PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                    Lista Konkursowa nr 11/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                  Wittenberge 4 w dniu 02.07.2017.                     
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:50:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     359519 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     39
             4.Ilość wysłanych gołębi................:   1109
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    222 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1555.49
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1409.41
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 10:33:04
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 11:10:52
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 43 min. 26 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: zmiennie                      
                                   w miejscu przylotu: pochmurno                     
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: A, B. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      18|   441|    72| 16.30|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      21|   668|   150| 22.50|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      39|  1109|   222| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 11/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 4, odbytego w dniu 02.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       ─────────────────────────────────────────────────┴────────┴─────────┴────────────────────────────────────────────────
       -------------------------------------------------- Koniec Konkursów na bazie 1 : 4 --------------------------------------------------
            1 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-301   MT  10:33:04  1555.49   27-  6-  5   0.90     346977    35.00         
            2 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-13-4559  MT  10:49:02  1555.18   25-  7-  5   1.80     371741    34.97         
            3 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  10:33:11  1554.67    2 <   16>   2.71     346977    34.94         
            4 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3953  MT  10:45:39  1552.50   10-  1-  1   3.61     365846    34.90         
            5 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6533      10:42:09  1550.70   82- 20-  5   4.51     359994                  
            6 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:36:23  1549.33   31- 15-  5   5.41     350742                  
            7 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 10:42:38  1548.83   29-  7-  5   6.31     360309    34.81         
            8 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776   MT  10:36:33  1548.02   20-  7-  5   7.21     350703    34.78         
            9 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213   MT  10:45:23  1543.94   29-  6-  5   8.12     363418    34.75         
           10 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      10:29:02  1534.80   61- 12-  5   9.02     336173                  
           11 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753  MT  10:52:40  1531.90    2 <   26>   9.92     371741    34.68         
           12 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017  MT  10:49:38  1529.32   40-  9-  5  10.82     366476    34.65         
           13 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-413   MT  10:49:50  1524.25   20-  1-  1  11.72     365565    34.62         
           14 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740  MT  10:49:22  1521.12   38- 11-  5  12.62     364105    34.59         
           15 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5884  MT  10:51:08  1519.81    2 <   55>  13.53     366476    34.56         
           16 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-344   MT  10:38:57  1515.51    3 <   88>  14.43     346977    34.52         
           17 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       10:41:43  1513.67    2 <   17>  15.33     350742                  
           17 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604  MT  10:41:43  1513.67    3 <   32>  15.33     350742    34.49         
           19 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1879  MT  10:40:26  1511.60   44- 10-  5  17.13     348322    34.43         
           20 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7856  MT  10:51:12  1510.60   25-  8-  5  18.03     364356    34.40         
           21 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582   MT  10:50:53  1508.69    2 <  170>  18.94     363418    34.37         
           22 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1922  MT  10:44:50  1507.52   24-  3-  3  19.84     354017    34.33         
           23 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904  MT  10:49:41  1503.17   44- 14-  5  20.74     360284    34.30         
           24 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-4970  MT  10:54:43  1502.42   29-  9-  5  21.64     367667    34.27         
           24 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 10:54:43  1502.42    2 <   52>  21.64     367667    34.27         
           26 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059  MT  10:57:26  1502.39    3 <   69>  23.44     371741    34.21         
           27 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9745  MT  10:52:35  1501.98    2 <   43>  24.35     364356    34.18         
           28 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927 SOT 10:49:57  1501.60    2 <   36>  25.25     360309    34.14         
           29 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2766  MT  10:50:02  1499.35   32-  7-  4  26.15     359893    34.11         
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      10:50:25  1498.58    2 <   33>  27.05     360284                  
           31 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10503 MT  10:50:17  1498.49   19-  3-  3  27.95     360061    34.05         
           32 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  10:44:06  1498.26    4 <   34>  28.85     350742    34.02         
           33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211  MT  10:50:29  1498.17    3 <   60>  29.76     360284    33.99         
           34 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914 MT  10:44:07  1498.15    5 <   50>  30.66     350742    33.95         
           35 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565  MT  10:50:20  1497.89    2 <   72>  31.56     359994    33.92         
           36 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1543  SOT 10:50:34  1497.75    3 <   89>  32.46     360309    33.89         
           37 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741   MT  10:44:12  1497.45    2 <   38>  33.36     350703    33.86         
           38 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   MT  10:44:15  1497.13    3 <   65>  34.27     350703    33.83         
           39 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497   MT  10:56:14  1496.96   10-  2-  2  35.17     368601    33.80         
           40 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3577  MT  10:50:32  1496.93    2 <  179>  36.07     360061    33.76         
           41 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2822  MT  10:42:45  1496.55    2 <   51>  36.97     348322    33.73         
           42 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862  MT  10:55:42  1496.43   27-  3-  2  37.87     367672    33.70         
           43 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9747  MT  10:53:33  1496.02    3 <   75>  38.77     364356    33.67         
           44 Stępień Marek        1    PL-080-14-9530   MT  10:58:04  1492.70   22-  2-  2  39.68     370289    33.64         
           45 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6327  MT  10:54:04  1491.83    2 <   49>  40.58     364105    33.61         
           46 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592   MT  10:53:31  1491.34    6-  2-  2  41.48     363166    33.57         
           47 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70    MT  10:35:29  1490.90    2 <   92>  42.38     336173    33.54         
           48 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2742  MT  10:57:55  1489.36   22-  2-  2  43.28     369236    33.51         
           49 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222  MT  10:54:35  1488.67    3 <  104>  44.18     364105    33.48         
           50 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  10:45:42  1488.09    6 <   63>  45.09     350742    33.45         
           51 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1885  MT  10:44:17  1486.76    3 <   61>  45.99     348322    33.42         
           52 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6009  SOT 10:57:22  1486.32    3 <   53>  46.89     367667    33.38         
           53 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   MT  10:57:26  1485.92    4 <  102>  47.79     367667    33.35         
           54 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  10:43:47  1485.73   27-  7-  5  48.69     347340    33.32         
           55 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-812   MT  10:56:41  1485.61    3 <   58>  49.59     366476    33.29         
           56 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2748  MT  10:49:34  1485.41   14-  3-  3  50.50     355854    33.26         
           57 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  MT  10:43:55  1484.89    2 <  116>  51.40     347340    33.23         
           58 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645  MT  10:56:52  1484.51    4 <   59>  52.30     366476    33.19         
           59 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      10:56:53  1484.41    5 <   62>  53.20     366476                  
           60 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      10:52:46  1484.08    4 <   66>  54.10     360284                  
           61 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1876  MT  10:44:43  1484.01    4 <   80>  55.00     348322    33.10         
           62 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345  MT  10:57:00  1483.71    6 <  156>  55.91     366476    33.07         
           63 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582   MT  10:46:26  1483.47    7 <   64>  56.81     350742    33.04         
           64 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       10:46:34  1482.63    8 <  125>  57.71     350742                  
           65 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685  MT  10:46:34  1482.47    4 <  130>  58.61     350703    32.97         
           66 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730   MT  10:53:04  1482.24    5 <   68>  59.51     360284    32.94         
           67 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2910  MT  10:56:34  1481.79   33- 11-  5  60.41     365359    32.91         
           68 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726  MT  10:53:10  1481.63    6 <   96>  61.32     360284    32.88         
           69 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2710  MT  11:01:10  1480.06    4 <   71>  62.22     371741    32.85         
           70 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  SOT 10:58:28  1479.76    2 <  187>  63.12     367672    32.81         
           71 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  11:01:14  1479.66    5 <  108>  64.02     371741    32.78         
           72 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585  MT  10:53:29  1478.52    3 <   73>  64.92     359994    32.75         
           73 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6165  MT  10:53:35  1477.91    4 <   74>  65.83     359994    32.72         
           74 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6108      10:53:36  1477.81    5 <   79>  66.73     359994                  
           75 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4271  MT  10:56:41  1477.02    4 <   81>  67.63     364356    32.66         
           76 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2723  MT  10:51:10  1475.55    2 <   77>  68.53     355854    32.62         
           77 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2747  MT  10:51:27  1473.82            3  69.43     355854    32.59         
           78 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491   MT  11:00:17  1472.73            2  70.33     368601    32.56         
           79 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6517  MT  10:54:49  1470.46    6 <   90>  71.24     359994    32.53         
           80 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1868  MT  10:46:55  1470.23    5 <   97>  72.14     348322    32.50         
           81 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749  MT  10:57:52  1469.97    5 <  159>  73.04     364356    32.47         
           82 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978 MT  10:58:50  1468.29    2 <  120>  73.94     365359    32.43         
           83 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4764  SOT 11:01:32  1467.94            2  74.84     369236    32.40         
           84 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1416  MT  10:52:44  1467.10   36- 10-  5  75.74     356115    32.37         
           85 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1428  MT  10:52:45  1467.00    2 <   86>  76.65     356115    32.34         
           86 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422  MT  10:52:50  1466.50    3 <  114>  77.55     356115    32.31         
           87 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116 MT  10:51:25  1466.41    2 <  111>  78.45     354017    32.28         
           88 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10019 MT  10:46:52  1464.86    4 <  151>  79.35     346977    32.24         
           89 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1588  SOT 10:56:07  1463.98    4 <  117>  80.25     360309    32.21         
