PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                     Lista Konkursowa nr 9/2017                        
                                          oddziału 480 Sławno, sekcja Sławno                              
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                  Wittenberge 3 w dniu 18.06.2017.                     
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:15:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     361594 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     19
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    488
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -     98 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1145.68
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1029.40
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 11:35:55
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 12:01:55
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 48 min. 48 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: pochmurno                     
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: A, B. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      19|   488|    98| 20.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      19|   488|    98| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  SOT 11:35:55  1145.68   34-  8-  5   2.05     367667    35.00         
            2 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116 MT  11:24:52  1142.48   28-  5-  5   4.10     354017    34.93         
            3 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  SOT 11:37:47  1139.07   29- 15-  5   6.15     367672    34.86         
            4 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3114  MT  11:25:51  1138.87    2 <   17>   8.20     354017    34.78         
            5 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12527 SOT 11:39:33  1132.87    2 <    6>  10.25     367672    34.71         
            6 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11090 SOT 11:39:41  1132.40    3 <   40>  12.30     367672    34.64         
            7 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121  MT  11:29:24  1131.85   18-  6-  5  14.34     355854    34.57         
            8 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2142  MT  11:33:43  1125.24   44-  9-  5  16.39     358633    34.49         
            9 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-972   MT  11:32:54  1123.36   43- 11-  5  18.44     357117    34.42         
           10 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7938  SOT 11:32:58  1123.13    2 <   36>  20.49     357117    34.35         
           11 Kozera Norbert       1    PL-0437-14-494   MT  11:47:07  1111.77   25-  6-  5  22.54     369236    34.28         
           12 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543   MT  11:48:46  1109.42   22-  4-  4  24.59     370289    34.21         
           13 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-411   MT  11:45:07  1107.38   20-  1-  1  26.64     365565    34.13         
           14 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1124  SOT 11:49:17  1104.56    2 <   22>  28.69     369236    34.06         
           15 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  MT  11:47:58  1104.22    2 <   19>  30.74     367667    33.99         
           16 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2822  MT  11:30:42  1103.33   46-  6-  5  32.79     348322    33.92         
           17 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1940  MT  11:36:36  1100.80    3 <   68>  34.84     354017    33.85         
           18 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7958  MT  11:38:48  1099.80   39- 11-  5  36.89     356115    33.77         
           19 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3050      11:49:26  1099.37    3 <   27>  38.93     367667                  
           20 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1126  MT  11:39:10  1097.75    2 <   21>  40.98     355854    33.63         
           21 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2745  MT  11:39:15  1097.47    3 <   30>  43.03     355854    33.56         
           22 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4794  MT  11:51:52  1096.09    3 <   29>  45.08     369236    33.48         
           23 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869  MT  11:32:58  1095.47    2 <   24>  47.13     348322    33.41         
           24 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3262  MT  11:33:31  1093.58    3 <   56>  49.18     348322    33.34         
           25 Torowicz Paweł       1    PL-0480-16-2799  MT  11:47:23  1092.61    7-  2-  2  51.23     363166    33.27         
           26 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2793  MT  11:51:25  1091.74   13-  1-  1  53.28     367279    33.20         
           27 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   MT  11:52:47  1088.47    4 <   35>  55.33     367667    33.12         
           28 Głowacki Jan         1    PL-0302-13-9509  MT  11:45:24  1088.27   30-  1-  1  57.38     359564    33.05         
           29 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2730  MT  11:54:25  1087.85    4 <   79>  59.43     369236    32.98         
           30 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2891  MT  11:42:20  1087.13    4 <   39>  61.48     355854    32.91         
           31 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5644  MT  11:54:43  1085.02   10-  3-  3  63.52     368601    32.84         
           32 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926 MT  11:45:44  1084.36    2 <   33>  65.57     358633    32.76         
           33 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3020  MT  11:45:47  1084.19    3 <   42>  67.62     358633    32.69         
           34 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1420  MT  11:43:40  1083.51    2 <   41>  69.67     356115    32.62         
           35 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 11:55:27  1079.94    5 <   44>  71.72     367667    32.55         
           36 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-961   MT  11:45:47  1079.61    3 <   37>  73.77     357117    32.47         
           37 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7939  MT  11:47:09  1075.17    4 <   38>  75.82     357117    32.40         
           38 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2934  MT  11:47:17  1074.74    5 <   54>  77.87     357117    32.33         
           39 Wilk Marek           1    PL-0302-13-10327 MT  11:46:17  1074.17    5 <   57>  79.92     355854    32.26         
           40 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882  SOT 11:58:17  1071.05    4 <   46>  81.97     367672    32.19         
           41 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1444  MT  11:47:55  1069.68    3 <   43>  84.02     356115    32.11         
           42 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-11840 MT  11:51:08  1066.94    4 <   52>  86.07     358633    32.04         
           43 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1416  MT  11:49:40  1064.09    4 <   45>  88.11     356115    31.97         
           44 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  COT 12:00:40  1063.65    6 <   49>  90.16     367667    31.90         
           45 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7962  MT  11:49:54  1063.35    5 <   61>  92.21     356115    31.82         
           46 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2910  MT  12:00:50  1063.15    5 <   47>  94.26     367672    31.75         
           47 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  MT  12:00:56  1062.84    6 <   48>  96.31     367672                  
