PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                  
                                    Lista Konkursowa nr 13/2017                        
                                                  oddziału 480 Sławno                                     
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                   z lotu gołębi dorosłych, odbytego z miejscowości                       
                                  Wittenberge 5 w dniu 15.07.2017.                     
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              53:01:01.  N 11:43:27.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 06:10:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     358758 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     36
             4.Ilość wysłanych gołębi................:    954
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -    191 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1267.42
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:      1183.58
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 10:54:16
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 11:19:38
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 42 min.  2 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: słonecznie                    
                                   w miejscu przylotu: słonecznie                    
            13.Punkty stałe..........................:  35.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....: Lot do kategorii MP: A, B. 5 z 50                        
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria   50, liczyć    5 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
            │    │                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      │
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Sławno                 |      16|   343|    70| 20.40|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Domachowo              |      20|   611|   121| 19.80|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      36|   954|   191| 20.00|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 13/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 5, odbytego w dniu 15.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       ─────────────────────────────────────────────────┴────────┴─────────┴────────────────────────────────────────────────
       -------------------------------------------------- Koniec Konkursów na bazie 1 : 4 --------------------------------------------------
            1 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904  MT  10:54:16  1267.42   32- 15-  5   1.05     360284    35.00         
            2 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352   MT  10:43:47  1267.34   29-  7-  5   2.10     346977    34.96         
            3 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9665  MT  10:44:34  1264.15   54- 10-  5   3.14     347094    34.93         
            4 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730   MT  10:56:21  1258.19    2 <   42>   4.19     360284    34.89         
            5 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660  MT  10:46:39  1254.63    2 <    6>   5.24     347094    34.85         
            6 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1455  MT  10:46:47  1254.03    3 <   62>   6.29     347094    34.82         
            7 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  SOT 11:03:38  1252.15   21-  8-  5   7.34     367672    34.78         
            8 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121  MT  10:54:44  1249.78   19-  7-  5   8.39     355854    34.74         
            9 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760  MT  10:39:24  1247.86   54- 20-  5   9.43     336173    34.71         
           10 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 10:50:02  1243.86   41- 12-  5  10.48     348322    34.67         
           11 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    SOT 10:59:41  1243.80   20- 11-  5  11.53     360309    34.63         
           12 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       10:52:47  1240.32   24-  8-  5  12.58     350742                  
           13 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:52:56  1239.66    2 <   15>  13.63     350742                  
           14 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2747  MT  10:57:10  1239.19    2 <   19>  14.68     355854    34.52         
           15 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595  MT  10:53:24  1237.62    3 <   43>  15.72     350742    34.48         
           16 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 10:51:36  1236.94    2 <   17>  16.77     348322    34.45         
           17 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   SOT 10:51:39  1236.72    3 <   22>  17.82     348322    34.41         
           18 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599  MT  10:50:56  1236.38   27-  7-  5  18.87     347340    34.37         
           19 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2723  MT  10:57:54  1236.03    3 <   61>  19.92     355854    34.34         
           20 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  SOT 11:07:29  1235.94    2 <   41>  20.96     367672    34.30         
           21 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081  MT  11:10:53  1235.50   29-  4-  4  22.01     371741    34.26         
           22 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 10:52:00  1235.18    4 <   53>  23.06     348322    34.23         
           23 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116 MT  10:56:42  1234.80   22-  2-  2  24.11     354017    34.19         
           24 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-797   MT  11:07:48  1234.61   26- 13-  5  25.16     367667    34.15         
           25 Mora Józef           2    PL-S39-16-1374       11:04:33  1233.81   29-  7-  5  26.21     363418                  
           26 Mora Józef           2    PL-S39-13-2202   MT  11:04:35  1233.67    2 <   40>  27.25     363418    34.08         
           27 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869  MT  10:52:49  1231.62   45- 14-  5  28.30     348322    34.04         
           28 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6097      11:08:33  1231.51    2 <   31>  29.35     367667                  
           29 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1543  SOT 11:02:43  1230.91    2 <   60>  30.40     360309    33.97         
           30 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441  MT  10:52:18  1230.39    2 <  102>  31.45     347340    33.93         
           31 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3039  MT  11:08:54  1230.07    3 <   32>  32.49     367667    33.89         
           32 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036  SOT 11:08:58  1229.79    4 <   36>  33.54     367667    33.86         
           33 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862  MT  10:59:35  1229.75   32-  4-  4  34.59     356115    33.82         
           34 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734   MT  10:55:22  1228.96   21-  9-  5  35.64     350703    33.78         
           35 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491   MT  11:09:59  1228.74    8-  1-  1  36.69     368601    33.75         
           36 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  SOT 11:09:15  1228.63    5 <   37>  37.74     367667    33.71         
           37 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 11:09:17  1228.49    6 <   38>  38.78     367667    33.67         
           38 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  SOT 11:09:19  1228.35    7 <   38>  39.83     367667                  
           38 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 11:09:19  1228.35    8 <   52>  39.83     367667                  
           40 Mora Józef           2    PL-S39-13-2221   MT  11:05:53  1228.25    3 <   75>  41.93     363418    33.56         
           41 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  SOT 11:09:30  1227.62    3 <   48>  42.98     367672    33.53         
           42 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      11:03:40  1226.85    3 <   55>  44.03     360284                  
           43 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739  MT  10:56:02  1226.23    4 <   89>  45.07     350742    33.45         
           44 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2828  MT  10:54:05  1226.13    2 <   46>  46.12     348322    33.42         
           45 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10457 MT  11:02:30  1226.10   35-  3-  3  47.17     358633    33.38         
           46 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2855      10:54:08  1225.91    3 <   47>  48.22     348322                  
           47 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2847      10:54:19  1225.12    4 <   70>  49.27     348322                  
           48 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11069 MT  11:10:10  1224.89    4 <   49>  50.31     367672    33.27         
           49 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862  SOT 11:10:14  1224.62    5 <   80>  51.36     367672    33.23         
           50 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      10:44:33  1224.45    2 <   51>  52.41     336173                  
           51 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      10:44:38  1224.08    3 <   74>  53.46     336173                  
           52 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-4970  SOT 11:10:22  1224.06    9 <   94>  54.51     367667                  
           53 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405   MT  10:54:37  1223.83    5 <  106>  55.56     348322    33.08         
           54 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       10:56:38  1223.52    2 <   68>  56.60     350703                  
           55 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      11:04:29  1223.44    4 <   56>  57.65     360284                  
           56 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:04:30  1223.38    5 <   57>  58.70     360284                  
           57 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726  MT  11:04:35  1223.03    6 <   66>  59.75     360284    32.94         
           58 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017  MT  11:09:43  1222.74   36- 10-  5  60.80     366476    32.90         
           59 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025  MT  11:09:05  1221.60   22-  4-  4  61.84     365359    32.86         
           60 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12118 MT  11:04:57  1221.59    3 <   96>  62.89     360309    32.83         
           61 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2484  MT  11:01:34  1220.49    4 <  109>  63.94     355854    32.79         
           62 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1438      10:54:27  1220.23    4 <   69>  64.99     347094                  
           63 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3001  MT  11:10:33  1219.35    2 <  130>  66.04     366476    32.72         
           64 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200  MT  11:05:18  1219.08   66-  6-  4  67.09     359994    32.68         
           65 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115  MT  11:05:21  1218.87    2 <   78>  68.13     359994    32.64         
           66 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2053      11:05:40  1218.55    7 <   71>  69.18     360284                  
           67 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-941   SOT 11:03:17  1217.65   34-  3-  3  70.23     357117    32.57         
           68 Gostyński Robert     2    PL-0303-16-3575  MT  10:58:08  1217.16    3 <   76>  71.28     350703    32.53         
           69 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1454  MT  10:55:18  1216.59    5 <   88>  72.33     347094    32.49         
           70 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2831  MT  10:56:19  1216.56    5 <  110>  73.38     348322    32.46         
           71 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746   MT  11:06:10  1216.49    8 <   95>  74.42     360284    32.42         
           72 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959  MT  10:55:15  1216.40    2 <   73>  75.47     346977    32.38         
           73 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330   MT  10:55:16  1216.33    3 <   91>  76.52     346977    32.35         
           74 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465  MT  10:46:26  1216.11    4 <   82>  77.57     336173    32.31         
           75 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816   MT  11:08:51  1216.05    4 <  101>  78.62     363418    32.27         
           76 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731   MT  10:58:27  1215.82    4 <  114>  79.66     350703    32.24         
           77 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6971  MT  11:11:04  1215.17   11-  1-  1  80.71     365846    32.20         
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3586      11:06:17  1215.03    3 <  138>  81.76     359994                  
           79 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-13430 SOT 11:03:57  1214.89    2 <  107>  82.81     357117    32.13         
           80 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2956      11:12:55  1213.77    6 <   81>  83.86     367672                  
           81 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2963      11:12:59  1213.51    7 <  136>  84.91     367672                  