           90 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508  MT  10:56:03  1463.09    7 <   91>  81.15     359994    32.18         
           91 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6538  MT  10:56:10  1462.40    8 <   99>  82.06     359994                  
           92 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479  MT  10:39:54  1462.26    3 <   93>  82.96     336173    32.12         
           93 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      10:39:55  1462.15    4 <   94>  83.86     336173                  
           94 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23    MT  10:39:58  1461.83    5 <   95>  84.76     336173    32.05         
           95 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116  MT  10:40:04  1461.20    6 <  138>  85.66     336173    32.02         
           96 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920  MT  10:56:39  1460.71    7 <   98>  86.56     360284    31.99         
           97 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1899  MT  10:48:33  1460.16    6 <  100>  87.47     348322                  
           98 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748   MT  10:56:47  1459.92    8 <  101>  88.37     360284                  
           99 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7613      10:56:37  1459.73    9 <  122>  89.27     359994                  
          100 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1881  MT  10:48:38  1459.65    7 <  172>  90.17     348322                  
          101 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705   MT  10:56:51  1459.53    9 <  150>  91.07     360284                  
          102 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728   MT  11:01:58  1459.19    5 <  103>  91.97     367667    31.80         
          103 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 11:02:04  1458.61    6 <  188>  92.88     367667                  
          104 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8280  MT  10:59:38  1458.56    4 <  107>  93.78     364105    31.74         
          105 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2793      10:56:45  1458.53    2 <  112>  94.68     359893                  
          106 Czyżewski Urszula i  1    PL-0480-16-3503  MT  10:57:05  1458.49   20-  1-  1  95.58     360368    31.67         
          107 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642  MT  10:59:41  1458.27    5 <  153>  96.48     364105    31.64         
          108 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6713  MT  11:04:57  1458.09    6 <  199>  97.39     371741                  
          109 Głowacki Jan         1    PL-0302-12-9271  MT  10:56:38  1457.89   24-  4-  4  98.29     359564    31.58         
          110 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000  MT  10:50:12  1457.79   11-  2-  2  99.19     350160    31.55         
          111 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7630  MT  10:52:54  1457.46            3 100.09     354017    31.52         
          112 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6911   MT  10:57:02  1456.86    3 <  161> 100.99     359893    31.48         
          113 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926 MT  10:56:19  1455.98   43-  6-  5 101.89     358633    31.45         
          114 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1449  MT  10:54:37  1455.81    4 <  115> 102.80     356115    31.42         
          115 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8565  MT  10:54:40  1455.51    5 <  137> 103.70     356115    31.39         
          116 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  10:48:39  1455.44    3 <  121> 104.60     347340    31.36         
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 11/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 4, odbytego w dniu 02.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          117 Bukowski Adam        1    PL-0437-11-2728  MT  10:57:36  1455.21    5 <  140> 105.50     360309    31.33         
          118 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1577   MT  10:59:47  1453.92            2 106.40     363166    31.29         
          119 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 10:49:42  1453.16   44-  6-  5 107.30     348322    31.26         
          120 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2925  MT  11:01:33  1452.43    3 <  147> 108.21     365359    31.23         
          121 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5658  MT  10:49:09  1452.39    4 <  133> 109.11     347340    31.20         
          122 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6527      10:57:53  1452.27   10 <  123> 110.01     359994                  
          123 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615  MT  10:57:57  1451.88   11 <  135> 110.91     359994                  
          124 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950  MT  10:57:01  1451.86    2 <  132> 111.81     358633    31.10         
          125 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538  MT  10:51:36  1451.75    9 <  126> 112.71     350742                  
          126 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5570  MT  10:51:38  1451.55   10 <  127> 113.62     350742                  
          127 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521  MT  10:51:39  1451.45   11 <  128> 114.52     350742                  
          128 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599   MT  10:51:41  1451.25   12 <  186> 115.42     350742                  
          129 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-12-9209  MT  10:56:09  1450.81   43-  4-  4 116.32     357117    30.95         
          130 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-730   MT  10:51:46  1450.58    5 <  136> 117.22     350703    30.91         
          131 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7939  SOT 10:56:13  1450.42    2 <  202> 118.12     357117    30.88         
          132 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9460  MT  10:57:16  1450.39    3 <  163> 119.03     358633    30.85         
          133 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333  MT  10:49:29  1450.37    5 <  211> 119.93     347340    30.82         
          134 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11308 MT  10:51:29  1450.04            2 120.83     350160    30.79         
          135 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199  MT  10:58:21  1449.54   12 <  145> 121.73     359994                  
          136 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775   MT  10:52:01  1449.09    6 <  155> 122.63     350703                  
          137 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1405  MT  10:55:52  1448.41    6 <  139> 123.53     356115                  
          138 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  10:42:10  1447.98    7 <  141> 124.44     336173    30.66         
          139 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13175 MT  10:55:57  1447.92    7 <  173> 125.34     356115                  
          140 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-13450 MT  10:58:53  1447.70    6 <  143> 126.24     360309                  
          141 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      10:42:16  1447.36    8 <  142> 127.14     336173                  
          142 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-5     MT  10:42:24  1446.53    9 <  201> 128.04     336173                  
          143 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11818 SOT 10:59:16  1445.48            7 128.94     360309                  
          144 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   MT  10:51:03  1445.02    2 <  154> 129.85     348322    30.47         
          145 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6176      10:59:09  1444.89   13 <  146> 130.75     359994                  
          146 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563  MT  10:59:10  1444.79   14 <  149> 131.65     359994                  
          147 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909  MT  11:02:53  1444.77    4 <  148> 132.55     365359    30.38         
          148 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918  MT  11:03:07  1443.44    5 <  160> 133.45     365359    30.34         
          149 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6529      10:59:25  1443.34   15 <  164> 134.36     359994                  
          150 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      10:59:53  1441.81   10 <  175> 135.26     360284                  
          151 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 MT  10:50:40  1441.73    5 <  157> 136.16     346977    30.25         
          152 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7886  MT  10:59:28  1441.33    2 <  184> 137.06     359564    30.22         
          153 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729  MT  11:02:38  1441.24    6 <  168> 137.96     364105                  
          154 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-414   MT  10:51:42  1441.13    3 <  176> 138.86     348322    30.15         
          155 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726   MT  10:53:24  1440.85            7 139.77     350703                  
          156 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      11:04:38  1439.23    7 <  158> 140.67     366476                  
          157 Wastowski Dariusz    2    PL-063-16-7257   MT  10:51:10  1438.74            6 141.57     346977                  
          158 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3060      11:04:45  1438.57    8 <  162> 142.47     366476                  
          159 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4261  MT  11:03:26  1437.68    6 <  167> 143.37     364356                  
          160 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2942  MT  11:04:15  1437.01    6 <  185> 144.27     365359                  
          161 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771  MT  11:00:28  1436.89    4 <  177> 145.18     359893    29.93         
          162 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-813   MT  11:05:04  1436.79            9 146.08     366476                  
          163 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2136  MT  10:59:45  1435.97    4 <  169> 146.98     358633    29.87         
          164 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676  MT  11:00:47  1435.48   16 <  166> 147.88     359994                  
          165 Stępień Marek        1    PL-0437-15-4811  MT  11:07:58  1435.41            2 148.78     370289    29.81         
          166 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  11:00:51  1435.10   17 <  178> 149.68     359994                  
          167 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3510  MT  11:03:54  1435.04    7 <  183> 150.59     364356                  
          168 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704  MT  11:03:53  1434.14    7 <  191> 151.49     364105                  
          169 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12940 MT  11:00:12  1433.39    5 <  189> 152.39     358633    29.68         
          170 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528   MT  11:03:47  1432.00    3 <  171> 153.29     363418    29.65         
          171 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816   MT  11:04:00  1430.78    4 <  220> 154.19     363418    29.62         
          172 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869  MT  10:53:33  1430.19    8 <  194> 155.09     348322                  
          173 Ozdoba Mirosław      1    PL-0275-11-1082  MT  10:59:02  1429.99    8 <  198> 156.00     356115                  
          173 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564  MT  10:50:48  1429.99   12-  1-  1 156.00     344342    29.55         
          175 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-3473      11:01:57  1429.98   11 <  180> 157.80     360284                  
          176 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403  MT  10:53:56  1427.94    4 <  204> 158.70     348322    29.46         
          177 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      11:02:03  1427.86    5 <  193> 159.60     359893                  
          178 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-360       11:02:08  1427.79   18 <  181> 160.50     359994                  
          179 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-376   MT  11:02:22  1426.74            3 161.41     360061    29.36         
          180 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288  MT  11:02:40  1425.93   12 <  182> 162.31     360284                  
          181 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12903 MT  11:02:28  1425.91   19 <  216> 163.21     359994                  
          182 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746   MT  11:02:47  1425.27   13 <  218> 164.11     360284                  
          183 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254  MT  11:05:42  1424.94            8 165.01     364356                  
          184 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-13152 MT  11:02:22  1424.77    3 <  219> 165.92     359564    29.20         
          185 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6021  MT  11:06:28  1424.59    7 <  195> 166.82     365359                  
          186 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-519   MT  10:56:33  1422.60   13 <  200> 167.72     350742                  
          187 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2939      11:08:31  1422.24            3 168.62     367672                  
          188 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  SOT 11:08:33  1422.03    7 <  190> 169.52     367667                  
