PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                    Lista Konkursowa nr 13/2017                        
                                         oddziału 480 Sławno, sekcja Domachowo                            
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                  Wittenberge 5 w dniu 15.07.2017.                     
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:10:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     357053 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     20
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    611
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    123 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1267.42
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1182.47
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 10:54:16
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 11:03:32
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 42 min.  2 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: A, B. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |2 Domachowo              |      20|   611|   123| 20.10|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      20|   611|   123| 20.10|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 13/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 5, odbytego w dniu 15.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904  MT  10:54:16  1267.42   32- 15-  5   1.64     360284    35.00         
            2 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   MT  10:43:47  1267.34   29-  7-  5   3.27     346977    34.94         
            3 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9665  MT  10:44:34  1264.15   54- 11-  5   4.91     347094    34.89         
            4 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730   MT  10:56:21  1258.19    2 <   22>   6.55     360284    34.83         
            5 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660  MT  10:46:39  1254.63    2 <    6>   8.18     347094    34.77         
            6 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1455  MT  10:46:47  1254.03    3 <   33>   9.82     347094    34.71         
            7 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  10:39:24  1247.86   54- 20-  5  11.46     336173    34.66         
            8 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 10:50:02  1243.86   41- 13-  5  13.09     348322    34.60         
            9 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       10:52:47  1240.32   24-  8-  5  14.73     350742                  
           10 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:52:56  1239.66    2 <   11>  16.37     350742                  
           11 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  MT  10:53:24  1237.62    3 <   23>  18.00     350742    34.43         
           12 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 10:51:36  1236.94    2 <   13>  19.64     348322    34.37         
           13 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   SOT 10:51:39  1236.72    3 <   16>  21.28     348322    34.31         
           14 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599  MT  10:50:56  1236.38   27-  7-  5  22.91     347340    34.25         
           15 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081  MT  11:10:53  1235.50   29-  4-  4  24.55     371741    34.20         
           16 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 10:52:00  1235.18    4 <   26>  26.19     348322    34.14         
           17 Mora Józef           2    PL-S39-16-1374       11:04:33  1233.81   29-  7-  5  27.82     363418                  
           18 Mora Józef           2    PL-S39-13-2202   MT  11:04:35  1233.67    2 <   21>  29.46     363418    34.02         
           19 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  MT  10:52:18  1230.39    2 <   62>  31.10     347340    33.97         
           20 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734   MT  10:55:22  1228.96   21-  9-  5  32.73     350703    33.91         
           21 Mora Józef           2    PL-S39-13-2221   MT  11:05:53  1228.25    3 <   44>  34.37     363418    33.85         
           22 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      11:03:40  1226.85    3 <   28>  36.01     360284                  
           23 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739  MT  10:56:02  1226.23    4 <   55>  37.64     350742    33.74         
           24 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      10:44:33  1224.45    2 <   25>  39.28     336173                  
           25 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      10:44:38  1224.08    3 <   43>  40.92     336173                  
           26 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  10:54:37  1223.83    5 <   64>  42.55     348322    33.57         
           27 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       10:56:38  1223.52    2 <   38>  44.19     350703                  
           28 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      11:04:29  1223.44    4 <   29>  45.83     360284                  
           29 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:04:30  1223.38    5 <   30>  47.46     360284                  
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726  MT  11:04:35  1223.03    6 <   37>  49.10     360284    33.34         
           31 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017  MT  11:09:43  1222.74   36- 10-  5  50.74     366476    33.28         
           32 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  11:09:05  1221.60   22-  4-  4  52.37     365359    33.22         
           33 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1438      10:54:27  1220.23    4 <   39>  54.01     347094                  
           34 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3001  MT  11:10:33  1219.35    2 <   76>  55.65     366476    33.11         
           35 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  11:05:18  1219.08   66-  6-  4  57.28     359994    33.05         
           36 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115  MT  11:05:21  1218.87    2 <   47>  58.92     359994    32.99         
           37 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2053      11:05:40  1218.55    7 <   40>  60.56     360284                  
           38 Gostyński Robert     2    PL-0303-16-3575  MT  10:58:08  1217.16    3 <   45>  62.19     350703    32.88         
           39 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1454  MT  10:55:18  1216.59    5 <   54>  63.83     347094    32.82         
           40 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746   MT  11:06:10  1216.49    8 <   58>  65.47     360284    32.76         
           41 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  10:55:15  1216.40    2 <   42>  67.10     346977    32.70         
           42 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330   MT  10:55:16  1216.33    3 <   56>  68.74     346977    32.65         
           43 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  10:46:26  1216.11    4 <   48>  70.38     336173    32.59         
           44 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816   MT  11:08:51  1216.05    4 <   61>  72.01     363418    32.53         
           45 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731   MT  10:58:27  1215.82    4 <   67>  73.65     350703    32.48         
           46 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6971  MT  11:11:04  1215.17   11-  1-  1  75.29     365846    32.42         
           47 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3586      11:06:17  1215.03    3 <   82>  76.92     359994                  
           48 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      10:47:04  1213.33    5 <   50>  78.56     336173                  
           49 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916  MT  11:11:09  1213.21    2 <   80>  80.20     365359    32.25         
           50 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      10:47:06  1213.18    6 <   51>  81.83     336173                  
           51 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  MT  10:47:08  1213.04    7 <   52>  83.47     336173    32.13         
           52 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1131      10:47:11  1212.82    8 <   53>  85.11     336173                  
           53 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23    MT  10:47:13  1212.67    9 <   59>  86.74     336173    32.02         
           54 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1286      10:56:15  1212.56    6 <   68>  88.38     347094                  
