PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.               
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Kołbaskowo 1 z dnia 24.05.20                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:23:23.  N 14:30:21.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,20,00                        
      2.Œrednia odległoœć z lotu..............:  181.256 km                     
      3.Iloœć członków bioršcych udział.......:   31                            
      4.Iloœć wysłanych gołębi................:  1315                           
      5.Iloœć konkursów.......................:  263                            
      6.Predkoœć najszybszego gołębia.........:  1894.11                        
      7.Predkoœć najwolniejszego gołębia......:  1763.36                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 7,59,23                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,01,49                         
     10.Sredni czas trwania konkursu..........: 7 min.  6 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :Słonecznie                                           
        w miejscu przylotu:Słonecznie                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sławno 5 z 50 [ 4]                                                
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŒĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Sławno                  │   31   │ 1315   │  263  │20.00│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   31   │ 1315   │  263  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarzšd:           
      Kamil Rybak                                                               
      784-455-035                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                                                                             
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                       z lotu Kołbaskowo 1, w dniu 24.05.20                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĽCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŒĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Bojkowski Cezary                1   22              G M  7:59:23  1   1894.11   0.76  60- 14-  5  188.243  20.000                                        
     2 Głuch Włodzimierz               1   18              G M  7:54:44  1   1893.84   1.52  37-  8-  5  179.410  19.980                                        
     3 Mora Józef i Rafał              1    9              G M  7:55:05  1   1892.76   2.28  88- 36-  5  179.970  19.970                                        
     4 Superson Grzegorz               1   13              G M  7:55:15  1   1888.04   3.04  52-  9-  5  179.836  19.950                                        
     5 Kaczmarek Krzysztof             1   24              G M  7:53:08  1   1880.80   3.80  67- 11-  5  175.165  19.940                                        
     6 Głowacki Janusz                 1   39             RG M  7:54:36  1   1879.56   4.56  78- 26-  5  177.806  19.920                                        
     7 Mora Józef i Rafał              1   49              G M  7:56:03  1   1873.71   5.32   2  <   9>  179.970  19.910                                        
     8 Drzewiecki Tomasz               1   49             RG M  8:00:02  1   1872.10   6.08  54- 10-  5  187.272  19.890                                        
     9 Mora Józef i Rafał              1   20              G M  7:56:11  1   1871.11   6.84   3  <  19>  179.970  19.880                                        
    10 Ulatowski Dariusz               1    5              G M  7:54:15  1   1870.82   7.60  52- 17-  5  176.325  19.860                                        
    11 Ulatowski Dariusz               1   49             RG M  7:54:16  1   1870.49   8.37   2  <  48>  176.325  19.850                                        
    12 Głowacki Janusz                 1   21              G M  7:55:18  1   1865.75   9.13   2  <  13>  177.806  19.830                                        
    13 Głowacki Janusz                 1   58             R  -  7:55:20  1   1865.10   9.89   3  <  15>  177.806   0.000                                        
    14 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   47              G M  7:58:19  1   1864.44  10.65  48-  7-  5  183.305  19.800                                        
    15 Głowacki Janusz                 1    1              G M  7:55:23  1   1864.12  11.41   4  <  16>  177.806  19.790                                        
    16 Głowacki Janusz                 1   33              G M  7:55:32  1   1861.19  12.17   5  <  17>  177.806  19.770                                        
    17 Głowacki Janusz                 1    8              G M  7:55:36  1   1859.90  12.93   6  <  44>  177.806  19.760                                        
    18 Milewski Mariusz                1   12              G M  7:56:52  1   1859.44  13.69  30-  2-  2  180.118  19.740                                        
    19 Mora Józef i Rafał              1    6              G M  7:56:56  1   1856.64  14.45   4  <  22>  179.970  19.730                                        
    20 Bojkowski Cezary                1   25              G M  8:01:27  1   1855.53  15.21   2  <  24>  188.243  19.710                                        
    21 Superson Sebastian              1   44             RG M  7:55:40  1   1855.12  15.97  36-  2-  2  177.473  19.690                                        
    22 Mora Józef i Rafał              1   80             R  -  7:57:03  1   1854.41  16.73   5  <  23>  179.970   0.000                                        
    23 Mora Józef i Rafał              1   45              G M  7:57:04  1   1854.09  17.49   6  <  25>  179.970  19.660                                        
    24 Bojkowski Cezary                1   16              G M  8:01:35  1   1853.09  18.25   3  <  74>  188.243  19.650                                        
    25 Mora Józef i Rafał              1    7              G M  7:57:08  1   1852.81  19.01   7  <  27>  179.970   0.000                                        
    26 Kaczmarek Krzysztof             1    4              G M  7:54:38  1   1850.99  19.77   2  <  30>  175.165  19.620                                        
    27 Mora Józef i Rafał              1   30              G M  7:57:15  1   1850.59  20.53   8  <  28>  179.970   0.000                                        
    28 Mora Józef i Rafał              1   25              G M  7:57:16  1   1850.27  21.29   9  <  32>  179.970   0.000                                        
    29 Drzewiecki Tomasz               1   54                -  8:01:13  1   1850.21  22.05   2  <  31>  187.272   0.000                                        
    30 Kaczmarek Krzysztof             1   38              G M  7:54:41  1   1850.01  22.81   3  <  76>  175.165  19.560                                        
    31 Drzewiecki Tomasz               1    6              G M  8:01:15  1   1849.60  23.57   3  <  86>  187.272  19.540                                        
    32 Mora Józef i Rafał              1   36              G M  7:57:20  1   1849.01  24.33  10  <  33>  179.970   0.000                                        
    33 Mora Józef i Rafał              1   72             R  -  7:57:25  1   1847.43  25.10  11  <  80>  179.970   0.000                                        
    34 Miœkiewicz B. i S.              1    6              G M  8:01:25  1   1847.28  25.86  78- 38-  5  187.345  19.500                                        
    35 Gawin Józef                     1   38             RG M  8:01:21  1   1847.20  26.62  27-  5-  5  187.214  19.480                                        
    36 Miœkiewicz B. i S.              1   45             RG M  8:01:27  1   1846.67  27.38   2  <  36>  187.345  19.470                                        
    36 Miœkiewicz B. i S.              1   48             RG M  8:01:27  1   1846.67  27.38   3  <  38>  187.345  19.470                                        
    38 Miœkiewicz B. i S.              1   67             R  -  8:01:28  1   1846.37  28.90   4  <  39>  187.345   0.000                                        
    39 Miœkiewicz B. i S.              1    1              G M  8:01:29  1   1846.07  29.66   5  <  39>  187.345  19.420                                        
    39 Miœkiewicz B. i S.              1    5              G M  8:01:29  1   1846.07  29.66   6  <  41>  187.345  19.420                                        
    41 Miœkiewicz B. i S.              1   16              G M  8:01:31  1   1845.46  31.18   7  <  42>  187.345   0.000                                        
    42 Miœkiewicz B. i S.              1   88             R  -  8:01:32  1   1845.16  31.94   8  <  43>  187.345   0.000                                        
    43 Miœkiewicz B. i S.              1   77             R  -  8:01:33  1   1844.86  32.70   9  <  79>  187.345   0.000                                        
    44 Głowacki Janusz                 1   29              G M  7:56:24  1   1844.46  33.46   7  <  46>  177.806   0.000                                        
    45 Głowacki Jan                    1   39             RG M  7:56:34  1   1844.29  34.22  31-  3-  2  178.097  19.330                                        
    46 Głowacki Janusz                 1   16              G M  7:56:25  1   1844.14  34.98   8  <  46>  177.806   0.000                                        
    46 Głowacki Janusz                 1   55             R  -  7:56:25  1   1844.14  34.98   9  <  50>  177.806   0.000                                        