           48 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2854  SOT 12:00:57  1062.79    7 <   50>  98.36     367672                  
           49 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048  MT  12:01:15  1061.85    7 <   91> 100.41     367667                  
           50 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2956      12:01:20  1061.61    8 <   51> 102.46     367672                  
           51 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11054 SOT 12:01:24  1061.41    9 <   55> 104.51     367672                  
           52 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    SOT 11:54:58  1059.84   29-  5-  4 106.56     360309    31.32         
           52 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10487 MT  11:53:23  1059.84    5 <   70> 106.56     358633    31.32         
           54 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7934  MT  11:52:04  1059.48    6 <   59> 110.66     357117                  
           55 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 SOT 12:02:33  1057.90   10 <   64> 112.70     367672                  
           56 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1868  MT  11:44:17  1057.82    4 <   62> 114.75     348322    31.03         
           57 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3364  MT  11:52:05  1055.69            6 116.80     355854                  
           58 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-68    MT  11:56:27  1055.23    2 <   60> 118.85     360309    30.89         
           59 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-954   SOT 11:53:38  1054.58    7 <   65> 120.90     357117                  
           60 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-96        11:56:54  1053.84    3 <   74> 122.95     360309                  
           61 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422  MT  11:53:08  1053.18    6 <   69> 125.00     356115                  
           62 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2844      11:45:46  1053.07    5 <   88> 127.05     348322                  
           63 Stępień Marek        1    PL-0437-14-534   MT  12:07:17  1051.11    2 <   78> 129.10     370289    30.53         
           64 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11069 MT  12:04:55  1050.74   11 <   66> 131.15     367672                  
           65 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 SOT 11:54:54  1050.65    8 <   67> 133.20     357117                  
           66 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2809  MT  12:04:58  1050.59   12 <   77> 135.25     367672                  
           67 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2932  MT  11:55:01  1050.29    9 <   75> 137.30     357117                  
           68 Jelski Sebastian     1    PL-0302-13-12837 MT  11:52:14  1049.77    4 <   87> 139.34     354017    30.16         
           69 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7952  MT  11:54:17  1049.61    7 <   73> 141.39     356115                  
           70 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2133  MT  11:56:42  1049.56    6 <   72> 143.44     358633                  
           71 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-363   MT  11:58:12  1049.13   22-  3-  3 145.49     360061    29.95         
           72 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9446  MT  11:56:52  1049.04    7 <   89> 147.54     358633                  
           73 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8565  MT  11:54:31  1048.89    8 <   80> 149.59     356115                  
           74 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 11:58:33  1048.78    4 <   92> 151.64     360309    29.73         
           75 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-12-9209  MT  11:55:45  1048.03   10 <   98> 153.69     357117                  
           76 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-366   MT  11:59:32  1045.07    2 <   86> 155.74     360061    29.59         
           77 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2859  SOT 12:07:10  1044.03   13 <   95> 157.79     367672                  
           78 Stępień Marek        1    PL-080-14-9530   MT  12:09:46  1043.75    3 <   83> 159.84     370289    29.44         
           79 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4763  MT  12:09:04  1042.84    5 <   97> 161.89     369236    29.37         
           80 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13170 MT  11:56:44  1042.08    9 <   85> 163.93     356115                  
           81 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497   MT  12:08:44  1042.03    2 <   82> 165.98     368601    29.23         
           82 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491   MT  12:08:50  1041.74            3 168.03     368601    29.15         
           83 Stępień Marek        1    PL-0437-16-2767  MT  12:10:30  1041.60            4 170.08     370289    29.08         
           84 Milewski Mariusz     1    PL-0302-13-10644 MT  12:01:06  1041.47   13-  1-  1 172.13     360452    29.01         
           85 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7968  MT  11:57:03  1041.12   10 <   90> 174.18     356115                  
           86 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10530 MT  12:00:58  1040.74            3 176.23     360061    28.87         
           87 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1922  MT  11:55:29  1039.75            5 178.28     354017    28.79         
           88 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219  MT  11:50:30  1038.22            6 180.33     348322    28.72         
           89 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12906 MT  12:00:57  1036.66    8 <   94> 182.38     358633                  
           90 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446  SOT 11:58:43  1036.07           11 184.43     356115                  
           91 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-769   SOT 12:11:02  1032.68            8 186.48     367667                  
           92 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 12:03:55  1032.65            5 188.52     360309    28.43         
           93 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592   MT  12:06:46  1032.41            2 190.57     363166    28.36         
           94 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3817  MT  12:02:39  1031.59            9 192.62     358633                  
           95 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2963      12:11:30  1031.34   14 <   96> 194.67     367672                  
           96 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12556 MT  12:11:31  1031.29           15 196.72     367672                  
           97 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1117  SOT 12:13:40  1029.47            6 198.77     369236                  
           98 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2545  SOT 12:01:55  1029.40           11 200.82     357117                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
           99 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-13181     12:05:05  1029.21                        360309                  
           99 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2549      12:01:59  1029.21                        357117                  
          101 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3002      12:03:32  1028.98                        358633                  
          102 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442      12:04:30  1028.80                        359564                  
