PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.               
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Nowogard z dnia 17.05.20                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:38:59.  N 15:07:01.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  125.368 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   49                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2203                           
      5.Ilość konkursów.......................:  441                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1819.41                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1658.29                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,18,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,35,29                         
     10.Sredni czas trwania konkursu..........: 6 min. 41 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :Słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:Pochmurno                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna 5 z 50 [ 1]                                      
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Sławno                  │   29   │ 1327   │  268  │20.20│      
          │ 2  │ Domachowo               │   20   │  876   │  173  │19.75│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   49   │ 2203   │  441  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Kamil Rybak                                                               
      784-455-035                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                                                                             
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Nowogard, w dniu 17.05.20                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Kaczmarek Krzysztof             1   14              G M  8:18:59  1   1819.41   0.45  68- 11-  5  125.509  15.000                                        
     2 Kaczmarek Krzysztof             1   38              G M  8:19:03  1   1817.65   0.91   2  <  98>  125.509  14.990                                        
     3 Mora Józef i Rafał              1   30              G M  8:21:45  1   1814.36   1.36  86- 45-  5  130.180  14.990                                        
     4 Mora Józef i Rafał              1    6              G M  8:21:52  1   1811.41   1.82   2  <   7>  130.180  14.980                                        
     5 Rybak Kamil i Krzysztof         2   31             RG M  8:35:45  1   1808.47   2.27  38- 28-  5  155.076  14.970                                        
     6 Wójcik Mariusz                  2   24              G M  8:14:44  1   1805.56   2.72  72- 29-  5  116.880  14.970                                        
     7 Mora Józef i Rafał              1   63             R  -  8:22:06  1   1805.55   3.18   3  <  12>  130.180   0.000                                        
     8 Nowakowski Zbigniew             2   20             RG M  8:13:54  1   1803.79   3.63  32-  9-  5  115.262  14.950                                        
     9 Nowakowski Zbigniew             2   19             RG M  8:14:03  1   1799.56   4.09   2  <  10>  115.262  14.950                                        
    10 Nowakowski Zbigniew             2   39             RG M  8:14:13  1   1794.89   4.54   3  <  12>  115.262  14.940                                        
    11 Wastowski Dariusz               2   37             RG M  8:13:10  1   1790.71   4.99  33- 11-  5  113.113  14.930                                        
    12 Mora Józef i Rafał              1   23              G M  8:22:52  1   1786.55   5.45   4  <  12>  130.180  14.920                                        
    12 Mora Józef i Rafał              1   47              G M  8:22:52  1   1786.55   5.45   5  <  16>  130.180  14.920                                        
    12 Nowakowski Zbigniew             2   26             RG M  8:14:31  1   1786.55   5.45   4  <  34>  115.262  14.920                                        
    15 Gawin Józef                     1   16              G M  8:26:57  1   1786.32   6.81  33-  1-  1  137.457  14.900                                        
    16 Mora Józef i Rafał              1   12              G M  8:22:54  1   1785.73   7.26   6  <  16>  130.180  14.900                                        
    16 Mora Józef i Rafał              1   34              G M  8:22:54  1   1785.73   7.26   7  < 106>  130.180   0.000                                        
    18 Rut Piotr                       1   20              G M  8:25:24  1   1784.01   8.17  28-  6-  5  134.514  14.880                                        
    19 Rut Piotr                       1   13              G M  8:25:25  1   1783.61   8.62   2  <  43>  134.514  14.880                                        
    20 Miśkiewicz B. i S.              1   45             RG M  8:27:24  1   1781.12   9.08  83- 25-  5  137.859  14.870                                        
    21 Miśkiewicz B. i S.              1   71             R  -  8:27:25  1   1780.74   9.53   2  <  22>  137.859   0.000                                        
    22 Miśkiewicz B. i S.              1    5              G M  8:27:27  1   1779.97   9.99   3  <  24>  137.859  14.860                                        
    23 Głowacki Janusz                 1   73             R  -  8:21:57  1   1779.22  10.44  81- 20-  5  128.015   0.000                                        
    24 Miśkiewicz B. i S.              1   14              G M  8:27:29  1   1779.21  10.89   4  <  24>  137.859  14.840                                        
    24 Miśkiewicz B. i S.              1   89             R  -  8:27:29  1   1779.21  10.89   5  <  26>  137.859   0.000                                        
    26 Miśkiewicz B. i S.              1   21              G M  8:27:31  1   1778.44  11.80   6  <  83>  137.859  14.830                                        
    27 Rybak Kamil i Krzysztof         2   20              G M  8:37:15  1   1777.38  12.26   2  <  29>  155.076  14.820                                        
    28 Ozdoba Mirosław                 1   20              G M  8:20:44  1   1777.13  12.71  37-  5-  5  125.702  14.820                                        
    29 Rybak Kamil i Krzysztof         2   35             RG M  8:37:19  1   1776.02  13.16   3  <  30>  155.076  14.810                                        
    30 Rybak Kamil i Krzysztof         2   30             RG M  8:37:22  1   1775.00  13.62   4  <  33>  155.076  14.800                                        
    31 Jelski Sebastian                1    7              G M  8:19:26  1   1771.94  14.07  45- 10-  5  123.032  14.800                                        
    32 Jelski Sebastian                1   44             RG M  8:19:29  1   1770.67  14.53   2  < 109>  123.032  14.790                                        
    33 Rybak Kamil i Krzysztof         2   23              G M  8:37:35  1   1770.61  14.98   5  <  37>  155.076  14.780                                        
    34 Nowakowski Zbigniew             2   21             RG M  8:15:06  1   1770.54  15.43   5  <  54>  115.262  14.770                                        
    35 Gajewski Marian                 2   47             RG M  8:19:45  1   1770.44  15.89 113- 22-  5  123.488  14.770                                        
    35 Gajewski Marian                 2   74                -  8:19:45  1   1770.44  15.89   2  <  39>  123.488   0.000                                        
    37 Rybak Kamil i Krzysztof         2   36             RG M  8:37:36  1   1770.27  16.80   6  <  49>  155.076   0.000                                        
    38 Mentel Jacek                    2   53             R  -  8:15:07  1   1770.21  17.25  58-  5-  2  115.270   0.000                                        
    39 Gajewski Marian                 2   82                -  8:19:46  1   1770.01  17.70   3  <  40>  123.488   0.000                                        
    40 Gajewski Marian                 2   40              G M  8:19:47  1   1769.59  18.16   4  <  44>  123.488  14.730                                        
    40 Superson Grzegorz               1   55             R  -  8:23:29  1   1769.59  18.16  57- 15-  5  130.035   0.000                                        
    42 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   21              G M  8:17:19  1   1769.22  19.06  55- 22-  5  119.098  14.720                                        
    43 Rut Piotr                       1   30             RG M  8:26:03  1   1768.76  19.52   3  < 211>  134.514  14.710                                        
    44 Gajewski Marian                 2   76                -  8:19:50  1   1768.33  19.97   5  <  47>  123.488   0.000                                        
    45 Bukowski Adam                   1    6              G M  8:23:41  1   1768.07  20.43  27- 15-  5  130.277  14.700                                        
    46 Drzewiecki Tomasz               1   57             R  -  8:27:47  1   1767.96  20.88  59- 11-  5  137.518   0.000                                        
    47 Gajewski Marian                 2  123             R  -  8:19:51  1   1767.90  21.33   6  <  51>  123.488   0.000                                        
    48 Drzewiecki Tomasz               1    8              G M  8:27:49  1   1767.21  21.79   2  < 272>  137.518  14.680                                        
    49 Rybak Kamil i Krzysztof         2   10              G M  8:37:46  1   1766.91  22.24   7  <  63>  155.076   0.000                                        
    50 Superson Sebastian              1   27             RG M  8:22:17  1   1766.74  22.70  52-  4-  3  127.706  14.670                                        
    51 Gajewski Marian                 2  106             R  -  8:19:54  1   1766.64  23.15   7  <  52>  123.488   0.000                                        
    52 Gajewski Marian                 2   14              G M  8:19:58  1   1764.96  23.60   8  <  66>  123.488  14.650                                        
    53 Głowacki Janusz                 1   60             R  -  8:22:37  1   1762.89  24.06   2  <  75>  128.015   0.000                                        
    54 Nowakowski Zbigniew             2   33             RG M  8:15:24  1   1762.42  24.51   6  < 193>  115.262   0.000                                        
    55 Ulatowski Dariusz               1    6              G M  8:21:49  1   1762.36  24.97  50- 10-  5  126.567  14.630                                        
    56 Wójcik Mariusz                  2   16              G M  8:16:22  1   1761.13  25.42   2  <  57>  116.880  14.620                                        
    57 Wójcik Mariusz                  2   77                -  8:16:24  1   1760.24  25.87   3  <  58>  116.880   0.000                                        
    58 Wójcik Mariusz                  2   25              G M  8:16:26  1   1759.36  26.33   4  <  59>  116.880  14.610                                        
    59 Wójcik Mariusz                  2   78             R  -  8:16:27  1   1758.92  26.78   5  <  62>  116.880   0.000                                        
    60 Kruk Robert                     2   46             RG M  8:11:26  1   1758.31  27.24  44-  6-  5  108.019  14.600                                        
    61 Superson Sebastian              1   29             RG M  8:22:38  1   1758.23  27.69   2  <  73>  127.706  14.590                                        
    62 Wójcik Mariusz                  2   54                -  8:16:29  1   1758.04  28.14   6  <  64>  116.880   0.000                                        
    63 Rybak Kamil i Krzysztof         2   11              G M  8:38:13  1   1757.90  28.60   8  <  65>  155.076   0.000                                        
    64 Wójcik Mariusz                  2   17              G M  8:16:30  1   1757.59  29.05   7  <  68>  116.880  14.570                                        
    65 Rybak Kamil i Krzysztof         2   37             RG M  8:38:14  1   1757.57  29.51   9  <  67>  155.076   0.000                                        