           82 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      10:47:04  1213.33    5 <   84>  85.95     336173                  
           83 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916  MT  11:11:09  1213.21    2 <  135>  87.00     365359    31.98         
           84 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      10:47:06  1213.18    6 <   85>  88.05     336173                  
           85 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178  MT  10:47:08  1213.04    7 <   86>  89.10     336173    31.91         
           86 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1131      10:47:11  1212.82    8 <   87>  90.15     336173                  
           87 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23    MT  10:47:13  1212.67    9 <   99>  91.19     336173    31.83         
           88 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1286      10:56:15  1212.56    6 <  116>  92.24     347094                  
           89 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529  MT  10:59:19  1212.31    5 <   93>  93.29     350742    31.76         
           90 Stępień Marek        1    PL-0437-16-2757  MT  11:15:28  1212.21   22-  2-  2  94.34     370289    31.72         
           91 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-302   MT  10:56:18  1211.94    4 <  108>  95.39     346977    31.68         
           92 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-413   MT  11:11:46  1211.42   14-  1-  1  96.44     365565    31.65         
           93 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571  MT  10:59:34  1211.27    6 <  128>  97.48     350742    31.61         
           94 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6014  MT  11:13:47  1210.29   10 <  113>  98.53     367667                  
           95 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8222  MT  11:07:42  1210.23    9 <  100>  99.58     360284    31.54         
           96 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 11:07:45  1210.11    4 <   97> 100.63     360309    31.50         
           97 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-46    MT  11:07:47  1209.97    5 <  120> 101.68     360309    31.46         
           98 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543   MT  11:16:05  1209.77            2 102.73     370289    31.43         
           99 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      10:47:53  1209.76   10 <  148> 103.77     336173                  
          100 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      11:07:54  1209.41   10 <  131> 104.82     360284                  
          101 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213   MT  11:10:30  1209.38    5 <  118> 105.87     363418    31.32         
          102 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109  MT  10:57:22  1208.70    3 <  104> 106.92     347340    31.28         
          103 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1417  MT  11:04:41  1208.47    2 <  134> 107.97     356115    31.24         
          104 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657  MT  10:57:33  1207.93    4 <  117> 109.01     347340    31.21         
          105 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3633  MT  11:08:07  1207.79   16-  1-  1 110.06     360061    31.17         
          106 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915  MT  10:58:37  1206.87    6 <  162> 111.11     348322                  
          107 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-9928  SOT 11:05:57  1206.68            3 112.16     357117    31.09         
          108 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009 MT  10:57:34  1206.60    5 <  111> 113.21     346977    31.06         
          109 Wilk Marek           1    PL-0302-14-11288 MT  11:04:59  1206.35    5 <  121> 114.26     355854    31.02         
          110 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-15-1851  MT  10:58:45  1206.31    6 <  112> 115.30     348322    30.98         
          111 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027  MT  10:57:40  1206.18    6 <  119> 116.35     346977                  
          112 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1870  MT  10:58:47  1206.17    7 <  115> 117.40     348322    30.91         
          113 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-712   SOT 11:14:51  1206.06   11 <  168> 118.45     367667                  
          114 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732   MT  11:00:53  1205.65    5 <  157> 119.50     350703    30.84         
          115 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294  MT  10:58:55  1205.61    8 <  123> 120.55     348322                  
          116 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6460  MT  10:58:09  1204.56    7 <  125> 121.59     347094    30.76         
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 13/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 5, odbytego w dniu 15.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          117 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674  MT  10:58:35  1203.60    5 <  156> 122.64     347340    30.73         
          118 Mora Józef           2    PL-S39-14-981    MT  11:12:03  1203.17    6 <  160> 123.69     363418    30.69         
          119 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14446 MT  10:58:38  1202.14            7 124.74     346977                  
          120 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-13450 MT  11:09:45  1202.03    6 <  122> 125.79     360309                  
          121 Wilk Marek           1    PL-0302-14-7584  MT  11:06:03  1202.01    6 <  178> 126.83     355854                  
          122 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1530  MT  11:09:47  1201.90    7 <  126> 127.88     360309                  
          123 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1899  MT  10:59:54  1201.52    9 <  124> 128.93     348322                  
          124 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6256  MT  11:00:08  1200.56   10 <  139> 129.98     348322                  
          125 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1406      10:59:17  1199.84    8 <  137> 131.03     347094                  
          126 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-13181 MT  11:10:27  1199.23    8 <  142> 132.08     360309                  
          126 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2725  MT  11:19:59  1199.23    2 <  129> 132.08     371741    30.39         
          128 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578   MT  11:02:33  1198.91    7 <  187> 134.17     350742    30.32         
          129 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566  MT  11:20:07  1198.71    3 <  148> 135.22     371741    30.28         
          130 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3056      11:15:46  1198.55    3 <  132> 136.27     366476                  
          131 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      11:10:38  1198.42   11 <  144> 137.32     360284                  
          132 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629  MT  11:16:01  1197.57    4 <  133> 138.36     366476    30.17         
          133 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014  MT  11:16:03  1197.44    5 <  145> 139.41     366476    30.14         
          134 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1405  MT  11:07:24  1197.43    3 <  143> 140.46     356115    30.10         
          135 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811  MT  11:15:09  1197.31    3 <  170> 141.51     365359    30.06         
          136 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11054 SOT 11:17:14  1196.72            8 142.56     367672                  
          137 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1404  MT  11:00:16  1195.78    9 <  146> 143.61     347094                  
          138 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3615      11:11:06  1195.60    4 <  140> 144.65     359994                  
          139 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2844      11:01:21  1195.54   11 <  155> 145.70     348322                  
          140 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676  MT  11:11:07  1195.53    5 <  141> 146.75     359994    29.88         
          141 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6546  MT  11:11:11  1195.27            6 147.80     359994    29.84         
          142 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12145 MT  11:11:27  1195.25    9 <  165> 148.85     360309                  
          143 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2879  MT  11:08:00  1195.02            4 149.90     356115    29.77         
          144 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2022  MT  11:11:30  1194.97   12 <  148> 150.94     360284                  
          145 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645  MT  11:16:42  1194.90    6 <  147> 151.99     366476    29.69         
          146 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1418      11:00:31  1194.75           10 153.04     347094                  
          147 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      11:16:46  1194.64    7 <  188> 154.09     366476                  
          148 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116  MT  10:51:38  1193.65   11 <  148> 155.14     336173    29.58         
          148 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1173      10:51:38  1193.65   12 <  152> 155.14     336173                  
          148 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6098  MT  11:21:26  1193.65            4 155.14     371741    29.58         
          148 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209  MT  11:11:50  1193.65   13 <  158> 155.14     360284                  
          152 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430  MT  10:51:40  1193.51   13 <  153> 159.33     336173                  
          153 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      10:51:41  1193.44   14 <  154> 160.38     336173                  
          154 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1127      10:51:42  1193.37   15 <  173> 161.43     336173                  
          155 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1881  MT  11:01:55  1193.22   12 <  161> 162.47     348322                  
          156 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333  MT  11:01:07  1193.13    6 <  184> 163.52     347340                  
          157 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665  MT  11:03:57  1193.07    6 <  159> 164.57     350703    29.25         
          158 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2122  MT  11:12:00  1192.99   14 <  168> 165.62     360284                  
          159 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749   MT  11:04:00  1192.87    7 <  171> 166.67     350703                  
          160 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571   MT  11:14:43  1192.64            7 167.71     363418                  
          161 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2817  MT  11:02:11  1192.14   13 <  164> 168.76     348322                  
          162 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459  MT  11:02:12  1192.07    7 <  163> 169.81     348322                  
          163 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-424       11:02:14  1191.93    8 <  179> 170.86     348322                  
          164 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1890  MT  11:02:15  1191.86           14 171.91     348322                  
          165 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1547  SOT 11:12:25  1191.43   10 <  166> 172.96     360309                  
          166 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36    SOT 11:12:28  1191.24           11 174.00     360309                  
          167 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7630  MT  11:07:17  1190.84            2 175.05     354017    28.88         
          168 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728   SOT 11:18:50  1190.50   12 <  181> 176.10     367667                  
          168 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073  MT  11:12:38  1190.50           15 176.10     360284                  
          170 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045  MT  11:16:55  1190.42            4 178.20     365359    28.77         
          171 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3829  MT  11:11:30  1189.50    2 <  186> 179.25     358633    28.74         
          171 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769   MT  11:04:50  1189.50    8 <  183> 179.25     350703                  
          173 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101  MT  10:52:42  1189.15   16 <  174> 181.34     336173                  
          174 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      10:52:44  1189.01   17 <  174> 182.39     336173                  
          174 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163  MT  10:52:44  1189.01   18 <  176> 182.39     336173                  
          176 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1158      10:52:45  1188.94   19 <  185> 184.49     336173                  
          177 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-7166  MT  11:16:16  1188.85   25-  1-  1 185.53     364105    28.52         
          178 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2745  MT  11:09:23  1188.62            7 186.58     355854                  