          103 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2944      12:02:32  1027.58                        357117                  
          104 Ulatowski Dariusz    1    PL-0437-16-2679      12:02:36  1027.38                        357117                  
          105 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1113      12:01:25  1027.24                        355854                  
          106 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-128       12:05:26  1026.06                        359564                  
          107 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2715      12:15:00  1025.66                        369236                  
          108 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4784      12:15:10  1025.18                        369236                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
     5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Gawin Józef                    1        29      5     15  168.15   5538.540   51.7 
         2 Wilk Marek                     1        18      5      6  166.93   5488.370   33.3 
         3 Drzewiecki Tomasz              1        34      5      8  166.56   5481.960   23.5 
         4 Ulatowski Dariusz              1        43      5     11  165.97   5476.010   25.6 
         5 Kozera Norbert                 1        25      5      6  164.17   5443.110   24.0 
         6 Hołowaty Piotr                 1        44      5      9  163.30   5420.570   20.5 
         7 Jelski Sebastian               1        28      5      5  162.51   5471.670   17.9 
         8 Ozdoba Mirosław                1        39      5     11  162.29   5380.430   28.2 
         9 Pietrzyk Piotr                 1        46      5      6  160.42   5388.420   13.0 
        10 Stępień Marek                  1        22      4      4  123.26   4245.880   18.2 
        11 Bukowski Adam                  1        29      4      5  120.37   4196.500   17.2 
        12 Kubicki Filip                  1        10      3      3   91.22   3168.790   30.0 
        13 Stachowicz Wojciech            1        22      3      3   88.41   3134.940   13.6 
        14 Torowicz Paweł                 1         7      2      2   61.63   2125.020   28.6 
        15 Korowajczyk Dariusz            1        20      1      1   34.13   1107.380    5.0 
        16 Bobecki Jan                    1        13      1      1   33.20   1091.740    7.7 
        17 Głowacki Jan                   1        30      1      1   33.05   1088.270    3.3 
        18 Milewski Mariusz               1        13      1      1   29.01   1041.470    7.7 
        19 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        16      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
       5 z 50 Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1346.41  57311.350 38.4 
           2 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1323.06  56895.470 20.4 
           3 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      4     44 1288.36  56024.910 35.3 
           4 Pietrzyk Piotr                  1       3      5      5      5      5      5      5      5      5     43 1292.76  54624.140 20.8 
           5 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      3      5      5      5     43 1249.51  53910.680 26.8 
           6 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      3      5     42 1174.15  52685.390 24.6 
           7 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      3      5      3      5     41 1133.40  51112.410 20.2 
           8 Wilk Marek                      1       5      5      5      2      5      5      2      5      5     39 1134.44  48274.040 25.7 
           9 Kozera Norbert                  1       5      4      5      5      5      5      2      3      5     39 1034.69  47147.050 20.1 
          10 Hołowaty Piotr                  1       3      2      5      4      5      5      4      5      5     38 1141.63  47266.300 15.8 
          11 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      5      5      5      2      3     38  972.58  47431.870 15.9 
          12 Głowacki Jan                    1       5      5      4      5      2      5      3      4      1     34  912.51  42439.010 16.3 
          13 Kaczmarek Tomasz                1       4      5      5      5      2      5     --     --     --     26  546.35  30981.790 13.9 
          14 Bobecki Jan                     1       3      4      5      0      5      2      2      2      1     24  619.65  28952.900 14.9 
          15 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      5      2      0      1      4     23  616.18  27143.170  9.4 
          16 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      1      4      3     19  568.07  22979.120 20.0 
          17 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      2      1      1      2      2      5      0      0     13  344.76  17376.660  7.7 
          18 Milewski Mariusz                1       4      0      4      0      1      1      1      0      1     12  260.38  13730.600  7.1 
          19 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      1      2      0      0      0      2     10  234.12  11403.720 11.0 
          20 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      1      2      0     --     --      1     10  213.55  11385.730  6.4 
          21 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --      1   56.14   1337.120  1.1 
          22 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
     5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Drzewiecki Tomasz              1        34      5      8  168.36   5517.680   23.5 
         2 Gawin Józef                    1        29      5     15  168.15   5538.540   51.7 
         3 Wilk Marek                     1        18      5      6  166.93   5488.370   33.3 
         4 Ulatowski Dariusz              1        43      5     11  165.97   5476.010   25.6 
         5 Kozera Norbert                 1        25      5      6  164.17   5443.110   24.0 
         6 Hołowaty Piotr                 1        44      5      9  163.30   5420.570   20.5 
         7 Jelski Sebastian               1        28      5      5  162.51   5471.670   17.9 
         8 Pietrzyk Piotr                 1        46      5      6  162.30   5403.270   13.0 
         9 Ozdoba Mirosław                1        39      5     11  162.29   5380.430   28.2 
        10 Bukowski Adam                  1        29      5      5  151.11   5250.340   17.2 
        11 Stępień Marek                  1        22      4      4  123.26   4245.880   18.2 
        12 Kubicki Filip                  1        10      3      3   91.22   3168.790   30.0 
        13 Stachowicz Wojciech            1        22      3      3   88.41   3134.940   13.6 
        14 Torowicz Paweł                 1         7      2      2   61.63   2125.020   28.6 
        15 Korowajczyk Dariusz            1        20      1      1   34.13   1107.380    5.0 
        16 Bobecki Jan                    1        13      1      1   33.20   1091.740    7.7 
        17 Głowacki Jan                   1        30      1      1   33.05   1088.270    3.3 
        18 Milewski Mariusz               1        13      1      1   29.01   1041.470    7.7 
        19 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        16      0      0    0.00      0.000    0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
       5 z calosci Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1348.13  57347.070 38.4 
           2 Pietrzyk Piotr                  1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1335.89  57077.830 21.1 
           3 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1332.23  57239.640 35.5 