          189 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12913     11:02:14  1421.83            6 170.42     358633                  
          190 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6097      11:08:42  1421.21    8 <  222> 171.33     367667                  
          191 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086  MT  11:06:13  1421.08    8 <  192> 172.23     364105                  
          192 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3763  MT  11:06:14  1420.99    9 <  197> 173.13     364105                  
          193 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6919   MT  11:03:39  1418.86    6 <  208> 174.03     359893    28.92         
          194 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1882  MT  10:55:44  1417.48    9 <  215> 174.93     348322                  
          195 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2907  MT  11:07:47  1417.31    8 <  196> 175.83     365359                  
          196 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2920  MT  11:07:50  1417.04    9 <  206> 176.74     365359                  
          197 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758  MT  11:07:02  1416.57   10 <  217> 177.64     364105                  
          198 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7954  MT  11:01:24  1416.53    9 <  213> 178.54     356115                  
          199 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2711  MT  11:12:28  1416.34            7 179.44     371741                  
          200 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  MT  10:57:41  1416.09   14 <  203> 180.34     350742                  
          201 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074 MT  10:47:25  1415.96   10 <  205> 181.24     336173                  
          202 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 SOT 11:02:13  1415.91    3 <  209> 182.15     357117    28.63         
          203 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       10:57:43  1415.90           15 183.05     350742                  
          204 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  MT  10:56:01  1415.85    5 <  210> 183.95     348322    28.57         
          205 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2437  MT  10:47:30  1415.47   11 <  207> 184.85     336173                  
          206 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033  MT  11:08:09  1415.30   10 <  214> 185.75     365359                  
          207 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-91    MT  10:47:32  1415.27           12 186.65     336173                  
          208 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3410      11:04:25  1414.58            7 187.56     359893                  
          209 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7938  SOT 11:02:33  1414.04            4 188.46     357117    28.41         
          210 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  SOT 10:56:22  1413.84            6 189.36     348322                  
          211 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599  MT  10:55:47  1413.20    6 <  212> 190.26     347340                  
          212 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611   MT  10:55:51  1412.81            7 191.16     347340                  
          213 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-3677  MT  11:02:19  1411.38           10 192.06     356115                  
          214 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063  MT  11:08:53  1411.29           11 192.97     365359                  
          215 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2805  MT  10:56:49  1411.26           10 193.87     348322                  
          216 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-12-1020  MT  11:05:08  1411.00           20 194.77     359994                  
          217 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8230  MT  11:08:04  1410.90           11 195.67     364105                  
          218 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:05:32  1409.93           14 196.57     360284                  
          219 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7138  MT  11:05:03  1409.78            4 197.48     359564    28.10         
          220 Mora Józef           2    PL-S39-13-2205   MT  11:07:48  1409.69    5 <  221> 198.38     363418    28.06         
          221 Mora Józef           2    PL-S39-13-2211   MT  11:07:51  1409.42            6 199.28     363418                  
          222 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036  SOT 11:10:52  1409.41            9 200.18     367667                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          223 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-454   SO  10:57:10  1409.26                        348322                  
          224 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3616  SO  11:05:36  1408.43                        359994                  
          225 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11942 SO  11:05:39  1408.41                        360061                  
          226 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12712 SO  11:05:37  1408.34                        359994                  
          227 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3655  SO  11:05:42  1407.88                        359994                  
          228 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571   SO  11:08:13  1407.41                        363418                  
          229 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  SO  10:56:57  1406.52                        347340                  
          230 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3612  SO  11:05:59  1406.32                        359994                  
          231 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764   SO  10:59:26  1406.00                        350703                  
          232 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7060  SO  11:10:47  1405.29                        366476                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
     5 z 50 Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Orłowski Grzegorz              2        25      5      7  169.49    28.0 
         2 Gostyński Zbigniew             2        31      5     15  168.95    48.4 
         3 Wojtaluk Krzysztof             2        40      5      9  168.76    22.5 
         4 Gliwa Jerzy                    2        25      5      8  167.38    32.0 
         5 Pietrzyk Piotr                 1        44      5     10  167.18    22.7 
         6 Drzewiecki Tomasz              1        29      5      9  167.07    31.0 
         7 Wastowski Dariusz              2        27      5      6  166.95    22.2 
         8 Bukowski Adam                  1        29      5      7  166.38    24.1 
         9 Gostyński Robert               2        20      5      7  166.35    35.0 
        10 Żmidziński Grzegorz            2        44      5     14  166.10    31.8 
        11 Mackiewicz Andrzej             2        38      5     11  165.06    28.9 
        12 Gajewski Sebastian             2        82      5     20  164.10    24.4 
        13 Socha Ryszard                  2        61      5     12  160.39    19.7 
        14 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      5      7  159.93    25.9 
        15 Ozdoba Mirosław                1        36      5     10  159.83    27.8 
        16 Kubisiak Franciszek            2        33      5     11  157.29    33.3 
        17 Mora Józef                     2        29      5      6  156.45    20.7 
        18 Hołowaty Piotr                 1        43      5      6  152.95    14.0 
        19 Wójcik Mariusz                 2        44      5      6  149.91    13.6 
        20 Bińczyk Andrzej                2        32      4      7  124.44    21.9 
        21 Głowacki Jan                   1        24      4      4  119.10    16.7 
        22 Ulatowski Dariusz              1        43      4      4  118.87     9.3 
        23 Wilk Marek                     1        14      3      3   98.47    21.4 
        24 Jelski Sebastian               1        24      3      3   98.13    12.5 
        25 Stachowicz Wojciech            1        19      3      3   97.17    15.8 
        26 Gawin Józef                    1        27      2      3   66.51    11.1 
        27 Kubicki Filip                  1        10      2      2   66.36    20.0 
        28 Kozera Norbert                 1        22      2      2   65.91     9.1 
        29 Torowicz Paweł                 1         6      2      2   64.86    33.3 
        30 Stępień Marek                  1        22      2      2   63.45     9.1 
        31 Zawiślak Mariusz               2        11      2      2   62.34    18.2 
        32 Kulczyk Jerzy                  2        10      1      1   34.90    10.0 
        33 Korowajczyk Dariusz            1        20      1      1   34.62     5.0 
        34 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        20      1      1   31.67     5.0 
        35 Stach Rafał                    2        12      1      1   29.55     8.3 
        36 Nowakowski Zbigniew            2        30      0      0    0.00     0.0 
        37 Muchowski Andrzej              2        18      0      0    0.00     0.0 
        38 Dzienisz Stanisław             2        29      0      0    0.00     0.0 
        39 Milewski Mariusz               1         9      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
        5 z 50 Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1740.13  26.0 
            2 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1722.94  41.5 
            3 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1722.29  35.1 
            4 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1721.16  37.2 
            5 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1709.67  37.3 
            6 Pietrzyk Piotr                  1       4      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     52 1680.69  21.2 
            7 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4     52 1656.79  20.6 
            8 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      4      5      5      3      5     51 1647.86  21.6 
            9 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5     52 1647.00  32.0 
           10 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5     52 1640.10  25.6 
           11 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5     48 1598.26  28.2 
           12 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5      3      5     51 1575.56  26.8 
           13 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      4      5      5      3      5     47 1545.98  15.5 
           14 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      2      4     48 1523.23  21.6 
           15 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      0      5      5      5      5      5      3      5     43 1510.44  20.4 
           16 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4      3      5     46 1489.49  19.1 
           17 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      3     49 1474.12  18.9 
           18 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      4      5      5      3      5     44 1460.55  16.4 
           19 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      3      5      3      2     47 1457.37  23.3 
           20 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5      3      3     46 1449.84  27.1 
           21 Mora Józef                      2       2      2      2      5      4      2      1      5      5      3      5     36 1249.58  11.1 
           22 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5      3      5     37 1236.27  18.8 
           23 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      2      5      5      3      5      5      1     --     38 1194.61  17.1 
           24 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     35 1149.16  28.0 
           25 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3      2      3     41 1141.91  17.8 
           26 Głowacki Jan                    1       5      5      4      5      1      5      5      4      1      1      4     40 1128.93  17.3 
           27 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     --      2     38 1014.73  18.2 
           28 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      2     --     32  983.39  14.0 
           29 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     --      5     32  857.21  18.9 
           30 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3      0      5     29  817.91  13.3 
           31 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     --     --     32  804.06  32.7 
           32 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1      1     --     27  702.88  13.6 
           33 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     --      2     23  679.72  21.9 
           34 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     --      2     23  587.40   9.7 
           35 Kaczmarek Tomasz                1       4      2      5      5      2      5     --     --     --     --     --     23  509.20  15.1 
           36 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2      1      2     16  421.68  15.2 
           37 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     --      0     14  419.68   6.3 
           38 Kryczka Henryk                  2       2      5      1      0      1      0      3      1      3      0     --     16  387.30   9.5 
           39 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     --      1     14  380.42   7.9 
           40 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1      0      1     11  340.04   5.1 
           41 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     --      1     12  298.57   6.5 
           42 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      1      2      9  295.44   3.1 
           43 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1      0      0     13  292.31   6.9 