           55 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  10:59:19  1212.31    5 <   57>  90.02     350742    31.90         
           56 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-302   MT  10:56:18  1211.94    4 <   65>  91.65     346977    31.84         
           57 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  MT  10:59:34  1211.27    6 <   74>  93.29     350742    31.79         
           58 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8222  MT  11:07:42  1210.23    9 <   60>  94.93     360284    31.73         
           59 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      10:47:53  1209.76   10 <   89>  96.56     336173                  
           60 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      11:07:54  1209.41   10 <   77>  98.20     360284                  
           61 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213   MT  11:10:30  1209.38    5 <   70>  99.84     363418    31.56         
           62 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  10:57:22  1208.70    3 <   63> 101.47     347340    31.50         
           63 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  10:57:33  1207.93    4 <   69> 103.11     347340    31.44         
           64 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915  MT  10:58:37  1206.87    6 <  101> 104.75     348322                  
           65 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 MT  10:57:34  1206.60    5 <   66> 106.38     346977    31.33         
           66 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027  MT  10:57:40  1206.18    6 <   71> 108.02     346977                  
           67 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   MT  11:00:53  1205.65    5 <   97> 109.66     350703    31.21         
           68 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6460  MT  10:58:09  1204.56    7 <   72> 111.29     347094    31.16         
           69 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  MT  10:58:35  1203.60    5 <   96> 112.93     347340    31.10         
           70 Mora Józef           2    PL-S39-14-981    MT  11:12:03  1203.17    6 <  100> 114.57     363418    31.04         
           71 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14446 MT  10:58:38  1202.14            7 116.20     346977                  
           72 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1406      10:59:17  1199.84    8 <   81> 117.84     347094                  
           73 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2725  MT  11:19:59  1199.23    2 <   75> 119.48     371741    30.87         
           74 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  11:02:33  1198.91    7 <  117> 121.11     350742    30.81         
           75 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  11:20:07  1198.71    3 <   89> 122.75     371741    30.75         
           76 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3056      11:15:46  1198.55    3 <   78> 124.39     366476                  
           77 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      11:10:38  1198.42   11 <   85> 126.02     360284                  
           78 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629  MT  11:16:01  1197.57    4 <   79> 127.66     366476    30.58         
           79 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014  MT  11:16:03  1197.44    5 <   86> 129.30     366476    30.52         
           80 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  11:15:09  1197.31    3 <  104> 130.93     365359    30.47         
           81 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1404  MT  11:00:16  1195.78    9 <   87> 132.57     347094                  
           82 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3615      11:11:06  1195.60    4 <   83> 134.21     359994                  
           83 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676  MT  11:11:07  1195.53    5 <   84> 135.84     359994    30.30         
           84 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6546  MT  11:11:11  1195.27            6 137.48     359994    30.24         
           85 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2022  MT  11:11:30  1194.97   12 <   89> 139.12     360284                  
           86 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645  MT  11:16:42  1194.90    6 <   88> 140.75     366476    30.12         
           87 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1418      11:00:31  1194.75   10 <  123> 142.39     347094                  
           88 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      11:16:46  1194.64    7 <  118> 144.03     366476                  
           89 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116  MT  10:51:38  1193.65   11 <   89> 145.66     336173    29.95         
           89 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1173      10:51:38  1193.65   12 <   93> 145.66     336173                  
           89 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6098  MT  11:21:26  1193.65            4 145.66     371741    29.95         
           89 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  11:11:50  1193.65   13 <   98> 145.66     360284                  
           93 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430  MT  10:51:40  1193.51   13 <   94> 152.21     336173                  
           94 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      10:51:41  1193.44   14 <   95> 153.85     336173                  
           95 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1127      10:51:42  1193.37   15 <  106> 155.48     336173                  
           96 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333  MT  11:01:07  1193.13    6 <  115> 157.12     347340                  
           97 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  MT  11:03:57  1193.07    6 <   99> 158.76     350703    29.49         
           98 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2122  MT  11:12:00  1192.99   14 <  103> 160.39     360284                  
           99 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   MT  11:04:00  1192.87    7 <  105> 162.03     350703                  
          100 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571   MT  11:14:43  1192.64            7 163.67     363418                  
          101 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459  MT  11:02:12  1192.07    7 <  102> 165.30     348322                  
          102 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-424       11:02:14  1191.93    8 <  111> 166.94     348322                  
          103 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073  MT  11:12:38  1190.50           15 168.58     360284                  
          104 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  11:16:55  1190.42            4 170.21     365359    29.09         
          105 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769   MT  11:04:50  1189.50    8 <  114> 171.85     350703                  
          106 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101  MT  10:52:42  1189.15   16 <  107> 173.49     336173                  
          107 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      10:52:44  1189.01   17 <  107> 175.12     336173                  
          107 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163  MT  10:52:44  1189.01   18 <  109> 175.12     336173                  
          109 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1158      10:52:45  1188.94   19 <  116> 178.40     336173                  
          110 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-7166  MT  11:16:16  1188.85   25-  1-  1 180.03     364105    28.75         
          111 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  MT  11:03:05  1188.47    9 <  112> 181.67     348322                  
          112 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433   MT  11:03:06  1188.41   10 <  113> 183.31     348322                  
          113 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442   MT  11:03:16  1187.73   11 <  119> 184.94     348322                  
          114 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760   MT  11:05:17  1187.68            9 186.58     350703                  
          115 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-654   MT  11:02:30  1187.49            7 188.22     347340                  
          116 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109  MT  10:53:21  1186.42           20 189.85     336173                  