    48 Ulatowski Dariusz               1   45             RG M  7:55:37  1   1844.08  36.50   3  < 138>  176.325  19.280                                        
    49 Ozdoba Mirosław                 1   21              G M  7:55:10  1   1843.61  37.26  37-  9-  5  175.450  19.270                                        
    50 Głowacki Janusz                 1    2              G M  7:56:27  1   1843.50  38.02  10  <  52>  177.806   0.000                                        
    51 Bukowski Adam                   1   20              G M  7:57:39  1   1843.42  38.78  26- 10-  5  180.010  19.240                                        
    52 Głowacki Janusz                 1   17              G M  7:56:28  1   1843.19  39.54  11  <  54>  177.806   0.000                                        
    53 Michałowski B. Stachowicz W.    1   15              G M  7:57:25  1   1843.00  40.30  56-  7-  4  179.539  19.210                                        
    54 Głowacki Janusz                 1   43             RG M  7:56:29  1   1842.87  41.06  12  <  59>  177.806   0.000                                        
    55 Rut Piotr                       1   16              G M  8:00:00  1   1842.26  41.83  27-  4-  4  184.226  19.180                                        
    56 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   23             RG M  7:59:31  1   1841.95  42.59   2  <  58>  183.305  19.160                                        
    57 Bukowski Adam                   1   10              G M  7:57:44  1   1841.85  43.35   2  <  65>  180.010  19.150                                        
    58 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1    6              G M  7:59:33  1   1841.34  44.11   3  <  63>  183.305  19.130                                        
    59 Głowacki Janusz                 1   20              G M  7:56:34  1   1841.28  44.87  13  <  62>  177.806   0.000                                        
    60 Nowak Tomasz i Sylwester        1   30             RG M  7:59:43  1   1841.01  45.63  13-  2-  2  183.579  19.100                                        
    61 Hołowaty Piotr                  1   26              G M  7:56:13  1   1840.71  46.39  50-  6-  5  177.107  19.080                                        
    62 Głowacki Janusz                 1   49             RG M  7:56:37  1   1840.32  47.15  14  <  73>  177.806   0.000                                        
    63 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1    8              G M  7:59:38  1   1839.80  47.91   4  < 105>  183.305  19.050                                        
    64 Głuch Włodzimierz               1   31              G M  7:57:32  1   1839.47  48.67   2  <  67>  179.410  19.040                                        
    65 Bukowski Adam                   1    5              G M  7:57:52  1   1839.34  49.43   3  <  66>  180.010  19.020                                        
    66 Bukowski Adam                   1   19              G M  7:57:53  1   1839.03  50.19   4  <  70>  180.010  19.010                                        
    67 Głuch Włodzimierz               1   22              G M  7:57:34  1   1838.85  50.95   3  <  69>  179.410  18.990                                        
    68 Hołowaty Piotr                  1   11              G M  7:56:20  1   1838.48  51.71   2  <  71>  177.107  18.980                                        
    69 Głuch Włodzimierz               1   41             RG M  7:57:39  1   1837.28  52.47   4  < 100>  179.410  18.960                                        
    70 Bukowski Adam                   1   14              G M  7:57:59  1   1837.15  53.23   5  < 207>  180.010  18.950                                        
    71 Hołowaty Piotr                  1   51             R  -  7:56:25  1   1836.89  53.99   3  < 172>  177.107   0.000                                        
    72 Gawin Józef                     1   12              G M  8:01:57  1   1836.33  54.75   2  < 117>  187.214  18.920                                        
    73 Głowacki Janusz                 1    7              G M  7:56:51  1   1835.89  55.51  15  <  95>  177.806   0.000                                        
    74 Bojkowski Cezary                1   31              G M  8:02:33  1   1835.62  56.27   4  <  74>  188.243  18.890                                        
    74 Bojkowski Cezary                1   35              G M  8:02:33  1   1835.62  56.27   5  <  77>  188.243  18.890                                        
    76 Kaczmarek Krzysztof             1   50             RG M  7:55:26  1   1835.47  57.79   4  < 119>  175.165  18.850                                        
    77 Bojkowski Cezary                1   32              G M  8:02:35  1   1835.03  58.56   6  <  90>  188.243   0.000                                        
    78 Głowacki Jan                    1   29             RG M  7:57:04  1   1834.79  59.32   2  < 188>  178.097  18.820                                        
    79 Miœkiewicz B. i S.              1    7              G M  8:02:09  1   1834.02  60.08  10  <  88>  187.345   0.000                                        
    80 Mora Józef i Rafał              1   83             R  -  7:58:08  1   1833.93  60.84  12  <  87>  179.970   0.000                                        
    81 Superson Grzegorz               1   25             RG M  7:58:06  1   1833.19  61.60   2  < 112>  179.836  18.780                                        
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĽCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŒĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
    82 Zygan Tadeusz                   1   15              G M  8:00:15  1   1833.12  62.36  27-  7-  5  183.770  18.760                                        
    83 Wawrzyniak Krzysztof            1    7              G M  8:00:33  1   1832.47  63.12  31-  5-  5  184.255  18.750                                        
    84 Wawrzyniak Krzysztof            1   29             RG M  8:00:34  1   1832.17  63.88   2  < 256>  184.255  18.730                                        
    85 Zygan Tadeusz                   1    7              G M  8:00:20  1   1831.60  64.64   2  <  98>  183.770  18.720                                        
    86 Drzewiecki Tomasz               1    8              G M  8:02:16  1   1831.21  65.40   4  < 108>  187.272  18.700                                        
    87 Mora Józef i Rafał              1   48              G M  7:58:17  1   1831.13  66.16  13  <  89>  179.970   0.000                                        
    88 Miœkiewicz B. i S.              1   23              G M  8:02:19  1   1831.03  66.92  11  <  92>  187.345   0.000                                        
    89 Mora Józef i Rafał              1   23              G M  7:58:19  1   1830.51  67.68  14  <  91>  179.970   0.000                                        
    90 Bojkowski Cezary                1   33              G M  8:02:52  1   1829.97  68.44   7  < 131>  188.243   0.000                                        
    91 Mora Józef i Rafał              1   87             R  -  7:58:22  1   1829.58  69.20  15  <  93>  179.970   0.000                                        
    92 Miœkiewicz B. i S.              1   21              G M  8:02:24  1   1829.54  69.96  12  < 102>  187.345   0.000                                        
    93 Mora Józef i Rafał              1    5              G M  7:58:25  1   1828.65  70.72  16  <  94>  179.970   0.000                                        
    94 Mora Józef i Rafał              1   35              G M  7:58:26  1   1828.34  71.48  17  <  96>  179.970   0.000                                        
    95 Głowacki Janusz                 1    4              G M  7:57:16  1   1828.03  72.24  16  < 103>  177.806   0.000                                        
    96 Mora Józef i Rafał              1   46              G M  7:58:28  1   1827.73  73.00  18  < 124>  179.970   0.000                                        
    97 Michałowski B. Stachowicz W.    1   56             R  -  7:58:15  1   1827.37  73.76   2  < 104>  179.539   0.000                                        
    98 Zygan Tadeusz                   1   13              G M  8:00:34  1   1827.35  74.52   3  < 101>  183.770  18.520                                        
    99 Ozdoba Mirosław                 1   14              G M  7:56:01  1   1827.29  75.29   2  < 145>  175.450  18.500                                        
   100 Głuch Włodzimierz               1    9              G M  7:58:13  1   1826.68  76.05   5  < 135>  179.410  18.490                                        
   101 Zygan Tadeusz                   1    3              G M  8:00:37  1   1826.44  76.81   4  < 129>  183.770  18.470                                        
   102 Miœkiewicz B. i S.              1   76             R  -  8:02:35  1   1826.27  77.57  13  < 107>  187.345   0.000                                        
   103 Głowacki Janusz                 1   23              G M  7:57:22  1   1826.15  78.33  17  < 109>  177.806   0.000                                        
   104 Michałowski B. Stachowicz W.    1   65             R  -  7:58:19  1   1826.13  79.09   3  < 144>  179.539   0.000                                        
   105 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   33             RG M  8:00:24  1   1825.75  79.85   5  < 206>  183.305  18.410                                        