          179 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446  MT  11:03:05  1188.47    9 <  180> 187.63     348322                  
          180 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433   MT  11:03:06  1188.41   10 <  182> 188.68     348322                  
          181 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2276  MT  11:19:27  1188.13           13 189.73     367667                  
          182 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442   MT  11:03:16  1187.73   11 <  189> 190.78     348322                  
          183 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760   MT  11:05:17  1187.68            9 191.82     350703                  
          184 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-654   MT  11:02:30  1187.49            7 192.87     347340                  
          185 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109  MT  10:53:21  1186.42           20 193.92     336173                  
          186 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3831  MT  11:12:22  1186.09            3 194.97     358633    28.18         
          187 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014 MT  11:06:01  1184.87            8 196.02     350742                  
          188 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3012  MT  11:19:28  1184.22    8 <  190> 197.06     366476                  
          189 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427  MT  11:04:12  1183.96           12 198.11     348322                  
          190 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657  MT  11:19:34  1183.84    9 <  191> 199.16     366476                  
          191 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      11:19:38  1183.58           10 200.21     366476                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
          192 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13168     11:10:54  1183.50                        356115                  
          193 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7944      11:11:47  1183.36                        357117                  
          193 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452      11:04:21  1183.36                        348322                  
          195 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2910      11:20:52  1182.73                        367672                  
          196 Stępień Marek        1    PL-0437-15-4811      11:23:06  1182.65                        370289                  
          197 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1492      11:03:32  1182.47                        347094                  
          198 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1494      11:03:37  1182.13                        347094                  
          199 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1415      11:03:39  1182.00                        347094                  
          200 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563      11:14:34  1181.99                        359994                  
          201 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3002      11:13:27  1181.85                        358633                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
     5 z 50 Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        41      5     12  170.84    29.3 
         2 Drzewiecki Tomasz              1        26      5     13  169.28    50.0 
         3 Gawin Józef                    1        21      5      8  169.11    38.1 
         4 Skórzewski Edward              2        54      5     10  167.85    18.5 
         5 Wilk Marek                     1        19      5      7  167.41    36.8 
         6 Żmidziński Grzegorz            2        32      5     15  166.79    46.9 
         7 Bukowski Adam                  1        20      5     11  164.39    55.0 
         8 Wastowski Dariusz              2        29      5      7  162.43    24.1 
         9 Mora Józef                     2        29      5      7  161.92    24.1 
        10 Pietrzyk Piotr                 1        45      5     14  161.81    31.1 
        11 Gostyński Zbigniew             2        24      5      8  161.62    33.3 
        12 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      5      7  161.52    25.9 
        13 Socha Ryszard                  2        54      5     20  160.34    37.0 
        14 Gostyński Robert               2        21      5      9  158.64    42.9 
        15 Wojtaluk Krzysztof             2        36      5     10  155.62    27.8 
        16 Gajewski Sebastian             2        66      4      6  125.04     9.1 
        17 Ozdoba Mirosław                1        32      4      4  124.93    12.5 
        18 Orłowski Grzegorz              2        29      4      4  124.51    13.8 
        19 Kubisiak Franciszek            2        22      4      4  123.67    18.2 
        20 Ulatowski Dariusz              1        34      3      3   95.79     8.8 
        21 Hołowaty Piotr                 1        35      3      3   90.30     8.6 
        22 Stępień Marek                  1        22      2      2   63.15     9.1 
        23 Jelski Sebastian               1        22      2      2   63.07     9.1 
        24 Kubicki Filip                  1         8      1      1   33.75    12.5 
        25 Kulczyk Jerzy                  2        11      1      1   32.20     9.1 
        26 Korowajczyk Dariusz            1        14      1      1   31.65     7.1 
        27 Stachowicz Wojciech            1        16      1      1   31.17     6.3 
        28 Mackiewicz Andrzej             2        25      1      1   28.52     4.0 
        29 Zawiślak Mariusz               2        16      0      0    0.00     0.0 
        30 Stach Rafał                    2        11      0      0    0.00     0.0 
        31 Nowakowski Zbigniew            2        40      0      0    0.00     0.0 
        32 Muchowski Andrzej              2        14      0      0    0.00     0.0 
        33 Dzienisz Stanisław             2        30      0      0    0.00     0.0 
        34 Torowicz Paweł                 1         4      0      0    0.00     0.0 
        35 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        16      0      0    0.00     0.0 
        36 Milewski Mariusz               1         9      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
        5 z 50 Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2145.31  26.0 
            2 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2122.74  38.3 
            3 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2117.59  42.0 
            4 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2115.04  35.1 
            5 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2104.67  36.8 
            6 Pietrzyk Piotr                  1       4      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     60 2072.04  22.1 
            7 Socha Ryszard                   2       5      4      5      5      5      5      4      5      5      3      5      3      5     59 2038.69  22.9 
            8 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5     60 2034.53  25.5 
            9 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5     60 2021.56  32.7 
           10 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3      5     56 1977.16  27.4 
           11 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3      3     58 1956.25  19.2 
           12 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5      3      5      3      4     58 1928.46  25.5 
           13 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      0      5      5      4      5      5      3      5      3      4     54 1890.34  15.1 
           14 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4      3      5      3      5     54 1862.08  19.7 
           15 Kubisiak Franciszek             2       2      3      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3      4     50 1855.58  20.8 
           16 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      3      5      3      2      3      5     55 1839.89  24.0 
           17 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5      3      3      3      5     54 1832.95  28.0 
           18 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      4      5      5      3      5      3      3     50 1761.13  15.9 
           19 Mora Józef                      2       2      2      2      5      4      2      1      5      5      3      5      3      5     44 1626.95  12.2 
           20 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      3      1      2     52 1609.85  18.0 
           21 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      2      4      0     --     48 1523.23  21.2 
           22 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5      3      5      3      1     41 1484.70  18.0 
           23 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      2     --      3      5     40 1367.17  15.0 
           24 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3      2      3      2      1     44 1315.16  17.0 
           25 Głowacki Jan                    1       5      5      4      5      1      5      5      4      1      1      4      2     --     42 1269.20  17.3 
           26 Kuniszewski Tomasz              2       5      2      5      2      5      5      3      5      5      1     --     --     --     38 1194.61  17.1 
           27 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     --     --     35 1149.16  28.0 
           28 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     --      2      0     --     38 1014.73  17.4 
           29 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     --      5     --      4     36  981.72  18.3 
           30 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3      0      5      0     --     29  817.91  12.9 
           31 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     --     --     --     --     32  804.06  32.7 
           32 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     --      2      2      2     27  793.95  10.0 
           33 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     --      2      1      1     25  785.17  20.3 
           34 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1      1     --     --     --     27  702.88  13.6 
           35 Kaczmarek Tomasz                1       4      2      5      5      2      5     --     --     --     --     --     --     --     23  509.20  15.1 
           36 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      1      2      2      0     11  440.28   3.4 
           37 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2      1      2      0      0     16  421.68  13.9 
           38 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     --      0     --      0     14  419.68   5.7 
           39 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1      0      1      1      0     12  410.66   5.1 
           40 Kryczka Henryk                  2       2      5      1      0      1      0      3      1      3      0     --     --     --     16  387.30   9.5 
           41 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     --      1     --      0     14  380.42   7.3 
           42 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     --      1     --      1     13  330.77   6.7 
           43 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     --      1     --      1     14  317.82   7.3 
           44 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1      0      0     --      0     13  292.31   6.6 
           45 Tulula Bartosz                  2       4      3      2     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --      9  133.90   8.9 
           46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --     --     --     --     --      1   53.92   1.1 
           47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
     5 z calosci Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Wójcik Mariusz                 2        41      5     12  170.84    29.3 
         2 Skórzewski Edward              2        54      5     10  169.84    18.5 
         3 Drzewiecki Tomasz              1        26      5     13  169.62    50.0 
         4 Żmidziński Grzegorz            2        32      5     15  169.36    46.9 
         5 Gawin Józef                    1        21      5      8  169.11    38.1 
         6 Gostyński Zbigniew             2        24      5      8  168.84    33.3 
         7 Wilk Marek                     1        19      5      7  167.41    36.8 
         8 Pietrzyk Piotr                 1        45      5     14  166.57    31.1 
         9 Socha Ryszard                  2        54      5     20  165.39    37.0 
        10 Mora Józef                     2        29      5      7  165.35    24.1 
        11 Bukowski Adam                  1        20      5     11  164.39    55.0 
        12 Gostyński Robert               2        21      5      9  162.44    42.9 
        13 Wastowski Dariusz              2        29      5      7  162.43    24.1 
        14 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      5      7  161.52    25.9 
        15 Gajewski Sebastian             2        66      5      6  157.31     9.1 
        16 Wojtaluk Krzysztof             2        36      5     10  156.18    27.8 
        17 Ozdoba Mirosław                1        32      4      4  124.93    12.5 
        18 Orłowski Grzegorz              2        29      4      4  124.51    13.8 
        19 Kubisiak Franciszek            2        22      4      4  123.67    18.2 
        20 Ulatowski Dariusz              1        34      3      3   95.79     8.8 