           44 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     --      1     13  286.17   7.3 
           45 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --     --     --      9  133.90   8.9 
           46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --     --     --      1   53.92   1.1 
           47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00   0.0 
           48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0    0.00   0.0 
           50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
     5 z calosci Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Gostyński Zbigniew             2        31      5     15  171.79    48.4 
         2 Orłowski Grzegorz              2        25      5      7  169.49    28.0 
         3 Wojtaluk Krzysztof             2        40      5      9  168.85    22.5 
         4 Żmidziński Grzegorz            2        44      5     14  168.44    31.8 
         5 Gliwa Jerzy                    2        25      5      8  167.38    32.0 
         6 Pietrzyk Piotr                 1        44      5     10  167.18    22.7 
         7 Drzewiecki Tomasz              1        29      5      9  167.07    31.0 
         8 Wastowski Dariusz              2        27      5      6  166.95    22.2 
         9 Gajewski Sebastian             2        82      5     20  166.95    24.4 
        10 Bukowski Adam                  1        29      5      7  166.38    24.1 
        11 Gostyński Robert               2        20      5      7  166.35    35.0 
        12 Mackiewicz Andrzej             2        38      5     11  165.06    28.9 
        13 Socha Ryszard                  2        61      5     12  164.51    19.7 
        14 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      5      7  159.93    25.9 
        15 Ozdoba Mirosław                1        36      5     10  159.83    27.8 
        16 Kubisiak Franciszek            2        33      5     11  157.29    33.3 
        17 Bińczyk Andrzej                2        32      5      7  156.66    21.9 
        18 Mora Józef                     2        29      5      6  156.45    20.7 
        19 Hołowaty Piotr                 1        43      5      6  152.95    14.0 
        20 Wójcik Mariusz                 2        44      5      6  149.91    13.6 
        21 Głowacki Jan                   1        24      4      4  119.10    16.7 
        22 Ulatowski Dariusz              1        43      4      4  118.87     9.3 
        23 Wilk Marek                     1        14      3      3   98.47    21.4 
        24 Jelski Sebastian               1        24      3      3   98.13    12.5 
        25 Stachowicz Wojciech            1        19      3      3   97.17    15.8 
        26 Gawin Józef                    1        27      3      3   95.62    11.1 
        27 Kubicki Filip                  1        10      2      2   66.36    20.0 
        28 Kozera Norbert                 1        22      2      2   65.91     9.1 
        29 Torowicz Paweł                 1         6      2      2   64.86    33.3 
        30 Stępień Marek                  1        22      2      2   63.45     9.1 
        31 Zawiślak Mariusz               2        11      2      2   62.34    18.2 
        32 Kulczyk Jerzy                  2        10      1      1   34.90    10.0 
        33 Korowajczyk Dariusz            1        20      1      1   34.62     5.0 
        34 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        20      1      1   31.67     5.0 
        35 Stach Rafał                    2        12      1      1   29.55     8.3 
        36 Nowakowski Zbigniew            2        30      0      0    0.00     0.0 
        37 Muchowski Andrzej              2        18      0      0    0.00     0.0 
        38 Dzienisz Stanisław             2        29      0      0    0.00     0.0 
        39 Milewski Mariusz               1         9      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
        5 z calosci Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1751.72  37.3 
            2 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1742.85  41.5 
            3 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1742.14  26.0 
            4 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1728.01  21.6 
            5 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1724.14  35.1 
            6 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1723.04  37.2 
            7 Pietrzyk Piotr                  1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1711.90  21.2 
            8 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5     53 1690.30  32.3 
            9 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4     52 1658.32  20.6 
           10 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5     52 1647.08  25.6 
           11 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      3      5     50 1636.14  15.5 
           12 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      5      5      3      3     50 1604.17  23.3 
           13 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5     48 1602.94  28.2 
           14 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5      3      5     51 1575.56  26.8 
           15 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      2      5     49 1567.36  21.6 
           16 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      4      5      3      3     50 1535.40  18.9 
           17 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      0      5      5      5      5      5      3      5     45 1535.12  20.4 
           18 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      5      5      5      3      5     45 1494.33  16.4 
           19 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4      3      5     46 1489.49  19.1 
           20 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5      3      3     46 1449.84  27.1 
           21 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      1     --     45 1346.70  17.3 
           22 Mora Józef                      2       2      2      2      5      5      2      1      5      5      3      5     37 1277.93  11.1 
           23 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5      3      5     37 1246.11  18.8 
           24 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     35 1166.61  28.0 
           25 Głowacki Jan                    1       5      5      5      5      1      5      5      4      1      1      4     41 1150.68  17.3 
           26 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3      2      3     41 1141.91  17.8 
           27 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     --      2     38 1014.73  18.2 
           28 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      2     --     32 1003.70  14.0 
           29 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      5      0      5      4      5      0     --     33  939.99   9.5 
           30 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     --      5     32  857.21  18.9 
           31 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3      0      5     29  817.91  13.3 
           32 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     --     --     32  804.06  32.7 
           33 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1      1     --     27  702.88  13.6 
           34 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     --      2     23  679.72  21.9 
           35 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     --      2     23  587.40   9.7 
           36 Kaczmarek Tomasz                1       5      2      5      5      2      5     --     --     --     --     --     24  522.57  15.1 
           37 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2      1      2     16  421.68  15.2 
           38 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     --      0     14  419.68   6.3 
           39 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     --      1     14  380.42   7.9 
           40 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1      0      1     11  340.04   5.1 
           41 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     --      1     12  298.57   6.5 
           42 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      1      2      9  295.44   3.1 
           43 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1      0      0     13  292.31   6.9 
           44 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     --      1     13  286.17   7.3 
           45 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     --     --     11  167.38   8.9 
           46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --     --     --      1   53.92   1.1 
           47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00   0.0 
           48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0    0.00   0.0 
           50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                     1 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1       10    291.14    2930.800     613.220 
                     2 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0        9    301.43    3128.766     824.030 
                     3 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        9    267.73    2636.136     526.260 
                     4 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        9    259.10    2535.736     658.930 
                     5 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        9    225.03    2430.281     923.120 
                     6 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0        8    306.14    2958.817     689.230 
                     7 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        8    297.20    3004.999     551.660 
                     8 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        8    288.91    3004.999     810.110 
                     9 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0        8    285.59    2956.469     638.630 
                    10 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        8    280.11    2737.501     762.440 
                    11 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        8    279.54    2713.427     574.910 
                    12 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0        8    277.34    2573.225     523.720 
                    13 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0        8    250.80    2628.674     618.250 
                    14 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6081      0        8    248.88    2829.308     884.400 
                    15 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        8    236.28    2448.732     682.220 
                    16 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-5676      1        7    285.87    3126.432     734.410 
                    17 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        7    281.64    2654.637     281.620 
                    18 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        7    266.82    2396.192     273.980 
                    19 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        7    262.96    2645.087     635.190 
                    20 Hołowaty Piotr            1   PL-0437-16-2950      1        7    254.99    2650.465     774.680 
                    21 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        7    246.61    2422.776     616.640 
                    22 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        7    246.15    2340.385     497.610 
                    23 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        7    230.31    2389.021     415.350 
                    24 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        7    224.11    2276.989     464.800 
                    25 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1422      0        7    211.14    2249.941     980.060 
                    26 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        7    205.41    1879.057     278.750 
                    27 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        7    204.86    2026.013     758.210 
                    28 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1876      1        7    202.34    1939.393     657.510 
                    29 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        7    201.80    2079.208     737.130 
                    30 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        7    200.15    1998.464     648.620 
                    31 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        7    193.25    1799.596     256.630 
                    32 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    170.79    1604.400     381.000 
                    33 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        7    167.90    1818.263     751.060 
                    34 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        7    164.84    1628.314     761.010 
                    35 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        7    161.67    1546.228     666.140 
                    36 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        6    252.87    2738.984     617.540 
                    37 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        6    250.85    2339.465     386.940 
                    38 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        6    238.58    2353.011     481.590 
                    39 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-13140     0        6    237.55    2344.402     534.870 
                    40 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-36        1        6    230.93    2485.508     582.270 
                    41 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        6    229.71    2088.099     373.400 
                    42 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        6    226.92    2269.024     374.690 
                    43 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        6    226.21    2228.330     504.230 