    66 Gajewski Marian                 2   50             RG M  8:20:16  1   1757.42  29.96   9  <  82>  123.488  14.560                                        
    67 Rybak Kamil i Krzysztof         2   22              G M  8:38:17  1   1756.57  30.41  10  <  71>  155.076   0.000                                        
    68 Wójcik Mariusz                  2   41             RG M  8:16:33  1   1756.27  30.87   8  <  77>  116.880  14.540                                        
    69 Kalisz Wiesław                  2   16              G M  8:09:26  1   1755.61  31.32  36-  3-  3  104.342  14.540                                        
    70 Milewski Mariusz                1    5              G M  8:24:16  1   1755.59  31.77  29-  5-  5  130.382  14.530                                        
    71 Rybak Kamil i Krzysztof         2   14              G M  8:38:20  1   1755.58  32.23  11  <  71>  155.076   0.000                                        
    71 Rybak Kamil i Krzysztof         2   38             RG M  8:38:20  1   1755.58  32.23  12  <  79>  155.076   0.000                                        
    73 Superson Sebastian              1   64             R  -  8:22:45  1   1755.41  33.14   3  < 233>  127.706   0.000                                        
    74 Kalisz Wiesław                  2   13             RG M  8:09:27  1   1755.12  33.59   2  < 126>  104.342  14.500                                        
    75 Głowacki Janusz                 1   29              G M  8:22:58  1   1754.43  34.04   3  < 163>  128.015  14.500                                        
    76 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   14              G M  8:17:54  1   1754.02  34.50   2  <  79>  119.098  14.490                                        
    77 Wójcik Mariusz                  2   31             RG M  8:16:39  1   1753.64  34.95   9  < 115>  116.880   0.000                                        
    78 Nowak Tomasz i Sylwester        1   30             RG M  8:26:20  1   1753.61  35.41  14-  1-  1  133.859  14.470                                        
    79 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   15              G M  8:17:55  1   1753.59  35.86   3  <  86>  119.098  14.470                                        
    79 Rybak Kamil i Krzysztof         2    9              G M  8:38:26  1   1753.59  35.86  13  <  84>  155.076   0.000                                        
    81 Marszałek Kazimierz             2   17              G M  8:12:55  1   1753.29  36.77  21-  3-  3  110.311  14.450                                        
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
    82 Gajewski Marian                 2   93                -  8:20:27  1   1752.85  37.22  10  < 248>  123.488   0.000                                        
    83 Miśkiewicz B. i S.              1   49             RG M  8:28:39  1   1752.82  37.68   7  <  94>  137.859  14.440                                        
    84 Rybak Kamil i Krzysztof         2    2              G M  8:38:31  1   1751.94  38.13  14  <  87>  155.076   0.000                                        
    85 Socha Ryszard                   2   51             R  -  8:10:36  1   1751.27  38.58  66-  9-  5  106.127   0.000                                        
    86 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   46             RG M  8:18:01  1   1751.01  39.04   4  <  88>  119.098  14.420                                        
    87 Rybak Kamil i Krzysztof         2    4              G M  8:38:35  1   1750.62  39.49  15  <  90>  155.076   0.000                                        
    88 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   44             RG M  8:18:02  1   1750.58  39.95   5  <  88>  119.098  14.410                                        
    88 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   32             RG M  8:18:02  1   1750.58  39.95   6  <  95>  119.098   0.000                                        
    90 Rybak Kamil i Krzysztof         2    7              G M  8:38:36  1   1750.29  40.85  16  <  91>  155.076   0.000                                        
    91 Rybak Kamil i Krzysztof         2   18              G M  8:38:41  1   1748.65  41.31  17  <  91>  155.076   0.000                                        
    91 Rybak Kamil i Krzysztof         2    8              G M  8:38:41  1   1748.65  41.31  18  < 137>  155.076   0.000                                        
    93 Superson Grzegorz               1   15              G M  8:24:22  1   1748.57  42.22   2  < 206>  130.035  14.370                                        
    94 Miśkiewicz B. i S.              1   26              G M  8:28:51  1   1748.37  42.67   8  <  97>  137.859   0.000                                        
    95 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   35             RG M  8:18:08  1   1748.01  43.12   7  <  95>  119.098   0.000                                        
    95 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   18              G M  8:18:08  1   1748.01  43.12   8  < 104>  119.098   0.000                                        
    97 Miśkiewicz B. i S.              1   62             R  -  8:28:52  1   1748.00  44.03   9  < 161>  137.859   0.000                                        
    98 Kaczmarek Krzysztof             1   27              G M  8:21:50  1   1747.23  44.48   3  < 113>  125.509  14.340                                        
    99 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1    4              G M  8:26:29  1   1746.56  44.94  51- 13-  5  133.583  14.330                                        
   100 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   47              G M  8:26:32  1   1745.42  45.39   2  < 101>  133.583  14.320                                        
   101 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   23             RG M  8:26:33  1   1745.04  45.85   3  < 102>  133.583  14.320                                        
   102 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   27             RG M  8:26:35  1   1744.28  46.30   4  < 105>  133.583  14.310                                        
   103 Milewski Mariusz                1   12              G M  8:24:45  1   1744.24  46.75   2  < 161>  130.382  14.300                                        
   104 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   40             RG M  8:18:17  1   1744.17  47.21   9  < 164>  119.098   0.000                                        
   105 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   18              G M  8:26:36  1   1743.90  47.66   5  < 225>  133.583  14.290                                        
   106 Mora Józef i Rafał              1   68             R  -  8:24:39  1   1743.87  48.12   8  < 107>  130.180   0.000                                        
   107 Mora Józef i Rafał              1   40              G M  8:24:40  1   1743.48  48.57   9  < 112>  130.180   0.000                                        
   108 Głowacki Jan                    1   57             R  -  8:23:37  1   1743.19  49.02  29-  5-  4  128.328   0.000                                        
   109 Jelski Sebastian                1   41             RG M  8:20:35  1   1743.07  49.48   3  < 156>  123.032  14.260                                        
   110 Tulula Bartłomiej               1   13              G M  8:23:25  1   1741.88  49.93  39-  7-  5  127.883  14.260                                        
   111 Ozdoba Mirosław                 1    4              G M  8:22:10  1   1741.83  50.39   2  < 128>  125.702  14.250                                        
   112 Mora Józef i Rafał              1   31              G M  8:24:48  1   1740.37  50.84  10  < 116>  130.180   0.000                                        
   113 Kaczmarek Krzysztof             1   74             R  -  8:22:08  1   1739.96  51.29   4  < 119>  125.509   0.000                                        
   114 Bukowski Adam                   1   12              G M  8:24:53  1   1739.73  51.75   2  < 120>  130.277  14.230                                        
   115 Wójcik Mariusz                  2   13              G M  8:17:11  1   1739.72  52.20  10  < 118>  116.880   0.000                                        
   116 Mora Józef i Rafał              1   80             R  -  8:24:50  1   1739.60  52.66  11  < 121>  130.180   0.000                                        
   117 Ulatowski Dariusz               1   29              G M  8:22:46  1   1739.35  53.11   2  < 124>  126.567  14.210                                        
   118 Wójcik Mariusz                  2    4              G M  8:17:12  1   1739.29  53.56  11  < 153>  116.880   0.000                                        
   119 Kaczmarek Krzysztof             1   36              G M  8:22:10  1   1739.16  54.02   5  < 123>  125.509  14.200                                        
   120 Bukowski Adam                   1   13              G M  8:24:55  1   1738.96  54.47   3  < 130>  130.277  14.190                                        
   121 Mora Józef i Rafał              1   42              G M  8:24:52  1   1738.83  54.93  12  < 122>  130.180   0.000                                        
   122 Mora Józef i Rafał              1   13              G M  8:24:53  1   1738.44  55.38  13  < 125>  130.180   0.000                                        
   123 Kaczmarek Krzysztof             1    8              G M  8:22:12  1   1738.35  55.83   6  < 131>  125.509  14.170                                        
   124 Ulatowski Dariusz               1   47             RG M  8:22:50  1   1737.76  56.29   3  < 155>  126.567  14.160                                        
   125 Mora Józef i Rafał              1   32              G M  8:24:55  1   1737.66  56.74  14  < 127>  130.180   0.000                                        
   126 Kalisz Wiesław                  2   15              G M  8:10:03  1   1737.59  57.19   3          104.342  14.150                                        
   127 Mora Józef i Rafał              1   61             R  -  8:24:56  1   1737.28  57.65  15  < 129>  130.180   0.000                                        
   128 Ozdoba Mirosław                 1   29             RG M  8:22:22  1   1737.02  58.10   3  < 160>  125.702  14.130                                        
   129 Mora Józef i Rafał              1   16              G M  8:24:57  1   1736.89  58.56  16  < 132>  130.180   0.000                                        
   130 Bukowski Adam                   1    5              G M  8:25:02  1   1736.26  59.01   4  < 204>  130.277  14.120                                        
   131 Kaczmarek Krzysztof             1   31              G M  8:22:19  1   1735.55  59.46   7  < 187>  125.509   0.000                                        
   132 Mora Józef i Rafał              1    7              G M  8:25:02  1   1734.96  59.92  17  < 133>  130.180   0.000                                        
   133 Mora Józef i Rafał              1   76             R  -  8:25:04  1   1734.19  60.37  18  < 144>  130.180   0.000                                        
   134 Socha Ryszard                   2   17              G M  8:11:12  1   1734.10  60.83   2  < 135>  106.127  14.090                                        
   135 Socha Ryszard                   2   33              G M  8:11:13  1   1733.63  61.28   3  < 138>  106.127  14.090                                        
   136 Mazurkiewicz Dariusz            2   31             RG M  8:16:41  1   1733.40  61.73  40-  8-  5  115.589  14.080                                        
   137 Rybak Kamil i Krzysztof         2   17              G M  8:39:28  1   1733.34  62.19  19  < 140>  155.076   0.000                                        
   138 Socha Ryszard                   2   28              G M  8:11:14  1   1733.16  62.64   4  < 142>  106.127  14.070                                        
   139 Skóra Marcin                    1   15              G M  8:31:48  1   1732.96  63.10 105- 23-  5  141.756  14.060                                        
   140 Rybak Kamil i Krzysztof         2   12              G M  8:39:31  1   1732.37  63.55  20  < 184>  155.076   0.000                                        