          117 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014 MT  11:06:01  1184.87            8 191.49     350742                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 13/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 5, odbytego w dniu 15.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3012  MT  11:19:28  1184.22    8 <  120> 193.13     366476                  
          119 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427  MT  11:04:12  1183.96   12 <  122> 194.76     348322                  
          120 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  11:19:34  1183.84    9 <  121> 196.40     366476                  
          121 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      11:19:38  1183.58           10 198.04     366476                  
          122 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452  MT  11:04:21  1183.36           13 199.67     348322                  
          123 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1492  MT  11:03:32  1182.47           11 201.31     347094                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          124 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1494      11:03:37  1182.13                        347094                  
          125 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1415      11:03:39  1182.00                        347094                  
          126 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563      11:14:34  1181.99                        359994                  
          127 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      11:14:54  1181.65                        360284                  
          128 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8273      11:15:02  1181.13                        360284                  
          129 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556       11:17:48  1180.70                        363418                  
          130 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1484      11:04:01  1180.52                        347094                  
          131 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      11:20:32  1180.15                        366476                  
          132 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504       11:07:13  1180.09                        350742                  
          133 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      11:20:36  1179.90                        366476                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
     5 z 50 Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        41      5     13  170.99    31.7 
         2 Skórzewski Edward              2        54      5     11  168.35    20.4 
         3 Żmidziński Grzegorz            2        32      5     15  167.66    46.9 
         4 Wastowski Dariusz              2        29      5      7  163.46    24.1 
         5 Mora Józef                     2        29      5      7  163.00    24.1 
         6 Gostyński Zbigniew             2        24      5      8  162.67    33.3 
         7 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      5      7  162.26    25.9 
         8 Socha Ryszard                  2        54      5     20  161.35    37.0 
         9 Gostyński Robert               2        21      5      9  159.97    42.9 
        10 Wojtaluk Krzysztof             2        36      5     10  157.61    27.8 
        11 Gajewski Sebastian             2        66      4      6  126.58     9.1 
        12 Orłowski Grzegorz              2        29      4      4  125.77    13.8 
        13 Kubisiak Franciszek            2        22      4      4  125.03    18.2 
        14 Kulczyk Jerzy                  2        11      1      1   32.42     9.1 
        15 Mackiewicz Andrzej             2        25      1      1   28.75     4.0 
        16 Zawiślak Mariusz               2        16      0      0    0.00     0.0 
        17 Stach Rafał                    2        11      0      0    0.00     0.0 
        18 Nowakowski Zbigniew            2        40      0      0    0.00     0.0 
        19 Muchowski Andrzej              2        14      0      0    0.00     0.0 
        20 Dzienisz Stanisław             2        30      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
        5 z 50 Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2121.19  42.9 
            2 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3      5     60 2109.49  27.4 
            3 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2099.55  37.2 
            4 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5     60 2081.41  35.1 
            5 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     60 2060.18  23.4 
            6 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      3      5      3      5     60 2056.06  27.6 
            7 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5     60 2024.11  25.5 
            8 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4      3      5      3      5     57 1924.29  20.9 
            9 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3      4     55 1908.74  14.4 
           10 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3      4     52 1890.15  20.6 
           11 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      4      0     --     51 1581.45  21.2 
           12 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5      3      5      3      1     45 1556.34  16.4 
           13 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      3      2      5      5      3      4      2      5     42 1525.15  11.5 
           14 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      3     --      3      5     41 1427.81  16.0 
           15 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      3      5      5      3      5      5      1     --     --     --     39 1215.97  16.8 
           16 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      4      5      5      5      4     --     --     --     --     33 1083.92  27.6 
           17 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     --      5     --      4     37  997.70  17.1 
           18 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     --     --     --     --     35  875.58  34.5 
           19 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3      0      5      0     --     28  815.76  11.2 
           20 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1      0      1      1      0     16  499.70   6.8 
           21 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      1      2      2      0     10  405.21   3.1 
           22 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     --      0     --      0     13  386.36   5.4 
           23 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     --      1     --      1     14  355.53   7.2 
           24 Kryczka Henryk                  2       2      2      1      0      1      0      3      1      3      0     --     --     --     13  347.44   8.3 
           25 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --      9  132.27   8.9 
           26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
     5 z calosci Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        41      5     13  170.99    31.7 
         2 Żmidziński Grzegorz            2        32      5     15  170.47    46.9 
         3 Skórzewski Edward              2        54      5     11  170.35    20.4 
         4 Gostyński Zbigniew             2        24      5      8  169.09    33.3 
         5 Socha Ryszard                  2        54      5     20  166.85    37.0 
         6 Mora Józef                     2        29      5      7  166.04    24.1 
         7 Gostyński Robert               2        21      5      9  163.99    42.9 
         8 Wastowski Dariusz              2        29      5      7  163.46    24.1 
         9 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      5      7  162.26    25.9 
        10 Gajewski Sebastian             2        66      5      6  159.05     9.1 
        11 Wojtaluk Krzysztof             2        36      5     10  158.19    27.8 
        12 Orłowski Grzegorz              2        29      4      4  125.77    13.8 
        13 Kubisiak Franciszek            2        22      4      4  125.03    18.2 
        14 Kulczyk Jerzy                  2        11      1      1   32.42     9.1 
        15 Mackiewicz Andrzej             2        25      1      1   28.75     4.0 
        16 Zawiślak Mariusz               2        16      0      0    0.00     0.0 
        17 Stach Rafał                    2        11      0      0    0.00     0.0 
        18 Nowakowski Zbigniew            2        40      0      0    0.00     0.0 