           4 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5     45 1322.98  56895.470 20.4 
           5 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      5      5     44 1293.48  55494.990 24.6 
           6 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      3      5      5      5     43 1249.45  53910.680 26.8 
           7 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      3      5      4      5     42 1196.26  52545.520 20.2 
           8 Hołowaty Piotr                  1       3      2      5      5      5      5      5      5      5     40 1195.67  50035.550 15.8 
           9 Wilk Marek                      1       5      5      5      2      5      5      2      5      5     39 1134.36  48274.040 25.7 
          10 Kozera Norbert                  1       5      4      5      5      5      5      2      3      5     39 1034.58  47147.050 20.1 
          11 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      5      5      5      2      3     38  972.47  47431.870 15.9 
          12 Głowacki Jan                    1       5      5      5      5      2      5      3      4      1     35  934.93  43477.750 16.3 
          13 Kaczmarek Tomasz                1       5      5      5      5      2      5     --     --     --     27  559.71  32088.800 13.9 
          14 Bobecki Jan                     1       3      4      5      0      5      2      2      2      1     24  619.59  28952.900 14.9 
          15 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      5      2      0      1      4     23  616.16  27143.170  9.4 
          16 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      1      4      3     19  568.03  22979.120 20.0 
          17 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      2      1      1      2      2      5      0      0     13  344.76  17376.660  7.7 
          18 Milewski Mariusz                1       3      0      4      0      1      1      1      0      1     11  248.32  12671.100  6.5 
          19 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      1      2      0      0      0      2     10  234.10  11403.720 11.0 
          20 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      1      2      0     --     --      1     10  213.53  11385.730  6.4 
          21 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --      1   56.14   1337.120  1.1 
          22 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                  1 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1        9    259.16    2570.491     567.150 
                  2 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        8    238.68    2448.732     619.560 
                  3 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        8    193.76    2062.614     814.490 
                  4 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-30        1        6    203.76    2128.533     554.870 
                  5 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        6    178.74    1680.647     579.180 
                  6 Hołowaty Piotr            1   PL-0437-16-2950      1        6    177.76    1885.179     756.460 
                  7 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        6    176.03    1718.899     493.260 
                  8 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        6    164.07    1615.414     210.660 
                  9 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-16-3039      0        6    156.12    1556.814     399.540 
                 10 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-13116     0        6    147.27    1482.052     473.850 
                 11 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        6    139.04    1386.144     421.110 
                 12 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        6    136.15    1342.586     553.180 
                 13 Gawin Józef               1   PL-0302-14-12786     1        6    135.38    1385.712     570.430 
                 14 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-727       1        6    134.62    1507.675     746.210 
                 15 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        6    130.13    1317.996     689.740 
                 16 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-5676      1        5    178.15    1985.194     571.160 
                 17 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1547      0        5    168.35    1587.925     395.570 
                 18 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-36        1        5    167.90    1719.188     348.320 
                 19 Kozera Norbert            1   PL-0437-15-4764      0        5    160.75    1635.903     519.090 
                 20 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11090     1        5    149.30    1525.757     471.460 
                 21 Kubicki Filip             1   PL-S39-16-2491       0        5    139.77    1458.647     744.320 
                 22 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1876      1        5    138.41    1242.749     501.330 
                 23 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11818     0        5    134.58    1368.316     569.750 
                 24 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        5    130.58    1312.095     340.730 
                 25 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6081      0        5    122.50    1320.403     314.530 
                 26 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-954       0        5    113.91    1086.249     219.900 
                 27 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        5    112.20    1099.135     333.360 
                 28 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        5    111.29    1210.004     615.860 
                 29 Bukowski Adam             1   PL-0302-13-13450     0        5    111.02    1103.814     409.220 
                 30 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-724       1        5    106.92    1140.008     514.330 
                 31 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11807     0        5    106.25    1103.814     485.630 
                 32 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        5     95.38     905.457     601.920 
                 33 Pietrzyk Piotr            1   PL-0480-16-2814      0        4    151.04    1539.041     339.370 
                 34 Pietrzyk Piotr            1   PL-0193-14-6219      0        4    150.35    1539.041     404.520 
                 35 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2879      0        4    146.52    1437.031     294.220 
                 36 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1869      0        4    146.48    1417.539     324.840 
                 37 Kozera Norbert            1   PL-0437-15-4794      1        4    145.49    1624.903     475.520 
                 38 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7442      0        4    145.03    1404.257     273.820 
                 39 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2862      0        4    141.98    1342.444      82.140 
                 40 Wilk Marek                1   PL-0302-15-2891      0        4    138.85    1396.810     309.840 
                 41 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6097      0        4    138.76    1495.996     506.180 
                 42 Stachowicz Wojciech       1   PL-0480-16-3611      1        4    138.75    1406.499     462.990 
                 43 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-2291      1        4    137.65    1391.514     374.420 
                 44 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2882      0        4    136.32    1446.716     378.310 