                    44 Hołowaty Piotr            1   PL-0302-14-12926     1        6    220.77    2195.399     416.200 
                    45 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        6    209.53    2147.144     415.820 
                    46 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        6    204.32    2068.232     517.690 
                    47 Torowicz Paweł            1   PL-S39-15-1592       1        6    203.12    2224.753     783.320 
                    48 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-30        1        6    201.23    2128.533     577.880 
                    49 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        6    198.58    2018.228     401.850 
                    50 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        6    195.11    1874.697     301.180 
                    51 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7939      0        6    192.77    2079.328     672.360 
                    52 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        6    192.18    1894.747     247.630 
                    53 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        6    192.04    1836.417     463.420 
                    54 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        6    189.34    1916.435     618.720 
                    55 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-12-5370      0        6    182.72    1962.718     794.820 
                    56 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        6    181.90    1910.417     499.700 
                    57 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-12-9209      0        6    179.95    1908.952     860.620 
                    58 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        6    178.70    1591.170     200.070 
                    59 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        6    176.91    1665.333     529.640 
                    60 Kubicki Filip             1   PL-S39-16-2491       0        6    171.31    1827.248     820.440 
                    61 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11090     1        6    170.03    1712.971     656.860 
                    62 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        6    166.82    1786.821     808.320 
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                    63 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6009      1        6    165.10    1713.398     681.640 
                    64 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        6    159.38    1666.469     820.110 
                    65 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        6    156.50    1668.620     651.120 
                    66 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        6    154.46    1495.180     504.910 
                    67 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        6    149.95    1487.545     562.590 
                    68 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-13116     0        6    149.74    1482.052     428.280 
                    69 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-954       0        6    141.71    1443.366     432.930 
                    70 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        6    139.89    1277.572     444.600 
                    71 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        6    139.71    1342.586     473.780 
                    72 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        6    137.01    1386.144     484.090 
                    73 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1446      0        6    131.78    1317.996     635.600 
                    74 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    131.66    1244.116     540.070 
                    75 Kozera Norbert            1   PL-0437-13-1124      0        6    127.39    1400.122     948.070 
                    76 Pietrzyk Piotr            1   PL-0193-14-6219      0        5    224.90    2294.286     503.640 
                    77 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        5    222.31    2448.297     489.740 
                    78 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        5    221.62    2373.625     506.730 
                    79 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7442      0        5    220.93    2170.027     293.590 
                    80 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        5    219.75    2254.698     451.460 
                    81 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12941     0        5    215.96    2227.804     445.720 
                    82 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2879      0        5    215.49    2210.638     370.730 
                    83 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6036      1        5    205.56    2161.564     442.160 
                    84 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8211      0        5    205.05    2180.714     494.470 
                    85 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2882      0        5    200.10    2220.323     587.990 
                    86 Hołowaty Piotr            1   PL-0302-15-2133      0        5    196.47    1993.232     607.790 
                    87 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5657      0        5    195.77    2143.524     574.090 
                    88 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-14-8345      0        5    192.35    2172.890     557.910 
                    89 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7906      0        5    189.73    1951.851     415.120 
                    90 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        5    188.82    1709.914     359.160 
                    91 Bukowski Adam             1   PL-0302-13-11927     1        5    186.80    2027.257     447.160 
                    92 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2063      1        5    186.51    1938.917     292.360 
                    93 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        5    183.26    1857.405     334.050 
                    94 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-776       0        5    183.02    1777.641     333.600 
                    95 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6466      0        5    182.55    1917.081     583.990 
                    96 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5529      0        5    180.29    1929.038     499.990 
                    97 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1588      1        5    179.27    1797.922     241.240 
                    98 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        5    176.46    1781.288     389.320 
                    99 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-728       0        5    174.59    1834.310     505.220 
                   100 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        5    174.49    1922.164     647.050 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 11/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 4, odbytego w dniu 02.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-301       10:33:04  1555.49   27-  7-  0   0.90     346977                  
            2 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-13-4559      10:49:02  1555.18   25-  8-  0   1.80     371741                  
            3 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      10:33:11  1554.67    2 <   16>   2.71     346977                  
            4 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3953      10:45:39  1552.50   10-  2-  0   3.61     365846                  
            5 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6533      10:42:09  1550.70   82- 26-  0   4.51     359994                  
            6 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:36:23  1549.33   31- 16-  0   5.41     350742                  
            7 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11861 SOT 10:42:38  1548.83   29-  7-  5   6.31     360309    39.83   39.83 
            8 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-776       10:36:33  1548.02   20-  9-  0   7.21     350703                  
            9 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213       10:45:23  1543.94   29-  7-  0   8.12     363418                  
           10 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      10:29:02  1534.80   61- 13-  0   9.02     336173                  
           11 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6753      10:52:40  1531.90    2 <   26>   9.92     371741                  
           12 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017      10:49:38  1529.32   40- 14-  0  10.82     366476                  
           13 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-413       10:49:50  1524.25   20-  1-  0  11.72     365565                  
           14 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3740      10:49:22  1521.12   38- 15-  0  12.62     364105                  
           15 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-5884      10:51:08  1519.81    2 <   55>  13.53     366476                  
           16 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-344       10:38:57  1515.51    3 <   88>  14.43     346977                  
           17 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-537       10:41:43  1513.67    2 <   17>  15.33     350742                  
           17 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-6604      10:41:43  1513.67    3 <   32>  15.33     350742                  
           19 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1879      10:40:26  1511.60   44- 11-  0  17.13     348322                  
           20 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-15-7856      10:51:12  1510.60   25-  9-  0  18.03     364356                  
           21 Mora Józef           2    PL-S39-15-2582       10:50:53  1508.69    2 <  170>  18.94     363418                  
           22 Jelski Sebastian     1    PL-0302-15-1922      10:44:50  1507.52   24-  3-  0  19.84     354017                  
           23 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904      10:49:41  1503.17   44- 16-  0  20.74     360284                  
           24 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-4970      10:54:43  1502.42   29- 10-  5  21.64     367667                  
           24 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 10:54:43  1502.42    2 <   52>  21.64     367667    39.34   39.34 
           26 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-12-1059      10:57:26  1502.39    3 <   69>  23.44     371741                  
           27 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9745      10:52:35  1501.98    2 <   43>  24.35     364356                  
           28 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-11927 SOT 10:49:57  1501.60    2 <   36>  25.25     360309    39.22   39.22 
           29 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2766      10:50:02  1499.35   32- 10-  0  26.15     359893                  
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      10:50:25  1498.58    2 <   33>  27.05     360284                  
           31 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-13-10503     10:50:17  1498.49   19-  5-  0  27.95     360061                  
           32 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       10:44:06  1498.26    4 <   34>  28.85     350742                  
           33 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8211      10:50:29  1498.17    3 <   60>  29.76     360284                  
           34 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-14-10914     10:44:07  1498.15    5 <   50>  30.66     350742                  
           35 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6565      10:50:20  1497.89    2 <   72>  31.56     359994                  
           36 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1543  SOT 10:50:34  1497.75    3 <   89>  32.46     360309    38.99   38.99 
           37 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-741       10:44:12  1497.45    2 <   38>  33.36     350703                  
           38 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749       10:44:15  1497.13    3 <   65>  34.27     350703                  
           39 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2497       10:56:14  1496.96   10-  2-  0  35.17     368601                  
           40 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3577      10:50:32  1496.93    2 <  179>  36.07     360061                  
           41 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2822      10:42:45  1496.55    2 <   51>  36.97     348322                  
           42 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862      10:55:42  1496.43   27-  5-  2  37.87     367672                  
           43 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9747      10:53:33  1496.02    3 <   75>  38.77     364356                  
           44 Stępień Marek        1    PL-080-14-9530       10:58:04  1492.70   22-  3-  0  39.68     370289                  
           45 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-6327      10:54:04  1491.83    2 <   49>  40.58     364105                  
           46 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1592       10:53:31  1491.34    6-  2-  0  41.48     363166                  
           47 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-70        10:35:29  1490.90    2 <   92>  42.38     336173                  
           48 Kozera Norbert       1    PL-0437-16-2742      10:57:55  1489.36   22-  2-  1  43.28     369236                  
           49 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8222      10:54:35  1488.67    3 <  104>  44.18     364105                  