        21 Hołowaty Piotr                 1        35      3      3   90.30     8.6 
        22 Stępień Marek                  1        22      2      2   63.15     9.1 
        23 Jelski Sebastian               1        22      2      2   63.07     9.1 
        24 Kubicki Filip                  1         8      1      1   33.75    12.5 
        25 Kulczyk Jerzy                  2        11      1      1   32.20     9.1 
        26 Korowajczyk Dariusz            1        14      1      1   31.65     7.1 
        27 Stachowicz Wojciech            1        16      1      1   31.17     6.3 
        28 Mackiewicz Andrzej             2        25      1      1   28.52     4.0 
        29 Zawiślak Mariusz               2        16      0      0    0.00     0.0 
        30 Stach Rafał                    2        11      0      0    0.00     0.0 
        31 Nowakowski Zbigniew            2        40      0      0    0.00     0.0 
        32 Muchowski Andrzej              2        14      0      0    0.00     0.0 
        33 Dzienisz Stanisław             2        30      0      0    0.00     0.0 
        34 Torowicz Paweł                 1         4      0      0    0.00     0.0 
        35 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        16      0      0    0.00     0.0 
        36 Milewski Mariusz               1         9      0      0    0.00     0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
        5 z calosci Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Gostyński Zbigniew              2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2155.74  36.8 
            2 Wójcik Mariusz                  2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2147.32  26.0 
            3 Żmidziński Grzegorz             2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2144.64  42.0 
            4 Drzewiecki Tomasz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2124.96  38.3 
            5 Socha Ryszard                   2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2124.02  22.9 
            6 Gostyński Robert                2       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2120.69  35.1 
            7 Pietrzyk Piotr                  1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2108.01  22.1 
            8 Bukowski Adam                   1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      5      3      5     61 2064.86  32.9 
            9 Mazurkiewicz Dariusz            2       5      5      5      5      5      5      5      5      4      3      5      3      5     60 2041.51  25.5 
           10 Gajewski Sebastian              2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      3      5      3      5     58 2021.42  15.1 
           11 Gawin Józef                     1       5      5      5      5      5      4      5      5      5      3      3      3      5     58 1991.39  24.0 
           12 Wojtaluk Krzysztof              2       5      5      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3      5     56 1985.65  27.4 
           13 Ulatowski Dariusz               1       5      5      5      5      5      5      5      5      5      3      4      3      3     58 1957.78  19.2 
           14 Ozdoba Mirosław                 1       5      5      5      5      5      4      5      4      5      3      5      3      4     58 1928.46  25.5 
           15 Kubisiak Franciszek             2       3      4      5      0      5      5      5      5      5      3      5      3      4     52 1880.26  20.8 
           16 Wastowski Dariusz               2       5      3      5      3      5      5      3      5      4      3      5      3      5     54 1862.08  19.7 
           17 Wilk Marek                      1       5      5      5      5      3      5      2      5      5      3      3      3      5     54 1832.95  28.0 
           18 Hołowaty Piotr                  1       3      1      5      5      3      5      5      5      5      3      5      3      3     51 1807.18  15.9 
           19 Jelski Sebastian                1       5      5      5      5      5      5      5      4      5      3      3      1      2     53 1671.13  18.0 
           20 Mora Józef                      2       2      2      2      5      5      2      1      5      5      3      5      3      5     45 1658.73  12.2 
           21 Bińczyk Andrzej                 2       5      5      5      2      5      5      5      5      5      2      5      0     --     49 1567.36  21.2 
           22 Mackiewicz Andrzej              2       4      5      5      0      5      0     --      5      5      3      5      3      1     41 1496.47  18.0 
           23 Skórzewski Edward               2       5      5      5      5      5      0     --      5     --      2     --      3      5     40 1389.47  15.0 
           24 Kuniszewski Tomasz              2       5      5      5      4      5      5      5      5      5      1     --     --     --     45 1346.70  17.3 
           25 Stachowicz Wojciech             1       5      5      3      5      3      5      5      2      3      2      3      2      1     44 1315.16  17.0 
           26 Głowacki Jan                    1       5      5      5      5      1      5      5      4      1      1      4      2     --     43 1290.95  17.3 
           27 Młodojewski Sylwester           2      --     --      5      5      5      5      5      5      5     --     --     --     --     35 1166.61  28.0 
           28 Kozera Norbert                  1       5      3      5      5      3      5      2      3      5     --      2      0     --     38 1014.73  17.4 
           29 Orłowski Grzegorz               2       3      5      4      0      5     --      5     --      5     --      5     --      4     36  981.72  18.3 
           30 Kryczka Henryk                  2       4      5      5      0      5      0      5      4      5      0     --     --     --     33  939.99   9.5 
           31 Gliwa Jerzy                     2       1      5      5      1      5      1      1      2      3      0      5      0     --     29  817.91  12.9 
           32 Żmidziński Dominik              2       5      5      5      3      5      1      4      1      3     --     --     --     --     32  804.06  32.7 
           33 Stępień Marek                   1       1      0      5      5      2      4      0      0      4     --      2      2      2     27  793.95  10.0 
           34 Kubicki Filip                   1       2      3      1      3      2     --      3      4      3     --      2      1      1     25  785.17  20.3 
           35 Bobecki Jan                     1       2      4      5      3      5      3      2      1      1      1     --     --     --     27  702.88  13.6 
           36 Kaczmarek Tomasz                1       5      2      5      5      2      5     --     --     --     --     --     --     --     24  522.57  15.1 
           37 Zawiślak Mariusz                2       0      0      2      0      2      0      0      0      2      1      2      2      0     11  440.28   3.4 
           38 Torowicz Paweł                  1       1      2      2      4      2      0      0      0      2      1      2      0      0     16  421.68  13.9 
           39 Dzienisz Stanisław              2      --      0      5      0      2      0      1      1      5     --      0     --      0     14  419.68   5.7 
           40 Stach Rafał                     2       0      0      2      0      0      5      0      2      1      0      1      1      0     12  410.66   5.1 
           41 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      1      1      2      1      3      5      0      0     --      1     --      0     14  380.42   7.3 
           42 Kulczyk Jerzy                   2       1      2      3      0      3     --      1      0      1     --      1     --      1     13  330.77   6.7 
           43 Korowajczyk Dariusz             1       1      3      2      2      2      1     --     --      1     --      1     --      1     14  317.82   7.3 
           44 Milewski Mariusz                1       2      0      4      3      0      2      1      0      1      0      0     --      0     13  292.31   6.6 
           45 Tulula Bartosz                  2       4      4      3     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     11  167.38   8.9 
           46 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      1     --     --     --     --     --      1   53.92   1.1 
           47 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           48 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           49 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           50 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           51 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                     1 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2010      0       11    408.30    4259.068     951.890 
                     2 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11861     1       11    367.53    3697.120     659.630 
                     3 Wastowski Dariusz         2   PL-0302-13-7959      0       10    406.97    4060.850     909.910 
                     4 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2071      0       10    393.39    4086.771     763.200 
                     5 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6109      1       10    390.91    3839.005     876.850 
                     6 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5960      0       10    383.23    3676.782     644.980 
                     7 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6081      0       10    362.59    3970.546     923.640 
                     8 Gajewski Sebastian        2   PL-0303-15-6200      0       10    354.22    3758.383     802.110 
                     9 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-12-176       1       10    337.38    3391.371     656.500 
                    10 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-5676      1        9    384.35    4267.670     964.360 
                    11 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2049      0        9    363.25    3775.017     726.810 
                    12 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2107      0        9    358.32    3775.017     943.340 
                    13 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-539       0        9    301.31    2908.025     352.600 
                    14 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1502      0        9    299.59    3205.837    1009.920 
                    15 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5538      0        9    259.10    2535.736     658.930 
                    16 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-789       0        9    225.03    2430.281     923.120 
                    17 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5625      0        8    317.73    3094.549     603.900 
                    18 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-578       1        8    310.19    3176.661     708.750 
                    19 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-12-5370      0        8    293.62    3103.956     869.530 
                    20 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1422      0        8    290.42    3012.337     990.540 
                    21 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-526       0        8    279.54    2713.427     574.910 
                    22 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2088      1        8    276.39    2649.075     392.520 
                    23 Jelski Sebastian          1   PL-0302-14-13116     0        8    256.59    2596.674     545.200 
                    24 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5521      1        8    242.67    2386.001     789.450 
                    25 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-15-941       0        8    237.43    2383.130     828.440 
                    26 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-1373      1        8    236.28    2448.732     682.220 
                    27 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-15-6726      1        8    233.09    2358.748     708.370 
                    28 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5674      0        8    192.40    1893.568     788.780 
                    29 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-11-13978     0        7    329.62    3514.155     659.460 
                    30 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6657      1        7    317.60    3591.134     849.080 
                    31 Kubisiak Franciszek       2   PL-0303-15-6045      0        7    317.57    3395.228     767.380 
                    32 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-15-6036      1        7    303.78    3302.802     671.810 
                    33 Socha Ryszard             2   PL-0437-14-2465      0        7    295.45    2936.337     414.610 
                    34 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5529      0        7    291.45    3037.467     602.260 
                    35 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1869      0        7    283.09    2869.428     604.940 
                    36 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-537       0        7    281.64    2654.637     281.620 
                    37 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-728       0        7    274.78    2975.548     790.600 
                    38 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5948      0        7    266.82    2396.192     273.980 
                    39 Bińczyk Andrzej           2   PL-049-15-11633      1        7    262.96    2645.087     635.190 
