PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.               
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Kołbaskowo 1 z dnia 24.05.20                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:23:23.  N 14:30:21.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,20,00                        
      2.Œrednia odległoœć z lotu..............:  175.229 km                     
      3.Iloœć członków bioršcych udział.......:   51                            
      4.Iloœć wysłanych gołębi................:  2198                           
      5.Iloœć konkursów.......................:  440                            
      6.Predkoœć najszybszego gołębia.........:  1894.11                        
      7.Predkoœć najwolniejszego gołębia......:  1757.04                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 7,59,23                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,04,51                         
     10.Sredni czas trwania konkursu..........: 7 min. 13 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :Słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:Słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna 5 z 50 [ 1]                                      
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŒĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Sławno                  │   31   │ 1315   │  284  │21.60│      
          │ 2  │ Domachowo               │   20   │  883   │  156  │17.67│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   51   │ 2198   │  440  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarzšd:           
      Kamil Rybak                                                               
      784-455-035                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                                                                             
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                       z lotu Kołbaskowo 1, w dniu 24.05.20                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĽCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŒĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Bojkowski Cezary                1   22              G M  7:59:23  1   1894.11   0.45  60- 16-  5  188.243  20.000                                        
     2 Głuch Włodzimierz               1   18              G M  7:54:44  1   1893.84   0.91  37-  8-  5  179.410  19.990                                        
     3 Mora Józef i Rafał              1    9              G M  7:55:05  1   1892.76   1.36  88- 36-  5  179.970  19.980                                        
     4 Superson Grzegorz               1   13              G M  7:55:15  1   1888.04   1.82  52- 10-  5  179.836  19.970                                        
     5 Wójcik Mariusz                  2    4              G M  7:48:36  1   1881.12   2.27  71- 28-  5  166.667  19.960                                        
     6 Kaczmarek Krzysztof             1   24              G M  7:53:08  1   1880.80   2.73  67- 15-  5  175.165  19.950                                        
     7 Głowacki Janusz                 1   39             RG M  7:54:36  1   1879.56   3.18  78- 30-  5  177.806  19.950                                        
     8 Skórzewski Edward               2   13              G M  7:46:51  1   1879.09   3.64  85- 11-  5  163.199  19.940                                        
     9 Wójcik Mariusz                  2   11              G M  7:48:42  1   1879.00   4.09   2  <   9>  166.667  19.930                                        
     9 Wójcik Mariusz                  2   24              G M  7:48:42  1   1879.00   4.09   3  <  12>  166.667  19.930                                        
    11 Pietrzyk Piotr                  2   32              G M  7:48:43  1   1878.36   5.00  38- 13-  5  166.642  19.910                                        
    12 Wójcik Mariusz                  2   19              G M  7:48:45  1   1877.94   5.46   4  <  13>  166.667  19.900                                        
    13 Wójcik Mariusz                  2   10              G M  7:48:56  1   1874.07   5.91   5  <  17>  166.667  19.890                                        
    14 Pietrzyk Piotr                  2   29              G M  7:48:56  1   1873.79   6.37   2  <  65>  166.642  19.880                                        
    15 Mora Józef i Rafał              1   49              G M  7:56:03  1   1873.71   6.82   2  <  18>  179.970  19.870                                        
    16 Drzewiecki Tomasz               1   49             RG M  8:00:02  1   1872.10   7.28  54- 10-  5  187.272  19.860                                        
    17 Wójcik Mariusz                  2   17              G M  7:49:02  1   1871.96   7.73   6  <  23>  166.667   0.000                                        
    18 Mora Józef i Rafał              1   20              G M  7:56:11  1   1871.11   8.19   3  <  41>  179.970  19.850                                        
    19 Ulatowski Dariusz               1    5              G M  7:54:15  1   1870.82   8.64  52- 19-  5  176.325  19.840                                        
    20 Ulatowski Dariusz               1   49             RG M  7:54:16  1   1870.49   9.10   2  <  76>  176.325  19.830                                        
    21 Nowakowski Zbigniew             2   14             RG M  7:48:16  1   1866.54   9.55  37-  5-  5  164.753  19.820                                        
    22 Gajewski Marian                 2   37              G M  7:52:11  1   1866.27  10.01 103- 10-  4  172.039  19.810                                        
    23 Wójcik Mariusz                  2   18              G M  7:49:19  1   1866.02  10.46   7  <  25>  166.667   0.000                                        
    24 Głowacki Janusz                 1   21              G M  7:55:18  1   1865.75  10.92   2  <  27>  177.806  19.790                                        
    25 Wójcik Mariusz                  2   37             RG M  7:49:20  1   1865.68  11.37   8  <  28>  166.667   0.000                                        
    26 Opioła Krzysztof                2   13              G M  7:43:12  1   1865.46  11.83  53-  9-  5  155.206  19.770                                        
    27 Głowacki Janusz                 1   58             R  -  7:55:20  1   1865.10  12.28   3  <  30>  177.806   0.000                                        
    28 Wójcik Mariusz                  2   25              G M  7:49:22  1   1864.98  12.74   9  <  31>  166.667   0.000                                        
    29 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   47              G M  7:58:19  1   1864.44  13.19  48-  9-  5  183.305  19.740                                        
    30 Głowacki Janusz                 1    1              G M  7:55:23  1   1864.12  13.65   4  <  36>  177.806  19.740                                        
    31 Wójcik Mariusz                  2   71             R  -  7:49:25  1   1863.94  14.10  10  <  34>  166.667   0.000                                        
    32 Gajewski Marian                 2   57                -  7:52:18  1   1863.91  14.56   2  <  35>  172.039   0.000                                        
    33 Mentel Jacek                    2   17              G M  7:48:25  1   1863.42  15.01  67-  3-  2  164.757  19.710                                        
    34 Wójcik Mariusz                  2   16              G M  7:49:30  1   1862.20  15.47  11  <  52>  166.667   0.000                                        
    35 Gajewski Marian                 2  116             R  -  7:52:26  1   1861.22  15.92   3  < 133>  172.039   0.000                                        
    36 Głowacki Janusz                 1   33              G M  7:55:32  1   1861.19  16.38   5  <  37>  177.806  19.680                                        
    37 Głowacki Janusz                 1    8              G M  7:55:36  1   1859.90  16.83   6  <  72>  177.806  19.670                                        
    38 Mazurkiewicz Dariusz            2   20              G M  7:48:56  1   1859.45  17.29  38- 11-  5  165.367  19.660                                        
    39 Milewski Mariusz                1   12              G M  7:56:52  1   1859.44  17.74  30-  2-  2  180.118  19.650                                        
    40 Skuza Adam i Damian             2   18             RG M  7:45:24  1   1857.47  18.20  19-  2-  2  158.628  19.640                                        
    41 Mora Józef i Rafał              1    6              G M  7:56:56  1   1856.64  18.65   4  <  46>  179.970  19.640                                        
    42 Socha Ryszard                   2    5              G M  7:43:56  1   1856.14  19.11  66- 25-  5  155.792  19.630                                        
    42 Socha Ryszard                   2   52             R  -  7:43:56  1   1856.14  19.11   2  <  77>  155.792   0.000                                        
    44 Bojkowski Cezary                1   25              G M  8:01:27  1   1855.53  20.02   2  <  48>  188.243  19.610                                        
    45 Superson Sebastian              1   44             RG M  7:55:40  1   1855.12  20.47  36-  3-  3  177.473  19.600                                        
    46 Mora Józef i Rafał              1   80             R  -  7:57:03  1   1854.41  20.93   5  <  47>  179.970   0.000                                        
    47 Mora Józef i Rafał              1   45              G M  7:57:04  1   1854.09  21.38   6  <  49>  179.970  19.580                                        
    48 Bojkowski Cezary                1   16              G M  8:01:35  1   1853.09  21.84   3  < 117>  188.243  19.570                                        
    49 Mora Józef i Rafał              1    7              G M  7:57:08  1   1852.81  22.29   7  <  53>  179.970   0.000                                        
    50 Mazurkiewicz Dariusz            2    3              G M  7:49:20  1   1851.12  22.75   2  <  57>  165.367  19.550                                        
    51 Kaczmarek Krzysztof             1    4              G M  7:54:38  1   1850.99  23.20   2  <  56>  175.165  19.540                                        
    52 Wójcik Mariusz                  2   29             RG M  7:50:03  1   1850.83  23.66  12  < 105>  166.667   0.000                                        
    53 Mora Józef i Rafał              1   30              G M  7:57:15  1   1850.59  24.11   8  <  54>  179.970   0.000                                        
    54 Mora Józef i Rafał              1   25              G M  7:57:16  1   1850.27  24.57   9  <  59>  179.970   0.000                                        
    55 Drzewiecki Tomasz               1   54                -  8:01:13  1   1850.21  25.02   2  <  58>  187.272   0.000                                        
    56 Kaczmarek Krzysztof             1   38              G M  7:54:41  1   1850.01  25.48   3  < 120>  175.165  19.500                                        
    57 Mazurkiewicz Dariusz            2   36             RG M  7:49:24  1   1849.74  25.93   3  < 158>  165.367  19.490                                        
    58 Drzewiecki Tomasz               1    6              G M  8:01:15  1   1849.60  26.39   3  < 144>  187.272  19.480                                        
    59 Mora Józef i Rafał              1   36              G M  7:57:20  1   1849.01  26.84  10  <  60>  179.970   0.000                                        
    60 Mora Józef i Rafał              1   72             R  -  7:57:25  1   1847.43  27.30  11  < 128>  179.970   0.000                                        
    61 Miœkiewicz B. i S.              1    6              G M  8:01:25  1   1847.28  27.75  78- 39-  5  187.345  19.450                                        
    62 Gawin Józef                     1   38             RG M  8:01:21  1   1847.20  28.21  27-  5-  5  187.214  19.440                                        
    63 Miœkiewicz B. i S.              1   48             RG M  8:01:27  1   1846.67  28.66   2  <  63>  187.345  19.440                                        
    63 Miœkiewicz B. i S.              1   45             RG M  8:01:27  1   1846.67  28.66   3  <  66>  187.345  19.440                                        
    65 Pietrzyk Piotr                  2    7              G M  7:50:15  1   1846.45  29.57   3  < 109>  166.642  19.420                                        
    66 Miœkiewicz B. i S.              1   67             R  -  8:01:28  1   1846.37  30.03   4  <  67>  187.345   0.000                                        
    67 Miœkiewicz B. i S.              1    5              G M  8:01:29  1   1846.07  30.48   5  <  67>  187.345  19.400                                        
    67 Miœkiewicz B. i S.              1    1              G M  8:01:29  1   1846.07  30.48   6  <  69>  187.345  19.400                                        
    69 Miœkiewicz B. i S.              1   16              G M  8:01:31  1   1845.46  31.39   7  <  70>  187.345   0.000                                        
    70 Miœkiewicz B. i S.              1   88             R  -  8:01:32  1   1845.16  31.85   8  <  71>  187.345   0.000                                        
    71 Miœkiewicz B. i S.              1   77             R  -  8:01:33  1   1844.86  32.30   9  < 127>  187.345   0.000                                        
    72 Głowacki Janusz                 1   29              G M  7:56:24  1   1844.46  32.76   7  <  74>  177.806   0.000                                        
    73 Głowacki Jan                    1   39             RG M  7:56:34  1   1844.29  33.21  31-  3-  2  178.097  19.340                                        
    74 Głowacki Janusz                 1   55             R  -  7:56:25  1   1844.14  33.67   8  <  74>  177.806   0.000                                        
    74 Głowacki Janusz                 1   16              G M  7:56:25  1   1844.14  33.67   9  <  80>  177.806   0.000                                        
    76 Ulatowski Dariusz               1   45             RG M  7:55:37  1   1844.08  34.58   3  < 219>  176.325  19.320                                        
    77 Socha Ryszard                   2   32              G M  7:44:29  1   1844.06  35.03   3  <  78>  155.792  19.310                                        
    78 Socha Ryszard                   2   36              G M  7:44:30  1   1843.69  35.49   4  < 101>  155.792  19.300                                        
    79 Ozdoba Mirosław                 1   21              G M  7:55:10  1   1843.61  35.94  37-  9-  5  175.450  19.290                                        
    80 Głowacki Janusz                 1    2              G M  7:56:27  1   1843.50  36.40  10  <  83>  177.806   0.000                                        
    81 Bukowski Adam                   1   20              G M  7:57:39  1   1843.42  36.85  26- 10-  5  180.010  19.270                                        
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĽCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŒĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
    82 Skórzewski Edward               2   65             R  -  7:48:32  1   1843.36  37.31   2  <  95>  163.199   0.000                                        
    83 Głowacki Janusz                 1   17              G M  7:56:28  1   1843.19  37.76  11  <  86>  177.806   0.000                                        
    84 Michałowski B. Stachowicz W.    1   15              G M  7:57:25  1   1843.00  38.22  56-  7-  4  179.539  19.240                                        
    85 Bartosz Krzysztof               2   24             RG M  7:53:50  1   1842.91  38.67  36-  5-  5  172.926  19.230                                        
    86 Głowacki Janusz                 1   43             RG M  7:56:29  1   1842.87  39.13  12  <  91>  177.806   0.000                                        
    87 Rut Piotr                       1   16              G M  8:00:00  1   1842.26  39.58  27-  7-  5  184.226  19.220                                        
    88 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   23             RG M  7:59:31  1   1841.95  40.04   2  <  90>  183.305  19.210                                        