                 45 Pietrzyk Piotr            1   PL-0193-13-3294      0        4    135.60    1235.859     360.530 
                 46 Pietrzyk Piotr            1   PL-0480-16-2855      0        4    133.13    1357.361     506.690 
                 47 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-13140     0        4    131.31    1223.846     303.590 
                 48 Pietrzyk Piotr            1   PL-0480-16-2831      1        4    129.91    1125.894     168.310 
                 49 Wilk Marek                1   PL-0480-16-2747      0        4    128.01    1213.738     325.710 
                 50 Wilk Marek                1   PL-0480-16-2719      1        4    126.75    1152.011     338.590 
                 51 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3114      1        4    124.81    1161.094     167.900 
                 52 Stachowicz Wojciech       1   PL-0480-16-3633      1        4    124.27    1235.708     469.460 
                 53 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7934      1        4    123.65    1345.374     551.140 
                 54 Hołowaty Piotr            1   PL-0302-15-2133      0        4    122.63    1227.946     500.280 
                 55 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-769       1        4    121.00    1266.462     587.660 
                 56 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7886      1        4    118.51    1185.142     292.100 
                 57 Stępień Marek             1   PL-0437-14-543       0        4    116.53    1123.042     128.740 
                 58 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7938      0        4    116.42    1198.828     136.430 
                 59 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-14-7962      1        4    114.06    1172.895     381.710 
                 60 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7906      0        4    112.38    1188.412     394.330 
                 61 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6009      1        4    112.32    1158.459     419.930 
                 62 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-12-5370      0        4    112.30    1207.598     639.470 
                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
              Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
              Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,
             ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────
             │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
             └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────
                 63 Hołowaty Piotr            1   PL-0302-14-12926     1        4    111.80    1071.480     300.760 
                 64 Stachowicz Wojciech       1   PL-0302-15-363       0        4    108.39    1200.732     543.210 
                 65 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1566      0        4    102.81    1021.876     438.440 
                 66 Jelski Sebastian          1   PL-0302-15-1905      0        4    100.74     944.744     229.420 
                 67 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-95        1        4     99.85     972.840     183.400 
                 68 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-2260      0        4     99.12    1060.739     422.250 
                 69 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7939      0        4     95.57     958.772     374.940 
                 70 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2879      0        4     95.54     834.448     203.530 
                 71 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-13-8586      1        4     95.22    1015.113     585.970 
                 72 Czyżewski Urszula i       1   PL-0437-14-1226      1        4     93.60     971.593     443.530 
                 73 Głowacki Jan              1   PL-0302-15-152       0        4     93.02     969.021     423.970 
                 74 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3160      0        4     92.46     944.744     446.110 
                 75 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-7630      1        4     91.28     823.228     335.990 
                 76 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-707       0        4     90.67    1011.600     411.770 
                 77 Gawin Józef               1   PL-0302-13-12527     1        4     90.65     880.070     423.220 
                 78 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-2252      1        4     90.48     880.344     369.680 
                 79 Kozera Norbert            1   PL-0437-15-4771      0        4     90.36    1011.714     550.150 
                 80 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-14-13170     1        4     89.01     967.096     365.260 
                 81 Kozera Norbert            1   PL-0437-15-4798      1        4     86.46     890.179     575.270 
                 82 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-75        1        4     85.43     923.804     350.370 
                 83 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-960       0        4     84.64     788.396     222.080 
                 84 Wilk Marek                1   PL-0302-13-10327     0        4     84.20     775.062     253.510 
                 85 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-68        1        4     82.97     923.804     544.840 
                 86 Jelski Sebastian          1   PL-0480-16-3177      1        4     81.42     774.018     394.390 
                 87 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2959      0        4     81.23     830.826     420.480 
                 88 Bobecki Jan               1   PL-0302-14-12484     1        4     81.04     829.121     399.480 
                 89 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-34        0        4     80.75     802.267     336.990 
                 90 Pietrzyk Piotr            1   PL-0193-13-3273      1        4     78.18     748.674     548.470 
                 91 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7409      0        4     75.96     739.571     426.520 
                 92 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1554      0        4     75.22     621.968     237.260 
                 93 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1426      0        4     74.86     605.766     252.340 
                 94 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1425      0        4     73.04     605.766     363.870 
                 95 Ulatowski Dariusz         1   PL-0480-16-2909      1        3    133.02    1277.161      54.240 
                 96 Hołowaty Piotr            1   PL-0480-16-3005      0        3    127.47    1281.785     146.070 
                 97 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-96        1        3    126.53    1286.667     193.830 
                 98 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-953       0        3    118.42    1217.897     276.180 
                 99 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6048      1        3    113.53    1308.724     464.740 
                100 Bobecki Jan               1   PL-0302-16-2793      0        3    111.50    1248.650     415.710 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1373  SOT 11:35:55  1145.68   34-  8-  4   2.05     367667    40.00   40.00 
            2 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116     11:24:52  1142.48   28-  6-  0   4.10     354017                  
            3 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  SOT 11:37:47  1139.07   29- 16-  5   6.15     367672    39.87   39.87 
            4 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3114      11:25:51  1138.87    2 <   17>   8.20     354017                  