   141 Skóra Marcin                    1    9              G M  8:31:50  1   1732.25  64.00   2  < 152>  141.756  14.050                                        
   142 Socha Ryszard                   2   57             R  -  8:11:16  1   1732.21  64.46   5  < 143>  106.127   0.000                                        
   143 Socha Ryszard                   2   12              G M  8:11:17  1   1731.74  64.91   6  < 145>  106.127  14.030                                        
   144 Mora Józef i Rafał              1   46              G M  8:25:11  1   1731.50  65.37  19  < 150>  130.180   0.000                                        
   145 Marszałek Kazimierz             2    5              G M  8:13:43  1   1731.27  65.82   2  < 258>  110.311  14.020                                        
   145 Socha Ryszard                   2    8              G M  8:11:18  1   1731.27  65.82   7  < 149>  106.127  14.020                                        
   147 Michałowski B. Stachowicz W.    1   19              G M  8:24:59  1   1730.93  66.73  55- 16-  5  129.791  14.000                                        
   148 Bartosz Krzysztof               2   33             RG M  8:21:35  1   1730.42  67.18  34-  2-  2  123.869  14.000                                        
   149 Socha Ryszard                   2   52             R  -  8:11:20  1   1730.33  67.64   8  < 278>  106.127   0.000                                        
   150 Mora Józef i Rafał              1   45              G M  8:25:16  1   1729.58  68.09  20  < 169>  130.180   0.000                                        
   151 Opioła Krzysztof                2   22              G M  8:11:02  1   1729.47  68.54  54-  5-  5  105.555  13.980                                        
   152 Skóra Marcin                    1   12              G M  8:31:58  1   1729.44  69.00   3  < 292>  141.756  13.970                                        
   153 Wójcik Mariusz                  2   52                -  8:17:35  1   1729.42  69.45  12  < 159>  116.880   0.000                                        
   154 Tulula Bartłomiej               1    5              G M  8:23:57  1   1729.32  69.90   2  < 203>  127.883  13.960                                        
   155 Ulatowski Dariusz               1   45             RG M  8:23:13  1   1728.66  70.36   4  < 180>  126.567  13.950                                        
   156 Jelski Sebastian                1    9              G M  8:21:14  1   1727.17  70.81   4  < 177>  123.032  13.940                                        
   157 Opioła Krzysztof                2   37             RG M  8:11:07  1   1727.11  71.27   2  < 168>  105.555  13.940                                        
   158 Michałowski B. Stachowicz W.    1   65             R  -  8:25:10  1   1726.71  71.72   2  < 214>  129.791   0.000                                        
   159 Wójcik Mariusz                  2   66             R  -  8:17:43  1   1726.02  72.17  13  < 167>  116.880   0.000                                        
   160 Ozdoba Mirosław                 1   21              G M  8:22:51  1   1725.49  72.63   4  < 435>  125.702  13.920                                        
   161 Milewski Mariusz                1    6              G M  8:25:34  1   1725.39  73.08   3  < 217>  130.382  13.910                                        
   161 Miśkiewicz B. i S.              1   86             R  -  8:29:54  1   1725.39  73.08  10  < 165>  137.859   0.000                                        
   163 Głowacki Janusz                 1    1              G M  8:24:13  1   1724.88  73.99   4  < 170>  128.015  13.900                                        
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   164 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   25              G M  8:19:03  1   1724.81  74.44  10  < 205>  119.098   0.000                                        
   165 Miśkiewicz B. i S.              1   20              G M  8:29:56  1   1724.68  74.90  11  < 165>  137.859   0.000                                        
   165 Miśkiewicz B. i S.              1    1              G M  8:29:56  1   1724.68  74.90  12  < 171>  137.859   0.000                                        
   167 Wójcik Mariusz                  2   51             R  -  8:17:47  1   1724.32  75.81  14  < 257>  116.880   0.000                                        
   168 Opioła Krzysztof                2   29              G M  8:11:13  1   1724.29  76.26   3  < 305>  105.555  13.860                                        
   169 Mora Józef i Rafał              1   39              G M  8:25:30  1   1724.24  76.71  21  < 178>  130.180   0.000                                        
   170 Głowacki Janusz                 1   49             RG M  8:24:15  1   1724.11  77.17   5  < 174>  128.015  13.850                                        
   171 Miśkiewicz B. i S.              1   27              G M  8:29:58  1   1723.96  77.62  13  < 172>  137.859   0.000                                        
   172 Miśkiewicz B. i S.              1   16              G M  8:29:59  1   1723.60  78.08  14  < 172>  137.859   0.000                                        
   172 Miśkiewicz B. i S.              1   77             R  -  8:29:59  1   1723.60  78.08  15  < 175>  137.859   0.000                                        
   174 Głowacki Janusz                 1    5              G M  8:24:17  1   1723.33  78.98   6  < 184>  128.015  13.820                                        
   175 Miśkiewicz B. i S.              1    7              G M  8:30:00  1   1723.24  79.44  16  < 175>  137.859   0.000                                        
   175 Miśkiewicz B. i S.              1   39             RG M  8:30:00  1   1723.24  79.44  17  < 179>  137.859   0.000                                        
   177 Jelski Sebastian                1   33             RG M  8:21:24  1   1723.14  80.34   5  < 243>  123.032  13.800                                        
   178 Mora Józef i Rafał              1    5              G M  8:25:33  1   1723.10  80.80  22  < 191>  130.180   0.000                                        
   179 Miśkiewicz B. i S.              1   13              G M  8:30:01  1   1722.88  81.25  18  < 181>  137.859   0.000                                        
   180 Ulatowski Dariusz               1   51                -  8:23:28  1   1722.78  81.71   5  < 239>  126.567   0.000                                        
   181 Miśkiewicz B. i S.              1   46             RG M  8:30:02  1   1722.52  82.16  19  < 181>  137.859   0.000                                        
   181 Miśkiewicz B. i S.              1   11              G M  8:30:02  1   1722.52  82.16  20  < 183>  137.859   0.000                                        
   183 Miśkiewicz B. i S.              1   81             R  -  8:30:04  1   1721.80  83.07  21  < 213>  137.859   0.000                                        
   184 Głowacki Janusz                 1   91             R  -  8:24:21  1   1721.79  83.52   7  < 184>  128.015   0.000                                        
   184 Głowacki Janusz                 1   83             R  -  8:24:21  1   1721.79  83.52   8  < 195>  128.015   0.000                                        
   184 Rybak Kamil i Krzysztof         2    5              G M  8:40:04  1   1721.79  83.52  21  < 188>  155.076   0.000                                        
   187 Kaczmarek Krzysztof             1    4              G M  8:22:54  1   1721.66  84.88   8  < 209>  125.509   0.000                                        
   188 Rybak Kamil i Krzysztof         2   41             RG M  8:40:05  1   1721.47  85.34  22  < 241>  155.076   0.000                                        
   189 Wastowski Dariusz               2    6              G M  8:15:43  1   1721.22  85.79   2  < 192>  113.113  13.720                                        
   190 Mazurkiewicz Dariusz            2   14              G M  8:17:10  1   1720.93  86.25   2  < 240>  115.589  13.710                                        
   191 Mora Józef i Rafał              1   90             R  -  8:25:39  1   1720.82  86.70  23  < 197>  130.180   0.000                                        
   192 Wastowski Dariusz               2   30             RG M  8:15:44  1   1720.79  87.15   3  < 194>  113.113  13.700                                        
   193 Nowakowski Zbigniew             2    9              G M  8:16:59  1   1720.76  87.61   7  < 198>  115.262   0.000                                        
   194 Wastowski Dariusz               2   40             RG M  8:15:45  1   1720.35  88.06   4  < 199>  113.113  13.680                                        
   195 Głowacki Janusz                 1   39             RG M  8:24:25  1   1720.25  88.52   9  < 196>  128.015  13.680                                        
   196 Głowacki Janusz                 1   18              G M  8:24:26  1   1719.86  88.97  10  < 249>  128.015   0.000                                        
   197 Mora Józef i Rafał              1   79             R  -  8:25:42  1   1719.68  89.42  24  < 202>  130.180   0.000                                        
   198 Nowakowski Zbigniew             2   10              G M  8:17:02  1   1719.47  89.88   8  < 223>  115.262   0.000                                        
   199 Wastowski Dariusz               2    4              G M  8:15:48  1   1719.04  90.33   5  < 220>  113.113  13.650                                        
   200 Błaszczyk Ryszard               1    7              G M  8:24:42  1   1718.93  90.79  22-  1-  1  128.404  13.640                                        
   201 Omazda Zbigniew                 1   18              G M  8:31:32  1   1718.61  91.24  29-  5-  5  140.124  13.640                                        
   202 Mora Józef i Rafał              1   74             R  -  8:25:45  1   1718.55  91.69  25  < 216>  130.180   0.000                                        
   203 Tulula Bartłomiej               1    1              G M  8:24:25  1   1718.47  92.15   3  < 207>  127.883  13.620                                        
   204 Bukowski Adam                   1   20              G M  8:25:49  1   1718.32  92.60   5  < 208>  130.277  13.620                                        
   205 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   65             R  -  8:19:19  1   1718.17  93.05  11  < 277>  119.098   0.000                                        
   206 Superson Grzegorz               1   40             RG M  8:25:42  1   1717.77  93.51   3  < 229>  130.035  13.600                                        
   207 Tulula Bartłomiej               1   16              G M  8:24:27  1   1717.70  93.96   4  < 210>  127.883  13.600                                        
   208 Bukowski Adam                   1   18              G M  8:25:51  1   1717.56  94.42   6  < 215>  130.277   0.000                                        
   209 Kaczmarek Krzysztof             1   44             RG M  8:23:05  1   1717.34  94.87   9  < 291>  125.509   0.000                                        
   210 Tulula Bartłomiej               1   27             RG M  8:24:29  1   1716.93  95.32   5  < 401>  127.883  13.570                                        
   211 Rut Piotr                       1   16              G M  8:28:22  1   1716.47  95.78   4  < 211>  134.514  13.570                                        
   211 Rut Piotr                       1   14              G M  8:28:22  1   1716.47  95.78   5  < 336>  134.514  13.570                                        
   213 Miśkiewicz B. i S.              1   43             RG M  8:30:19  1   1716.44  96.69  22  < 329>  137.859   0.000                                        
   214 Michałowski B. Stachowicz W.    1   22              G M  8:25:37  1   1716.43  97.14   3  < 224>  129.791  13.550                                        
   215 Bukowski Adam                   1   10              G M  8:25:55  1   1716.05  97.59   7  < 219>  130.277   0.000                                        
   216 Mora Józef i Rafał              1   55             R  -  8:25:52  1   1715.91  98.05  26  < 218>  130.180   0.000                                        