   106 Rut Piotr                       1   20              G M  8:01:03  1   1823.12  80.61   2  < 115>  184.226  18.400                                        
   107 Miœkiewicz B. i S.              1   68             R  -  8:02:46  1   1823.01  81.37  14  < 110>  187.345   0.000                                        
   108 Drzewiecki Tomasz               1   10              G M  8:02:45  1   1822.60  82.13   5  < 122>  187.272  18.370                                        
   109 Głowacki Janusz                 1   93             R  -  7:57:34  1   1822.41  82.89  18  < 134>  177.806   0.000                                        
   110 Miœkiewicz B. i S.              1   15              G M  8:02:51  1   1821.54  83.65  15  < 111>  187.345   0.000                                        
   111 Miœkiewicz B. i S.              1   39             RG M  8:02:53  1   1820.95  84.41  16  < 114>  187.345   0.000                                        
   112 Superson Grzegorz               1   50             RG M  7:58:47  1   1820.51  85.17   3  < 126>  179.836  18.310                                        
   113 Skóra Marcin                    1    5              G M  8:05:00  1   1819.95  85.93 102-  6-  5  191.095  18.290                                        
   114 Miœkiewicz B. i S.              1   35              G M  8:02:57  1   1819.77  86.69  17  < 116>  187.345   0.000                                        
   115 Rut Piotr                       1   24              G M  8:01:16  1   1819.22  87.45   3  < 240>  184.226  18.260                                        
   116 Miœkiewicz B. i S.              1   75             R  -  8:02:59  1   1819.18  88.21  18  < 118>  187.345   0.000                                        
   117 Gawin Józef                     1   16              G M  8:02:56  1   1818.79  88.97   3  < 235>  187.214  18.230                                        
   118 Miœkiewicz B. i S.              1   66             R  -  8:03:01  1   1818.59  89.73  19  < 120>  187.345   0.000                                        
   119 Kaczmarek Krzysztof             1   60             R  -  7:56:21  1   1818.01  90.49   5  < 194>  175.165   0.000                                        
   120 Miœkiewicz B. i S.              1   14              G M  8:03:03  1   1818.00  91.25  20  < 121>  187.345   0.000                                        
   121 Miœkiewicz B. i S.              1   55             R  -  8:03:04  1   1817.71  92.02  21  < 149>  187.345   0.000                                        
   122 Drzewiecki Tomasz               1   17              G M  8:03:05  1   1816.71  92.78   6  < 123>  187.272  18.150                                        
   123 Drzewiecki Tomasz               1   13              G M  8:03:09  1   1815.53  93.54   7  < 128>  187.272   0.000                                        
   124 Mora Józef i Rafał              1   44              G M  7:59:10  1   1814.82  94.30  19  < 127>  179.970   0.000                                        
   125 Nowak Tomasz i Sylwester        1   29             RG M  8:01:10  1   1814.62  95.06   2          183.579  18.110                                        
   126 Superson Grzegorz               1    2              G M  7:59:08  1   1814.08  95.82   4  < 130>  179.836  18.090                                        
   127 Mora Józef i Rafał              1   34              G M  7:59:13  1   1813.91  96.58  20  < 146>  179.970   0.000                                        
   128 Drzewiecki Tomasz               1   48             RG M  8:03:15  1   1813.77  97.34   8  < 141>  187.272   0.000                                        
   129 Zygan Tadeusz                   1   11              G M  8:01:22  1   1812.92  98.10   5  < 216>  183.770  18.050                                        
   130 Superson Grzegorz               1   54             R  -  7:59:12  1   1812.86  98.86   5  < 132>  179.836   0.000                                        
   131 Bojkowski Cezary                1   40              G M  8:03:51  1   1812.64  99.62   8  < 167>  188.243   0.000                                        
   132 Superson Grzegorz               1   24             RG M  7:59:13  1   1812.56 100.38   6  < 157>  179.836  18.000                                        
   133 Skóra Marcin                    1   38              G M  8:05:30  1   1811.33 101.14   2  < 151>  191.095  17.980                                        
   134 Głowacki Janusz                 1   99             R  -  7:58:12  1   1810.65 101.90  19  < 137>  177.806   0.000                                        
   135 Głuch Włodzimierz               1   14              G M  7:59:07  1   1810.09 102.66   6  < 136>  179.410   0.000                                        
   136 Głuch Włodzimierz               1   13              G M  7:59:08  1   1809.79 103.42   7  < 227>  179.410   0.000                                        
   137 Głowacki Janusz                 1   22              G M  7:58:15  1   1809.73 104.18  20  < 148>  177.806   0.000                                        
   138 Ulatowski Dariusz               1   55                -  7:57:26  1   1809.70 104.94   4  < 140>  176.325   0.000                                        
   139 Tulula Bartłomiej               1    3              G M  7:58:12  1   1809.23 105.70  35-  7-  5  177.666  17.890                                        
   140 Ulatowski Dariusz               1    3              G M  7:57:30  1   1808.46 106.46   5  < 143>  176.325  17.880                                        
   141 Drzewiecki Tomasz               1    3              G M  8:03:34  1   1808.23 107.22   9  < 229>  187.272   0.000                                        
   142 Tulula Bartłomiej               1   16              G M  7:58:16  1   1808.00 107.98   2  < 161>  177.666  17.850                                        
   143 Ulatowski Dariusz               1   24              G M  7:57:33  1   1807.54 108.75   6  < 154>  176.325  17.830                                        
   144 Michałowski B. Stachowicz W.    1   66             R  -  7:59:20  1   1807.44 109.51   4  < 219>  179.539   0.000                                        
   145 Ozdoba Mirosław                 1    6              G M  7:57:05  1   1807.21 110.27   3  < 147>  175.450  17.800                                        
   146 Mora Józef i Rafał              1   38              G M  7:59:36  1   1806.93 111.03  21  < 150>  179.970   0.000                                        
   147 Ozdoba Mirosław                 1   29             RG M  7:57:08  1   1806.28 111.79   4  < 221>  175.450  17.770                                        
   148 Głowacki Janusz                 1   52             R  -  7:58:27  1   1806.05 112.55  21  < 153>  177.806   0.000                                        
   149 Miœkiewicz B. i S.              1   12              G M  8:03:44  1   1806.03 113.31  22  < 159>  187.345   0.000                                        
   150 Mora Józef i Rafał              1   68             R  -  7:59:41  1   1805.42 114.07  22  < 152>  179.970   0.000                                        
   151 Skóra Marcin                    1   39              G M  8:05:53  1   1804.77 114.83   3  < 199>  191.095  17.710                                        
   152 Mora Józef i Rafał              1   29              G M  7:59:44  1   1804.51 115.59  23  < 158>  179.970   0.000                                        
   153 Głowacki Janusz                 1   62             R  -  7:58:34  1   1803.92 116.35  22  < 165>  177.806   0.000                                        
   154 Ulatowski Dariusz               1   16              G M  7:57:48  1   1802.91 117.11   7  < 155>  176.325   0.000                                        
   155 Ulatowski Dariusz               1   19              G M  7:57:51  1   1801.99 117.87   8  < 156>  176.325   0.000                                        
   156 Ulatowski Dariusz               1   59             R  -  7:57:52  1   1801.69 118.63   9  < 186>  176.325   0.000                                        
   157 Superson Grzegorz               1   27             RG M  7:59:49  1   1801.66 119.39   7  < 205>  179.836   0.000                                        
   158 Mora Józef i Rafał              1   24              G M  7:59:55  1   1801.20 120.15  24  < 173>  179.970   0.000                                        
   159 Miœkiewicz B. i S.              1    3              G M  8:04:13  1   1797.65 120.91  23  < 160>  187.345   0.000                                        
   160 Miœkiewicz B. i S.              1   42             RG M  8:04:15  1   1797.07 121.67  24  < 163>  187.345   0.000                                        
   161 Tulula Bartłomiej               1   13              G M  7:58:52  1   1797.03 122.43   3  < 171>  177.666  17.560                                        
   162 Superson Sebastian              1   33             RG M  7:58:46  1   1796.89 123.19   2          177.473  17.540                                        
   163 Miœkiewicz B. i S.              1   84             R  -  8:04:17  1   1796.50 123.95  25  < 164>  187.345   0.000                                        
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĽCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŒĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   164 Miœkiewicz B. i S.              1   27              G M  8:04:18  1   1796.21 124.71  26  < 166>  187.345   0.000                                        