                    40 Wilk Marek                1   PL-0302-14-7584      1        7    260.29    2443.953     500.230 
                    41 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-748       1        7    260.10    2680.435     523.650 
                    42 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-36        1        7    259.85    2845.817     756.270 
                    43 Hołowaty Piotr            1   PL-0437-16-2950      1        7    254.99    2650.465     774.680 
                    44 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6685      0        7    246.61    2422.776     616.640 
                    45 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-599       1        7    242.97    2544.508     857.720 
                    46 Socha Ryszard             2   PL-0302-14-9178      1        7    240.82    2290.525     391.520 
                    47 Bukowski Adam             1   PL-0480-16-30        1        7    235.86    2488.842     589.410 
                    48 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5926      0        7    231.57    2250.415     542.340 
                    49 Gawin Józef               1   PL-0302-14-11014     1        7    230.31    2389.021     415.350 
                    50 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-749       1        7    227.76    2368.931     568.520 
                    51 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6904      1        7    227.18    2255.031     248.680 
                    52 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-6653      0        7    224.11    2276.989     464.800 
                    53 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6665      0        7    221.29    2187.120     627.990 
                    54 Wójcik Mariusz            2   PL-0480-16-441       1        7    213.11    1939.492     217.890 
                    55 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-15-5571      0        7    208.52    2016.075     627.120 
                    56 Kubicki Filip             1   PL-S39-16-2491       0        7    205.06    2195.849     857.130 
                    57 Pietrzyk Piotr            1   PL-0302-15-1876      1        7    202.34    1939.393     657.510 
                    58 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-746       1        7    188.92    2028.904     725.540 
                    59 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6446      1        7    187.82    2014.791    1007.740 
                    60 Ozdoba Mirosław           1   PL-0302-15-1417      1        7    181.19    1843.660     670.560 
                    61 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1543      1        7    173.68    1702.895     504.180 
                    62 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-14-797       0        7    171.16    1753.811     509.250 
                                                  PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                 
                 Najlepsze lotniki wg:KONK+PUNKTY+K/KILOMETRÓW
                 Lotniki z lotów : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,
                ┌─────┬─────────────────────────┬───┬────────────────────┬────┬─────┬─────────┬───────────┬───────────┬──────────────────────────────────────
                │Lp.  │Nazwisko, imie           │Sek│Nr Obrączki         │Płeć│Konk.│Punkty   │Knk/Km     │ Coeficjent│
                └─────┴─────────────────────────┴───┴────────────────────┴────┴─────┴─────────┴───────────┴───────────┴──────────────────────────────────────
                    63 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6908      1        7    170.79    1604.400     381.000 
                    64 Głowacki Jan              1   PL-0302-14-7138      0        7    167.90    1818.263     751.060 
                    65 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0302-13-8211      0        6    280.24    2950.732     555.850 
                    66 Bukowski Adam             1   PL-0302-13-11927     1        6    252.00    2793.577     632.790 
                    67 Wójcik Mariusz            2   PL-0302-15-5908      0        6    250.85    2339.465     386.940 
                    68 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-13-2260      0        6    250.24    2607.881     457.490 
                    69 Gawin Józef               1   PL-0437-16-2879      0        6    249.79    2578.310     391.690 
                    70 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0296-12-705       0        6    241.69    2556.668     758.040 
                    71 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0297-14-6920      0        6    238.58    2353.011     481.590 
                    72 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-13140     0        6    237.55    2344.402     534.870 
                    73 Bukowski Adam             1   PL-0302-14-11818     0        6    236.45    2564.242     657.460 
                    74 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0302-15-5657      0        6    226.98    2490.864     683.100 
                    75 Gostyński Robert          2   PL-0302-15-6695      0        6    226.92    2269.024     374.690 
                    76 Wastowski Dariusz         2   PL-0193-10-53        0        6    226.21    2228.330     504.230 
                    77 Stępień Marek             1   PL-0437-14-543       0        6    221.76    2268.769     361.380 
                    78 Hołowaty Piotr            1   PL-0302-14-12926     1        6    220.77    2195.399     416.200 
                    79 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2063      1        6    219.52    2299.201     350.010 
                    80 Wójcik Mariusz            2   PL-0193-14-6466      0        6    217.00    2265.403     600.760 
                    81 Żmidziński Grzegorz       2   DV-09163-16-112      1        6    209.88    2235.901     656.160 
                    82 Wojtaluk Krzysztof        2   PL-0303-15-7058      1        6    209.53    2147.144     415.820 
                    83 Mazurkiewicz Dariusz      2   PL-0193-14-6441      0        6    204.75    2018.334     593.090 
                    84 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-523       0        6    204.70    2048.163     316.690 
                    85 Gostyński Zbigniew        2   PL-0480-16-597       1        6    204.43    2087.416     697.720 
                    86 Torowicz Paweł            1   PL-S39-15-1592       1        6    203.12    2224.753     783.320 
                    87 Ozdoba Mirosław           1   PL-0480-16-2862      0        6    201.88    2054.674     369.180 
                    88 Bukowski Adam             1   PL-0302-15-1547      0        6    199.79    1948.234     480.270 
                    89 Kubisiak Franciszek       2   PL-0296-13-4811      0        6    197.91    2092.832     426.980 
                    90 Żmidziński Grzegorz       2   PL-0303-16-2021      0        6    195.11    1874.697     301.180 
                    91 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-14-7939      0        6    192.77    2079.328     672.360 
                    92 Wastowski Dariusz         2   PL-0480-16-352       1        6    192.27    1856.784     559.940 
                    93 Wilk Marek                1   PL-0480-16-2747      0        6    190.43    1925.446     539.970 
                    94 Młodojewski Sylwester     2   NL-16-2002225        0        6    189.34    1916.435     618.720 
                    95 Gostyński Zbigniew        2   PL-0302-13-7739      1        6    188.32    1916.134     742.320 
                    96 Gawin Józef               1   PL-0437-15-5587      0        6    184.10    2025.574     513.220 
                    97 Gostyński Robert          2   PL-0480-16-732       0        6    182.34    1896.739     676.430 
                    98 Ulatowski Dariusz         1   PL-0302-12-9209      0        6    179.95    1908.952     860.620 
                    99 Drzewiecki Tomasz         1   PL-0437-16-3039      0        6    176.02    1786.348     291.620 
                   100 Orłowski Grzegorz         2   PL-0296-14-9566      1        6    172.95    1994.365     525.570 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 13/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 5, odbytego w dniu 15.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
            1 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6904      10:54:16  1267.42   32- 20-  0   1.05     360284                  
            2 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-352       10:43:47  1267.34   29-  7-  0   2.10     346977                  
            3 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9665      10:44:34  1264.15   54- 17-  0   3.14     347094                  
            4 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-730       10:56:21  1258.19    2 <   42>   4.19     360284                  
            5 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9660      10:46:39  1254.63    2 <    6>   5.24     347094                  
            6 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1455      10:46:47  1254.03    3 <   62>   6.29     347094                  
            7 Gawin Józef          1    PL-0437-15-6420  SOT 11:03:38  1252.15   21- 10-  5   7.34     367672    39.80   39.80 
            8 Wilk Marek           1    PL-0302-15-1121      10:54:44  1249.78   19-  7-  0   8.39     355854                  
            9 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-5760      10:39:24  1247.86   54- 21-  0   9.43     336173                  
           10 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5960  SOT 10:50:02  1243.86   41- 13-  4  10.48     348322    39.70   39.70 
           11 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-30    SOT 10:59:41  1243.80   20- 12-  5  11.53     360309    39.66   39.66 
           12 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-523       10:52:47  1240.32   24- 10-  0  12.58     350742                  
           13 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-539       10:52:56  1239.66    2 <   15>  13.63     350742                  
           14 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2747      10:57:10  1239.19    2 <   19>  14.68     355854                  
           15 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5595      10:53:24  1237.62    3 <   43>  15.72     350742                  
           16 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6466  SOT 10:51:36  1236.94    2 <   17>  16.77     348322    39.50   39.50 
           17 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-441   SOT 10:51:39  1236.72    3 <   22>  17.82     348322    39.46   39.46 
           18 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0272-10-9599      10:50:56  1236.38   27-  9-  0  18.87     347340                  
           19 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2723      10:57:54  1236.03    3 <   61>  19.92     355854                  
           20 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2879  SOT 11:07:29  1235.94    2 <   41>  20.96     367672    39.36   39.36 
           21 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6081      11:10:53  1235.50   29-  5-  0  22.01     371741                  
           22 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-462   SOT 10:52:00  1235.18    4 <   53>  23.06     348322    39.29   39.29 
           23 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-13116     10:56:42  1234.80   22-  3-  0  24.11     354017                  
           24 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-797       11:07:48  1234.61   26- 15-  5  25.16     367667                  
           25 Mora Józef           2    PL-S39-16-1374       11:04:33  1233.81   29-  9-  0  26.21     363418                  
           26 Mora Józef           2    PL-S39-13-2202       11:04:35  1233.67    2 <   40>  27.25     363418                  
           27 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1869      10:52:49  1231.62   45- 15-  0  28.30     348322                  
           28 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6097      11:08:33  1231.51    2 <   31>  29.35     367667                  
           29 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1543  SOT 11:02:43  1230.91    2 <   60>  30.40     360309    39.06   39.06 
           30 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6441      10:52:18  1230.39    2 <  102>  31.45     347340                  
           31 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3039      11:08:54  1230.07    3 <   32>  32.49     367667                  
           32 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6036  SOT 11:08:58  1229.79    4 <   36>  33.54     367667    38.96   38.96 
           33 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2862      10:59:35  1229.75   32-  8-  0  34.59     356115                  
           34 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-734       10:55:22  1228.96   21-  9-  0  35.64     350703                  
           35 Kubicki Filip        1    PL-S39-16-2491       11:09:59  1228.74    8-  2-  0  36.69     368601                  
           36 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6081  SOT 11:09:15  1228.63    5 <   37>  37.74     367667    38.82   38.82 
           37 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-5370  SOT 11:09:17  1228.49    6 <   38>  38.78     367667    38.79   38.79 
           38 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2260  SOT 11:09:19  1228.35    7 <   38>  39.83     367667    38.76   38.76 