        19 Muchowski Andrzej              2        14      0      0    0.00     0.0 
        20 Dzienisz Stanisław             2        30      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
        5 z calosci Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2150.49  42.9 
            2 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2150.09  37.4 
            3 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2115.71  23.4 
            4 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3      5     60 2110.73  27.4 
            5 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5     60 2087.28  35.1 
            6 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      3      5      3      5     60 2065.52  27.6 
            7 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5     60 2031.29  25.5 
            8 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3      5     58 2018.08  14.4 
            9 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      5      5      5      4      5      4      3      5      3      5     57 1924.29  20.9 
           10 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3      4     54 1914.45  20.6 
           11 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      2      5      0     --     52 1627.30  21.2 
           12 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      2      5      2     --      5      5      3      5      3      1     45 1569.93  16.4 
           13 Mora Józef                      2       2      2      2      5      2      4      2      5      5      3      4      2      5     43 1552.53  11.5 
           14 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      3     --      3      5     41 1450.53  16.0 
           15 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      1     --     --     --     46 1371.59  17.0 
           16 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     --     --     35 1156.77  27.6 
           17 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      1      5     --      5     --      5     --      5     --      4     37  997.70  17.1 
           18 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      4      5      3      4      1      3     --     --     --     --     35  875.58  34.5 
           19 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      4      0      5      3      5      0     --     --     --     31  847.82   8.3 
           20 Gliwa Jerzy                     2       1      2      5      3      5      1      1      2      3      0      5      0     --     28  815.76  11.2 
           21 Stach Rafał                     2       0      0      2      3      0      5      1      2      1      0      1      1      0     16  499.70   6.8 
           22 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      1      1      2      2      0     10  405.21   3.1 
           23 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      1      0      1      1      5     --      0     --      0     13  386.36   5.4 
           24 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      2      0      1     --      1     --      1     14  355.53   7.2 
           25 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     11  165.32   8.9 
           26 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           27 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           28 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           29 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                     1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0       11    406.92    4259.068     968.060 
                     2 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0       10    407.44    4060.850     854.160 
                     3 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0       10    393.26    4086.771     777.020 
                     4 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0       10    381.35    3676.782     663.360 
                     5 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0       10    350.57    3758.383     885.760 
                     6 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        9    361.40    3775.017     749.560 
                     7 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1        9    338.28    3285.755     680.010 
                     8 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        9    300.07    2908.025     388.350 
                     9 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1        9    283.60    2837.119     480.110 
                    10 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        9    258.01    2535.736     669.970 
                    11 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        8    338.45    3691.549    1013.580 
                    12 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        8    335.06    3769.241    1100.580 
                    13 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        8    327.75    3414.733     783.780 
                    14 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        8    316.53    3094.549     600.320 
                    15 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        8    315.73    3092.129     595.610 
                    16 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5529      0        8    311.81    3206.386     772.820 
                    17 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        8    310.36    3176.661     664.190 
                    18 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        8    307.89    3005.379     531.330 
                    19 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        8    279.13    2713.427     574.810 
                    20 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        8    275.60    2649.075     380.120 
                    21 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        8    245.44    2455.096     612.130 
                    22 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        8    231.91    2358.748     748.050 
                    23 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        8    192.92    1893.568     777.190 
                    24 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        7    326.64    3514.155     715.140 
                    25 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        7    272.64    2923.505     633.440 
                    26 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        7    266.87    2396.192     272.010 
                    27 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        7    258.56    2680.435     570.540 
                    28 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        7    246.35    2422.776     609.590 
                    29 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        7    240.81    2290.525     376.350 
                    30 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        7    240.27    2544.508     918.150 
                    31 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        7    230.49    2250.415     562.410 
                    32 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        7    226.26    2368.931     612.970 
                    33 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        7    225.60    2255.031     303.550 
                    34 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        7    221.43    2187.120     608.200 
                    35 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        7    215.49    2046.994     477.330 
                    36 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        7    213.38    2035.259     623.710 
                    37 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        7    212.62    1939.492     235.110 
                    38 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        7    208.57    2016.075     623.980 
                    39 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        7    187.88    2028.904     757.590 
                    40 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    172.01    1604.400     346.740 
                    41 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8211      0        6    276.12    2950.732     639.970 
                    42 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6910      0        6    254.42    2605.198     597.260 
                    43 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6030      0        6    241.30    2551.019     685.140 