   217 Milewski Mariusz                1   27             RG M  8:26:00  1   1715.55  98.50   4  < 269>  130.382  13.530                                        
   218 Mora Józef i Rafał              1   66             R  -  8:25:53  1   1715.53  98.96  27  < 226>  130.180   0.000                                        
   219 Bukowski Adam                   1   23             RG M  8:25:57  1   1715.30  99.41   8  < 289>  130.277   0.000                                        
   220 Wastowski Dariusz               2    5              G M  8:15:57  1   1715.13  99.86   6  < 222>  113.113   0.000                                        
   221 Kruk Robert                     2   22             RG M  8:12:59  1   1715.04 100.32   2  < 253>  108.019  13.500                                        
   222 Wastowski Dariusz               2   19             RG M  8:15:58  1   1714.70 100.77   7  < 259>  113.113   0.000                                        
   223 Nowakowski Zbigniew             2   23             RG M  8:17:14  1   1714.36 101.23   9          115.262   0.000                                        
   224 Michałowski B. Stachowicz W.    1   10              G M  8:25:43  1   1714.17 101.68   4  < 235>  129.791  13.480                                        
   225 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   21             RG M  8:27:57  1   1713.70 102.13   6  < 227>  133.583   0.000                                        
   226 Mora Józef i Rafał              1   94             R  -  8:25:58  1   1713.65 102.59  28  < 230>  130.180   0.000                                        
   227 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1    1              G M  8:28:00  1   1712.60 103.04   7  < 228>  133.583   0.000                                        
   228 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   44              G M  8:28:01  1   1712.24 103.50   8  < 236>  133.583   0.000                                        
   229 Superson Grzegorz               1   71             R  -  8:26:03  1   1709.86 103.95   4  < 231>  130.035   0.000                                        
   230 Mora Józef i Rafał              1   81             R  -  8:26:10  1   1709.15 104.40  29  < 256>  130.180   0.000                                        
   231 Superson Grzegorz               1   17              G M  8:26:05  1   1709.11 104.86   5  < 234>  130.035  13.430                                        
   232 Omazda Zbigniew                 1    8              G M  8:32:00  1   1708.83 105.31   2  < 237>  140.124  13.420                                        
   233 Superson Sebastian              1   17             RG M  8:24:44  1   1708.82 105.76   4          127.706  13.420                                        
   234 Superson Grzegorz               1   10              G M  8:26:08  1   1707.99 106.22   6  < 242>  130.035  13.410                                        
   235 Michałowski B. Stachowicz W.    1   14              G M  8:26:01  1   1707.40 106.67   5  < 296>  129.791  13.400                                        
   236 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   19             RG M  8:28:16  1   1706.77 107.13   9  < 244>  133.583   0.000                                        
   237 Omazda Zbigniew                 1   13              G M  8:32:06  1   1706.75 107.58   3  < 246>  140.124  13.390                                        
   238 Głowacki Jan                    1   28             RG M  8:25:12  1   1706.49 108.03   2  < 333>  128.328  13.380                                        
   239 Ulatowski Dariusz               1   16              G M  8:24:11  1   1706.14 108.49   6  < 300>  126.567  13.380                                        
   240 Mazurkiewicz Dariusz            2   33             RG M  8:17:45  1   1706.11 108.94   3  < 290>  115.589  13.370                                        
   241 Rybak Kamil i Krzysztof         2   43             RG M  8:40:56  1   1705.38 109.40  23  < 252>  155.076   0.000                                        
   242 Superson Grzegorz               1   24             RG M  8:26:18  1   1704.26 109.85   7  < 245>  130.035  13.360                                        
   243 Jelski Sebastian                1   27             RG M  8:22:12  1   1704.04 110.30   6  < 247>  123.032   0.000                                        
   244 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1    2              G M  8:28:24  1   1703.87 110.76  10  < 251>  133.583   0.000                                        
   245 Superson Grzegorz               1   22             RG M  8:26:20  1   1703.52 111.21   8  < 285>  130.035   0.000                                        
                                                      -   4 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   246 Omazda Zbigniew                 1    3              G M  8:32:16  1   1703.29 111.67   4  < 341>  140.124  13.330                                        
   247 Jelski Sebastian                1    8              G M  8:22:14  1   1703.26 112.12   7  < 311>  123.032   0.000                                        
   248 Gajewski Marian                 2   39              G M  8:22:31  1   1702.89 112.57  11  < 250>  123.488  13.320                                        
   249 Głowacki Janusz                 1    4              G M  8:25:12  1   1702.33 113.03  11  < 261>  128.015   0.000                                        
   250 Gajewski Marian                 2   29              G M  8:22:33  1   1702.11 113.48  12  < 254>  123.488   0.000                                        
   251 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   24             RG M  8:28:32  1   1700.97 113.94  11  < 255>  133.583   0.000                                        
   252 Rybak Kamil i Krzysztof         2   19              G M  8:41:11  1   1700.71 114.39  24  < 342>  155.076   0.000                                        
   253 Kruk Robert                     2   18              G M  8:13:31  1   1700.64 114.84   3  < 260>  108.019  13.280                                        
   254 Gajewski Marian                 2  117             R  -  8:22:40  1   1699.38 115.30  13  < 358>  123.488   0.000                                        
   255 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   52             R  -  8:28:37  1   1699.17 115.75  12  < 398>  133.583   0.000                                        
   256 Mora Józef i Rafał              1   33              G M  8:26:37  1   1699.11 116.21  30  < 264>  130.180   0.000                                        
   257 Wójcik Mariusz                  2    8              G M  8:18:48  1   1698.84 116.66  15  < 271>  116.880   0.000                                        
   258 Marszałek Kazimierz             2   12              G M  8:14:57  1   1698.40 117.11   3          110.311  13.250                                        
   259 Wastowski Dariusz               2    8              G M  8:16:36  1   1698.39 117.57   8  < 265>  113.113   0.000                                        
   260 Kruk Robert                     2   49             RG M  8:13:38  1   1697.52 118.02   4  < 350>  108.019  13.230                                        
   261 Głowacki Janusz                 1   45             RG M  8:25:25  1   1697.44 118.47  12  < 263>  128.015   0.000                                        
   262 Pietrzyk Piotr                  2   31              G M  8:18:51  1   1697.24 118.93  38-  4-  4  116.855  13.220                                        
   263 Głowacki Janusz                 1   58             R  -  8:25:26  1   1697.06 119.38  13  < 266>  128.015   0.000                                        
   264 Mora Józef i Rafał              1   83             R  -  8:26:43  1   1696.89 119.84  31  < 394>  130.180   0.000                                        
   265 Wastowski Dariusz               2   14              G M  8:16:40  1   1696.70 120.29   9  < 371>  113.113   0.000                                        
   266 Głowacki Janusz                 1   51                -  8:25:27  1   1696.69 120.74  14  < 270>  128.015   0.000                                        
   267 Głuch Włodzimierz               1    8              G M  8:26:26  1   1695.69 121.20  37-  5-  4  129.607  13.190                                        
   268 Hołowaty Piotr                  1   10              G M  8:25:05  1   1695.65 121.65  50-  4-  4  127.315  13.180                                        
   269 Milewski Mariusz                1    2              G M  8:26:55  1   1695.11 122.11   5          130.382  13.170                                        
   270 Głowacki Janusz                 1   57             R  -  8:25:32  1   1694.82 122.56  15  < 284>  128.015   0.000                                        
   271 Wójcik Mariusz                  2   74             R  -  8:18:58  1   1694.73 123.01  16  < 282>  116.880   0.000                                        
   272 Drzewiecki Tomasz               1   38             RG M  8:31:09  1   1694.62 123.47   3  < 274>  137.518  13.150                                        
   273 Zygan Tadeusz                   1    8              G M  8:29:04  1   1694.43 123.92  30-  4-  4  133.973  13.150                                        
   274 Drzewiecki Tomasz               1   62             R  -  8:31:10  1   1694.27 124.38   4  < 304>  137.518   0.000                                        
   275 Głuch Włodzimierz               1   28              G M  8:26:30  1   1694.21 124.83   2  < 275>  129.607  13.130                                        
   275 Głuch Włodzimierz               1   52             R  -  8:26:30  1   1694.21 124.83   3  < 307>  129.607   0.000                                        
   277 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   12              G M  8:20:18  1   1694.14 125.74  12  < 279>  119.098   0.000                                        
   278 Socha Ryszard                   2   21              G M  8:12:39  1   1693.97 126.19   9          106.127   0.000                                        
   279 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   20              G M  8:20:19  1   1693.74 126.65  13  < 280>  119.098   0.000                                        
   280 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2    8              G M  8:20:20  1   1693.34 127.10  14  < 281>  119.098   0.000                                        
   281 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   50             RG M  8:20:21  1   1692.94 127.55  15  < 312>  119.098   0.000                                        
   282 Wójcik Mariusz                  2   48             RG M  8:19:03  1   1692.69 128.01  17  < 326>  116.880   0.000                                        
   283 Wawrzyniak Krzysztof            1   11              G M  8:29:35  1   1692.63 128.46  31-  1-  1  134.705  13.080                                        
   284 Głowacki Janusz                 1   77             R  -  8:25:38  1   1692.57 128.92  16  < 288>  128.015   0.000                                        
   285 Superson Grzegorz               1   54             R  -  8:26:50  1   1692.43 129.37   9  < 287>  130.035   0.000                                        
   286 Zygan Tadeusz                   1   11              G M  8:29:10  1   1692.29 129.82   2  < 318>  133.973  13.060                                        
   287 Superson Grzegorz               1   20              G M  8:26:51  1   1692.06 130.28  10  < 324>  130.035   0.000                                        
   288 Głowacki Janusz                 1  103             R  -  8:25:40  1   1691.83 130.73  17  < 368>  128.015   0.000                                        
   289 Bukowski Adam                   1   17              G M  8:27:05  1   1690.08 131.18   9  < 328>  130.277   0.000                                        
   290 Mazurkiewicz Dariusz            2    3              G M  8:18:24  1   1689.90 131.64   4  < 321>  115.589  13.030                                        
   291 Kaczmarek Krzysztof             1   49             RG M  8:24:18  1   1689.22 132.09  10  < 426>  125.509   0.000                                        
