PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.               
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Nowogard z dnia 17.05.20                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:38:59.  N 15:07:01.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  116.290 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   876                           
      5.Ilość konkursów.......................:  176                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1808.47                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1656.82                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,35,45                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,24,32                         
     10.Sredni czas trwania konkursu..........: 5 min. 53 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :Słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:Pochmurno                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Domachowo 5 z 50 [ 5]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 2  │ Domachowo               │   20   │  876   │  176  │20.09│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   20   │  876   │  176  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Kamil Rybak                                                               
      784-455-035                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                                                                             
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Nowogard, w dniu 17.05.20                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Rybak Kamil i Krzysztof         2   31             RG M  8:35:45  1   1808.47   1.14  38- 28-  5  155.076  15.000                                        
     2 Wójcik Mariusz                  2   24              G M  8:14:44  1   1805.56   2.28  72- 29-  5  116.880  14.980                                        
     3 Nowakowski Zbigniew             2   20             RG M  8:13:54  1   1803.79   3.42  32-  9-  5  115.262  14.970                                        
     4 Nowakowski Zbigniew             2   19             RG M  8:14:03  1   1799.56   4.57   2  <   5>  115.262  14.950                                        
     5 Nowakowski Zbigniew             2   39             RG M  8:14:13  1   1794.89   5.71   3  <   7>  115.262  14.930                                        
     6 Wastowski Dariusz               2   37             RG M  8:13:10  1   1790.71   6.85  33- 11-  5  113.113  14.910                                        
     7 Nowakowski Zbigniew             2   26             RG M  8:14:31  1   1786.55   7.99   4  <  12>  115.262  14.900                                        
     8 Rybak Kamil i Krzysztof         2   20              G M  8:37:15  1   1777.38   9.13   2  <   9>  155.076  14.880                                        
     9 Rybak Kamil i Krzysztof         2   35             RG M  8:37:19  1   1776.02  10.27   3  <  10>  155.076  14.860                                        
    10 Rybak Kamil i Krzysztof         2   30             RG M  8:37:22  1   1775.00  11.42   4  <  11>  155.076  14.850                                        
    11 Rybak Kamil i Krzysztof         2   23              G M  8:37:35  1   1770.61  12.56   5  <  15>  155.076  14.830                                        
    12 Nowakowski Zbigniew             2   21             RG M  8:15:06  1   1770.54  13.70   5  <  25>  115.262  14.810                                        
    13 Gajewski Marian                 2   47             RG M  8:19:45  1   1770.44  14.84 113- 24-  5  123.488  14.790                                        
    13 Gajewski Marian                 2   74                -  8:19:45  1   1770.44  14.84   2  <  17>  123.488   0.000                                        
    15 Rybak Kamil i Krzysztof         2   36             RG M  8:37:36  1   1770.27  17.12   6  <  22>  155.076   0.000                                        
    16 Mentel Jacek                    2   53             R  -  8:15:07  1   1770.21  18.26  58-  5-  2  115.270   0.000                                        
    17 Gajewski Marian                 2   82                -  8:19:46  1   1770.01  19.41   3  <  18>  123.488   0.000                                        
    18 Gajewski Marian                 2   40              G M  8:19:47  1   1769.59  20.55   4  <  20>  123.488  14.710                                        
    19 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   21              G M  8:17:19  1   1769.22  21.69  55- 22-  5  119.098  14.690                                        
    20 Gajewski Marian                 2   76                -  8:19:50  1   1768.33  22.83   5  <  21>  123.488   0.000                                        
    21 Gajewski Marian                 2  123             R  -  8:19:51  1   1767.90  23.97   6  <  23>  123.488   0.000                                        