            5 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12527 SOT 11:39:33  1132.87    2 <    6>  10.25     367672    39.74   39.74 
            6 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11090 SOT 11:39:41  1132.40    3 <   40>  12.30     367672    39.67   39.67 
            7 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121      11:29:24  1131.85   18-  7-  0  14.34     355854                  
            8 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2142      11:33:43  1125.24   44- 12-  0  16.39     358633                  
            9 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-972       11:32:54  1123.36   43- 15-  5  18.44     357117                  
           10 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7938  SOT 11:32:58  1123.13    2 <   36>  20.49     357117    39.40   39.40 
           11 Kozera Norbert       1    PL-0437-14-494       11:47:07  1111.77   25- 10-  4  22.54     369236                  
           12 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543       11:48:46  1109.42   22-  4-  0  24.59     370289                  
           13 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-411       11:45:07  1107.38   20-  1-  0  26.64     365565                  
           14 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1124  SOT 11:49:17  1104.56    2 <   22>  28.69     369236    39.14   39.14 
           15 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260      11:47:58  1104.22    2 <   19>  30.74     367667                  
           16 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2822      11:30:42  1103.33   46-  9-  0  32.79     348322                  
           17 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1940      11:36:36  1100.80    3 <   68>  34.84     354017                  
           18 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7958      11:38:48  1099.80   39- 11-  1  36.89     356115                  
           19 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3050      11:49:26  1099.37    3 <   27>  38.93     367667                  
           20 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1126      11:39:10  1097.75    2 <   21>  40.98     355854                  
           21 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2745      11:39:15  1097.47    3 <   30>  43.03     355854                  
           22 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4794      11:51:52  1096.09    3 <   29>  45.08     369236                  
           23 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869      11:32:58  1095.47    2 <   24>  47.13     348322                  
           24 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3262      11:33:31  1093.58    3 <   56>  49.18     348322                  
           25 Torowicz Paweł       1    PL-0480-16-2799      11:47:23  1092.61    7-  2-  0  51.23     363166                  
           26 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2793      11:51:25  1091.74   13-  2-  0  53.28     367279                  
           27 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789       11:52:47  1088.47    4 <   35>  55.33     367667                  
           28 Głowacki Jan         1    PL-0302-13-9509      11:45:24  1088.27   30-  3-  0  57.38     359564                  
           29 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2730      11:54:25  1087.85    4 <   79>  59.43     369236                  
           30 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2891      11:42:20  1087.13    4 <   39>  61.48     355854                  
           31 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5644      11:54:43  1085.02   10-  4-  0  63.52     368601                  
           32 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926     11:45:44  1084.36    2 <   33>  65.57     358633                  
           33 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3020      11:45:47  1084.19    3 <   42>  67.62     358633                  
           34 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1420      11:43:40  1083.51    2 <   41>  69.67     356115                  
           35 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 11:55:27  1079.94    5 <   44>  71.72     367667    37.75   37.75 
           36 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-961       11:45:47  1079.61    3 <   37>  73.77     357117                  
           37 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7939      11:47:09  1075.17    4 <   38>  75.82     357117                  
           38 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2934      11:47:17  1074.74    5 <   54>  77.87     357117                  
           39 Wilk Marek           1    PL-0302-13-10327     11:46:17  1074.17    5 <   57>  79.92     355854                  
           40 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2882  SOT 11:58:17  1071.05    4 <   46>  81.97     367672    37.42   37.42 
           41 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1444      11:47:55  1069.68    3 <   43>  84.02     356115                  
           42 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-11840     11:51:08  1066.94    4 <   52>  86.07     358633                  
           43 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1416      11:49:40  1064.09    4 <   45>  88.11     356115                  
           44 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  COT 12:00:40  1063.65    6 <   49>  90.16     367667    37.16   37.16 
           45 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7962      11:49:54  1063.35    5 <   61>  92.21     356115                  
           46 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2910      12:00:50  1063.15    5 <   47>  94.26     367672                  
           47 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420      12:00:56  1062.84    6 <   48>  96.31     367672                  
           48 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2854  SOT 12:00:57  1062.79    7 <   50>  98.36     367672    36.89   36.89 
           49 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6048      12:01:15  1061.85    7 <   91> 100.41     367667                  
           50 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2956      12:01:20  1061.61    8 <   51> 102.46     367672                  
           51 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11054 SOT 12:01:24  1061.41    9 <   55> 104.51     367672                  
           52 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    SOT 11:54:58  1059.84   29-  7-  3 106.56     360309    36.63   36.63 
           52 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10487     11:53:23  1059.84    5 <   70> 106.56     358633                  
           54 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7934      11:52:04  1059.48    6 <   59> 110.66     357117                  
           55 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11014 SOT 12:02:33  1057.90   10 <   64> 112.70     367672                  
           56 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1868      11:44:17  1057.82    4 <   62> 114.75     348322                  
           57 Wilk Marek           1    PL-0480-16-3364      11:52:05  1055.69    6 <  105> 116.80     355854                  
           58 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-68        11:56:27  1055.23    2 <   60> 118.85     360309                  
           59 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-954   SOT 11:53:38  1054.58    7 <   65> 120.90     357117    36.17   36.17 