    89 Bukowski Adam                   1   10              G M  7:57:44  1   1841.85  40.49   2  <  99>  180.010  19.200                                        
    90 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1    6              G M  7:59:33  1   1841.34  40.95   3  <  97>  183.305  19.190                                        
    91 Głowacki Janusz                 1   20              G M  7:56:34  1   1841.28  41.40  13  <  94>  177.806   0.000                                        
    92 Nowak Tomasz i Sylwester        1   30             RG M  7:59:43  1   1841.01  41.86  13-  3-  3  183.579  19.170                                        
    93 Hołowaty Piotr                  1   26              G M  7:56:13  1   1840.71  42.31  50-  6-  5  177.107  19.160                                        
    94 Głowacki Janusz                 1   49             RG M  7:56:37  1   1840.32  42.77  14  < 115>  177.806   0.000                                        
    95 Skórzewski Edward               2    4              G M  7:48:41  1   1840.24  43.22   3  < 124>  163.199  19.140                                        
    96 Skuza Adam i Damian             2    4              G M  7:46:13  1   1839.88  43.68   2          158.628  19.130                                        
    97 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1    8              G M  7:59:38  1   1839.80  44.13   4  < 176>  183.305  19.130                                        
    98 Głuch Włodzimierz               1   31              G M  7:57:32  1   1839.47  44.59   2  < 102>  179.410  19.120                                        
    99 Bukowski Adam                   1    5              G M  7:57:52  1   1839.34  45.04   3  < 100>  180.010  19.110                                        
   100 Bukowski Adam                   1   19              G M  7:57:53  1   1839.03  45.50   4  < 108>  180.010  19.100                                        
   101 Socha Ryszard                   2    4              G M  7:44:43  1   1838.98  45.95   5  < 103>  155.792  19.090                                        
   102 Głuch Włodzimierz               1   22              G M  7:57:34  1   1838.85  46.41   3  < 107>  179.410  19.080                                        
   103 Socha Ryszard                   2   17              G M  7:44:44  1   1838.62  46.86   6  < 103>  155.792  19.070                                        
   103 Socha Ryszard                   2   45             RG M  7:44:44  1   1838.62  46.86   7  < 131>  155.792   0.000                                        
   105 Wójcik Mariusz                  2   48             RG M  7:50:39  1   1838.58  47.77  13  < 110>  166.667   0.000                                        
   106 Hołowaty Piotr                  1   11              G M  7:56:20  1   1838.48  48.23   2  < 110>  177.107  19.040                                        
   107 Głuch Włodzimierz               1   41             RG M  7:57:39  1   1837.28  48.68   4  < 170>  179.410  19.030                                        
   108 Bukowski Adam                   1   14              G M  7:57:59  1   1837.15  49.14   5  < 323>  180.010  19.030                                        
   109 Pietrzyk Piotr                  2   26              G M  7:50:43  1   1836.95  49.59   4  < 121>  166.642  19.020                                        
   110 Hołowaty Piotr                  1   51             R  -  7:56:25  1   1836.89  50.05   3  < 272>  177.107   0.000                                        
   110 Wójcik Mariusz                  2   75             R  -  7:50:44  1   1836.89  50.05  14  < 114>  166.667   0.000                                        
   112 Rybak Kamil i Krzysztof         2   15              G M  8:11:33  1   1836.62  50.96  37- 14-  5  204.875  18.990                                        
   113 Gawin Józef                     1   12              G M  8:01:57  1   1836.33  51.41   2  < 195>  187.214  18.980                                        
   114 Wójcik Mariusz                  2   23              G M  7:50:46  1   1836.21  51.87  15  < 116>  166.667   0.000                                        
   115 Głowacki Janusz                 1    7              G M  7:56:51  1   1835.89  52.32  15  < 162>  177.806   0.000                                        
   116 Wójcik Mariusz                  2   49             RG M  7:50:47  1   1835.88  52.78  16  < 119>  166.667   0.000                                        
   117 Bojkowski Cezary                1   31              G M  8:02:33  1   1835.62  53.23   4  < 117>  188.243  18.940                                        
   117 Bojkowski Cezary                1   35              G M  8:02:33  1   1835.62  53.23   5  < 122>  188.243  18.940                                        
   119 Wójcik Mariusz                  2   20              G M  7:50:48  1   1835.54  54.14  17  < 142>  166.667   0.000                                        
   120 Kaczmarek Krzysztof             1   50             RG M  7:55:26  1   1835.47  54.60   4  < 197>  175.165  18.920                                        
   121 Pietrzyk Piotr                  2   40             RG M  7:50:48  1   1835.26  55.05   5  < 148>  166.642  18.910                                        
   122 Bojkowski Cezary                1   32              G M  8:02:35  1   1835.03  55.51   6  < 151>  188.243   0.000                                        
   123 Głowacki Jan                    1   29             RG M  7:57:04  1   1834.79  55.96   2  < 294>  178.097  18.890                                        
   124 Skórzewski Edward               2   17              G M  7:48:57  1   1834.73  56.41   4  < 125>  163.199  18.880                                        
   125 Skórzewski Edward               2   32              G M  7:48:58  1   1834.38  56.87   5  < 126>  163.199  18.870                                        
   126 Skórzewski Edward               2    7              G M  7:48:59  1   1834.04  57.32   6  < 137>  163.199  18.860                                        
   127 Miœkiewicz B. i S.              1    7              G M  8:02:09  1   1834.02  57.78  10  < 146>  187.345   0.000                                        
   128 Mora Józef i Rafał              1   83             R  -  7:58:08  1   1833.93  58.23  12  < 145>  179.970   0.000                                        
   129 Rybak Kamil i Krzysztof         2   21              G M  8:11:43  1   1833.88  58.69   2  < 135>  204.875  18.830                                        
   130 Nowakowski Zbigniew             2   25             RG M  7:49:51  1   1833.65  59.14   2  < 180>  164.753  18.820                                        
   131 Socha Ryszard                   2    7              G M  7:44:58  1   1833.57  59.60   8  < 136>  155.792   0.000                                        
   132 Superson Grzegorz               1   25             RG M  7:58:06  1   1833.19  60.05   2  < 189>  179.836  18.810                                        
   133 Gajewski Marian                 2  128             R  -  7:53:51  1   1833.13  60.51   4  < 257>  172.039   0.000                                        
   134 Zygan Tadeusz                   1   15              G M  8:00:15  1   1833.12  60.96  27-  7-  5  183.770  18.790                                        
   135 Rybak Kamil i Krzysztof         2   13              G M  8:11:46  1   1833.06  61.42   3  < 169>  204.875  18.780                                        
   136 Socha Ryszard                   2   29              G M  7:45:00  1   1832.85  61.87   9  < 138>  155.792   0.000                                        
   137 Skórzewski Edward               2   63             R  -  7:49:03  1   1832.67  62.33   7  < 192>  163.199   0.000                                        
   138 Socha Ryszard                   2    3              G M  7:45:01  1   1832.49  62.78  10  < 143>  155.792   0.000                                        
   139 Wawrzyniak Krzysztof            1    7              G M  8:00:33  1   1832.47  63.24  31-  5-  5  184.255  18.740                                        
   140 Wawrzyniak Krzysztof            1   29             RG M  8:00:34  1   1832.17  63.69   2  < 404>  184.255  18.730                                        
   141 Zygan Tadeusz                   1    7              G M  8:00:20  1   1831.60  64.15   2  < 167>  183.770  18.720                                        
   142 Wójcik Mariusz                  2   78             R  -  7:51:00  1   1831.51  64.60  18  < 150>  166.667   0.000                                        
   143 Socha Ryszard                   2   34              G M  7:45:04  1   1831.41  65.06  11  < 220>  155.792   0.000                                        
   144 Drzewiecki Tomasz               1    8              G M  8:02:16  1   1831.21  65.51   4  < 183>  187.272  18.700                                        
   145 Mora Józef i Rafał              1   48              G M  7:58:17  1   1831.13  65.97  13  < 149>  179.970   0.000                                        
   146 Miœkiewicz B. i S.              1   23              G M  8:02:19  1   1831.03  66.42  11  < 154>  187.345   0.000                                        
   147 Opioła Krzysztof                2   28              G M  7:44:47  1   1830.62  66.88   2  < 159>  155.206  18.670                                        
   148 Pietrzyk Piotr                  2   38             RG M  7:51:02  1   1830.56  67.33   6  < 161>  166.642   0.000                                        
   149 Mora Józef i Rafał              1   23              G M  7:58:19  1   1830.51  67.79  14  < 153>  179.970   0.000                                        
   150 Wójcik Mariusz                  2   13              G M  7:51:03  1   1830.50  68.24  19  < 187>  166.667   0.000                                        
   151 Bojkowski Cezary                1   33              G M  8:02:52  1   1829.97  68.70   7  < 211>  188.243   0.000                                        
   152 Wastowski Dariusz               2    5              G M  7:49:00  1   1829.71  69.15  34-  5-  5  162.844  18.620                                        
   153 Mora Józef i Rafał              1   87             R  -  7:58:22  1   1829.58  69.61  15  < 156>  179.970   0.000                                        
   154 Miœkiewicz B. i S.              1   21              G M  8:02:24  1   1829.54  70.06  12  < 172>  187.345   0.000                                        
   155 Wastowski Dariusz               2    9              G M  7:49:03  1   1828.68  70.52   2  < 241>  162.844  18.600                                        
   156 Mora Józef i Rafał              1    5              G M  7:58:25  1   1828.65  70.97  16  < 160>  179.970   0.000                                        
   157 Bartosz Krzysztof               2   34             RG M  7:54:34  1   1828.62  71.43   2  < 313>  172.926  18.580                                        
   158 Mazurkiewicz Dariusz            2   12              G M  7:50:26  1   1828.61  71.88   4  < 179>  165.367  18.570                                        
   159 Opioła Krzysztof                2   50             RG M  7:44:53  1   1828.46  72.34   3  < 165>  155.206  18.560                                        
   160 Mora Józef i Rafał              1   35              G M  7:58:26  1   1828.34  72.79  17  < 164>  179.970   0.000                                        
   161 Pietrzyk Piotr                  2   27              G M  7:51:09  1   1828.22  73.25   7  < 178>  166.642   0.000                                        
   162 Głowacki Janusz                 1    4              G M  7:57:16  1   1828.03  73.70  16  < 173>  177.806   0.000                                        
   163 Marszałek Kazimierz             2    5              G M  7:47:30  1   1827.84  74.16  19-  1-  1  159.936  18.520                                        
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĽCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŒĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   164 Mora Józef i Rafał              1   46              G M  7:58:28  1   1827.73  74.61  18  < 202>  179.970   0.000                                        
   165 Opioła Krzysztof                2   34              G M  7:44:56  1   1827.39  75.07   4  < 284>  155.206  18.510                                        
   166 Michałowski B. Stachowicz W.    1   56             R  -  7:58:15  1   1827.37  75.52   2  < 174>  179.539   0.000                                        
   167 Zygan Tadeusz                   1   13              G M  8:00:34  1   1827.35  75.98   3  < 171>  183.770  18.490                                        
   168 Ozdoba Mirosław                 1   14              G M  7:56:01  1   1827.29  76.43   2  < 231>  175.450  18.480                                        
   169 Rybak Kamil i Krzysztof         2   11              G M  8:12:09  1   1826.79  76.89   4  < 177>  204.875  18.470                                        
   170 Głuch Włodzimierz               1    9              G M  7:58:13  1   1826.68  77.34   5  < 216>  179.410  18.460                                        
   171 Zygan Tadeusz                   1    3              G M  8:00:37  1   1826.44  77.80   4  < 209>  183.770  18.450                                        
   172 Miœkiewicz B. i S.              1   76             R  -  8:02:35  1   1826.27  78.25  13  < 182>  187.345   0.000                                        
   173 Głowacki Janusz                 1   23              G M  7:57:22  1   1826.15  78.71  17  < 184>  177.806   0.000                                        
   174 Michałowski B. Stachowicz W.    1   65             R  -  7:58:19  1   1826.13  79.16   3  < 230>  179.539   0.000                                        
   175 Kalisz Wiesław                  2   34              G M  7:44:25  1   1825.84  79.62  30-  2-  2  154.131  18.410                                        
   176 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   33             RG M  8:00:24  1   1825.75  80.07   5  < 322>  183.305  18.410                                        
   177 Rybak Kamil i Krzysztof         2    3              G M  8:12:14  1   1825.44  80.53   5  < 285>  204.875  18.400                                        
   178 Pietrzyk Piotr                  2   14              G M  7:51:18  1   1825.21  80.98   8  < 328>  166.642   0.000                                        
   179 Mazurkiewicz Dariusz            2   21              G M  7:50:40  1   1823.90  81.44   5  < 204>  165.367  18.380                                        
   180 Nowakowski Zbigniew             2   47             RG M  7:50:21  1   1823.50  81.89   3  < 277>  164.753  18.370                                        
   181 Rut Piotr                       1   20              G M  8:01:03  1   1823.12  82.35   2  < 193>  184.226  18.360                                        
   182 Miœkiewicz B. i S.              1   68             R  -  8:02:46  1   1823.01  82.80  14  < 186>  187.345   0.000                                        
   183 Drzewiecki Tomasz               1   10              G M  8:02:45  1   1822.60  83.26   5  < 200>  187.272  18.340                                        
   184 Głowacki Janusz                 1   93             R  -  7:57:34  1   1822.41  83.71  18  < 214>  177.806   0.000                                        
   185 Kalisz Wiesław                  2   13             RG M  7:44:36  1   1821.88  84.17   2          154.131  18.320                                        
   186 Miœkiewicz B. i S.              1   15              G M  8:02:51  1   1821.54  84.62  15  < 188>  187.345   0.000                                        
   187 Wójcik Mariusz                  2    9              G M  7:51:31  1   1821.17  85.08  20  < 208>  166.667   0.000                                        
   188 Miœkiewicz B. i S.              1   39             RG M  8:02:53  1   1820.95  85.53  16  < 191>  187.345   0.000                                        
   189 Superson Grzegorz               1   50             RG M  7:58:47  1   1820.51  85.99   3  < 205>  179.836  18.290                                        
   190 Skóra Marcin                    1    5              G M  8:05:00  1   1819.95  86.44 102-  6-  5  191.095  18.280                                        