           38 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-5676  SOT 11:09:19  1228.35    8 <   52>  39.83     367667    38.76   38.76 
           40 Mora Józef           2    PL-S39-13-2221       11:05:53  1228.25    3 <   75>  41.93     363418                  
           41 Gawin Józef          1    PL-0437-15-5587  SOT 11:09:30  1227.62    3 <   48>  42.98     367672    38.66   38.66 
           42 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2010      11:03:40  1226.85    3 <   55>  44.03     360284                  
           43 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-13-7739      10:56:02  1226.23    4 <   89>  45.07     350742                  
           44 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2828      10:54:05  1226.13    2 <   46>  46.12     348322                  
           45 Hołowaty Piotr       1    PL-0302-13-10457     11:02:30  1226.10   35-  4-  0  47.17     358633                  
           46 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2855      10:54:08  1225.91    3 <   47>  48.22     348322                  
           47 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2847      10:54:19  1225.12    4 <   70>  49.27     348322                  
           48 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11069     11:10:10  1224.89    4 <   49>  50.31     367672                  
           49 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2862  SOT 11:10:14  1224.62    5 <   80>  51.36     367672    38.39   38.39 
           50 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1157      10:44:33  1224.45    2 <   51>  52.41     336173                  
           51 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1148      10:44:38  1224.08    3 <   74>  53.46     336173                  
           52 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-12-4970  SOT 11:10:22  1224.06    9 <   94>  54.51     367667                  
           53 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-405       10:54:37  1223.83    5 <  106>  55.56     348322                  
           54 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-764       10:56:38  1223.52    2 <   68>  56.60     350703                  
           55 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2063      11:04:29  1223.44    4 <   56>  57.65     360284                  
           56 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2071      11:04:30  1223.38    5 <   57>  58.70     360284                  
           57 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-15-6726      11:04:35  1223.03    6 <   66>  59.75     360284                  
           58 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3017      11:09:43  1222.74   36- 13-  0  60.80     366476                  
           59 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6025      11:09:05  1221.60   22-  5-  0  61.84     365359                  
           60 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12118     11:04:57  1221.59    3 <   96>  62.89     360309                  
           61 Wilk Marek           1    PL-0302-15-2484      11:01:34  1220.49    4 <  109>  63.94     355854                  
           62 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1438      10:54:27  1220.23    4 <   69>  64.99     347094                  
           63 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3001      11:10:33  1219.35    2 <  130>  66.04     366476                  
           64 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6200      11:05:18  1219.08   66- 10-  0  67.09     359994                  
           65 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-6115      11:05:21  1218.87    2 <   78>  68.13     359994                  
           66 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2053      11:05:40  1218.55    7 <   71>  69.18     360284                  
           67 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-15-941   SOT 11:03:17  1217.65   34-  4-  4  70.23     357117    37.78   37.78 
           68 Gostyński Robert     2    PL-0303-16-3575      10:58:08  1217.16    3 <   76>  71.28     350703                  
           69 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1454      10:55:18  1216.59    5 <   88>  72.33     347094                  
           70 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2831      10:56:19  1216.56    5 <  110>  73.38     348322                  
           71 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0296-12-746       11:06:10  1216.49    8 <   95>  74.42     360284                  
           72 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-13-7959      10:55:15  1216.40    2 <   73>  75.47     346977                  
           73 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-330       10:55:16  1216.33    3 <   91>  76.52     346977                  
           74 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2465      10:46:26  1216.11    4 <   82>  77.57     336173                  
           75 Mora Józef           2    PL-S39-16-2816       11:08:51  1216.05    4 <  101>  78.62     363418                  
           76 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-731       10:58:27  1215.82    4 <  114>  79.66     350703                  
           77 Kulczyk Jerzy        2    PL-0303-15-6971      11:11:04  1215.17   11-  1-  0  80.71     365846                  
           78 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3586      11:06:17  1215.03    3 <  138>  81.76     359994                  
           79 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-13430 SOT 11:03:57  1214.89    2 <  107>  82.81     357117    37.38   37.38 
           80 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2956      11:12:55  1213.77    6 <   81>  83.86     367672                  
           81 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2963      11:12:59  1213.51    7 <  136>  84.91     367672                  
           82 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1176      10:47:04  1213.33    5 <   84>  85.95     336173                  
           83 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-16-2916      11:11:09  1213.21    2 <  135>  87.00     365359                  
           84 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1174      10:47:06  1213.18    6 <   85>  88.05     336173                  
           85 Socha Ryszard        2    PL-0302-14-9178      10:47:08  1213.04    7 <   86>  89.10     336173                  
           86 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1131      10:47:11  1212.82    8 <   87>  90.15     336173                  
           87 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-23        10:47:13  1212.67    9 <   99>  91.19     336173                  
           88 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1286      10:56:15  1212.56    6 <  116>  92.24     347094                  
           89 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5529      10:59:19  1212.31    5 <   93>  93.29     350742                  
           90 Stępień Marek        1    PL-0437-16-2757      11:15:28  1212.21   22-  4-  0  94.34     370289                  
           91 Wastowski Dariusz    2    PL-0480-16-302       10:56:18  1211.94    4 <  108>  95.39     346977                  
           92 Korowajczyk Dariusz  1    PL-0437-16-413       11:11:46  1211.42   14-  2-  0  96.44     365565                  
           93 Gostyński Zbigniew   2    PL-0302-15-5571      10:59:34  1211.27    6 <  128>  97.48     350742                  
           94 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-15-6014      11:13:47  1210.29   10 <  113>  98.53     367667                  
           95 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8222      11:07:42  1210.23    9 <  100>  99.58     360284                  
           96 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1502  SOT 11:07:45  1210.11    4 <   97> 100.63     360309    36.81   36.81 
           97 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-46        11:07:47  1209.97    5 <  120> 101.68     360309                  
           98 Stępień Marek        1    PL-0437-14-543       11:16:05  1209.77    2 <  196> 102.73     370289                  
           99 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1132      10:47:53  1209.76   10 <  148> 103.77     336173                  
          100 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6910      11:07:54  1209.41   10 <  131> 104.82     360284                  
          101 Mora Józef           2    PL-S39-13-2213       11:10:30  1209.38    5 <  118> 105.87     363418                  
          102 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-14-6109      10:57:22  1208.70    3 <  104> 106.92     347340                  
          103 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1417      11:04:41  1208.47    2 <  134> 107.97     356115                  
          104 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5657      10:57:33  1207.93    4 <  117> 109.01     347340                  
          105 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3633      11:08:07  1207.79   16-  2-  0 110.06     360061                  
          106 Wójcik Mariusz       2    PL-0302-15-5915      10:58:37  1206.87    6 <  162> 111.11     348322                  
          107 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-13-9928  SOT 11:05:57  1206.68    3 <  193> 112.16     357117    36.44   36.44 
          108 Wastowski Dariusz    2    PL-0193-11-10009     10:57:34  1206.60    5 <  111> 113.21     346977                  
          109 Wilk Marek           1    PL-0302-14-11288     11:04:59  1206.35    5 <  121> 114.26     355854                  
          110 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-15-1851      10:58:45  1206.31    6 <  112> 115.30     348322                  
          111 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-15-6027      10:57:40  1206.18    6 <  119> 116.35     346977                  
          112 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1870      10:58:47  1206.17    7 <  115> 117.40     348322                  
          113 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-712   SOT 11:14:51  1206.06   11 <  168> 118.45     367667                  
          114 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-732       11:00:53  1205.65    5 <  157> 119.50     350703                  
          115 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-13-3294      10:58:55  1205.61    8 <  123> 120.55     348322                  
          116 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6460      10:58:09  1204.56    7 <  125> 121.59     347094                  
          117 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5674      10:58:35  1203.60    5 <  156> 122.64     347340                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 13/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 5, odbytego w dniu 15.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          118 Mora Józef           2    PL-S39-14-981        11:12:03  1203.17    6 <  160> 123.69     363418                  
          119 Wastowski Dariusz    2    PL-0302-12-14446     10:58:38  1202.14            7 124.74     346977                  
          120 Bukowski Adam        1    PL-0302-13-13450     11:09:45  1202.03    6 <  122> 125.79     360309                  
          121 Wilk Marek           1    PL-0302-14-7584      11:06:03  1202.01    6 <  178> 126.83     355854                  
          122 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1530      11:09:47  1201.90    7 <  126> 127.88     360309                  
          123 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1899      10:59:54  1201.52    9 <  124> 128.93     348322                  
          124 Pietrzyk Piotr       1    PL-0193-14-6256      11:00:08  1200.56   10 <  139> 129.98     348322                  
          125 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1406      10:59:17  1199.84    8 <  137> 131.03     347094                  
          126 Bukowski Adam        1    PL-0302-14-13181     11:10:27  1199.23    8 <  142> 132.08     360309                  
          126 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-16-2725      11:19:59  1199.23    2 <  129> 132.08     371741                  
          128 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-578       11:02:33  1198.91    7 <  187> 134.17     350742                  
          129 Orłowski Grzegorz    2    PL-0296-14-9566      11:20:07  1198.71    3 <  148> 135.22     371741                  
          130 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3056      11:15:46  1198.55    3 <  132> 136.27     366476                  
          131 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2057      11:10:38  1198.42   11 <  144> 137.32     360284                  
          132 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6629      11:16:01  1197.57    4 <  133> 138.36     366476                  
          133 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3014      11:16:03  1197.44    5 <  145> 139.41     366476                  
          134 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1405      11:07:24  1197.43    3 <  143> 140.46     356115                  
          135 Kubisiak Franciszek  2    PL-0296-13-4811      11:15:09  1197.31    3 <  170> 141.51     365359                  
          136 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11054 SOT 11:17:14  1196.72    8 <  195> 142.56     367672    35.46   35.46 
          137 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1404      11:00:16  1195.78    9 <  146> 143.61     347094                  