    22 Rybak Kamil i Krzysztof         2   10              G M  8:37:46  1   1766.91  25.11   7  <  32>  155.076   0.000                                        
    23 Gajewski Marian                 2  106             R  -  8:19:54  1   1766.64  26.26   7  <  24>  123.488   0.000                                        
    24 Gajewski Marian                 2   14              G M  8:19:58  1   1764.96  27.40   8  <  35>  123.488  14.610                                        
    25 Nowakowski Zbigniew             2   33             RG M  8:15:24  1   1762.42  28.54   6  <  87>  115.262   0.000                                        
    26 Wójcik Mariusz                  2   16              G M  8:16:22  1   1761.13  29.68   2  <  27>  116.880  14.570                                        
    27 Wójcik Mariusz                  2   77                -  8:16:24  1   1760.24  30.82   3  <  28>  116.880   0.000                                        
    28 Wójcik Mariusz                  2   25              G M  8:16:26  1   1759.36  31.96   4  <  29>  116.880  14.540                                        
    29 Wójcik Mariusz                  2   78             R  -  8:16:27  1   1758.92  33.11   5  <  31>  116.880   0.000                                        
    30 Kruk Robert                     2   46             RG M  8:11:26  1   1758.31  34.25  44-  6-  5  108.019  14.500                                        
    31 Wójcik Mariusz                  2   54                -  8:16:29  1   1758.04  35.39   6  <  33>  116.880   0.000                                        
    32 Rybak Kamil i Krzysztof         2   11              G M  8:38:13  1   1757.90  36.53   8  <  34>  155.076   0.000                                        
    33 Wójcik Mariusz                  2   17              G M  8:16:30  1   1757.59  37.67   7  <  37>  116.880  14.450                                        
    34 Rybak Kamil i Krzysztof         2   37             RG M  8:38:14  1   1757.57  38.81   9  <  36>  155.076   0.000                                        
    35 Gajewski Marian                 2   50             RG M  8:20:16  1   1757.42  39.95   9  <  47>  123.488  14.420                                        
    36 Rybak Kamil i Krzysztof         2   22              G M  8:38:17  1   1756.57  41.10  10  <  39>  155.076   0.000                                        
    37 Wójcik Mariusz                  2   41             RG M  8:16:33  1   1756.27  42.24   8  <  43>  116.880  14.380                                        
    38 Kalisz Wiesław                  2   16              G M  8:09:26  1   1755.61  43.38  36-  3-  3  104.342  14.370                                        
    39 Rybak Kamil i Krzysztof         2   14              G M  8:38:20  1   1755.58  44.52  11  <  39>  155.076   0.000                                        
    39 Rybak Kamil i Krzysztof         2   38             RG M  8:38:20  1   1755.58  44.52  12  <  44>  155.076   0.000                                        
    41 Kalisz Wiesław                  2   13             RG M  8:09:27  1   1755.12  46.80   2  <  62>  104.342  14.310                                        
    42 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   14              G M  8:17:54  1   1754.02  47.95   2  <  44>  119.098  14.300                                        
    43 Wójcik Mariusz                  2   31             RG M  8:16:39  1   1753.64  49.09   9  <  60>  116.880   0.000                                        
    44 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   15              G M  8:17:55  1   1753.59  50.23   3  <  50>  119.098  14.260                                        
    44 Rybak Kamil i Krzysztof         2    9              G M  8:38:26  1   1753.59  50.23  13  <  48>  155.076   0.000                                        
    46 Marszałek Kazimierz             2   17              G M  8:12:55  1   1753.29  52.51  21-  3-  3  110.311  14.230                                        
    47 Gajewski Marian                 2   93                -  8:20:27  1   1752.85  53.65  10  <  98>  123.488   0.000                                        
    48 Rybak Kamil i Krzysztof         2    2              G M  8:38:31  1   1751.94  54.79  14  <  51>  155.076   0.000                                        
    49 Socha Ryszard                   2   51             R  -  8:10:36  1   1751.27  55.94  66-  9-  5  106.127   0.000                                        
    50 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   46             RG M  8:18:01  1   1751.01  57.08   4  <  52>  119.098  14.160                                        
    51 Rybak Kamil i Krzysztof         2    4              G M  8:38:35  1   1750.62  58.22  15  <  54>  155.076   0.000                                        
    52 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   44             RG M  8:18:02  1   1750.58  59.36   5  <  52>  119.098  14.130                                        