   191 Miœkiewicz B. i S.              1   35              G M  8:02:57  1   1819.77  86.90  17  < 194>  187.345   0.000                                        
   192 Skórzewski Edward               2   30              G M  7:49:42  1   1819.39  87.35   8  < 254>  163.199   0.000                                        
   193 Rut Piotr                       1   24              G M  8:01:16  1   1819.22  87.81   3  < 374>  184.226  18.250                                        
   194 Miœkiewicz B. i S.              1   75             R  -  8:02:59  1   1819.18  88.26  18  < 196>  187.345   0.000                                        
   195 Gawin Józef                     1   16              G M  8:02:56  1   1818.79  88.72   3  < 359>  187.214  18.230                                        
   196 Miœkiewicz B. i S.              1   66             R  -  8:03:01  1   1818.59  89.17  19  < 198>  187.345   0.000                                        
   197 Kaczmarek Krzysztof             1   60             R  -  7:56:21  1   1818.01  89.63   5  < 301>  175.165   0.000                                        
   198 Miœkiewicz B. i S.              1   14              G M  8:03:03  1   1818.00  90.08  20  < 199>  187.345   0.000                                        
   199 Miœkiewicz B. i S.              1   55             R  -  8:03:04  1   1817.71  90.54  21  < 237>  187.345   0.000                                        
   200 Drzewiecki Tomasz               1   17              G M  8:03:05  1   1816.71  90.99   6  < 201>  187.272  18.190                                        
   201 Drzewiecki Tomasz               1   13              G M  8:03:09  1   1815.53  91.45   7  < 207>  187.272   0.000                                        
   202 Mora Józef i Rafał              1   44              G M  7:59:10  1   1814.82  91.90  19  < 206>  179.970   0.000                                        
   203 Nowak Tomasz i Sylwester        1   29             RG M  8:01:10  1   1814.62  92.36   2  < 434>  183.579  18.160                                        
   204 Mazurkiewicz Dariusz            2   27             RG M  7:51:08  1   1814.56  92.81   6  < 245>  165.367   0.000                                        
   205 Superson Grzegorz               1    2              G M  7:59:08  1   1814.08  93.27   4  < 210>  179.836  18.140                                        
   206 Mora Józef i Rafał              1   34              G M  7:59:13  1   1813.91  93.72  20  < 232>  179.970   0.000                                        
   207 Drzewiecki Tomasz               1   48             RG M  8:03:15  1   1813.77  94.18   8  < 224>  187.272   0.000                                        
   208 Wójcik Mariusz                  2   22              G M  7:51:55  1   1813.24  94.63  21  < 226>  166.667   0.000                                        
   209 Zygan Tadeusz                   1   11              G M  8:01:22  1   1812.92  95.09   5  < 336>  183.770  18.100                                        
   210 Superson Grzegorz               1   54             R  -  7:59:12  1   1812.86  95.54   5  < 212>  179.836   0.000                                        
   211 Bojkowski Cezary                1   40              G M  8:03:51  1   1812.64  96.00   8  < 267>  188.243   0.000                                        
   212 Superson Grzegorz               1   24             RG M  7:59:13  1   1812.56  96.45   6  < 253>  179.836  18.080                                        
   213 Skóra Marcin                    1   38              G M  8:05:30  1   1811.33  96.91   2  < 243>  191.095  18.070                                        
   214 Głowacki Janusz                 1   99             R  -  7:58:12  1   1810.65  97.36  19  < 218>  177.806   0.000                                        
   215 Mentel Jacek                    2   28              G M  7:51:00  1   1810.52  97.82   2  < 373>  164.757  18.050                                        
   216 Głuch Włodzimierz               1   14              G M  7:59:07  1   1810.09  98.27   6  < 217>  179.410   0.000                                        
   217 Głuch Włodzimierz               1   13              G M  7:59:08  1   1809.79  98.73   7  < 351>  179.410   0.000                                        
   218 Głowacki Janusz                 1   22              G M  7:58:15  1   1809.73  99.18  20  < 236>  177.806   0.000                                        
   219 Ulatowski Dariusz               1   55                -  7:57:26  1   1809.70  99.64   4  < 223>  176.325   0.000                                        
   220 Socha Ryszard                   2   70             R  -  7:46:06  1   1809.43 100.09  12  < 222>  155.792   0.000                                        
   221 Tulula Bartłomiej               1    3              G M  7:58:12  1   1809.23 100.55  35-  7-  5  177.666  18.000                                        
   222 Socha Ryszard                   2   33              G M  7:46:07  1   1809.08 101.00  13  < 225>  155.792   0.000                                        
   223 Ulatowski Dariusz               1    3              G M  7:57:30  1   1808.46 101.46   5  < 229>  176.325  17.980                                        
   224 Drzewiecki Tomasz               1    3              G M  8:03:34  1   1808.23 101.91   9  < 353>  187.272   0.000                                        
   225 Socha Ryszard                   2   51             R  -  7:46:10  1   1808.03 102.37  14  < 228>  155.792   0.000                                        
   226 Tulula Bartłomiej               1   16              G M  7:58:16  1   1808.00 102.82   2  < 260>  177.666  17.950                                        
   226 Wójcik Mariusz                  2    5              G M  7:52:11  1   1808.00 102.82  22  < 306>  166.667   0.000                                        
   228 Socha Ryszard                   2   11              G M  7:46:11  1   1807.68 103.73  15  < 234>  155.792   0.000                                        
   229 Ulatowski Dariusz               1   24              G M  7:57:33  1   1807.54 104.19   6  < 250>  176.325  17.920                                        
   230 Michałowski B. Stachowicz W.    1   66             R  -  7:59:20  1   1807.44 104.64   4  < 342>  179.539   0.000                                        
   231 Ozdoba Mirosław                 1    6              G M  7:57:05  1   1807.21 105.10   3  < 234>  175.450  17.900                                        
   232 Mora Józef i Rafał              1   38              G M  7:59:36  1   1806.93 105.55  21  < 240>  179.970   0.000                                        
   233 Wilk Marek                      2   13              G M  7:55:39  1   1806.40 106.01  21-  3-  3  172.782  17.890                                        
   234 Ozdoba Mirosław                 1   29             RG M  7:57:08  1   1806.28 106.46   4  < 344>  175.450  17.880                                        
   234 Socha Ryszard                   2   23              G M  7:46:15  1   1806.28 106.46  16  < 238>  155.792   0.000                                        
   236 Głowacki Janusz                 1   52             R  -  7:58:27  1   1806.05 107.37  21  < 247>  177.806   0.000                                        
   237 Miœkiewicz B. i S.              1   12              G M  8:03:44  1   1806.03 107.83  22  < 258>  187.345   0.000                                        
   238 Socha Ryszard                   2    8              G M  7:46:17  1   1805.59 108.28  17  < 242>  155.792   0.000                                        
   239 Wilk Marek                      2   10              G M  7:55:42  1   1805.46 108.74   2  < 401>  172.782  17.830                                        
   240 Mora Józef i Rafał              1   68             R  -  7:59:41  1   1805.42 109.19  22  < 244>  179.970   0.000                                        
   241 Wastowski Dariusz               2    3              G M  7:50:13  1   1805.03 109.65   3  < 413>  162.844  17.810                                        
   242 Socha Ryszard                   2   12              G M  7:46:19  1   1804.89 110.10  18  < 246>  155.792   0.000                                        
   243 Skóra Marcin                    1   39              G M  8:05:53  1   1804.77 110.56   3  < 311>  191.095  17.790                                        
   244 Mora Józef i Rafał              1   29              G M  7:59:44  1   1804.51 111.01  23  < 255>  179.970   0.000                                        
   245 Mazurkiewicz Dariusz            2   19              G M  7:51:39  1   1804.33 111.46   7  < 249>  165.367   0.000                                        
                                                      -   4 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĽCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŒĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   246 Socha Ryszard                   2   16              G M  7:46:21  1   1804.19 111.92  19  < 248>  155.792   0.000                                        
   247 Głowacki Janusz                 1   62             R  -  7:58:34  1   1803.92 112.37  22  < 264>  177.806   0.000                                        
   248 Socha Ryszard                   2   28              G M  7:46:22  1   1803.84 112.83  20  < 327>  155.792   0.000                                        
   249 Mazurkiewicz Dariusz            2   33             RG M  7:51:41  1   1803.68 113.28   8  < 308>  165.367   0.000                                        
   250 Ulatowski Dariusz               1   16              G M  7:57:48  1   1802.91 113.74   7  < 251>  176.325   0.000                                        
   251 Ulatowski Dariusz               1   19              G M  7:57:51  1   1801.99 114.19   8  < 252>  176.325   0.000                                        
   252 Ulatowski Dariusz               1   59             R  -  7:57:52  1   1801.69 114.65   9  < 291>  176.325   0.000                                        
   253 Superson Grzegorz               1   27             RG M  7:59:49  1   1801.66 115.10   7  < 321>  179.836   0.000                                        
   254 Skórzewski Edward               2    5              G M  7:50:35  1   1801.65 115.56   9  < 256>  163.199   0.000                                        
   255 Mora Józef i Rafał              1   24              G M  7:59:55  1   1801.20 116.01  24  < 273>  179.970   0.000                                        
   256 Skórzewski Edward               2   73             R  -  7:50:42  1   1799.33 116.47  10  < 433>  163.199   0.000                                        
   257 Gajewski Marian                 2   29              G M  7:55:41  1   1798.00 116.92   5  < 266>  172.039  17.670                                        
   258 Miœkiewicz B. i S.              1    3              G M  8:04:13  1   1797.65 117.38  23  < 259>  187.345   0.000                                        
   259 Miœkiewicz B. i S.              1   42             RG M  8:04:15  1   1797.07 117.83  24  < 262>  187.345   0.000                                        
   260 Tulula Bartłomiej               1   13              G M  7:58:52  1   1797.03 118.29   3  < 271>  177.666  17.640                                        
   261 Superson Sebastian              1   33             RG M  7:58:46  1   1796.89 118.74   2  < 430>  177.473  17.630                                        
   262 Miœkiewicz B. i S.              1   84             R  -  8:04:17  1   1796.50 119.20  25  < 263>  187.345   0.000                                        
   263 Miœkiewicz B. i S.              1   27              G M  8:04:18  1   1796.21 119.65  26  < 265>  187.345   0.000                                        
   264 Głowacki Janusz                 1   36              G M  7:59:00  1   1796.02 120.11  23  < 268>  177.806   0.000                                        
   265 Miœkiewicz B. i S.              1   33              G M  8:04:19  1   1795.93 120.56  27  < 269>  187.345   0.000                                        
   266 Gajewski Marian                 2   39              G M  7:55:48  1   1795.81 121.02   6  < 289>  172.039  17.590                                        
   267 Bojkowski Cezary                1   17              G M  8:04:50  1   1795.64 121.47   9  < 276>  188.243   0.000                                        
   268 Głowacki Janusz                 1   73             R  -  7:59:02  1   1795.42 121.93  24  < 310>  177.806   0.000                                        
   269 Miœkiewicz B. i S.              1   64             R  -  8:04:21  1   1795.35 122.38  28  < 270>  187.345   0.000                                        
   270 Miœkiewicz B. i S.              1   47             RG M  8:04:23  1   1794.78 122.84  29  < 274>  187.345   0.000                                        
   271 Tulula Bartłomiej               1   21             RG M  7:59:01  1   1794.30 123.29   4  < 333>  177.666  17.540                                        
   272 Hołowaty Piotr                  1    5              G M  7:58:44  1   1793.79 123.75   4  < 396>  177.107  17.530                                        
   273 Mora Józef i Rafał              1   67             R  -  8:00:20  1   1793.72 124.20  25  < 293>  179.970   0.000                                        
   274 Miœkiewicz B. i S.              1   82             R  -  8:04:28  1   1793.35 124.66  30  < 275>  187.345   0.000                                        
   275 Miœkiewicz B. i S.              1   13              G M  8:04:29  1   1793.06 125.11  31  < 278>  187.345   0.000                                        
   276 Bojkowski Cezary                1   51             R  -  8:05:00  1   1792.79 125.57  10  < 282>  188.243   0.000                                        
   277 Nowakowski Zbigniew             2   10              G M  7:51:54  1   1792.74 126.02   4  < 320>  164.753  17.490                                        
   278 Miœkiewicz B. i S.              1   72             R  -  8:04:31  1   1792.49 126.48  32  < 281>  187.345   0.000                                        
   279 Jelski Sebastian                1    3              G M  7:56:25  1   1792.29 126.93  41-  9-  5  172.807  17.470                                        
   280 Sieradzki Janusz                1   29             RG M  7:59:20  1   1792.22 127.39  30-  3-  3  178.027  17.460                                        
   281 Miœkiewicz B. i S.              1   49             RG M  8:04:32  1   1792.20 127.84  33  < 283>  187.345   0.000                                        
   282 Bojkowski Cezary                1    9              G M  8:05:04  1   1791.65 128.30  11  < 318>  188.243   0.000                                        
   283 Miœkiewicz B. i S.              1   62             R  -  8:04:35  1   1791.35 128.75  34  < 300>  187.345   0.000                                        
   284 Opioła Krzysztof                2   36              G M  7:46:39  1   1791.18 129.21   5  < 292>  155.206  17.420                                        
   285 Rybak Kamil i Krzysztof         2   10              G M  8:14:23  1   1791.13 129.66   6  < 287>  204.875   0.000                                        
   286 Jelski Sebastian                1   48             RG M  7:56:29  1   1791.06 130.12   2  < 288>  172.807  17.400                                        
   287 Rybak Kamil i Krzysztof         2   18              G M  8:14:24  1   1790.87 130.57   7  < 365>  204.875   0.000                                        
   288 Jelski Sebastian                1   13              G M  7:56:30  1   1790.75 131.03   3  < 290>  172.807  17.380                                        
   289 Gajewski Marian                 2   42              G M  7:56:05  1   1790.52 131.48   7  < 340>  172.039  17.380                                        
   290 Jelski Sebastian                1   20              G M  7:56:31  1   1790.44 131.94   4  < 309>  172.807  17.370                                        
   291 Ulatowski Dariusz               1   39             RG M  7:58:30  1   1790.10 132.39  10  < 295>  176.325   0.000                                        
   292 Opioła Krzysztof                2   38             RG M  7:46:43  1   1789.81 132.85   6  < 305>  155.206   0.000                                        