   165 Głowacki Janusz                 1   36              G M  7:59:00  1   1796.02 125.48  23  < 168>  177.806   0.000                                        
   166 Miœkiewicz B. i S.              1   33              G M  8:04:19  1   1795.93 126.24  27  < 169>  187.345   0.000                                        
   167 Bojkowski Cezary                1   17              G M  8:04:50  1   1795.64 127.00   9  < 176>  188.243   0.000                                        
   168 Głowacki Janusz                 1   73             R  -  7:59:02  1   1795.42 127.76  24  < 198>  177.806   0.000                                        
   169 Miœkiewicz B. i S.              1   64             R  -  8:04:21  1   1795.35 128.52  28  < 170>  187.345   0.000                                        
   170 Miœkiewicz B. i S.              1   47             RG M  8:04:23  1   1794.78 129.28  29  < 174>  187.345   0.000                                        
   171 Tulula Bartłomiej               1   21             RG M  7:59:01  1   1794.30 130.04   4  < 213>  177.666  17.400                                        
   172 Hołowaty Piotr                  1    5              G M  7:58:44  1   1793.79 130.80   4  < 252>  177.107  17.390                                        
   173 Mora Józef i Rafał              1   67             R  -  8:00:20  1   1793.72 131.56  25  < 187>  179.970   0.000                                        
   174 Miœkiewicz B. i S.              1   82             R  -  8:04:28  1   1793.35 132.32  30  < 175>  187.345   0.000                                        
   175 Miœkiewicz B. i S.              1   13              G M  8:04:29  1   1793.06 133.08  31  < 177>  187.345   0.000                                        
   176 Bojkowski Cezary                1   51             R  -  8:05:00  1   1792.79 133.84  10  < 181>  188.243   0.000                                        
   177 Miœkiewicz B. i S.              1   72             R  -  8:04:31  1   1792.49 134.60  32  < 180>  187.345   0.000                                        
   178 Jelski Sebastian                1    3              G M  7:56:25  1   1792.29 135.36  41-  9-  5  172.807  17.300                                        
   179 Sieradzki Janusz                1   29             RG M  7:59:20  1   1792.22 136.12  30-  3-  3  178.027  17.280                                        
   180 Miœkiewicz B. i S.              1   49             RG M  8:04:32  1   1792.20 136.88  33  < 182>  187.345   0.000                                        
   181 Bojkowski Cezary                1    9              G M  8:05:04  1   1791.65 137.64  11  < 203>  188.243   0.000                                        
   182 Miœkiewicz B. i S.              1   62             R  -  8:04:35  1   1791.35 138.40  34  < 193>  187.345   0.000                                        
   183 Jelski Sebastian                1   48             RG M  7:56:29  1   1791.06 139.16   2  < 184>  172.807  17.220                                        
   184 Jelski Sebastian                1   13              G M  7:56:30  1   1790.75 139.92   3  < 185>  172.807  17.210                                        
   185 Jelski Sebastian                1   20              G M  7:56:31  1   1790.44 140.68   4  < 197>  172.807  17.190                                        
   186 Ulatowski Dariusz               1   39             RG M  7:58:30  1   1790.10 141.44  10  < 189>  176.325   0.000                                        
   187 Mora Józef i Rafał              1    8              G M  8:00:35  1   1789.26 142.21  26  < 210>  179.970   0.000                                        
   188 Głowacki Jan                    1   57             R  -  7:59:33  1   1789.02 142.97   3          178.097   0.000                                        
   189 Ulatowski Dariusz               1   28              G M  7:58:35  1   1788.59 143.73  11  < 190>  176.325   0.000                                        
   190 Ulatowski Dariusz               1   13              G M  7:58:36  1   1788.29 144.49  12  < 191>  176.325   0.000                                        
   191 Ulatowski Dariusz               1   54                -  7:58:37  1   1787.98 145.25  13  < 191>  176.325   0.000                                        
   191 Ulatowski Dariusz               1   29              G M  7:58:37  1   1787.98 145.25  14  < 231>  176.325   0.000                                        
   193 Miœkiewicz B. i S.              1   89             R  -  8:04:47  1   1787.93 146.77  35  < 224>  187.345   0.000                                        
   194 Kaczmarek Krzysztof             1   27              G M  7:57:59  1   1787.70 147.53   6  < 195>  175.165  17.050                                        
   195 Kaczmarek Krzysztof             1   70             R  -  7:58:02  1   1786.79 148.29   7  < 195>  175.165   0.000                                        
   195 Kaczmarek Krzysztof             1   14              G M  7:58:02  1   1786.79 148.29   8  < 226>  175.165   0.000                                        
   197 Jelski Sebastian                1   34             RG M  7:56:46  1   1785.81 149.81   5  < 200>  172.807  17.010                                        
   198 Głowacki Janusz                 1   10              G M  7:59:34  1   1785.80 150.57  25  < 209>  177.806   0.000                                        
   199 Skóra Marcin                    1    6              G M  8:07:01  1   1785.66 151.33   4  < 254>  191.095  16.980                                        
   200 Jelski Sebastian                1    1              G M  7:56:47  1   1785.50 152.09   6  < 201>  172.807   0.000                                        
   201 Jelski Sebastian                1    2              G M  7:56:50  1   1784.58 152.85   7  < 202>  172.807   0.000                                        
   202 Jelski Sebastian                1   11              G M  7:56:51  1   1784.28 153.61   8  < 204>  172.807   0.000                                        
   203 Bojkowski Cezary                1   59             R  -  8:05:34  1   1783.17 154.37  12  < 222>  188.243   0.000                                        
   204 Jelski Sebastian                1   50             RG M  7:56:55  1   1783.05 155.13   9          172.807   0.000                                        
   205 Superson Grzegorz               1   42             RG M  8:00:53  1   1782.61 155.89   8  < 232>  179.836   0.000                                        
   206 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1    2              G M  8:02:50  1   1782.55 156.65   6  < 208>  183.305   0.000                                        
   207 Bukowski Adam                   1   13              G M  8:01:00  1   1782.28 157.41   6  < 230>  180.010   0.000                                        
   208 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   35             RG M  8:02:51  1   1782.26 158.17   7          183.305   0.000                                        
   209 Głowacki Janusz                 1   76             R  -  7:59:47  1   1781.92 158.94  26          177.806   0.000                                        
   210 Mora Józef i Rafał              1   81             R  -  8:01:01  1   1781.59 159.70  27  < 211>  179.970   0.000                                        
   211 Mora Józef i Rafał              1   86             R  -  8:01:04  1   1780.71 160.46  28  < 212>  179.970   0.000                                        
   212 Mora Józef i Rafał              1   79             R  -  8:01:05  1   1780.41 161.22  29  < 217>  179.970   0.000                                        
   213 Tulula Bartłomiej               1    4              G M  7:59:48  1   1780.22 161.98   5  < 213>  177.666  16.760                                        
   213 Tulula Bartłomiej               1    5              G M  7:59:48  1   1780.22 161.98   6  < 213>  177.666   0.000                                        
   213 Tulula Bartłomiej               1   30             RG M  7:59:48  1   1780.22 161.98   7          177.666   0.000                                        
   216 Zygan Tadeusz                   1    5              G M  8:03:14  1   1780.14 164.26   6  < 247>  183.770   0.000                                        
   217 Mora Józef i Rafał              1   13              G M  8:01:07  1   1779.83 165.02  30  < 217>  179.970   0.000                                        
   217 Mora Józef i Rafał              1   39              G M  8:01:07  1   1779.83 165.02  31  < 220>  179.970   0.000                                        
   219 Michałowski B. Stachowicz W.    1   44             RG M  8:00:54  1   1779.38 166.54   5  < 250>  179.539  16.670                                        
   220 Mora Józef i Rafał              1   42              G M  8:01:10  1   1778.95 167.30  32  < 223>  179.970   0.000                                        
   221 Ozdoba Mirosław                 1   25              G M  7:58:38  1   1778.81 168.06   5  < 225>  175.450  16.640                                        
   222 Bojkowski Cezary                1   21              G M  8:05:50  1   1778.67 168.82  13  < 261>  188.243   0.000                                        
   223 Mora Józef i Rafał              1   84             R  -  8:01:14  1   1777.77 169.58  33  < 228>  179.970   0.000                                        
   224 Miœkiewicz B. i S.              1   17              G M  8:05:23  1   1777.75 170.34  36  < 242>  187.345   0.000                                        