    52 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   32             RG M  8:18:02  1   1750.58  59.36   6  <  57>  119.098   0.000                                        
    54 Rybak Kamil i Krzysztof         2    7              G M  8:38:36  1   1750.29  61.64  16  <  55>  155.076   0.000                                        
    55 Rybak Kamil i Krzysztof         2   18              G M  8:38:41  1   1748.65  62.79  17  <  55>  155.076   0.000                                        
    55 Rybak Kamil i Krzysztof         2    8              G M  8:38:41  1   1748.65  62.79  18  <  66>  155.076   0.000                                        
    57 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   35             RG M  8:18:08  1   1748.01  65.07   7  <  57>  119.098   0.000                                        
    57 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   18              G M  8:18:08  1   1748.01  65.07   8  <  59>  119.098   0.000                                        
    59 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   40             RG M  8:18:17  1   1744.17  67.35   9  <  79>  119.098   0.000                                        
    60 Wójcik Mariusz                  2   13              G M  8:17:11  1   1739.72  68.49  10  <  61>  116.880   0.000                                        
    61 Wójcik Mariusz                  2    4              G M  8:17:12  1   1739.29  69.63  11  <  76>  116.880   0.000                                        
    62 Kalisz Wiesław                  2   15              G M  8:10:03  1   1737.59  70.78   3          104.342  13.950                                        
    63 Socha Ryszard                   2   17              G M  8:11:12  1   1734.10  71.92   2  <  64>  106.127  13.940                                        
    64 Socha Ryszard                   2   33              G M  8:11:13  1   1733.63  73.06   3  <  67>  106.127  13.920                                        
    65 Mazurkiewicz Dariusz            2   31             RG M  8:16:41  1   1733.40  74.20  40-  9-  5  115.589  13.900                                        
    66 Rybak Kamil i Krzysztof         2   17              G M  8:39:28  1   1733.34  75.34  19  <  68>  155.076   0.000                                        
    67 Socha Ryszard                   2   28              G M  8:11:14  1   1733.16  76.48   4  <  69>  106.127  13.870                                        
    68 Rybak Kamil i Krzysztof         2   12              G M  8:39:31  1   1732.37  77.63  20  <  82>  155.076   0.000                                        
    69 Socha Ryszard                   2   57             R  -  8:11:16  1   1732.21  78.77   5  <  70>  106.127   0.000                                        
    70 Socha Ryszard                   2   12              G M  8:11:17  1   1731.74  79.91   6  <  71>  106.127  13.820                                        
    71 Marszałek Kazimierz             2    5              G M  8:13:43  1   1731.27  81.05   2  < 104>  110.311  13.800                                        
    71 Socha Ryszard                   2    8              G M  8:11:18  1   1731.27  81.05   7  <  74>  106.127  13.800                                        
    73 Bartosz Krzysztof               2   33             RG M  8:21:35  1   1730.42  83.33  34-  2-  2  123.869  13.770                                        
    74 Socha Ryszard                   2   52             R  -  8:11:20  1   1730.33  84.47   8  < 111>  106.127   0.000                                        
    75 Opioła Krzysztof                2   22              G M  8:11:02  1   1729.47  85.62  54-  5-  5  105.555  13.730                                        
    76 Wójcik Mariusz                  2   52                -  8:17:35  1   1729.42  86.76  12  <  78>  116.880   0.000                                        
    77 Opioła Krzysztof                2   37             RG M  8:11:07  1   1727.11  87.90   2  <  81>  105.555  13.700                                        
    78 Wójcik Mariusz                  2   66             R  -  8:17:43  1   1726.02  89.04  13  <  80>  116.880   0.000                                        
    79 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   25              G M  8:19:03  1   1724.81  90.18  10  <  91>  119.098   0.000                                        
    80 Wójcik Mariusz                  2   51             R  -  8:17:47  1   1724.32  91.32  14  < 103>  116.880   0.000                                        
    81 Opioła Krzysztof                2   29              G M  8:11:13  1   1724.29  92.47   3  < 118>  105.555  13.630                                        
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
    82 Rybak Kamil i Krzysztof         2    5              G M  8:40:04  1   1721.79  93.61  21  <  83>  155.076   0.000                                        
    83 Rybak Kamil i Krzysztof         2   41             RG M  8:40:05  1   1721.47  94.75  22  <  97>  155.076   0.000                                        