   293 Mora Józef i Rafał              1    8              G M  8:00:35  1   1789.26 133.30  26  < 326>  179.970   0.000                                        
   294 Głowacki Jan                    1   57             R  -  7:59:33  1   1789.02 133.76   3          178.097   0.000                                        
   295 Ulatowski Dariusz               1   28              G M  7:58:35  1   1788.59 134.21  11  < 296>  176.325   0.000                                        
   296 Ulatowski Dariusz               1   13              G M  7:58:36  1   1788.29 134.67  12  < 298>  176.325   0.000                                        
   297 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   12              G M  7:54:27  1   1788.16 135.12  55-  6-  5  168.892  17.300                                        
   298 Ulatowski Dariusz               1   54                -  7:58:37  1   1787.98 135.58  13  < 298>  176.325   0.000                                        
   298 Ulatowski Dariusz               1   29              G M  7:58:37  1   1787.98 135.58  14  < 355>  176.325   0.000                                        
   300 Miœkiewicz B. i S.              1   89             R  -  8:04:47  1   1787.93 136.49  35  < 348>  187.345   0.000                                        
   301 Kaczmarek Krzysztof             1   27              G M  7:57:59  1   1787.70 136.94   6  < 303>  175.165  17.270                                        
   302 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   35             RG M  7:54:31  1   1786.90 137.40   2  < 307>  168.892  17.260                                        
   303 Kaczmarek Krzysztof             1   70             R  -  7:58:02  1   1786.79 137.85   7  < 303>  175.165   0.000                                        
   303 Kaczmarek Krzysztof             1   14              G M  7:58:02  1   1786.79 137.85   8  < 350>  175.165   0.000                                        
   305 Opioła Krzysztof                2   55                -  7:46:53  1   1786.37 138.76   7  < 317>  155.206   0.000                                        
   306 Wójcik Mariusz                  2   12              G M  7:53:19  1   1786.04 139.22  23  < 364>  166.667   0.000                                        
   307 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   32             RG M  7:54:34  1   1785.96 139.67   3  < 362>  168.892  17.210                                        
   308 Mazurkiewicz Dariusz            2   31             RG M  7:52:36  1   1785.82 140.13   9  < 391>  165.367   0.000                                        
   309 Jelski Sebastian                1   34             RG M  7:56:46  1   1785.81 140.58   5  < 312>  172.807  17.190                                        
   310 Głowacki Janusz                 1   10              G M  7:59:34  1   1785.80 141.04  25  < 325>  177.806   0.000                                        
   311 Skóra Marcin                    1    6              G M  8:07:01  1   1785.66 141.49   4  < 402>  191.095  17.180                                        
   312 Jelski Sebastian                1    1              G M  7:56:47  1   1785.50 141.95   6  < 313>  172.807   0.000                                        
   313 Bartosz Krzysztof               2    8             RG M  7:56:54  1   1784.58 142.40   3  < 316>  172.926  17.160                                        
   313 Jelski Sebastian                1    2              G M  7:56:50  1   1784.58 142.40   7  < 315>  172.807   0.000                                        
   315 Jelski Sebastian                1   11              G M  7:56:51  1   1784.28 143.31   8  < 319>  172.807   0.000                                        
   316 Bartosz Krzysztof               2   28             RG M  7:56:56  1   1783.97 143.77   4  < 368>  172.926  17.130                                        
   317 Opioła Krzysztof                2   35              G M  7:47:02  1   1783.29 144.22   8  < 428>  155.206   0.000                                        
   318 Bojkowski Cezary                1   59             R  -  8:05:34  1   1783.17 144.68  12  < 345>  188.243   0.000                                        
   319 Jelski Sebastian                1   50             RG M  7:56:55  1   1783.05 145.13   9          172.807   0.000                                        
   320 Nowakowski Zbigniew             2   45             RG M  7:52:25  1   1782.72 145.59   5          164.753  17.090                                        
   321 Superson Grzegorz               1   42             RG M  8:00:53  1   1782.61 146.04   8  < 356>  179.836   0.000                                        
   322 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1    2              G M  8:02:50  1   1782.55 146.50   6  < 324>  183.305   0.000                                        
   323 Bukowski Adam                   1   13              G M  8:01:00  1   1782.28 146.95   6  < 354>  180.010   0.000                                        
   324 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   35             RG M  8:02:51  1   1782.26 147.41   7  < 422>  183.305   0.000                                        
   325 Głowacki Janusz                 1   76             R  -  7:59:47  1   1781.92 147.86  26  < 420>  177.806   0.000                                        
   326 Mora Józef i Rafał              1   81             R  -  8:01:01  1   1781.59 148.32  27  < 329>  179.970   0.000                                        
   327 Socha Ryszard                   2   19              G M  7:47:27  1   1781.50 148.77  21  < 339>  155.792   0.000                                        
                                                      -   5 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĽCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŒĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   328 Pietrzyk Piotr                  2   30              G M  7:53:33  1   1781.32 149.23   9  < 330>  166.642   0.000                                        
   329 Mora Józef i Rafał              1   86             R  -  8:01:04  1   1780.71 149.68  28  < 332>  179.970   0.000                                        
   330 Pietrzyk Piotr                  2    8              G M  7:53:35  1   1780.68 150.14  10  < 346>  166.642   0.000                                        
   331 Kruk Robert                     2   14              G M  7:48:37  1   1780.67 150.59  43-  3-  2  157.797  16.990                                        
   332 Mora Józef i Rafał              1   79             R  -  8:01:05  1   1780.41 151.05  29  < 337>  179.970   0.000                                        
   333 Tulula Bartłomiej               1    4              G M  7:59:48  1   1780.22 151.50   5  < 333>  177.666  16.970                                        
   333 Tulula Bartłomiej               1    5              G M  7:59:48  1   1780.22 151.50   6  < 333>  177.666   0.000                                        
   333 Tulula Bartłomiej               1   30             RG M  7:59:48  1   1780.22 151.50   7          177.666   0.000                                        
   336 Zygan Tadeusz                   1    5              G M  8:03:14  1   1780.14 152.87   6  < 390>  183.770   0.000                                        
   337 Mora Józef i Rafał              1   39              G M  8:01:07  1   1779.83 153.32  30  < 337>  179.970   0.000                                        
   337 Mora Józef i Rafał              1   13              G M  8:01:07  1   1779.83 153.32  31  < 343>  179.970   0.000                                        
   339 Socha Ryszard                   2   64             R  -  7:47:32  1   1779.80 154.23  22  < 376>  155.792   0.000                                        
   340 Gajewski Marian                 2   78                -  7:56:41  1   1779.41 154.69   8  < 340>  172.039   0.000                                        
   340 Gajewski Marian                 2   76                -  7:56:41  1   1779.41 154.69   9  < 360>  172.039   0.000                                        
   342 Michałowski B. Stachowicz W.    1   44             RG M  8:00:54  1   1779.38 155.60   5  < 394>  179.539  16.890                                        
   343 Mora Józef i Rafał              1   42              G M  8:01:10  1   1778.95 156.05  32  < 347>  179.970   0.000                                        
   344 Ozdoba Mirosław                 1   25              G M  7:58:38  1   1778.81 156.51   5  < 349>  175.450  16.870                                        
   345 Bojkowski Cezary                1   21              G M  8:05:50  1   1778.67 156.96  13  < 411>  188.243   0.000                                        
   346 Pietrzyk Piotr                  2    4              G M  7:53:42  1   1778.46 157.42  11  < 397>  166.642   0.000                                        
   347 Mora Józef i Rafał              1   84             R  -  8:01:14  1   1777.77 157.87  33  < 352>  179.970   0.000                                        
   348 Miœkiewicz B. i S.              1   17              G M  8:05:23  1   1777.75 158.33  36  < 381>  187.345   0.000                                        
   349 Ozdoba Mirosław                 1    9              G M  7:58:42  1   1777.61 158.78   6  < 392>  175.450   0.000                                        
   350 Kaczmarek Krzysztof             1   20              G M  7:58:33  1   1777.42 159.24   9  < 361>  175.165   0.000                                        
   351 Głuch Włodzimierz               1    3              G M  8:00:57  1   1777.22 159.69   8          179.410   0.000                                        
   352 Mora Józef i Rafał              1    3              G M  8:01:17  1   1776.90 160.15  34  < 358>  179.970   0.000                                        
   353 Drzewiecki Tomasz               1   37             RG M  8:05:24  1   1776.77 160.60  10          187.272   0.000                                        
   354 Bukowski Adam                   1   18              G M  8:01:20  1   1776.41 161.06   7  < 357>  180.010   0.000                                        
   355 Ulatowski Dariusz               1   22              G M  7:59:16  1   1776.28 161.51  15  < 372>  176.325   0.000                                        
   356 Superson Grzegorz               1   26             RG M  8:01:16  1   1775.87 161.97   9  < 415>  179.836   0.000                                        
   357 Bukowski Adam                   1   12              G M  8:01:24  1   1775.25 162.42   8  < 370>  180.010   0.000                                        
   358 Mora Józef i Rafał              1   73             R  -  8:01:23  1   1775.14 162.88  35  < 403>  179.970   0.000                                        
   359 Gawin Józef                     1    2              G M  8:05:28  1   1775.10 163.33   4  < 366>  187.214  16.740                                        
   360 Gajewski Marian                 2   75                -  7:56:56  1   1774.82 163.79  10          172.039   0.000                                        
   361 Kaczmarek Krzysztof             1    6              G M  7:58:43  1   1774.42 164.24  10  < 386>  175.165   0.000                                        
   362 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   54             R  -  7:55:11  1   1774.39 164.70   4  < 388>  168.892   0.000                                        
   363 Kruk Robert                     2   57             R  -  7:48:56  1   1774.33 165.15   2  < 410>  157.797   0.000                                        
   364 Wójcik Mariusz                  2   53                -  7:53:56  1   1774.31 165.61  24  < 367>  166.667   0.000                                        
   365 Rybak Kamil i Krzysztof         2   14              G M  8:15:30  1   1773.81 166.06   8  < 368>  204.875   0.000                                        
   366 Gawin Józef                     1   11              G M  8:05:33  1   1773.70 166.52   5          187.214  16.670                                        
   367 Wójcik Mariusz                  2   26              G M  7:53:59  1   1773.37 166.97  25  < 375>  166.667   0.000                                        
   368 Bartosz Krzysztof               2    3              G M  7:57:31  1   1773.30 167.42   5          172.926  16.660                                        
   368 Rybak Kamil i Krzysztof         2   37             RG M  8:15:32  1   1773.30 167.42   9  < 371>  204.875   0.000                                        
   370 Bukowski Adam                   1    1              G M  8:01:31  1   1773.21 168.33   9  < 382>  180.010   0.000                                        
   371 Rybak Kamil i Krzysztof         2    9              G M  8:15:33  1   1773.04 168.79  10  < 378>  204.875   0.000                                        
   372 Ulatowski Dariusz               1   35             RG M  7:59:27  1   1773.00 169.24  16  < 384>  176.325   0.000                                        
   373 Mentel Jacek                    2   71             R  -  7:52:56  1   1772.85 169.70   3          164.757   0.000                                        
   374 Rut Piotr                       1   13              G M  8:03:55  1   1772.82 170.15   4  < 421>  184.226  16.600                                        
   375 Wójcik Mariusz                  2   59             R  -  7:54:01  1   1772.74 170.61  26  < 379>  166.667   0.000                                        
   376 Socha Ryszard                   2   14              G M  7:47:53  1   1772.71 171.06  23  < 417>  155.792   0.000                                        
   377 Sieradzki Janusz                1   27             RG M  8:00:26  1   1772.59 171.52   2  < 389>  178.027  16.570                                        
   378 Rybak Kamil i Krzysztof         2   16              G M  8:15:35  1   1772.53 171.97  11  < 380>  204.875   0.000                                        
   379 Wójcik Mariusz                  2   39             RG M  7:54:02  1   1772.43 172.43  27  < 385>  166.667   0.000                                        
   380 Rybak Kamil i Krzysztof         2   23              G M  8:15:36  1   1772.28 172.88  12  < 383>  204.875   0.000                                        
   381 Miœkiewicz B. i S.              1   86             R  -  8:05:43  1   1772.14 173.34  37  < 393>  187.345   0.000                                        
   382 Bukowski Adam                   1    3              G M  8:01:35  1   1772.04 173.79  10          180.010   0.000                                        
   383 Rybak Kamil i Krzysztof         2   17              G M  8:15:37  1   1772.02 174.25  13  < 387>  204.875   0.000                                        
   384 Ulatowski Dariusz               1   38             RG M  7:59:31  1   1771.81 174.70  17  < 418>  176.325   0.000                                        
   385 Wójcik Mariusz                  2   76             R  -  7:54:04  1   1771.80 175.16  28          166.667   0.000                                        
   386 Kaczmarek Krzysztof             1   34              G M  7:58:53  1   1771.43 175.61  11  < 424>  175.165   0.000                                        
   387 Rybak Kamil i Krzysztof         2   12              G M  8:15:41  1   1771.00 176.07  14          204.875   0.000                                        
   388 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   17              G M  7:55:23  1   1770.67 176.52   5  < 400>  168.892  16.470                                        
   389 Sieradzki Janusz                1    6              G M  8:00:33  1   1770.53 176.98   3          178.027  16.460                                        
   390 Zygan Tadeusz                   1   37             RG M  8:03:49  1   1770.14 177.43   7          183.770   0.000                                        
   391 Mazurkiewicz Dariusz            2   14              G M  7:53:27  1   1769.58 177.89  10  < 399>  165.367   0.000                                        
   392 Ozdoba Mirosław                 1   20              G M  7:59:09  1   1769.54 178.34   7  < 395>  175.450   0.000                                        