   225 Ozdoba Mirosław                 1    9              G M  7:58:42  1   1777.61 171.10   6  < 248>  175.450   0.000                                        
   226 Kaczmarek Krzysztof             1   20              G M  7:58:33  1   1777.42 171.86   9  < 236>  175.165   0.000                                        
   227 Głuch Włodzimierz               1    3              G M  8:00:57  1   1777.22 172.62   8          179.410   0.000                                        
   228 Mora Józef i Rafał              1    3              G M  8:01:17  1   1776.90 173.38  34  < 234>  179.970   0.000                                        
   229 Drzewiecki Tomasz               1   37             RG M  8:05:24  1   1776.77 174.14  10          187.272   0.000                                        
   230 Bukowski Adam                   1   18              G M  8:01:20  1   1776.41 174.90   7  < 233>  180.010   0.000                                        
   231 Ulatowski Dariusz               1   22              G M  7:59:16  1   1776.28 175.67  15  < 239>  176.325   0.000                                        
   232 Superson Grzegorz               1   26             RG M  8:01:16  1   1775.87 176.43   9          179.836   0.000                                        
   233 Bukowski Adam                   1   12              G M  8:01:24  1   1775.25 177.19   8  < 238>  180.010   0.000                                        
   234 Mora Józef i Rafał              1   73             R  -  8:01:23  1   1775.14 177.95  35  < 255>  179.970   0.000                                        
   235 Gawin Józef                     1    2              G M  8:05:28  1   1775.10 178.71   4  < 237>  187.214  16.430                                        
   236 Kaczmarek Krzysztof             1    6              G M  7:58:43  1   1774.42 179.47  10  < 245>  175.165   0.000                                        
   237 Gawin Józef                     1   11              G M  8:05:33  1   1773.70 180.23   5          187.214  16.400                                        
   238 Bukowski Adam                   1    1              G M  8:01:31  1   1773.21 180.99   9  < 243>  180.010   0.000                                        
   239 Ulatowski Dariusz               1   35             RG M  7:59:27  1   1773.00 181.75  16  < 244>  176.325   0.000                                        
   240 Rut Piotr                       1   13              G M  8:03:55  1   1772.82 182.51   4          184.226  16.350                                        
   241 Sieradzki Janusz                1   27             RG M  8:00:26  1   1772.59 183.27   2  < 246>  178.027  16.340                                        
   242 Miœkiewicz B. i S.              1   86             R  -  8:05:43  1   1772.14 184.03  37  < 249>  187.345   0.000                                        
   243 Bukowski Adam                   1    3              G M  8:01:35  1   1772.04 184.79  10          180.010   0.000                                        
   244 Ulatowski Dariusz               1   38             RG M  7:59:31  1   1771.81 185.55  17          176.325   0.000                                        
   245 Kaczmarek Krzysztof             1   34              G M  7:58:53  1   1771.43 186.31  11          175.165   0.000                                        
                                                      -   4 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĽCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŒĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
   246 Sieradzki Janusz                1    6              G M  8:00:33  1   1770.53 187.07   3          178.027  16.260                                        
   247 Zygan Tadeusz                   1   37             RG M  8:03:49  1   1770.14 187.83   7          183.770   0.000                                        
   248 Ozdoba Mirosław                 1   20              G M  7:59:09  1   1769.54 188.59   7  < 251>  175.450   0.000                                        
   249 Miœkiewicz B. i S.              1   24              G M  8:05:54  1   1769.08 189.35  38          187.345   0.000                                        
   250 Michałowski B. Stachowicz W.    1   20              G M  8:01:30  1   1768.86 190.11   6  < 263>  179.539  16.200                                        
   251 Ozdoba Mirosław                 1   13              G M  7:59:12  1   1768.65 190.87   8  < 253>  175.450   0.000                                        
   252 Hołowaty Piotr                  1    4              G M  8:00:09  1   1768.42 191.63   5  < 258>  177.107  16.170                                        
   253 Ozdoba Mirosław                 1   18              G M  7:59:14  1   1768.06 192.40   9          175.450   0.000                                        
   254 Skóra Marcin                    1   23              G M  8:08:08  1   1767.22 193.16   5  < 259>  191.095  16.140                                        
   255 Mora Józef i Rafał              1   75             R  -  8:01:51  1   1767.01 193.92  36          179.970   0.000                                        
   256 Wawrzyniak Krzysztof            1   27             RG M  8:04:17  1   1766.87 194.68   3  < 256>  184.255  16.110                                        
   256 Wawrzyniak Krzysztof            1   35             RG M  8:04:17  1   1766.87 194.68   4  < 262>  184.255  16.110                                        
   258 Hołowaty Piotr                  1   47              G M  8:00:17  1   1766.07 196.20   6          177.107  16.080                                        
   259 Skóra Marcin                    1   44             RG M  8:08:14  1   1765.58 196.96   6          191.095   0.000                                        
   260 Milewski Mariusz                1   26             RG M  8:02:03  1   1765.00 197.72   2          180.118  16.050                                        
   261 Bojkowski Cezary                1   42              G M  8:06:42  1   1764.23 198.48  14          188.243   0.000                                        
   262 Wawrzyniak Krzysztof            1   15             RG M  8:04:27  1   1764.05 199.24   5          184.255  16.020                                        
   263 Michałowski B. Stachowicz W.    1   26              G M  8:01:49  1   1763.36 200.00   7          179.539  16.000                                        
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   264 Superson Grzegorz               1   31             RG M  8:02:01  1   1762.81         10          179.836   0.000                                        
   265 Ulatowski Dariusz               1   56                -  8:00:02  1   1762.66         18          176.325   0.000                                        
   266 Głowacki Janusz                 1   84             R  -  8:00:56  1   1761.62         27          177.806   0.000                                        
   267 Rut Piotr                       1   19              G M  8:04:35  1   1761.52          5          184.226   0.000                                        
   268 Torowicz Paweł i Wołczek Grzeg  1   43              G M  8:04:04  1   1761.42          8          183.305   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sławno 5 z 50 [ 4]                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Mora Józef      i Rafał         1  5  5   10    173.89  46.6         
    2    2 Miœkiewicz B.   i S.            1  5  5   10    171.20  39.1         
    3    9 Głowacki        Janusz          1  5  5   10    169.51  28.9         
    4    3 Kaczmarek       Krzysztof       1  5  5   10    168.23  16.3         
    5    4 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg   1  5  5   10    168.16  20.2         
    6    7 Bukowski        Adam            1  5  5   10    166.79  47.2         
    7    8 Ulatowski       Dariusz         1  5  5   10    165.54  26.5         
    8   13 Superson        Grzegorz        1  5  5   10    161.71  22.0         
    9   17 Drzewiecki      Tomasz          1  5  5   10    161.14  18.6         
   10   12 Ozdoba          Mirosław        1  5  5   10    159.55  18.9         
   11    5 Jelski          Sebastian       1  5  5   10    157.94  22.1         
   12   11 Tulula          Bartłomiej      1  5  5   10    157.11  18.9         
   13   14 Skóra           Marcin          1  5  5   10    155.66  13.0         
   14   19 Głuch           Włodzimierz     1  4  5    9    147.04  17.6         
   15   18 Zygan           Tadeusz         1  4  5    9    144.16  19.3         
   16    6 Rut             Piotr           1  5  4    9    144.00  18.2         
   17   21 Hołowaty        Piotr           1  4  5    9    137.98  10.0         
   18   15 Michałowski B.  Stachowicz W.   1  5  4    9    135.77  20.7         
   19   10 Milewski        Mariusz         1  5  2    7    105.78  11.9         
   20   23 Gawin           Józef           1  1  5    6    104.38  10.0         
   21   26 Wawrzyniak      Krzysztof       1  1  5    6     98.83   9.7         
   22   27 Bojkowski       Cezary          1  0  5    5     97.14  12.0         
   23   20 Głowacki        Jan             1  4  2    6     89.33  13.3         
   24   22 Superson        Sebastian       1  3  2    5     80.03   6.8         
   25   16 Omazda          Zbigniew        1  5  0    5     66.55   9.3         
   26   24 Nowak Tomasz    i Sylwester     1  1  2    3     51.83  11.1         
   27 ---- Sieradzki       Janusz          1 --  3    3     49.88  10.0         
   28   25 Błaszczyk       Ryszard         1  1  0    1     13.77   2.3         