    84 Wastowski Dariusz               2    6              G M  8:15:43  1   1721.22  95.89   2  <  86>  113.113  13.580                                        
    85 Mazurkiewicz Dariusz            2   14              G M  8:17:10  1   1720.93  97.03   2  <  96>  115.589  13.560                                        
    86 Wastowski Dariusz               2   30             RG M  8:15:44  1   1720.79  98.17   3  <  88>  113.113  13.540                                        
    87 Nowakowski Zbigniew             2    9              G M  8:16:59  1   1720.76  99.32   7  <  89>  115.262   0.000                                        
    88 Wastowski Dariusz               2   40             RG M  8:15:45  1   1720.35 100.46   4  <  90>  113.113  13.510                                        
    89 Nowakowski Zbigniew             2   10              G M  8:17:02  1   1719.47 101.60   8  <  95>  115.262   0.000                                        
    90 Wastowski Dariusz               2    4              G M  8:15:48  1   1719.04 102.74   5  <  92>  113.113  13.470                                        
    91 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   65             R  -  8:19:19  1   1718.17 103.88  11  < 110>  119.098   0.000                                        
    92 Wastowski Dariusz               2    5              G M  8:15:57  1   1715.13 105.02   6  <  94>  113.113   0.000                                        
    93 Kruk Robert                     2   22             RG M  8:12:59  1   1715.04 106.16   2  < 101>  108.019  13.420                                        
    94 Wastowski Dariusz               2   19             RG M  8:15:58  1   1714.70 107.31   7  < 105>  113.113   0.000                                        
    95 Nowakowski Zbigniew             2   23             RG M  8:17:14  1   1714.36 108.45   9          115.262   0.000                                        
    96 Mazurkiewicz Dariusz            2   33             RG M  8:17:45  1   1706.11 109.59   3  < 116>  115.589  13.370                                        
    97 Rybak Kamil i Krzysztof         2   43             RG M  8:40:56  1   1705.38 110.73  23  < 100>  155.076   0.000                                        
    98 Gajewski Marian                 2   39              G M  8:22:31  1   1702.89 111.87  11  <  99>  123.488  13.340                                        
    99 Gajewski Marian                 2   29              G M  8:22:33  1   1702.11 113.01  12  < 102>  123.488   0.000                                        
   100 Rybak Kamil i Krzysztof         2   19              G M  8:41:11  1   1700.71 114.16  24  < 131>  155.076   0.000                                        
   101 Kruk Robert                     2   18              G M  8:13:31  1   1700.64 115.30   3  < 106>  108.019  13.290                                        
   102 Gajewski Marian                 2  117             R  -  8:22:40  1   1699.38 116.44  13  < 138>  123.488   0.000                                        
   103 Wójcik Mariusz                  2    8              G M  8:18:48  1   1698.84 117.58  15  < 109>  116.880   0.000                                        
   104 Marszałek Kazimierz             2   12              G M  8:14:57  1   1698.40 118.72   3          110.311  13.230                                        
   105 Wastowski Dariusz               2    8              G M  8:16:36  1   1698.39 119.86   8  < 108>  113.113   0.000                                        
   106 Kruk Robert                     2   49             RG M  8:13:38  1   1697.52 121.00   4  < 136>  108.019  13.200                                        
   107 Pietrzyk Piotr                  2   31              G M  8:18:51  1   1697.24 122.15  38-  4-  4  116.855  13.180                                        
   108 Wastowski Dariusz               2   14              G M  8:16:40  1   1696.70 123.29   9  < 147>  113.113   0.000                                        
   109 Wójcik Mariusz                  2   74             R  -  8:18:58  1   1694.73 124.43  16  < 115>  116.880   0.000                                        
   110 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   12              G M  8:20:18  1   1694.14 125.57  12  < 112>  119.098   0.000                                        
   111 Socha Ryszard                   2   21              G M  8:12:39  1   1693.97 126.71   9          106.127   0.000                                        
   112 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   20              G M  8:20:19  1   1693.74 127.85  13  < 113>  119.098   0.000                                        
   113 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2    8              G M  8:20:20  1   1693.34 129.00  14  < 114>  119.098   0.000                                        
   114 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   50             RG M  8:20:21  1   1692.94 130.14  15  < 119>  119.098   0.000                                        