                    44 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        6    239.47    2353.011     446.560 
                    45 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-705       0        6    239.45    2556.668     814.500 
                    46 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        6    233.61    2285.194     476.300 
                    47 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        6    225.91    2269.024     386.670 
                    48 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5657      0        6    225.86    2490.864     718.150 
                    49 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        6    224.10    2228.330     572.560 
                    50 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2063      1        6    218.71    2299.201     359.510 
                    51 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6466      0        6    215.76    2265.403     631.280 
                    52 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6413      0        6    208.36    1876.581     555.870 
                    53 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6441      0        6    206.61    2018.334     537.270 
                    54 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        6    205.50    2087.416     639.740 
                    55 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-14-10914     0        6    200.32    2097.957     611.140 
                    56 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6427      1        6    197.91    1902.093     587.470 
                    57 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        6    197.73    2092.832     425.020 
                    58 Młodojewski Sylwester     2   UA-13-31453          0        6    194.04    2096.824     828.870 
                    59 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-760       0        6    188.67    1915.930     719.510 
                    60 Orłowski Grzegorz         2   PL-0296-14-9566      1        6    172.47    1994.365     544.580 
                    61 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-303       1        6    170.28    1622.920     789.070 
                    62 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-730       1        6    167.81    1737.200     361.570 
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                    63 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        6    159.51    1666.469     804.270 
                    64 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1183      0        6    151.26    1426.230     613.450 
                    65 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-731       0        6    150.35    1448.669     566.730 
                    66 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        6    149.66    1508.991     684.640 
                    67 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2073      1        6    144.54    1620.090     723.680 
                    68 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-504       1        6    140.14    1277.572     447.580 
                    69 Socha Ryszard             2   PL-0480-16-1109      0        6    138.51    1317.720     662.890 
                    70 Żmidziński Dominik        2   PL-0303-16-2153      1        6    132.58    1244.116     519.560 
                    71 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4653      1        6    131.99    1467.850     891.920 
                    72 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0302-14-10794     1        6    128.36    1279.481     639.360 
                    73 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8209      0        5    262.03    2826.965     622.970 
                    74 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6025      0        5    261.91    2783.437     454.380 
                    75 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0296-13-4673      1        5    254.21    2621.551     413.760 
                    76 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6199      0        5    248.55    2825.492     780.460 
                    77 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        5    222.26    1991.143     192.570 
                    78 Gajewski Sebastian        2   PL-0302-13-12941     0        5    214.13    2227.804     501.000 
                    79 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6115      1        5    211.04    2110.736     357.280 
                    80 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-739       0        5    209.38    2074.464     537.490 
                    81 Socha Ryszard             2   PL-0193-11-1017      1        5    200.11    1873.689     620.280 
                    82 Socha Ryszard             2   PL-0437-13-5760      1        5    199.83    1848.225     152.440 
                    83 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6629      0        5    195.77    2172.890     528.820 
                    84 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-14-8345      0        5    192.10    2172.890     565.620 
                    85 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-13-3333      1        5    188.33    2083.616     682.570 
                    86 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-776       0        5    182.67    1777.641     326.210 
                    87 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2067      0        5    180.77    1756.210     635.610 
                    88 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5595      0        5    179.52    1978.832     686.170 
                    89 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-11-10009     0        5    175.74    1878.073     622.470 
                    90 Kuniszewski Tomasz        2   PL-064-14-3324       1        5    175.67    1781.288     407.350 
                    91 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-523       0        5    175.32    1697.421     166.820 
                    92 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-5842      1        5    172.08    1747.890     439.800 
                    93 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6925      0        5    170.76    1631.523     443.340 
                    94 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6403      1        5    170.69    1675.273     450.160 
                    95 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0480-16-614       0        5    169.93    1701.279     435.810 
                    96 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7272      1        5    167.27    1632.076     409.800 
                    97 Bińczyk Andrzej           2   PL-0303-15-7275      1        5    166.45    1702.740     381.140 
                    98 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8288      0        5    166.27    1786.650     623.140 
                    99 Socha Ryszard             2   PL-0437-15-94        1        5    163.66    1437.798     241.980 
                   100 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7739      1        5    159.30    1565.392     565.870 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 13/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 5, odbytego w dniu 15.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904      10:54:16  1267.42   32- 20-  0   1.64     360284                  
            2 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352       10:43:47  1267.34   29-  7-  0   3.27     346977                  
            3 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9665      10:44:34  1264.15   54- 17-  0   4.91     347094                  
            4 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730       10:56:21  1258.19    2 <   22>   6.55     360284                  
            5 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660      10:46:39  1254.63    2 <    6>   8.18     347094                  
            6 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1455      10:46:47  1254.03    3 <   33>   9.82     347094                  
            7 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760      10:39:24  1247.86   54- 22-  0  11.46     336173                  
            8 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 10:50:02  1243.86   41- 13-  4  13.09     348322    39.63   39.63 
            9 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       10:52:47  1240.32   24- 10-  0  14.73     350742                  
           10 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:52:56  1239.66    2 <   11>  16.37     350742                  