   393 Miœkiewicz B. i S.              1   24              G M  8:05:54  1   1769.08 178.80  38  < 435>  187.345   0.000                                        
   394 Michałowski B. Stachowicz W.    1   20              G M  8:01:30  1   1768.86 179.25   6  < 414>  179.539  16.420                                        
   395 Ozdoba Mirosław                 1   13              G M  7:59:12  1   1768.65 179.71   8  < 398>  175.450   0.000                                        
   396 Hołowaty Piotr                  1    4              G M  8:00:09  1   1768.42 180.16   5  < 407>  177.107  16.400                                        
   397 Pietrzyk Piotr                  2    3              G M  7:54:14  1   1768.40 180.62  12  < 406>  166.642   0.000                                        
   398 Ozdoba Mirosław                 1   18              G M  7:59:14  1   1768.06 181.07   9          175.450   0.000                                        
   399 Mazurkiewicz Dariusz            2    9              G M  7:53:33  1   1767.69 181.53  11          165.367   0.000                                        
   400 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   15              G M  7:55:33  1   1767.58 181.98   6          168.892  16.360                                        
   401 Wilk Marek                      2   32             RG M  7:57:46  1   1767.29 182.44   3          172.782  16.360                                        
   402 Skóra Marcin                    1   23              G M  8:08:08  1   1767.22 182.89   5  < 408>  191.095  16.350                                        
   403 Mora Józef i Rafał              1   75             R  -  8:01:51  1   1767.01 183.35  36          179.970   0.000                                        
   404 Wawrzyniak Krzysztof            1   27             RG M  8:04:17  1   1766.87 183.80   3  < 404>  184.255  16.330                                        
   404 Wawrzyniak Krzysztof            1   35             RG M  8:04:17  1   1766.87 183.80   4  < 412>  184.255  16.330                                        
   406 Pietrzyk Piotr                  2   11              G M  7:54:19  1   1766.84 184.71  13          166.642   0.000                                        
   407 Hołowaty Piotr                  1   47              G M  8:00:17  1   1766.07 185.17   6          177.107  16.300                                        
   408 Skóra Marcin                    1   44             RG M  8:08:14  1   1765.58 185.62   6          191.095   0.000                                        
   409 Milewski Mariusz                1   26             RG M  8:02:03  1   1765.00 186.08   2          180.118  16.280                                        
                                                      -   6 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĽCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŒĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   410 Kruk Robert                     2    1              G M  7:49:26  1   1764.41 186.53   3          157.797  16.270                                        
   411 Bojkowski Cezary                1   42              G M  8:06:42  1   1764.23 186.99  14  < 425>  188.243   0.000                                        
   412 Wawrzyniak Krzysztof            1   15             RG M  8:04:27  1   1764.05 187.44   5          184.255  16.260                                        
   413 Wastowski Dariusz               2   16              G M  7:52:20  1   1763.65 187.90   4  < 416>  162.844  16.250                                        
   414 Michałowski B. Stachowicz W.    1   26              G M  8:01:49  1   1763.36 188.35   7          179.539  16.240                                        
   415 Superson Grzegorz               1   31             RG M  8:02:01  1   1762.81 188.81  10          179.836   0.000                                        
   416 Wastowski Dariusz               2    7              G M  7:52:23  1   1762.70 189.26   5          162.844  16.220                                        
   417 Socha Ryszard                   2   30              G M  7:48:23  1   1762.69 189.72  24  < 419>  155.792   0.000                                        
   418 Ulatowski Dariusz               1   56                -  8:00:02  1   1762.66 190.17  18  < 436>  176.325   0.000                                        
   419 Socha Ryszard                   2   22              G M  7:48:25  1   1762.02 190.63  25          155.792   0.000                                        
   420 Głowacki Janusz                 1   84             R  -  8:00:56  1   1761.62 191.08  27  < 423>  177.806   0.000                                        
   421 Rut Piotr                       1   19              G M  8:04:35  1   1761.52 191.54   5  < 439>  184.226  16.170                                        
   422 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   43              G M  8:04:04  1   1761.42 191.99   8  < 431>  183.305   0.000                                        
   423 Głowacki Janusz                 1   37              G M  8:00:57  1   1761.33 192.45  28  < 426>  177.806   0.000                                        
   424 Kaczmarek Krzysztof             1   28              G M  7:59:29  1   1760.75 192.90  12  < 429>  175.165   0.000                                        
   425 Bojkowski Cezary                1   10              G M  8:06:55  1   1760.65 193.36  15  < 427>  188.243   0.000                                        
   426 Głowacki Janusz                 1   75             R  -  8:01:00  1   1760.46 193.81  29  < 432>  177.806   0.000                                        
   427 Bojkowski Cezary                1   62             R  -  8:06:56  1   1760.38 194.27  16          188.243   0.000                                        
   428 Opioła Krzysztof                2   33              G M  7:48:13  1   1759.37 194.72   9          155.206   0.000                                        
   429 Kaczmarek Krzysztof             1   23              G M  7:59:34  1   1759.27 195.18  13  < 437>  175.165   0.000                                        
   430 Superson Sebastian              1   41             RG M  8:00:53  1   1759.19 195.63   3          177.473  16.090                                        
   431 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   56                -  8:04:12  1   1759.17 196.09   9          183.305   0.000                                        
   432 Głowacki Janusz                 1   88             R  -  8:01:05  1   1759.00 196.54  30          177.806   0.000                                        
   433 Skórzewski Edward               2    1              G M  7:52:49  1   1758.29 197.00  11          163.199   0.000                                        
   434 Nowak Tomasz i Sylwester        1   14             RG M  8:04:26  1   1757.86 197.45   3          183.579  16.050                                        
   435 Miœkiewicz B. i S.              1   43             RG M  8:06:35  1   1757.73 197.91  39          187.345   0.000                                        
   436 Ulatowski Dariusz               1    4              G M  8:00:19  1   1757.68 198.36  19          176.325   0.000                                        
   437 Kaczmarek Krzysztof             1   21              G M  7:59:41  1   1757.22 198.82  14  < 437>  175.165   0.000                                        
   437 Kaczmarek Krzysztof             1   12              G M  7:59:41  1   1757.22 198.82  15          175.165   0.000                                        
   439 Rut Piotr                       1   14              G M  8:04:51  1   1757.04 199.73   6  < 439>  184.226   0.000                                        
   439 Rut Piotr                       1   25              G M  8:04:51  1   1757.04 199.73   7          184.226   0.000                                        
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   441 Rut Piotr                       1    5              G M  8:04:52  1   1756.76          8          184.226   0.000                                        
   442 Głowacki Janusz                 1   92             R  -  8:01:14  1   1756.40         31          177.806   0.000                                        
   443 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   52             R  -  8:04:22  1   1756.36         10          183.305   0.000                                        
   444 Hołowaty Piotr                  1   27              G M  8:00:51  1   1756.14          7          177.107   0.000                                        
   445 Ozdoba Mirosław                 1   15              G M  7:59:55  1   1755.96         10          175.450   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna 5 z 50 [ 1]                                                  
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Mora Józef      i Rafał         1  5  5   10    173.63  46.6         
    2    5 Wójcik          Mariusz         2  5  5   10    172.92  39.9         
    3    4 Miœkiewicz B.   i S.            1  5  5   10    170.97  39.8         
    4   15 Głowacki        Janusz          1  5  5   10    168.58  31.4         
    5    6 Kaczmarek       Krzysztof       1  5  5   10    167.88  19.3         
    6    3 Rybak Kamil     i Krzysztof     2  5  5   10    167.65  56.0         
    7   11 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg   1  5  5   10    167.25  22.2         
    8   14 Socha           Ryszard         2  5  5   10    166.70  25.8         
    9   12 Bukowski        Adam            1  5  5   10    166.57  47.2         
   10    2 Nowakowski      Zbigniew        2  5  5   10    166.12  20.3         
   11   13 Ulatowski       Dariusz         1  5  5   10    165.22  28.4         
   12   25 Mazurkiewicz    Dariusz         2  5  5   10    162.66  24.4         
   13   20 Superson        Grzegorz        1  5  5   10    161.46  22.9         
   14   26 Drzewiecki      Tomasz          1  5  5   10    161.15  18.6         
   15   22 Opioła          Krzysztof       2  5  5   10    160.42  13.1         
   16    9 Rut             Piotr           1  5  5   10    160.21  23.6         
   17   18 Ozdoba          Mirosław        1  5  5   10    159.58  18.9         
   18   10 Jelski          Sebastian       1  5  5   10    158.40  22.1         
   19   16 Wastowski       Dariusz         2  5  5   10    157.18  23.9         
   20    7 Gostyńscy Rober i Zbigniew      2  5  5   10    157.11  25.5         
   21   19 Tulula          Bartłomiej      1  5  5   10    157.11  18.9         
   22   21 Skóra           Marcin          1  5  5   10    155.79  14.0         
   23   28 Pietrzyk        Piotr           2  4  5    9    149.06  22.4         
   24   30 Głuch           Włodzimierz     1  4  5    9    147.27  17.6         
   25    8 Gajewski        Marian          2  5  4    9    144.48  14.8         
   26   29 Zygan           Tadeusz         1  4  5    9    144.29  19.3         
   27   32 Hołowaty        Piotr           1  4  5    9    138.68  10.0         
   28   23 Michałowski B.  Stachowicz W.   1  5  4    9    136.17  20.7         
   29   37 Bartosz         Krzysztof       2  2  5    7    115.42  10.0         
   30   43 Skórzewski      Edward          2  1  5    6    108.02   8.3         
   31   17 Milewski        Mariusz         1  5  2    7    105.37  11.9         
   32   39 Gawin           Józef           1  1  5    6    104.96  10.0         
   33   33 Wilk            Marek           2  4  3    7    101.36  15.9         
   34   24 Kruk            Robert          2  5  2    7    100.49  10.3         
   35   42 Wawrzyniak      Krzysztof       1  1  5    6     99.47   9.7         
   36   44 Bojkowski       Cezary          1  0  5    5     97.06  13.7         
   37   35 Superson        Sebastian       1  3  3    6     96.00   8.0         
   38   31 Głowacki        Jan             1  4  2    6     89.55  13.3         
   39   34 Kalisz          Wiesław         2  3  2    5     79.92   7.6         
   40   40 Nowak Tomasz    i Sylwester     1  1  3    4     67.85  14.8         
   41   27 Omazda          Zbigniew        1  5  0    5     66.46   9.3         
   42   38 Mentel          Jacek           2  2  2    4     63.13   6.4         
   43   36 Marszałek       Kazimierz       2  3  1    4     60.24  10.0         
   44 ---- Sieradzki       Janusz          1 --  3    3     50.49  10.0         
   45   49 Skuza Adam      i Damian        2  0  2    2     38.77   5.9         
   46   41 Błaszczyk       Ryszard         1  1  0    1     13.64   2.3         
   47 ---- Przepióra       Mirosław        1 --  0    0      0.00   0.0         
   48   45 Paliński        Władysław       1  0  0    0      0.00   0.0         
   49   46 Zagrodnikow     Piotr           1  0  0    0      0.00   0.0         
   50   47 Domagała -      Majcher         2  0  0    0      0.00   0.0         
   51   48 Madejewski      Ryszard         2  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Klasyfikacja po locie   2 Kołbaskowo 1  z dnia 24.05.20.                                                                                                      
  Punktacja Główna 5 z 50 [ 1]                                                                                                                                  
┌───┬─────────────────────────────┬────────┬───┬────┬────┬──┬──┬────┬────────────────┬────┐                                                                     
│Lp.│ Nazwisko       Imie         │Odleg’. │Wk.│Poz.│Poz.│L │L │Raz.│     Punkty     │Nr  │                                                                     
│   │                             │        │Go’│I G.│II G│1 │2 │knk.│Lot  2 │ Razem  │Hod.│                                                                     
└───┴─────────────────────────────┴────────┴───┴────┴────┴──┴──┴────┴───────┴────────┴────┘                                                                     
   1 Mora Józef      i Rafał        179.970  88    3   15  5  5   10   98.92   173.63  112                                                                      
   2 Wójcik          Mariusz        166.667  71    5    9  5  5   10   99.61   172.92  219                                                                      
   3 Miœkiewicz B.   i S.           187.345  78   61   63  5  5   10   97.13   170.97  127                                                                      
   4 Głowacki        Janusz         177.806  78    7   24  5  5   10   98.83   168.58  105                                                                      
   5 Kaczmarek       Krzysztof      175.165  67    6   51  5  5   10   95.18   167.88  109                                                                      
   6 Rybak Kamil     i Krzysztof    204.875  37  112  129  5  5   10   93.47   167.65  214                                                                      
   7 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg  183.305  48   29   88  5  5   10   95.68   167.25  123                                                                      
   8 Socha           Ryszard        155.792  66   42   42  5  5   10   96.40   166.70  216                                                                      
   9 Bukowski        Adam           180.010  26   81   89  5  5   10   95.71   166.57  103                                                                      
  10 Nowakowski      Zbigniew       164.753  37   21  130  5  5   10   91.59   166.12  211                                                                      
  11 Ulatowski       Dariusz        176.325  52   19   20  5  5   10   94.89   165.22  125                                                                      
  12 Mazurkiewicz    Dariusz        165.367  38   38   50  5  5   10   95.65   162.66  209                                                                      
  13 Superson        Grzegorz       179.836  52    4  132  5  5   10   93.29   161.46  121                                                                      
  14 Drzewiecki      Tomasz         187.272  54   16   55  5  5   10   94.57   161.15  129                                                                      
  15 Opioła          Krzysztof      155.206  53   26  147  5  5   10   92.93   160.42  212                                                                      