           50 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529      10:45:42  1488.09    6 <   63>  45.09     350742                  
           51 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1885      10:44:17  1486.76    3 <   61>  45.99     348322                  
           52 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6009  SOT 10:57:22  1486.32    3 <   53>  46.89     367667    38.53   38.53 
           53 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789       10:57:26  1485.92    4 <  102>  47.79     367667                  
           54 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      10:43:47  1485.73   27-  9-  0  48.69     347340                  
           55 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-812       10:56:41  1485.61    3 <   58>  49.59     366476                  
           56 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2748      10:49:34  1485.41   14-  5-  0  50.50     355854                  
           57 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441      10:43:55  1484.89    2 <  116>  51.40     347340                  
           58 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      10:56:52  1484.51    4 <   59>  52.30     366476                  
           59 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      10:56:53  1484.41    5 <   62>  53.20     366476                  
           60 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      10:52:46  1484.08    4 <   66>  54.10     360284                  
           61 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1876      10:44:43  1484.01    4 <   80>  55.00     348322                  
           62 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8345      10:57:00  1483.71    6 <  156>  55.91     366476                  
           63 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-582       10:46:26  1483.47    7 <   64>  56.81     350742                  
           64 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-597       10:46:34  1482.63    8 <  125>  57.71     350742                  
           65 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6685      10:46:34  1482.47    4 <  130>  58.61     350703                  
           66 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730       10:53:04  1482.24    5 <   68>  59.51     360284                  
           67 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2910      10:56:34  1481.79   33- 12-  0  60.41     365359                  
           68 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726      10:53:10  1481.63    6 <   96>  61.32     360284                  
           69 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2710      11:01:10  1480.06    4 <   71>  62.22     371741                  
           70 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  SOT 10:58:28  1479.76    2 <  187>  63.12     367672    38.01   38.01 
           71 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      11:01:14  1479.66    5 <  108>  64.02     371741                  
           72 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6585      10:53:29  1478.52    3 <   73>  64.92     359994                  
           73 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6165      10:53:35  1477.91    4 <   74>  65.83     359994                  
           74 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6108      10:53:36  1477.81    5 <   79>  66.73     359994                  
           75 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4271      10:56:41  1477.02    4 <   81>  67.63     364356                  
           76 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2723      10:51:10  1475.55    2 <   77>  68.53     355854                  
           77 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2747      10:51:27  1473.82    3 <  242>  69.43     355854                  
           78 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491       11:00:17  1472.73            2  70.33     368601                  
           79 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6517      10:54:49  1470.46    6 <   90>  71.24     359994                  
           80 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1868      10:46:55  1470.23    5 <   97>  72.14     348322                  
           81 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9749      10:57:52  1469.97    5 <  159>  73.04     364356                  
           82 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-11-13978     10:58:50  1468.29    2 <  120>  73.94     365359                  
           83 Kozera Norbert       1    PL-0437-15-4764  SOT 11:01:32  1467.94            2  74.84     369236    37.63   37.63 
           84 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1416      10:52:44  1467.10   36- 14-  0  75.74     356115                  
           85 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1428      10:52:45  1467.00    2 <   86>  76.65     356115                  
           86 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1422      10:52:50  1466.50    3 <  114>  77.55     356115                  
           87 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116     10:51:25  1466.41    2 <  111>  78.45     354017                  
           88 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10019     10:46:52  1464.86    4 <  151>  79.35     346977                  
           89 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1588  SOT 10:56:07  1463.98    4 <  117>  80.25     360309    37.46   37.46 
           90 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6508      10:56:03  1463.09    7 <   91>  81.15     359994                  
           91 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6538      10:56:10  1462.40    8 <   99>  82.06     359994                  
           92 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2479      10:39:54  1462.26    3 <   93>  82.96     336173                  
           93 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      10:39:55  1462.15    4 <   94>  83.86     336173                  
           94 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23        10:39:58  1461.83    5 <   95>  84.76     336173                  
           95 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116      10:40:04  1461.20    6 <  138>  85.66     336173                  
           96 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6920      10:56:39  1460.71    7 <   98>  86.56     360284                  
           97 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1899      10:48:33  1460.16    6 <  100>  87.47     348322                  
           98 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-748       10:56:47  1459.92    8 <  101>  88.37     360284                  
           99 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7613      10:56:37  1459.73    9 <  122>  89.27     359994                  
          100 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1881      10:48:38  1459.65    7 <  172>  90.17     348322                  
          101 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-705       10:56:51  1459.53    9 <  150>  91.07     360284                  
          102 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728       11:01:58  1459.19    5 <  103>  91.97     367667                  
          103 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 11:02:04  1458.61    6 <  188>  92.88     367667    37.05   37.05 
          104 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8280      10:59:38  1458.56    4 <  107>  93.78     364105                  
          105 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2793      10:56:45  1458.53    2 <  112>  94.68     359893                  
          106 Czyżewski Urszula i  1    PL-0480-16-3503      10:57:05  1458.49   20-  1-  0  95.58     360368                  
          107 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-2642      10:59:41  1458.27    5 <  153>  96.48     364105                  
          108 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6713      11:04:57  1458.09    6 <  199>  97.39     371741                  
          109 Głowacki Jan         1    PL-0302-12-9271      10:56:38  1457.89   24-  4-  0  98.29     359564                  
          110 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-15-2000      10:50:12  1457.79   11-  3-  0  99.19     350160                  
          111 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7630      10:52:54  1457.46            3 100.09     354017                  
          112 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6911       10:57:02  1456.86    3 <  161> 100.99     359893                  
          113 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12926     10:56:19  1455.98   43-  9-  0 101.89     358633                  
          114 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1449      10:54:37  1455.81    4 <  115> 102.80     356115                  
          115 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-13-8565      10:54:40  1455.51    5 <  137> 103.70     356115                  
          116 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      10:48:39  1455.44    3 <  121> 104.60     347340                  
          117 Bukowski Adam        1    PL-0437-11-2728      10:57:36  1455.21    5 <  140> 105.50     360309                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 11/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 4, odbytego w dniu 02.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Torowicz Paweł       1    PL-S39-15-1577       10:59:47  1453.92            2 106.40     363166                  
          119 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-12-176   SOT 10:49:42  1453.16   44- 12-  5 107.30     348322    36.59   36.59 
          120 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2925      11:01:33  1452.43    3 <  147> 108.21     365359                  
          121 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5658      10:49:09  1452.39    4 <  133> 109.11     347340                  
          122 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6527      10:57:53  1452.27   10 <  123> 110.01     359994                  
          123 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615      10:57:57  1451.88   11 <  135> 110.91     359994                  
          124 Hołowaty Piotr       1    PL-0437-16-2950      10:57:01  1451.86    2 <  132> 111.81     358633                  
          125 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5538      10:51:36  1451.75    9 <  126> 112.71     350742                  
          126 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5570      10:51:38  1451.55   10 <  127> 113.62     350742                  
          127 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5521      10:51:39  1451.45   11 <  128> 114.52     350742                  
          128 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-599       10:51:41  1451.25   12 <  186> 115.42     350742                  
          129 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-12-9209      10:56:09  1450.81   43-  4-  3 116.32     357117                  
          130 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-730       10:51:46  1450.58    5 <  136> 117.22     350703                  
          131 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7939  SOT 10:56:13  1450.42    2 <  202> 118.12     357117    36.25   36.25 
          132 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-12-9460      10:57:16  1450.39    3 <  163> 119.03     358633                  
          133 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333      10:49:29  1450.37    5 <  211> 119.93     347340                  
          134 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11308     10:51:29  1450.04    2 <  271> 120.83     350160                  
          135 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6199      10:58:21  1449.54   12 <  145> 121.73     359994                  
          136 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-775       10:52:01  1449.09    6 <  155> 122.63     350703                  
          137 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1405      10:55:52  1448.41    6 <  139> 123.53     356115                  
          138 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      10:42:10  1447.98    7 <  141> 124.44     336173                  
          139 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13175     10:55:57  1447.92    7 <  173> 125.34     356115                  
          140 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-13450     10:58:53  1447.70    6 <  143> 126.24     360309                  
          141 Socha Ryszard        2    PL-0193-10-4503      10:42:16  1447.36    8 <  142> 127.14     336173                  
          142 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-5         10:42:24  1446.53    9 <  201> 128.04     336173                  
          143 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-11818 SOT 10:59:16  1445.48            7 128.94     360309    35.90   35.90 
          144 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462       10:51:03  1445.02    2 <  154> 129.85     348322                  
          145 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6176      10:59:09  1444.89   13 <  146> 130.75     359994                  
          146 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563      10:59:10  1444.79   14 <  149> 131.65     359994                  
          147 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2909      11:02:53  1444.77    4 <  148> 132.55     365359                  
          148 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2918      11:03:07  1443.44    5 <  160> 133.45     365359                  
          149 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6529      10:59:25  1443.34   15 <  164> 134.36     359994                  