           11 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595      10:53:24  1237.62    3 <   23>  18.00     350742                  
           12 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 10:51:36  1236.94    2 <   13>  19.64     348322    39.42   39.42 
           13 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   SOT 10:51:39  1236.72    3 <   16>  21.28     348322    39.37   39.37 
           14 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      10:50:56  1236.38   27- 10-  0  22.91     347340                  
           15 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081      11:10:53  1235.50   29-  5-  0  24.55     371741                  
           16 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 10:52:00  1235.18    4 <   26>  26.19     348322    39.21   39.21 
           17 Mora Józef           2    PL-S39-16-1374       11:04:33  1233.81   29-  9-  0  27.82     363418                  
           18 Mora Józef           2    PL-S39-13-2202       11:04:35  1233.67    2 <   21>  29.46     363418                  
           19 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441      10:52:18  1230.39    2 <   62>  31.10     347340                  
           20 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734       10:55:22  1228.96   21-  9-  0  32.73     350703                  
           21 Mora Józef           2    PL-S39-13-2221       11:05:53  1228.25    3 <   44>  34.37     363418                  
           22 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      11:03:40  1226.85    3 <   28>  36.01     360284                  
           23 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739      10:56:02  1226.23    4 <   55>  37.64     350742                  
           24 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      10:44:33  1224.45    2 <   25>  39.28     336173                  
           25 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      10:44:38  1224.08    3 <   43>  40.92     336173                  
           26 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405       10:54:37  1223.83    5 <   64>  42.55     348322                  
           27 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       10:56:38  1223.52    2 <   38>  44.19     350703                  
           28 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      11:04:29  1223.44    4 <   29>  45.83     360284                  
           29 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:04:30  1223.38    5 <   30>  47.46     360284                  
           30 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726      11:04:35  1223.03    6 <   37>  49.10     360284                  
           31 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017      11:09:43  1222.74   36- 14-  0  50.74     366476                  
           32 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      11:09:05  1221.60   22-  5-  0  52.37     365359                  
           33 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1438      10:54:27  1220.23    4 <   39>  54.01     347094                  
           34 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3001      11:10:33  1219.35    2 <   76>  55.65     366476                  
           35 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      11:05:18  1219.08   66- 10-  0  57.28     359994                  
           36 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115      11:05:21  1218.87    2 <   47>  58.92     359994                  
           37 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2053      11:05:40  1218.55    7 <   40>  60.56     360284                  
           38 Gostyński Robert     2    PL-0303-16-3575      10:58:08  1217.16    3 <   45>  62.19     350703                  
           39 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1454      10:55:18  1216.59    5 <   54>  63.83     347094                  
           40 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746       11:06:10  1216.49    8 <   58>  65.47     360284                  
           41 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      10:55:15  1216.40    2 <   42>  67.10     346977                  
           42 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330       10:55:16  1216.33    3 <   56>  68.74     346977                  
           43 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      10:46:26  1216.11    4 <   48>  70.38     336173                  
           44 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816       11:08:51  1216.05    4 <   61>  72.01     363418                  
           45 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731       10:58:27  1215.82    4 <   67>  73.65     350703                  
           46 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6971      11:11:04  1215.17   11-  1-  0  75.29     365846                  
           47 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3586      11:06:17  1215.03    3 <   82>  76.92     359994                  
           48 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      10:47:04  1213.33    5 <   50>  78.56     336173                  
           49 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916      11:11:09  1213.21    2 <   80>  80.20     365359                  
           50 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      10:47:06  1213.18    6 <   51>  81.83     336173                  
           51 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178      10:47:08  1213.04    7 <   52>  83.47     336173                  
           52 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1131      10:47:11  1212.82    8 <   53>  85.11     336173                  
           53 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23        10:47:13  1212.67    9 <   59>  86.74     336173                  
           54 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1286      10:56:15  1212.56    6 <   68>  88.38     347094                  
           55 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529      10:59:19  1212.31    5 <   57>  90.02     350742                  
           56 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-302       10:56:18  1211.94    4 <   65>  91.65     346977                  
           57 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571      10:59:34  1211.27    6 <   74>  93.29     350742                  
           58 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8222      11:07:42  1210.23    9 <   60>  94.93     360284                  
           59 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      10:47:53  1209.76   10 <   89>  96.56     336173                  
           60 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      11:07:54  1209.41   10 <   77>  98.20     360284                  
           61 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213       11:10:30  1209.38    5 <   70>  99.84     363418                  
           62 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      10:57:22  1208.70    3 <   63> 101.47     347340                  
           63 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      10:57:33  1207.93    4 <   69> 103.11     347340                  
           64 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915      10:58:37  1206.87    6 <  101> 104.75     348322                  
           65 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009     10:57:34  1206.60    5 <   66> 106.38     346977                  
           66 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027      10:57:40  1206.18    6 <   71> 108.02     346977                  
           67 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       11:00:53  1205.65    5 <   97> 109.66     350703                  
           68 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6460      10:58:09  1204.56    7 <   72> 111.29     347094                  
           69 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      10:58:35  1203.60    5 <   96> 112.93     347340                  
           70 Mora Józef           2    PL-S39-14-981        11:12:03  1203.17    6 <  100> 114.57     363418                  
           71 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14446     10:58:38  1202.14            7 116.20     346977                  
           72 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1406      10:59:17  1199.84    8 <   81> 117.84     347094                  
           73 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2725      11:19:59  1199.23    2 <   75> 119.48     371741                  