           60 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-96        11:56:54  1053.84    3 <   74> 122.95     360309                  
           61 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422      11:53:08  1053.18    6 <   69> 125.00     356115                  
           62 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2844      11:45:46  1053.07    5 <   88> 127.05     348322                  
           63 Stępień Marek        1    PL-0437-14-534       12:07:17  1051.11    2 <   78> 129.10     370289                  
           64 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11069     12:04:55  1050.74   11 <   66> 131.15     367672                  
           65 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 SOT 11:54:54  1050.65    8 <   67> 133.20     357117    35.77   35.77 
           66 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2809      12:04:58  1050.59   12 <   77> 135.25     367672                  
           67 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2932      11:55:01  1050.29    9 <   75> 137.30     357117                  
           68 Jelski Sebastian     1    PL-0302-13-12837     11:52:14  1049.77    4 <   87> 139.34     354017                  
           69 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7952      11:54:17  1049.61    7 <   73> 141.39     356115                  
           70 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2133      11:56:42  1049.56    6 <   72> 143.44     358633                  
           71 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-363       11:58:12  1049.13   22-  3-  0 145.49     360061                  
           72 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9446      11:56:52  1049.04    7 <   89> 147.54     358633                  
           73 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8565      11:54:31  1048.89    8 <   80> 149.59     356115                  
           74 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 11:58:33  1048.78    4 <   92> 151.64     360309    35.17   35.17 
           75 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-12-9209      11:55:45  1048.03   10 <   98> 153.69     357117                  
           76 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-366       11:59:32  1045.07    2 <   86> 155.74     360061                  
           77 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2859  SOT 12:07:10  1044.03   13 <   95> 157.79     367672                  
           78 Stępień Marek        1    PL-080-14-9530       12:09:46  1043.75    3 <   83> 159.84     370289                  
           79 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4763      12:09:04  1042.84    5 <   97> 161.89     369236                  
           80 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13170     11:56:44  1042.08    9 <   85> 163.93     356115                  
           81 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497       12:08:44  1042.03    2 <   82> 165.98     368601                  
           82 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491       12:08:50  1041.74    3 <  119> 168.03     368601                  
           83 Stępień Marek        1    PL-0437-16-2767      12:10:30  1041.60            4 170.08     370289                  
           84 Milewski Mariusz     1    PL-0302-13-10644     12:01:06  1041.47   13-  2-  0 172.13     360452                  
           85 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7968      11:57:03  1041.12   10 <   90> 174.18     356115                  
           86 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10530     12:00:58  1040.74            3 176.23     360061                  
           87 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1922      11:55:29  1039.75    5 <  113> 178.28     354017                  
           88 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6219      11:50:30  1038.22    6 <  110> 180.33     348322                  
           89 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12906     12:00:57  1036.66    8 <   94> 182.38     358633                  
           90 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446  SOT 11:58:43  1036.07           11 184.43     356115    34.12   34.12 
           91 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-769   SOT 12:11:02  1032.68            8 186.48     367667    34.05   34.05 
           92 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 12:03:55  1032.65    5 <   99> 188.52     360309    33.98   33.98 
           93 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592       12:06:46  1032.41            2 190.57     363166                  
           94 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3817      12:02:39  1031.59    9 <  101> 192.62     358633                  
           95 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2963      12:11:30  1031.34   14 <   96> 194.67     367672                  
           96 Gawin Józef          1    PL-0302-13-12556     12:11:31  1031.29   15 <  122> 196.72     367672                  
           97 Kozera Norbert       1    PL-0437-13-1117  SOT 12:13:40  1029.47    6 <  107> 198.77     369236    33.65   33.65 
           98 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2545  SOT 12:01:55  1029.40   11 <   99> 200.82     357117    33.59   33.59 
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
           99 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-13181     12:05:05  1029.21    6 <  111>            360309                  
           99 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-2549  SOT 12:01:59  1029.21   12 <  103>            357117    33.52   33.52 
          101 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3002      12:03:32  1028.98   10 <  117>            358633                  
          102 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7442      12:04:30  1028.80    2 <  106>            359564                  
          103 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2944      12:02:32  1027.58   13 <  104>            357117                  
          104 Ulatowski Dariusz    1    PL-0437-16-2679      12:02:36  1027.38   14 <  116>            357117                  
          105 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1113      12:01:25  1027.24            7            355854                  
          106 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-128       12:05:26  1026.06            3            359564                  
          107 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2715  SOT 12:15:00  1025.66    7 <  108>            369236    32.99   32.99 
          108 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4784      12:15:10  1025.18    8 <  109>            369236                  
          109 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2740      12:15:19  1024.75    9 <  121>            369236                  
          110 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294      11:54:55  1024.73    7 <  115>            348322                  
          111 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-100       12:06:40  1024.58            7            360309                  
          112 Milewski Mariusz     1    PL-0302-15-901       12:06:52  1024.40            2            360452                  
          113 Bobecki Jan          1    PL-0302-16-2391      12:13:40  1024.01            2            367279                  
          113 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7643      12:00:43  1024.01            6            354017                  
          115 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2828      11:55:22  1023.37    8 <  120>            348322                  