   115 Wójcik Mariusz                  2   48             RG M  8:19:03  1   1692.69 131.28  17  < 125>  116.880   0.000                                        
   116 Mazurkiewicz Dariusz            2    3              G M  8:18:24  1   1689.90 132.42   4  < 123>  115.589  13.030                                        
   117 Pietrzyk Piotr                  2    3              G M  8:19:13  1   1688.25 133.56   2  < 120>  116.855  13.010                                        
   118 Opioła Krzysztof                2   27              G M  8:12:35  1   1686.63 134.70   4  < 126>  105.555  12.990                                        
   119 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   29             RG M  8:20:39  1   1685.75 135.84  16  < 121>  119.098   0.000                                        
   120 Pietrzyk Piotr                  2   32              G M  8:19:21  1   1685.00 136.99   3  < 122>  116.855  12.960                                        
   121 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   54             R  -  8:20:41  1   1684.95 138.13  17  < 124>  119.098   0.000                                        
   122 Pietrzyk Piotr                  2    7              G M  8:19:25  1   1683.39 139.27   4          116.855  12.930                                        
   123 Mazurkiewicz Dariusz            2    9              G M  8:18:43  1   1682.11 140.41   5  < 128>  115.589  12.910                                        
   124 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2    5              G M  8:20:51  1   1680.99 141.55  18  < 145>  119.098   0.000                                        
   125 Wójcik Mariusz                  2   22              G M  8:19:32  1   1680.92 142.69  18  < 127>  116.880   0.000                                        
   126 Opioła Krzysztof                2   35              G M  8:12:48  1   1680.81 143.84   5          105.555  12.860                                        
   127 Wójcik Mariusz                  2   53                -  8:19:34  1   1680.12 144.98  19  < 129>  116.880   0.000                                        
   128 Mazurkiewicz Dariusz            2   36             RG M  8:18:49  1   1679.67 146.12   6  < 140>  115.589   0.000                                        
   129 Wójcik Mariusz                  2    9              G M  8:19:36  1   1679.31 147.26  20  < 135>  116.880   0.000                                        
   130 Mentel Jacek                    2   27              G M  8:18:45  1   1676.66 148.40   2  < 132>  115.270  12.790                                        
   131 Rybak Kamil i Krzysztof         2   39             RG M  8:42:32  1   1675.89 149.54  25  < 141>  155.076   0.000                                        
   132 Mentel Jacek                    2   23              G M  8:18:47  1   1675.84 150.68   3  < 134>  115.270  12.750                                        
   133 Bartosz Krzysztof               2   21             RG M  8:23:55  1   1675.79 151.83   2          123.869  12.740                                        
   134 Mentel Jacek                    2   52             R  -  8:18:49  1   1675.03 152.97   4  < 173>  115.270   0.000                                        
   135 Wójcik Mariusz                  2   34             RG M  8:19:47  1   1674.90 154.11  21  < 137>  116.880   0.000                                        
   136 Kruk Robert                     2   30             RG M  8:14:30  1   1674.71 155.25   5  < 157>  108.019  12.690                                        
   137 Wójcik Mariusz                  2   11              G M  8:19:53  1   1672.50 156.39  22  < 144>  116.880   0.000                                        
   138 Gajewski Marian                 2   86                -  8:23:51  1   1672.15 157.53  14  < 146>  123.488   0.000                                        
   139 Wilk Marek                      2   11              G M  8:23:34  1   1671.86 158.68  23-  4-  4  122.993  12.630                                        
   140 Mazurkiewicz Dariusz            2    2              G M  8:19:09  1   1671.57 159.82   7  < 168>  115.589   0.000                                        
   141 Rybak Kamil i Krzysztof         2   16              G M  8:42:47  1   1671.38 160.96  26  < 142>  155.076   0.000                                        
   142 Rybak Kamil i Krzysztof         2   25             RG M  8:42:48  1   1671.08 162.10  27  < 142>  155.076   0.000                                        
   142 Rybak Kamil i Krzysztof         2    3              G M  8:42:48  1   1671.08 162.10  28          155.076   0.000                                        
   144 Wójcik Mariusz                  2   23              G M  8:19:57  1   1670.91 164.38  23  < 148>  116.880   0.000                                        
   145 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2    6              G M  8:21:17  1   1670.77 165.53  19  < 155>  119.098   0.000                                        