           74 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       11:02:33  1198.91    7 <  117> 121.11     350742                  
           75 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      11:20:07  1198.71    3 <   89> 122.75     371741                  
           76 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3056      11:15:46  1198.55    3 <   78> 124.39     366476                  
           77 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      11:10:38  1198.42   11 <   85> 126.02     360284                  
           78 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629      11:16:01  1197.57    4 <   79> 127.66     366476                  
           79 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014      11:16:03  1197.44    5 <   86> 129.30     366476                  
           80 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      11:15:09  1197.31    3 <  104> 130.93     365359                  
           81 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1404      11:00:16  1195.78    9 <   87> 132.57     347094                  
           82 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3615      11:11:06  1195.60    4 <   83> 134.21     359994                  
           83 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676      11:11:07  1195.53    5 <   84> 135.84     359994                  
           84 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6546      11:11:11  1195.27    6 <  126> 137.48     359994                  
           85 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2022      11:11:30  1194.97   12 <   89> 139.12     360284                  
           86 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      11:16:42  1194.90    6 <   88> 140.75     366476                  
           87 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1418      11:00:31  1194.75   10 <  123> 142.39     347094                  
           88 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      11:16:46  1194.64    7 <  118> 144.03     366476                  
           89 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116      10:51:38  1193.65   11 <   89> 145.66     336173                  
           89 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1173      10:51:38  1193.65   12 <   93> 145.66     336173                  
           89 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6098      11:21:26  1193.65    4 <  142> 145.66     371741                  
           89 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      11:11:50  1193.65   13 <   98> 145.66     360284                  
           93 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430      10:51:40  1193.51   13 <   94> 152.21     336173                  
           94 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      10:51:41  1193.44   14 <   95> 153.85     336173                  
           95 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1127      10:51:42  1193.37   15 <  106> 155.48     336173                  
           96 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333      11:01:07  1193.13    6 <  115> 157.12     347340                  
           97 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665      11:03:57  1193.07    6 <   99> 158.76     350703                  
           98 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2122      11:12:00  1192.99   14 <  103> 160.39     360284                  
           99 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749       11:04:00  1192.87    7 <  105> 162.03     350703                  
          100 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       11:14:43  1192.64    7 <  129> 163.67     363418                  
          101 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459      11:02:12  1192.07    7 <  102> 165.30     348322                  
          102 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-424       11:02:14  1191.93    8 <  111> 166.94     348322                  
          103 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073      11:12:38  1190.50   15 <  127> 168.58     360284                  
          104 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      11:16:55  1190.42    4 <  141> 170.21     365359                  
          105 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769       11:04:50  1189.50    8 <  114> 171.85     350703                  
          106 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101      10:52:42  1189.15   16 <  107> 173.49     336173                  
          107 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      10:52:44  1189.01   17 <  107> 175.12     336173                  
          107 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163      10:52:44  1189.01   18 <  109> 175.12     336173                  
          109 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1158      10:52:45  1188.94   19 <  116> 178.40     336173                  
          110 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-7166      11:16:16  1188.85   25-  1-  0 180.03     364105                  
          111 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446      11:03:05  1188.47    9 <  112> 181.67     348322                  
          112 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433       11:03:06  1188.41   10 <  113> 183.31     348322                  
          113 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442       11:03:16  1187.73   11 <  119> 184.94     348322                  
          114 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       11:05:17  1187.68            9 186.58     350703                  
          115 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-654       11:02:30  1187.49    7 <  134> 188.22     347340                  
          116 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109      10:53:21  1186.42   20 <  150> 189.85     336173                  
          117 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014     11:06:01  1184.87    8 <  132> 191.49     350742                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 13/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 5, odbytego w dniu 15.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3012      11:19:28  1184.22    8 <  120> 193.13     366476                  
          119 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427      11:04:12  1183.96   12 <  122> 194.76     348322                  
          120 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      11:19:34  1183.84    9 <  121> 196.40     366476                  
          121 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      11:19:38  1183.58   10 <  131> 198.04     366476                  
          122 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452      11:04:21  1183.36           13 199.67     348322                  
          123 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1492      11:03:32  1182.47   11 <  124> 201.31     347094                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          124 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1494      11:03:37  1182.13   12 <  125>            347094                  
          125 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1415      11:03:39  1182.00   13 <  130>            347094                  
          126 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563      11:14:34  1181.99    7 <  135>            359994                  
          127 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      11:14:54  1181.65   16 <  128>            360284                  
          128 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8273      11:15:02  1181.13   17 <  137>            360284                  
          129 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556       11:17:48  1180.70    8 <  136>            363418                  
          130 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1484      11:04:01  1180.52   14 <  139>            347094                  
          131 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      11:20:32  1180.15   11 <  133>            366476                  
          132 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504       11:07:13  1180.09    9 <  147>            350742                  
          133 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      11:20:36  1179.90   12 <  149>            366476                  
