            348322                  
          318 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950      12:05:56  1021.94   11 <  325>            358633                  
          319 Kryczka Henryk       2    PL-0303-14-8447      12:34:19  1021.28    6 <  320>            387390                  
          320 Kryczka Henryk       2    PL-0303-16-2471      12:34:27  1020.93            7            387390                  
          321 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-301       11:54:57  1020.67            7            346977                  
          322 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1173      11:44:33  1020.10    9 <  333>            336173                  
          323 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11303     11:58:41  1018.84            3            350160                  
          324 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      11:55:59  1018.64            7            347340                  
          325 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3018      12:07:06  1018.55           12            358633                  
          326 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5659      12:16:55  1018.47            4            368601                  
          327 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2836      11:57:10  1017.99            9            348322                  
          328 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4791  SOT 12:17:52  1017.55           10            369236    32.21   32.21 
          329 Mora Józef           2    PL-S39-15-2546       12:12:18  1017.12            6            363418                  
          330 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6096      12:20:39  1016.66           10            371741                  
          331 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  SOT 12:16:48  1016.23           16            367672                  
          332 Milewski Mariusz     1    PL-0302-14-12171     12:09:49  1015.88            3            360452                  
          333 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      11:46:02  1015.53           10            336173                  
          334 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728   SOT 12:17:05  1015.42            9            367667    32.07   32.07 
          335 Kuniszewski Tomasz   2    PL-0303-15-7734      12:16:00  1014.87           15            366367                  
          336 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-3677      12:05:57  1014.72           12            356115                  
          337 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642      12:13:51  1014.64           11            364105                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          338 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6651      12:00:48  1014.18                        350703                  
          339 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2167      12:09:48  1013.43                        359564                  
          340 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      12:10:36  1013.17                        360284                  
          341 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-9902      12:07:35  1012.86                        357117                  
          342 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-12-10220     12:10:30  1012.83                        360061                  
          343 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13452     12:01:18  1012.71                        350703                  
          344 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775       12:01:19  1012.67                        350703                  
          345 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      12:15:57  1012.21                        365359                  
          346 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-636       11:58:18  1011.77                        347340                  
          347 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-23        12:11:21  1011.11                        360309                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Gawin Józef                    1        29      5     16  190.45   5538.180   55.2 
         2 Wójcik Mariusz                 2        48      5     15  185.61   5453.170   31.3 
         3 Drzewiecki Tomasz              1        34      5      9  178.71   5337.370   26.5 
         4 Ulatowski Dariusz              1        43      5     15  176.37   5286.970   34.9 
         5 Gostyński Zbigniew             2        26      4      8  148.37   4374.480   30.8 
         6 Wastowski Dariusz              2        28      4      7  143.28   4266.980   25.0 
         7 Kozera Norbert                 1        25      4     10  136.68   4177.240   40.0 
         8 Młodojewski Sylwester          2        31      3      8  107.70   3189.640   25.8 
         9 Bukowski Adam                  1        29      3      7  104.60   3141.270   24.1 
        10 Ozdoba Mirosław                1        39      1     12   33.86   1036.070   30.8 
        11 Zawiślak Mariusz               2        25      0      3    0.00      0.000   12.0 
        12 Socha Ryszard                  2        35      0     10    0.00      0.000   28.6 
        13 Mora Józef                     2        32      0      6    0.00      0.000   18.8 
        14 Gostyński Robert               2        23      0      6    0.00      0.000   26.1 
        15 Stach Rafał                    2        14      0      1    0.00      0.000    7.1 
        16 Mazurkiewicz Dariusz           2        30      0      7    0.00      0.000   23.3 
        17 Nowakowski Zbigniew            2        49      0      0    0.00      0.000    0.0 
        18 Muchowski Andrzej              2        17      0      0    0.00      0.000    0.0 
        19 Kryczka Henryk                 2        40      0      7    0.00      0.000   17.5 
        20 Gliwa Jerzy                    2        29      0      2    0.00      0.000    6.9 
        21 Kubisiak Franciszek            2        34      0     10    0.00      0.000   29.4 
        22 Kulczyk Jerzy                  2         8      0      1    0.00      0.000   12.5 
        23 Wojtaluk Krzysztof             2        40      0     15    0.00      0.000   37.5 
        24 Dzienisz Stanisław             2        29      0      7    0.00      0.000   24.1 
        25 Kuniszewski Tomasz             2        62      0     15    0.00      0.000   24.2 
        26 Gajewski Sebastian             2        84      0     26    0.00      0.000   31.0 