   146 Gajewski Marian                 2   13              G M  8:23:56  1   1670.26 166.67  15  < 156>  123.488   0.000                                        
   147 Wastowski Dariusz               2   11              G M  8:17:44  1   1669.98 167.81  10  < 152>  113.113   0.000                                        
   148 Wójcik Mariusz                  2    5              G M  8:20:00  1   1669.71 168.95  24  < 151>  116.880   0.000                                        
   149 Wilk Marek                      2   15              G M  8:23:40  1   1669.59 170.09   2  < 165>  122.993  12.460                                        
   150 Skórzewski Edward               2   56                -  8:17:59  1   1668.75 171.23  83-  3-  1  113.447   0.000                                        
   151 Wójcik Mariusz                  2   57                -  8:20:04  1   1668.13 172.37  25  < 153>  116.880   0.000                                        
   152 Wastowski Dariusz               2   20             RG M  8:17:50  1   1667.51 173.52  11          113.113   0.000                                        
   153 Wójcik Mariusz                  2   63             R  -  8:20:06  1   1667.33 174.66  26  < 154>  116.880   0.000                                        
   154 Wójcik Mariusz                  2   69             R  -  8:20:07  1   1666.94 175.80  27  < 162>  116.880   0.000                                        
   155 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   34             RG M  8:21:29  1   1666.10 176.94  20  < 159>  119.098   0.000                                        
   156 Gajewski Marian                 2    7              G M  8:24:08  1   1665.76 178.08  16  < 160>  123.488   0.000                                        
   157 Kruk Robert                     2   19              G M  8:14:51  1   1665.68 179.22   6          108.019   0.000                                        
   158 Skórzewski Edward               2   49             RG M  8:18:07  1   1665.48 180.37   2  < 171>  113.447  12.310                                        
   159 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   13              G M  8:21:32  1   1664.93 181.51  21  < 166>  119.098   0.000                                        
   160 Gajewski Marian                 2    5              G M  8:24:11  1   1664.63 182.65  17  < 161>  123.488   0.000                                        
   161 Gajewski Marian                 2  128             R  -  8:24:14  1   1663.51 183.79  18  < 163>  123.488   0.000                                        
   162 Wójcik Mariusz                  2    3              G M  8:20:16  1   1663.38 184.93  28  < 169>  116.880   0.000                                        
   163 Gajewski Marian                 2   52                -  8:24:15  1   1663.14 186.07  19  < 164>  123.488   0.000                                        
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   164 Gajewski Marian                 2    8              G M  8:24:16  1   1662.77 187.21  20  < 167>  123.488   0.000                                        
   165 Wilk Marek                      2   13              G M  8:23:59  1   1662.44 188.36   3  < 172>  122.993  12.190                                        
   166 Gostyńscy Robert i Zbigniew     2   27             RG M  8:21:39  1   1662.22 189.50  22          119.098   0.000                                        
   167 Gajewski Marian                 2   36              G M  8:24:18  1   1662.02 190.64  21  < 170>  123.488   0.000                                        
   168 Mazurkiewicz Dariusz            2    1              G M  8:19:35  1   1661.16 191.78   8  < 174>  115.589   0.000                                        
   169 Wójcik Mariusz                  2   47             RG M  8:20:25  1   1659.83 192.92  29          116.880   0.000                                        
   170 Gajewski Marian                 2   55                -  8:24:24  1   1659.79 194.06  22  < 174>  123.488   0.000                                        
   171 Skórzewski Edward               2   69             R  -  8:18:22  1   1659.39 195.21   3          113.447   0.000                                        
   172 Wilk Marek                      2   10              G M  8:24:08  1   1659.08 196.35   4          122.993  12.070                                        
   173 Mentel Jacek                    2   59             R  -  8:19:30  1   1658.56 197.49   5          115.270   0.000                                        
   174 Gajewski Marian                 2   66                -  8:24:31  1   1657.19 198.63  23  < 176>  123.488   0.000                                        
   174 Mazurkiewicz Dariusz            2   17              G M  8:19:45  1   1657.19 198.63   9          115.589   0.000                                        
   176 Gajewski Marian                 2   32              G M  8:24:32  1   1656.82 200.91  24          123.488   0.000                                        