  16 Rut             Piotr          184.226  27   87  181  5  5   10   88.60   160.21  117                                                                      
  17 Ozdoba          Mirosław       175.450  37   79  168  5  5   10   90.42   159.58  115                                                                      
  18 Jelski          Sebastian      172.807  41  279  286  5  5   10   86.81   158.40  108                                                                      
  19 Wastowski       Dariusz        162.844  34  152  155  5  5   10   87.50   157.18  217                                                                      
  20 Gostyńscy Rober i Zbigniew     168.892  55  297  302  5  5   10   84.60   157.11  204                                                                      
  21 Tulula          Bartłomiej     177.666  35  221  226  5  5   10   88.10   157.11  124                                                                      
  22 Skóra           Marcin         191.095 102  190  213  5  5   10   87.67   155.79  119                                                                      
  23 Pietrzyk        Piotr          166.642  38   11   14  4  5    9   97.14   149.06  213                                                                      
  24 Głuch           Włodzimierz    179.410  37    2   98  4  5    9   95.68   147.27  106                                                                      
  25 Gajewski        Marian         172.039 103   22   32  5  4    9   72.45   144.48  203                                                                      
  26 Zygan           Tadeusz        183.770  27  134  141  4  5    9   92.55   144.29  126                                                                      
  27 Hołowaty        Piotr          177.107  50   93  106  4  5    9   88.43   138.68  107                                                                      
  28 Michałowski B.  Stachowicz W.  179.539  56   84  166  5  4    9   68.79   136.17  110                                                                      
  29 Bartosz         Krzysztof      172.926  36   85  157  2  5    7   88.76   115.42  201                                                                      
  30 Skórzewski      Edward         163.199  85    8   82  1  5    6   95.69   108.02  220                                                                      
  31 Milewski        Mariusz        180.118  30   39  409  5  2    7   35.93   105.37  111                                                                      
  32 Gawin           Józef          187.214  27   62  113  1  5    6   90.06   104.96  130                                                                      
  33 Wilk            Marek          172.782  21  233  239  4  3    7   52.08   101.36  218                                                                      
  34 Kruk            Robert         157.797  43  331  363  5  2    7   33.26   100.49  206                                                                      
  35 Wawrzyniak      Krzysztof      184.255  31  139  140  1  5    6   86.39    99.47  128                                                                      
  36 Bojkowski       Cezary         188.243  60    1   44  0  5    5   97.06    97.06  102                                                                      
  37 Superson        Sebastian      177.473  36   45  261  3  3    6   53.32    96.00  122                                                                      
  38 Głowacki        Jan            178.097  31   73  123  4  2    6   38.23    89.55  104                                                                      
  39 Kalisz          Wiesław        154.131  30  175  185  3  2    5   36.73    79.92  205                                                                      
  40 Nowak Tomasz    i Sylwester    183.579  13   92  203  1  3    4   53.38    67.85  113                                                                      
  41 Omazda          Zbigniew         0.000  25    0       5  0    5    0.00    66.46  114                                                                      
  42 Mentel          Jacek          164.757  67   33  215  2  2    4   37.76    63.13  210                                                                      
  43 Marszałek       Kazimierz      159.936  19  163       3  1    4   18.52    60.24  208                                                                      
  44 Sieradzki       Janusz         178.027  30  280  377 --  3    3   50.49    50.49  118                                                                      
  45 Skuza Adam      i Damian       158.628  19   40   96  0  2    2   38.77    38.77  215                                                                      
  46 Błaszczyk       Ryszard          0.000  22    0       1  0    1    0.00    13.64  101                                                                      

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
              PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                                                                                               
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  2, z dnia 24.05.20 Kołbaskowo 1                                                                                                             
            Punktacja Główna 5 z 50 [ 1]                                                                                                                        
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
              1 Wójcik          Mariusz         2    71    5    28    99.61                                                                                     
              2 Mora Józef      i Rafał         1    88    5    36    98.92                                                                                     
              3 Głowacki        Janusz          1    78    5    30    98.83                                                                                     
              4 Pietrzyk        Piotr           2    38    5    13    97.14                                                                                     
              5 Miœkiewicz B.   i S.            1    78    5    39    97.13                                                                                     
              6 Bojkowski       Cezary          1    60    5    16    97.06                                                                                     
              7 Socha           Ryszard         2    66    5    25    96.40                                                                                     
              8 Bukowski        Adam            1    26    5    10    95.71                                                                                     
              9 Skórzewski      Edward          2    85    5    11    95.69                                                                                     
             10 Głuch           Włodzimierz     1    37    5     8    95.68                                                                                     
             11 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg   1    48    5     9    95.68                                                                                     
             12 Mazurkiewicz    Dariusz         2    38    5    11    95.65                                                                                     
             13 Kaczmarek       Krzysztof       1    67    5    15    95.18                                                                                     
             14 Ulatowski       Dariusz         1    52    5    19    94.89                                                                                     
             15 Drzewiecki      Tomasz          1    54    5    10    94.57                                                                                     
             16 Rybak Kamil     i Krzysztof     2    37    5    14    93.47                                                                                     
             17 Superson        Grzegorz        1    52    5    10    93.29                                                                                     
             18 Opioła          Krzysztof       2    53    5     9    92.93                                                                                     
             19 Zygan           Tadeusz         1    27    5     7    92.55                                                                                     
             20 Nowakowski      Zbigniew        2    37    5     5    91.59                                                                                     
             21 Ozdoba          Mirosław        1    37    5     9    90.42                                                                                     
             22 Gawin           Józef           1    27    5     5    90.06                                                                                     
             23 Bartosz         Krzysztof       2    36    5     5    88.76                                                                                     
             24 Rut             Piotr           1    27    5     7    88.60                                                                                     
             25 Hołowaty        Piotr           1    50    5     6    88.43                                                                                     
             26 Tulula          Bartłomiej      1    35    5     7    88.10                                                                                     
             27 Skóra           Marcin          1   102    5     6    87.67                                                                                     
             28 Wastowski       Dariusz         2    34    5     5    87.50                                                                                     
             29 Jelski          Sebastian       1    41    5     9    86.81                                                                                     
             30 Wawrzyniak      Krzysztof       1    31    5     5    86.39                                                                                     
             31 Gostyńscy Rober i Zbigniew      2    55    5     6    84.60                                                                                     
             32 Gajewski        Marian          2   103    4    10    72.45                                                                                     
             33 Michałowski B.  Stachowicz W.   1    56    4     7    68.79                                                                                     
             34 Nowak Tomasz    i Sylwester     1    13    3     3    53.38                                                                                     
             35 Superson        Sebastian       1    36    3     3    53.32                                                                                     
             36 Wilk            Marek           2    21    3     3    52.08                                                                                     
             37 Sieradzki       Janusz          1    30    3     3    50.49                                                                                     
             38 Skuza Adam      i Damian        2    19    2     2    38.77                                                                                     
             39 Głowacki        Jan             1    31    2     3    38.23                                                                                     
             40 Mentel          Jacek           2    67    2     3    37.76                                                                                     
             41 Kalisz          Wiesław         2    30    2     2    36.73                                                                                     
             42 Milewski        Mariusz         1    30    2     2    35.93                                                                                     
             43 Kruk            Robert          2    43    2     3    33.26                                                                                     
             44 Marszałek       Kazimierz       2    19    1     1    18.52                                                                                     
             45 Omazda          Zbigniew        1    25    0     0     0.00                                                                                     
             46 Błaszczyk       Ryszard         1    22    0     0     0.00                                                                                     
             47 Domagała -      Majcher         2    18    0     0     0.00                                                                                     
             48 Madejewski      Ryszard         2    13    0     0     0.00                                                                                     
             49 Przepióra       Mirosław        1    19    0     0     0.00                                                                                     
             50 Paliński        Władysław       1    16    0     0     0.00                                                                                     
                                                                                       - strona  2 -                                                            
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Punktacja Główna 5 z 50 [ 1]                                                                                                                        
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
             51 Zagrodnikow     Piotr           1    20    0     0     0.00                                                                                     

 
                                                                                                                                                                
                                 Punktacja Główna 5 z 50 [1]                                                                                                    
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                     Wyniki z lotow: 1,2,                                                                                                       
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĽCZKI    │PŁ│ILOŒĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Wójcik          Mariusz        2   24             G  1   2      6.810   283.547                                                                       
        2 Mora Józef      i Rafał        1    6             G  0   2     20.470   310.150                                                                       
        3 Mora Józef      i Rafał        1   30             G  1   2     25.470   310.150                                                                       
        4 Kaczmarek       Krzysztof      1   38             G  1   2     26.390   300.674                                                                       
        5 Wójcik          Mariusz        2   17             G  0   2     36.780   283.547                                                                       
        6 Miœkiewicz B.   i S.           1   45             G  0   2     37.740   325.204                                                                       
        7 Wójcik          Mariusz        2   25             G  0   2     39.070   283.547                                                                       
        8 Miœkiewicz B.   i S.           1    5             G  0   2     40.470   325.204                                                                       
        9 Wójcik          Mariusz        2   16             G  1   2     40.890   283.547                                                                       
       10 Wójcik          Mariusz        2    4             G  1   2     55.830   283.547                                                                       
       11 Torowicz Paweł  Wołczek Grze   1   47             G  1   2     58.580   316.888                                                                       