          150 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      10:59:53  1441.81   10 <  175> 135.26     360284                  
          151 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009     10:50:40  1441.73    5 <  157> 136.16     346977                  
          152 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7886      10:59:28  1441.33    2 <  184> 137.06     359564                  
          153 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3729      11:02:38  1441.24    6 <  168> 137.96     364105                  
          154 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-414       10:51:42  1441.13    3 <  176> 138.86     348322                  
          155 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-726       10:53:24  1440.85    7 <  231> 139.77     350703                  
          156 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3025      11:04:38  1439.23    7 <  158> 140.67     366476                  
          157 Wastowski Dariusz    2    PL-063-16-7257       10:51:10  1438.74    6 <  255> 141.57     346977                  
          158 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3060      11:04:45  1438.57    8 <  162> 142.47     366476                  
          159 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4261      11:03:26  1437.68    6 <  167> 143.37     364356                  
          160 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2942      11:04:15  1437.01    6 <  185> 144.27     365359                  
          161 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2771      11:00:28  1436.89    4 <  177> 145.18     359893                  
          162 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0296-12-813       11:05:04  1436.79    9 <  232> 146.08     366476                  
          163 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2136      10:59:45  1435.97    4 <  169> 146.98     358633                  
          164 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676      11:00:47  1435.48   16 <  166> 147.88     359994                  
          165 Stępień Marek        1    PL-0437-15-4811      11:07:58  1435.41    2 <  275> 148.78     370289                  
          166 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      11:00:51  1435.10   17 <  178> 149.68     359994                  
          167 Gliwa Jerzy          2    PL-0303-16-3510      11:03:54  1435.04    7 <  183> 150.59     364356                  
          168 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3704      11:03:53  1434.14    7 <  191> 151.49     364105                  
          169 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-14-12940     11:00:12  1433.39    5 <  189> 152.39     358633                  
          170 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528       11:03:47  1432.00    3 <  171> 153.29     363418                  
          171 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816       11:04:00  1430.78    4 <  220> 154.19     363418                  
          172 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869      10:53:33  1430.19    8 <  194> 155.09     348322                  
          173 Ozdoba Mirosław      1    PL-0275-11-1082      10:59:02  1429.99    8 <  198> 156.00     356115                  
          173 Stach Rafał          2    PL-0193-15-2564      10:50:48  1429.99   12-  1-  0 156.00     344342                  
          175 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-3473      11:01:57  1429.98   11 <  180> 157.80     360284                  
          176 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6403      10:53:56  1427.94    4 <  204> 158.70     348322                  
          177 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-2799      11:02:03  1427.86    5 <  193> 159.60     359893                  
          178 Gajewski Sebastian   2    PL-0296-12-360       11:02:08  1427.79   18 <  181> 160.50     359994                  
          179 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-376       11:02:22  1426.74    3 <  225> 161.41     360061                  
          180 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8288      11:02:40  1425.93   12 <  182> 162.31     360284                  
          181 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12903     11:02:28  1425.91   19 <  216> 163.21     359994                  
          182 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746       11:02:47  1425.27   13 <  218> 164.11     360284                  
          183 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-13-4254      11:05:42  1424.94    8 <  268> 165.01     364356                  
          184 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-13152     11:02:22  1424.77    3 <  219> 165.92     359564                  
          185 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6021      11:06:28  1424.59    7 <  195> 166.82     365359                  
          186 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-519       10:56:33  1422.60   13 <  200> 167.72     350742                  
          187 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2939      11:08:31  1422.24    3 <  254> 168.62     367672                  
          188 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  SOT 11:08:33  1422.03    7 <  190> 169.52     367667    34.60   34.60 
          189 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-16-12913     11:02:14  1421.83    6 <  245> 170.42     358633                  
          190 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6097      11:08:42  1421.21    8 <  222> 171.33     367667                  
          191 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0426-15-8086      11:06:13  1421.08    8 <  192> 172.23     364105                  
          192 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3763      11:06:14  1420.99    9 <  197> 173.13     364105                  
          193 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6919       11:03:39  1418.86    6 <  208> 174.03     359893                  
          194 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1882      10:55:44  1417.48    9 <  215> 174.93     348322                  
          195 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2907      11:07:47  1417.31    8 <  196> 175.83     365359                  
          196 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2920      11:07:50  1417.04    9 <  206> 176.74     365359                  
          197 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3758      11:07:02  1416.57   10 <  217> 177.64     364105                  
          198 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7954      11:01:24  1416.53    9 <  213> 178.54     356115                  
          199 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2711      11:12:28  1416.34    7 <  248> 179.44     371741                  
          200 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595      10:57:41  1416.09   14 <  203> 180.34     350742                  
          201 Socha Ryszard        2    PL-0302-12-13074     10:47:25  1415.96   10 <  205> 181.24     336173                  
          202 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-13140 SOT 11:02:13  1415.91    3 <  209> 182.15     357117    34.19   34.19 
          203 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       10:57:43  1415.90   15 <  263> 183.05     350742                  
          204 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446      10:56:01  1415.85    5 <  210> 183.95     348322                  
          205 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2437      10:47:30  1415.47   11 <  207> 184.85     336173                  
          206 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6033      11:08:09  1415.30   10 <  214> 185.75     365359                  
          207 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-91        10:47:32  1415.27   12 <  250> 186.65     336173                  
          208 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3410      11:04:25  1414.58    7 <  258> 187.56     359893                  
          209 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7938  SOT 11:02:33  1414.04            4 188.46     357117    33.99   33.99 
          210 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5908  SOT 10:56:22  1413.84    6 <  223> 189.36     348322    33.96   33.96 
          211 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      10:55:47  1413.20    6 <  212> 190.26     347340                  
          212 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611       10:55:51  1412.81    7 <  229> 191.16     347340                  
          213 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-3677      11:02:19  1411.38   10 <  260> 192.06     356115                  
          214 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6063      11:08:53  1411.29   11 <  273> 192.97     365359                  
          215 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2805      10:56:49  1411.26   10 <  252> 193.87     348322                  
          216 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-12-1020      11:05:08  1411.00   20 <  224> 194.77     359994                  
          217 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8230      11:08:04  1410.90   11 <  239> 195.67     364105                  
          218 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:05:32  1409.93   14 <  243> 196.57     360284                  
          219 Głowacki Jan         1    PL-0302-14-7138      11:05:03  1409.78            4 197.48     359564                  
          220 Mora Józef           2    PL-S39-13-2205       11:07:48  1409.69    5 <  221> 198.38     363418                  
          221 Mora Józef           2    PL-S39-13-2211       11:07:51  1409.42    6 <  228> 199.28     363418                  
          222 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036  SOT 11:10:52  1409.41    9 <  247> 200.18     367667    33.62   33.62 
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          223 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-454       10:57:10  1409.26    7 <  234>            348322                  
          224 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3616      11:05:36  1408.43   21 <  226>            359994                  
          225 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-14-11942     11:05:39  1408.41    4 <  251>            360061                  
          226 Gajewski Sebastian   2    PL-0302-13-12712     11:05:37  1408.34   22 <  227>            359994                  
          227 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3655      11:05:42  1407.88   23 <  230>            359994                  
          228 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       11:08:13  1407.41            7            363418                  
          229 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      10:56:57  1406.52    8 <  233>            347340                  
          230 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3612      11:05:59  1406.32   24 <  259>            359994                  
          231 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       10:59:26  1406.00    8 <  270>            350703                  
          232 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7060      11:10:47  1405.29   10 <  236>            366476                  
          233 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3339      10:57:18  1404.53            9            347340                  
          234 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 10:58:01  1404.43    8 <  235>            348322    33.27   33.27 
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 11/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 4, odbytego w dniu 02.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          235 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5926  SOT 10:58:05  1404.05    9 <  237>            348322    33.24   33.24 
          236 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3012      11:11:05  1403.67   11 <  264>            366476                  
          237 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6411      10:58:11  1403.49   10 <  238>            348322                  
          238 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-452   SOT 10:58:22  1402.45   11 <  240>            348322    33.16   33.16 
          239 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8252      11:09:38  1402.38   12 <  241>            364105                  
          240 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-424       10:58:25  1402.17           12            348322                  
          241 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0296-13-4413      11:09:44  1401.84   13 <  253>            364105                  
          242 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2484      11:03:59  1401.09    4 <  244>            355854                  
          243 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      11:07:09  1401.07   15 <  265>            360284                  
          244 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121      11:04:04  1400.63            5            355854                  
          245 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2176      11:06:07  1400.27    7 <  246>            358633                  
          246 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2160      11:06:11  1399.91    8 <  257>            358633                  
          247 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  SOT 11:12:39  1399.84           10            367667                  
          248 Orłowski Grzegorz    2    PL-0297-14-6712      11:15:34  1399.80            8            371741                  