   292 Skóra Marcin                    1   19              G M  8:33:56  1   1688.91 132.55   4  < 292>  141.756  13.020                                        
   292 Skóra Marcin                    1   28              G M  8:33:56  1   1688.91 132.55   5  < 295>  141.756  13.020                                        
   294 Pietrzyk Piotr                  2    3              G M  8:19:13  1   1688.25 133.45   2  < 313>  116.855  13.000                                        
   295 Skóra Marcin                    1    1              G M  8:33:59  1   1687.91 133.91   6  < 297>  141.756   0.000                                        
   296 Michałowski B. Stachowicz W.    1   56             R  -  8:26:54  1   1687.79 134.36   6  < 301>  129.791   0.000                                        
   297 Skóra Marcin                    1   35              G M  8:34:00  1   1687.57 134.82   7  < 298>  141.756   0.000                                        
   298 Skóra Marcin                    1   31              G M  8:34:01  1   1687.24 135.27   8  < 298>  141.756   0.000                                        
   298 Skóra Marcin                    1    4              G M  8:34:01  1   1687.24 135.27   9  < 306>  141.756   0.000                                        
   300 Ulatowski Dariusz               1   50             RG M  8:25:01  1   1687.19 136.18   7  < 303>  126.567   0.000                                        
   301 Michałowski B. Stachowicz W.    1   63             R  -  8:26:56  1   1687.06 136.63   7  < 301>  129.791   0.000                                        
   301 Michałowski B. Stachowicz W.    1   21              G M  8:26:56  1   1687.06 136.63   8  < 308>  129.791  12.950                                        
   303 Ulatowski Dariusz               1    3              G M  8:25:02  1   1686.81 137.54   8  < 317>  126.567   0.000                                        
   304 Drzewiecki Tomasz               1   45             RG M  8:31:32  1   1686.65 137.99   5  < 308>  137.518  12.930                                        
   305 Opioła Krzysztof                2   27              G M  8:12:35  1   1686.63 138.45   4  < 327>  105.555  12.930                                        
   306 Skóra Marcin                    1   39              G M  8:34:03  1   1686.57 138.90  10  < 316>  141.756   0.000                                        
   307 Głuch Włodzimierz               1   27              G M  8:26:51  1   1686.49 139.36   4  < 388>  129.607  12.910                                        
   308 Drzewiecki Tomasz               1   21             RG M  8:31:34  1   1685.96 139.81   6  < 308>  137.518  12.910                                        
   308 Drzewiecki Tomasz               1   25             RG M  8:31:34  1   1685.96 139.81   7  < 315>  137.518  12.910                                        
   308 Michałowski B. Stachowicz W.    1   61             R  -  8:26:59  1   1685.96 139.81   9  < 339>  129.791   0.000                                        
   311 Jelski Sebastian                1   40             RG M  8:22:59  1   1685.76 141.17   8  < 380>  123.032   0.000                                        
   312 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   29             RG M  8:20:39  1   1685.75 141.63  16  < 314>  119.098   0.000                                        
   313 Pietrzyk Piotr                  2   32              G M  8:19:21  1   1685.00 142.08   3  < 319>  116.855  12.870                                        
   314 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   54             R  -  8:20:41  1   1684.95 142.53  17  < 325>  119.098   0.000                                        
   315 Drzewiecki Tomasz               1   58             R  -  8:31:37  1   1684.93 142.99   8  < 323>  137.518   0.000                                        
   316 Skóra Marcin                    1    6              G M  8:34:09  1   1684.56 143.44  11  < 320>  141.756   0.000                                        
   317 Ulatowski Dariusz               1   28              G M  8:25:10  1   1683.82 143.89   9  < 337>  126.567   0.000                                        
   318 Zygan Tadeusz                   1   15              G M  8:29:35  1   1683.43 144.35   3  < 340>  133.973  12.840                                        
   319 Pietrzyk Piotr                  2    7              G M  8:19:25  1   1683.39 144.80   4          116.855  12.830                                        
   320 Skóra Marcin                    1   56             R  -  8:34:13  1   1683.23 145.26  12  < 322>  141.756   0.000                                        
   321 Mazurkiewicz Dariusz            2    9              G M  8:18:43  1   1682.11 145.71   5  < 334>  115.589  12.820                                        
   322 Skóra Marcin                    1   97             R  -  8:34:17  1   1681.90 146.16  13  < 419>  141.756   0.000                                        
   323 Drzewiecki Tomasz               1   50             RG M  8:31:46  1   1681.83 146.62   9  < 392>  137.518   0.000                                        
   324 Superson Grzegorz               1    4              G M  8:27:20  1   1681.49 147.07  11  < 332>  130.035   0.000                                        
   325 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2    5              G M  8:20:51  1   1680.99 147.53  18  < 367>  119.098   0.000                                        
   326 Wójcik Mariusz                  2   22              G M  8:19:32  1   1680.92 147.98  18  < 331>  116.880   0.000                                        
   327 Opioła Krzysztof                2   35              G M  8:12:48  1   1680.81 148.43   5          105.555  12.780                                        
                                                      -   5 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   328 Bukowski Adam                   1    3              G M  8:27:31  1   1680.63 148.89  10  < 345>  130.277   0.000                                        
   329 Miśkiewicz B. i S.              1   24              G M  8:32:02  1   1680.52 149.34  23  < 330>  137.859   0.000                                        
   330 Miśkiewicz B. i S.              1    9              G M  8:32:03  1   1680.18 149.80  24  < 356>  137.859   0.000                                        
   331 Wójcik Mariusz                  2   53                -  8:19:34  1   1680.12 150.25  19  < 335>  116.880   0.000                                        
   332 Superson Grzegorz               1    3              G M  8:27:24  1   1680.04 150.70  12  < 354>  130.035   0.000                                        
   333 Głowacki Jan                    1   46             RG M  8:26:24  1   1679.69 151.16   3  < 351>  128.328  12.740                                        
   334 Mazurkiewicz Dariusz            2   36             RG M  8:18:49  1   1679.67 151.61   6  < 360>  115.589   0.000                                        
   335 Wójcik Mariusz                  2    9              G M  8:19:36  1   1679.31 152.07  20  < 348>  116.880   0.000                                        
   336 Rut Piotr                       1    9              G M  8:30:08  1   1678.63 152.52   6          134.514   0.000                                        
   337 Ulatowski Dariusz               1   13              G M  8:25:24  1   1678.61 152.97  10          126.567   0.000                                        
   338 Mentel Jacek                    2   27              G M  8:18:45  1   1676.66 153.43   2  < 343>  115.270  12.700                                        
   339 Michałowski B. Stachowicz W.    1   69             R  -  8:27:25  1   1676.53 153.88  10  < 346>  129.791   0.000                                        
   340 Zygan Tadeusz                   1   13              G M  8:29:55  1   1676.41 154.33   4          133.973  12.690                                        
   341 Omazda Zbigniew                 1   25             RG M  8:33:36  1   1676.12 154.79   5          140.124  12.680                                        
   342 Rybak Kamil i Krzysztof         2   39             RG M  8:42:32  1   1675.89 155.24  25  < 361>  155.076   0.000                                        
   343 Mentel Jacek                    2   23              G M  8:18:47  1   1675.84 155.70   3  < 347>  115.270  12.670                                        
   344 Bartosz Krzysztof               2   21             RG M  8:23:55  1   1675.79 156.15   2          123.869  12.660                                        
   345 Bukowski Adam                   1    9              G M  8:27:45  1   1675.59 156.60  11  < 349>  130.277   0.000                                        
   346 Michałowski B. Stachowicz W.    1   50             RG M  8:27:29  1   1675.08 157.06  11  < 352>  129.791   0.000                                        
   347 Mentel Jacek                    2   52             R  -  8:18:49  1   1675.03 157.51   4  < 439>  115.270   0.000                                        
   348 Wójcik Mariusz                  2   34             RG M  8:19:47  1   1674.90 157.97  21  < 357>  116.880   0.000                                        
   349 Bukowski Adam                   1   11              G M  8:27:47  1   1674.87 158.42  12  < 353>  130.277   0.000                                        
   350 Kruk Robert                     2   30             RG M  8:14:30  1   1674.71 158.87   5  < 391>  108.019  12.620                                        
   351 Głowacki Jan                    1    4              G M  8:26:38  1   1674.57 159.33   4  < 355>  128.328  12.610                                        
   352 Michałowski B. Stachowicz W.    1    6              G M  8:27:31  1   1674.36 159.78  12  < 376>  129.791   0.000                                        
   353 Bukowski Adam                   1    2              G M  8:27:49  1   1674.15 160.24  13  < 365>  130.277   0.000                                        
   354 Superson Grzegorz               1   18              G M  8:27:43  1   1673.19 160.69  13  < 364>  130.035   0.000                                        
   355 Głowacki Jan                    1   50             RG M  8:26:42  1   1673.12 161.14   5          128.328  12.590                                        
   356 Miśkiewicz B. i S.              1   35              G M  8:32:25  1   1672.71 161.60  25          137.859   0.000                                        
   357 Wójcik Mariusz                  2   11              G M  8:19:53  1   1672.50 162.05  22  < 366>  116.880   0.000                                        
   358 Gajewski Marian                 2   86                -  8:23:51  1   1672.15 162.51  14  < 370>  123.488   0.000                                        
   359 Wilk Marek                      2   11              G M  8:23:34  1   1671.86 162.96  23-  4-  4  122.993  12.560                                        
   360 Mazurkiewicz Dariusz            2    2              G M  8:19:09  1   1671.57 163.41   7  < 420>  115.589   0.000                                        
   361 Rybak Kamil i Krzysztof         2   16              G M  8:42:47  1   1671.38 163.87  26  < 362>  155.076   0.000                                        
   362 Rybak Kamil i Krzysztof         2   25             RG M  8:42:48  1   1671.08 164.32  27  < 362>  155.076   0.000                                        
   362 Rybak Kamil i Krzysztof         2    3              G M  8:42:48  1   1671.08 164.32  28          155.076   0.000                                        
   364 Superson Grzegorz               1   32             RG M  8:27:49  1   1671.04 165.23  14  < 423>  130.035   0.000                                        
   365 Bukowski Adam                   1   14              G M  8:27:58  1   1670.93 165.68  14  < 381>  130.277   0.000                                        
   366 Wójcik Mariusz                  2   23              G M  8:19:57  1   1670.91 166.14  23  < 372>  116.880   0.000                                        