          134 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614       11:04:40  1178.76    8 <  148>            347340                  
          135 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3684      11:15:27  1178.57    8 <  143>            359994                  
          136 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528       11:18:27  1178.21            9            363418                  
          137 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:16:11  1176.69   18 <  138>            360284                  
          138 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      11:16:16  1176.37   19 <  146>            360284                  
          139 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449      11:05:04  1176.32   15 <  140>            347094                  
          140 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9335      11:05:07  1176.12   16 <  144>            347094                  
          141 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047      11:20:39  1176.11            5            365359                  
          142 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6096      11:26:05  1176.09            5            371741                  
          143 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3672      11:16:11  1175.75    9 <  145>            359994                  
          144 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1408      11:05:14  1175.66           17            347094                  
          145 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615      11:16:23  1174.98           10            359994                  
          146 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2040      11:16:51  1174.14           20            360284                  
          147 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-508       11:08:44  1174.10           10            350742                  
          148 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5635      11:06:03  1173.25    9 <  153>            347340                  
          149 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      11:22:28  1172.85   13 <  151>            366476                  
          150 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     10:56:38  1172.83   21 <  152>            336173                  
          151 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      11:22:31  1172.66           14            366476                  
          152 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93        10:56:41  1172.63           22            336173                  
          153 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611       11:06:14  1172.52           10            347340                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          154 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3043      11:22:36  1172.35                        366476                  
          154 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6947      11:17:19  1172.35                        360284                  
          156 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-603       11:06:17  1172.32                        347340                  
          157 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2701      11:27:15  1171.76                        371741                  
          158 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2737      11:27:17  1171.64                        371741                  
          159 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-16-3953      11:22:16  1171.58                        365846                  
          160 Mora Józef           2    PL-S39-15-2535       11:20:13  1171.50                        363418                  
          161 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1456      11:06:18  1171.43                        347094                  
          162 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1461      11:06:23  1171.10                        347094                  
          163 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3655      11:17:25  1171.03                        359994                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
     Punktacja GMP Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        41      4     13  157.63    31.7 
         2 Zawiślak Mariusz               2        16      0      0    0.00     0.0 
         3 Socha Ryszard                  2        54      0     21    0.00    38.9 
         4 Mora Józef                     2        29      0      9    0.00    31.0 
         5 Gostyński Robert               2        21      0      9    0.00    42.9 
         6 Gostyński Zbigniew             2        24      0     10    0.00    41.7 
         7 Stach Rafał                    2        11      0      0    0.00     0.0 
         8 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      0     10    0.00    37.0 
         9 Nowakowski Zbigniew            2        40      0      0    0.00     0.0 
        10 Wastowski Dariusz              2        29      0      6    0.00    20.7 
        11 Skórzewski Edward              2        54      0     14    0.00    25.9 
        12 Muchowski Andrzej              2        14      0      0    0.00     0.0 
        13 Kubisiak Franciszek            2        22      0      5    0.00    22.7 
        14 Kulczyk Jerzy                  2        11      0      1    0.00     9.1 
        15 Wojtaluk Krzysztof             2        36      0     14    0.00    38.9 
        16 Dzienisz Stanisław             2        30      0      0    0.00     0.0 
        17 Gajewski Sebastian             2        66      0     10    0.00    15.2 
        18 Żmidziński Grzegorz            2        32      0     18    0.00    56.3 
        19 Mackiewicz Andrzej             2        25      0      1    0.00     4.0 
        20 Orłowski Grzegorz              2        29      0      5    0.00    17.2 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
        Punktacja GMP Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      3      0      5      5      5      5      5      5      4     37 1459.78  15.6 
            2 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4      4      0      0      0     17  710.73  12.9 
            3 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      4      0      5      3      4      0      0      0      0     16  635.20  18.6 
            4 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      1      0      0      0      0     13  567.11  19.2 
            5 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     --     --     --     --     13  535.22  14.5 
            6 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      0      0      0      0      7  289.61  14.6 
            7 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0     --     --     --     --      4  157.45  11.9 
            8 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      0      0      0     --      2   73.29   6.6 
            9 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   3.1 
           10 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  10.9 
           11 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           12 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   3.0 
           13 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  13.4 
           14 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           15 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0      0      0    0.00   8.1 
           16 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           17 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           18 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --     --      0    0.00   6.3 
           19 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           20 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  16.6 
           21 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0     --      0      0    0.00   3.6 
           22 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  19.4 
           23 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0     --      0      0    0.00   3.7 
           24 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --     --      0    0.00  10.2 
           25 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  10.9 
           26 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  21.4 
           27 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0      0      0      0    0.00  12.5 
           28 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00  10.5 
           29 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0     --      0      0    0.00  10.8