          249 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3952      11:11:26  1399.39            2            365846                  
          250 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5702      10:50:16  1399.17           13            336173                  
          251 Stachowicz Wojciech  1    PL-0302-15-366       11:07:32  1398.11            5            360061                  
          252 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2847      10:59:16  1397.39           11            348322                  
          253 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-14-8274      11:10:38  1397.00   14 <  261>            364105                  
          254 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11054     11:13:12  1396.93    4 <  255>            367672                  
          255 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  SOT 11:13:14  1396.75            5            367672    32.66   32.66 
          255 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6016      10:58:25  1396.75            7            346977                  
          257 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3829      11:06:52  1396.18            9            358633                  
          258 Bińczyk Andrzej      2    PL-047-16-6912       11:07:51  1395.75    8 <  276>            359893                  
          259 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6146      11:07:57  1395.60   25 <  272>            359994                  
          260 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1446      11:05:11  1395.53   11 <  262>            356115                  
          261 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-16-3726      11:11:01  1394.95           15            364105                  
          262 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7962      11:05:25  1394.25   12 <  266>            356115                  
          263 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-979       11:01:43  1393.40           16            350742                  
          264 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-11-12420     11:13:01  1393.36   12 <  267>            366476                  
          265 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      11:08:37  1393.12           16            360284                  
          266 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2895      11:05:42  1392.71   13 <  278>            356115                  
          267 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-14-8384      11:13:14  1392.21   13 <  269>            366476                  
          268 Gliwa Jerzy          2    PL-0296-14-9767      11:11:43  1392.18            9            364356                  
          269 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      11:13:16  1392.03           14            366476                  
          270 Gostyński Robert     2    PL-0302-14-13460     11:01:59  1391.77            9            350703                  
          271 Zawiślak Mariusz     2    PL-0303-16-11318     11:01:45  1390.90            3            350160                  
          272 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6520      11:08:51  1390.74           26            359994                  
          273 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      11:12:47  1390.34           12            365359                  
          274 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-13-5460      11:24:49  1390.21   29-  1-  0            382054                  
          275 Stępień Marek        1    PL-0437-15-4825      11:16:24  1389.97            3            370289                  
          276 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-16-3435      11:09:01  1389.46    9 <  277>            359893                  
          277 Bińczyk Andrzej      2    PL-0303-15-7509      11:09:03  1389.28           10            359893                  
          278 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7982      11:06:25  1388.81           14            356115                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          279 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452      11:00:55  1388.20                        348322                  
          280 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-15-2142      11:08:28  1387.54                        358633                  
          281 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5625      11:00:21  1387.42                        347340                  
          282 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6016      11:13:23  1387.18                        365359                  
          283 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3825      11:08:34  1387.00                        358633                  
          284 Dzienisz Stanisław   2    PL-0296-12-657       11:25:33  1386.51                        382054                  
          285 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2713      11:18:07  1386.49                        371741                  
          286 Mora Józef           2    PL-S39-16-2805       11:12:18  1385.51                        363418                  
          287 Mora Józef           2    PL-S39-13-2231       11:12:22  1385.15                        363418                  
          288 Mora Józef           2    PL-S39-16-2858       11:12:23  1385.07                        363418                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
     Punktacja GMP Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Bukowski Adam                  1        29      5      7  191.40    24.1 
         2 Drzewiecki Tomasz              1        29      5     10  183.14    34.5 
         3 Wójcik Mariusz                 2        44      5     12  170.22    27.3 
         4 Ulatowski Dariusz              1        43      3      4  104.43     9.3 
         5 Gawin Józef                    1        27      2      5   70.67    18.5 
         6 Kozera Norbert                 1        22      1      2   37.63     9.1 
         7 Zawiślak Mariusz               2        11      0      3    0.00    27.3 
         8 Socha Ryszard                  2        61      0     13    0.00    21.3 
         9 Mora Józef                     2        29      0      7    0.00    24.1 
        10 Gostyński Robert               2        20      0      9    0.00    45.0 
        11 Gostyński Zbigniew             2        31      0     15    0.00    48.4 
        12 Stach Rafał                    2        12      0      1    0.00     8.3 
        13 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      0      9    0.00    33.3 
        14 Nowakowski Zbigniew            2        30      0      0    0.00     0.0 
        15 Wastowski Dariusz              2        27      0      5    0.00    18.5 
        16 Muchowski Andrzej              2        18      0      0    0.00     0.0 
        17 Gliwa Jerzy                    2        25      0      9    0.00    36.0 
        18 Kubisiak Franciszek            2        33      0     12    0.00    36.4 
        19 Kulczyk Jerzy                  2        10      0      1    0.00    10.0 
        20 Wojtaluk Krzysztof             2        40      0     14    0.00    35.0 
        21 Dzienisz Stanisław             2        29      0      1    0.00     3.4 
        22 Gajewski Sebastian             2        82      0     25    0.00    30.5 
        23 Żmidziński Grzegorz            2        44      0     16    0.00    36.4 
        24 Mackiewicz Andrzej             2        38      0     15    0.00    39.5 
        25 Bińczyk Andrzej                2        32      0     10    0.00    31.3 
        26 Orłowski Grzegorz              2        25      0      7    0.00    28.0 
        27 Korowajczyk Dariusz            1        20      0      1    0.00     5.0 
        28 Torowicz Paweł                 1         6      0      2    0.00    33.3 
        29 Stępień Marek                  1        22      0      3    0.00    13.6 
        30 Jelski Sebastian               1        24      0      3    0.00    12.5 
        31 Hołowaty Piotr                 1        43      0      9    0.00    20.9 
        32 Głowacki Jan                   1        24      0      4    0.00    16.7 
        33 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        20      0      1    0.00     5.0 
        34 Wilk Marek                     1        14      0      5    0.00    35.7 
        35 Stachowicz Wojciech            1        19      0      5    0.00    26.3 
        36 Pietrzyk Piotr                 1        44      0     11    0.00    25.0 
        37 Kubicki Filip                  1        10      0      2    0.00    20.0 
        38 Milewski Mariusz               1         9      0      0    0.00     0.0 
        39 Ozdoba Mirosław                1        36      0     14    0.00    38.9 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 11 Wittenberge 4, odbyty w dniu: 02.07.2017.
        Punktacja GMP Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      5      0      5      5      5      5      5     30 1195.32  14.5 
            2 Drzewiecki Tomasz               1       0      0      0      0      5      0      5      3      5      5      5     28 1077.81  17.5 
            3 Bukowski Adam                   1       0      0      0      0      5      0      5      5      3      1      5     24  971.32  15.7 
            4 Ulatowski Dariusz               1       0      0      0      0      3      0      5      3      5      4      3     23  865.37  11.7 
            5 Gawin Józef                     1       0      0      0      0      2      0      4      2      5      4      2     19  744.06  14.7 
            6 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4      4      0     17  717.40  12.7 
            7 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      5      0      5      3      4      0      0     17  672.52  18.6 
            8 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      0      0      0     12  541.61  19.1 
            9 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     --     --     13  541.07  14.5 
           10 Ozdoba Mirosław                 1       0      0      0      0      4      0      5      3      1      0      0     13  520.61  14.8 
           11 Kozera Norbert                  1       0      0      0      0      0      0      1      2      4     --      1      8  317.02   7.9 
           12 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      0      0      7  293.44  13.7 
           13 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0     --     --      4  156.63  12.5 
           14 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      0      0      2   75.21   9.2 
           15 Stępień Marek                   1       0      0      0      0      2      0      0      0      0     --      0      2   70.31   4.0 
           16 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      2      0     --      0     --      0     --      2   65.04   5.7 
           17 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   3.4 
           18 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   9.6 
           19 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           20 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   2.3 
           21 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  12.2 
           22 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00   0.0 
           23 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           24 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0    0.00   0.0 
           25 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00   5.6 
           26 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           27 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  16.8 
           28 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0      0    0.00   4.3 
           29 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  20.8 
           30 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00   5.2 
           31 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00  10.7 
           32 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  11.7 
           33 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  20.2 
           34 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0      0    0.00  14.7 
           35 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  12.3 
           36 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0      0    0.00  13.5 
           37 Bobecki Jan                     1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00   7.5 
           38 Korowajczyk Dariusz             1       0      0      0      0      0      0     --     --      0     --      0      0    0.00   2.3 
           39 Torowicz Paweł                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   8.6 
           40 Jelski Sebastian                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   8.9 
           41 Hołowaty Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  12.6 
           42 Kaczmarek Tomasz                1       0      0      0      0      0      0     --     --     --     --     --      0    0.00   0.8 
           43 Głowacki Jan                    1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   6.6 
           44 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00   4.8 
           45 Wilk Marek                      1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  14.4 
           46 Stachowicz Wojciech             1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   7.3 
           47 Pietrzyk Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  12.7 
           48 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      0     --     --     --      0    0.00   2.2 
           49 Kubicki Filip                   1       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0      0    0.00  15.2 
           50 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           51 Milewski Mariusz                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   3.7