   367 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2    6              G M  8:21:17  1   1670.77 166.59  19  < 386>  119.098   0.000                                        
   368 Głowacki Janusz                 1   62             R  -  8:26:38  1   1670.49 167.04  18  < 374>  128.015   0.000                                        
   369 Hołowaty Piotr                  1   22              G M  8:26:13  1   1670.44 167.50   2  < 390>  127.315  12.490                                        
   370 Gajewski Marian                 2   13              G M  8:23:56  1   1670.26 167.95  15  < 389>  123.488   0.000                                        
   371 Wastowski Dariusz               2   11              G M  8:17:44  1   1669.98 168.41  10  < 379>  113.113   0.000                                        
   372 Wójcik Mariusz                  2    5              G M  8:20:00  1   1669.71 168.86  24  < 377>  116.880   0.000                                        
   373 Wilk Marek                      2   15              G M  8:23:40  1   1669.59 169.31   2  < 412>  122.993  12.460                                        
   374 Głowacki Janusz                 1   90             R  -  8:26:42  1   1669.04 169.77  19  < 409>  128.015   0.000                                        
   375 Skórzewski Edward               2   56                -  8:17:59  1   1668.75 170.22  83-  3-  1  113.447   0.000                                        
   376 Michałowski B. Stachowicz W.    1   17              G M  8:27:47  1   1668.62 170.68  13  < 378>  129.791   0.000                                        
   377 Wójcik Mariusz                  2   57                -  8:20:04  1   1668.13 171.13  25  < 382>  116.880   0.000                                        
   378 Michałowski B. Stachowicz W.    1   64             R  -  8:27:49  1   1667.91 171.58  14  < 383>  129.791   0.000                                        
   379 Wastowski Dariusz               2   20             RG M  8:17:50  1   1667.51 172.04  11          113.113   0.000                                        
   380 Jelski Sebastian                1   11              G M  8:23:47  1   1667.48 172.49   9  < 387>  123.032   0.000                                        
   381 Bukowski Adam                   1   16              G M  8:28:08  1   1667.37 172.95  15          130.277   0.000                                        
   382 Wójcik Mariusz                  2   63             R  -  8:20:06  1   1667.33 173.40  26  < 385>  116.880   0.000                                        
   383 Michałowski B. Stachowicz W.    1   70             R  -  8:27:51  1   1667.19 173.85  15  < 383>  129.791   0.000                                        
   383 Michałowski B. Stachowicz W.    1   66             R  -  8:27:51  1   1667.19 173.85  16          129.791   0.000                                        
   385 Wójcik Mariusz                  2   69             R  -  8:20:07  1   1666.94 174.76  27  < 404>  116.880   0.000                                        
   386 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   34             RG M  8:21:29  1   1666.10 175.22  20  < 395>  119.098   0.000                                        
   387 Jelski Sebastian                1   47             RG M  8:23:51  1   1665.97 175.67  10          123.032   0.000                                        
   388 Głuch Włodzimierz               1   18              G M  8:27:48  1   1665.90 176.12   5          129.607  12.360                                        
   389 Gajewski Marian                 2    7              G M  8:24:08  1   1665.76 176.58  16  < 397>  123.488   0.000                                        
   390 Hołowaty Piotr                  1    1              G M  8:26:26  1   1665.70 177.03   3  < 407>  127.315  12.350                                        
   391 Kruk Robert                     2   19              G M  8:14:51  1   1665.68 177.49   6          108.019   0.000                                        
   392 Drzewiecki Tomasz               1   15              G M  8:32:34  1   1665.54 177.94  10  < 400>  137.518   0.000                                        
   393 Skórzewski Edward               2   49             RG M  8:18:07  1   1665.48 178.39   2  < 431>  113.447  12.330                                        
   394 Mora Józef i Rafał              1    1              G M  8:28:10  1   1665.42 178.85  32  < 396>  130.180   0.000                                        
   395 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   13              G M  8:21:32  1   1664.93 179.30  21  < 415>  119.098   0.000                                        
   396 Mora Józef i Rafał              1   18              G M  8:28:12  1   1664.71 179.75  33  < 399>  130.180   0.000                                        
   397 Gajewski Marian                 2    5              G M  8:24:11  1   1664.63 180.21  17  < 403>  123.488   0.000                                        
   398 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   20             RG M  8:30:15  1   1664.59 180.66  13          133.583   0.000                                        
   399 Mora Józef i Rafał              1   50              G M  8:28:13  1   1664.35 181.12  34  < 402>  130.180   0.000                                        
   400 Drzewiecki Tomasz               1    4              G M  8:32:38  1   1664.20 181.57  11          137.518   0.000                                        
   401 Tulula Bartłomiej               1   12              G M  8:26:51  1   1664.06 182.02   6  < 405>  127.883   0.000                                        
   402 Mora Józef i Rafał              1   78             R  -  8:28:14  1   1664.00 182.48  35  < 406>  130.180   0.000                                        
   403 Gajewski Marian                 2  128             R  -  8:24:14  1   1663.51 182.93  18  < 408>  123.488   0.000                                        
   404 Wójcik Mariusz                  2    3              G M  8:20:16  1   1663.38 183.39  28  < 425>  116.880   0.000                                        
   405 Tulula Bartłomiej               1    4              G M  8:26:53  1   1663.34 183.84   7          127.883   0.000                                        
   406 Mora Józef i Rafał              1    3              G M  8:28:16  1   1663.29 184.29  36  < 411>  130.180   0.000                                        
   407 Hołowaty Piotr                  1   24              G M  8:26:33  1   1663.16 184.75   4          127.315  12.230                                        
   408 Gajewski Marian                 2   52                -  8:24:15  1   1663.14 185.20  19  < 410>  123.488   0.000                                        
   409 Głowacki Janusz                 1   82             R  -  8:26:59  1   1662.89 185.66  20          128.015   0.000                                        
                                                      -   6 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   410 Gajewski Marian                 2    8              G M  8:24:16  1   1662.77 186.11  20  < 416>  123.488   0.000                                        
   411 Mora Józef i Rafał              1   17              G M  8:28:18  1   1662.58 186.56  37  < 413>  130.180   0.000                                        
   412 Wilk Marek                      2   13              G M  8:23:59  1   1662.44 187.02   3  < 432>  122.993  12.200                                        
   413 Mora Józef i Rafał              1   60             R  -  8:28:19  1   1662.23 187.47  38  < 413>  130.180   0.000                                        
   413 Mora Józef i Rafał              1   26              G M  8:28:19  1   1662.23 187.47  39  < 417>  130.180   0.000                                        
   415 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   27             RG M  8:21:39  1   1662.22 188.38  22          119.098   0.000                                        
   416 Gajewski Marian                 2   36              G M  8:24:18  1   1662.02 188.83  21  < 427>  123.488   0.000                                        
   417 Mora Józef i Rafał              1   11              G M  8:28:20  1   1661.87 189.29  40  < 418>  130.180   0.000                                        
   418 Mora Józef i Rafał              1   14              G M  8:28:21  1   1661.52 189.74  41  < 421>  130.180   0.000                                        
   419 Skóra Marcin                    1   26              G M  8:35:20  1   1661.20 190.20  14  < 424>  141.756   0.000                                        
   420 Mazurkiewicz Dariusz            2    1              G M  8:19:35  1   1661.16 190.65   8          115.589   0.000                                        
   421 Mora Józef i Rafał              1   22              G M  8:28:23  1   1660.81 191.10  42  < 422>  130.180   0.000                                        
   422 Mora Józef i Rafał              1    8              G M  8:28:24  1   1660.46 191.56  43  < 428>  130.180   0.000                                        
   423 Superson Grzegorz               1   31             RG M  8:28:19  1   1660.38 192.01  15          130.035   0.000                                        
   424 Skóra Marcin                    1   37              G M  8:35:24  1   1659.91 192.46  15  < 429>  141.756   0.000                                        
   425 Wójcik Mariusz                  2   47             RG M  8:20:25  1   1659.83 192.92  29          116.880   0.000                                        
   426 Kaczmarek Krzysztof             1   16              G M  8:25:37  1   1659.81 193.37  11          125.509   0.000                                        
   427 Gajewski Marian                 2   55                -  8:24:24  1   1659.79 193.83  22          123.488   0.000                                        
   428 Mora Józef i Rafał              1    4              G M  8:28:26  1   1659.75 194.28  44  < 433>  130.180   0.000                                        
   429 Skóra Marcin                    1   24              G M  8:35:25  1   1659.58 194.73  16  < 429>  141.756   0.000                                        
   429 Skóra Marcin                    1    2              G M  8:35:25  1   1659.58 194.73  17  < 434>  141.756   0.000                                        
   431 Skórzewski Edward               2   69             R  -  8:18:22  1   1659.39 195.64   3          113.447   0.000                                        
   432 Wilk Marek                      2   10              G M  8:24:08  1   1659.08 196.10   4          122.993  12.060                                        
   433 Mora Józef i Rafał              1   88             R  -  8:28:28  1   1659.05 196.55  45          130.180   0.000                                        
   434 Skóra Marcin                    1   23              G M  8:35:27  1   1658.94 197.00  18  < 436>  141.756   0.000                                        
   435 Ozdoba Mirosław                 1    6              G M  8:25:47  1   1658.70 197.46   5          125.702  12.040                                        
   436 Skóra Marcin                    1   25              G M  8:35:28  1   1658.61 197.91  19  < 436>  141.756   0.000                                        
   436 Skóra Marcin                    1   38              G M  8:35:28  1   1658.61 197.91  20  < 436>  141.756   0.000                                        
   436 Skóra Marcin                    1   21              G M  8:35:28  1   1658.61 197.91  21  < 440>  141.756   0.000                                        
   439 Mentel Jacek                    2   59             R  -  8:19:30  1   1658.56 199.27   5          115.270   0.000                                        
   440 Skóra Marcin                    1    8              G M  8:35:29  1   1658.29 199.73  22  < 440>  141.756   0.000                                        
   440 Skóra Marcin                    1   95             R  -  8:35:29  1   1658.29 199.73  23          141.756   0.000                                        