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   177 Gajewski Marian                 2   72                -  8:24:34  1   1656.08         25          123.488   0.000                                        
   178 Rybak Kamil i Krzysztof         2   21              G M  8:43:40  1   1655.62         29          155.076   0.000                                        
   179 Kalisz Wiesław                  2   21             RG M  8:13:02  1   1655.35          4          104.342   0.000                                        
   180 Gajewski Marian                 2  124             R  -  8:24:36  1   1655.34         26          123.488   0.000                                        
   181 Gajewski Marian                 2  118             R  -  8:24:38  1   1654.60         27          123.488   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Domachowo 5 z 50 [ 5]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Nowakowski      Zbigniew        2  5    5     74.56  28.1            
    2 ---- Rybak Kamil     i Krzysztof     2  5    5     74.42  73.7            
    3 ---- Wójcik          Mariusz         2  5    5     72.92  40.3            
    4 ---- Gajewski        Marian          2  5    5     71.87  21.2            
    5 ---- Gostyńscy Rober i Zbigniew      2  5    5     71.54  40.0            
    6 ---- Socha           Ryszard         2  5    5     69.35  13.6            
    7 ---- Wastowski       Dariusz         2  5    5     69.01  33.3            
    8 ---- Kruk            Robert          2  5    5     67.10  13.6            
    9 ---- Opioła          Krzysztof       2  5    5     66.91   9.3            
   10 ---- Mazurkiewicz    Dariusz         2  5    5     66.77  22.5            
   11 ---- Pietrzyk        Piotr           2  4    4     52.08  10.5            
   12 ---- Wilk            Marek           2  4    4     49.35  17.4            
   13 ---- Kalisz          Wiesław         2  3    3     42.63   8.3            
   14 ---- Marszałek       Kazimierz       2  3    3     41.26  14.3            
   15 ---- Bartosz         Krzysztof       2  2    2     26.51   5.9            
   16 ---- Mentel          Jacek           2  2    2     25.54   8.6            
   17 ---- Skórzewski      Edward          2  1    1     12.31   3.6            
   18 ---- Domagała -      Majcher         2  0    0      0.00   0.0            
   19 ---- Madejewski      Ryszard         2  0    0      0.00   0.0            
   20 ---- Skuza Adam      i Damian        2  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Klasyfikacja po locie   1 Nowogard  z dnia 17.05.20.                                                                                                          
  Domachowo 5 z 50 [ 5]                                                                                                                                         
┌───┬─────────────────────────────┬────────┬───┬────┬────┬──┬────┬────────────────┬────┐                                                                        
│Lp.│ Nazwisko       Imie         │Odleg’. │Wk.│Poz.│Poz.│L │Raz.│     Punkty     │Nr  │                                                                        
│   │                             │        │Go’│I G.│II G│1 │knk.│Lot  1 │ Razem  │Hod.│                                                                        
└───┴─────────────────────────────┴────────┴───┴────┴────┴──┴────┴───────┴────────┴────┘                                                                        
   1 Nowakowski      Zbigniew       115.262  32    3    4  5    5   74.56    74.56  211                                                                         
   2 Rybak Kamil     i Krzysztof    155.076  38    1    8  5    5   74.42    74.42  214                                                                         
   3 Wójcik          Mariusz        116.880  72    2   26  5    5   72.92    72.92  219                                                                         
   4 Gajewski        Marian         123.488 113   13   13  5    5   71.87    71.87  203                                                                         
   5 Gostyńscy Rober i Zbigniew     119.098  55   19   42  5    5   71.54    71.54  204                                                                         
   6 Socha           Ryszard        106.127  66   49   63  5    5   69.35    69.35  216                                                                         
   7 Wastowski       Dariusz        113.113  33    6   84  5    5   69.01    69.01  217                                                                         
   8 Kruk            Robert         108.019  44   30   93  5    5   67.10    67.10  206                                                                         
   9 Opioła          Krzysztof      105.555  54   75   77  5    5   66.91    66.91  212                                                                         
  10 Mazurkiewicz    Dariusz        115.589  40   65   85  5    5   66.77    66.77  209                                                                         