       12 Milewski        Mariusz        1   12             G  1   2     64.490   310.500                                                                       
       13 Głowacki        Janusz         1   29             G  1   2     66.800   305.821                                                                       
       14 Mora Józef      i Rafał        1   23             G  0   2     73.240   310.150                                                                       
       15 Mora Józef      i Rafał        1   80                0   2     73.590   310.150                                                                       
       16 Nowak Tomasz    i Sylwester    1   30             G  1   2     77.270   317.438                                                                       
       17 Miœkiewicz B.   i S.           1   21             G  1   2     81.860   325.204                                                                       
       18 Mora Józef      i Rafał        1    7             G  0   2     82.210   310.150                                                                       
       19 Torowicz Paweł  Wołczek Grze   1   23             G  1   2     85.890   316.888                                                                       
       20 Socha           Ryszard        2   52                1   2     86.750   261.919                                                                       
       21 Drzewiecki      Tomasz         1    8             G  0   2     87.300   324.790                                                                       
       22 Głowacki        Janusz         1    1             G  0   2     87.640   305.821                                                                       
       23 Mora Józef      i Rafał        1   45             G  0   2     89.470   310.150                                                                       
       24 Rut             Piotr          1   20             G  0   2     90.520   318.740                                                                       
       25 Wójcik          Mariusz        2   78                1   2     91.380   283.547                                                                       
       26 Głowacki        Janusz         1   39             G  0   2     91.700   305.821                                                                       
       27 Gawin           Józef          1   16             G  0   2     95.530   324.671                                                                       
       28 Miœkiewicz B.   i S.           1   14             G  1   2    100.970   325.204                                                                       
       29 Mora Józef      i Rafał        1   34             G  1   2    100.980   310.150                                                                       
       30 Bukowski        Adam           1    5             G  1   2    104.050   310.287                                                                       
       31 Ulatowski       Dariusz        1   45             G  0   2    104.940   302.892                                                                       
       32 Miœkiewicz B.   i S.           1    1             G  0   2    105.380   325.204                                                                       
       33 Rybak Kamil     i Krzysztof    2   11             G  1   2    105.490   359.951                                                                       
       34 Socha           Ryszard        2   17             G  1   2    107.690   261.919                                                                       
       35 Kaczmarek       Krzysztof      1    4             G  0   2    108.080   300.674                                                                       
       36 Ozdoba          Mirosław       1   21             G  1   2    108.570   301.152                                                                       
       37 Miœkiewicz B.   i S.           1   16             G  1   2    109.470   325.204                                                                       
       38 Miœkiewicz B.   i S.           1   77                0   2    110.380   325.204                                                                       
       39 Kalisz          Wiesław        2   13             G  1   2    117.760   258.473                                                                       
       40 Głowacki        Janusz         1   49             G  0   2    119.940   305.821                                                                       
       41 Wójcik          Mariusz        2   13             G  1   2    120.440   283.547                                                                       
       42 Bukowski        Adam           1   20             G  1   2    129.450   310.287                                                                       
       43 Głowacki        Janusz         1   58                1   2    131.660   305.821                                                                       
       44 Głowacki        Janusz         1   73                1   2    132.370   305.821                                                                       
       45 Rut             Piotr          1   16             G  1   2    135.360   318.740                                                                       
       46 Miœkiewicz B.   i S.           1    7             G  0   2    137.220   325.204                                                                       
       47 Bukowski        Adam           1   10             G  1   2    138.080   310.287                                                                       
       48 Kaczmarek       Krzysztof      1   14             G  0   2    138.300   300.674                                                                       
       49 Mora Józef      i Rafał        1   46             G  1   2    139.980   310.150                                                                       
       50 Marszałek       Kazimierz      2    5             G  1   2    139.980   270.247                                                                       

 
 Wydolnoœć lotowa z  2 lotów                                                    
 -------------------------------------------------------------------------------
 Lp.   Nazwisko,Imie            Nr.H.  Wkład Konk. Wydol.%                      
 -------------------------------------------------------------------------------
    1 Rybak Kamil i Krzysztof     214    75    42  56.00                        
    2 Bukowski Adam               103    53    25  47.17                        
    3 Mora Józef i Rafał          112   174    81  46.55                        
    4 Wójcik Mariusz              219   143    57  39.86                        
    5 Miœkiewicz B. i S.          127   161    64  39.75                        
    6 Głowacki Janusz             105   159    50  31.45                        
    7 Ulatowski Dariusz           125   102    29  28.43                        
    8 Socha Ryszard               216   132    34  25.76                        
    9 Gostyńscy Robert i Zbigni   204   110    28  25.46                        
   10 Mazurkiewicz Dariusz        209    78    19  24.36                        
   11 Wastowski Dariusz           217    67    16  23.88                        
   12 Rut Piotr                   117    55    13  23.64                        
   13 Superson Grzegorz           121   109    25  22.94                        
   14 Pietrzyk Piotr              213    76    17  22.37                        
   15 Torowicz Paweł i Wołczek    123    99    22  22.22                        
   16 Jelski Sebastian            108    86    19  22.09                        
   17 Michałowski B. Stachowicz   110   111    23  20.72                        
   18 Nowakowski Zbigniew         211    69    14  20.29                        
   19 Zygan Tadeusz               126    57    11  19.30                        
   20 Kaczmarek Krzysztof         109   135    26  19.26                        
   21 Ozdoba Mirosław             115    74    14  18.92                        
   22 Tulula Bartłomiej           124    74    14  18.92                        
   23 Drzewiecki Tomasz           129   113    21  18.58                        
   24 Głuch Włodzimierz           106    74    13  17.57                        
   25 Wilk Marek                  218    44     7  15.91                        
   26 Nowak Tomasz i Sylwester    113    27     4  14.82                        
   27 Gajewski Marian             203   216    32  14.82                        
   28 Skóra Marcin                119   207    29  14.01                        
   29 Bojkowski Cezary            102   117    16  13.68                        
   30 Głowacki Jan                104    60     8  13.33                        
   31 Opioła Krzysztof            212   107    14  13.08                        
   32 Milewski Mariusz            111    59     7  11.86                        
   33 Kruk Robert                 206    87     9  10.35                        
   34 Hołowaty Piotr              107   100    10  10.00                        
   35 Gawin Józef                 130    60     6  10.00                        
   36 Bartosz Krzysztof           201    70     7  10.00                        
   37 Marszałek Kazimierz         208    40     4  10.00                        
   38 Sieradzki Janusz            118    30     3  10.00                        
   39 Wawrzyniak Krzysztof        128    62     6   9.68                        
   40 Omazda Zbigniew             114    54     5   9.26                        
   41 Skórzewski Edward           220   168    14   8.33                        
   42 Superson Sebastian          122    88     7   7.96                        
   43 Kalisz Wiesław              205    66     5   7.58                        
   44 Mentel Jacek                210   125     8   6.40                        
   45 Skuza Adam i Damian         215    34     2   5.88                        
   46 Błaszczyk Ryszard           101    44     1   2.27                        
   47 Paliński Władysław          131    35     0   0.00                        
   48 Zagrodnikow Piotr           132    44     0   0.00                        
   49 Domagała - Majcher          202    33     0   0.00                        
   50 Madejewski Ryszard          207    19     0   0.00                        
   51 Przepióra Mirosław          116    19     0   0.00                        
                                                                                
                                                                                
                                                                                

 
 Wydolnoœć lotowa z lotu  2.                                                    
 -------------------------------------------------------------------------------
 Lp.   Nazwisko,Imie            Nr.H.  Wkład Konk. Wydol.%                      
 -------------------------------------------------------------------------------
    1 Miœkiewicz B. i S.          127    78    39  50.00                        
    2 Mora Józef i Rafał          112    88    36  40.91                        
    3 Wójcik Mariusz              219    71    28  39.44                        
    4 Bukowski Adam               103    26    10  38.46                        
    5 Głowacki Janusz             105    78    30  38.46                        
    6 Socha Ryszard               216    66    25  37.88                        
    7 Rybak Kamil i Krzysztof     214    37    14  37.84                        
    8 Ulatowski Dariusz           125    52    19  36.54                        
    9 Pietrzyk Piotr              213    38    13  34.21                        
   10 Mazurkiewicz Dariusz        209    38    11  28.95                        
   11 Bojkowski Cezary            102    60    16  26.67                        
   12 Rut Piotr                   117    27     7  25.93                        
   13 Zygan Tadeusz               126    27     7  25.93                        
   14 Ozdoba Mirosław             115    37     9  24.32                        
   15 Nowak Tomasz i Sylwester    113    13     3  23.08                        
   16 Kaczmarek Krzysztof         109    67    15  22.39                        
   17 Jelski Sebastian            108    41     9  21.95                        
   18 Głuch Włodzimierz           106    37     8  21.62                        
   19 Tulula Bartłomiej           124    35     7  20.00                        
   20 Superson Grzegorz           121    52    10  19.23                        
   21 Torowicz Paweł i Wołczek    123    48     9  18.75                        
   22 Drzewiecki Tomasz           129    54    10  18.52                        
   23 Gawin Józef                 130    27     5  18.52                        
   24 Opioła Krzysztof            212    53     9  16.98                        
   25 Wawrzyniak Krzysztof        128    31     5  16.13                        
   26 Wastowski Dariusz           217    34     5  14.71                        
   27 Wilk Marek                  218    21     3  14.29                        
   28 Bartosz Krzysztof           201    36     5  13.89                        
   29 Nowakowski Zbigniew         211    37     5  13.51                        
   30 Skórzewski Edward           220    85    11  12.94                        
   31 Michałowski B. Stachowicz   110    56     7  12.50                        
   32 Hołowaty Piotr              107    50     6  12.00                        
   33 Gostyńscy Robert i Zbigni   204    55     6  10.91                        
   34 Skuza Adam i Damian         215    19     2  10.53                        
   35 Sieradzki Janusz            118    30     3  10.00                        
   36 Gajewski Marian             203   103    10   9.71                        
   37 Głowacki Jan                104    31     3   9.68                        
   38 Superson Sebastian          122    36     3   8.33                        
   39 Kruk Robert                 206    43     3   6.98                        
   40 Milewski Mariusz            111    30     2   6.67                        
   41 Kalisz Wiesław              205    30     2   6.67                        
   42 Skóra Marcin                119   102     6   5.88                        
   43 Marszałek Kazimierz         208    19     1   5.26                        
   44 Mentel Jacek                210    67     3   4.48                        
   45 Błaszczyk Ryszard           101    22     0   0.00                        
   46 Omazda Zbigniew             114    25     0   0.00                        
   47 Przepióra Mirosław          116    19     0   0.00                        
   48 Paliński Władysław          131    16     0   0.00                        
   49 Zagrodnikow Piotr           132    20     0   0.00                        
   50 Domagała - Majcher          202    18     0   0.00                        
   51 Madejewski Ryszard          207    13     0   0.00                        
                                                                                
                                                                                
                                                                                

 
  - strona 1 -                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna 5 z całoœci [ 6]                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Mora Józef      i Rafał         1  5  5   10    173.70  46.6         
    2    6 Wójcik          Mariusz         2  5  5   10    173.03  39.9         
    3    3 Miœkiewicz B.   i S.            1  5  5   10    171.41  39.8         
    4    9 Głowacki        Janusz          1  5  5   10    170.67  31.4         
    5    5 Gajewski        Marian          2  5  5   10    169.41  14.8         
    6    7 Kaczmarek       Krzysztof       1  5  5   10    168.89  19.3         
    7   15 Socha           Ryszard         2  5  5   10    167.68  25.8         
    8    4 Rybak Kamil     i Krzysztof     2  5  5   10    167.65  56.0         
    9   12 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg   1  5  5   10    167.25  22.2         