          116 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2938      12:04:06  1022.96           15            357117                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                          Lista Konkursowa nr 9/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 3, odbytego w dniu 18.06.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          117 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950      12:05:56  1021.94   11 <  118>            358633                  
          118 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3018      12:07:06  1018.55           12            358633                  
          119 Kubicki Filip        1    PL-0437-15-5659      12:16:55  1018.47            4            368601                  
          120 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2836      11:57:10  1017.99            9            348322                  
          121 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4791  SOT 12:17:52  1017.55           10            369236    32.07   32.07 
          122 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  SOT 12:16:48  1016.23           16            367672                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          123 Milewski Mariusz     1    PL-0302-14-12171     12:09:49  1015.88                        360452                  
          124 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728       12:17:05  1015.42                        367667                  
          125 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-3677      12:05:57  1014.72                        356115                  
          126 Głowacki Jan         1    PL-0480-16-2167      12:09:48  1013.43                        359564                  
          127 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-9902      12:07:35  1012.86                        357117                  
          128 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-12-10220     12:10:30  1012.83                        360061                  
          129 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-23        12:11:21  1011.11                        360309                  
          130 Bukowski Adam        1    PL-0437-16-4978      12:11:24  1010.97                        360309                  
          131 Głowacki Jan         1    PL-0302-15-151       12:11:15  1009.30                        359564                  
          132 Stępień Marek        1    PL-0437-16-2783      12:22:12  1008.41                        370289                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
     Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────────│──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Razem     Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Szybkość  Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────────│──────┘
         1 Gawin Józef                    1        29      5     16  193.59   5538.180   55.2 
         2 Ulatowski Dariusz              1        43      5     15  178.45   5286.970   34.9 
         3 Drzewiecki Tomasz              1        34      4      8  148.96   4321.950   23.5 
         4 Kozera Norbert                 1        25      4     10  137.85   4177.240   40.0 
         5 Bukowski Adam                  1        29      3      7  105.78   3141.270   24.1 
         6 Ozdoba Mirosław                1        39      1     11   34.12   1036.070   28.2 
         7 Bobecki Jan                    1        13      0      2    0.00      0.000   15.4 
         8 Korowajczyk Dariusz            1        20      0      1    0.00      0.000    5.0 
         9 Torowicz Paweł                 1         7      0      2    0.00      0.000   28.6 
        10 Stępień Marek                  1        22      0      4    0.00      0.000   18.2 
        11 Jelski Sebastian               1        28      0      6    0.00      0.000   21.4 
        12 Hołowaty Piotr                 1        44      0     12    0.00      0.000   27.3 
        13 Głowacki Jan                   1        30      0      3    0.00      0.000   10.0 
        14 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        16      0      0    0.00      0.000    0.0 
        15 Wilk Marek                     1        18      0      7    0.00      0.000   38.9 
        16 Stachowicz Wojciech            1        22      0      3    0.00      0.000   13.6 
        17 Pietrzyk Piotr                 1        46      0      9    0.00      0.000   19.6 
        18 Kubicki Filip                  1        10      0      4    0.00      0.000   40.0 
        19 Milewski Mariusz               1        13      0      2    0.00      0.000   15.4 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
       Lot nr:  9 Wittenberge 3, odbyty w dniu: 18.06.2017.
       Punktacja GMP Konk + Punkty + Szybkosc 
       ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────│─────┐
       │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │ Razem    Konk/│
       |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |konk.|punkty | Szybkość |Wkł.%|
       └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────│─────┘
           1 Bukowski Adam                   1       0      0      0      0      5      0      4      5      3     17  721.45  22676.740 13.5 
           2 Drzewiecki Tomasz               1       0      0      0      0      5      0      5      3      4     17  685.37  22437.350 15.7 
           3 Gawin Józef                     1       0      0      0      0      4      0      4      2      5     15  602.13  19621.370 14.3 
           4 Ulatowski Dariusz               1       0      0      0      0      3      0      3      3      5     14  553.49  17749.450 10.5 
           5 Ozdoba Mirosław                 1       0      0      0      0      4      0      5      3      1     13  524.46  17891.600 10.6 
           6 Kozera Norbert                  1       0      0      0      0      0      0      1      2      4      7  282.53   8383.190  8.6 
           7 Stępień Marek                   1       0      0      0      0      2      0      0      0      0      2   74.42   2576.350  3.9 
           8 Bobecki Jan                     1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  8.7 
           9 Korowajczyk Dariusz             1       0      0      0      0      0      0     --     --      0      0    0.00      0.000  3.2 
          10 Torowicz Paweł                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  5.5 
          11 Jelski Sebastian                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  8.2 
          12 Hołowaty Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  9.9 
          13 Kaczmarek Tomasz                1       0      0      0      0      0      0     --     --     --      0    0.00      0.000  2.1 
          14 Głowacki Jan                    1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  6.4 
          15 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  4.1 
          16 Wilk Marek                      1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 11.2 
          17 Stachowicz Wojciech             1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  6.3 
          18 Pietrzyk Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000 11.4 
          19 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00      0.000  2.2 
          20 Kubicki Filip                   1       0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00      0.000 12.6 
          21 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00      0.000  0.0 
          22 Milewski Mariusz                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00      0.000  2.9