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   442 Bukowski Adam                   1    7              G M  8:28:34  1   1658.17         16          130.277   0.000                                        
   443 Superson Grzegorz               1   14              G M  8:28:26  1   1657.91         16          130.035   0.000                                        
   444 Ozdoba Mirosław                 1   14              G M  8:25:50  1   1657.61          6          125.702   0.000                                        
   445 Kaczmarek Krzysztof             1   57                -  8:25:44  1   1657.25         12          125.509   0.000                                        
   446 Gajewski Marian                 2   66                -  8:24:31  1   1657.19         23          123.488   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna 5 z 50 [ 1]                                                  
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Mora Józef      i Rafał         1  5    5     74.71  52.3            
    2 ---- Nowakowski      Zbigniew        2  5    5     74.53  28.1            
    3 ---- Rybak Kamil     i Krzysztof     2  5    5     74.18  73.7            
    4 ---- Miśkiewicz B.   i S.            1  5    5     73.84  30.1            
    5 ---- Wójcik          Mariusz         2  5    5     73.31  40.3            
    6 ---- Kaczmarek       Krzysztof       1  5    5     72.70  16.2            
    7 ---- Gostyńscy Rober i Zbigniew      2  5    5     72.51  40.0            
    8 ---- Gajewski        Marian          2  5    5     72.03  19.5            
    9 ---- Rut             Piotr           1  5    5     71.61  21.4            
   10 ---- Jelski          Sebastian       1  5    5     71.59  22.2            
   11 ---- Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg   1  5    5     71.57  25.5            
   12 ---- Bukowski        Adam            1  5    5     70.86  55.6            
   13 ---- Ulatowski       Dariusz         1  5    5     70.33  20.0            
   14 ---- Socha           Ryszard         2  5    5     70.30  13.6            
   15 ---- Głowacki        Janusz          1  5    5     69.75  24.7            
   16 ---- Wastowski       Dariusz         2  5    5     69.68  33.3            
   17 ---- Milewski        Mariusz         1  5    5     69.44  17.2            
   18 ---- Ozdoba          Mirosław        1  5    5     69.16  13.5            
   19 ---- Tulula          Bartłomiej      1  5    5     69.01  17.9            
   20 ---- Superson        Grzegorz        1  5    5     68.17  26.3            
   21 ---- Skóra           Marcin          1  5    5     68.12  21.9            
   22 ---- Opioła          Krzysztof       2  5    5     67.49   9.3            
   23 ---- Michałowski B.  Stachowicz W.   1  5    5     67.38  29.1            
   24 ---- Kruk            Robert          2  5    5     67.23  13.6            
   25 ---- Mazurkiewicz    Dariusz         2  5    5     67.01  20.0            
   26 ---- Drzewiecki      Tomasz          1  5    5     66.58  18.6            
   27 ---- Omazda          Zbigniew        1  5    5     66.46  17.2            
   28 ---- Pietrzyk        Piotr           2  4    4     51.92  10.5            
   29 ---- Zygan           Tadeusz         1  4    4     51.74  13.3            
   30 ---- Głuch           Włodzimierz     1  4    4     51.59  13.5            
   31 ---- Głowacki        Jan             1  4    4     51.32  17.2            
   32 ---- Hołowaty        Piotr           1  4    4     50.25   8.0            
   33 ---- Wilk            Marek           2  4    4     49.28  17.4            
   34 ---- Kalisz          Wiesław         2  3    3     43.19   8.3            
   35 ---- Superson        Sebastian       1  3    3     42.68   7.7            
   36 ---- Marszałek       Kazimierz       2  3    3     41.72  14.3            
   37 ---- Bartosz         Krzysztof       2  2    2     26.66   5.9            
   38 ---- Mentel          Jacek           2  2    2     25.37   8.6            
   39 ---- Gawin           Józef           1  1    1     14.90   3.0            
   40 ---- Nowak Tomasz    i Sylwester     1  1    1     14.47   7.1            
   41 ---- Błaszczyk       Ryszard         1  1    1     13.64   4.5            
   42 ---- Wawrzyniak      Krzysztof       1  1    1     13.08   3.2            
   43 ---- Skórzewski      Edward          2  1    1     12.33   3.6            
   44 ---- Bojkowski       Cezary          1  0    0      0.00   0.0            
   45 ---- Paliński        Władysław       1  0    0      0.00   0.0            
   46 ---- Zagrodnikow     Piotr           1  0    0      0.00   0.0            
   47 ---- Domagała -      Majcher         2  0    0      0.00   0.0            
   48 ---- Madejewski      Ryszard         2  0    0      0.00   0.0            
   49 ---- Skuza Adam      i Damian        2  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Klasyfikacja po locie   1 Nowogard  z dnia 17.05.20.                                                                                                          
  Punktacja Główna 5 z 50 [ 1]                                                                                                                                  
┌───┬─────────────────────────────┬────────┬───┬────┬────┬──┬────┬────────────────┬────┐                                                                        
│Lp.│ Nazwisko       Imie         │Odleg’. │Wk.│Poz.│Poz.│L │Raz.│     Punkty     │Nr  │                                                                        
│   │                             │        │Go’│I G.│II G│1 │knk.│Lot  1 │ Razem  │Hod.│                                                                        
└───┴─────────────────────────────┴────────┴───┴────┴────┴──┴────┴───────┴────────┴────┘                                                                        
   1 Mora Józef      i Rafał        130.180  86    3    4  5    5   74.71    74.71  112                                                                         
   2 Nowakowski      Zbigniew       115.262  32    8    9  5    5   74.53    74.53  211                                                                         
   3 Rybak Kamil     i Krzysztof    155.076  38    5   27  5    5   74.18    74.18  214                                                                         
   4 Miśkiewicz B.   i S.           137.859  83   20   21  5    5   73.84    73.84  127                                                                         
   5 Wójcik          Mariusz        116.880  72    6   56  5    5   73.31    73.31  219                                                                         
   6 Kaczmarek       Krzysztof      125.509  68    1    2  5    5   72.70    72.70  109                                                                         
   7 Gostyńscy Rober i Zbigniew     119.098  55   42   76  5    5   72.51    72.51  204                                                                         
   8 Gajewski        Marian         123.488 113   35   35  5    5   72.03    72.03  203                                                                         
   9 Rut             Piotr          134.514  28   18   19  5    5   71.61    71.61  117                                                                         
  10 Jelski          Sebastian      123.032  45   31   32  5    5   71.59    71.59  108                                                                         
  11 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg  133.583  51   99  100  5    5   71.57    71.57  123                                                                         
  12 Bukowski        Adam           130.277  27   45  114  5    5   70.86    70.86  103                                                                         
  13 Ulatowski       Dariusz        126.567  50   55  117  5    5   70.33    70.33  125                                                                         
  14 Socha           Ryszard        106.127  66   85  134  5    5   70.30    70.30  216                                                                         
  15 Głowacki        Janusz         128.015  81   23   53  5    5   69.75    69.75  105                                                                         
  16 Wastowski       Dariusz        113.113  33   11  189  5    5   69.68    69.68  217                                                                         
  17 Milewski        Mariusz        130.382  29   70  103  5    5   69.44    69.44  111                                                                         
  18 Ozdoba          Mirosław       125.702  37   28  111  5    5   69.16    69.16  115                                                                         
  19 Tulula          Bartłomiej     127.883  39  110  154  5    5   69.01    69.01  124                                                                         
  20 Superson        Grzegorz       130.035  57   40   93  5    5   68.17    68.17  121                                                                         
  21 Skóra           Marcin         141.756 105  139  141  5    5   68.12    68.12  119                                                                         
  22 Opioła          Krzysztof      105.555  54  151  157  5    5   67.49    67.49  212                                                                         
  23 Michałowski B.  Stachowicz W.  129.791  55  147  158  5    5   67.38    67.38  110                                                                         
  24 Kruk            Robert         108.019  44   60  221  5    5   67.23    67.23  206                                                                         
  25 Mazurkiewicz    Dariusz        115.589  40  136  190  5    5   67.01    67.01  209                                                                         
  26 Drzewiecki      Tomasz         137.518  59   46   48  5    5   66.58    66.58  129                                                                         
  27 Omazda          Zbigniew       140.124  29  201  232  5    5   66.46    66.46  114                                                                         
  28 Pietrzyk        Piotr          116.855  38  262  294  4    4   51.92    51.92  213                                                                         
  29 Zygan           Tadeusz        133.973  30  273  286  4    4   51.74    51.74  126                                                                         
  30 Głuch           Włodzimierz    129.607  37  267  275  4    4   51.59    51.59  106                                                                         
  31 Głowacki        Jan            128.328  29  108  238  4    4   51.32    51.32  104                                                                         
  32 Hołowaty        Piotr          127.315  50  268  369  4    4   50.25    50.25  107                                                                         
  33 Wilk            Marek          122.993  23  359  373  4    4   49.28    49.28  218                                                                         
  34 Kalisz          Wiesław        104.342  36   69   74  3    3   43.19    43.19  205                                                                         
  35 Superson        Sebastian      127.706  52   50   61  3    3   42.68    42.68  122                                                                         
  36 Marszałek       Kazimierz      110.311  21   81  145  3    3   41.72    41.72  208                                                                         
  37 Bartosz         Krzysztof      123.869  34  148  344  2    2   26.66    26.66  201                                                                         
  38 Mentel          Jacek          115.270  58   38  338  2    2   25.37    25.37  210                                                                         
  39 Gawin           Józef          137.457  33   15       1    1   14.90    14.90  130                                                                         
  40 Nowak Tomasz    i Sylwester    133.859  14   78       1    1   14.47    14.47  113                                                                         