          138 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3615      11:11:06  1195.60    4 <  140> 144.65     359994                  
          139 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2844      11:01:21  1195.54   11 <  155> 145.70     348322                  
          140 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3676      11:11:07  1195.53    5 <  141> 146.75     359994                  
          141 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6546      11:11:11  1195.27    6 <  200> 147.80     359994                  
          142 Bukowski Adam        1    PL-0302-12-12145     11:11:27  1195.25    9 <  165> 148.85     360309                  
          143 Ozdoba Mirosław      1    PL-0480-16-2879      11:08:00  1195.02    4 <  192> 149.90     356115                  
          144 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2022      11:11:30  1194.97   12 <  148> 150.94     360284                  
          145 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6645      11:16:42  1194.90    6 <  147> 151.99     366476                  
          146 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1418      11:00:31  1194.75   10 <  197> 153.04     347094                  
          147 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3047      11:16:46  1194.64    7 <  188> 154.09     366476                  
          148 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1116      10:51:38  1193.65   11 <  148> 155.14     336173                  
          148 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1173      10:51:38  1193.65   12 <  152> 155.14     336173                  
          148 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6098      11:21:26  1193.65    4 <  228> 155.14     371741                  
          148 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8209      11:11:50  1193.65   13 <  158> 155.14     360284                  
          152 Socha Ryszard        2    PL-0437-14-2430      10:51:40  1193.51   13 <  153> 159.33     336173                  
          153 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1183      10:51:41  1193.44   14 <  154> 160.38     336173                  
          154 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1127      10:51:42  1193.37   15 <  173> 161.43     336173                  
          155 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1881      11:01:55  1193.22   12 <  161> 162.47     348322                  
          156 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0193-13-3333      11:01:07  1193.13    6 <  184> 163.52     347340                  
          157 Gostyński Robert     2    PL-0302-15-6665      11:03:57  1193.07    6 <  159> 164.57     350703                  
          158 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2122      11:12:00  1192.99   14 <  168> 165.62     360284                  
          159 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-749       11:04:00  1192.87    7 <  171> 166.67     350703                  
          160 Mora Józef           2    PL-S39-15-2571       11:14:43  1192.64    7 <  204> 167.71     363418                  
          161 Pietrzyk Piotr       1    PL-0480-16-2817      11:02:11  1192.14   13 <  164> 168.76     348322                  
          162 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6459      11:02:12  1192.07    7 <  163> 169.81     348322                  
          163 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-424       11:02:14  1191.93    8 <  179> 170.86     348322                  
          164 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1890      11:02:15  1191.86   14 <  236> 171.91     348322                  
          165 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1547  SOT 11:12:25  1191.43   10 <  166> 172.96     360309    34.49   34.49 
          166 Bukowski Adam        1    PL-0480-16-36    SOT 11:12:28  1191.24   11 <  209> 174.00     360309    34.45   34.45 
          167 Jelski Sebastian     1    PL-0302-14-7630      11:07:17  1190.84    2 <  220> 175.05     354017                  
          168 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-728   SOT 11:18:50  1190.50   12 <  181> 176.10     367667                  
          168 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2073      11:12:38  1190.50   15 <  202> 176.10     360284                  
          170 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6045      11:16:55  1190.42    4 <  226> 178.20     365359                  
          171 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3829      11:11:30  1189.50    2 <  186> 179.25     358633                  
          171 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-769       11:04:50  1189.50    8 <  183> 179.25     350703                  
          173 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1101      10:52:42  1189.15   16 <  174> 181.34     336173                  
          174 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1184      10:52:44  1189.01   17 <  174> 182.39     336173                  
          174 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1163      10:52:44  1189.01   18 <  176> 182.39     336173                  
          176 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1158      10:52:45  1188.94   19 <  185> 184.49     336173                  
          177 Mackiewicz Andrzej   2    PL-0303-15-7166      11:16:16  1188.85   25-  1-  0 185.53     364105                  
          178 Wilk Marek           1    PL-0480-16-2745      11:09:23  1188.62            7 186.58     355854                  
          179 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6446      11:03:05  1188.47    9 <  180> 187.63     348322                  
          180 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-433       11:03:06  1188.41   10 <  182> 188.68     348322                  
          181 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-2276      11:19:27  1188.13   13 <  212> 189.73     367667                  
          182 Wójcik Mariusz       2    PL-0480-16-442       11:03:16  1187.73   11 <  189> 190.78     348322                  
          183 Gostyński Robert     2    PL-0480-16-760       11:05:17  1187.68            9 191.82     350703                  
          184 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-654       11:02:30  1187.49    7 <  214> 192.87     347340                  
          185 Socha Ryszard        2    PL-0480-16-1109      10:53:21  1186.42   20 <  239> 193.92     336173                  
          186 Hołowaty Piotr       1    PL-0303-16-3831      11:12:22  1186.09    3 <  201> 194.97     358633                  
          187 Gostyński Zbigniew   2    PL-0193-12-12014     11:06:01  1184.87    8 <  208> 196.02     350742                  
          188 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3012      11:19:28  1184.22    8 <  190> 197.06     366476                  
          189 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6427      11:04:12  1183.96   12 <  193> 198.11     348322                  
          190 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6657      11:19:34  1183.84    9 <  191> 199.16     366476                  
          191 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3035      11:19:38  1183.58   10 <  207> 200.21     366476                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu – baza 1 : 5 --------------------------------------------------
          192 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-13168     11:10:54  1183.50    5 <  215>            356115                  
          193 Ulatowski Dariusz    1    PL-0302-14-7944  SOT 11:11:47  1183.36            4            357117    33.55   33.55 
          193 Wójcik Mariusz       2    PL-0193-14-6452      11:04:21  1183.36           13            348322                  
          195 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2910  SOT 11:20:52  1182.73    9 <  226>            367672                  
          196 Stępień Marek        1    PL-0437-15-4811      11:23:06  1182.65    3 <  210>            370289                  
          197 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1492      11:03:32  1182.47   11 <  198>            347094                  
          198 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1494      11:03:37  1182.13   12 <  199>            347094                  
          199 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1415      11:03:39  1182.00   13 <  205>            347094                  
          200 Gajewski Sebastian   2    PL-0297-14-6563      11:14:34  1181.99    7 <  216>            359994                  
          201 Hołowaty Piotr       1    PL-0480-16-3002      11:13:27  1181.85            4            358633                  
          202 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2075      11:14:54  1181.65   16 <  203>            360284                  
          203 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0302-13-8273      11:15:02  1181.13   17 <  222>            360284                  
          204 Mora Józef           2    PL-S39-15-2556       11:17:48  1180.70    8 <  217>            363418                  
          205 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1484      11:04:01  1180.52   14 <  224>            347094                  
          206 Korowajczyk Dariusz  1    PL-S39-15-2629       11:19:43  1180.32            2            365565                  
          207 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-6610      11:20:32  1180.15   11 <  211>            366476                  
          208 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-504       11:07:13  1180.09    9 <  235>            350742                  
          209 Bukowski Adam        1    PL-0302-15-1588  SOT 11:15:20  1180.05           12            360309                  
          210 Stępień Marek        1    PL-0437-14-534       11:23:49  1179.95            4            370289                  
          211 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3034      11:20:36  1179.90   12 <  238>            366476                  
          212 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-13-1389      11:21:45  1179.36   14 <  213>            367667                  
          213 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-14-789   SOT 11:21:46  1179.30           15            367667                  
          214 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-614       11:04:40  1178.76    8 <  237>            347340                  
          215 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1426      11:12:08  1178.67    6 <  220>            356115                  
          216 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3684      11:15:27  1178.57    8 <  231>            359994                  
          217 Mora Józef           2    PL-S39-15-2528       11:18:27  1178.21            9            363418                  
          218 Czyżewski Urszula i  1    PL-0437-12-7515      11:15:52  1178.19   16-  1-  0            360368                  
          219 Kubicki Filip        1    PL-S39-14-1177       11:23:03  1177.45            2            368601                  
          220 Jelski Sebastian     1    PL-0480-16-3107      11:10:43  1177.24            3            354017                  
          220 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-15-1447      11:12:30  1177.24    7 <  229>            356115                  
          222 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2107      11:16:11  1176.69   18 <  223>            360284                  
          223 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2005      11:16:16  1176.37   19 <  234>            360284                  
          224 Skórzewski Edward    2    PL-0302-15-6449      11:05:04  1176.32   15 <  225>            347094                  
          225 Skórzewski Edward    2    PL-0302-14-9335      11:05:07  1176.12   16 <  232>            347094                  
          226 Gawin Józef          1    PL-0302-14-11090 SOT 11:22:37  1176.11           10            367672                  
          226 Kubisiak Franciszek  2    PL-0303-15-6047      11:20:39  1176.11            5            365359                  
          228 Orłowski Grzegorz    2    PL-0303-15-6096      11:26:05  1176.09            5            371741                  
          229 Ozdoba Mirosław      1    PL-0302-14-7970      11:12:48  1176.07            8            356115                  
          230 Stachowicz Wojciech  1    PL-0480-16-3611      11:16:14  1175.77            2            360061                  
          231 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-16-3672      11:16:11  1175.75    9 <  233>            359994                  
          232 Skórzewski Edward    2    PL-0480-16-1408      11:05:14  1175.66           17            347094                  
          233 Gajewski Sebastian   2    PL-0303-15-7615      11:16:23  1174.98           10            359994                  
          234 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0303-16-2040      11:16:51  1174.14           20            360284                  
                                                   PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                            
                                                         Lista Konkursowa nr 13/2017                                                  
                                          z miejscowości Wittenberge 5, odbytego w dniu 15.07.2017.                                   
       ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬───────┬──────
       │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  │Pkt.GMP│
       │     │                    │    │Rodowej             │Przylotu│[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        │       │
       └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴───────┴──────
          235 Gostyński Zbigniew   2    PL-0480-16-508       11:08:44  1174.10           10            350742                  
          236 Pietrzyk Piotr       1    PL-0302-15-1885      11:06:42  1173.99           15            348322                  
          237 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0302-15-5635      11:06:03  1173.25            9            347340                  
          238 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-15-7058      11:22:28  1172.85           13            366476                  
          239 Socha Ryszard        2    PL-0437-13-11212     10:56:38  1172.83           21            336173                  
        -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza 1 : 4 --------------------------------------------------
          240 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3023      11:22:31  1172.66                        366476                  
          241 Socha Ryszard        2    PL-0437-15-93        10:56:41  1172.63                        336173                  
          242 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-611       11:06:14  1172.52                        347340                  
          243 Wojtaluk Krzysztof   2    PL-0303-16-3043      11:22:36  1172.35                        366476                  
          243 Żmidziński Grzegorz  2    PL-0297-14-6947      11:17:19  1172.35                        360284                  
          245 Mazurkiewicz Dariusz 2    PL-0480-16-603       11:06:17  1172.32                        347340                  
          246 Drzewiecki Tomasz    1    PL-0437-16-3050      11:23:40  1172.16                        367667                  
          247 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2933      11:23:41  1172.11                        367672                  
          248 Gawin Józef          1    PL-0437-16-2901      11:23:45  1171.86                        367672                  
          249 Ulatowski Dariusz    1    PL-0480-16-2942      11:14:46  1171.77                        357117                  
                                                             <-> Dobry Lot ! <->                                                      
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                              PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                         
     Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
     Punktacja GMP Punkty + Konk
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  │ Konk/│
     │    │                             │Sek│       │ Pkt. │konk.│punkty │ Wkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Drzewiecki Tomasz              1        26      5     15  194.09    57.7 
         2 Gawin Józef                    1        21      5     10  191.67    47.6 
         3 Bukowski Adam                  1        20      5     12  184.47    60.0 
         4 Wójcik Mariusz                 2        41      4     13  157.95    31.7 
         5 Ulatowski Dariusz              1        34      4      4  145.15    11.8 
         6 Zawiślak Mariusz               2        16      0      0    0.00     0.0 
         7 Socha Ryszard                  2        54      0     21    0.00    38.9 
         8 Mora Józef                     2        29      0      9    0.00    31.0 
         9 Gostyński Robert               2        21      0      9    0.00    42.9 
        10 Gostyński Zbigniew             2        24      0     10    0.00    41.7 
        11 Stach Rafał                    2        11      0      0    0.00     0.0 
        12 Mazurkiewicz Dariusz           2        27      0      9    0.00    33.3 
        13 Nowakowski Zbigniew            2        40      0      0    0.00     0.0 
        14 Wastowski Dariusz              2        29      0      6    0.00    20.7 
        15 Skórzewski Edward              2        54      0     14    0.00    25.9 
        16 Muchowski Andrzej              2        14      0      0    0.00     0.0 
        17 Kubisiak Franciszek            2        22      0      5    0.00    22.7 
        18 Kulczyk Jerzy                  2        11      0      1    0.00     9.1 
        19 Wojtaluk Krzysztof             2        36      0     13    0.00    36.1 
        20 Dzienisz Stanisław             2        30      0      0    0.00     0.0 
        21 Gajewski Sebastian             2        66      0     10    0.00    15.2 
        22 Żmidziński Grzegorz            2        32      0     18    0.00    56.3 
        23 Mackiewicz Andrzej             2        25      0      1    0.00     4.0 
        24 Orłowski Grzegorz              2        29      0      5    0.00    17.2 
        25 Korowajczyk Dariusz            1        14      0      2    0.00    14.3 
        26 Torowicz Paweł                 1         4      0      0    0.00     0.0 
        27 Stępień Marek                  1        22      0      4    0.00    18.2 
        28 Jelski Sebastian               1        22      0      3    0.00    13.6 
        29 Hołowaty Piotr                 1        35      0      4    0.00    11.4 
        30 Czyżewski Urszula i Andrzej    1        16      0      1    0.00     6.3 
        31 Wilk Marek                     1        19      0      7    0.00    36.8 
        32 Stachowicz Wojciech            1        16      0      2    0.00    12.5 
        33 Pietrzyk Piotr                 1        45      0     15    0.00    33.3 
        34 Kubicki Filip                  1         8      0      2    0.00    25.0 
        35 Milewski Mariusz               1         9      0      0    0.00     0.0 
        36 Ozdoba Mirosław                1        32      0      8    0.00    25.0 
xGołębie 2017 AS-Soft (c) Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                                                               PZHGP Okręg Koszalin Oddział 480 Sławno                                                       
        Lot nr: 13 Wittenberge 5, odbyty w dniu: 15.07.2017.
        Punktacja GMP Punkty + Konk
        ┌────┬──────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬──────┬─────┬───────┬─────┐
        │Lp. │Nazwisko, Imie                │Nr.│ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │ Lot  │Razem│Razem  │Konk/│
        |    |                              |Sek|  1   |  2   |  3   |  4   |  5   |  6   |  7   |  8   |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |konk.|punkty |Wkł.%|
        └────┴──────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴──────┴─────┴───────┴─────┘
            1 Wójcik Mariusz                  2       0      0      0      0      5      0      5      5      5      5      5      5      4     39 1536.98  16.3 
            2 Drzewiecki Tomasz               1       0      0      0      0      5      0      5      3      5      5      5      5      5     38 1460.47  21.1 
            3 Bukowski Adam                   1       0      0      0      0      5      0      5      5      3      1      5      5      5     34 1328.85  18.3 
            4 Ulatowski Dariusz               1       0      0      0      0      3      0      5      3      5      4      3      1      4     28 1045.75  11.6 
            5 Gawin Józef                     1       0      0      0      0      2      0      4      2      5      4      2      3      5     27 1043.79  16.9 
            6 Wastowski Dariusz               2       0      0      0      0      4      0      0      5      4      4      0      0      0     17  717.40  13.8 
            7 Gostyński Zbigniew              2       0      0      0      0      5      0      5      3      4      0      0      0      0     17  672.52  20.7 
            8 Gostyński Robert                2       0      0      0      0      4      0      3      5      0      0      0      0      0     12  541.61  20.6 
            9 Młodojewski Sylwester           2      --     --      0      0      2      0      4      4      3     --     --     --     --     13  541.07  14.5 
           10 Ozdoba Mirosław                 1       0      0      0      0      4      0      5      3      1      0      0      0      0     13  520.61  15.5 
           11 Kozera Norbert                  1       0      0      0      0      0      0      1      2      4     --      1      0     --      8  317.02   7.5 
           12 Socha Ryszard                   2       0      0      0      0      4      0      1      2      0      0      0      0      0      7  293.44  16.1 
           13 Żmidziński Dominik              2       0      0      0      0      0      0      3      1      0     --     --     --     --      4  156.63  12.5 
           14 Gliwa Jerzy                     2       0      0      0      0      2      0      0      0      0      0      0      0     --      2   75.21   8.9 
           15 Stępień Marek                   1       0      0      0      0      2      0      0      0      0     --      0      0      0      2   70.31   5.5 
           16 Skórzewski Edward               2       0      0      0      0      2      0     --      0     --      0     --      0      0      2   65.04   9.4 
           17 Zawiślak Mariusz                2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   3.7 
           18 Mora Józef                      2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  11.8 
           19 Tulula Bartosz                  2       0      0      0     --      0     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           20 Stach Rafał                     2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   2.5 
           21 Mazurkiewicz Dariusz            2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  14.5 
           22 Nowakowski Zbigniew             2      --     --     --     --      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           23 Wastowski Zygmunt               2      --      0      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           24 Muchowski Andrzej               2      --     --     --     --     --     --      0     --      0     --      0      0      0      0    0.00   0.0 
           25 Kryczka Henryk                  2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --     --      0    0.00   5.6 
           26 Nestoruk Zdzisław               2       0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           27 Kubisiak Franciszek             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  18.3 
           28 Kulczyk Jerzy                   2       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0     --      0      0    0.00   4.6 
           29 Wojtaluk Krzysztof              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  21.8 
           30 Dzienisz Stanisław              2      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0     --      0      0    0.00   4.7 
           31 Kuniszewski Tomasz              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --     --      0    0.00  10.7 
           32 Gajewski Sebastian              2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  12.1 
           33 Żmidziński Grzegorz             2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  23.2 
           34 Mackiewicz Andrzej              2       0      0      0      0      0      0     --      0      0      0      0      0      0      0    0.00  14.6 
           35 Bińczyk Andrzej                 2       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00  12.0 
           36 Orłowski Grzegorz               2       0      0      0      0      0     --      0     --      0     --      0     --      0      0    0.00  13.9 
           37 Bobecki Jan                     1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --     --     --      0    0.00   7.5 
           38 Korowajczyk Dariusz             1       0      0      0      0      0      0     --     --      0     --      0     --      0      0    0.00   3.1 
           39 Torowicz Paweł                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   8.7 
           40 Jelski Sebastian                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   9.1 
           41 Hołowaty Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  13.4 
           42 Kaczmarek Tomasz                1       0      0      0      0      0      0     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.8 
           43 Głowacki Jan                    1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0    0.00   7.7 
           44 Czyżewski Urszula i Andrzej     1      --      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0     --      0      0    0.00   4.9 
           45 Wilk Marek                      1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  17.1 
           46 Stachowicz Wojciech             1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00   7.7 
           47 Pietrzyk Piotr                  1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0    0.00  15.2 
           48 Surdy Paweł                     1       0     --      0      0      0      0      0      0     --     --     --     --     --      0    0.00   2.2 
           49 Kubicki Filip                   1       0      0      0      0      0     --      0      0      0     --      0      0      0      0    0.00  16.3 
           50 Firkowski Leszek                1      --      0     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --     --      0    0.00   0.0 
           51 Milewski Mariusz                1       0      0      0      0      0      0      0      0      0      0      0     --      0      0    0.00   3.5