   29 ---- Przepióra       Mirosław        1 --  0    0      0.00   0.0         
   30   28 Paliński        Władysław       1  0  0    0      0.00   0.0         
   31   29 Zagrodnikow     Piotr           1  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Klasyfikacja po locie   2 Kołbaskowo 1  z dnia 24.05.20.                                                                                                      
  Sławno 5 z 50 [ 4]                                                                                                                                            
┌───┬─────────────────────────────┬────────┬───┬────┬────┬──┬──┬────┬────────────────┬────┐                                                                     
│Lp.│ Nazwisko       Imie         │Odleg’. │Wk.│Poz.│Poz.│L │L │Raz.│     Punkty     │Nr  │                                                                     
│   │                             │        │Go’│I G.│II G│1 │2 │knk.│Lot  2 │ Razem  │Hod.│                                                                     
└───┴─────────────────────────────┴────────┴───┴────┴────┴──┴──┴────┴───────┴────────┴────┘                                                                     
   1 Mora Józef      i Rafał        179.970  88    3    7  5  5   10   99.15   173.89  112                                                                      
   2 Miœkiewicz B.   i S.           187.345  78   34   36  5  5   10   97.28   171.20  127                                                                      
   3 Głowacki        Janusz         177.806  78    6   12  5  5   10   99.07   169.51  105                                                                      
   4 Kaczmarek       Krzysztof      175.165  67    5   26  5  5   10   95.02   168.23  109                                                                      
   5 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg  183.305  48   14   56  5  5   10   95.55   168.16  123                                                                      
   6 Bukowski        Adam           180.010  26   51   57  5  5   10   95.37   166.79  103                                                                      
   7 Ulatowski       Dariusz        176.325  52   10   11  5  5   10   94.70   165.54  125                                                                      
   8 Superson        Grzegorz       179.836  52    4   81  5  5   10   93.13   161.71  121                                                                      
   9 Drzewiecki      Tomasz         187.272  54    8   29  5  5   10   94.65   161.14  129                                                                      
  10 Ozdoba          Mirosław       175.450  37   49   99  5  5   10   89.98   159.55  115                                                                      
  11 Jelski          Sebastian      172.807  41  178  183  5  5   10   85.93   157.94  108                                                                      
  12 Tulula          Bartłomiej     177.666  35  139  142  5  5   10   87.46   157.11  124                                                                      
  13 Skóra           Marcin         191.095 102  113  133  5  5   10   87.10   155.66  119                                                                      
  14 Głuch           Włodzimierz    179.410  37    2   64  4  5    9   95.46   147.04  106                                                                      
  15 Zygan           Tadeusz        183.770  27   82   85  4  5    9   92.52   144.16  126                                                                      
  16 Rut             Piotr          184.226  27   55  106  5  4    9   72.19   144.00  117                                                                      
  17 Hołowaty        Piotr          177.107  50   61   68  4  5    9   87.70   137.98  107                                                                      
  18 Michałowski B.  Stachowicz W.  179.539  56   53   97  5  4    9   68.08   135.77  110                                                                      
  19 Milewski        Mariusz        180.118  30   18  260  5  2    7   35.79   105.78  111                                                                      
  20 Gawin           Józef          187.214  27   35   72  1  5    6   89.46   104.38  130                                                                      
  21 Wawrzyniak      Krzysztof      184.255  31   83   84  1  5    6   85.72    98.83  128                                                                      
  22 Bojkowski       Cezary         188.243  60    1   20  0  5    5   97.14    97.14  102                                                                      
  23 Głowacki        Jan            178.097  31   45   78  4  2    6   38.15    89.33  104                                                                      
  24 Superson        Sebastian      177.473  36   21  162  3  2    5   37.23    80.03  122                                                                      
  25 Omazda          Zbigniew         0.000  25    0       5  0    5    0.00    66.55  114                                                                      
  26 Nowak Tomasz    i Sylwester    183.579  13   60  125  1  2    3   37.21    51.83  113                                                                      
  27 Sieradzki       Janusz         178.027  30  179  241 --  3    3   49.88    49.88  118                                                                      
  28 Błaszczyk       Ryszard          0.000  22    0       1  0    1    0.00    13.77  101                                                                      

 
            - strona 1 -                                                        
              PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 24.05.20 Kołbaskowo 1                             
            Sławno 5 z 50 [ 4]                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Mora Józef      i Rafał         1    88    5    36    99.15     
              2 Głowacki        Janusz          1    78    5    26    99.07     
              3 Miœkiewicz B.   i S.            1    78    5    38    97.28     
              4 Bojkowski       Cezary          1    60    5    14    97.14     
              5 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg   1    48    5     7    95.55     
              6 Głuch           Włodzimierz     1    37    5     8    95.46     
              7 Bukowski        Adam            1    26    5    10    95.37     
              8 Kaczmarek       Krzysztof       1    67    5    11    95.02     
              9 Ulatowski       Dariusz         1    52    5    17    94.70     
             10 Drzewiecki      Tomasz          1    54    5    10    94.65     
             11 Superson        Grzegorz        1    52    5     9    93.13     
             12 Zygan           Tadeusz         1    27    5     7    92.52     
             13 Ozdoba          Mirosław        1    37    5     9    89.98     
             14 Gawin           Józef           1    27    5     5    89.46     
             15 Hołowaty        Piotr           1    50    5     6    87.70     
             16 Tulula          Bartłomiej      1    35    5     7    87.46     
             17 Skóra           Marcin          1   102    5     6    87.10     
             18 Jelski          Sebastian       1    41    5     9    85.93     
             19 Wawrzyniak      Krzysztof       1    31    5     5    85.72     
             20 Rut             Piotr           1    27    4     4    72.19     
             21 Michałowski B.  Stachowicz W.   1    56    4     7    68.08     
             22 Sieradzki       Janusz          1    30    3     3    49.88     
             23 Głowacki        Jan             1    31    2     3    38.15     
             24 Superson        Sebastian       1    36    2     2    37.23     
             25 Nowak Tomasz    i Sylwester     1    13    2     2    37.21     
             26 Milewski        Mariusz         1    30    2     2    35.79     
             27 Omazda          Zbigniew        1    25    0     0     0.00     
             28 Błaszczyk       Ryszard         1    22    0     0     0.00     
             29 Przepióra       Mirosław        1    19    0     0     0.00     
             30 Paliński        Władysław       1    16    0     0     0.00     
             31 Zagrodnikow     Piotr           1    20    0     0     0.00     

 
                                                                                                                                                                
                                      Sławno 5 z 50 [4]                                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                     Wyniki z lotow: 1,2,                                                                                                       
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĽCZKI    │PŁ│ILOŒĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Mora Józef      i Rafał        1    6             G  0   2     17.460   310.150                                                                       
        2 Mora Józef      i Rafał        1   30             G  1   2     22.790   310.150                                                                       
        3 Kaczmarek       Krzysztof      1   38             G  1   2     24.320   300.674                                                                       