  41 Błaszczyk       Ryszard        128.404  22  200       1    1   13.64    13.64  101                                                                         
  42 Wawrzyniak      Krzysztof      134.705  31  283       1    1   13.08    13.08  128                                                                         
  43 Skórzewski      Edward         113.447  83  375  393  1    1   12.33    12.33  220                                                                         

 
 Wydolność lotowa z lotu  1.                                                    
 -------------------------------------------------------------------------------
 Lp.   Nazwisko,Imie            Nr.H.  Wkład Konk. Wydol.%                      
 -------------------------------------------------------------------------------
    1 Rybak Kamil i Krzysztof     214    38    28  73.68                        
    2 Bukowski Adam               103    27    15  55.56                        
    3 Mora Józef i Rafał          112    86    45  52.33                        
    4 Wójcik Mariusz              219    72    29  40.28                        
    5 Gostyńscy Robert i Zbigni   204    55    22  40.00                        
    6 Wastowski Dariusz           217    33    11  33.33                        
    7 Miśkiewicz B. i S.          127    83    25  30.12                        
    8 Michałowski B. Stachowicz   110    55    16  29.09                        
    9 Nowakowski Zbigniew         211    32     9  28.13                        
   10 Superson Grzegorz           121    57    15  26.32                        
   11 Torowicz Paweł i Wołczek    123    51    13  25.49                        
   12 Głowacki Janusz             105    81    20  24.69                        
   13 Jelski Sebastian            108    45    10  22.22                        
   14 Skóra Marcin                119   105    23  21.91                        
   15 Rut Piotr                   117    28     6  21.43                        
   16 Ulatowski Dariusz           125    50    10  20.00                        
   17 Mazurkiewicz Dariusz        209    40     8  20.00                        
   18 Gajewski Marian             203   113    22  19.47                        
   19 Drzewiecki Tomasz           129    59    11  18.64                        
   20 Tulula Bartłomiej           124    39     7  17.95                        
   21 Wilk Marek                  218    23     4  17.39                        
   22 Głowacki Jan                104    29     5  17.24                        
   23 Milewski Mariusz            111    29     5  17.24                        
   24 Omazda Zbigniew             114    29     5  17.24                        
   25 Kaczmarek Krzysztof         109    68    11  16.18                        
   26 Marszałek Kazimierz         208    21     3  14.29                        
   27 Kruk Robert                 206    44     6  13.64                        
   28 Socha Ryszard               216    66     9  13.64                        
   29 Głuch Włodzimierz           106    37     5  13.51                        
   30 Ozdoba Mirosław             115    37     5  13.51                        
   31 Zygan Tadeusz               126    30     4  13.33                        
   32 Pietrzyk Piotr              213    38     4  10.53                        
   33 Opioła Krzysztof            212    54     5   9.26                        
   34 Mentel Jacek                210    58     5   8.62                        
   35 Kalisz Wiesław              205    36     3   8.33                        
   36 Hołowaty Piotr              107    50     4   8.00                        
   37 Superson Sebastian          122    52     4   7.69                        
   38 Nowak Tomasz i Sylwester    113    14     1   7.14                        
   39 Bartosz Krzysztof           201    34     2   5.88                        
   40 Błaszczyk Ryszard           101    22     1   4.55                        
   41 Skórzewski Edward           220    83     3   3.61                        
   42 Wawrzyniak Krzysztof        128    31     1   3.23                        
   43 Gawin Józef                 130    33     1   3.03                        
   44 Bojkowski Cezary            102    57     0   0.00                        
   45 Paliński Władysław          131    19     0   0.00                        
   46 Zagrodnikow Piotr           132    24     0   0.00                        
   47 Domagała - Majcher          202    15     0   0.00                        
   48 Madejewski Ryszard          207     6     0   0.00                        
   49 Skuza Adam i Damian         215    15     0   0.00                        
                                                                                
                                                                                
                                                                                

 
  - strona 1 -                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna 5 z całości [ 6]                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Mora Józef      i Rafał         1  5    5     74.77  52.3            
    2 ---- Nowakowski      Zbigniew        2  5    5     74.53  28.1            
    3 ---- Miśkiewicz B.   i S.            1  5    5     74.27  30.1            
    4 ---- Rybak Kamil     i Krzysztof     2  5    5     74.18  73.7            
    5 ---- Gajewski        Marian          2  5    5     73.72  19.5            
    6 ---- Wójcik          Mariusz         2  5    5     73.42  40.3            
    7 ---- Kaczmarek       Krzysztof       1  5    5     72.77  16.2            
    8 ---- Gostyńscy Rober i Zbigniew      2  5    5     72.51  40.0            
    9 ---- Głowacki        Janusz          1  5    5     71.75  24.7            
   10 ---- Rut             Piotr           1  5    5     71.61  21.4            
   11 ---- Jelski          Sebastian       1  5    5     71.59  22.2            
   12 ---- Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg   1  5    5     71.57  25.5            
   13 ---- Bukowski        Adam            1  5    5     70.86  55.6            
   14 ---- Ulatowski       Dariusz         1  5    5     70.73  20.0            
   15 ---- Socha           Ryszard         2  5    5     70.72  13.6            
   16 ---- Wastowski       Dariusz         2  5    5     69.68  33.3            
   17 ---- Superson        Grzegorz        1  5    5     69.58  26.3            
   18 ---- Milewski        Mariusz         1  5    5     69.44  17.2            
   19 ---- Ozdoba          Mirosław        1  5    5     69.16  13.5            
   20 ---- Tulula          Bartłomiej      1  5    5     69.01  17.9            
   21 ---- Drzewiecki      Tomasz          1  5    5     68.59  18.6            
   22 ---- Michałowski B.  Stachowicz W.   1  5    5     68.36  29.1            
   23 ---- Skóra           Marcin          1  5    5     68.12  21.9            
   24 ---- Opioła          Krzysztof       2  5    5     67.49   9.3            
   25 ---- Kruk            Robert          2  5    5     67.23  13.6            
   26 ---- Mazurkiewicz    Dariusz         2  5    5     67.01  20.0            
   27 ---- Omazda          Zbigniew        1  5    5     66.46  17.2            
   28 ---- Głowacki        Jan             1  5    5     65.59  17.2            
   29 ---- Mentel          Jacek           2  5    5     64.77   8.6            
   30 ---- Głuch           Włodzimierz     1  5    5     64.72  13.5            
   31 ---- Superson        Sebastian       1  4    4     57.19   7.7            
   32 ---- Pietrzyk        Piotr           2  4    4     51.92  10.5            
   33 ---- Zygan           Tadeusz         1  4    4     51.74  13.3            
   34 ---- Hołowaty        Piotr           1  4    4     50.25   8.0            
   35 ---- Wilk            Marek           2  4    4     49.28  17.4            
   36 ---- Kalisz          Wiesław         2  3    3     43.19   8.3            
   37 ---- Marszałek       Kazimierz       2  3    3     41.72  14.3            
   38 ---- Skórzewski      Edward          2  3    3     36.85   3.6            
   39 ---- Bartosz         Krzysztof       2  2    2     26.66   5.9            
   40 ---- Gawin           Józef           1  1    1     14.90   3.0            
   41 ---- Nowak Tomasz    i Sylwester     1  1    1     14.47   7.1            
   42 ---- Błaszczyk       Ryszard         1  1    1     13.64   4.5            
   43 ---- Wawrzyniak      Krzysztof       1  1    1     13.08   3.2            
   44 ---- Bojkowski       Cezary          1  0    0      0.00   0.0            
   45 ---- Paliński        Władysław       1  0    0      0.00   0.0            
   46 ---- Zagrodnikow     Piotr           1  0    0      0.00   0.0            
   47 ---- Domagała -      Majcher         2  0    0      0.00   0.0            
   48 ---- Madejewski      Ryszard         2  0    0      0.00   0.0            
   49 ---- Skuza Adam      i Damian        2  0    0      0.00   0.0            

 
  Punktacja Główna - Roczniaki 5 z całości                                      
 ----------------------------------------------------------------------         
  Lp. Nazwisko,imie                   Ilość Pkt. Ilość konk. Coeficjent         
 ----------------------------------------------------------------------         
    1 Nowakowski        Zbigniew          74.53        5        33.14           
    2 Rybak Kamil       i Krzysztof       73.89        5        75.36           
    3 Miśkiewicz B.     i S.              73.36        5       111.21           
    4 Gajewski          Marian            71.95        5       205.63           
    5 Gostyńscy Robert  i Zbigniew        71.90        5       209.27           
    6 Mora Józef        i Rafał           71.70        5       221.98           
    7 Wójcik            Mariusz           71.41        5       240.58           
    8 Głowacki          Janusz            70.85        5       278.71           
    9 Jelski            Sebastian         69.09        5       395.82           
   10 Torowicz Paweł i  Wołczek Grzeg     68.80        5       415.35           
   11 Superson          Grzegorz          68.48        5       436.68           
   12 Wastowski         Dariusz           68.22        5       453.01           
   13 Drzewiecki        Tomasz            66.82        5       546.53           
   14 Michałowski B.    Stachowicz W.     65.48        5       636.40           
   15 Superson          Sebastian         57.19        4       189.29           
   16 Kruk              Robert            53.95        4       404.45           
   17 Głowacki          Jan               52.98        4       469.35           
   18 Socha             Ryszard           42.46        3       170.68           
   19 Ulatowski         Dariusz           41.07        3       262.83           
   20 Kaczmarek         Krzysztof         40.84        3       278.25           
   21 Mazurkiewicz      Dariusz           40.18        3       322.28           
   22 Mentel            Jacek             39.40        3       374.03           
   23 Skóra             Marcin            37.64        3       491.15           
   24 Bartosz           Krzysztof         26.66        2       223.33           
   25 Skórzewski        Edward            24.40        2       374.03           
   26 Rut               Piotr             14.71        1        19.52           
   27 Kalisz            Wiesław           14.50        1        33.59           
   28 Nowak Tomasz      i Sylwester       14.47        1        35.41           
   29 Ozdoba            Mirosław          14.13        1        58.10           
   30 Opioła            Krzysztof         13.94        1        71.27           
   31 Tulula            Bartłomiej        13.57        1        95.32           
   32 Milewski          Mariusz           13.53        1        98.50           
   33 Bukowski          Adam              13.51        1        99.41           
   34 Głuch             Włodzimierz       13.13        1       124.83           
   35 Omazda            Zbigniew          12.68        1       154.79