  11 Pietrzyk        Piotr          116.855  38  107  117  4    4   52.08    52.08  213                                                                         
  12 Wilk            Marek          122.993  23  139  149  4    4   49.35    49.35  218                                                                         
  13 Kalisz          Wiesław        104.342  36   38   41  3    3   42.63    42.63  205                                                                         
  14 Marszałek       Kazimierz      110.311  21   46   71  3    3   41.26    41.26  208                                                                         
  15 Bartosz         Krzysztof      123.869  34   73  133  2    2   26.51    26.51  201                                                                         
  16 Mentel          Jacek          115.270  58   16  130  2    2   25.54    25.54  210                                                                         
  17 Skórzewski      Edward         113.447  83  150  158  1    1   12.31    12.31  220                                                                         

 
 Wydolność lotowa z lotu  1.                                                    
 -------------------------------------------------------------------------------
 Lp.   Nazwisko,Imie            Nr.H.  Wkład Konk. Wydol.%                      
 -------------------------------------------------------------------------------
    1 Rybak Kamil i Krzysztof     214    38    28  73.68                        
    2 Wójcik Mariusz              219    72    29  40.28                        
    3 Gostyńscy Robert i Zbigni   204    55    22  40.00                        
    4 Wastowski Dariusz           217    33    11  33.33                        
    5 Nowakowski Zbigniew         211    32     9  28.13                        
    6 Mazurkiewicz Dariusz        209    40     9  22.50                        
    7 Gajewski Marian             203   113    24  21.24                        
    8 Wilk Marek                  218    23     4  17.39                        
    9 Marszałek Kazimierz         208    21     3  14.29                        
   10 Kruk Robert                 206    44     6  13.64                        
   11 Socha Ryszard               216    66     9  13.64                        
   12 Pietrzyk Piotr              213    38     4  10.53                        
   13 Opioła Krzysztof            212    54     5   9.26                        
   14 Mentel Jacek                210    58     5   8.62                        
   15 Kalisz Wiesław              205    36     3   8.33                        
   16 Bartosz Krzysztof           201    34     2   5.88                        
   17 Skórzewski Edward           220    83     3   3.61                        
   18 Domagała - Majcher          202    15     0   0.00                        
   19 Madejewski Ryszard          207     6     0   0.00                        
   20 Skuza Adam i Damian         215    15     0   0.00                        
                                                                                
                                                                                
                                                                                

 
  - strona 1 -                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Domachowo 5 z całości [ 8]                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Nowakowski      Zbigniew        2  5    5     74.56  28.1            
    2 ---- Rybak Kamil     i Krzysztof     2  5    5     74.42  73.7            
    3 ---- Gajewski        Marian          2  5    5     73.69  21.2            
    4 ---- Wójcik          Mariusz         2  5    5     73.16  40.3            
    5 ---- Gostyńscy Rober i Zbigniew      2  5    5     71.54  40.0            
    6 ---- Socha           Ryszard         2  5    5     69.74  13.6            
    7 ---- Wastowski       Dariusz         2  5    5     69.01  33.3            
    8 ---- Kruk            Robert          2  5    5     67.10  13.6            
    9 ---- Opioła          Krzysztof       2  5    5     66.91   9.3            
   10 ---- Mazurkiewicz    Dariusz         2  5    5     66.77  22.5            
   11 ---- Mentel          Jacek           2  5    5     65.05   8.6            
   12 ---- Pietrzyk        Piotr           2  4    4     52.08  10.5            
   13 ---- Wilk            Marek           2  4    4     49.35  17.4            
   14 ---- Kalisz          Wiesław         2  3    3     42.63   8.3            
   15 ---- Marszałek       Kazimierz       2  3    3     41.26  14.3            
   16 ---- Skórzewski      Edward          2  3    3     36.85   3.6            
   17 ---- Bartosz         Krzysztof       2  2    2     26.51   5.9            
   18 ---- Domagała -      Majcher         2  0    0      0.00   0.0            
   19 ---- Madejewski      Ryszard         2  0    0      0.00   0.0            
   20 ---- Skuza Adam      i Damian        2  0    0      0.00   0.0