        4 Miœkiewicz B.   i S.           1   45             G  0   2     37.180   325.204                                                                       
        5 Miœkiewicz B.   i S.           1    5             G  0   2     40.960   325.204                                                                       
        6 Torowicz Paweł  Wołczek Grze   1   47             G  1   2     42.300   316.888                                                                       
        7 Milewski        Mariusz        1   12             G  1   2     47.600   310.500                                                                       
        8 Mora Józef      i Rafał        1   80                0   2     58.930   310.150                                                                       
        9 Głowacki        Janusz         1   29             G  1   2     59.080   305.821                                                                       
       10 Mora Józef      i Rafał        1    7             G  0   2     71.760   310.150                                                                       
       11 Nowak Tomasz    i Sylwester    1   30             G  1   2     72.010   317.438                                                                       
       12 Mora Józef      i Rafał        1   23             G  0   2     72.200   310.150                                                                       
       13 Mora Józef      i Rafał        1   45             G  0   2     74.760   310.150                                                                       
       14 Torowicz Paweł  Wołczek Grze   1   23             G  1   2     74.990   316.888                                                                       
       15 Głowacki        Janusz         1    1             G  0   2     75.460   305.821                                                                       
       16 Miœkiewicz B.   i S.           1   21             G  1   2     84.280   325.204                                                                       
       17 Głowacki        Janusz         1   39             G  0   2     85.190   305.821                                                                       
       18 Drzewiecki      Tomasz         1    8             G  0   2     85.750   324.790                                                                       
       19 Rut             Piotr          1   20             G  0   2     88.900   318.740                                                                       
       20 Miœkiewicz B.   i S.           1    1             G  0   2     94.470   325.204                                                                       
       21 Gawin           Józef          1   16             G  0   2     95.000   324.671                                                                       
       22 Ulatowski       Dariusz        1   45             G  0   2     96.030   302.892                                                                       
       23 Kaczmarek       Krzysztof      1    4             G  0   2     98.900   300.674                                                                       
       24 Ozdoba          Mirosław       1   21             G  1   2     99.050   301.152                                                                       
       25 Miœkiewicz B.   i S.           1   16             G  1   2     99.760   325.204                                                                       
       26 Bukowski        Adam           1    5             G  1   2    100.670   310.287                                                                       
       27 Miœkiewicz B.   i S.           1   77                0   2    101.280   325.204                                                                       
       28 Mora Józef      i Rafał        1   34             G  1   2    103.360   310.150                                                                       
       29 Miœkiewicz B.   i S.           1   14             G  1   2    104.060   325.204                                                                       
       30 Głowacki        Janusz         1   49             G  0   2    114.220   305.821                                                                       
       31 Bukowski        Adam           1   20             G  1   2    124.690   310.287                                                                       
       32 Głowacki        Janusz         1   58                1   2    127.450   305.821                                                                       
       33 Mora Józef      i Rafał        1   46             G  1   2    128.760   310.150                                                                       
       34 Miœkiewicz B.   i S.           1    7             G  0   2    130.920   325.204                                                                       
       35 Rut             Piotr          1   16             G  1   2    132.260   318.740                                                                       
       36 Bukowski        Adam           1   10             G  1   2    136.790   310.287                                                                       
       37 Głowacki        Janusz         1   73                1   2    139.820   305.821                                                                       
       38 Michałowski B.  Stachowicz W   1   65                1   2    140.130   309.330                                                                       
       39 Mora Józef      i Rafał        1    5             G  0   2    143.820   310.150                                                                       
       40 Kaczmarek       Krzysztof      1   14             G  0   2    149.040   300.674                                                                       
       41 Mora Józef      i Rafał        1   68                0   2    149.490   310.150                                                                       
       42 Miœkiewicz B.   i S.           1   39             G  1   2    155.250   325.204                                                                       
       43 Miœkiewicz B.   i S.           1   89                0   2    159.580   325.204                                                                       
       44 Tulula          Bartłomiej     1   13             G  0   2    160.860   305.549                                                                       
       45 Ozdoba          Mirosław       1   29             G  0   2    161.530   301.152                                                                       
       46 Miœkiewicz B.   i S.           1   49             G  1   2    164.010   325.204                                                                       
       47 Miœkiewicz B.   i S.           1   62                1   2    167.790   325.204                                                                       
       48 Głuch           Włodzimierz    1   18             G  1   2    177.100   309.017                                                                       
       49 Kaczmarek       Krzysztof      1   27             G  1   2    177.670   300.674                                                                       
       50 Mora Józef      i Rafał        1   83                1   2    179.150   310.150                                                                       

 
 Wydolnoœć lotowa z  2 lotów                                                    
 -------------------------------------------------------------------------------
 Lp.   Nazwisko,Imie            Nr.H.  Wkład Konk. Wydol.%                      
 -------------------------------------------------------------------------------
    1 Bukowski Adam               103    53    25  47.17                        
    2 Mora Józef i Rafał          112   174    81  46.55                        
    3 Miœkiewicz B. i S.          127   161    63  39.13                        
    4 Głowacki Janusz             105   159    46  28.93                        
    5 Ulatowski Dariusz           125   102    27  26.47                        
    6 Jelski Sebastian            108    86    19  22.09                        
    7 Superson Grzegorz           121   109    24  22.02                        
    8 Michałowski B. Stachowicz   110   111    23  20.72                        
    9 Torowicz Paweł i Wołczek    123    99    20  20.20                        
   10 Zygan Tadeusz               126    57    11  19.30                        
   11 Ozdoba Mirosław             115    74    14  18.92                        
   12 Tulula Bartłomiej           124    74    14  18.92                        
   13 Drzewiecki Tomasz           129   113    21  18.58                        
   14 Rut Piotr                   117    55    10  18.18                        
   15 Głuch Włodzimierz           106    74    13  17.57                        
   16 Kaczmarek Krzysztof         109   135    22  16.30                        
   17 Głowacki Jan                104    60     8  13.33                        
   18 Skóra Marcin                119   207    27  13.04                        
   19 Bojkowski Cezary            102   117    14  11.97                        
   20 Milewski Mariusz            111    59     7  11.86                        
   21 Nowak Tomasz i Sylwester    113    27     3  11.11                        
   22 Hołowaty Piotr              107   100    10  10.00                        