   10   13 Bukowski        Adam            1  5  5   10    166.57  47.2         
   11    2 Nowakowski      Zbigniew        2  5  5   10    166.12  20.3         
   12   14 Ulatowski       Dariusz         1  5  5   10    165.71  28.4         
   13   21 Drzewiecki      Tomasz          1  5  5   10    164.48  18.6         
   14   17 Superson        Grzegorz        1  5  5   10    162.89  22.9         
   15   26 Mazurkiewicz    Dariusz         2  5  5   10    162.66  24.4         
   16   24 Opioła          Krzysztof       2  5  5   10    160.42  13.1         
   17   30 Głuch           Włodzimierz     1  5  5   10    160.40  17.6         
   18   10 Rut             Piotr           1  5  5   10    160.21  23.6         
   19   19 Ozdoba          Mirosław        1  5  5   10    159.58  18.9         
   20   22 Michałowski B.  Stachowicz W.   1  5  5   10    159.32  20.7         
   21   11 Jelski          Sebastian       1  5  5   10    158.40  22.1         
   22    8 Gostyńscy Rober i Zbigniew      2  5  5   10    157.46  25.5         
   23   16 Wastowski       Dariusz         2  5  5   10    157.18  23.9         
   24   20 Tulula          Bartłomiej      1  5  5   10    157.11  18.9         
   25   23 Skóra           Marcin          1  5  5   10    155.79  14.0         
   26   32 Pietrzyk        Piotr           2  4  5    9    149.06  22.4         
   27   33 Zygan           Tadeusz         1  4  5    9    144.29  19.3         
   28   34 Hołowaty        Piotr           1  4  5    9    141.39  10.0         
   29   38 Skórzewski      Edward          2  3  5    8    132.94   8.3         
   30   28 Głowacki        Jan             1  5  3    8    121.15  13.3         
   31   29 Mentel          Jacek           2  5  3    8    119.14   6.4         
   32   25 Kruk            Robert          2  5  3    8    117.19  10.3         
   33   39 Bartosz         Krzysztof       2  2  5    7    115.42  10.0         
   34   31 Superson        Sebastian       1  4  3    7    110.51   8.0         
   35   18 Milewski        Mariusz         1  5  2    7    105.37  11.9         
   36   40 Gawin           Józef           1  1  5    6    104.96  10.0         
   37   35 Wilk            Marek           2  4  3    7    101.36  15.9         
   38   43 Wawrzyniak      Krzysztof       1  1  5    6     99.47   9.7         
   39   44 Bojkowski       Cezary          1  0  5    5     97.06  13.7         
   40   36 Kalisz          Wiesław         2  3  2    5     79.92   7.6         
   41   41 Nowak Tomasz    i Sylwester     1  1  3    4     67.85  14.8         
   42   27 Omazda          Zbigniew        1  5  0    5     66.46   9.3         
   43   37 Marszałek       Kazimierz       2  3  1    4     60.24  10.0         
   44 ---- Sieradzki       Janusz          1 --  3    3     50.49  10.0         
   45   49 Skuza Adam      i Damian        2  0  2    2     38.77   5.9         
   46   42 Błaszczyk       Ryszard         1  1  0    1     13.64   2.3         
   47 ---- Przepióra       Mirosław        1 --  0    0      0.00   0.0         
   48   45 Paliński        Władysław       1  0  0    0      0.00   0.0         
   49   46 Zagrodnikow     Piotr           1  0  0    0      0.00   0.0         
   50   47 Domagała -      Majcher         2  0  0    0      0.00   0.0         
   51   48 Madejewski      Ryszard         2  0  0    0      0.00   0.0         

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
              PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                                                                                               
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  2, z dnia 24.05.20 Kołbaskowo 1                                                                                                             
            Punktacja Główna 5 z całoœci [ 6]                                                                                                                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
              1 Wójcik          Mariusz         2    71    5    28    99.61                                                                                     
              2 Mora Józef      i Rafał         1    88    5    36    98.93                                                                                     
              3 Głowacki        Janusz          1    78    5    30    98.92                                                                                     
              4 Pietrzyk        Piotr           2    38    5    13    97.14                                                                                     
              5 Miœkiewicz B.   i S.            1    78    5    39    97.14                                                                                     
              6 Bojkowski       Cezary          1    60    5    16    97.06                                                                                     
              7 Socha           Ryszard         2    66    5    25    96.96                                                                                     
              8 Kaczmarek       Krzysztof       1    67    5    15    96.12                                                                                     
              9 Skórzewski      Edward          2    85    5    11    96.09                                                                                     
             10 Drzewiecki      Tomasz          1    54    5    10    95.89                                                                                     
             11 Bukowski        Adam            1    26    5    10    95.71                                                                                     
             12 Gajewski        Marian          2   103    5    10    95.69                                                                                     
             13 Głuch           Włodzimierz     1    37    5     8    95.68                                                                                     
             14 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg   1    48    5     9    95.68                                                                                     
             15 Mazurkiewicz    Dariusz         2    38    5    11    95.65                                                                                     
             16 Ulatowski       Dariusz         1    52    5    19    94.98                                                                                     
             17 Rybak Kamil     i Krzysztof     2    37    5    14    93.47                                                                                     
             18 Superson        Grzegorz        1    52    5    10    93.31                                                                                     
             19 Opioła          Krzysztof       2    53    5     9    92.93                                                                                     
             20 Zygan           Tadeusz         1    27    5     7    92.55                                                                                     
             21 Nowakowski      Zbigniew        2    37    5     5    91.59                                                                                     
             22 Hołowaty        Piotr           1    50    5     6    91.14                                                                                     
             23 Michałowski B.  Stachowicz W.   1    56    5     7    90.96                                                                                     
             24 Ozdoba          Mirosław        1    37    5     9    90.42                                                                                     
             25 Gawin           Józef           1    27    5     5    90.06                                                                                     
             26 Bartosz         Krzysztof       2    36    5     5    88.76                                                                                     
             27 Rut             Piotr           1    27    5     7    88.60                                                                                     
             28 Tulula          Bartłomiej      1    35    5     7    88.10                                                                                     
             29 Skóra           Marcin          1   102    5     6    87.67                                                                                     
             30 Wastowski       Dariusz         2    34    5     5    87.50                                                                                     
             31 Jelski          Sebastian       1    41    5     9    86.81                                                                                     
             32 Wawrzyniak      Krzysztof       1    31    5     5    86.39                                                                                     
             33 Gostyńscy Rober i Zbigniew      2    55    5     6    84.95                                                                                     
             34 Głowacki        Jan             1    31    3     3    55.56                                                                                     
             35 Mentel          Jacek           2    67    3     3    54.37                                                                                     
             36 Nowak Tomasz    i Sylwester     1    13    3     3    53.38                                                                                     
             37 Superson        Sebastian       1    36    3     3    53.32                                                                                     
             38 Wilk            Marek           2    21    3     3    52.08                                                                                     
             39 Sieradzki       Janusz          1    30    3     3    50.49                                                                                     
             40 Kruk            Robert          2    43    3     3    49.96                                                                                     
             41 Skuza Adam      i Damian        2    19    2     2    38.77                                                                                     
             42 Kalisz          Wiesław         2    30    2     2    36.73                                                                                     
             43 Milewski        Mariusz         1    30    2     2    35.93                                                                                     
             44 Marszałek       Kazimierz       2    19    1     1    18.52                                                                                     
             45 Omazda          Zbigniew        1    25    0     0     0.00                                                                                     
             46 Błaszczyk       Ryszard         1    22    0     0     0.00                                                                                     
             47 Domagała -      Majcher         2    18    0     0     0.00                                                                                     
             48 Madejewski      Ryszard         2    13    0     0     0.00                                                                                     
             49 Przepióra       Mirosław        1    19    0     0     0.00                                                                                     
             50 Paliński        Władysław       1    16    0     0     0.00                                                                                     
                                                                                       - strona  2 -                                                            
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Punktacja Główna 5 z całoœci [ 6]                                                                                                                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
             51 Zagrodnikow     Piotr           1    20    0     0     0.00                                                                                     

 
  Punktacja Główna - Roczniaki 5 z całoœci                                      
 ----------------------------------------------------------------------         
  Lp. Nazwisko,imie                   Iloœć Pkt. Iloœć konk. Coeficjent         
 ----------------------------------------------------------------------         
    1 Miœkiewicz B.     i S.             170.38       10       262.71           
    2 Wójcik            Mariusz          168.52       10       387.53           
    3 Głowacki          Janusz           168.27       10       409.74           
    4 Mora Józef        i Rafał          166.03       10       507.24           
    5 Superson          Grzegorz         159.46       10       889.81           
    6 Nowakowski        Zbigniew         148.63        9       329.31           
    7 Michałowski B.    Stachowicz W.    137.20        9      1051.32           
    8 Socha             Ryszard          134.04        8       593.34           
    9 Ulatowski         Dariusz          131.91        8       722.79           
   10 Torowicz Paweł i  Wołczek Grzeg    123.48        8       682.87           
   11 Gostyńscy Robert  i Zbigniew       123.08        8       651.04           
   12 Drzewiecki        Tomasz           121.59        8       808.59           
   13 Jelski            Sebastian        120.78        8       811.65           
   14 Mazurkiewicz      Dariusz          112.76        7       694.43           
   15 Superson          Sebastian        110.51        7       524.13           
   16 Gajewski          Marian           110.44        7       282.06           
   17 Głowacki          Jan              108.54        7       692.28           
   18 Bartosz           Krzysztof         98.76        6       619.60           
   19 Kaczmarek         Krzysztof         95.22        6       560.33           
   20 Rybak Kamil       i Krzysztof       90.55        6       242.78           
   21 Skórzewski        Edward            80.10        5       590.14           
   22 Kruk              Robert            70.65        5       569.60           
   23 Wastowski         Dariusz           68.22        5       453.01           
   24 Nowak Tomasz      i Sylwester       67.85        4       367.08           
   25 Wawrzyniak        Krzysztof         67.65        4       618.73           
   26 Mentel            Jacek             56.01        4       543.73           
   27 Skóra             Marcin            53.93        4       676.77           
   28 Bojkowski         Cezary            50.72        3       464.52           
   29 Opioła            Krzysztof         49.85        3       276.46           
   30 Tulula            Bartłomiej        48.08        3       370.11           
   31 Pietrzyk          Piotr             37.57        2       122.38           
   32 Sieradzki         Janusz            34.03        2       298.91           
   33 Kalisz            Wiesław           32.82        2       117.76           
   34 Głuch             Włodzimierz       32.16        2       173.51           
   35 Ozdoba            Mirosław          32.01        2       164.56           
   36 Milewski          Mariusz           29.81        2       284.58           
   37 Skuza Adam        i Damian          19.64        1        18.20           
   38 Gawin             Józef             19.44        1        28.21           
   39 Hołowaty          Piotr             19.01        1        50.05           
   40 Zygan             Tadeusz           16.46        1       177.43           
   41 Wilk              Marek             16.36        1       182.44           
   42 Rut               Piotr             14.71        1        19.52           
   43 Bukowski          Adam              13.51        1        99.41           
   44 Omazda            Zbigniew          12.68        1       154.79