        27 Żmidziński Grzegorz            2        49      0     12    0.00      0.000   24.5 
        28 Żmidziński Dominik             2        10      0      2    0.00      0.000   20.0 
        29 Mackiewicz Andrzej             2        38      0     10    0.00      0.000   26.3 
        30 Bińczyk Andrzej                2        48      0     10    0.00      0.000   20.8 
        31 Orłowski Grzegorz              2        29      0      8    0.00      0.000   27.6 
        32 Bobecki Jan                    1        13      0      2    0.00      0.000   15.4 
        33 Korowajczyk Dariusz            1        20      0      1    0.00      0.000    5.0 
        34 Torowicz Paweł                 1         7      0      2    0.00      0.000   28.6 
        35 Stępień Marek                  1        22      0      4    0.00      0.000   18.2 
        36 Jelski Sebastian               1        28      0      6    0.00      0.000   21.4 
        37 Hołowaty Piotr                 1        44      0     12    0.00      0.000   27.3 
        38 Głowacki Jan                   1        30      0      3    0.00      0.000   10.0 
        39 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        16      0      0    0.00      0.000    0.0 
        40 Wilk Marek                     1        18      0      7    0.00      0.000   38.9 
        41 Stachowicz Wojciech            1        22      0      3    0.00      0.000   13.6 
        42 Pietrzyk Piotr                 1        46      0      9    0.00      0.000   19.6 
        43 Kubicki Filip                  1        10      0      4    0.00      0.000   40.0 
        44 Milewski Mariusz               1        13      0      3    0.00      0.000   23.1 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
       Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      5      0      5      5      5     20  826.51  26456.460 12.4 
           2 Bukowski Adam                   1       0      0      0      0      5      0      5      5      3     18  745.59  24171.800 14.1 
           3 Drzewiecki Tomasz               1       0      0      0      0      5      0      5      3      5     18  704.42  23452.770 14.9 
           4 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      5      0      5      3      4     17  672.52  22548.360 15.8 
           5 Ulatowski Dariusz               1       0      0      0      0      3      0      5      3      5     16  615.75  20741.110 10.8 
           6 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4     13  574.19  16519.010 11.3 
           7 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     13  541.07  17249.400 14.5 
           8 Gawin Józef                     1       0      0      0      0      2      0      4      2      5     13  531.10  17142.140 13.0 
           9 Ozdoba Mirosław                 1       0      0      0      0      4      0      5      3      1     13  520.61  17891.600 11.3 
          10 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      0     12  541.61  16782.120 16.4 
          11 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      7  293.44   9552.740 12.0 
          12 Kozera Norbert                  1       0      0      0      0      0      0      1      2      4      7  279.39   8383.190  7.8 
          13 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0      4  156.63   5832.290 12.5 
          14 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      2   75.21   2627.670  6.4 
          15 Stępień Marek                   1       0      0      0      0      2      0      0      0      0      2   70.31   2576.350  3.1 
          16 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      2      0     --      0     --      2   65.04   2513.800  5.2 
          17 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.3 
          18 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  7.4 
          19 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          20 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.1 
          21 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  9.6 
          22 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  0.0 
          23 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          24 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0      0    0.00      0.000  0.0 
          25 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  5.4 
          26 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          27 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 13.8 
          28 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00      0.000  4.0 
          29 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 17.2 
          30 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  5.4 
          31 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 11.0 
          32 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  9.6 
          33 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 16.9 
          34 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0    0.00      0.000 11.0 
          35 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.9 
          36 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0      0    0.00      0.000 11.7 
          37 Bobecki Jan                     1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  7.7 
          38 Korowajczyk Dariusz             1       0      0      0      0      0      0     --     --      0      0    0.00      0.000  1.9 
          39 Torowicz Paweł                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  6.6 
          40 Jelski Sebastian                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  7.9 
          41 Hołowaty Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.2 
          42 Kaczmarek Tomasz                1       0      0      0      0      0      0     --     --     --      0    0.00      0.000  0.8 
          43 Głowacki Jan                    1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  5.7 
          44 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  4.7 
          45 Wilk Marek                      1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 10.7 
          46 Stachowicz Wojciech             1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  6.0 
          47 Pietrzyk Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 11.6 
          48 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  2.2 
          49 Kubicki Filip                   1       0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00      0.000 14.7 
          50 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          51 Milewski Mariusz                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  3.5