   23 Gawin Józef                 130    60     6  10.00                        
   24 Sieradzki Janusz            118    30     3  10.00                        
   25 Wawrzyniak Krzysztof        128    62     6   9.68                        
   26 Omazda Zbigniew             114    54     5   9.26                        
   27 Superson Sebastian          122    88     6   6.82                        
   28 Błaszczyk Ryszard           101    44     1   2.27                        
   29 Paliński Władysław          131    35     0   0.00                        
   30 Zagrodnikow Piotr           132    44     0   0.00                        
   31 Przepióra Mirosław          116    19     0   0.00                        
                                                                                
                                                                                
                                                                                

 
 Wydolnoœć lotowa z lotu  2.                                                    
 -------------------------------------------------------------------------------
 Lp.   Nazwisko,Imie            Nr.H.  Wkład Konk. Wydol.%                      
 -------------------------------------------------------------------------------
    1 Miœkiewicz B. i S.          127    78    38  48.72                        
    2 Mora Józef i Rafał          112    88    36  40.91                        
    3 Bukowski Adam               103    26    10  38.46                        
    4 Głowacki Janusz             105    78    26  33.33                        
    5 Ulatowski Dariusz           125    52    17  32.69                        
    6 Zygan Tadeusz               126    27     7  25.93                        
    7 Ozdoba Mirosław             115    37     9  24.32                        
    8 Bojkowski Cezary            102    60    14  23.33                        
    9 Jelski Sebastian            108    41     9  21.95                        
   10 Głuch Włodzimierz           106    37     8  21.62                        
   11 Tulula Bartłomiej           124    35     7  20.00                        
   12 Drzewiecki Tomasz           129    54    10  18.52                        
   13 Gawin Józef                 130    27     5  18.52                        
   14 Superson Grzegorz           121    52     9  17.31                        
   15 Kaczmarek Krzysztof         109    67    11  16.42                        
   16 Wawrzyniak Krzysztof        128    31     5  16.13                        
   17 Nowak Tomasz i Sylwester    113    13     2  15.39                        
   18 Rut Piotr                   117    27     4  14.82                        
   19 Torowicz Paweł i Wołczek    123    48     7  14.58                        
   20 Michałowski B. Stachowicz   110    56     7  12.50                        
   21 Hołowaty Piotr              107    50     6  12.00                        
   22 Sieradzki Janusz            118    30     3  10.00                        
   23 Głowacki Jan                104    31     3   9.68                        
   24 Milewski Mariusz            111    30     2   6.67                        
   25 Skóra Marcin                119   102     6   5.88                        
   26 Superson Sebastian          122    36     2   5.56                        
   27 Błaszczyk Ryszard           101    22     0   0.00                        
   28 Omazda Zbigniew             114    25     0   0.00                        
   29 Przepióra Mirosław          116    19     0   0.00                        
   30 Paliński Władysław          131    16     0   0.00                        
   31 Zagrodnikow Piotr           132    20     0   0.00                        
                                                                                
                                                                                
                                                                                

 
  - strona 1 -                                                                  
             PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sławno 5 z całoœci [ 7]                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Mora Józef      i Rafał         1  5  5   10    173.95  46.6         
    2    2 Miœkiewicz B.   i S.            1  5  5   10    171.49  39.1         
    3    5 Głowacki        Janusz          1  5  5   10    171.32  28.9         
    4    3 Kaczmarek       Krzysztof       1  5  5   10    169.47  16.3         
    5    4 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg   1  5  5   10    168.16  20.2         
    6    8 Bukowski        Adam            1  5  5   10    166.79  47.2         
    7    9 Ulatowski       Dariusz         1  5  5   10    166.13  26.5         
    8   15 Drzewiecki      Tomasz          1  5  5   10    164.70  18.6         
    9   10 Superson        Grzegorz        1  5  5   10    163.17  22.0         
   10   19 Głuch           Włodzimierz     1  5  5   10    160.17  17.6         
   11   13 Ozdoba          Mirosław        1  5  5   10    159.55  18.9         
   12   14 Michałowski B.  Stachowicz W.   1  5  5   10    159.51  20.7         
   13    6 Jelski          Sebastian       1  5  5   10    157.94  22.1         
   14   12 Tulula          Bartłomiej      1  5  5   10    157.11  18.9         
   15   16 Skóra           Marcin          1  5  5   10    155.66  13.0         
   16   21 Zygan           Tadeusz         1  4  5    9    144.16  19.3         
   17    7 Rut             Piotr           1  5  4    9    144.00  18.2         
   18   22 Hołowaty        Piotr           1  4  5    9    140.83  10.0         
   19   18 Głowacki        Jan             1  5  3    8    120.94  13.3         
   20   11 Milewski        Mariusz         1  5  2    7    105.78  11.9         
   21   23 Gawin           Józef           1  1  5    6    104.38  10.0         
   22   26 Wawrzyniak      Krzysztof       1  1  5    6     98.83   9.7         
   23   27 Bojkowski       Cezary          1  0  5    5     97.14  12.0         
   24   20 Superson        Sebastian       1  4  2    6     94.67   6.8         
   25   17 Omazda          Zbigniew        1  5  0    5     66.55   9.3         
   26   24 Nowak Tomasz    i Sylwester     1  1  2    3     51.83  11.1         
   27 ---- Sieradzki       Janusz          1 --  3    3     49.88  10.0         
   28   25 Błaszczyk       Ryszard         1  1  0    1     13.77   2.3         
   29 ---- Przepióra       Mirosław        1 --  0    0      0.00   0.0         
   30   28 Paliński        Władysław       1  0  0    0      0.00   0.0         
   31   29 Zagrodnikow     Piotr           1  0  0    0      0.00   0.0         

 
            - strona 1 -                                                        
              PZHGP OKRĘG KOSZALIN ODDZIAŁ 0480 SŁAWNO, rok 2020.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 24.05.20 Kołbaskowo 1                             
            Sławno 5 z całoœci [ 7]                                             
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Mora Józef      i Rafał         1    88    5    36    99.17     
              2 Głowacki        Janusz          1    78    5    26    99.13     
              3 Miœkiewicz B.   i S.            1    78    5    38    97.30     
              4 Bojkowski       Cezary          1    60    5    14    97.14     
              5 Kaczmarek       Krzysztof       1    67    5    11    96.17     
              6 Drzewiecki      Tomasz          1    54    5    10    96.07     
              7 Torowicz Paweł  Wołczek Grzeg   1    48    5     7    95.55     
              8 Głuch           Włodzimierz     1    37    5     8    95.46     
              9 Bukowski        Adam            1    26    5    10    95.37     
             10 Ulatowski       Dariusz         1    52    5    17    94.78     
             11 Superson        Grzegorz        1    52    5     9    93.16     
             12 Zygan           Tadeusz         1    27    5     7    92.52     
             13 Michałowski B.  Stachowicz W.   1    56    5     7    90.66     
             14 Hołowaty        Piotr           1    50    5     6    90.55     
             15 Ozdoba          Mirosław        1    37    5     9    89.98     
             16 Gawin           Józef           1    27    5     5    89.46     
             17 Tulula          Bartłomiej      1    35    5     7    87.46     
             18 Skóra           Marcin          1   102    5     6    87.10     
             19 Jelski          Sebastian       1    41    5     9    85.93     
             20 Wawrzyniak      Krzysztof       1    31    5     5    85.72     
             21 Rut             Piotr           1    27    4     4    72.19     
             22 Głowacki        Jan             1    31    3     3    55.30     
             23 Sieradzki       Janusz          1    30    3     3    49.88     
             24 Superson        Sebastian       1    36    2     2    37.23     
             25 Nowak Tomasz    i Sylwester     1    13    2     2    37.21     
             26 Milewski        Mariusz         1    30    2     2    35.79     
             27 Omazda          Zbigniew        1    25    0     0     0.00     
             28 Błaszczyk       Ryszard         1    22    0     0     0.00     
             29 Przepióra       Mirosław        1    19    0     0     0.00     
             30 Paliński        Władysław       1    16    0     0     0.00     
             31 Zagrodnikow     Piotr           1    20    0     0     0.00